ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ouija board & ΕΠΙΚΛΗΣΗ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
TheOmnipotent
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2007, 08:21:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TheOmnipotent
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ! ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΕΡΙ OUIJABOARD ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΟΘΕΙ ΣΑΦΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΕΠΙΚΑΛΕΣΗ Η' ΤΟ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ OUIJABOARD! ΕΧΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΡΟΠΟ ΕΠΙΚΙΝΩΝΙΑΣ, ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΠΙΚΙΝΟΝΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ(ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ)ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ!
ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΚΙΝΟΝΙΣΩ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΗΡΙΑ Η ΑΠΟ ΦΙΛΛΟ ΤΟΥ Η ΓΝΩΣΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ e-mail ΜΟΥ! ΣΑΦΕΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΔΙΓΗΣΗ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ! ΚΑΙ ΑΝ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΟ OUIJABOARD ΣΤΙΝ ΕΛΛΑΔΑ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ!!!


ΓΙΑ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΕΔΩ

Edited by - TheOmnipotent on 06/03/2007 08:38:23


____________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ouija board
& ΕΠΙΚΑΛΕΣΗ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ! plz τις γνωσεις σας

ΣΕ ouija board & ΕΠΙΚΛΗΣΗ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ!
06/03/2007
____________________________________________________

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2007, 09:29:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ouija board & ΕΠΙΚΑΛΕΣΗ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ! plz τις γνωσεις σας ΣΕ ouija board & ΕΠΙΚΛΗΣΗ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ!



=============================================




Αγαπητέ TheOmnipotent, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις του Esoterica.

Θα σε παρακαλούσα προτού ανοίξεις ένα νέο θέμα να συμβουλεύεσαι την Αναζήτηση (επάνω δεξιά στην σελίδα).
Εκεί μπορείς να υποβάλλεις τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά για το θέμα που επιθυμείς κι αν επιλέξεις την εμφάνιση των αποτελεσμάτω μόνο για τίτλο θέματος, θα βρεις όλα τα παλιότερα σχετικά θέματα.
Αν κάποιο απ' αυτά είναι ενεργό, μπορείς να συνεχίσεις σ' αυτό ώστε να αποφύγουμε τα διπλά θέματα.

Σχετικά μ' αυτό το οποίο επιθυμείς να συζητήσεις, μπορείς να το κάνεις σe κάποιο από τα ακόλουθα θέματα (κλίκαρε στους παρακάτω τίτλους για να μπεις κατευθείαν):

Κάλεσμα Πνευμάτων

Επίκληση πνευμάτων

Αυτά τα θέματα βέβαια προσφέρονται για μια ανάλυση του φαινομένου της επίκλησης πνευμάτων μέσα από ένα πρίσμα περισσότερο φιλοσοφικό και με κριτική σκέψη απέναντι σ' αυτό, με στόχο να αναλυθούν οι αιτίες που μας οδηγούν στο να θέλουμε να πράξουμε κάτι τέτοιο αλλά και το ποιές μπορεί να είναι οι συνέπειες.
Όμως δεν προσφέρονται για ανταλλαγή "τεχνικών" για το πως μπορεί να γίνει αυτή επίκληση - υποθετικά ας πούμε πως μπορεί να επιτευχθεί.

Το θέμα αυτό λοιπόν απενεργοποιείται.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy