ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΑΝΔΡΟΜΕΔΙΟΙ ΚΑΙ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 12
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
deppy-88
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 01:47:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΚΡΙΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΥΑΛΟ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΣΟΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ "ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ" ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ (ΜΕΤΑ ΤΟ 2003)ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ. ΕΠΙΣΗΣ, ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΨΗ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ!

I want to believe...

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 01:56:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατ' αρχήν φίλη μου πρέπει να μας πεις ποιούς θεωρείς Ανδρομέδιους, και ποιούς ολύμπιους... Τι είναι δηλαδή αυτοί;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ισοκράτης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
160 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 02:10:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατί υπήρχε επικοινωνία πριν το 2003;
Και αν υπάρχει ποιος είναι - ήταν τόσο τυχερός ώστε να επιλέγει να του δοθούν αυτές οι πληροφορίες;

ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΉΝΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

deppy-88
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 02:11:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κατ' αρχήν φίλη μου πρέπει να μας πεις ποιούς θεωρείς Ανδρομέδιους, και ποιούς ολύμπιους... Τι είναι δηλαδή αυτοί;


ΛΟΙΠΟΝ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΕΡΙΛΗΠΤΙΚΑ ΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ: ΟΙ ΑΝΔΡΟΜΕΔΟΙ-ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΟΓΟΝΟΙ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΡΟΕΡΧΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑΞΙΑ ΤΗΣ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑΣ. ΥΠΕΡΕΞΕΛΙΓΜΕΝΑ ΟΝΤΑ (ΓΙ'ΑΥΤΟ Κ ΣΤΗ ΓΗ ΛΑΤΡΕΥΤΗΚΑΝ ΩΣ ΘΕΟΙ) ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΕΠΟΙΚΗΣΑΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΑΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΑΒΟΝΤΑΣ ΤΗ ΔΑΔΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΣ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΥΛΗ ΠΟΥ ΓΑΛΑΞΙΟΔΡΟΜΕΙ ΕΠΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΤΗ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ Κ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΥΛΗ, ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ, ΕΧΘΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ Κ ΥΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΤΟΥΣ, ΓΙΑΧΒΕ. ΑΥΤΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΥΛΗ ΕΠΙ ΓΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ ΤΗΝ ΥΦΗΛΙΟ ΣΤΗ ΣΗΨΗ. ΟΜΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ 2012 ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΝ ΟΙ ΑΝΔΡΟΜΕΔΙΟΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΔΙΩΞΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΥΠΝΙΣΟΥΝ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΓΝΩΣΤΑ ΜΕΣΩ ΤΗΣ "ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ", ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΣΩ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ (ΓΡΑΠΤΩΝ Ή ΗΧΗΤΙΚΩΝ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ) ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΑΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ 2003 ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΗΣ ΟΛΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ-ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ. ΜΕΤΑ ΤΟ 2003 ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ. ΙΣΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΟΥΝ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΑ ΑΥΤΑ, ΑΠΛΑ ΤΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΟΗΤΕΙΑ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΤΥΛΙΓΕΙ...

I want to believe...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

deppy-88
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 02:14:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γιατί υπήρχε επικοινωνία πριν το 2003;
Και αν υπάρχει ποιος είναι - ήταν τόσο τυχερός ώστε να επιλέγει να του δοθούν αυτές οι πληροφορίες;

ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΉΝΩΝ



ΙΣΟΚΡΑΤΗ, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΡΕΥΣΕΙ, ΠΑΝΤΩΣ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ:
http://ellania.pblogs.gr/2007/05/78115.html

I want to believe...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ισοκράτης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
160 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 02:38:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επιδι και εγώ έχω βρει κατα καιρούς παρόμοιες αναρτήσεις ,που αν και μου αρέσει αυτο που διαβάζω, αυτή η εύλογη απορία με κάνει να είμαι επιφυλακτικος και δυσπιστος," απο που προέρχονται αυτές οι πληροφορίες και ποιος είναι αυτός που του δόθηκε απλόχερα αυτή η συνέντευξη " .
Αναφέρομαι στο παρακάτω :

http://www.knossopolis.com/2010-09-08-01-34-04.html

ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΉΝΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

deppy-88
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 02:48:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟ, ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ: ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΘΟΔΟ-ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΣΕ ΕΜΑΣ, ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΣ Π.Χ. ΣΤΟΥΣ ΔΕΛΦΟΥΣ (Κ ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΧΩΡΟ ΜΕ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟΥΣ ΔΙΑΥΛΟΥΣ) ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ LAPTOP ΣΟΥ, ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΧΡΗΣΗ INTERNET, ΝΑ ΛΑΒΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΥΣ...! ΜΙΑ ΠΙΟ ΑΛΗΘΟΦΑΝΗΣ ΕΞΗΓΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΕΚΤΕΣ NETRINO-NASER (ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ). ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΟ LINK ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΤΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ Κ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΔΡΟΜΕΔΙΟΣ ΣΕ ΤΡΟΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΤΟΥ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ.

I want to believe...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 03:24:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τόσο πίσω είστε ακόμη?

Ανδρομέδιοι Πελασγοί ηταν!

Και του λόγου το αληθές εδω:
http://wwwtimezero.blogspot.com/2011/06/blog-post_21.html

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ
ΑΠΟ ΜΕΣΑ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

deppy-88
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 03:32:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΙΚΟΜΑΧΕ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΥΛΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΛΕΤΗ! ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ SITE ΤΗΣ ΟΕΑ. ΒΕΒΑΙΑ, ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΣΤΗ "ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ" ΤΟΥ Ο ΑΝΔΡΟΜΕΔΙΟΣ-ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΑΧΘΗΚΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΚΙΝΕΖΟΜΟΓΓΟΛΩΝ, ΕΝΩ Η ΟΕΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΦΟΡΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ. ΤΙ ΑΛΛΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ; ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ!

I want to believe...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 06:11:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΛ-ΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

“«Καταραμένε Έλληνα, τά βρήκες όλα, φιλοσοφία, γεωμετρία, φυσική, αστρονομία, τίποτα δέν άφησες γιά εμάς».
Φρίντριχ φον Σίλλερ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
511 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 07:25:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτή η θεωρία αναπτύσσεται στα βιβλία του Γεράσιμου Καλογεράκη. Αν και ενδιαφέροντα στην ανάγνωση είναι σαφές οτι δεν είναι δυνατόν να διευκρινιστεί τι είναι αλήθεια και τι όχι.

Για την απάντηση στο ερώτημά σου, ίσως θα έπρεπε να επικοινωνήσεις με τον συγγραφέα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 07:53:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια ειλικρινής σκέψη:
Γιατί θεωρούμε τόσο παράξενο να πιστεύει κανείς στον Άγιο Βασίλη;
Αφού με το σωστό promotion, θα μπορούσε κανείς να πιστέψει οτιδήποτε!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 12:50:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα καλή μου Αμαλία ΔΕΝ είναι καθόλου κακό να πιστεύουν στο Αγ. Βασίλη τα παιδιά.
Τουλάχιστον μέχρι 6 ετών είναι φυσιολογικό και μαγευτικό θα έλεγα.

Τώρα για τους Ανδρομέδειους Πελασγούς, τι να πω.
Δεν ξέρω αν αυτό θα ήταν ένα άκακο παραμύθι ή όχι!
Πάντως εγώ δεν θα διακινδύνευα να το πω στα παιδιά μου.
Δεν μπορώ να προβλέψω πως θα το πάρουν, μετά ως ενήλικες.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 14:06:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έστω και σαν..."παραμύθια"(δεν θα στοιχημάτιζα οτι είναι),είναι πολύ προτιμότερα απο κάτι άλλες ΠΑΡΑΜΥΘΑΡΕΣ ... !!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 17:10:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποιο απ΄ τα δύο?
Για του Α Βασίλη, δεν το κουβεντιάζω!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 17:19:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
ΛΟΙΠΟΝ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΕΡΙΛΗΠΤΙΚΑ ΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ: ΟΙ ΑΝΔΡΟΜΕΔΟΙ-ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΟΓΟΝΟΙ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΡΟΕΡΧΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑΞΙΑ ΤΗΣ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑΣ. ΥΠΕΡΕΞΕΛΙΓΜΕΝΑ ΟΝΤΑ (ΓΙ'ΑΥΤΟ Κ ΣΤΗ ΓΗ ΛΑΤΡΕΥΤΗΚΑΝ ΩΣ ΘΕΟΙ) ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΕΠΟΙΚΗΣΑΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΑΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΑΒΟΝΤΑΣ ΤΗ ΔΑΔΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΣ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΥΛΗ ΠΟΥ ΓΑΛΑΞΙΟΔΡΟΜΕΙ ΕΠΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΤΗ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ Κ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΥΛΗ, ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ, ΕΧΘΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ Κ ΥΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΤΟΥΣ, ΓΙΑΧΒΕ. ΑΥΤΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΥΛΗ ΕΠΙ ΓΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ ΤΗΝ ΥΦΗΛΙΟ ΣΤΗ ΣΗΨΗ. ΟΜΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ 2012 ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΝ ΟΙ ΑΝΔΡΟΜΕΔΙΟΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΔΙΩΞΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΥΠΝΙΣΟΥΝ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΓΝΩΣΤΑ ΜΕΣΩ ΤΗΣ "ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ", ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΣΩ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ (ΓΡΑΠΤΩΝ Ή ΗΧΗΤΙΚΩΝ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ) ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΑΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ 2003 ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΗΣ ΟΛΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ-ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ. ΜΕΤΑ ΤΟ 2003 ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ. ΙΣΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΟΥΝ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΑ ΑΥΤΑ, ΑΠΛΑ ΤΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΟΗΤΕΙΑ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΤΥΛΙΓΕΙ...

Μιλάμε ασφαλώς για ψευτο-new age πληροφορίες.Διαστρέβλωση με νόημα! Και φυσικά δεν αναφέρομαι σε εσένα φίλη deppy αλλα στο όλο κύκλωμα που τα αναπαράγει για κάποιο λόγο,ο ποιός όπως θα εξηγήσω κάποια άλλη στιγμή είναι σκοτεινός.

Edited by - alex22 on 05/07/2011 17:24:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2011, 20:55:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΙΚΟΜΑΧΕ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΥΛΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΛΕΤΗ! ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ SITE ΤΗΣ ΟΕΑ. ΒΕΒΑΙΑ, ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΣΤΗ "ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ" ΤΟΥ Ο ΑΝΔΡΟΜΕΔΙΟΣ-ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΑΧΘΗΚΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΚΙΝΕΖΟΜΟΓΓΟΛΩΝ, ΕΝΩ Η ΟΕΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΦΟΡΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ. ΤΙ ΑΛΛΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ; ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ!

I want to believe...



Αγαπητή συνδίκτυα,το σχόλιό μου ήταν εν <<χιουμοριστική χροιά>>
και η παραπομπή στην σελίδα της ΟΕΑ,ήταν για να δείξει το μέγεθος
της ανθρώπινης βλακείας,με τον πιο ήπιο χαρακτηρισμό που μπορώ
να αποδώσω.Είπαμε οτι ναι,ισως,μπορεί να υπάρχουν εξωγήινοι,οτι ναι,
ισως,μπορεί να εχουν επισκεφθει τον πλανήτη μας,αλλά οχι και να το
παρακάνουμε πιστεύοντας τούς ανεκδιήγητους της ΟΕΑ!!!

Ξέρεις ακόμη και η παραπληροφόρηση,εχει τα οριά της.
Αυτοί τα εχουν ξεπεράσει προ πολλού!!

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ
ΑΠΟ ΜΕΣΑ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

42NA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


432 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2011, 00:05:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 42NA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2011, 00:09:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2011, 01:14:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
42ΝΑ kai Ντοτόρο

Να υποθέσω οτι ο αρχαίος ναός πωλείται
και ο Santa Τέτοιος τον αγοράζει?

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ
ΑΠΟ ΜΕΣΑ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

deppy-88
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2011, 01:43:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
masvidal: ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΕΓΩ ΟΤΙ Κ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ-ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ ΑΥΤΟ- ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΕΡΒΙΡΟΥΝ!!!

alex22: ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΑΥΤΟ ΛΟΓΟ

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ: ΟΝΤΩΣ Η ΟΕΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΡΑΒΑΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΑΛΛΑ ΑΠΟΡΩ, ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΩΤΕΡΟΣ ΣΚΟΠΟΣ;;

I want to believe...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2011, 04:08:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
deppy-88
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ: ΟΝΤΩΣ Η ΟΕΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΡΑΒΑΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΑΛΛΑ ΑΠΟΡΩ, ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΩΤΕΡΟΣ ΣΚΟΠΟΣ;;


Ο απώτερος σκοπός είναι,τα πίτουρα στο κεφάλι του ιδρυτή της!

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ
ΑΠΟ ΜΕΣΑ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2011, 17:50:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για αρχή θα περιγράψω κάτι άλλο, όμως μετά θα καταλήξω εκεί που πρέπει.

Υπάρχει η new age κίνηση που σκοπό έχει την αφύπνιση της ανθρωπότητας σε όλα τα επίπεδα.Υπάρχει και η ψευτο-new age κίνηση που σκοπό έχει να ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕΙ όσους περισσότερους μπορεί για να τους κρατήσει στην φυλακή τους.

Η original n.a.m.(new age movement) υπηρετεί το χριστικό πρωτόκολλο της δημιουργίας (καμία σχέση με τον χριστιανισμό ώς θρησκεία) ενω η fake n.a.m. υπηρετεί το αντιχριστικό πρωτόκολλο.

Οι 2 κυριότερες διαφορές στα δύο πρωτόκολλα είναι οι εξής: η ενότητα και ο διαχωρισμός.Ουσιαστικά μιλάμε για μία διαφορά αλλα anyway,τρόπος έκφρασης είναι αυτός.

Ο χριστός ως όρος συνείδησης,είναι όταν το άτομο είναι ευθυγραμμισμένο με την πηγή και γνωρίζει σε βάθος οτι όλα είναι ένα και πράτει ανάλογα.Δεν διαχωρίζει σε ανώτερο και κατώτερο τα είδη της δημιουργίας,τα σέβεται όλα,καθώς νιώθει την πηγή μέσα σε όλα.

Απο την άλλη ο αντίχριστος ώς όρος συνείδησης,είναι όταν ένα άτομο έχει αποκοπεί απο την πηγή και θεωρεί όλα τα πράγματα στο σύμπαν διαφορετικά απο εκείνον και πράτει ανάλογα.Αυτό το άτομο διαχωρίζει τους πάντες σε ανώτερο και κατώτερο και συνήθως έχει μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του και νιώθει αντιπάθεια για τα άλλα όντα.

Μπορούμε να πούμε εύστοχα πως ο αντίχριστος είναι το ΕΓΩ και ο χριστός είναι η συνείδηση.


Το παζλ με τους εξωγήινους που το έπαιζαν θεοί είναι πολύ μεγάλο και σίγουρα δεν μπορούμε να βγάλουμε εύκολα συμπεράσματα και να πούμε με ακρίβεια ποιοί είναι οι κακοί και ποιοί είναι οι καλοί.Πάντως το μόνο σίγουρο είναι οτι οι καλοί δεν χειραγωγούν τα άλλα όντα,αυτό που έκανα δηλ. οι ολύμπιοι εξωγήινοι.

Στην σημερινή εποχή(και όχι μόνο) κουμάντο κάνουν οι σκοτεινές δυνάμεις,αυτοί που ελέγχουν τους πολιτικούς, τα media, τις τράπεζες κλπ. Μερικοί λένε οτι είναι οι illuminati(υβρίδια ανθρώπων με εξωγήινους) ενώ άλλοι κάνουν λόγο για κάποιους εβραίους.Αυτοί,με το που βλέπουν οτι κάτι πάει να γίνει,αμέσως αντιδρούν.Μια μέθοδός τους είναι η εξής: Βλέπουν ας πούμε οτι κάποιοι αρχίζουν και διαδίδουν κάποιες αλήθειες όσον αφορά την καταγωγή μας, αλλα και το πραγματικό δυναμικό που έχουμε σε κατασταση αδράνειας μέσα μας, και αρχίζουν να κάνουν το ίδιο! Με μια διαφορά όμως,λένε μια αλήθεια και πατάνε πάνω της με τρόπο, βάζοντας μέσα όσα ψέματα χωράει ο ανθρώπινος νούς.Ο λόγος που το κάνουν αυτό είναι για να ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΥΝ τους ανθρώπους απο τις πραγματικές πληροφορίες.Να τους βάλουν σε δικά τους τεχνητά καλούπια.

Δεν θέλει και πολύ μυαλό για να καταλάβεις οτι όλα αυτά που λένε για θεούς που δημιούργησαν ξέρω γω μια ανώτερη φυλή και η οποία πρέπει να κυριαρχύσει γιατί το dna της είναι ανώτερο απο τις άλλες φυλές.ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΜΕΓΑΤΟΝΩΝ!Επικύνδυνες μαλιστα.Να προσέχεις ιδιαίτερα αυτούς που κάνουν λόγο για ανώτερες φυλές,για ΕΛ κλπ. Αν προσέξεις,προωθούν προς τα έξω το αντιχριστικό πρωτόκολλο,τον διαχωρισμό.Αυτό θέλουν εξάλου,γιατί αμα είμαστε ενωμένοι(μέσα μας κυρίως) την έχουν βαμμένη.


Ενα παράδειγμα είναι η παραποίηση της διδισκαλίας του Ιησού χριστού.Την πήραν και την έκαναν θρησκεία για να χειραγωγούν την μάζα.Καμία απολύτως σχέση δεν έχει ο χριστιανισμός όπως είναι σήμερα με τα λόγια του Ιησού.

Edited by - alex22 on 06/07/2011 17:56:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

deppy-88
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2011, 20:20:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Alex, ΣΕ ΣΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΞΗΓΗΣΗ! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΦΟΥ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΞ ΑΡΧΗΣ, ΤΑ ΕΞΕΤΑΖΩ ΜΕ ΚΡΙΤΙΚΟ ΠΝΕΥΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ 'Η ΝΑ ΤΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ! ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ Η ΟΕΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟΜΑΧΟ-ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΨΙΝ ΠΕΡΙ ΤΙΝΟΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ-ΕΧΕΙ ΕΝΤΟΝΕΣ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΕΣ ΕΞΑΡΣΕΙΣ ΕΣΤΩ Κ ΑΝ ΚΑΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΚΙΟ. Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΛΥΘΗΚΕ ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ(ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΧΩΡΙΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ)ΟΜΩΣ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΔΙΕΡΩΤΩΜΑΙ ΤΙ ΚΕΡΔΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ-ΚΑΘΩΣ Η ΟΕΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ-ΑΠΟ ΑΥΤΟ. ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗ...!

I want to believe...

Edited by - deppy-88 on 06/07/2011 20:22:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2011, 01:55:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οι έλληνες δεν έχουμε κανένα κέρδος, κέρδος έχουν όσοι υποκινούν το ψέμα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 07/07/2011 01:56:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ισοκράτης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
160 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2011, 04:04:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι κέρδος δηλαδή μπορεί να έχει κάποιος για να κάτσει να φανταστεί και να γράψει ολόκληρα κατεβατα για κάτι που δεν υφίσταται και δεν έχει καμια δόση αλήθειας ; Γιατί δεν το κάνει μυθιστόρημα να βγάλει και κανα ψηλό;
Για πιο λόγο να προσπαθεί να το πλασάρει για αληθές ;
Ποιο το κέρδος και ποια η αλήθεια;

ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΉΝΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2011, 08:16:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη deppy συμφωνώ με τον doctor,οι ελληνες δεν έχουν κέρδος απο αυτό.Μια τέτοια θεώρηση ανωτερότητας απο τους αλλους πολιτισμούς,μόνο δεινά μπορεί να προσφέρει.Εξάλλου οι αρχαίοι έλληνες έγιναν πασίγνωστοι στον κόσμο για το πνεύμα που είχαν και όχι για την ψευτουπερηφάνεια() ,αυτή δηλαδή που προσπαθούν με τεχνάσματα να περάσουν οι σύγχρονοι ναζί.

Edited by - alex22 on 07/07/2011 08:17:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2011, 08:20:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τι κέρδος δηλαδή μπορεί να έχει κάποιος για να κάτσει να φανταστεί και να γράψει ολόκληρα κατεβατα για κάτι που δεν υφίσταται και δεν έχει καμια δόση αλήθειας ; Γιατί δεν το κάνει μυθιστόρημα να βγάλει και κανα ψηλό;
Για πιο λόγο να προσπαθεί να το πλασάρει για αληθές ;
Ποιο το κέρδος και ποια η αλήθεια;

Ποιά είναι η πηγή απο αυτά που λέει?Γιατί δεν μας την δείχνει και εμάς?

Αυτοί οι ανθρωποι ή είναι κερδοσκόποι ή εκτελούν σκοτεινούς σκοπούς,ή απλά έχουν κάλο στον εγκέφαλο ή και τα τρία μαζί.

Δεν εξηγείται αλλιώς αυτή η μεγαλομανία για την ελληνική ράτσα και την ΘΕΟΠΟΙΗΣΗ της.Προσέξτε,η λέξη θεοποίηση δεν έχει εισαγωγικά.

Αυτά είναι τεχνάσματα του αντίχριστου.Οτιδήποτε χωρίζει αντί να ενώνει τους ανθρώπους είναι αντιχριστικό.

Edited by - alex22 on 07/07/2011 08:42:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Notirk
Πλήρες Μέλος

Greece
1278 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2011, 11:08:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oι ΕΛΛΗΝΕΣ (και οχι οι Ελληναραδες/εθνικιστες),ειναι ανωτερη φυλη
με την εννοια των υποχρεωσεων που εχουν απεναντι στην ανθρωποτητα και οχι των δικαιωματων.
-Γνωριζουν οντας εχοντες μεγαλυτερο δυναμικο,αυτο πρεπει να το
χρησιμοποιησουν για να ανεβασουν και τους αλλους στο δικο τους επιπεδο και ΟΧΙ να τους εξουσιασουν.Κατι τετοιο συμβαινει και
στο Συμπαν με σκοπο ολα να γινουν ΕΝΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2011, 11:27:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Oι ΕΛΛΗΝΕΣ (και οχι οι Ελληναραδες/εθνικιστες),ειναι ανωτερη φυλη
με την εννοια των υποχρεωσεων που εχουν απεναντι στην ανθρωποτητα και οχι των δικαιωματων.

Κάτι σαν τους εβραίους δηλ. που υποστήριζαν οτι είναι η εκλεκτή φυλή.

quote:
Γνωριζουν οντας εχοντες μεγαλυτερο δυναμικο

Μεγαλύτερο δυναμικό σε τί? Σε εξυπνάδα?

quote:
αυτο πρεπει να το
χρησιμοποιησουν για να ανεβασουν και τους αλλους στο δικο τους επιπεδο και ΟΧΙ να τους εξουσιασουν.

Πώς θα το κάνουν αυτό? Θα κάνουν επέμβαση στον dna τους?ΘΑ το αναμείξουν με το δικό τους? Γιατί αυτοί έχουν πεί οτι το dna τους είναι ανωτερο,άρα...

quote:
Κατι τετοιο συμβαινει και
στο Συμπαν με σκοπο ολα να γινουν ΕΝΑ.

Ναι το σύμπαν,η πηγή θεός των πάντων,επελεξε συγκεκριμένα μία φυλή για αυτή την αποστολή και αυτή είναι η ελληνική!!! Κάτι δεν πάει καλά εδώ.

Κατα την γνώμη μου,οι ελ και τα λοιπά κουραφέξαλα,είναι δημιουργίες των μασόνων και έχουν συγκεκριμένους στόχους ενας απο τους οποίους ασφαλώς και είναι κερδοσκοπικός,αλλα αυτός είναι ο πιό αθώος σε σχέση με τα άλλα.Σε σχέση δηλ. με την χειραγώγηση κυρίως και το ελεγχο ατόμων που ψάχνουν το εσωτερικό-υπερφυσικό.


Edited by - alex22 on 07/07/2011 11:53:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2011, 11:57:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και κάτι άλλο φίλε Nortik,η ανωτερότητα ΔΕΝ διαφημίζεται,φένεται απο μόνη της. Είναι ενα φώς που φωτίζει τον κόσμο,μια αγάπη που δεν ζητά ανταπόκριση,μια υπηρεσία για το κοινό καλό χωρίς όρους.Χωρίς τυμπανοκρουσίες και μεγάλα λόγια,χωρίς υπερηφάνια και δόξα αλλα με σεμνότητα και ταπεινότητα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 12 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy