ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Φέτος άγιε μου Βασίλη θα ήθελα.............
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
BRAINSTORM
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 02:16:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BRAINSTORM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...........Το 2005 να με βρει ποιο δυναμικό, ποιο χαρούμενο, ποιο αυθόρμητο, ποιο παιδί, αντικαπνιστή, να ελαττώσω το αλκοόλ, να βρω επιτέλους την ιέρεια μου, να ολοκληρώσω (επιτέλους) το πρώτο μου μουσικό κομμάτι, να πάρω το πτυχίο μου, να είμαι ποιο ειλικρινής, ποιο άνθρωπος, να είμαι αυτός που είμαι, να μάθω να ακούω περισσότερο τους συνομιλητές και τους συνανθρώπους μου και να μην ταξιδεύω αλλού όταν μου μιλάνε, να είμαι ποιο επιμελής, ποιο υπεύθυνος , να πάρεις από πάνω μου το σύνδρομο της καθυστέρησης DVD από τα video club (μία περιουσία μου έχει φύγει), και να μου δώσεις δύναμη να πετάξω από το παράθυρο το χαζοκούτι με τις μακιγιαρισμένες μαριονέτες………

Καλέ μου Αϊ Βασίλη κάνε κάτι και για την κατακερματισμένη ανθρωπότητα μας…..

Διώξε το σύνδρομο της «ακρίδας» από τους ανθρώπους, κάνε τους ανθρώπους ποιο ανθρώπους, δώσε υγειά, χαρά, ειρήνη, σεβασμό, και διώξε αν μπορείς την αλαζονεία, το μίσος, την απερισκεψία, την μεγαλομανία, την ηλιθιότητα…….

Βγάλε την σπαθάρα σου και αποκεφάλισε την λερναία Ύδρα που πίνει το αίμα του λαού. Ξύπνα τον λαό!!!!!!!

Ξύπνα τον επιτέλους και δείξε του να καταλάβει πόσο τεράστια δύναμη έχει μία αποφασιστική τεράστια μάζα έτοιμη για την μεγάλη ανατροπή.

Αν θέλεις σπάσε το γ……ο τηλεχειριστήριο που κατευθύνει τα πάντα.

Δώσε περισσότερο φως στους ανθρώπους, κάνε τους να θυμηθούν…….

αν και νωρίς ακόμα, εύχομαι τα καλύτερα σε όλους για το νέο έτος.

Καλή χρονιά παίδες


Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 02:29:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για το νέο χρόνο Άγιε μου Βασίλη θα ήθελα να πάψουν να υπάρχουν στο αγαπημένο μου Forum ηλίθια Topics!!!


I 'm Big in Japan!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 07:28:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για το νέο Χρόνο άγιε μου Βασίλη θα ήθελα μια ξυριστική μηχανή για τα μουστάκια (γιατί δεν γίνεται να κυκλοφορώ πλέον έτσι !), μια καλή δίαιτα και θάρρος και υπομονή για να την ακολουθήσω...!


θα ήθελα επίσης να σταματήσεις να μετράς αν ήμουν naughty or nice για να έχω την προσοχή σου...

Θα ήθελα να ακούς τις προσευχές των ταπεινών γιατί κι αυτοί με τον τρόπο τους επιτελούν θεουργία εκείνη τη στιγμή, ακόμα και αν δεν τον γνωρίζουν...

Θα ήθελα να ξαναγίνω μικρή και αμόλυντη και ανόητη αρκετά ώστε να μην ασχολούμαι με τους μικρούς και ανόητους...

Θα ήθελα αντί να εκτοξεύεις παραινέσεις τύπου "αγάπα τον πλησίον σου" να αφήσεις τον κόσμο στην ησυχία του, γιατί εσύ και το τσιφλίκι σου αρκετά μας ταλαιπωρήσατε 2.000 χρόνια τώρα ... με το σταυρό στο χέρι γίναν τα χειρότερα εγκλήματα της ανθρωπότητας...

που ξέρεις μπορεί να πάμε και καλύτερα χωρίς αυτόν...

Αντε, και του χρόνου Φουντούνια!

Θηλυκά,Galadriel


WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 08:21:13  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Για το νέο Χρόνο άγιε μου Βασίλη θα ήθελα μια ξυριστική μηχανή για τα μουστάκια (γιατί δεν γίνεται να κυκλοφορώ πλέον έτσι !), μια καλή δίαιτα και θάρρος και υπομονή για να την ακολουθήσω...!


Aν υπαρχει αναγκη για ΜΙΑ πιο γρηγορη διαμεσολαβηση πειτε το απο τωρα μια και υπαρχει το [ΜΕΣΟΝ]

EΔΩ


Θέλει αρετήν και τόλμην η Ελευθερία!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Verrater
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cuba
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 16:34:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Verrater  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κολημα και αυτο

να περιμενουμε με σταυρωμενα χερια να μας σωσουν καποιοι αλλοι

οι πανσοφοι προγονοι μας ειχαν να πουν κατι ΚΑΙ γιαυτο
συν Αθηνα και χειρα κινει αλλα σημερα την κινηση του χεριου πολλοι την εκλαμβανουν λαθος

ετσι λοιπον εχουμε πολλους ηρωες που μας κανουν την ζωη πιο ευκολη
χθες ηταν ο superman
σημερα ο spiderman
και τωρα λογω ημερων ο Αγιος Βασιλης

οπως βλεπετε ολοι αυτοι ειναι ξενοφερτοι ηρωες
γιατι δεν νομιζω οτι η ελληνικη παραδοση εχει καποιον με κοκκινο γουνινο παλτο ο οποιος γουσταρει να βαζει στα γονατα του μικρα παιδια και να τους φιλευει καραμελες

πιστευω οτι αν και εχει εκφυλιστει πλεον το γενος μας με την βοηθεια καποιων καλων ανθρωπων εχει ακομα την νοημοσυνη να καταλαβαινει οτι καποιος με μια τοσο μεγαλη κοιλια δεν γινεται να χωραει να περασει απο την στενη καμινα

ναι ειναι αληθεια ο Αγιος Βασιλης δεν υπαρχει
το ξερω οτι σας στεναχωρω αλλα καποιος επρεπε να το πει

ειναι ενας μυθος
μια ελπιδα και τιποτα αλλο
βεβαια η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια το κακο βεβαια ειναι οτι αυτο σημαινει οτι εμεις πεθαινουμε πρωτοι

ετσι λοιπον οπως περιμενουμε αλλους να μας σωσουν ετσι εχουμε και τον Αγιο Βασιλη ο οποιος θα ειναι αυτος ο οποιος θα σκορπισει χαρα και δωρα και το γελιο στα μικρα παιδια

οχι εμεις αυτος
γιαυτο τον μοστραρουμε παντου αυτες τις μερες


ειναι ο ανθρωπος μας

δεν πηρες δωρακι?
Α! ο Αγιος Βασιλης δεν προλαβε να σου φερει του χρονου παλι

ποιος Αγιος Βασιλης ρε?
τα φιδια φταινε που σε κρατανε στα ορια της επιβιωσης και δεν εχεις λεφτα να παρεις μασημενη τσιχλα κολημενη στο παγκακι

μαλλον αυτοι βρηκαν και την δικαιολογια του κοκκινοφορεμενου
για να μας βγαζουν απο την δυσκολη θεση

και για να ξεκινανε τα χριστουγεννα απο τον Σεπτεμβρη και να τα τσεπωνουν αυτοι

βεβαια ειναι και αυτοι που τους αρεσει η ιδεα του Αγιου με τον σακο
για να πουλησουν ελπιδες και φυκια για μεταξωτες κορδελες

ειναι και αυτοι που οπως ειπα πιο πανω περιμενουν να αλλαξουν τα πραγματα ξαπλωμενοι αναπαυτικα διπλα στο τζακι μπας και ερθει ο Αγιος βασιλης να διορθωσει τα πραγματα

πως να μπει ρε φιλε απο την καμιναδα αφου η φλογα εχει φτασει στο αμην

ειπαμε χωραει να μπει αλλα δεν εχει κανει ασφαλεια πυρος

οποτε περιμενε ποιος ξερει? μπορει και να γινει κανενα θαυμα

ομως ολοι εχουν δικαιωμα στην ευχη

εγω ευχομαι σε αυτους που κρατανε δεμενη την ελπιδα να πιασει τοπο η αφιερωση μου

Γρίπη
Πυρετός
Aids
Τοκετός


Ουλίτιδα
Ηπατίτηδα
Συνάχι


Εξάρθρωση
Ανία
Λύκος
Λευχαιμία
Καρκίνος
Ακρωτηριασμός


Λοίμωξη εντέρου
Κίρρωση του ύπατος
Καρκίνος του μαστού


Τερηδόνα
Τύφλωση
Φλεβίτις
Κώφωση
Ηπατίτιδα Β


Είμαι καλά
είμαι καλά
είμαι καλά
είμαι καλα ;


Απόστημα
Ωτίτιδα
Πολιομυελίτιδα
Ίκτερος
Στομάχι
Τραχειοτομή


Τεχνητό νεφρό
Αιμοκάθαρση
Μαγουλάδες
Σκλήρηνση κατά πλάκας


Μηνιγγίτιδα
Κάταγμα
Μηνίσκος
Ρήξη συνδέσμων
Στένωση αορτής
Σπάσιμο
Ράγισμα
Σκωληκοειδίτις
Καρδιακό επεισόδιο


Είμαι καλά
είμαι καλά
είμαι καλά
είμαι μια χαρά
έμφραγμα, έμφραγμα
έμφραγμα

απο την αλλη τα μικρα παιδια εχουν αυξηθει πολυ
οποτε ο Αγιος Βασιλης δεν θα προλαβει να παει σε ολα
για παραδειγμα
στην αφρικη
το ιρακ
την παλαιστινη
στο αφγανισταν
και σε πολλα μερη ακομα

αλλα για ολα εχει προβλεψει ο ανθρωπος που σεβεται και αγαπαει το εργο του Αγιου Βασιλη και θελει να τον βοηθησει

σε αυτες τις χωρες σκοτωνουν τα παιδια ετσι δεν θα εχει προβλημα χρονου ο Αγιος Βασιλης
οσο πιο λιγα παιδια
τοσο πιο γρηγορη δουλεια

φετος δεν θα δωσω τιποτα θα τα δωσει ο Αγιος Βασιλης
αν δεν προλαβει του χρονου παλι δεν χαθηκε ο κοσμος

ετσι και αλλιως μονο αυτες της μερες γινονται ολοι ευγενικοι και γενναιοδωροι μετα της γιορτες

κορνες και που πας ρε καραγκιοζη

ετσι και αλλιως δεν γινεται να βοηθησω οοοοοοοοολο αυτον τον κοσμο που εχει αναγκη ποιος ειμαι η πετρολα?

αυτοι που μπορουν εχουν αλλες ασχολιες
να κλανουν στα εδρανα οπως ελεγε ο πανουσης
να φτιαχνουν γερες τσεπες
να παιζουν επιτραπεζια στην πλατη μας
να πετανε λασπη και οχι χιονομπαλες για προσωπικο ωφελος

δεν πειραζει ρε παιδια τουλαχιστον δεν χρειαζομαι καροτσακι να κουβαλαω την ψυχη μου ειναι ελαφρια

θα εχω και την ευκαιρια να δω πολιτικους σε συσσιτια και γηροκομεια
γιατι μετα ισχυει οτι και για τον Αγιο Βασιλη
του χρονου παλι

οχι οι επισκεψεις τα συσσιτια και τα χαμογελα

καλε μου αγιε βασιλη φετος δεν θελω τιποτα
προσεχε μονο μην σε καταριψουν οι αμερικανοι γιατι μπορει να σε περασουν για τρομοκρατη μιας και χαριζεις

κακο πραγμα η δωρεα
ειναι δυνατον να χαριζεις απο την στιγμη που σκοτωνεται κοσμακης για να πλουτισει καποιος βλακας στην αλλη ακρη του κοσμου?

χαλας την αγορα
θα πεσει το χρηματηστηριο
θα ανεβει το πετρελαιο
θα ανεβουν οι τιμες στην λαικη
θα ανεβουν και οι τιμες στα σουπερ μαρκετ

θα πεινασει ο κοσμακης
δεν παιρνεις ενα ρεπο φετος?


ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ENDORAMA ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΟΠΟΥ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ Η ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ENDORAMA ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΝ END ORAMA ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 18:39:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ ΧΟΝΤΡΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΕΟ ΧΡΟΝΟ ΘΕΛΩ ΤΑ ΕΞΗΣ:

01) ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΥΣΙ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕΣ ΤΗΝ ΚΑΜΙΝΑΔΑ

02) ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΛΕΟΠΑΡΔΑΛΕ ΣΤΟΛΗ

03) ΝΑ ΠΑΡΕΙ Η ΠΑΝΑΘΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

04) ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΤΟΝ ΚΑΣΤΙΓΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ

05) ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΡΟΝΑΛΝΤΙΝΙΟ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΘΑ

06) ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ

07) ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Ο ΔΡΑΚΟΥΛΑΣ Ο ΚΙΣΙΝΓΚΕΡ

08) ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ADSL

09) ΝΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ ΦΛΕΒΑΡΗ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΥΜΗΝΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

10) ΝΑ ΒΡΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΝΤΟΜΠΡΑ

11) ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΥΜΗΝΟ ΣΤΟ ΚΕΡΝ ΟΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ

12) ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙΣ ΜΙΑ ΟΘΟΝΗ TFT 17ARA SONY BLACK ENA KEYBPORAD WIRELESS KAI ENA OPTICAL WIRELESS MOUSE ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΧΑΛΑΣΕ

13) ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΥΣΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΦΩΡΤΩΝΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ CHAMPIONSHIP ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ

14) ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ Ο ΤΖΙΟΒΑΝΝΙ Ο ΤΖΟΛΕ ΚΑΙ Ο ΡΙΜΠΟ

15) ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΛΕΩΦΟΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΓΟΥΔΙ

16) ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ

17) ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ 16 ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΡΟΪΔΕΥΩ ΤΟΥΣ ΕΝΙΛΗΚΕΣ

18) ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΣΕΞΟΒΟΜΒΑ GALEDRIEL ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΠΩΣ ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΑΣ ΚΑΚΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΧ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΤΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ......

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 18:43:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι κρατάει ο Αϊ-Βασίλης;

Αϊ-Βασίλη μου παρ' την κοκα-κολα σου
και τράβα να ξεδιψάσεις τον κόσμο

Για κάποιους το νερό είναι πιο ακριβό...



Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 18:57:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άγιε μου Βασίλη (σε γλύφω η άθρησκη) σε παρακαλώ, φέτος πρόσφερε σε μικρούς και μεγάλους ψυχιατρική και ψυχολογική (επαγγελματική ε!) βοήθεια…

...γιατί γίναμε πολλοί και δεν αποτελώ εξαίρεση πια…

The SheMantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 20:00:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Y.Γ. Αγιε μου Βασίλη, ένα τελευταίο μονάχα και δεν θα σου ζητήσω τίποτα άλλο... το 16! κάντο, έτσι σαν χάρη που ήμουν καλό παιδάκι όλη τη χρονιά.....pleaseeeeeeeeeeeeeeee!

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

BRAINSTORM
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 20:50:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BRAINSTORM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α και που είσαι χοντρέ (όπως λέει και ο αγαπητός CYBERMASTER), κάνε μερικούς ανθρώπους να μην τα παίρνουν όλα στα σοβαρά και πες τους σε παρακαλώ πολύ ότι στο παρόν τόπικ δεν αναφέρθηκα στον μυθικό Αι Βασίλη, αλλά στον Αι Βασίλη που κρύβουμε όλοι μέσα μας!!!

quote:
10) ΝΑ ΒΡΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΝΤΟΜΠΡΑ


κυρίως αυτή την ευχή χοντρούλη μου σε εκληπαρώ πραγματοποιησέ την.....

quote:
16) ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ


χοντρέ κι αυτήν έτσι?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 20:54:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Y.Γ. Αγιε μου Βασίλη, ένα τελευταίο μονάχα και δεν θα σου ζητήσω τίποτα άλλο... το 16! κάντο, έτσι σαν χάρη που ήμουν καλό παιδάκι όλη τη χρονιά.....pleaseeeeeeeeeeeeeeee!

ΧΟΝΤΡΕ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΟ 18 ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ (ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ) ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 16 ΣΕΞΟΒΟΜΒΑ ΕΓΩ ΔΝ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΑΛΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΤΕΣΠΑ ΘΕΛΩ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΖΗΤΑΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙΣ!!!!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΕΣ.....


------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 21:39:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χε χε .... δηλαδή αν υποθέσουμε ότι στην έδινα θα μπορούσα να ζητήσω να ευχηθείς αντί για τον πανάθα να πάρει ο θρύλος το πρωτάθλημα?


πρόσεχε τι εύχεσαι καημένε μου! γιατί μπορεί να το πάρεις!

Θηλυκά (και κοίτα να το παίρνεις απόφαση), Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 21:58:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
χε χε .... δηλαδή αν υποθέσουμε ότι στην έδινα θα μπορούσα να ζητήσω να ευχηθείς αντί για τον πανάθα να πάρει ο θρύλος το πρωτάθλημα?

ΜΕΣΑ!!!!
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΤΣΟΣ Ο ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ ΘΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΩΡΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΜΟΝΗ......

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 22:11:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τόσες μέρες έκανες υπομονή ... κάνε λίγη ακόμα!

εξάλλου έχεις καιρό να εύχεσαι μέχρι τις 31 δεκεμβρίου απ' όσο γνωρίζω...

είπαμε βασίλισσα των ξωτικών αλλά όχι και ο Παναγαθος και Παντοδύναμος Κύριος της Οικουμένης, εμένα μου παίρνει κάτι παραπάνω από έξι μέρες η δημιουργία του κόσμου!

λοιπόν, άντε σε αφήνω για απόψε γιατί έχουμε και κατάρες να ρίξουμε ... και εδώ είναι μέρος μόνο για ευχές!

Θηλυκά (το πήρες τελικά απόφαση?), Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Verrater
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cuba
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 00:45:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Verrater  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αλλά στον Αι Βασίλη που κρύβουμε όλοι μέσα μας!!!
ακομα μια αυταπατη

brainstorm τον αγιο βασιλη που κρυβουμε μεσα μας ξεχνα τον
τον εφαγε ο λυκος που κρυβουμε μεσα μας

η εκδικηση του χοντρουλη


οποτε προσεξτε τι λετε

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ENDORAMA ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΟΠΟΥ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ Η ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ENDORAMA ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΝ END ORAMA ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

BRAINSTORM
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 03:03:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BRAINSTORM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δίκια σου η αυταπάτη endorama φίλε μου, όχι δικιά μου.
............ας μη τα μπερδεύουμε...............

Ασε κάτω τις αυταπάτες μου ρε φίλος..

Αφού έτσι μου αρέσει....
Έτσι τα βλέπω, αλλιώς τα βλέπεις.

Γνώμη σου και γνώμη μου ρε man

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 10:42:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Για το νέο Χρόνο άγιε μου Βασίλη θα ήθελα μια ξυριστική μηχανή για τα μουστάκια (γιατί δεν γίνεται να κυκλοφορώ πλέον έτσι !), μια καλή δίαιτα και θάρρος και υπομονή για να την ακολουθήσω...!



CYBERMASTER ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΤΥΠΙΕΣΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΓΚΑΛΑΝΤΡΙΕΛ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ.

ΟΝΤΩΣ Η ΞΥΡΙΣΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΧΟΝΤΡΟΣ-Η


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 11:04:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπράβο βρε gretel και την έψαχνα!


... δεν το θυμόμουν ότι στην είχα αφήσει αυτή την φωτογραφία! τότε που είχα έρθει...

δεν φαίνονται τα κιλά γιατί δεν δείχνει την κοιλιά η συγκεκριμένη φωτό...

θέλω ξύρισμα ε?

Θηλυκά (βρε gretel θηλυκά, τι το γράφω και το ξαναγράφω...;), Galadriel


WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 16:04:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΟΝΤΡΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΠΕΣ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΥΛΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΤΩΝ 550 Α8 Α7 Β7 ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΒΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΕΠΙΤΗΣ ΚΗΦΙΣΣΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΩ!!!!
ΟΥΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΔΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΠΙΑ.....
ΣΕΞΟΒΟΜΒΑ ΘΕΛΩ ΦΩΤΟ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ????


------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2004, 20:22:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φετος καλε μου αγιε Βασιλη θα ηθελα πανω απο ολα να πας δωρακια σε ολα τα παιδακια....και σε εκεινα που σε εχουν υπερβολικη απαντηση,διοτι θελω ολα τα παιδια να ειναι ευτυχισμενα,να χαρουν και να γελασουν παρα τα προβληματα τους...
Επισης,θα σε παρακαλουσα να μου δωσεις δυναμη να φυγω...να κανω κατι που δεν τολμω....
και οπως ειπαμε εεε...μην ξεχασεις τα παιδακια!!κανε τα ευτυχισμενα!
Φιλικα,
Σεμι

Η ωριμοτητα συνισταται στην αποκαλυψη πως ερχεται καποια στιγμη που ολα οσα πιστευεις ανατρεπονται και παντα θα υπαρχει κατι που δεν μπορεις να κατανοησεις..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thannoz
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2004, 02:21:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thannoz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
opws gnwrizetai oloi sas apo mikra paidakia
o Ai Bassilhs apotelei mia ensarkosh pou pragmatopoiei
epi8umies kai mas xaropoiei kai genikotera mas xaropoiei...
arage o agios sas Bassilhs an kapote zhtoyse kati apo mas...
emeis 8a toy to pragmatopoioysame???
oyte sta poio trella soy ONEIRA KALE MOU AGIE BASSILH!
SKLHRO..?OXI?
XRISTOYGENNA!!!!
kai ti?ka8e xrono ta idia....oloi sas milate gia allages ,poios tis kanei?poios tis pisteyei ali8ina?..
prospernontas kapoiwn zhtiano MH toy dwsetai Lefta agoraste toy ena xymo kati na faei!
prosferetai stoys ftwxous geitones ELLHNES H XENOYS kati fagwsimo kapoio palio sas paixnidi gia ta paidia toys..kapoio palio sas royxo
KAI AYTO OXI MONO XRISTOYGENNA ALLA PANTA!!!
ISWS ola na apoteloun ena systhma ,mia ekstrateia katanalwtismou kai emporeymatopoihshs...de xerw...
kante oti nomizei o ka8enas sas...
OXI LOGIA ALLA PRAXEIS
Egw etsi ta vlepw...afhste tis 8ewries stis tavernes kai sta parka.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Jason_18
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2004, 00:04:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jason_18  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μιας και σε αυτο το θεμα γινομαστε και παλλη παιδια εγω θα ηθελα να βαλω τον αϊ βασιλη στον ρολο του θεου και θα του ζητουσα με το νεο ετος να μας φερει περισσοτερη χαρα,λιγοτερους πολεμους και πανω απο ολα περισσοτερη αγαπη την οποια εχουμε τοσο αναγκη!!και ενα αμαξακι αν του ηταν ευκολο.....οχι τιποτα σπουδαιο μια mercedes slr mclaren οχι τιποτα σπουδαιοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ghost_
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2004, 11:00:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ghost_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΒΜW Z4 3.0l και Opel speedster turbo
Σε παρακαλώ Άγιε-Βασίλη θα μου τα φέρεις?

Remember:There is always someone faster than you!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2004, 12:42:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΒΜW Z4 3.0l και Opel speedster turbo
Σε παρακαλώ Άγιε-Βασίλη θα μου τα φέρεις?

Δέν μπορείς να φανταστείς πόσοι κάνουν αυτή την στιγμή την ίδια ευχή με Σένα
Το πρόβλημα όμως είναι οτι δέν σε ακούει ... άν σε άκουγε θα ήταν αλλιώς τα πράγματα, δέν ακούει ούτε εσένα, ούτε εμένα!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ghost_
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2004, 21:07:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ghost_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το πρόβλημα όμως είναι οτι δέν σε ακούει ... άν σε άκουγε θα ήταν αλλιώς τα πράγματα, δέν ακούει ούτε εσένα, ούτε εμένα!

Αχ βρε φίλε Κrisnna αυτό είναι κι εμένα το παράπονο μου! !

Πιστεύω όμως ότι αν συνεχίσουμε να του ευχόμαστε ίσως κάποια μέρα με έμμεσο τρόπο να πραγματοποιήσει την ευχή μας(πχ να κερδίσουμε λίγα λ7 από κανα λαχειο κανά joker κάτι)κι όχι πολλά αλλά αρκετά για να τα αγοράσουμε να δώσουμε σε όσους έχουν ανάγκη και να κρατήσουμε και λίγα για μας.

Αν κι εδώ που τα λέμε όταν θες κάτι πάρα πολύ όλο το σύμπαν συνομοτεί για να το αποκτήσεις κι αν αυτό που θέλουμε εμείς είναι δύσκολο και το σύμπαν δεν μπορεί να συνομοτήσει τότε θα συνομοτήσουμε εμείς(που είμαστε χειρότεροι)


Remember:There is always someone faster than you!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Egelados
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
350 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 01:38:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Egelados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ, Άγιε μου Βασίλη, δεν έχω το δικαίωμα να ζητήσω αυτό που τόσο επιθυμώ και ποθώ.

Έχασα το δικαίωμα ένα καλοκαιρινό απόγευμα, όπου αρνήθηκα το λουλούδι που άνθιζε μπροστά μου. Ήθελα τόσο πολύ να το πάρω στα χέρια μου, να το φυλάξω για πάντα, μα εγώ το τσαλαπάτησα… Και ήταν τόσο όμορφο…

Οπότε σου ζητάω να εκπληρώσεις όλες τις επιθυμίες όλων των παιδιών. Γιατί είμαι σίγουρος πως έστω και ένα από αυτά θα κάνει την σωστή ευχή…

"Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος" ΠερικλήςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Egelados
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
350 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 01:40:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Egelados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και όταν λέω παιδιά δεν εννοώ των μαντράχαλο Ghost!!!
Αυτός πήρε το δώρο του για φέτος!

Είθε, φίλε Ghost, να ‘σαι πάντα καλά!


"Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος" ΠερικλήςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 07:19:16  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο Αγιος Βασιλης απο φετος αποφασισε να βγει στην συνταξη..δεν θα ξαναρθει ποτε πια και ο λογος ειναι απλος,τα παιδακια δεν ειναι πια χαρουμενα οταν τον βλεπουν,καπως επιφυλακτικα τον κοιτουν για να μην πω με φοβο,μονο οι γονεις τους κανουν ανοητες χαρουλες,γι αυτο πειτε αντιο μια για παντα και μην ζητατε τιποτε.


«Όποιος σκοπεύει να παλέψει με τέρατα πρέπει να φροντίσει να μη γίνει ο ίδιος τέρας. Όταν κοιτάζεις επίμονα την άβυσσο, η άβυσσος κοιτάζει εξίσου επίμονα πίσω σε σένα».


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 14:01:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ μου χοντρούλη Άγιε, μία και μοναδική ευχούλα για φέτος! Παρακαλώ πολύ, να χαλάσει πολύ η σιλουέτα μου και να μου φέρεις ένα μωράκι!!! Ή μήπως ν' απευθυνθώ στον... πελαργό?!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 15:29:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
O Άγιος Βασίλης για τα μικρά παιδιά είναι και όχι για μάς
Εμείς μάλλον αλλού πρέπει να απευθυνθούμε για τις επιθυμίες μας.
Τα μικρά παιδιά θα τον πιστέψουν μέχρι να μάθουν την πραγματικότητα, οτι ο συμπαθητικός κοκκινοντυμένος γεράκος με την άσπρη γενειάδα δέν υπήρξε ποτέ!
Απλούστατα γιατί ο Άνθρωπος πέθανε πρίν πατήσει τα 50!


ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 19:18:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλέ μου χοντρούλη Άγιε, μία και μοναδική ευχούλα για φέτος! Παρακαλώ πολύ, να χαλάσει πολύ η σιλουέτα μου και να μου φέρεις ένα μωράκι!!! Ή μήπως ν' απευθυνθώ στον... πελαργό?!

ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΟΝΕΙRIC ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΛ ΤΙ ΖΗΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ.....
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy