ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Υψηλού Επιπέδου Συζήτηση και...Εθισμός
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 20:33:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στέφανε... κι εγώ ακόμα αναρωτιέμαι...
Κάποιοι μάλλον τώρα τελευταία με αυτούς τους κανιβαλισμούς προσπαθούν να ρίξουν το επίπεδο του esoterica...

Eυτυχώς που υπάρχουν κάποια θέματα όπως το Αστρική προβολή Νο2 το οποίο ενώ είχα ένα γρήγορο ρυθμό ανάγνωσης με αυτούς κι αυτούς τους αντιπερισπασμούς έχω κολλήσει κάπου προς το τέλος...

Το χειρότερο σε όλο αυτό είναι ότι οι διενέξεις αυτές μας τρώνε πολύτιμο χρόνο και ενέργεια την οποία θα μπορούσαμε να είχαμε χρησιμοποιήσει πιο επικοδομητικά...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΔΩΡΙΔΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Australia
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 01:47:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΔΩΡΙΔΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το χειρότερο σε όλο αυτό είναι ότι οι διενέξεις αυτές μας τρώνε πολύτιμο χρόνο και ενέργεια την οποία θα μπορούσαμε να είχαμε χρησιμοποιήσει πιο επικοδομητικά...

Σοφό και σαφές!


ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Timetrapped
Μέλος 1ης Βαθμίδας


125 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 10:58:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Timetrapped  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πραγματικά αξίζει ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους συντελεστές και τα μέλη του ESOTERICA! Έχω περάσει ώρες ατελείωτες μπροστά στην οθόνη μου διαβάζοντας άρθρα και συζητήσεις πάνω σε θέματα που δύσκολα συζητιούνται έξω. Δυστυχώς ο κόσμος (η πλειοψηφία τουλάχιστον) ασχολείται με ότι προβάλλεται από ΜΜΕ κτλ, με ότι πιο επιφανειακό και "εύπεπτο" και αν τους μιλήσεις για εσωτερισμό σου λένε ότι έχεις ξεφύγει ή ότι η ζωή είναι μικρή για να ψάχνεσαι και να σκοτίζεσαι! Προσωπικά πάντως έχω αποκομίσει πάρα πολλά από εδώ ΕΣΩ, έχω μάθει για σημαντικά θέματα που ούτε ακουστά δεν είχα, έχω προβληματιστεί πάνω σε πράγματα που ίσως θεωρούσα δεδομένα αλλά εκτός από γνώσεις δε θα ήταν υπερβολή αν έλεγα πως έχει αλλάξει και ο τρόπος που σκέφτομαι και συμπεριφέρομαι! Τώρα αν κάποιες φορές πέφτει το επίπεδο σε κάποιες συζητήσεις δεν είναι και τόσο παράξενο αφού μέσα σε αυτόν τον τεράστιο αριθμό θεμάτων είναι λογικό σε κάποια από αυτά να υπάρξουν εντάσεις, είναι λογικό κάποιοι να είναι λίγο πιο ανώριμοι, πιο ευέξαπτοι, κάποιοι λιγότερο ανεκτικοί... Σε γενικές γραμμές πάντως το επίπεδο κατά τη γνώμη μου είναι αρκετά υψηλό και τα όποια παρατράγουδα καλό θα είναι να τα προσπερνάμε και όχι να τους δίνουμε μεγαλύτερη έκταση.
Να έχετε όλοι μια υπέροχη μέρα!

You can find all you need in your mind...if you take the timeΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 11:04:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πραγματικά αξίζει ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους συντελεστές και τα μέλη του ESOTERICA! Έχω περάσει ώρες ατελείωτες μπροστά στην οθόνη μου διαβάζοντας άρθρα και συζητήσεις πάνω σε θέματα που δύσκολα συζητιούνται έξω. Δυστυχώς ο κόσμος (η πλειοψηφία τουλάχιστον) ασχολείται με ότι προβάλλεται από ΜΜΕ κτλ, με ότι πιο επιφανειακό και "εύπεπτο" και αν τους μιλήσεις για εσωτερισμό σου λένε ότι έχεις ξεφύγει ή ότι η ζωή είναι μικρή για να ψάχνεσαι και να σκοτίζεσαι! Προσωπικά πάντως έχω αποκομίσει πάρα πολλά από εδώ ΕΣΩ, έχω μάθει για σημαντικά θέματα που ούτε ακουστά δεν είχα, έχω προβληματιστεί πάνω σε πράγματα που ίσως θεωρούσα δεδομένα αλλά εκτός από γνώσεις δε θα ήταν υπερβολή αν έλεγα πως έχει αλλάξει και ο τρόπος που σκέφτομαι και συμπεριφέρομαι! Τώρα αν κάποιες φορές πέφτει το επίπεδο σε κάποιες συζητήσεις δεν είναι και τόσο παράξενο αφού μέσα σε αυτόν τον τεράστιο αριθμό θεμάτων είναι λογικό σε κάποια από αυτά να υπάρξουν εντάσεις, είναι λογικό κάποιοι να είναι λίγο πιο ανώριμοι, πιο ευέξαπτοι, κάποιοι λιγότερο ανεκτικοί... Σε γενικές γραμμές πάντως το επίπεδο κατά τη γνώμη μου είναι αρκετά υψηλό και τα όποια παρατράγουδα καλό θα είναι να τα προσπερνάμε και όχι να τους δίνουμε μεγαλύτερη έκταση.
Να έχετε όλοι μια υπέροχη μέρα!

You can find all you need in your mind...if you take the time


Κι εγώ σε ευχαριστώ Timetrapped για όλα όσα είπες τα οποία αν και είναι τόσο προφανή παρ΄όλα αυτά τα "ξεχνάμε", αμέσως, όταν η πραγματικότητα δεν... λέει να συμβιβαστεί για να "χωρέσει" στις επιθυμίες μας, στις αρέσκειες ή στις απαρέσκειες και στις "ορέξεις" της στιγμής.


"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 13:49:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
όλα όσα είπες τα οποία αν και είναι τόσο προφανή παρ΄όλα αυτά τα "ξεχνάμε", αμέσως, όταν η πραγματικότητα δεν... λέει να συμβιβαστεί για να "χωρέσει" στις επιθυμίες μας, στις αρέσκειες ή στις απαρέσκειες και στις "ορέξεις" της στιγμής.


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2004, 01:52:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κάποιοι μάλλον τώρα τελευταία με αυτούς τους κανιβαλισμούς προσπαθούν να ρίξουν το επίπεδο του esoterica...

Όταν θέλεις να πείς την άποψή σου , το τελευταίο που πρέπει να σε απασχολεί είναι το επίπεδο του esoterica αγαπητή μου Avallon .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
9.570313E-02
Maintained by Digital Alchemy