ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Κάλεσμα Πνευμάτων
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 11
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Niveus Tutela Angelus
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2010, 13:02:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Niveus Tutela Angelus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Gia sas k as argisa eixa skopo k egw na paro ouija gt esthanome oti kapios einai koda sinexia kirios sto spiti k sigkekrimena spiti mou otan i gonois mou lipoun i kamia fora na me akoubai kapios ston omo xserw akougete xazo alla se kapious anthropous borei na to pathoun i k oxi eixa dei tin tenia paranormal activity k paranormal entity i opia xestika poly kirios tin 2 ti lete na paro i oxi k pws boro na profilaxso apo tous kindinoun pou borei na mou simboun i oxi Exfaristo poly gia ton xrono sas to ektimo poly :).Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2010, 23:46:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Niveus θα σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες και όχι με greeklish ώστε να είσαι κατανοητός από όλους.

Σ΄ ευχαριστώ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Niveus Tutela Angelus
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2010, 20:39:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Niveus Tutela Angelus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγινε οκ σορυ κιολασ ειμαι νεουδιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
βασιλης-takumi
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2010, 16:15:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους βασιλης-takumi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
geia sas paidia asxoloume me tin mageia edw kai 2 vdomades...epeidi prokeite na kalesw pneuma gia na dw ean isxiei exw simfwnisei me tin parea m na to kanoume apla m leipei i euxi opoios tin xerei sas parakalw na wpikoinwnisei mazi m m eipan na rwtisw esas gt 9a xerete exw psaxei alla dn mporw na tin vrw...prepei m eipan na einai 5 atoma o enas na krataei simiwseis na grapsei tin latiniki alfavito panw sto xarti kai to potiri 9a arxisei na metakinite alla 9a prepei na poume tin euxi autin ean kanw kapou la9os dior9oste me....parakalw epoikinwniste sto mail m...!!!!!!!!!

μαυρη μαγεια
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2010, 18:15:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όταν οι δυό βδομάδες γίνουν δύο χρόνια θα στη στείλω προσωπικάΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2010, 21:43:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DR ΣΥΜΦΩΝΩ..
ΜΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ ΦΙΛΕ ΒΑΣΙΛΗ

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2010, 00:52:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε βασιλης-takumi καλωσόρισες στο forum και καλή παραμονή

Προσπάθησε να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες και όχι με greeklish για να είναι περισσότερο ευανάγνωστα τα μηνύματά σου.

Ευχαριστώ.

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2010, 13:57:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
DR ΣΥΜΦΩΝΩ..
ΜΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ ΦΙΛΕ ΒΑΣΙΛΗ
Και στα δύο χρόνια μπορεί να μην έχεις κάνει τίποτα..

"..The Matrix can't tell you who you are"
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2010, 18:57:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ βασιλης-takumi, να σε καλωσορίσω κι εγώ στις Συζητήσεις του Esoterica.

Εκτός από την σωστή παραίνεση του Agnostic όσον αφορά τους ελληνικούς χαρακτήρες που είναι καλό να χρησιμοποιούμε στα μηνύματα μας, θα ήθελα να αναφέρω κάτι που έχει γραφτεί στα Forums:

"Όπως έχει ξαναγραφτεί πολλές φορές, το παρόν θέμα όπως κι άλλα παρόμοιας υφής (σχετικά με επικλήσεις, ξόρκια κλπ) δεν προσφέρονται για την ανταλλαγή - ή αίτηση έστω για λήψη και παροχή - πληροφοριών για το πως να επιτευχθούν οι επικλήσεις κλπ αλλά για να δοθεί το έναυσμα ώστε να υπάρξει ενάς εποικοδομητικός διάλογος γύρω από αυτά τα φαινόμενα που θα μας επιτρέψει να προσεγγίσουμε το θέμα με φιλοσοφικό στοχασμό κι ερευνητική διάθεση.

Οπότε δεν είναι εφικτό το να παρατεθούν οι διαδικασίες για την επίκληση πνευμάτων κι ούτε γίνεται κάποιος να ζητάει να του τις στείλουν με προσωπικό μήνυμα..."




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/04/2010, 13:20:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σας παιδια ασχολουμε χρονια με το παραφυσικο και θα ηθελα να σας ρωτησω αν εχετε καποιο βιβλιο να μου προτεινετε σχετικα με τους δαιμονες, την επικληση τους, την ωρα κλησης και τα σχετικα, θα ηθελα επισης να ρωτησω αν γινεται να καλεσεισ εναν δαιμονα κε να τον ελεξεις με καποιο ξορκι η με τη θεληση σουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/04/2010, 14:22:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
lol.. Ε μανία που σας έπιασε τελευταία.
Είναι ανόητο(-αφελές) το να θες κάτι τέτοιο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
marios1990
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2010, 02:56:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους marios1990  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σας, αν κ νεος σχετικα στις επικλησεις πνευματων εχω πραγματοποιησει αρκετες, ολα πηγαιναν καλα. Ολες τις επικλησεις της εκανα μαζι με την γιαγια μου, δεν ειχα κανει επικληση σε πνευμα μετα τον θανατο της, μετα απο μερικουσ μηνες προσπαθησα να κανω μια επικληση με τον πινακα ouija(ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΥΤΗΝ ΤΝ ΦΟΡΑ), τα εκανα ολα κανονικα αλλα δεν εγινε τιποτα, το ποτηρι δεν κουνηθηκε καθολου, κ τα παρατησα, με το που βγηκα απο τον κυκλο ενιωσα ενα σφιξιμο στο στηθος κ απο τοτε νιωθω σαν να ειναι καποιοσ διπλα μου οπου κ αν παω, δεν νιωθω καποια αρνητικη παρουσια, απλα ειναι σαν καποιοσ να με παρακολουθει κ το ακομα πιο περιεργο ειναι οτι ενα βραδυ που ξυπνησα αποτομα ειδα απενατι μου να αιωρητε μια πρασινη σκια. οποιος ξερει κατι γι αυτο ας απαντησει plsΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2010, 12:14:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όπως και στη γυμναστική, η "μαγεία" χρειάζεται προθέρμανση μετά άσκηση και μετά αποθεραπεία.
Φίλε Μάριε έκανες αποθεραπεία?

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 23/04/2010 14:27:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2010, 18:48:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ
ΟΤΙ ΕΦΥΓΕ ...

ΜΕΤΑ

quote:
κ το ακομα πιο περιεργο ειναι οτι ενα βραδυ που ξυπνησα αποτομα ειδα απενατι μου να αιωρητε μια πρασινη σκια. οποιος ξερει κατι γι αυτο ας απαντησει pls

ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΥΠΟΔΗΛΩΝΕΙ ΠΝΕΥΜΑ ΚΑΤΩΤΕΡΗΣ ΒΑΘΜΙΔΑΣ

ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...
ΚΟΙΤΑ ΑΝ ΤΟ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΡΙΞΕ ΞΥΔΙ ΠΡΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ..
ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..

SEE YIA

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2010, 21:00:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παιδια ειχα ακουσει μια ιστορια που καποιος καλεσε δαιμονα απο το το λεμεγεθον κι εκεινος του χαρισε τηλεκινητικη δυναμη αλλα δεν θυμαμαι τι ανταλαγμα ζητησε? τι ανταλαγμα ζητουν σε αυτες τις περιπτωσεις καποια θυσια?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2010, 23:34:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν υπάρχει αντάλλαγμα ισάξιο της ζημιάς που θα πάθεις. Και τη περισσότερη δεν θα στη κάνει κάποιος δαίμονας αλλά εσύ ο ίδιος στον εαυτό σου.. σταντέ πράγματα. Άλλωστε ο δαίμονας τι νομίζεις ότι είναι... Δεν θα το συζητήσουμε! Τρωφή για σκέψη.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 26/04/2010 00:19:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2010, 04:41:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΟΙΤΑ ΑΝ ΤΟ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΡΙΞΕ ΞΥΔΙ ΠΡΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ..


Ρίξε μια χειροβομβίδα να τελειώνεις μια και καλή ρε παιδί μου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2010, 14:40:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι αλλα μπορει καποιος δαιμονας να σου δωσει τηλεκινητικη δυναμη οπως το παιδι στην ιστορια με ανταλαγμα ανθρωπινη θυσια?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2010, 15:05:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ρίξε μια χειροβομβίδα να τελειώνεις μια και καλή ρε παιδί μου.

ΠΡΙΝ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΒΟΥΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2010, 16:26:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
paidia mporei enas demonas na soy xarisei dinameis me i xoris thisia?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2010, 22:30:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δε μπορεί, αν μπορούσε θα το είχαν καταφέρει όλοι οι σπουδαίοι μαύροι μάγοι της ιστορίας.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
veritas
Μέλος 2ης Βαθμίδας


198 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2010, 15:00:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους veritas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και ποιος σου είπε ότι δεν τα κατάφεραν;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2010, 19:25:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
..Εσύ τώρα τι πετάγεσαι?
Δεν έχει σημασία αν τα κατάφεραν. Το σίγουρο είναι ότι έκαναν πολλούς ανθρώπους δυστυχιμένους.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2010, 16:09:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δηλαδη μεσα απο θυσιες και δαιμονικες συμφωνίες μπορεί να τα καταφεραν να αποκττησεουν τετοιεσ δυναμεις?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2010, 17:26:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
δηλαδη μεσα απο θυσιες και δαιμονικες συμφωνίες μπορεί να τα καταφεραν να αποκττησεουν τετοιεσ δυναμεις?

σίγουρα,εγώ κάθε βδομάδα αλλάζω δυνάμεις αυτή την βδομάδα είμαι ο γούλβεριν και την άλλη λέω να γίνω ο οκτάπους
έλεος με τις μπαρούφες που πιστεύεται,αν μπορεί ένας ας μου στείλει ένα πνεύμα ή ότι άλλη μπαρούφα νομίζει ότι υπάρχει

για κοιτά ρε φίλε έτος 2010 και ακόμη υπάρχουν άτομα που τους τα τρώνε οι μάγοι και τα μέντιουμ

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι

ακόμα της μόδας.»

—Ethan Allen

Edited by - αθεος on 29/04/2010 17:26:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astralboy
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2010, 17:29:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δηλαδη μπορει οι μαυροι μαγοι μεσα απο θυσιες και δαιμονικες συμφωνιες να εχουν καταφερει να αποκτησουν δυναμεις?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2010, 18:19:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι αυτά είναι στη σφαίρα της φαντασίας δεν υπάρχουν αποδεικτικά στοιχεία που να επιβεβαιώνουν κάτι τέτοιο.

Αλλά έτσι κι αλλιώς δε θα μπορούσε κανείς απο μας να συγκριθεί σε οποιαδήποτε φυσική ικανότητα(πχ θέληση, εργατικότητα, εξυπνάδα, γνώση, κλπ) με κάποιον απ' τους σπουδαίους μάγους.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

marios1990
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2010, 04:08:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους marios1990  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ
ΟΤΙ ΕΦΥΓΕ ...

ΜΕΤΑ

quote:
κ το ακομα πιο περιεργο ειναι οτι ενα βραδυ που ξυπνησα αποτομα ειδα απενατι μου να αιωρητε μια πρασινη σκια. οποιος ξερει κατι γι αυτο ας απαντησει pls

ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΥΠΟΔΗΛΩΝΕΙ ΠΝΕΥΜΑ ΚΑΤΩΤΕΡΗΣ ΒΑΘΜΙΔΑΣ

ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...
ΚΟΙΤΑ ΑΝ ΤΟ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΡΙΞΕ ΞΥΔΙ ΠΡΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ..
ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..

SEE YIA

CHARMED


καλε, βινεγκρετ θα φτιαξω??? τεσπα δεν εχω ξανα δει, αλλα την παρουσια τν νιωθω συνεχεια. Οσο για τν αποθεραπεια φιλε μου Dr Jekyll Mr Hyde ....ειμαι καλος στις διατασειςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2010, 14:53:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TO ΞΥΔΙ ΒΡΕ ΔΙΩΧΝΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΟΝΤΟΤΗΤΕΣ..
ΞΥΔΙ ΚΑΙ ΑΛΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΠΛΑ..

quote:
εσπα δεν εχω ξανα δει, αλλα την παρουσια τν νιωθω συνεχεια.
ΑΝ ΔΝ ΔΕΧΕΣΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΟΤΕ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ? ..
ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΩΞΕΙΣ??

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

marios1990
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2010, 19:28:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους marios1990  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
εσπα δεν εχω ξανα δει, αλλα την παρουσια τν νιωθω συνεχεια.
ΑΝ ΔΝ ΔΕΧΕΣΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΟΤΕ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ? ..
ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΩΞΕΙΣ??

CHARMED
[/quote]

πλακα εκανα, μν αρπαζεσε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 11 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy