ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Χαρισματικοί γέροντες! ΥΠΑΡΧΟΥΝ;
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Μητσάκος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
618 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2007, 17:22:49  Εμφάνιση Προφίλ
Ανοίγω αυτό το θέμα γιατί πιστεύω ότι πάρα πολλοί θέλουν να μάθουν.

Προσωπικά είχα επισκευτεί το Άγιον Όρος πριν απο 2 εβδομάδες και ήμουν και εγω μέσα στο σαφάρι ανεύρεσης κάποιου "χαρισματικού γέροντα"!
Είχα πρώτα κάποιες πληροφορίες σχετικά με ένα όνομα (που δεν συνάντησα).
Στην πορία όμως η λίστα ονομάτων ανέβαινε.
Δυστυχώς όμως για μένα, δεν υπήρξε κάποια αποκάλυψη ή κάτι που να δω με τα μάτια μου.

Πάντως οι ιστορίες έδιναν και έπερναν, ακόμα και άτομα δήλωναν παρόν σε γεγονότα αληθινά!

Ας γεμίσει λοιπόν αυτό το θέμα με πληροφορείες και ιστορίες που αφορούν όλους εμάς που ψάχνουμε να βρούμε έναν 2ο Παΐσιο ή έναν 2ο Πορφύριο κ.τ.λ.

Ευχαριστώ.

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2007, 19:41:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ Μητσάκο, καλό θα ήταν προτού ανοίξουμε ένα νέο θέμα να συμβουλευόμαστε την Αναζήτηση (επάνω δεξιά στην σελίδα).
Εκεί μπορούμε να υποβάλλουμε τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά για το θέμα που επιθυμούμε κι αν επιλέξουμε την εμφάνιση αποτελεσμάτων μόνο για τίτλο θέματος, θα δούμε αν υπάρχουν παλιότερα σχετικά θέματα.
Αν βρούμε κάποιο ενεργό, μπορούμε να συνεχίσουμε σ' αυτό ώστε να αποφύγουμε τα διπλά θέματα και να έχουμε όλες τις απόψεις συγκεντρωμένες σ' ένα θέμα.

Σχετικά με αυτό που επιθυμείς να συζητήσεις, θα μπορούσες να διαβάσεις τα παρακάτω θέματα και να υποβάλλεις το ερώτημα σου σε κάποιο από αυτά (κλίκαρε στον τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΑΓΙΟΙ,ΓΕΡΟΝΤΕΣ ΙΑΚΩΒΟΣ,ΠΑΙΣΙΟΣ,ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ

Άγιο Όρος και γέροντες

Θα μπορούσες λοιπόν να θέσεις το ερώτημα σου σε κάποιο από τα ήδη προτεινόμενα θέματα.
Το θέμα απενεργοποιείται.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy