ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Προγνωστικά όνειρα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 01:06:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να σας παραθέσω τις δικιές μου εμπειριες σχετικά με τα όνειρα. βλέπω πολύ συχνά προγνωστικά όνειρα. Για όσους δεν γνωρίζουν είναι όνειρα που βγαινουν στην πραγματικότητα όπως τα βλέπεις. Πριν από περίπου 5 χρόνια είδα στον ύπνο μου το θάνατο ενός πολύ στενού συγγενικού προσώπου. Υπήρχε πολύ καλή επαφή και ήταν πολύ κοντά σε εμένα. Ονειρεύτηκα την παραμικρή λεπτομέρεια που μπορεί να φανταστεί άνθρωπος. οταν συνέβει το τραγικό το έζησα ουσιαστικά για δεύτερη φορα. Δεν ήταν μόνο στον ύπνο μου, έβλεπα και οράματα ζώντανα ενώ βρισκόμουν σε διάφορες στιγμές της ζωής μου το διάστημα εκείνο. Επίσης αφού πέθανε για 3 χρόνια περίπου τον εβλεπα στον ύπνο μου καθε μερα και κάναμε διάλογο μου έλεγε εκει που βρισκεται πως είναι και πως πάντα μας βλέπει. όλα μου ντα όνειρα είναι σχεδόν και προφητικά εκτος απο προγνωστικά. Ξέρω ποτε τα παιδια μου θα αρωστησουν ,ποτε θα στεναχωρηθω με συγκεκριμένα άτομα και πότε θα χαρώ.όταν προκειται να με πλησιασουν σημαντικά και καθοριστικά προσωπα το καταλαβαινω επειδη τα βλεπω με ενα αινηγματικο τροπο. πάντα ειχα συνδεση ονειρικη με τα Θεια εβλεπα αγιους κτλ. περιμενω τη γνωμη σας. Ευχαριστώ

fairry

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5138 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 11:02:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή/έ fairry,
Καλώς ήλθες στο φόρουμ.

Θα μπορούσες να πεις περισσότερα σχετικά με το συγγενικό σου πρόσωπο που απεβίωσε, τι σου έλεγε για το "χώρο" στον οποίο βρισκόταν και γενικά πώς μπορούσε να σε βλέπει ..... πώς γινόταν αυτή σας η επικοινωνία, η επαφή;

Να είσαι καλά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 17:15:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
βασικα το ιδιο βραδυ οπου τελικα απεβιωσε διοτι απο το χτυπημα εμεινε εντατικη 6 ημερες,τη νυχτα ενω κοιμομουν ξυπνω απο εντονη φασαρια στο δωματιο και ανοιγω τα ματια μου και ηταν εκεινος. Μου χαμογελουσε και ήταν λουσμενος απο ενα ασπρο φως οπου ζεσταινε όλο το δωματιο.ΠΑΡΌΛΟ που τρομαξα του ευχήθικα να εχει καλο ταξιδι οποου και να παει. Αυτο διήρκησε λιγα λεπτα αν και ειχα χασει την αισθηση του χρονου πρεπει να ηταν λιγα λεπτα. Αργοτερα τον εβλεπα για τα επομενα τρια χρονια καιτον εβλεπα σε ολα τα επιπεδα και μου ελεγε πως ειναι καλα και πως περιμενει να του πουν που θα παει. Μου έλεγε πως παντα μας βλεπει απο εκει που ειναι και πανατ θα ειναι σε επικοινωνία μαζι μου κι ακομα οταν πια εγω δεν θα τον βλεπω πλεον ,γιατι καποτε θα σταματησω να τον βλεπω θα μου στελνει σημαδια για να το καταλαβαινω. Είναι τόσα πολλα αυτά που εχω να πω απο τις συζητησεις που ειχα μζί του που δεν φτανει μόνο να γράφω.

fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 17:33:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλώς ήρθες κι από εμένα fairry

2 ερωτήσεις, αν έχεις την καλοσύνη.

quote:
καιτον εβλεπα σε ολα τα επιπεδα και μου ελεγε πως ειναι καλα και πως περιμενει να του πουν που θα παει

όταν λες "επίπεδα" θα μπορούσες να αναλύσεις λίγο την έννοια , και ποιοι ήταν αυτοί απο τους οποίους περίμενε την ... μετάθεση του

και

quote:
πανατ θα ειναι σε επικοινωνία μαζι μου

Τόσοι πολλοί έχουν χάσει αγαπημένα πρόσωπα, κανεις δεν τα ξανα "ειδε"
η επαφή αυτή μάλλον έγκειται στην δίκη σου "δυνατότητα" και οχι του "πνεύματος" ?

Edited by - AitheroVamon on 29/09/2010 17:35:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5138 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 17:46:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
πανατ θα ειναι σε επικοινωνία μαζι μου

Τόσοι πολλοί έχουν χάσει αγαπημένα πρόσωπα, κανεις δεν τα ξανα "ειδε"
η επαφή αυτή μάλλον έγκειται στην δίκη σου "δυνατότητα" και οχι του "πνεύματος" ?

Edited by - AitheroVamon on 29/09/2010 17:35:02



Νομίζω πως υπάρχουν άτομα που ισχυρίζονται πως έχουν δει ή βλέπουν τακτικά ή κάθε τόσο αγαπημένα τους πρόσωπα που απεβίωσαν.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 18:42:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ψηλε να τα βλέπουν και να συνομιλούν αυτα τ απνευματα, πολύ σπάνιο, κι άλλο στα ονειρα ,
η φιλη fairry δε νομίζω να εννοεί όνειρο αλλά "πραγματικότητα".
Τώρα αν υπάρχουν τόσο συχνές επισκέψεις απο ανθρώπους που έφυγαν απο τη ζωή και το αγνοώ, τότε δεκτή η επισήμανση σου .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
antonisgreve
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 18:59:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους antonisgreve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα fairry...μπορει να εχεισ αποκτηση αυτην την διορατικη ικανοτητα απο προιγουμενεσ ζωεσ σου...εχω και εγω εναν φιλο που βλεπει οραματα για το μελον...εγω μενω στα Γρεβενα και ο φιλοσ μου απο τα γρεβενα ειναι και ειχε προβλεψει εναν χρονο πριν τον μεγαλο σεισμο που ειχε γινει το 1995 στα ΓΡΕΒΕΝΑ ......το ειχε πει σε παρα πολουσ εδω στην πολη...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 19:15:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τρεις μήνες πριν γινει το ατυχημα του ξαδερφου μου εβλεπα στον υπνο μου καθε σκηνη το πως ακριβως θα γινοταν την ακριβη τοποθεσια και οπως τον βρηκαν. Στη συνεχεια εβλεπα,ΟΡΑΜΑΤΑ δηλαδη ενώ πηγαινα για ψωνια και σε καθε στιγμη ανυποψιαστη. Ζωντανα οραματα ειχα απο μικρο παιδι που ημουν.Τωρα ειμαι 33 χρονων σχεδον. Οτι κι αν συμβαινει στη ζωη μου το νιωθω πρωτα και μετα βγαινει πραγματικο.Ειναι σαν να ξερω τι θα συμβει μολις κλεισω τα ματια μου και συγκεντρωθω αφουγκραζομαι τα παντα. Αυτο συμβαινει και με ατομα που δεν γνωριζω, είναι σαν να διαβαζω την ψυχη καποιου απλα το νιωθω. Οταν αναφερα πως παρουσιαστηκε αφου απεβιωσε εννοω ήμουν ξυπνια. Επίσης ειχα επικοινωνια την ώρα που κατελειξε στο νοσοκομειο εγω κοιμομουν ειδα ομως στον υπνο μου τα ουρλιαχτα τα λογια που υποθηκαν απο τους δικους του ανθρώπους που ηταν εκει.και μετα απο λιγο στις τρεις το πρωι χτυπησε τηλεφωνο και ακουσα αυτα που ειπωθηκαν.

fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 19:32:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ποτε δεν μου εξηγεισε ποιοι ηταν εκεινοι που περιμενε να του πουν που θα μεταφερθει. ηταν μια εντονη πνευματικη συνδεση ολες τις φορες που τον εβλεπα και εππιπεδα εννοω αντιλαμβανομουν το χοροχρονο που βρισκόταν εκεινος.

fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5138 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2010, 16:37:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

τρεις μήνες πριν γινει το ατυχημα του ξαδερφου μου εβλεπα στον υπνο μου καθε σκηνη το πως ακριβως θα γινοταν την ακριβη τοποθεσια και οπως τον βρηκαν. Στη συνεχεια εβλεπα,ΟΡΑΜΑΤΑ δηλαδη ενώ πηγαινα για ψωνια και σε καθε στιγμη ανυποψιαστη. Ζωντανα οραματα ειχα απο μικρο παιδι που ημουν.Τωρα ειμαι 33 χρονων σχεδον. Οτι κι αν συμβαινει στη ζωη μου το νιωθω πρωτα και μετα βγαινει πραγματικο.Ειναι σαν να ξερω τι θα συμβει μολις κλεισω τα ματια μου και συγκεντρωθω αφουγκραζομαι τα παντα. Αυτο συμβαινει και με ατομα που δεν γνωριζω, είναι σαν να διαβαζω την ψυχη καποιου απλα το νιωθω. Οταν αναφερα πως παρουσιαστηκε αφου απεβιωσε εννοω ήμουν ξυπνια. Επίσης ειχα επικοινωνια την ώρα που κατελειξε στο νοσοκομειο εγω κοιμομουν ειδα ομως στον υπνο μου τα ουρλιαχτα τα λογια που υποθηκαν απο τους δικους του ανθρώπους που ηταν εκει.και μετα απο λιγο στις τρεις το πρωι χτυπησε τηλεφωνο και ακουσα αυτα που ειπωθηκαν.

fairry



Αγαπητέ/ή fairry,
Τα όσα βλέπεις ενώ κοιμάσαι, όπως π.χ. αυτό που λες πως είδες και μετά σου τα είπαν στο τηλέφωνο, δοκίμασες ποτέ, ενώ έχεις ξυπνήσει, να τα γράψεις, ώστε να τα διασταυρώσεις (ως επιπλέον επιβεβαίωση) και όταν συμβαίνει, π.χ. όταν σου τηλεφώνησαν.

Ενδιαφέρον αυτό που γράφεις για τα ζωντανά οράματα.
Αυτές τις προβλέψεις τις έχεις πει σε κάποιον;
Π.χ. λες πως είχες δει το ατύχημα του ξαδέλφου σου τρεις μήνες πριν συμβεί. Του είχες μιλήσει για αυτό σου το όνειρο; Καταλαβαίνω βέβαια πως δεν είναι και ό,τι πιο εύκολο ..... να αναφέρεις σε έναν άνθρωπο, φαντάσου κατά πόσο σε ένα αγαπημένο σου πρόσωπο, πως σε τρεις μήνες θα συμβεί κάτι το τόσο τραγικό στη ζωή του.

Με τα ξένα άτομα, συμβαίνει έτσι στην τύχη; Κάποιο άτομο που βρίσκεται δίπλα σου κάποια δεδομένη στιγμή ή με κάποιον που έχεις κάποια σχέση;

Είναι ενδιαφέροντα τα όσα λες.


Edited by - Ψηλός on 30/09/2010 16:38:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2010, 18:34:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αυτο συναιβει την περιοδο που ημουν σε μεταθεση με τον αντρα μου σε ενα νησι. ειχα ειδοποιησει τον αντρα μου και τους γονεις μου για αυτο αλλα ειπαμε πως ειναι πολυ ασχημο για να ειναι αληθινο. και ετσι αποφασισαμε να μην τον τρομαξουμε αδικα.Συχνα βλεπω τους ανθρωπους που γνωριζω γυρω μου αλλα και αλλους που τους ξερω οπτικα μονο και οταν προκειται για θανατο ή για κακο το βλεπω. Μου εχει τυχη να δω μια κοπελα που εχει πεθανει στον υπνο μου τη μεταβαση της απλα ξερω το ονομα της απο μονη μου χωρις να την εχω δει ποτε και μολις ρωτησα στο περυγυρο μου για το αταμο αυτο μου ειπαν πως δε ζει πια. Βλέπω επισης οσους θελουν να με βλαψουν και οσους με αγαπουν απλα το ξερω στον υπνο μου. και δεν σημειωνω οτι βλεπω διοτι παντα θυμαμαι την παραμικρη λεπτομερεια το ζω πραγματικα. οι πολυ κοντινου ανθρωποι μου ξερουν για εμενα. βλεπω όμως και καθετι καλό που επροκειτο να συμβει. θελω να πω πως το ιδιο συμβαινει και με τα καλα που μου συμβαινουν.

fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5138 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2010, 18:58:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

αυτο συναιβει την περιοδο που ημουν σε μεταθεση με τον αντρα μου σε ενα νησι. ειχα ειδοποιησει τον αντρα μου και τους γονεις μου για αυτο αλλα ειπαμε πως ειναι πολυ ασχημο για να ειναι αληθινο. και ετσι αποφασισαμε να μην τον τρομαξουμε αδικα.Συχνα βλεπω τους ανθρωπους που γνωριζω γυρω μου αλλα και αλλους που τους ξερω οπτικα μονο και οταν προκειται για θανατο ή για κακο το βλεπω. Μου εχει τυχη να δω μια κοπελα που εχει πεθανει στον υπνο μου τη μεταβαση της απλα ξερω το ονομα της απο μονη μου χωρις να την εχω δει ποτε και μολις ρωτησα στο περυγυρο μου για το αταμο αυτο μου ειπαν πως δε ζει πια. Βλέπω επισης οσους θελουν να με βλαψουν και οσους με αγαπουν απλα το ξερω στον υπνο μου. και δεν σημειωνω οτι βλεπω διοτι παντα θυμαμαι την παραμικρη λεπτομερεια το ζω πραγματικα. οι πολυ κοντινου ανθρωποι μου ξερουν για εμενα. βλεπω όμως και καθετι καλό που επροκειτο να συμβει. θελω να πω πως το ιδιο συμβαινει και με τα καλα που μου συμβαινουν.

fairry



Πιστεύω πως είναι δύσκολο να το αντέξεις κάτι τέτοιο. Ιδιαίτερα όταν πρόκειται για κάτι κακό.
Δεν ξέρω αν ένα τέτοιο "χάρισμα" θα μπορούσαμε να πούμε πως είναι ευλογία ή κατάρα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2010, 19:05:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάλιστα ...
(τυχερή ή άτυχη) fairry πρέπει να μάθει (αν και μάλλον το έχεις καταφέρει) να ζεις με αυτό το "χάρισμα" .

Αυτη σου η ικανότητα παρουσιάστηκε ξαφνικά ή την έχεις από μικρή ηλικία ?
και αν σε αυτά τα "προγνωστικά" όνειρα όπως τα ονομάζεις υπάρχουν και γενικότερες πληροφορίες για το κοντινό μέλλον
ή περιστρέφονται μόνο σε πρόσωπα που γνωρίζεις (κοντινά ή μακρινά δεν έχει σημασία)

Δεν ξέρω αν έχεις ασχοληθεί λίγο παραπάνω, στο να προσπαθήσεις να το κάνεις εσύ να συμβεί (να δεις "όνειρο") για κάποιο συγκεκριμένο άτομο ή το αφήνεις απλά να συμβεί από μόνο του ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2010, 22:16:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και σιγουρα ειναι καταρα για εμενα αυτο το''χαρισμα'' επειδη καθε φορα ποναω πολυ και νιωθω πως ειμαι καταδικασμενη ''να ξερω''. Ποτέ δεν προσπαθω ερχονται ολα μονα τους και αυτο ξεκινα απο την παιδικη μου ηλικια μολις αρχιζα να θυμαμαι τον εαυτο μου. ΚΑΘΕ βραδυ τρομαζω μονο με την ιδεα του τι μπορει να δω. Οστοσο οπως ανεφερα και πριν συμβαινει και με ατομα που δεν γνωριζω απλα τυχαινει να το μαθαινω αργοτερα.

fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2010, 22:21:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άμα δεις κανένα βράδυ τον Αιθεροβάμων να μου το πεις ...
κοίτα τον καλά μαύρος μαύρος αλλά μην τρομάξεις

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2010, 23:29:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Fairry τα οράματα και τα όνειρα που αναφέρεσαι τα βλέπεις αυθόρμητα ή υπάρχει πρώτα μια συγκεκριμένη διαδικασία…
Ακόμα έχεις προσπαθήσει ποτέ να επέμβεις ώστε να αλλάξεις την "ροη" ενός προγνωστικού ονείρου..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2010, 23:43:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ! ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΩ ΕΠΕΜΒΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΑΠΕΤΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΦΟΡΤΗΣΗ ΔΙΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΠΩΣ Ο ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΥΓΕΙ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΠΙΔΙΟΚΩ ΝΑ ΔΩ ΟΡΑΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΟΝΕΙΡΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ ΤΑ ΔΙΩΧΝΩ.
Ο ΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΤΟΝΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΔΕΙΝΩ ΜΙΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΛΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΠΕΙΡΑΙΑΣΩ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΛΛΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ .

fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2010, 23:45:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΙΘΕΡΟΒΑΜΩΝ;

fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2010, 00:26:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι εννοείς όταν λες .. «ΕΝΤΟΝΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ»… μιλάς για ανάκληση του συγκεκριμένου ονείρου (δίνοντας την κατάληξη που θες εσύ) ή για κάτι άλλο…

Ακόμα έχεις προσπαθήσει ποτέ να αποκτήσεις τον έλεγχο του Χ ονείρου μέσα από την διαδικασία του συνειδητού ονείρου.. (Lucid Dreams).


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2010, 07:31:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΟΜΩΣ ΔΥΝΑΤΟ ΠΩΣΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ. ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΑ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΟΥΝ ΚΑΤΙ, ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ, ΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΤΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΞΕΣΠΑ ΣΕ ΜΕΝΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ. ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΑΥΤΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΕΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ. ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΑΠΕΦΥΓΑ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΣΧΗΜΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΗΡΘΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ.

fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5138 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2010, 11:40:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
fairry,
Δεν ξέρω αν είσαι Χριστιανή, αλλά αν είσαι, προσπάθησες να μιλήσεις με κανέναν πνευματικό γι' αυτό που σου συμβαίνει;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2010, 11:54:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΜΑΙ ΧΡΡΙΣΤΙΑΝΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΘΕΟ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΜΕ ΡΩΤΑΣ. ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΓΙΟΥΣ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΛΙΣΤΑ. ΘΑΥΜΑΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ , ΕΙΧΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΛΗΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ.

fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2010, 12:26:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ θα ήθελα να ακούσω την εξήγηση που δίνετε στο οτι ένας Άγιος ή η Παναγία παρουσιάζει σε έναν άνθρωπο (πιστό) τα άσχημα μελλούμενα,
ποιος ο σκοπός ? να αποτραπούν ? απ'οτι λέει η fairry οσα έχει προσπαθήσει να αποτρέψει γυρνούν σε αυτήν με καποιο τρόπο.
Επομενος ? εχουμε παλι την απο παλαιάς διαθήκης "διάθεση" του "τιμωρού" θεού ?
Απο θρησκευτικής απόψεως η αποκάλυψη ενός θλιβερού γεγονότος σκοπό έχει προφανώς να "ανατραπεί" αυτό , από την άλλη η χριστιανική πίστη διδάσκει οτι ο άνθρωπος έχει την "μοίρα" στα χέρια του (άσχετα αν ο Θεός ως Δημιουργός γνωρίζει, δεν επεμβαίνει όμως)

Που θέλω να καταλήξω,
Ίσως δεν είναι και τόσο θεόπνευστα αυτά τα σενάρια,
αλλά ίσως, λέω ίσως, μια ξεχωριστή περίπτωση ανθρώπου που έχει την ικανότητα να δεχετε αυτά τα "μηνύματα", αποτέλεσμα χωροχρονικών ανακλάσεων

(σε πειράματα της δεκαετίας του '75 στην πρώην Σοβιετική Ένωση επιλεγμένες ομάδες ανθρώπων που είχαν αυτό το "χάρισμα" κατά τη διάρκεια ύπνωσης έβλεπαν σκηνές από τη ζωή στο μέλλον, μακρινό ή κοντινό δεν θυμαμαι πάνε χρόνια που είχα δει το ρεπορτάζ στο εξωτερικό)

Και κατι τελευταίο, fairry έχεις σκεφτεί ποτέ να επιχειρήσεις αναδρομή ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2010, 14:04:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑΠΟΙΕΙΤΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΔΡΟΜΗ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΤΕΤΟΙΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΥΤΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΔΡΟΜΗ.

fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2010, 18:37:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αναδρομή γίνετε με τη μέθοδο της ύπνωσης ,
τώρα βέβαια η αλήθεια είναι οτι κι εγω που στο "πρότεινα" δεν το πιστεύω ....
Δεν νομίζω να είναι κάτι επικίνδυνο, και τα "αποτελέσματα" οχι και τοσο αξιόπιστα .
Το θέμα είναι οτι ύπνωση σαφώς και επιτυγχάνετε , τώρα το αν στους 100 οι 99 είναι τσαρλατάνοι , πιστεύω είναι σοβαρός ανασταλτικός παράγων .
Βέβαια άντε και το επιχειρήσεις , μάλλον θα ξετυλίχθει κανένα σενάριο που θα εχει πλάσει το υποσυνείδητο (γνώμη μου)

Και κατι "ασχετο"
τωρα που κοίταγα ξανά το θεμα , μου ήρθε στο μυαλό κατι που έλεγε ο παππούς μου πολλά χρόνια πίσω όταν ήταν εν ζωή :
"Αν δε γυρίσω εγώ να σας πω τι γίνετε ,μην πιστεύετε τίποτα"
εννοώντας οτι μετά το θάνατο δεν υπάρχει τίποτα
(ένας αγράμματος, πλην πανέξυπνος αγρότης ήταν βέβαια)
Δεν το καταθέτω ως προβληματισμό , απλά το αναφέρω .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2010, 22:10:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΜΕΝΑ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΖΩΝΤΑΝΑ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ. ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΤΑΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ. ΤΟΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΖΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΕΤΟΙΑ. ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΠΩΣ ΑΝ ΦΥΓΩ ΕΓΩ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΕΠΙΣΤΡΕΦΩΝΤΑΣ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ Η ΑΚΡΙΒΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΤΟΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΝΟΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΙΛΑΓΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΞΥΠΝΙΑ. ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΠΥΦΙΛΑΚΤΑ ΠΕΠΟΙΣΜΕΝΗ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟ, Η ΨΥΧΗ ΥΠΑΡΧΕΙ!

fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2010, 22:55:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
AitheroVamon-Βέβαια άντε και το επιχειρήσεις , μάλλον θα ξετυλίχθει κανένα σενάριο που θα εχει πλάσει το υποσυνείδητο (γνώμη μου)

Η μπορεί και να "ξετυλιχθεί" και κανένα σενάριο όπου θα στο έχει περάσει πολύ έξυπνα στο μυαλό σου ο υπνωτιστής…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2010, 12:34:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
elo εννοείται οτι παίζει κι αυτό

fairry δεν αμφισβήτησα τα όσα λες, το περιστατικό με τον παππού μου δεν το είπα ως ένδειξη οτι δεν υπάρχει τίποτα μετά το θάνατο,


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2010, 19:34:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΟΜΙΖΩ ΕΝΤΕΛΕΙ ΠΩΣ ΑΝ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΩΤΕΡΟ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΓΑΘΑ, ΟΠΟΙΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΤΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ Η ΨΥΧΗ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΗΡΘΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΦΩΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΞΗΓΩ. ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΑΣ!
ΑΝΑΚΑΛΥΨΤΕ ΤΟ!!!

fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5138 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2010, 01:47:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΝΟΜΙΖΩ ΕΝΤΕΛΕΙ ΠΩΣ ΑΝ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΩΤΕΡΟ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΓΑΘΑ, ΟΠΟΙΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΤΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ Η ΨΥΧΗ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΗΡΘΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΦΩΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΞΗΓΩ. ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΑΣ!
ΑΝΑΚΑΛΥΨΤΕ ΤΟ!!!

fairry



Αγαπητή fairry,
Προς τι όμως αυτή η ανακάλυψη;
Σε τι θα μας ωφελήσει;

Αφού, άλλος σήμερα, άλλος αύριο, άλλος μεθαύριο ...... όλοι κάποια στιγμή θα αποτελέσουμε παρελθόν για ετούτο εδώ τον κόσμο;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2010, 21:03:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΤΑΝ ΦΘΑΣΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΕΥΤΕΙΣ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ. ΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΘΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΟΥΜΑΣΤΕ ΑΠΟΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΥΛΗ.ΕΝΝΟΩ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ Η ΑΓΑΠΗ ΠΛΥΜΙΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΚΑΘΡΕΠΤΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΜΑΣ. ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΠΩΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ;
ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΕΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ!

fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy