ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο15!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 28
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2011, 23:24:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πονόδοντος ή σφάχτης;

OXIIII
O ΠΟΝΟΣ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ..
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ ΕΝΑ ΑΧ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2011, 23:28:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πονόδοντος ή σφάχτης;
Όχι με παρεξηγήσατε, τίποτα από τα δύο σε αυτή τη περίπτωση. Είναι "αχ αχ" που οι "αδαείς" δε μπορούν να ερμηνεύσουν.. μόνο.. κάποιοι.. εδώ
quote:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΔΡ

ΠΟΙΟ ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΜΙ?


Δε ξέρω, πώς λέγεται το μέρος στο οποιο διαβάζεις, σιτίζεσαι και φεύγεις μόνο για να πας σχολείο;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2011, 23:37:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΟΥΛΑΡΕ ΔΡ

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ..
ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ 20..
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΑΝΥWAYS,ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΟΥΤ ΚΑΙ ΒΑΡΕΤΑ
ΕΧΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ..

ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2011, 23:56:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΝΥWAYS,ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΟΥΤ ΚΑΙ ΒΑΡΕΤΑ
ΕΧΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ..
Έχεις δίκαιο...
Ευτυχώς υπάρχουν και τα Τρολ!
quote:
ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ?
Καλά μωρέ εδώ περα... Ίσως πιάσω καμιά δουλειά τώρα το καλοκαιράκι, θα δούμε. Γενικά αυτό το καλοκαίρι αν γίνει όπως το προορίζω, μόνο διακοπές δε θα κάνω. Ευελπιστώ απο Σεπτέμβρη όμως...
quote:
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ..
ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ 20..
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.
Α πήγαινες και φροντιστήριο..;
quote:
OXIIII
O ΠΟΝΟΣ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ..
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ ΕΝΑ ΑΧ..
Αχ τι ωραία, είμαι επισήμως τριών!

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 21/06/2011 23:59:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

I am sitting by the river
troll


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 00:03:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους I am sitting by the river  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Έχεις δίκαιο...
Ευτυχώς υπάρχουν και τα Τρολ!


Μεγαλυτερη πλακα εχουν τα κρυφοτρολ(πως λεμε κρυφαδελφες),κανουν και μπανιο καθε απογευμα και ειναι καθαρουλες!


Οχι σα μερικους που ζεχνουν!

nstμπουχτίσαμε απο επιτηρητές, σοφούς , συντονιστές, διαχειριστές και αλλους φαντασιόπληκτους που νομίζουν οτι με δήθεν τίτλους , αξιώματα, και θεατρινίστικες εκφράσεις θα δουν τον εαυτό τους


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 00:14:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλά μωρέ εδώ περα... Ίσως πιάσω καμιά δουλειά τώρα το καλοκαιράκι, θα δούμε. Γενικά αυτό το καλοκαίρι αν γίνει όπως το προορίζω, μόνο διακοπές δε θα κάνω. Ευελπιστώ απο Σεπτέμβρη όμως...

NAI KAΛΑ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΕΣΥ ..
ΣΕ ΚΑΝΑ ΒΟΥΝΟ ΚΑΜΙΑ ΕΞΟΧΗ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ
ΚΑΜΙΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ..

quote:
Α πήγαινες και φροντιστήριο..;

ΟΧΙ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 06:03:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CHARMED3 - 21/06/2011, 23:37:36:
quote:
ΑΝΥWAYS,ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΟΥΤ ΚΑΙ ΒΑΡΕΤΑ
ΕΧΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ..

Νομίζω πως το πιο σωστό και συνεπές που έχει να κάνει κάποιος/α ο οποίος φτάνει σε τέτοιο βαθμό αγένειας, να ξεστομίζει λόγια σαν αυτά, προσβάλλοντας τόσους άλλους ανθρώπους που συμμετέχουν και νοιάζονται για έναν χώρο, είναι τελικά να κάνει "τα καλύτερα πράγματα τα οποία επαγγέλεται"!

Έτσι επιτρέπει, σαν ελεύθερος και καλλιεργημένος άνθρωπος που προφανώς είναι, και στους άλλους που αρέσκονται να ασχολούνται με "άουτ" πράγματα να εξακολουθούν να το κάνουν ανεπηρέαστοι, και χωρίς να αισθάνονται συμπλεγματικά κατώτεροι απέναντι σε μία εν δυνάμει τόσο "ιν" συμμετοχή.


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 10:36:08  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημερα λοιπον, την 2η "επισημη"¨του καλοκαιριου, αν και απο σημερα αρχιζει να μικραινει η μερα... κατι που δεν μου αρεσει


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 10:44:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα και από μένα! Κανείς για μπάνιο σήμερα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 12:07:27  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
απεχω μακρυα απο θαλασσα.... στην "καλυτερη των περιπτωσεων" καπου στα 200-220 χιλιομετρα...

εκτος και αν προτιμησω το ποταμι, στα 20 χιλιομετρα, ή καμια πισινα στα 10 χιλιομετρα!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 12:18:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Νομίζω πως το πιο σωστό και συνεπές που έχει να κάνει κάποιος/α ο οποίος φτάνει σε τέτοιο βαθμό αγένειας, να ξεστομίζει λόγια σαν αυτά,

αγενης εισαι εσυ φιλε..
εγω δν προσβαλα κανενα την αποψη μου λεω και δν τη λεω μονο εγω αλλα
και αλλοι τοσοι που εχουν σηκωθει και φυγει οχι μονο απο τα φορουμς
αλλα και απο το facebook και αλλεσ γνωστες ιστοσελιδες.
δεν μπορεις να με εμποδισεις να εκφρασω τη γνωμη μ σε καποιον που με
ρωτησε γιατι δν μπαινω. δν μπαινω για αυτο το λογο και θα το πω γιατι
ετσι ειναι.

quote:
προσβάλλοντας τόσους άλλους ανθρώπους που συμμετέχουν και νοιάζονται για έναν χώρο,

ΑΝ ΠΡΟΣΒΛΗΘΗΚΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΕΝ THEY SHOULD REALLY GET A LIFE!!

quote:
και στους άλλους που αρέσκονται να ασχολούνται με "άουτ" πράγματα να εξακολουθούν να το κάνουν ανεπηρέαστοι,

NA KANOYN OTI ΘΕΛΟΥΝ ..
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥΣ ΜΠΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ
ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ..Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ..

quote:
και χωρίς να αισθάνονται συμπλεγματικά κατώτεροι

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΟΥΝ ΚΑΤΩΤΕΡΟΙ??
ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΩΤΕΡΟΣ ?
ΓΤ ΔΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ.
ΑΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ Π ΚΑΝΟΥΝ ΔΝ ΘΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.
ΑΝ ΔΝ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΟΚ. ΤΟΤΕ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.
ΔΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ.
ΑΛΛΑ ΔΝ ΘΑ ΦΟΒΙΖΕΙΣ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ
ΟΥΤΕ ΘΑ ΒΑΖΕΙΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΣΕ
ΑΛΛΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟΨΗ
ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΟΤΑΝ ΕΜΠΑΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΘΗΚΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΤΕΙΛΝΑ ΠΟΛΛΑ ΜΝΜΤΑ
ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ
"Μεταξύ τυρού και αχλαδιού" ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΜΝΜΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ
ΕΝΩ ΑΝΟΙΓΟΤΑΝ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!(ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΓΩ ΔΝ ΣΥΜΕΤΗΧΑ ΚΑΝ)
ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΑΛΛΑ..
ΣΤΕΙΛΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΔΝ ΓΡΑΦΕΙ ΠΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΝΜ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΤΑ ΙΔΙΑ..
ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΑΠΟΧΩΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ FB ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ
ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑΝ ΑΝ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΜΑΖΕΣ ΠΟΥ
ΑΠΟΧΩΡΗΣΑΝ ( ΓΤ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ ) ΕΚΕΙΝΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ " ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΣ ΑΝΗΣΥΧΙΑΣ
ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΙ"
ΔΝ ΒΓΗΚΑΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΙ ΑΓΕΝΕΙΑ ..ΠΩΣ ΤΟΛΜΑΝΕ?? ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ ΟΛΟΥΣ
ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ. ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!
KAI ΟΧΙ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΑΦΟΡΜΕΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ .


CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 12:58:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
είναι τελικά να κάνει "τα καλύτερα πράγματα τα οποία επαγγέλεται"!

IΔΟΥ Ο ΑΠΩΤΕΡΟΣ ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ADMIN.
ΝΑ ΔΙΩΞΕΙ ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ Η' ΟΠΟΙΟΝ ΔΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ
ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΘΑ ΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΕΣΩ ΝΑ ΜΝ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ
ΟΥΤΕ ΜΝΜ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ . ΟΧΙ ΓΤ ΘΙΧΤΗΚΕ ΟΧΙ ΟΧΙ..
ΓΤ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ
ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΦΟΒΗΘΟΥΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟΝΤΑΣ ΤΑ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΈΝΩΣ.
ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΕΠΙΚΑΛΩΝΤΑΣ ΔΗΘΕΝ ΠΩΣ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.
Η' ΔΗΘΕΝ ΠΩΣ ΕΣΤΕΛΝΑ ΔΕΚΑΔΕΣ ΜΝΜ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΓΕΜΙΖΑ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ.
ΔΥΟ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΛΗΘΕΥΟΥΝ.
ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ, ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΘΑΡΡΥΝΕΣΤΕ
ΑΠΟ ΟΣΟΥΣ ΔΝ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΩΞΟΥΝ.
ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ
ΚΑΙ ΑΠΕΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛOYS ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΑΔΙΚΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ...

CHARMED


Edited by - CHARMED3 on 22/06/2011 12:59:47Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 13:46:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Πονόδοντος ή σφάχτης;
Όχι με παρεξηγήσατε, τίποτα από τα δύο σε αυτή τη περίπτωση. Είναι "αχ αχ" που οι "αδαείς" δε μπορούν να ερμηνεύσουν.. μόνο.. κάποιοι.. εδώ




Αν κάνεις αχ για τον λόγο που υποπτεύομαι, τότε κάνω και γω αααχ για τον ίδιο λόγο...

Edited by - Narkissa555 on 22/06/2011 13:46:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 13:48:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

απεχω μακρυα απο θαλασσα.... στην "καλυτερη των περιπτωσεων" καπου στα 200-220 χιλιομετρα...

εκτος και αν προτιμησω το ποταμι, στα 20 χιλιομετρα, ή καμια πισινα στα 10 χιλιομετρα!




Σε ποτάμι δεν έχω κάνει(), οι πισίνες δεν μου αρέσουν καθόλου. Θάλασσα και πάλι θάλασσα...! Μόλις γύρισα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 13:51:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Μμμ... Όχι τόσο καλά όσο θα ήθελα, αλλά απ'ό,τι βλέπω πιάνω τις περισσότερες από τις σχολές στις οποίες θα ήθελα να περάσω. 17.580

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΩΓΩ !
ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ,ΣΥΓΧΩΡΕΣΕ ΜΕ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ
ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΣΑΣ ΧΑΝΤΑΚΩΣΑΝ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ
ΘΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΕΣΗ ;)





Σ' ευχαριστώ, Charmed! Ναι, δίκιο έχεις, στη θετική ήμουν. Μακάρι να πάνε τα πράγματα όπως λες και όπως ακούγεται ότι θα πάνε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 13:53:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπάρχει ένα θέμα :

Στέλνει η CHARMED3 ένα μήνυμα :

quote:
CHARMED3, 21/06/2011

ΑΝΥWAYS,ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΟΥΤ ΚΑΙ ΒΑΡΕΤΑ ΕΧΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ


που κι εγώ δηλ. δεν το εκλαμβάνω ως αγενές - την γνώμη της λέει η κοπέλα και εδώ που τα λέμε, λέει και αλήθεια δηλ. -

Το θέμα είναι : Τι είναι αυτό που κάνει τον Admin να επέμβει για το συγκεκριμένο μήνυμα-τάκι της CHARMED3 ; Θέλω να πω δηλ. ο ίδιος ο Admin επεμβαίνει (ενώ θα μπορούσε π.χ ένας συντονιστής να επέμβει, δεν είναι δα και τόσο σοβαρό σε σχέση με κάτι άλλα δηλ. που γράφονται εδώ μέσα ...). Γιατί ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 18:18:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CHARMED3
quote:
ΑΝΥWAYS,ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΟΥΤ ΚΑΙ ΒΑΡΕΤΑ
ΕΧΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ..

Φυσικά και είναι βαρετά charmed3.
Εχεις 1900 μηνύματα και τα έχεις αναλώσει αποκλειστικά στα ``περί ανέμων και υδάτων``. Στα τόπικ αυτά 15 το αριθμό το μόνο που μπορεί να βρεί κανείς είναι βαρετά μηνύματα ανευ ουσίας.
Πώς να μην είναι βαρετά λοιπόν. Βαρετά τα έχεις καταντήσει εσύ και οι υπόλοιποι συμμετέχοντες.
Εντάξει, αχλαδότυτο είναι, μπορεί ο καθένας να λέει οτι θέλει αλλά μην γυρνάς και μας λές οτι έχουν καταντήσει βαρετά και οτι έχεις καλύτερα πράγματα να κάνεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 23:59:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χρόνια πολλά καί απο μένα Dying Incubus!

κάθε ονειρο πραγματικότητα
μέ μία μερα καθηστεριση δεινω τις ευχές μου!!!!!

σάς έλειψα ?

σορι που δεν γραφω τακτικα !!!

μου συμβαίνουν διάφορα αλλά ευχάριστα ...

ΝΙΚΟΜΑΧΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ολα καλά

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2011, 01:01:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CHARMED3 - 22/06/2011, 12:58:26:
quote:
ΓΤ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ
ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΦΟΒΗΘΟΥΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟΝΤΑΣ ΤΑ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΈΝΩΣ.
ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΕΠΙΚΑΛΩΝΤΑΣ ΔΗΘΕΝ ΠΩΣ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.
(...)
ΚΑΙ ΑΠΕΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛOYS ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΑΔΙΚΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ...

CHARMED3, νομίζω πως ο ίδιος σου ο χαρακτήρας δυστυχώς(κρίνοντας βέβαια από τη συμμετοχή σου στα Forums του Esoterica και μόνον) είναι η αιτία η οποία δεν σου επιτρέπει να καταλάβεις πως στην πραγματικότητα Άδικη και Προσβλητική είσαι εσύ η ίδια.

Δεν είναι η πρώτη φορά εξάλλου που έχεις υπάρξει αγενέστατη και που στο έχουμε υποδείξει. Συνέχισες βέβαια, έτσι το έχεις συνηθίσει όπως φαίνεται, και έφτασες και σε άλλες περιπτώσεις να μας κατηγορήσεις (εννοώ μέλη της συντονιστικής ομάδας) για καταδυνάστευση, φίμωση κ.ο.κ. απλά και μόνον επειδή προσπαθήσαμε να κάνουμε (διακριτικά και με ευγένεια) ενέργειες που αφορούν τον συντονισμό των Συζητήσεων. Δυστυχώς βέβαια είχαμε την ατυχία να πέσουμε πάνω στην "CHARMED3" που "δεν ανέχεται μύγα στο σπαθί της" αλλά που από την άλλη διεκδικεί να κάνει ανενόχλητη ό,τι αυτή θέλει.

Λοιπόν, προσπάθησε να τιθασεύσεις κάπως την ορμή της προσωπικότητάς σου, ζήτα τη συμβουλή κάποιου συνετού ανθρώπου τον οποίο εμπιστεύεσαι πάνω σ'αυτό, και φρόντισε να καταλάβεις πως η Αγένεια δε συμβαδίζει με την ελευθερία του Λόγου, ούτε με την Ελευθερία γενικότερα. Ίσα-ίσα και εντελώς αντιθέτως, είναι εχθρός της...

Οι συγκρίσεις του παρόντος χώρου με χώρους του Facebook είναι ατυχέστατες και δείχνουν τη σύγχυση που έχεις σε σχέση με τη διάκριση των καταστάσεων. Θα σου υπενθυμίσω το προφανές:
Τα Forums του Esoterica είναι πάνω απ'όλα μία Κοινότητα Διαλόγου. Σε αυτήν συμμετέχουν άνθρωποι που ενδιαφέρονται για την Θεματολογία του χώρου και που σέβονται την ίδια την έννοια του Φιλοσοφικού τύπου Διαλόγου που πρεσβεύουμε και τον οποίο προωθούμε.

Ο σεβασμός των άλλων είναι, όπως καταλαβαίνεις, πρωταρχική συνθήκη για τη Συμμετοχή. Θα ευχόμουν να το αποδεχτείς κατ'ουσίαν, παρολαυτά ούτως ή άλλως, το κάνεις δεν το κάνεις, σημασία επί του παρόντος έχει να το δεχτείς ως όρο συμμετοχής.

Σωστά τα λέει η Μηδεία γενικά, για τον εδώ χώρο του "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού". Βεβαίως θα πρέπει να τονίσω για μία ακόμη φορά ότι ο παρών χώρος έχει δημιουργηθεί για να προσφέρει κάποιες πιο "χαλαρές ανάπαυλες" σε Συμμετέχοντες στις κατ'εξοχήν Συζητήσεις των Forums και θα πρέπει να σταματήσει ή τουλάχιστον να μετριαστεί σε μεγάλο βαθμό η "κατάχρησή" του...

Αυτό δε σημαίνει βέβαια πως και στο "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού" δεν υπάρχουν αξιόλογα θέματα, αξιοσημείωτες τοποθετήσεις καθώς και συμμετέχοντες εδώ που δεν ενδιαφέρονται για την ποιότητα των εδώ Συζητήσεων και τις οποίες αναβαθμίζουν με τη συμμετοχή τους! Δεν είναι όμως δυστυχώς αυτός ο κανόνας και κάτι θα πρέπει να κάνουμε όλοι μαζί, όσοι νοιαζόμαστε, προς μία τέτοια κατεύθυνση.

--------------

zip, αυτά τα "ο ίδιος ο Admin" και τα παρόμοια (όπως και τα περί "διοικητή" κ.λπ. που είχε γράψει πρόσφατα ο ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ σε άλλο θέμα -με συγχωρείτε που σας συνδύασα με αυτόν τον τρόπο, απλά είναι παρόμοιοι οι τρόποι του λόγου...), δεν μπορείς ίσως να φανταστείς πόσο απωθητικά μου είναι...
Πάντως, γενικότερα για το μήνυμά σου αναφερόμενος, αντιλαμβάνομαι πως δυστυχώς θα το πω για 2η φορά τις τελευταίες ημέρες: "παλιά μου τέχνη κόσκινο"...


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2011, 09:22:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Admin

zip, αυτά τα "ο ίδιος ο Admin" και τα παρόμοια (όπως και τα περί "διοικητή" κ.λπ. που είχε γράψει πρόσφατα ο ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ σε άλλο θέμα -με συγχωρείτε που σας συνδύασα με αυτόν τον τρόπο, απλά είναι παρόμοιοι οι τρόποι του λόγου...), δεν μπορείς ίσως να φανταστείς πόσο απωθητικά μου είναι...


Ναι, εντάξει, απωθητικά σου είναι. Εγώ δεν λέω αυτό ... Τέλος πάντων, κάνε ότι νομίζεις, κανένα πρόβλημα από μένα.

Τώρα, θα σου πω και κάτι άλλο αν και νομίζω πως εντός ολίγου καιρού θα το διαπιστώσεις και μόνος σου. Όλη αυτή η ιστορία, θέλω να πω δηλ. όλη αυτή η δική μου διένεξη με τα δύο μέλη, έχω την εντύπωση πως θα ωφελήσει το φόρουμ. Ήδη οι διάλογοι που κάνουν αυτά τα δύο μέλη, έχουν βελτιωθεί πολύ και νομίζω πως το "μήνυμα ελήφθη" από την πλευρά τους. Σε συνδυασμό με αυτό - που εύχομαι δηλ. να είναι αλήθεια - :

quote:
Amalia

Επειδή βέβαια η όλη κατάσταση του εμπρηστικού κλίματος που διασπείρεται σε αρκετά θέματα έχει τραβήξει αρκετά και έχει φέρει την ανοχή μας στα όριά της, ενημερώνουμε ότι σε οποιαδήποτε προσπάθεια υποβάθμισης των συζητήσεων θα είμαστε αμείλικτοι.


νομίζω κάτι καλό θα βγει στο τέλος.

Την καλημέρα μου & τα δέοντα,

zip®

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2011, 10:31:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερες...


http://www.youtube.com/watch?v=UT1mqztqMXo

Bad always looks better than the god one....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2011, 13:29:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Goodmornings...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2011, 13:30:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου γιατρε...Καιρο ειχαμε να σε ακουσουμε....

Bad always looks better than the god one....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2011, 13:43:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ζιπ...

"Τώρα, θα σου πω και κάτι άλλο αν και νομίζω πως εντός ολίγου καιρού θα το διαπιστώσεις και μόνος σου. Όλη αυτή η ιστορία, θέλω να πω δηλ. όλη αυτή η δική μου διένεξη με τα δύο μέλη, έχω την εντύπωση πως θα ωφελήσει το φόρουμ.

Ήδη οι διάλογοι που κάνουν αυτά τα δύο μέλη, έχουν βελτιωθεί πολύ και νομίζω πως το "μήνυμα ελήφθη" από την πλευρά τους".

"Ότι νά'ναι"...που λένε...
Ζίπ...σταμάτα να προκαλείς σε κάθε σου λόγο , το κατάλαβες ανθρωπέ μου..ναί ή όχι , επιτέλους πια με σένα...νισάφι....
Δεν είσαι τοποτηρητής εδώ και ασφαλώς όχι η μοναδική συμμετοχή...άσε τα προσωπικά σχόλια -δύσκολο σου είναι μάλλον- και τοποθετήσου επι των θεμάτων...και θα έχεις συμβάλλει πολύ θετικά στο φόρουμ με αυτό..τα υπόλοιπα δεν χρειάζονται...
Ελπίζω να έγινα κατανοητός..


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2011, 14:14:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μηδεία :

quote:

Φυσικά και είναι βαρετά charmed3.
Εχεις 1900 μηνύματα και τα έχεις αναλώσει αποκλειστικά στα ``περί ανέμων και υδάτων``. Στα τόπικ αυτά 15 το αριθμό το μόνο που μπορεί να βρεί κανείς είναι βαρετά μηνύματα ανευ ουσίας.
Πώς να μην είναι βαρετά λοιπόν. Βαρετά τα έχεις καταντήσει εσύ και οι υπόλοιποι συμμετέχοντες.
Εντάξει, αχλαδότυτο είναι, μπορεί ο καθένας να λέει οτι θέλει αλλά μην γυρνάς και μας λές οτι έχουν καταντήσει βαρετά και οτι έχεις καλύτερα πράγματα να κάνεις.


Οι μεγάλες αλήθειες που πονάνε ...
και μετά ζητάνε και τα ...ρέστα!

Άντε τώρα να καταλάβει κανείς,τι σημαίνει
αγένεια και κυρίως
ποιός είναι ο αγενής!!!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Edited by - kapodistria on 23/06/2011 14:17:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2011, 15:34:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Zip
Τώρα, θα σου πω και κάτι άλλο αν και νομίζω πως εντός ολίγου καιρού θα το διαπιστώσεις και μόνος σου. Όλη αυτή η ιστορία, θέλω να πω δηλ. όλη αυτή η δική μου διένεξη με τα δύο μέλη, έχω την εντύπωση πως θα ωφελήσει το φόρουμ. Ήδη οι διάλογοι που κάνουν αυτά τα δύο μέλη, έχουν βελτιωθεί πολύ και νομίζω πως το "μήνυμα ελήφθη" από την πλευρά τους. Σε συνδυασμό με αυτό - που εύχομαι δηλ. να είναι αλήθεια - :

Οχι Ζιπ δεν καταλάβαμε τίποτα απο σένα.
Πάντα ετσι είμαστε εμείς και ετσι συνεχίζουμε.
Στην δική μας αναμόρφωση δεν συνέβαλες καθόλου.
Απλά γιατι δεν την χρειαζόμαστε.
Μεγάλη ιδέα εχεις για τον εαυτό σου.
Ακου που θα βγεί και λάδι ο Ζιπ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2011, 15:48:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμάν Βρε, Παληκάρια!! Μα αφήστε το επιτέλους να πάει στο καλό!!!


Να υπάρξει κάποια χρονική έστω ανάπαυλα, τουλάχιστον να μπορούμε να διακρίνουμε τι είναι παλιό και τι καινούργιο!
Μην παρεξηγηθώ πάντως... δεν κάνω κάποια πρόταση για μία αποδεκτή μορφή εξακολούθησης της διένεξης!
Νισάφι όμως πια...


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2011, 16:12:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αμάν Βρε, Παληκάρια!! Μα αφήστε το επιτέλους να πάει στο καλό!!!


Ναι να πάει!!!
Να πάει.
Θα συγκρατηθω,<<διοικητά>>!

Αλήθεια γιατι σε <πείραξε> αυτό?
Δεν ηταν ειρωνικό,δεν ηταν προς ευφημισμό,δεν ηταν
προς ανύψωση του <εγω>,δεν ηταν <γλυψιμο>,δεν ηταν
τίποτα άλλο απο μια εξίσωση.
Διαχειριστής=Διοικητής.
Οχι με την στρατιωτική έννοια,αλλά με την τής υπεύθυνης
θέσεις,λήψεως αποφάσεων.

Καταλαβαίνω τον τρόπο που απεμπολείς τον τίτλο <διοικητής>,
ξέρω οτι θεωρείς ολους εδω,δικαιωματικά ελέυθερους τω πνεύμα,
πλήν ομως εχεις ενα καθήκον παραπάνω απο εμας.
Την ευθύνη του χώρου.
Υπο αυτήν την έννοια εισαι διοικητής-διαχειριστής-συντονιστής-
υπεύθυνος,κ.λ.π.

Βλέπω τα τελευταία σου, συχνά θα έλεγα, επεξηγηματικά μηνύματα,
που προφανώς στόχο έχουν να γίνει αντιληπτό απο τα μέλη,η αληθινά
αγνή πρόθεσή σου, για ορθούς διαλόγους.
Φαίνεται αυτό απο μια λέξη που χρησιμοποιείς για ολους εμας τους
συμμετέχοντες.
Μας αποκαλείς Κοινότητα!
Μας δίνεις την ευχέρεια να θεωρήσουμε τους εαυτούς μας,μέλη μιας
ξεχωριστής ομάδας,με πολυετή πείρα στο χώρο,με αρκετα υψηλό δείκτη
νοημοσύνης και εξελικτικό τρόπο σκέψης,είτε πρόκειται περί των
σκεπτικιστών,είτε περί των εσωτεριστών.Είτε συγκρούονται,είτε
συμπορεύονται.
Και όλα αυτα με μια λέξη!!
Μου άρεσε αυτό!


ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2011, 16:19:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Admin,

no problemo!

Τσίου, τσίου! Τσίου, τσίου ... σπουργιτάκι!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geostat rolls geostat
troll


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2011, 18:01:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους geostat rolls geostat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι να λεμε τωρα,
ρωτησα δικηγορο,ναι το εκανα και αυτο,τον εχω και προχειρο(δεν πληρωνω παραστσεις,αυτη ειναι ολη δικη μου)!
Μετα μου'ρθε φλασακι απο τη σαλατα(τα μονα που εχω διαβασει απο εδω μεσα,ειμαι πιο πολυ των διαδραστικων παιχνιδιων{και δε με παιζει κανεις γαμωτο".})
με παρομοια απειλη!
Παει η πρωτη σελιδα τιποτα,παει η δευτερη παλι τιποτα,ε σε καποια σελιδα παταω ενα λινκ και πεφτω στο τελευταιο μηνυμα ενος μελους........οχι στο τοκυο,εδω
ε δεν ειμαι και ανθρωπος που δεν ακολουθει τις συμπτωσεις,αυτα...........

nstμπουχτίσαμε απο επιτηρητές, σοφούς , συντονιστές, διαχειριστές και αλλους φαντασιόπληκτους που νομίζουν οτι με δήθεν τίτλους , αξιώματα, και θεατρινίστικες εκφράσεις θα δουν τον εαυτό τους
Ασε που το δικο μου το μπλα μπλα δεν περιειχε ουτε καν τον αριθμο 7!
Ο πελεγκρινο ειχε γραψει καπου οτι οταν πεθαινουμε,ισως,ολη μας η ζωη περνα μπροστα απο τα ματια μας οποτε ειναι σαν να ζουμε για παντα.....οχι ρε φιλε με ακολουθουν εδω,οχι και εκει ρε γαμωτο!
Η μηπως το εδω ειναι εκει;
Ας μας πει ο ψευτογιαννος,
κανεις δεν μπορει να φαει μονο εναν χε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 28 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy