ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Προγνωστικά όνειρα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
fairry
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2010, 16:55:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΒΛΕΠΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ Η ΕΣΤΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΣΥΝΧΕΙΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ. ΕΧΩ ΣΥΧΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΜΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ.ΟΣΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΦΥΣΗ ΤΟΣΟ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΥΧΝΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΔΙΑΙΣΘΗΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ. ΤΟ ΤΕΛΑΙΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΗ ΦΥΣΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ.ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΝ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΩ.ΠΑΝΤΑ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ. ΔΙΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ.


fairryΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

redruM
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2010, 16:44:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους redruM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1.Στην ηλικία των 9 ετών είδα το εξής όνειρο το οποίο ήταν τόσο ζωντανό που εντυπώθηκε στη μνήμη μου.Ήμουν σε ένα επαρχιακό μέρος και μπροστά μου ήταν μιά μεγάλη εκκλησία.Η ατμόσφαιρα ήταν μουντή και μάλλον προμήμυνυε επερχόμενη καταιγίδα.Το μοναδικό κτίσμα στο τοπίο ήταν η εκκλησία.Μπήκα μέσα.Δεν υπήρχαν άλλοι γύρω μου,ήμουν μόνος μου.Ένα φέρετρο υπήρχε στο κέντρο χωρίς καπάκι και κάποιος ή κάποια μέσα.Πλησίασα κοντά για να δω ποιός ήταν μέσα και τσουπ...ξύπνησα.Δεν πρόλαβα να δω.Μετά από λίγο χτύπησε το τηλέφωνο.Ήταν απ΄το χωριό.Ο παπούς μου που υπεραγαπούσα ήταν νεκρός....


2.Στην ηλικία των 20 περίπου είδα στον ύπνο μου ότι ήρθε επίσκεψη μία φίλη της αδερφής μου στο σπίτι μας.Σημειωτέον ότι η φίλη της αδερφής μου ήταν και είναι φοβερή Γ Κ Ο Μ Ε Ν Α Ρ Α,οπότε τι πιο φυσιολογικό να βλέπω αιθέριες υπάρξεις του ωραίου φύλου στα όνειρα μου.Αμ δε.Αφού ήρθε λοιπόν,στον ύπνο μου,μας χαιρέτησε εμένα και την αδερφή μου,μας έβγαλε και ένα ωραίο πρωινό με τυροπιτοειδή,καθότι ήτο πρωί(στο όνειρο μου πάντα)και μας είπε πο,πο παιδιά πάω τουαλέτα γιατί θα σκάσω.
Ξύπνησα το πρωί,έφτιαξα καφεδάκι και καθόμουν με την αδερφή μου,όταν χτύπησε το κουδούνι.
-Ποιός να΄ναι?
-Ξέρω γω?Μου είπε η αδερφή μου.
Ανοίγουμε και με έκπληξη βλέπω τη ...... που είδα στο όνειρο μου πριν λίγες ώρες.
-Καλημέρα ......,λέει η αδερφή μου,τι εκπλήξη είναι αυτή,δε σε περιμέναμε.
-Καλημέρα παιδιά,έφερα φρέσκιες και ζεστές τυρόπιτες να φάμε,μόνο να πάω λίγο τουαλέτα γιατί θα σκάσω.
Έμεινα λ@λ@κ@ς....
Το κακό είναι ότι από τότε έχω δει πάμπολλα όνειρα με τη ...... σε στιγμές πάθους,λαγνείας και ανταλαγής ερωτικών χυμών και σε κάθε γνωστή και άγνωστη στάση του κάμα σούτρα αλλά δυστυχώς διά εμέ κανένα από τα ενύπνια αυτά δεν ήταν προφητικό.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5138 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2010, 23:54:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Το κακό είναι ότι από τότε έχω δει πάμπολλα όνειρα με τη ...... σε στιγμές πάθους,λαγνείας και ανταλαγής ερωτικών χυμών και σε κάθε γνωστή και άγνωστη στάση του κάμα σούτρα αλλά δυστυχώς διά εμέ κανένα από τα ενύπνια αυτά δεν ήταν προφητικό.....


Μήπως πρέπει να της μιλήσεις; .... να της εξηγήσεις πως εδώ παίζεται η εγκυρότητα των ονείρων σου και αν ...... θα μπορούσε να κάνει κάτι γι' αυτό;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2010, 08:28:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα συμφωνήσω οπωσδήποτε με τον Ψηλό, γιατι, εδώ γεννιέται
ένας έρωτας μεγάλος και φιλε redruM, ...μην τον χάσεις....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2010, 20:46:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μην αγχώνεσαι, αγαπητέ! Σιγά σιγά πραγματοποιούνται τα όνειρα.Πρώτα η επίσκεψη, μετά οι τυρόπιτες, μετά η τουαλέτα και κάπου εκεί θα λάβει χώρα και το καμα σούτρα.

Edited by - Narkissa555 on 29/10/2010 20:46:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mystery flower
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
204 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2011, 12:19:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα φίλη μου fairry. Καταπληκτικό! Έχεις ανοικτές τις κεραίες σου που λέει ο λαός. Είσαι πομπός και δέκτης των ονείρων σου και μπορείς να θυμάσαι ό,τι βλέπεις. Αυτό το χάρισμα που έχεις το αποκτάς με άσκηση του νου. Αυτό που προσπαθούν σοφοί γέροντες με διαλογισμό και ασκητισμό χρόνια εσύ το πετυχαίνεις. Αυτό σημαίνει ότι είσαι φωτισμένο άτομο, αλλά τη δύναμη που έχεις πρέπει να τη χρησιμοποιείς για καλό σκοπό.
Τα προγνωστικά όνειρα και τα προφητικά μπορούμε να τα δούμε όλοι μας. Τα βλέπουμε τις μέρες που δεν θυμόμαστε τα όνειρά μας. Για κάποιο ανεξήγητο λόγο εκείνες τις μέρες βλέπουμε τα προφητικά, αλλά δεν τα θυμόμαστε. Εσύ όμως τα θυμάσαι.
Αγίους εγώ δεν βλέπω στα όνειρά μου, αλλά συγκεκριμένα χθες είδα την Παναγιά για πρώτη φορά στη ζωή μου και φοβήθηκα γιατί ήταν νευριασμένη μαζί μου για την αισθηματική επιλογή μου, που κατά τη γνώμη της δεν είναι σωστή. Οι άγιοι είναι πάντα δίπλα μας, φτάνει να τους πιστεύουμε.

Ταξίδι στο άγνωστο

Edited by - mystery flower on 13/12/2011 12:22:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2011, 22:36:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω βλεπω συνεχεια αγωνες ποδοσφαιρου και αριθμους κινο.Ποτε δεν μου εκατσε τιποτα.Μονο μια φορα πριν κατι μηνες ειδα τον σαντος στον υπνο μου να μου δειχνει με το χερι του το παιχνιδι στο κουπονι και βγηκε.Αυτα ειναι προγνωστικα ονειρα

High Hopes..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

violent king
Μέλος 1ης Βαθμίδας


90 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2011, 05:45:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν ασχολούνται και οι ''άγιοι'' με τα γκομενικά του ανθρωπίνου γένους,τοτε μπορώ να αυτοκτονήσω ελεύθερα.

Take me to the gardens of the sinners
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy