ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ORBS
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
euripos
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2008, 00:42:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους euripos
Σε πρόσφατη επίσκεψη μου στην ιστοσελίδα supernatural διάβασα ένα πολύ ενδιαφέρον άρθρο σχετικά με τα ORBS ( φωτεινές σφαίρες που αποτυπώνονται στις φωτογραφικές λήψεις σε χώρους που θα μπορούσαν να χαρακτηρισθού μυστηριακοί). Το άρθρο που είναι ταυτόχρονα και περιγραφή γεγονότων δίνει κάποια εντυπωσιακά στοιχεία, που εφόσον αληθεύουν τότε σίγουρα έχουμε να κάνουμε με ένα σοβαρό θέμα με απροσδιόριστες διαστάσεις. Ποιά είναι η γνώμη σας πάνω σ΄αυτό ;
OmasEpsilon
Μέλος 2ης Βαθμίδας

n/a
216 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2008, 08:27:34  Εμφάνιση Προφίλ
Υπάρχει θέμα με τα Orbs κάνε ένα search. Εγώ πιστεύω ότι έχει να κάνει με το φιλμ. Διότι στις ψηφιακές φωτογραφίες δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτιο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2008, 08:38:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ euripos, καλώς ήλθες κοντά μας.
Σου εύχομαι να έχεις καλές συζητήσεις.

Καλό θα ήταν προτού ανοίξουμε ένα νέο θέμα να συμπληρώνουμε επάνω αριστερά στην οθόνη τις λέξεις - κλειδιά για το θέμα που μας ενδιαφέρει και πατώντας την επιλογή "Αναζήτησε!", θα βρούμε όλες τις παλιότερες σχετικές συζητήσεις.
Εάν υπάρχει κάποια ενεργή μπορούμε να θέσουμε εκεί τα ερωτήματα μας ή να καταθέσουμε τις απόψεις μας.
Αυτό βοηθάει στο να αποφύγουμε τα διπλά θέματα και να έχουμε όλες τις απόψεις συγκεντρωμένες σε ένα θέμα.

Αναφορικά με τα orbs υπάρχουν 2 ενεργά θέματα - αν κι εξετάζουν το φαινόμενο αυτό από διαφορετική σκοπιά - οπότε μπορείς να τα διαβάσεις και να θέσεις εκεί τα ερωτήματα σου.
Τα θέματα είναι τα εξής (κλίκαρε στους παρακάτω τίτλους για να μπεις κατευθείαν):

Orbs

Παράξενα ORBS σε φωτογραφίες μου

Οπότε το θέμα αυτό απενεργοποιείται εφόσον η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί σε κάποιο από τα προτεινόμενα θέματα.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy