ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 - Κινηματογράφος -
 Τί το ήθελα;;;;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2003, 23:21:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πάντως το βιβλίο του Άρθουρ Κλάρκ, πάνω στο οποίο βασίζεται η ταινία είναι εκπληκτικό!

Γκιβμιεκίς -η πρωτη γυνέκα

click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 00:35:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το Matrix II αν το δεις ομως σαν παρωδια των ταινιων επ.φαν.ειναι αρκετα καλο

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2003, 10:45:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Romeo must die


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2003, 12:54:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
BIG TROUBLE
(ΚΑΚΟΣ ΜΠΕΛΑΣ)

μην τη βρείτε!!! ...στις κομωδίες...

θα κλάψετε!

Λάρα Κροφτ -η αποθέωση!!!
click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2003, 23:08:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είδα τους Άγγελους του Τσάρλι.....

Αυτό τα λέει όλα....

Υ.Γ.: Και να σκεφτεί κανείς ότι είχα λυπηθεί που δεν το είχα προλάβει στο σινεμά. Ακόμη θα τα έκλαιγα τα 7€...

-------------------------
Μώρε κάτι θέλει να μου πει η ζωή...... Αλλά τί είναι αυτό;;;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astrostalida
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2003, 18:38:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astrostalida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα,
μια από τις χειροτερές ταινίες που έχω δει είναι όπως προείπε και κάποιος άλλος το "ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ".Δύο πράγματα δεν θα καταλάβω ποτέ σ'αυτήν την ταινία:την σκήνη με τους φλύαρους Γάλλους και τους ανθρώπους που τους άρεσε...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2003, 23:41:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πριν από 2 μέρες είδα τη Συμμαχία.

Γενικό Σχόλιο:από την πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλλα...

1. Αν ο Σον Κονερι είχε τόση ανάγκη για λεφτά να του δάνειζα κάτι... Δεν ήταν ανάγκη να γυρίσει αυτή την μπαρούφα....

2. Άσχετοι χαρακτήρες, βαρετή υπόθεση, ξενέρωτο τέλος.....

3. Ο Ναυτίλος του Νέμο, σουλατσάριζε στα κανάλια της Βενετίας με μία άνεση..... και δεν χώραγε στις αποβάθρες του Λονδίνου!!!!!!!!!!!!

4. Μαζεύτηκαν 7 πανάσχετοι μεταξύ τους ήρωες και μας έσωσαν..... Τόσο άσχετοι που μόνο ο Άη Βασίλης έλειπε.....

5. Μόνο μια βαμπιρίνα άξιζε... Αυτή που έπαιζε την Νικίτα στην T.V.

Αν θέλετε να γελάσετε, να πάτε.... Για περιπέτεια δεν λέει... Θυμίζει τρελλές σφαίρες....

-------------------------
Μώρε κάτι θέλει να μου πει η ζωή...... Αλλά τί είναι αυτό;;;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 00:00:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γενικό Σχόλιο:από την πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλλα...

γεια σου bladerunner μαλλον πρεπει να πας να δεις την ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΟΥΖΙΝΑ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 18:33:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι στα άμεσα σχέδια μου....

Και ευτυχώς που μέχρι στιγμής, έχω ακούσει ΤΑ Κ-Α-Λ-Υ-Τ-Ε-Ρ-Α....

-------------------------
Μώρε κάτι θέλει να μου πει η ζωή...... Αλλά τί είναι αυτό;;;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 20:46:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΚΟΜΗ ΚΛΑΙΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ X-MEN 2 ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΒΡΗΚΑΝΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ. ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ. ΕΤΣΙ ΥΠΝΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ.......

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 22:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε βρίσκω λίίίγο άδικο sansationf.....

Δεν λέω ήταν μεγάλο σε διάρκεια αλλά πιστεύω ότι είχε, ένα κάποιο ενδιαφέρον...

-------------------------
Μώρε κάτι θέλει να μου πει η ζωή...... Αλλά τί είναι αυτό;;;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

omega
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
167 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 08:42:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και σίγουρα καλύτερο από το πρώτο X-MEN.
Εξάλλου τα sequels έχουν αυτό το καλό: Ξέρεις τι να περιμένεις και εκπλήσσεσαι ευχάριστα όταν η συνέχεια είναι, έστω και για λίγο, καλύτερη απο την αρχική ταινία.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

solitude
Νέο Μέλος

Greece
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 12:32:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους solitude  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα!!
Σίγουρα δεν θα έχετε δεί μεγαλύτερη πατάτα και πιο απογοητευτική ταινία, με χιλιοφορεμένα εφε.Και μιλάω για "το τέλος του κόσμου" με τον κυβερνήτη (για όνομα!!!!)της Καλιφόρνια!!!!!

Βαθιά τη νύχτα,τα μεσάνυχτα, με τ'ανοιχτά φτερά του ονείρου,πετά η ψυχή μου,σκλάβα ελεύθερη, στους μυστικούς κόσμους του απείρου..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 11:51:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα σας .Για μενα η νουμερο ενα ταινια που εκλαψα τα λεφτα μου ηταν το ghostdog.Φοβερα πληκτικη μιας και το μονο θεμα σε ολη την ταινια(απο οτι θυμαμαι)ηταν ο μαυρος που του χε κατσει να το παιξει και καλα σαμουραι....το τελος δεν το θυμαμαι....τοσο εντυπωση μου χε κανει!

Edited by - Το ξωτικό on 04/11/2003 13:17:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Fotini
Μέλος 2ης Βαθμίδας


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 12:45:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fotini  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα σας....εργο...χμ...το SOLARIS ..δε ξερω ποιο απο εσας το εχουν δει..αλλα καμια σχεση με αυτο που περιμενα! (αν δε ηταν και ο Clooney μεσα θα ειχα φυγει απο το cinema!!)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Secondborn
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
410 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2003, 03:04:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Secondborn  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τί μου θύμησες ρε Φωτεινή...
Συμφωνώ και ΕΠ'ΑΥΞΑΝΩ!

"Δώρο είναι οι καρδιές των ανθρώπων που ψάχνουν πέρα απο τον κόσμο και δε βρίσκουν ανάπαυση εντός του."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Fotini
Μέλος 2ης Βαθμίδας


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2003, 12:31:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fotini  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε μα αδικο ειχα???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pandora
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2003, 14:18:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pandora  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Fotini συμφωνώ για το Solaris.Σε DVD το είδα.Πως και δεν το γύρισα να το δω στο γρήγορο ακόμα απορώ.Κάποιες άλλες πατάτες είναι (κατά την γνώμη μου πάντα):
HULK-ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ!!!
JEEPERS CREEPERS-ΤΟΣΟ ΓΕΛΙΟ ΠΟΥ ΕΡΙΞΑ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΡΙΛΕΡ...

Το AMERICAN SYCHO (πως στο καλό γράφεται) το έχει δει κανείς?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

inandabove
Μέλος 2ης Βαθμίδας


187 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2003, 19:34:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους inandabove  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος inandabove  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H XEIROTERI TAINIA POU EXW DEI MEXRI TWRA...: TO STORY EKSELISSETAI SE ENA MOTEL, PRWTAGWNISTIS O REY LIOTA STO ROLO TOU ASTYNOMIKOU. OI EPISKEPTES DOLOFONOUNTAI O ENAS META TON ALLO, ENDIAFERWN MEXRI EKEI...WSPOU SKOTWNONTAI SXEDON OLOI, GIA NA APOKALYFTHEI STO TELOS OTI TIPOTA APO OLA AYTA DEN EIXE SYMVEI, KAI ITAN OLA APOKYIMA TIS FANTASIAS ENOS SXIZOFRENI DOLOFONOU. AYTO KI AN ITAN XASIMO XRONOU!!!(KAI PETAMA EFTA OLOKLIRWN LIRWN!!!).AAAAAARGHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!

VGIKE TIN ANOIKSI STIN AGGLIA, DEN KSERW AN IRTHE EDW..DYSTYXWS DEN THYMAMAI TITLO. OPOIOS TON KSEREI AS PROEIDOPOIISEI KAI TOUS FILOUS POU PITHANON NA PSAXNOUN GIA MIA "KALI" TAINIA ME TON -KATH'OLA YPEROXO- RAY LIOTA STA VIDEO CLUBS!!!EINAI MEGALI MAPA!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sunflower1
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 11:25:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sunflower1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Pandora η ταινια american psycho ειναι οντως απο τις χειροτερες που εχω δει. Πραγματικα ανουσιο...
Απο την αλλη ενας φιλος μου ενθουσιαστικε. Τελικα το γουστο των ανθρωπων ειναι πολυ υποκειμενικο
Το JEEPERS CREEPERS οπως το ειπες γελιο


Βάλε φωτιά σε ότι σε καίει σε οτι σου τρώει την ψυχή
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Pandora
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 12:09:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pandora  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι κάτι σαν το έργο που λέει ο φίλος inandabove.Εγώ δεν κατάλαβα στο τέλος αν τα φανταζόταν ή αν όντως τα είχε κάνει.Δεν ήταν και τόσο χάλια.Τουλάχιστον σε σχέση με άλλες ταινίες αυτή σε έκανε λίγο να σκεφτείς.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Secondborn
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
410 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 17:08:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Secondborn  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε inandabove το έργο που αναφέρεις ονομάζεται "identity".

Δε συμφωνώ μαζί σου. Αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...!

"Δώρο είναι οι καρδιές των ανθρώπων που ψάχνουν πέρα απο τον κόσμο και δε βρίσκουν ανάπαυση εντός του."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 09:52:00  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή δεν πηγαίνω στο cinema για οποιαδήποτε ταινία ακουστεί, προσέχω πολύ πριν κάνω επιλογή, οπότε δεν έχω κλάψει ποτέ τα λεφτά μου
όμως έχω κλάψει κάποιες φορές για τον χρόνο που σπατάλησα για να δω μία ταινία στο βίντεο....Μία από αυτές είναι μία ελληνική που λέγεται κάτι με 15Αύγουστο... μου φάνηκε τόσο χαζή ταινία ! κι είχα αινθουσιαστεί γιατί είχε πολύ καλό trailer η ταινία, ε μέχρι που την πήρα και δεν το πίστευα ! Συμφώνώ πως το American Psycho ήταν μεγάλη πατάτα! Ευτυχος που δεν πήγα για να τις δω στον κινηματογράφο!!!
Όσο για το Ghostdog και το x-men εγώ θα διαφωνήσω καθέτος, ειδικά το x-men είναι από τις λίγες που είναι καλύτερη από την πρώτη, πάντως γούστα είναι αυτά!

SIMORIL .......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

omega
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
167 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 12:44:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλέ/η simori μάλλον για τον Δεκαπενταύγουστο δεν θα συμφωνήσουν πολλοί μαζί σου εξάλλου κοίτα και εδώ:
ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟΣ
Εγώ πάντως προσπάθησα να δώ τον "Καλύτερο μου Φίλο" του Λαζόπουλου χτές στην TV και το αποτέλεσμα ήυαν πλήρη απογοήτευση.
Το έργο ήταν σκέτη τσόντα και τίποτα παραπάνω.

Edited by - omega on 10/11/2003 12:48:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 20:46:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα αν δεν ήταν πατάτα, θα μας έβγαζαν τα οπίσθια τους στην αφίσα της ταινείας;!;! Κράχτης χρειαζόταν, για να προχωρήσει το πράγμα: ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ..... ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΤΕ, ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΤΕ.... ΨΕΥΤΟΚΟΥΛΤΟΥΡΙΑΡΗΔΕΣ ΣΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΩΜΩΔΙΑΣ ΕΧΩ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑ....

-------------------------
Μώρε κάτι θέλει να μου πει η ζωή...... Αλλά τί είναι αυτό;;;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 23:38:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα.

Τρομερό το θέμα που άνοιξες bladerunner, μόλις σήμερα το ανακάλυψα.
Και είδα μέσα στις απαντήσεις ταινίες - σταθμούς, εκφραστές της βαθύτατης μετάνοιας, αλλά και της λατρείας του παπλώματος (ευτυχώς έχω home - sinema, βολικότατη επιλογή για τέτοιες περιπτώσεις!)
Αν και την έχω πατήσει - ουκ ολίγες φορές - επίσης και στο σινεμά.

Για να δούμε:
- Blair witch project...
τρεις και ο κούκος στην αίθουσα, κι εγώ μαζί με την φίλη (που την πήρα στον λαιμό μου), να παραφυλάμε πότε θα δείξει τις ατελείωτες σκηνές μαύρου και βαρετού σκοταδιού, για να φωνάξουμε "μπου!" μέσα στο σινεμά.
(την τρίτη φορά, η ταξιθέτρια μας απείλησε ότι θα μας διώξει! )

- ghostdog...
με την ίδια φίλη. Εκτοτε, κάθε φορά που της προτείνω να πάμε σινεμά, αποφασίζει να μαζέψει (ή να στρώσει - ανάλογα με την περίπτωση) τα χαλιά)

- 2001 Οδύσσεια του Διαστήμαχρρρρρρρρρρρρ....ζζζζζζζζζζζ...
αν και από απόψεως ιστορικής όπως λέει ο φίλος secondborn, έχει κάποια αξία, αλλά... αυτόν τον γαλάζιο Δούναβη που έπαιζε συνέχεια (μα συνέχεια; ),

- Η γυναίκα του αστροναύτη...
όχι, να το πάρετε, να το δείτε! Φοβερή ταινία. Ορκίζομαι πως την είδα δυόμιση φορές (γκρρρρρρρ...)

- Τα σημάδια (αυτό με τον Μελ Γκίμπσον και τα αγρογλυφικά)...
απλώς, κα - τα - πλη - κτι - κη!!!
Επιτέλους κατάλαβα το μυστικό νόημα και την αναγκαιότητα ύπαρξης των σχεδιών στους αγρούς!


Θα επανέλθω...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2003, 23:51:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ (ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΒΡΥΚΟΛΑΚΑ)
ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΠΗΡΕ 4 OSCAR.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2003, 04:00:01  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε/η omega , δεν έχω κανένα πρόβλημα να εκφέρω την γνώμη μου για πράγματα τα οποία μου αρέσουν ή όχι....πόσο μάλλον για τον κινηματογράφο τον οποίο λατρεύω τόσο!!!Έξαλου δεν μπορούν να συμφωνούν όλοι με όλους, κάποιοι θα δυσαρεστηθούν αναπόφευκτα!
Αν θέλεις μπορείς να επισκεφθείς το φόρουμ με θέμα "Δεκαπενταύγουστος" και να δεις πως εξέφρασα την γνωμή μου και εκεί!!!!!!!!!
Ευχαριστώ ......Φιλικά........

SIMORIL .......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

omega
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
167 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2003, 11:12:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ/ή simori (ακόμα δεν έχω καταλάβει τι είσαι ) αλοίμονο αν όλοι έχουν την ίδια γνώμη με όλους και αλοίμονο αν ο καθένας απο εμάς δεν είναι ελεύθερος να την πεί.
Δεν ξέρω πως κατάλαβες το προηγούμενο μου post (πως θα μπορούσα άλλωστε) αλλά θα ήθελα να ξέρεις ότι εγώ απλά προσπάθησα να παραθέσω μια παλαιότερη συζήτηση που είχε γίνει ,και εσύ ίσως δεν είχες δεί, και σε καμμία περίπτωση δεν προσπάθησα να μειώσω ή να κρίνω την αποψή σου.

Ο φίλος σου omega

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2003, 13:07:18  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε omega είμαι η simori και όχι δεν παρεξήγησα τα λόγια σου, μάλιστα σε ευχαριστώ που μου επίστεισες την προσοχή σε ένα φόρουμ που όντως δεν είχα δει και που μπόρεσα να εκφράσω και εκεί την γνώμη μου άσχετα αν κάποιοι απογοητευτούν! Άλλωστε θα ήταν κρίμα να υποκρινόμαστε , πόσο μάλλον εδώ μέσα που δεν μας αναγκάζει κανείς να συμμετέχουμε!!!!!!!!

Φιλικά .......

SIMORIL .......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy