ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 Έλληνες – ο εκλεκτός λαός του πλανήτη .
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2012, 20:14:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αμαλία

Δηλαδή είμαι τελικά Αιγύπτια, δημιούργημα των Ελλήνων. Αφού έχω μεν τον λοβό, αλλά όχι και το πόδι που θα ήταν το σημάδι του δημιουργού και όχι του δημιουργήματος, έτσι;


Ναι αλλά απο τα καλύτερά μας.

Εμείς οι Ελ,σας δημιουργήσαμε και σας δώσαμε το ίδιο φυσικό κάλλος με τις θεές μας.

Για να μπορούμε λοιπόν να έχουμε ερωμένες,χωρίς να τρώμε παντόφλα,σας κάναμε λίγο διαφορετικές στην άκρη των δακτύλων!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YUGI-OH
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
462 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2012, 20:31:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδή, μ'αυτά που έγραψα στο προηγούμενο πόστ[τέλος πρώτης σελίδας], είμαι κι εγώ Ελ;

Edited by - YUGI-OH on 04/06/2012 20:32:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2012, 22:56:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιουγκι

μάλλον είσαι.

Για να είσαι ολοκληρωμενος όμως,πρέπει να έχεις και Αιγυπτία ερωμένη,τουλάχιστον μια φορά στη ζωή σου!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2012, 23:39:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
===================
aitheroVamon
Μετα τα παραπάνω που έγραψες αμοθεν
ΣΙΓΟΥΡΑ μιλας για αλλο πράγμα , και απλα το ονόμασες "γενετικό κώδικα"
Δεν μπορώ να σε πείσω οτι δεν είμαι ελέφαντας ...
Ο καθένα αναγνώστης ας βγάλει τα συμπεράσματα του .
=============================
Πες μου τι εννοεις εσυ Γενετικο Κωδικα ,αλλιως ,
Ευχαριστω για την συμμετοχη σου στο θεμα.

Quote
===================
aitheroVamon
ps
"κινέζικα" τα κύρια χαρακτηριστικά του γενετικού κώδικα ?
καλό !!!!
================================
Αν θα ηθελες να μου αναφερεις την πηγη σου ,να φωτιστω και εγω ,θα σου ημουν ευγνωμων.
Ps
Για τον [οτζι] δεν εκανες καποιο σχολιο,γιατι;;;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2012, 23:40:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
===================
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
Το να κάθομαι και να μην κάνω τίποτα άλλο από το να αναζητώ ''στοιχεία'' για την ''ανωτερότητα'' μου, είναι σα να κάνω τεστ πατρότητας δίχως να έχω έρθει ποτέ σε ερωτική επαφή.
=================

Εσυ ,περα από την ξυνη κριτικη σου ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ τι κανεις για το συγκεκριμενο θεμα;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2012, 23:44:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
===================
Αμαλια

Εγώ πάντως έχω Αιγυπτιακό πόδι και έχω στεναχωρηθεί πολύ.
Διότι μέχρι προσφάτως ήμουν πανευτυχής γνωρίζοντας ότι είμαι Ελληνίδα, καθώς έχω το γνώρισμα του λοβού του αυτιού
(σχετ: Δημοθοινία - "ΚΑΥΤΑ ( ? ) ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ", Αποκλειστική συνέντευξη του Ι. Φουράκη στον Π. Γιαννουλάκη).
====================

Δεν θα ηθελα να σχολιασω την αποκλειστικη συνεντευξη του συχωρεμενου.
Ουτε την αντιλιπτικη ικανοτητα του ερωτωντος.


Quote
===================
Αμαλια
Αν κάποιος έχει Αιγυπτιακό πόδι και Ελληνικούς λοβούς είναι εκλεκτός ή όχι;

Αγωνιώ...
=====================

Δεν είναι εκλεκτος Αμαλια. Ανακουφιστηκες;;;

Επειδη ξερω όμως πως πραγματικα αγωνιας για το αν ανηκεις στους εκλεκτους η όχι θα σου πω το μυστικο.Στειλε μου τις παλαμες των χεριων σου,εκει κρυβεται το μυστικο, σε φωτογραφια και θα το μαθεις.
Η ανεβασε την φωτογραφια στο φορουμ η απαντηση θα είναι για τα ματια σου μονο.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 00:05:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Quote
===================
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
Το να κάθομαι και να μην κάνω τίποτα άλλο από το να αναζητώ ''στοιχεία'' για την ''ανωτερότητα'' μου, είναι σα να κάνω τεστ πατρότητας δίχως να έχω έρθει ποτέ σε ερωτική επαφή.
=================

Εσυ ,περα από την ξυνη κριτικη σου ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ τι κανεις για το συγκεκριμενο θεμα;;;




Γιατί της δίνεις γεύση;
Τι κάνω για το θέμα; είπα τη γνώμη μου, τι άλλο περίμενες βρε ;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 00:26:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
===================
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
Γιατί της δίνεις γεύση;
=========================
«Όλα» εχουν γευση,
δεν το ηξερες;;;


Quote
===================
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
Τι κάνω για το θέμα;
==========================
Μια ιδεα είναι να το σεβαστεις.

Quote
===================
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
είπα τη γνώμη μου, τι άλλο περίμενες βρε ;
=============================
Βρε;;;
Ευχαριστω για την συμμετοχη σου ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ,νασαι καλα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 00:44:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμοθεν,

Ο εχεμβρωτος είναι απο τους ΈΛΛΗΝΕΣ.

Φτάνει να δεις... Παρουσιάστικο, σκέψη, ζωη...


Τώρα αν κάποιος έχει διαφορετικα κριτήρια για το τι είναι Έλληνας, ε θα καταλειξουμε στο τέλος να λένε σαν τους ξένους που είδαν την ταινία με τον ελληνικό γάμο, τι φανταστικός λαός είσαστε...

Δεν λέω, γέλασα με τα χάλια μας...άλλα αν ακούω λαϊκούρες, κλάψω τραγουδά, κουτοπονηριες, και γενικα ορισμένα ελληνοτραβηγμενα, τι να σου πω ρε αμοθεν, εκει που είμαι τα καλοκαίρια (κοντά στις Μύκηνες), σκέφτομαι..

Μακάρι να έχει δίκαιο ο αμοθεν, να ναι εδω απο κάτω ένα διαστοιμοπλοιο, να με παρει μακρυα απ εδω...

Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 05/06/2012 00:45:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 00:46:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αμοθεν:
Αν θα ηθελες να μου αναφερεις την πηγη σου ,να φωτιστω και εγω ,θα σου ημουν ευγνωμων.

Πολύ ευχαρίστως !
Αν και δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο,
το θεμα το οποίο καλούμαι να "αποδείξω" !

μπορείς να μπεις εδω
στο Πρότυπο Πειραματικό Γενικό Λύκειο του Πανεπιστημίου Μακεδονίας
ελπίζω να θεωρείς αξιόπιστο, ενα Πανεπιστήμιο,
γι αυτο άλλωστε διάλεξα αυτό, και οχι κάποια διεθνούς κύρους επιστημονική επιθεώρηση,
μη τυχόν και δεν την εχεις ακουστά και την απορρίψεις ...

Ειναι σε μορφή pdf , τα χαρακτηριστικά του ΓΚ (κατ'εσενα "κινέζικα")
θα τα βρεις απο την 17 σελίδα .


Κι όμως .... κινείται !!!


Hellas at War

Edited by - AitheroVamon on 05/06/2012 00:48:55Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 01:15:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αμοθεν,

Ο εχεμβρωτος είναι απο τους ΈΛΛΗΝΕΣ.

Φτάνει να δεις... Παρουσιάστικο, σκέψη, ζωη...


Τώρα αν κάποιος έχει διαφορετικα κριτήρια για το τι είναι Έλληνας, ε θα καταλειξουμε στο τέλος να λένε σαν τους ξένους που είδαν την ταινία με τον ελληνικό γάμο, τι φανταστικός λαός είσαστε...

Δεν λέω, γέλασα με τα χάλια μας...άλλα αν ακούω λαϊκούρες, κλάψω τραγουδά, κουτοπονηριες, και γενικα ορισμένα ελληνοτραβηγμενα, τι να σου πω ρε αμοθεν, εκει που είμαι τα καλοκαίρια (κοντά στις Μύκηνες), σκέφτομαι..

Μακάρι να έχει δίκαιο ο αμοθεν, να ναι εδω απο κάτω ένα διαστοιμοπλοιο, να με παρει μακρυα απ εδω...

Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 05/06/2012 00:45:40


Υπερβολικέ!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 12:44:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Ο εχεμβρωτος είναι απο τους ΈΛΛΗΝΕΣ……………………………………μαζι σου.


ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Φτάνει να δεις... Παρουσιάστικο, σκέψη, ζωη... ……………………….αρκει που τα εχεις δει εσυ ,εχω εμπιστοσυνη στην κριση σου.

ΠΛΑΤΩΝΑΣ

Τώρα αν κάποιος έχει διαφορετικα κριτήρια για το τι είναι Έλληνας,………………..εγω.


ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ε θα καταλειξουμε στο τέλος να λένε σαν τους ξένους που είδαν την ταινία με τον ελληνικό γάμο, τι φανταστικός λαός είσαστε....................................................γιατι να λενε κατι τετοιο αραγε;;; Υποκρισια;;; η ετσι πραγματικα αισθανονται για εμας;;;


Μηπως παλι το λενε για τον Ηρακλειτο που δεν ειχαν ποτε και ουτε θα εχουν;;;


Που είναι οι συγχρονοι φιλοσοφοι και τι καινουργιο εχουν να μας πουν;;;


ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Δεν λέω, γέλασα με τα χάλια μας...άλλα αν ακούω λαϊκούρες, κλάψω τραγουδά, κουτοπονηριες, και γενικα ορισμένα ελληνοτραβηγμενα,……………………………………………………………………………….εγω εδώ βλεπω τις διεργασιες του αριστερου αργου ερευνητικου καθημερινου μυαλου των Ελληνων.Καμμια εκπληξη.


Εχεις όμως δει, ακουσει, πληροφορηθει, τις διεργασιες του αριστερου μυαλου των Ελληνων σε συνδυασμο με τις πληροφοριες του δεξιου μυαλου τους;;; Από τα λεγομενα σου ευκολα βγαινει το συμπερασμα πως δεν εχεις γνωρισει καποιο τετοιο Ελληνα.


ΠΛΑΤΩΝΑΣ
τι να σου πω ρε αμοθεν, εκει που είμαι τα καλοκαίρια (κοντά στις Μύκηνες), σκέφτομαι
Μακάρι να έχει δίκαιο ο αμοθεν, να ναι εδω απο κάτω ένα διαστοιμοπλοιο, να με παρει μακρυα απ εδω........................................................................................................Λυπαμαι αλλα για να μην προσλαμβανεις «κατι» στον ιερο χωρο των Μυκηνων σημαινει πως δεν ανηκεις στους εκλεκτους της φυλης μας ΠΛΑΤΩΝΑ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 12:50:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
===================
aitheroVamon
μπορείς να μπεις εδω.......................................................Μπηκα,όμως δεν ειδα πουθενα τον τιπλο [κυρια χαρακτηριστικα]


aitheroVamon

στο Πρότυπο Πειραματικό Γενικό Λύκειο του Πανεπιστημίου Μακεδονίας
ελπίζω να θεωρείς αξιόπιστο, ενα Πανεπιστήμιο, …………………………………………………..αξιοπιστο καθ’όλα.Ολοι κρινονται εκ του αποτελεσματος σ’αυτή τη ζωη.

aitheroVamon

γι αυτο άλλωστε διάλεξα αυτό, και οχι κάποια διεθνούς κύρους επιστημονική επιθεώρηση,
μη τυχόν και δεν την εχεις ακουστά και την απορρίψεις ..........................................................Τα «νομισματα» σου καλπικα,λυπαμαι.

aitheroVamon
Ειναι σε μορφή pdf , τα χαρακτηριστικά του ΓΚ (κατ'εσενα "κινέζικα")
…………………………………………………………………….Με ολο το σεβασμο στην προσωπικότητα και τις γνωσεις της Μαριλενας,για μενα όλα αυτά είναι «κινεζικα».Προτιμω τα Ελληνικα της Αθηνας.

Εσυ όμως για να τα κατανοεις και να τα αναγνωριζεις σαν τα ΚΥΡΙΑ χαρακτηριστικα πρεπει σιγουρα ν’ανηκεις σε καποια εκλεκτη φυλη του πλανητη.Ειδομεν.

aitheroVamon
Κι όμως .... κινείται !!! ……………………………………………………………………………..Μου θυμιζεις ΗΡΑΚΛΕΙΤΟ ,μηπως η φυλη που ανηκεις είναι η Ελληνικη και το αγνοεις;;;

aitheroVamon
Αναφέρομαι σε ένα απο τα πέντε κύρια χαρακτηριστικά του γενετικού κώδικα
δηλαδή:

1) είναι καθολικός(*) (με εξαίρεση το γ.κώδικα των μιτοχονδρίων)…………………………είναι αυτό κυριο χαρακτηριστικο και όχι ότι είναι παροχος ζωης και θανατου;;; Η μηπως οι γνωσεις της αγαπημενης σου «πηγης» καθυστερουν υπερβολικα.

aitheroVamon
2) είναι κώδικας τριπλέτας …………………………………………………………….Ειναι αυτό κυριο χαρακτηριστικο και όχι ότι είναι ΑΘΑΝΑΤΟΣ;;;


aitheroVamon
3) είναι συνεχής και μη αλληλοκαλυπτόμενος……………………………………………………Είναι αυτό κυριο χαρακτηριστικο και όχι το ότι φερει [20.000] γονιδια;;;


aitheroVamon
4) έχει συγκεκριμένες τριπλέτες έναρξης και λήξης ………………………………………………..Ειναι αυτό κυριο χαρακτηριστικο και όχι ότι είναι ΔΙΠΛΗ ΝΑΝΟΕΛΙΚΑ;;;

aitheroVamon
5) είναι εκφυλισμένος……………………………………………………………………….ειναι αυτό κυριο χακτηριστικο και όχι το ΜΗΚΟΣ της νανοελικας μεσα στο κυτταρο;;;


Εκτος αν η Μαριλενα θεωρει πως αυτές οι γνωσεις είναι «ψωμο-τυρι» για τους Ελληνες οποτε η αναφορα σ’αυτές είναι μη αναγκαια.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 14:24:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αμοθεν αποδέχεσαι την επιστήμη που έχουν δημιουργήσει οι άλλοι, ή την επιστήμη που έχεις δημιουργήσει εσύ ο ίδιος;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 14:40:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αμοθεν εχεις ταλέντο να ωθείς τους άλλους στα άκρα
αλλα δε θα σου κανω τη χάρη .

Έχεις την εντύπωση οτι οι φαντασιώσεις σου
είναι σε θεση να βάλουν στη γωνία ολόκληρη την επιστήμη ?
δεν είναι ντροπή ... συνέχισε μόνος σου.

Αρκετά ηλίθιος αισθάνομαι μονο και μονο που έψαξα να σου βρω ενα "βατό" κείμενο ... για μικρά παιδιά
αλλα ακόμα κι αυτο δεν είσαι σε θεση να το κατανοήσεις !


Οσο για το αν το βρήκες 'η όχι , εχει να κάνει καθαρά με την ικανότητα κάποιου να διαβάσει ενα απλό pdf αρχείο !


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 20:11:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμοθεν σε βοηθάει αυτο?

http://www.katohika.gr/2012/06/blog-post_1666.html

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 22:52:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
===================
Dr jekyl Mr hyde
αμοθεν αποδέχεσαι την επιστήμη που έχουν δημιουργήσει οι άλλοι, ή την επιστήμη που έχεις δημιουργήσει εσύ ο ίδιος;……………………………………..περιμενεις ειλικρινα απαντηση ;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 22:53:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμοθεν

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
τι να σου πω ρε αμοθεν, εκει που είμαι τα καλοκαίρια (κοντά στις Μύκηνες), σκέφτομαι
Μακάρι να έχει δίκαιο ο αμοθεν, να ναι εδω απο κάτω ένα διαστοιμοπλοιο, να με παρει μακρυα απ εδω........................................................................................................Λυπαμαι αλλα για να μην προσλαμβανεις «κατι» στον ιερο χωρο των Μυκηνων σημαινει πως δεν ανηκεις στους εκλεκτους της φυλης μας ΠΛΑΤΩΝΑ.
.............

Όχι αμοθεν, δεν είμαι εκλεκτός, μπασταρδος είμαι!

Βλέπεις η μητέρα μου γεννήθηκε στην Αρκαδία, ενω ο ενας παππούς μου ήταν Σπαρτιάτης! Ο άλλος ήταν εφεσσιος, και με τα μικρασιατικα κατέληξε στην Σάμο και παντρεύτηκε μια ντόπια, που το πατρικό της ήταν απέναντι απο τη σπιλια του πυθαγορα!

Α και αφού μιλάς για ιερά αμοθεν, εγω ο μπασταρδος με μπασταρδοδιαλογισμο μπήκα σε πανθεον, μα με κυνήγησαν...

Τι δουλεια έχεις εσυ εδω...με ρώτησαν.

Και μου δείξαν την πόρτα.

Και όταν έφευγα, σκέφτηκα.

Ρε για κοιτά τι τύχη που είχα και γεννήθηκα μπασταρδος!

Δεν θα έδειχνα ποτε μου σε κανένα, εγω ο μπασταρδος την εξοδο...ενω αυτοί θεοί, ανώτεροι και φτάσαμενοι, με κοιτάγανε απο ψηλά...σαν ένα σκουλήκι.

Και γύρισα λοιπόν αμοθεν, εγω ο μπασταρδος, γύρισα στο πανθεον, και πέρασα ανάμεσα τους....και σιγα διαλυσαν όλα, οι θεοί, οι ανώτεροι, τα αγια, τα λιβανια οι γεννοιαδες και τα μουσια!

Έτσι που λες φίλε αμοθεν, γύρισα στη γη, και ζω ακόμα μπασταρδικη ζωη, η μάνα μου είναι η γη, και πατέρας μου ο ουρανος...αν καταλαβαινεις, όσο για τους θεούς....και τα μεγαλεία τους,

άφησα αυτους και όλα αυτα...να κουρευονται!


Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 05/06/2012 22:56:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YUGI-OH
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
462 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 22:53:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γιουγκι

μάλλον είσαι.

Για να είσαι ολοκληρωμενος όμως,πρέπει να έχεις και Αιγυπτία ερωμένη,τουλάχιστον μια φορά στη ζωή σου!!


Νικόμαχος, ωραία τώρα μου λύθηκαν όλες οι απορίες!!

Edited by - YUGI-OH on 05/06/2012 22:54:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 22:56:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
===================
aitheroVamon
αμοθεν εχεις ταλέντο να ωθείς τους άλλους στα άκρα
αλλα δε θα σου κανω τη χάρη . ……………………………;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Νομιζα προς στιγμην πως γινοταν ανταλλαγη καποιων θεσεων ώστε να καταληξουμε που συμφωνουμε και που διαφωνουμε για την διευκολυνση της συζητησης.Δεν καταλαβα πως μου εκανες χαρη κατεβαινοντας στο επιπεδο μου.Ζητω συγνωμη δεν θα το ξανακανω.

aitheroVamon
Έχεις την εντύπωση οτι οι φαντασιώσεις σου
είναι σε θεση να βάλουν στη γωνία ολόκληρη την επιστήμη ? ….......απεδειξες πως προκειται για φαντασιωσεις και δεν το καταλαβα;;;

Ποια είναι η επιστημη στην οποια αναφερεσαι και ποιοι την αντιπροσωπευουν;;;

Για τον [οτζι] θα κανεις σχολιο, η οι ερευνητες είναι φαντασιοπληκτοι και στην περιπτωση του;;;

aitheroVamon
δεν είναι ντροπή ... συνέχισε μόνος σου……………………….Η δουλεια δεν είναι ντροπη τολεγε και η γιαγια μου.

aitheroVamon
Αρκετά ηλίθιος αισθάνομαι μονο και μονο που έψαξα να σου βρω ενα "βατό" κείμενο ... για μικρά παιδιά ………………………………………………………στην ηλικια μου είναι τιτλος τιμης να μ’αποκαλεις μικρο παιδι.Ευχαριστω.

Ο αυτοσαρκασμος λενε είναι ενδειξη ευφυιας,μηπως επεσα στην περιπτωση;;;

aitheroVamon
Οσο για το αν το βρήκες 'η όχι , εχει να κάνει καθαρά με την ικανότητα κάποιου να διαβάσει ενα απλό pdf αρχείο !........................................ευχαριστω και παλι που μπηκες σε τοσο κοπο,σου χρωστω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 22:57:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Quote
=================
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
Αμοθεν σε βοηθάει αυτο?
http://www.katohika.gr/2012/06/blog-post_1666.html
===========================


Όχι .Νικομαχε ,ευχαριστω παντως για τον συνδεσμο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 23:22:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Όχι αμοθεν, δεν είμαι εκλεκτός, μπασταρδος είμαι!..........................Συ ειπας.

Την ιστορια σου καπου την εχω ξαναδιαβασει και τοτε δεν την καταλαβα.Αν θελεις μπορεις να μου εξηγησεις τι εννοεις [μπηκα σε πανθεον] και ποιοι ηταν αυτοι [θεοι ανωτεροι φτασμενοι] που σε κυνηγησαν και γιατι.


Εάν ανηκες στους αριστους της φυλης μας και εγκατελειψες κακως εγκατελειψες.Ο ηρωας στην Οδυσσεια δεν εγκαταλειπει ποτε την πνευματικη μαχη.Ο δρομος του είναι μοναχικος και το γνωριζει καλυτερα από κάθε αλλον.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2012, 23:45:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμοθεν

Την ιστορια σου καπου την εχω ξαναδιαβασει και τοτε δεν την καταλαβα.Αν θελεις μπορεις να μου εξηγησεις τι εννοεις [μπηκα σε πανθεον] και ποιοι ηταν αυτοι [θεοι ανωτεροι φτασμενοι] που σε κυνηγησαν και γιατι.
.........
Όλοι αυτοί που διάβασα, (σοφοι) και άλλοι τόσοι που δεν γνώριζα.

Ήταν όπως ο παρθενωνας (καινούργιος) σε ψηλό μέρος με σύννεφα.

Δεν με κυνήγησαν, απλα ήσαν (ορισμενοι) απελπισμένοι μαζι μου.

Πανε πολλα χρόνια που συνέβη, δυο τρεις φορές. Πάντα με έντονο διαλογισμο και νηστεία.

Τότε μπορούσα να κάνω πολλα παράξενα και ασυνήθιστα. Μα όπως σου έγραψα, και οι θεοί (στο νου μου) είναι χρόνος.

Τους άφησα....πέρασα απο μέσα τους. Δεν ξανά παρουσιάσθηκαν

Ζω σε ομορφια αμοθεν. Όλα αυτα δεν είναι πια στα ενδιέφεροντα μου, γιατι δεν με ενδιαφερει να τα έχω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2012, 00:00:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Ζω σε ομορφια αμοθεν…………………………………………μαζι σου.


Σκεψου όμως και τα Ηλυσια πεδια του ΑΡΓΟΥ,η Αθηνα λεει πως το θεαμα είναι μοναδικο για οσους τυχερους τ’αντικρυζουν.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2012, 01:40:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λύσε μου μια απορία βρε ΝΙΚ εσυ που ξέρεις
λέει το κείμενο
quote:
"Οι Ανδρομέδειοι πριν από εκατομμύρια χρόνια, με τους εξελιγμένους κατοίκους του Αστερισμού του Λαγού και του Κυνός, έστειλαν μια ειδική ομάδα που είχε σαν αποστολή να δει σε τι κατάσταση ήταν ο πλανήτης Γη. Οι απεσταλμένοι, έφτασαν στη Γη με τρία διαστημόπλοια και διαπίστωσαν πως οι άνθρωποι δεν είχαν εξελιχθεί καθόλου.
Μόνο ο άνθρωπος του Νεάντερνταλ είχε καταφέρει να ξεχωρίσει
αλλά κι αυτός εξαφανίστηκε πριν από 30.000 χρόνια, εξαιτίας μιας σοβαρής κλιματολογικής αλλαγής...."

Τελικά ο άνθρωπος (εξελιγμένος ή μη)
εμφανίστηκε πριν εκατομμμμμμύρια χρόνια ή πριν 130.000 ?

και κάτι άλλο

quote:
Οι Ανδρομέδειοι άρχισαν να τεκνοποιούν μεταξύ τους και οι απόγονοί τους, οι Έλληνες, αφού μυήθηκαν σε πολύ μικρή ηλικία, κατάφεραν να αναγεννήσουν τον πλανήτη υλικά και πνευματικά.

αντε και κάνουν λάθος οι επιστήμονες και προσδιορίζουν την εμφάνιση του ανθρώπου απο την Αφρική,
Πως γίνετε, είτε Ανδρομεδιους τους πεις είτε Αδαμ και Ευα ,
μετα την "τεκνοποίηση"
να γέμισαν τρίχα και να ξέχασαν γλώσσα κουλτούρα, πολιτισμό και πολλά άλλα ?



Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2012, 03:00:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα με βάζεις σε μεγάλο μπελά Αιθέρα φίλε μου!

Ισως οι Ανδρομέδιοι να ήρθαν πριν εκατομμύρια χρόνια και όντως να μην υπήρχε εφυής ζωή στον πλανήτη.Δεν μπορώ να αποκλείσω την εκ μέρους τους δημιουργία,αλλά δεν μπορώ και να την στηρίξω.

Θα μπορούσαν να είχαν δημιουργήσει ζωή.ή οποία να χάθηκε πάλι μετα την αναχώρησή τους.Μιλάμε για εκατομμύρια χρόνια πρίν.

Πιό πολύ "δένει",η περίπτωση με τις δέλτους των Σουμερίων με Ενκι,Ενλιλ,Ινανα κ.λ.π,που τουλάχιστον υπάρχουν και γραπτές ενδείξεις,παρα η εντελώς αόριστη και άνευ ουδενός στοιχείου Ανδρομέδια άποψη.

Ο Ζίτσιν έχοντας μεταφράσει και αναλύσει τις δέλτους,κατέληξε ότι οι "θεοί" αυτοί ήρθαν πριν 500.000 χρόνια,με μόνο σκοπό την εξόρυξη ορυκτών [χρυσού].Στην αρχή δούλευαν οι ίδιοι,αλλά μετά σκέφθηκαν να εξελίξουν κάποιο πιθηκοειδές με γεννετική μετάλαξη,ώστε να το βάλουν να δουλεύει για αυτούς.

Μετα απο πολλές αποτυχημένες προσπάθειες,αποφάσισαν να χρησιμοποιήσουν μέρος απο το DNA τους και αυτο φαίνεται πέτυχε.Δημιουργήθηκε ο Αντάμα [ADAMA],ο πρώτος σκεπτόμενος άνθρωπος-εργάτης.Και έπεται συνέχεια.Εφτιαξαν και θηλυκά,άρχισαν και οι ίδιοι τις επαφές με τα δημιουργήματά τους,έγιναν απόγονοι επι απογόνων και αυξάνονταν και πληθύνονταν και πορευθέντες κυρίευσαν όλα τα έθνη...


Κάποτε,αφού ολοκλήρωσαν την συγκομιδή των υλικών,εφυγαν για τον πλανήτη τους,Νιμπιρου λέει τον λένε και άφησαν την ζωη στη Γη να συνεχίζει ώς τις μέρες μας.

Αυτη η ιστορία Αιθέρα,"ανακαλύπτει" τον χαμένο κρίκο του Δαρβίνου και εξηγεί την εξέλιξη μόνο του ανθρώπου.Τα ζώα παρέμειναν ζώα και τα φυτά παρέμειναν φυτά!

Τώρα στην ερώτησή σου,άν ο άνθρωπος σκεπτόμενος ή μη εμφανίστηκε πρίν 130.000 χρόνια,είμαι σίγουρος πώς όχι.Πρόσφατα στην Κρήτη βρέθηκαν οικισμοί κατα πολύ παλαιότεροι.Σκελετοί ανθρωπίδων ή ανθρωποειδών υπάρχουν ακόμη πιο παλαιότεροι.

Επομένως όσο πιο πίσω πάμε,τόσο πιο κοντα στην αλήθεια φθάνουμε.

quote:

Πως γίνετε, είτε Ανδρομεδιους τους πεις είτε Αδαμ και Ευα ,
μετα την "τεκνοποίηση"
να γέμισαν τρίχα και να ξέχασαν γλώσσα κουλτούρα, πολιτισμό και πολλά άλλα ?

Αυτο μπορεί να εξηγηθεί.Οι δημιουργοί έφυγαν.Αφησαν τον άνθρωπο να εξελιχθεί μόνος του.Το μόνο σίγουρο είναι ότι τους έκαναν κατα ένα μέρος και το τονίζω αυτο,κατ'εικόνα και ομοίωση.Οχι όμως εξ ολοκλήρου σαν κι αυτούς.Θα ήταν ανοησία εκ μέρους τους.Εργάτες ήθελαν,όχι αθανάτους εξελιγμένους και ισοδύναμους ανταγωνιστές!

λόγω λοιπόν,των δέλτων που υπάρχει χαραγμένη η ιστορία αυτή και σαν πιο πρόσφατη απο τους Ανδρομέδιους που δεν άφησαν τίποτα,την θεωρώ πιο πιθανή κοσμογονία.

Δεν αποκλείω βέβαια και την έλευση πιθανών άλλων φυλών απο το διάστημα και την εξ ίσου παραγωγή ανθρώπων.
Η ηλικία του πλανήτη μας είναι πολύ μεγάλη και πολλά μπορεί να έχουν συμβεί.

Υ.Γ
Εκείνο που δεν μπορεί η λογική μου να δεχθεί και με πηγαίνει κόντρα στην επίσημη άποψη είναι,ότι ενω υπάρχουμε μερικά εκατομμύρια χρόνια,ξεφνικά τα τελευταία 40.000 γίναμε σκεπτόμενοι.Σαν πολύ δεν αργήσαμε?
Δεν φαίνεται πιο λογικό,κάποιος να μας...ξύπνησε?


ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.

Edited by - ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ on 06/06/2012 03:07:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2012, 07:00:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νικομαχος
Εκείνο που δεν μπορεί η λογική μου να δεχθεί και με πηγαίνει κόντρα στην επίσημη άποψη είναι,ότι ενω υπάρχουμε μερικά εκατομμύρια χρόνια,ξεφνικά τα τελευταία 40.000 γίναμε σκεπτόμενοι.Σαν πολύ δεν αργήσαμε?
Δεν φαίνεται πιο λογικό,κάποιος να μας...ξύπνησε?
................

Αν σήμερα χανοντουσαν όλα, και επηζουσαν λίγοι βοσκοι στα ψηλα βουνά, που δεν είχαν σύνδεση με τον πολιτισμο,, ποσά χρόνια θα χρειαζοντουσαν για να φτάναμε στα κομπουτερ?

Αν τα παιδάκια που γεννιούνται, τα επερνες και τα έβαζες σε ένα νησί που δεν έχει ουδεμία ανάμιξη με τον πολιτισμο, ούτε τους εδεινες ουδεμία διαπαιδαγώγηση, ποια θα ήταν η διάφορα τους απο το ζωικο βασίλειο?

100 1000 10000 100000 χρόνια, ο εγκέφαλος του ανθρώπου πλάθετε με ότι βρίσκει. Αν η κοινωνία είναι έξυπνη, λειτουργική, τεχνολογική, έτσι θα διαπλασθει.

Αν η κοινωνία είναι θεοκρατουμενη, για να φτάσεις στα κομπουτερ θα χρειαστείς περισσότερο χρόνο. Μην ξεχνάμε πως το μπαμ στην τεχνολογική εξέλιξη, έχει κλήσει μόλις ένα αιώνα. Αν συνεχίσει έτσι ο άνθρωπος, (και δεν καταστραφεί απο τη βλακεία που τον δέρνει) το επόμενο μπαμ θα αφορά την μεταφορά. Και εκει είναι άγνωστες οι διαστάσεις και την κατεύθυνση που θα παρει σαν εγκέφαλος.

Αν υπάρχει μια έξω γήινη ανωτερη εξυπνάδα, φτάνει να ζήσει απο μικρός μαζι της, και θα την αφομοιώσει. Αν υπάρχουν τέτοιες απαγωγές στην φαντασία μας, εκ μέρους εξωτερικών εξωγηινων παραγόντων, αν υπάρχουν, θα είναι γιατι πειραματιζονται με την διαμόρφωση του εγκεφάλου (τι και που φτάνει ο γίηνος)

Όπως ο άνθρωπος πειραματιζεται με τα ζώα, και εξετάζει που μπορει να φθάσει ένας πηθικος, το ίδιο θα έκανε μια ανώτερη εξυπνάδα (και αθάνατη να μην ήταν, ίσως ο χρόνος για αυτους να αντιστοιχεί ένας δικός τους 100 χρόνια δικα μας) θα πειραματιζοταν και θα εξεταζαν σιγουρα την ανθρώπινη.

Τέλος, αν είμαστε ένα πείραμα ανώτερης δύναμης/εξυπνάδας, (δεν ξερω ποιας) μα εκείνο που μπορω να πω με σιγουριά, είναι πως είμαστε προγραμματισμενοι. (σαν σκέψη)

τώρα επειδή δεν καταφέραμε ακόμα να γνωρίσουμε, τι είναι η σκέψη, νομίζω πως αυτη η εξυπνάδα, εκει επεμβαίνει. (όχι στο DNA)

Και μπορει να το κάνει, χωρίς καμία φυσική επέμβαση.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

@ΑΜΕΙΝΙΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1759 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2012, 07:55:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νικόμαχε,
quote:
Εκείνο που δεν μπορεί η λογική μου να δεχθεί και με πηγαίνει κόντρα στην επίσημη άποψη είναι,ότι ενω υπάρχουμε μερικά εκατομμύρια χρόνια,ξεφνικά τα τελευταία 40.000 γίναμε σκεπτόμενοι.Σαν πολύ δεν αργήσαμε?
Δεν φαίνεται πιο λογικό,κάποιος να μας...ξύπνησε?

Κι εγώ κόντρα στην επίσημη εκδοχή,πιστεύω ότι υπήρξε δάκτυλος στην εξέλιξη του ανθρώπου.
Όμως θεωρώ ότι μεγαλύτερη και πιο σαφής ένδειξη προς αυτήν την κατέυθυνση είναι τα κοινά στοιχεία των μυθολογιών των φυλών του πλανήτη, παρά το στοιχείο του ξαφνικού ξυπνήματος-χωρίς να το βγάζω εντελώς έξω-διότι κάνοντας το συνήγορο της αντίθετης άποψης,θα μπορούσα να σου προτάξω την θεωρία της επιταχυνόμενης εξέλιξης.
Δηλαδή ότι όταν αρκετές δεκάδες χιλιάδες χρόνια πριν, ο άνθρωπος έφτασε σε ένα σημείο καμπής στην χρήση εργαλείων,στη χρήση λόγου,και στην πρώιμη αλλά υπαρκτή κοινωνική δομή,επιταχύνθηκε απότομα η εξέλιξη της διανόησης.
Βέβαια για να ξαναέρθω από τη δική μας πλευρά,αυτή η θεωρία δεν εξηγεί την αλλαγή του όγκου του εγκεφάλου που συνέβει με κάπως απότομο και ανεξήγητο τρόπο.
Ναι είμαι πεπεισμένος ότι κάτι έγινε στην πορεία που εμβόλιμα άλλαξε το ρου της ανθρώπινης εξελικτικής πορείας.
Δεν μπορεί να αποδειχθεί ακόμη,αλλά κάτι μου λέει ότι είμαστε κοντά σ' αυτό.
'Ιδωμεν.

Με καλύτερό σου φάε,πιε και νηστικός κοιμήσου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Notirk
Πλήρες Μέλος

Greece
1278 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2012, 08:37:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

-Ο David Wood , ερευνώντας για τα κρυμμένα αρχεία της Ατλαντίδος , βρήκε ένα μέρος από αυτά, κάπου στα Πυρηναία . Έγραψε το βιβλίο ‘’Genesis’’ βασισμένο σε αυτά που βρήκε και που περιέχουν πληροφορίες για την δημιουργία του ανθρώπου.

-David Wood, ''Genesis'', Baton Press, London 1985.

-Ψάχνω αυτό το βιβλίο. Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμήσω ιδιαίτερα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αμοθεν
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
516 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2012, 13:55:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote
===================================
αμοθεν
====================
Quote
=================
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
Αμοθεν σε βοηθάει αυτο?
http://www.katohika.gr/2012/06/blog-post_1666.html
===========================
Όχι .Νικομαχε ,ευχαριστω παντως για τον συνδεσμο.
===================================================

Ελεος Νικομαχε

Ρωτας αν αυτό με βοηθαει,και τι σου απαντω;;; ΟΧΙ

Εχουν σχεση οι ανωνυμες π@π@ριες καποιου με αυτό που συζηταμε ;;;

Τωρα αν θελεις ν’ανοιξεις συζητηση για τον niburu η τις δελτες η τους anunaki η τους Ανδρομεδιους που πηδηχτηκαν μεταξυ τους και βγηκαν οι Ελληνες,αλλα μετα όταν εφυγαν οι Ανδρομεδιοι ξαναγιναν οι Ελληνες πιθηκια, και άλλες ιστοριες για αγριους ,μπορεις να το κανεις ανοιγοντας ένα νέο θεμα για τον Ζιτσιν και τα ευρυματα του να συμμετασχω και εγω στο «παρτυ».

Όχι σ’αυτό το θεμα .


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1396484
Maintained by Digital Alchemy