ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΓΙΑ...... ΠΕΝΤΕΛΙΚΟΝ!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
click
Νέο Μέλος


17 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 12:12:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους click
avatargr, υπαρχουν:

οι μαϊντανοι
οι πασατεμποι
οι φενταγιν
οι "φιλοι"
οι κρινοντες που κρινονται
οι κρινομενοι που κρινουν
οι σιωπηλοι
οι φωνακλαδες
οι ανωνυμοι επωνυμοι
οι επωνυμοι ανωνυμοι
οι αστερισκοι
οι γομολαστιχες
τα αγνωστα διπλα nicks
τα γνωστα διπλα nicks
οι απαντησεις χωρις ερωτηση
οι ερωτησεις χωρις απαντηση
η τυφλη δικαιοσυνη
η "αομματος" δικαιοσυνη
etc
..............

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

karboyno2004
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 12:18:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους karboyno2004
quote:
ΠΡΟΣΟΧΗ! ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΒΛΑΠΤΟΥΝ ΣΟΒΑΡΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
--------------------------------------------------------------------------------


απαραδεκτο το υποννοουμενο Αβαλον

απαιτω να μου ζητησεις συγγνωμη


quote:
ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ, ΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΜΑΛΙΣΤΑ, ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΖΑΜΙΑ ΚΑΙ ΠΑΓΟΔΕΣ, ΚΑΙ ΤΟΠΟΥΣ ΛΑΤΡΕΙΑΣ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΕΦΙ, ΚΑΙ ΕΒΡΑΪΚΕΣ ΣΥΝΑΓΩΓΕΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΚΛΑΣΣΙΚΩΝ ΝΑΩΝ...
ΗΔΗ ΦΙΛΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ...
ΚΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ, ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΔΟΓΜΑΤΟΣ, ΤΟΛΜΗΣΟΥΝ ΝΑ ΕΜΠΟΔΙΖΟΥΝ ΣΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΛΑΤΡΕΙΑΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ...ΘΑ ΔΕΙΣ ΝΑ ΕΠΕΜΒΑΙΝΟΥΝ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ...ΤΑ ΜΑΤ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ...
ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΕ ΞΕΝΙΖΕΙ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ, ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΔΡΟΜΟΛΟΓΗΘΕΙ ΠΛΕΟΝ ( ΔΕΣ ΣΧΕΤΙΚΟ ΝΟΜΟ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ...ΠΙΛΟΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ)

quote:
Τι είναι γελοίο θέαμα Sonap ; Η Ακρόπολη και ο Παρθενώνας ; Ο οποίος ουσιαστικά είναι ΤΟ ΘΕΙΟ ΜΑΡΜΑΡΟ ΤΗΣ ΣΠΗΛΙΑΣ ΤΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ;
Θεωρείς γελοιότητα το γεγονός πως όταν οι προγόνοι μας απευθήνονταν στους Θεούς ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΥΨΩΜΕΝΑ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΤΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΓΕΛΟΙΟΥΣ ΤΟΥΣ...- ΑΠΟΤΥΧΙΑ Ο ΟΡΟΣ - "ΕΛΛΗΝΟΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΣ" ΠΟΥ ΣΚΥΒΟΥΝ ΚΑΙ ΓΛΥΦΟΥΝ ΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΣΤΟΛΙΣΤΗ ΡΟΜΠΑ ΤΟΥ ΠΑΠΑ ; ΠΟΥ ΠΡΟΣΚΥΝΑΝΕ ΕΙΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΣΚΕΥΗ ΚΑΘΟΤΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΕΙΔΩΛΟΛΑΤΡΕΣ ; ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΡΩΤΟΠΑΡΕΙ ΑΝΤΙΔΩΡΟ ; ΠΟΥ ΚΑΤΑΔΕΧΕΣΤΕ ΤΑ ΑΙΣΧΡΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΑΣ ; ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥ ΧΑΛΔΑΙΟΥ ΜΑΓΟΥ ΑΒΡΑΑΜ ; ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΟΙΟΤΕΡΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΟΙ ΡΑΣΟΦΟΡΕΣ ΚΟΠΡΙΕΣ ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟΙ ΘΡΗΣΚΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ, ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΝΕ "ΑΜΗΝ" ; ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΛΕΤΕ "ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ" ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΚΤΟΞΕΥΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ "ΚΑΝΤΗΛΙΑ" ΚΑΙ "ΧΡΙΣΤΟΠΑΝΑΓΙΕΣ" ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΑΣ ΑΝΑΠΟΔΙΑ. ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΑΣ ΤΗ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΔΕΝ ΣΕΒΕΣΤΕ ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΤΕ ME NYXIA KAI ME ΔΟΝΤΙΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙ.ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ.


quote:
Είμαι και πάλι ένα βήμα πιο μπροστά από σένα καλέ μου...
Εχω αγνοήσει και θα συνεχίσω να το κάνω εσένα και την υβριστική παρεούλα σου... {Το σίγουρο είναι ότι αξίζετε ο ένας τον άλλον...)
Το κάνω όχι μόνο για τους φίλους που συμμετέχουν εδώ και που μου το ζήτησαν ...

quote:
Φίλε μου είσαι αλλού για αλλού!
Μάλλον όλη η "συμμορία" (γιατί περί συμμορίας πρόκειται και μάλιστα σεσημασμένης) παίρνει από τα ίδια ληγμένα...
Τι τα θέλετε αφού σας χαλάνε?
quote:
Κοινώς για μια ακόμη φορά είπατε βλακείες...και το χειρότερο είναι ότι δε σταματάτε μετά το ρεζιλίκι σας αλλά συνεχίζετε...
και το παίζετε και "δίπορτο"...
Για τελευταία φορά και για να σας λυθεί η απορία για τα θρησκευτικά πιστεύω της Αvallon (καλά τόσο πολύ σας καίει?...να σας δώσω τότε μια προσωπική συνέντευξη )
πριν ανοίξετε το στόμα σας και πείτε για 31η φορά βλακεία (στις 32 καίγεστε) ρίξτε μια γύρα στα ανάλογα τόπικ και βγάλτε συμπέρασμα για το αν πιστεύω στο Δωδεκάθεο...


quote:
Aγαπητέ Χιούη -Λιούη -Ντιούη για μια ακόμη φορά το IQ σου έλαμψε δια της απουσίας του!!!! (όχι βέβαια ότι είχα καμμιά αμφιβολία για αυτό...)

Αν κατάλαβες από όλα τα παραπάνω ότι σε χαρακτήρισα ΚΡΕΤΙΝΟ επειδή διαφωνείς μαζί μου...μάλλον δεν έχεις ξαναδεί πως αντιδρώ σε άλλα φόρουμ με όσους άλλους έχω διαφωνήσει....


quote:
Προς Χιού-Λιούη-Ντιούη και γλοιώδες σαπούνι (soap):

Eυτυχώς για σας που θα κλείσει το θέμα αυτό γιατί αλλιώς δε θα πάταγε κανείς στο τόπικ σας... (μμμ..μήπως το κάνατε γι'αυτό άραγε?)

Τώρα βέβαια που θα έχει την αποκλειστικότητα δε θα μείνετε τρεις και ο soap... αλλιώς θα καθόσαστε να ανταλλάσεται φιλοφρονήσεις οι 3 σας για το ποιανού η μαμά μαγειρεύει καλύτερα


quote:
Εν τέλει, σε οτι και να πιστεύω, δεν έχετε ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ να το κατακρίνετε σαν σύγχρονοι φανατισμένοι ιεροεξεταστές Και ΤΟΝΙΖΩ οτι ΔΕΝ ήμουν εγώ ο ΠΡΩΤΟΣ που έθιξε θρησκευτικά ζητήματα εδώ μέσα, αλλά ΑΛΛΟΙ. Δεν είχα καμία τέτοια διάθεση γιατί απλούστατα έχω μάθει να σέβομαι.

quote:
ολοκληρη η παρεουλα σου και εσυ 1 Ευρώ,ειστε τοσο μηδαμινης αξιας ,που ουτε για παρκομετρο,δεν φτανετε...μην αναφερθω και στον ουσιαστικου και υψηλου επιπεδου διαλογου, ακομη ειστε ετη φωτος μακρια..........απο τον κοντινοτερο ηλιο και γαλαξια του esoterica....
quote:
Θα σας διηγήθώ ένα περιστατικό που έζησα το προηγούμενο Σάββατο.
Είχα φτάσει στο Γερμανικό Νεκροταφείο μετά απο μια άκρως ευχάριστη πεζοπορεία στην περιοχή της Αρχαίας Ικαρίας, πρός ανεύρεση σπηλαίων. Ο καιρός ήταν καθαρά ανοιξιάτικος, ασυνήθιστα γλυκός και ζεστός, ο αέρας μοσχοβολούσεπρός μεγάλη μου έκπληξη είδα να εκτοξεύονται απο πάνω μου με δύναμη...κομμένες τριανταφυλλιές. Πετάχτηκα πάνω γιατί η πιθανότητα να προσγειωθεί κάτι τέτοιο πάνω στο κεφάλι μου ήταν μεγάλη. Δε λέω, το φυτό πανέμορφο, αλλά τ'αγκάθια, όχι και τόσο. Πετάγονταν με τέτοια δύναμη λές και κάποιος τις εκτόξευε με τόξο. Παραδόξως δεν ακουγόταν τίποτα απολύτως απο τον εσωτερικό χώρο του νεκροταφείου.
quote:
ΦΙΛΕ ΛΟΥΚΑ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΟ ΞΩΚΚΛΗΣΙ ΣΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΠΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ. ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΣΙΟ ΛΟΥΚΑ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΧΤΙΣΜΕΝΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΝΑΟ ΤΗΣ ΡΕΑΣ. ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΩΚΚΛΗΣΙ, ΣΤΙΣ ΠΕΝΤΕ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ, ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ. ΕΧΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ Π.Χ ΕΝΑ ΑΝΑΠΤΗΡΑ, Η ΕΝΑ ΦΑΚΟ, ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΝΑΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ. ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΑΦΗΡΗΜΕΝΟΣ, ΟΥΤΕ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΥ ΑΦΗΝΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ, ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ. ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ-ΘΕ-ΝΑ ΑΛΛΟΥ;;;;;; ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ.

ΝΤΑΒΕΛΗΣ-666


quote:
ΒΡΕ ΛΟΥΚΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΠΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤ. ΝΑ ΛΕΣ ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΩ ΜΥΝΗΜΑΤΑ. ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΕΥΤΗΧΩΣ, ΜΙΣΩ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ. ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΟΥΣΚΕΜΑ. ΝΤΑΒΕΛΗΣ666
ΠΡΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ:
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΩ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΒΟΥΝΟ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΗΣΟΥΝ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ.
ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΑΝΑΜΑΣΗΜΕΝΕΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΣΤΟ INTERNET. HΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΕΚΠΛΗΞΗ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΗΘΕΛΑ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ, ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΧΑΖΟΚΟΥΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤ.
quote:

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΕΝΤΕΛΙΚΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΩΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑΝ ΟΙ AVALLON O NTABELHS666 ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΥΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ!

Edited by - karboyno2004 on 27/02/2004 13:02:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 12:39:51  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Girtos ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΙΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΑΣΦΑΛΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΗ.
ΕΝΕΡΓΑ Η ΑΝΕΝΕΡΓΑ.

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΙΑΦΩΝΩ ΠΛΗΡΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΣ ΜΗΝΥΜΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.

ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΑΠΛΩΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΧΕΙ....
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΧΕΙ ΕΝΕΡΓΑ.

ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ.

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ Girtos ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΒΡΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΚΟΠΟ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣΗ ΝΕΩΝ ΙΔΕΩΝ ,ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΝΕΩΝ ΠΡΟΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΗ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ESOTERICA.gr.

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ,ΤΟ ΜΕΛΟΣ .........
- Μήνυμα από τη συντακτική ομάδα -

http://www.esoterica.gr/editorial.htm

EAN KAΠΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ ΜΕ ΧΑΡΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΣΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

**ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 12:58:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos
ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΣΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ AVATARGR.ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ 'ΑΠΕΙΡΟΣ' ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ 'ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ' ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ.ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΣΠΕΥΔΟΥΝ ΟΡΜΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΙΣΟΠΕΔΩΣΗ ΤΩΝ ΟΠΙΩΝ ΝΕΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΙΔΕΩΝ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΕΧΟΥΝ,ΚΑΤΑΡΑΚΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ 'ΓΝΗΣΙΩΝ' ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΥΓΙΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ.ΑΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΕΞΩΡΓΙΖΕΙ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΝΤΕΛΙΚΟ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ,ΑΠΟ ΑΠΛΗ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ,ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΞΩΡΓΙΣΤΗΚΑ.ΕΞΩΡΓΙΣΤΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ ΤΑ 'ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ' ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΧΟΡΟ ΕΠΙΛΥΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΕΣΗΣ ΝΕΩΝ ΓΛΩΣΣΙΚΩΝ ΦΘΕΓΜΑΤΩΝ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΟΤΡΙΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΝΤΙΡΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ.
ΤΟ ΠΑΡΡΟΝ ΜΗΝΥΜΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.

VIVA LA REVOLUTION!!!


gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Νέο Μέλος


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 13:15:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Όλα αυτά που έγραψε ο Κάρβουνο2004 δεν είναι τίποτα μπροστά στις προσβολές που έλεγαν στις 39 σελίδες του Πεντελικόν.Απλά για μια ακόμα φορά φαίνεται το χαμηλό τους επίπεδο και η ''παρέα'' του Νταβέλη666.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 13:36:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos
[

VIVA LA REVOLUTION!!!


gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 15:15:43  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat

Sonap = panos

sonap = Πάνος = Παναγιώτα

Γιατί κρύβεσαι πίσω από το δάκτυλο σου ????

Αφου δε χωράς !!!!!!!!!

Και γιατί να μην εχω δίκιο .....

Οπως λέει και O Avatargr

Ολα τα καινούργεια ατομα που μπαίνουν εδώ και λίγες μέρες ........εχουν αποψη για ολους και για ολα ....

Για ηρεμήστε λίγο ...δεν ειμαστε στο σχολείο !!!!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Νέο Μέλος


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 16:08:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΜΥΝΘΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕΣ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΘΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΠΡΙΝ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ Ο SONAP ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ.........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 17:44:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ:
quote:
... ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΠΡΙΝ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ Ο SONAP

Έχει δίκιο η ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ που διαμαρτύρεται...
Αλλά, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, θα ήθελα να μην χρησιμοποιείς αυτόν τον δεικτικό τρόπο που παρατηρώ στο μήνυμά σου! Έτσι ξεκινάνε οι "καυγάδες", συνήθως... από κάποιες απρόσεκτες φράσεις που μετά τις εκλαμβάνει, δικαιολογημένα, ο άλλος/η ως προσβολή και σιγά-σιγά(ή πιο γρήγορα )οι χαρακτηρισμοί διαδέχονται ο ένας τον άλλον, "εμπλουτίζονται" με βρισιές μέχρι η κατάσταση, εάν οι πιο ψύχραιμοι δεν επέμβουν για κάποιον λόγο και καθόσον οι ίδιοι οι μετέχοντες του καυγά δεν μπορούν να χαλιναγωγήσουν τους εαυτούς τους, να γίνει "γηπεδική" με όλα τα άσχημα επακόλουθα στο επίπεδο του χειρισμού της γλώσσας... ευτυχώς που δεν μπορούμε να δούμε εδώ σε αυτόν τον χώρο και "βίαιους εναγκαλισμούς"!

quote:
sonap = Πάνος = Παναγιώτα

cat, σου προτείνω να αποφύγεις παντελώς συμπεράσματα σαν το παραπάνω. Όπως είδες μπορεί να θίγουν τους ανθρώπους που αναφέρονται και δεν βοηθάνε κάπου στην Συζήτηση. Εάν υπάρχουν υπόνοιες για το οτιδήποτε από οποιονδήποτε καλύτερα να μην συγκεκριμενοποιούνται με τέτοιον τρόπο και σε αυτήν την περίπτωση να παραμένουν εκτός Συζητήσεων.

Εξάλλου, ο μόνος που διαθέτει τα τεχνικά μέσα να διαπιστώσει εάν κάποιος άνθρωπος έχει διπλή ή πολλαπλή ταυτότητα ως Μέλος ή εάν μία Ταυτότητα Μέλους κρύβει παραπάνω από ένα άτομα, είμαι εγώ προσωπικά και έχω δηλώσει και αλλού ότι η τεχνολογία μόνη δεν μπορεί πάντα να οδηγήσει σε εντελώς ασφαλή συμπεράσματα. Όπου όμως καταλήγω, εάν χρειαστεί να το ερευνήσω, σε κάτι σαφές, το δηλώνω, εάν κρίνω ότι θα βοηθήσει...

Σημασία στις Συζητήσεις έχει πάνω απ'όλα ο "Λόγος". Η βαθύτερη ή η πιο ρηχή επαφή μαζί του είναι που "κρίνει" τα πράγματα και όχι τα υπόλοιπα, περιφερειακά, στοιχεία.

click:

quote:
Τι ειναι κλικα?
Μα το λεει πιο πανω ο Admin στο Posted - 26/02/2004 : 17:08:53
διαβαστε το παραδειγμα του βρε παιδια

κλικα = παρεουλα, παρεϊτσα, εμεις κι εμεις


click(έχεις καμία σχέση με... κλίκα; ), γιατί δημιουργείς εντυπώσεις ότι εγώ έδωσα τον ορισμό της κλίκας; Και μάλιστα με αυτόν τον τρόπο: "κλικα = παρεουλα, παρεϊτσα, εμεις κι εμεις".
Το έκανα κάπου αυτό;

Θα επιθυμούσα να μην τοποθετούνται στο "στόμα" μου(ή να πω καλύτερα στην "πένα" μου;) λόγια και ερμηνείες που δεν έχω δώσει ο ίδιος.

Μία παρέα μπορεί να γίνει κάποιες φορές "κλίκα" αλλά οι δύο όροι δεν είναι ταυτόσημοι. Οι δικές μου παρέες τουλάχιστον είναι πολύ "ανοιχτές", και "ανοιχτόμυαλες", για να είναι κλίκες!


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

click
Νέο Μέλος


17 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 18:17:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους click
κ. Admin,
παραπεμπω απλως στο post σας.
Το παραδειγμα σας ειναι καλο και το ερμηνευω (η ισως το παρερμηνευω) συμφωνα με την οπτικη μου.

"παρεα" vs "παρεϊτσα" : αυτο ειναι το σωστο και το ενδιαφερον

quote:
click(έχεις καμία σχέση με... κλίκα;)

πραγματι.. εχω..
η λεξη "κλικα" προερχεται απο την γαλλικη "clique" = κλικ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SAUDi
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 21:56:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SAUDi
Τσακαλι η cat ομως... πρεπει να το παραδεχτουμε:D

-=Rabigh , D4 lost C1ty in Da D3sert o Ar4bia=-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 22:29:07  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Οk. Sorry

Δεν είναι ευγενικό αυτό που κάνω χωρίς να εχω στοιχεία ….

Αν κάνω λάθος ζητώ συγνώμη για τα συμπεράσματα μου από Τον/ην Παναγιώτα

--------------Αν δεν κάνω όμως λάθος ----------- η θέση μου είναι αμετάβλητη !!!!!!!!

Και φυσικά θα μπορώ να τα παραθέτω γιατί αυτή την αποψη εχω διαμορφώση !!!!!

Και από την στιγμή που κάποια άτομα παίρνουν θέση ενώ είναι μέσα μόνο λίγες μέρες θα μιλάω γιατί δεν μαρέση η αδικία……ο εξευτελισμός……και η υποβάθμιση του επιπέδου …….

Εδώ μέσα μπαίνουν σοβαροί άνθρωποι που το τελευταίο που θέλουν να κάνουν είναι να ανακατεύονται σε τέτοιες αντιπαραθέσεις!!!!!!!

Έχει γίνει λίγο νηπιαγωγείο το θέμα

Και επειδή ασχολούμαι πολλα χρόνια με το internet ------εχω δει και εχω ακο΄θσει πολλα !!!!

Η ανωνυμία εξασφαλίζει στο κάθε κακεντρεχή την ευχαρίστηση στο να τα κάνει μπάχαλο !!!!!!!! Αυτοί οι τύποι ειναι οι λεγόμενοι κομπλεξικοί !!!!!

Το κακό ειναι οτι αυτοί χάνουν ......ΦΙΛΟΥΣ

Γιατί πραγματικά με την μοναξιά και τους ρυθμούς τις εποχής μας πολλοί καταφεύγουν σε τέτοιου ειδους Site για να αποκτήσουν παρέες και γνωριμίες ....η και να ανταλ΄λάξουν απόψεις με ομοιδεάτες τους--------
δεν νομίζω οτι εχουν ορεξη να διαβάζουν το μακρύ και το κοντό του καθενός κομπλεξικού!!!!!!!!!!!!

Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ.............αλλα ειμαι αγανακτησμένη !!!!!


"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
andreas aigio
Μέλος 1ης Βαθμίδας


99 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 22:57:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους andreas aigio
Φίλε Girtos

ο AVATARGR ήταν συγκεκριμένος και με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο !!!

Δεν θέλει και πολύ σοφία για να καταλάβεις
ποιοι είναι οι νέοι «λογαριασμοί»
(όπως πολύ ορθά τους χαρακτήρισαν ο Admin και η cat )

Κι εγώ έχω διαφωνήσει στο παρελθόν με μερικούς συνοδοιπόρους στο φόρουμ
Η λύση ???
Αποχή !!! (άκρος δημοκρατικό)

Σε καμία περίπτωση δεν ήρθα σε σύγκρουση με κανέναν εδώ μέσα !

Δεν το καταλαβαίνω δηλαδή ???

ΕΛΕΟΣ ! ! !

Όποιος θέλει μετέχει … οποίος όχι … δεν συμμετέχει !!!!

Έχω πολλές φορές εκφράσει τέτοιες απόψεις που έχω καταντήσει γραφικός

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ , ΠΕΙΤΕ ΤΟ !!!
ΤΟ ESOTERICA.gr ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ CHAT room
ΟΥΤΕ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΤO , ΠΟΣΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ !!!!
Γιατί εξοργίζομαι όταν πηγαίνω να δω ένα θέμα που (απ’εξω) μοιάζει να έχει ανανεωθεί ,
και να βλέπω σαν νέο μήνυμα το τι "έφαγε" το μεσημέρι ο μικρός "Γιαννάκης" που αποφάσισε
να γίνει μέγας και τρανός ερευνητής από τα "16" του και να έχει γνώση και άποψη για όλα ……
με μόνο σκοπό να μεγαλώσει το νούμερο των μηνυμάτων του με μια λέξη σε καθε θέμα !!!!!!!!………

( Εκνευρίστηκα , και πλάτειασα ….. Σας ζήτω συγγνώμη )

« Κι όμως ... γυρίζει. »Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2004, 00:02:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!

ΑΓΑΠΗΤΗ pelagos ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΙΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΑΒΑΛΕΣ ΠΑΡΑ ΣΟΒΑΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...


ΟΣΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΚΑΤΑΡΡΕΟΥΝ.

ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΣΤΟ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ...

ΕΠΕΙΤΑ ΦΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΣΚΟΠΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ.

ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΞΕΤΕ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ ΠΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ 666 ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΛΗΦΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...

ΠΕΡΙΜΕΝΩ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pentheas
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
75 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2004, 04:09:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pentheas
Φίλοι μου γειά σας και πάλι , και χαιρετώ τον δημιουργό αυτού του topic, αν και δε βρίσκεται στο σωστό forum.
Δεν είμαι fan του όρους Πεντελικόν και ούτε του topic που φιλοξενείται στο esoterica σε αυτό το forum, αλλά μου κίνησε τη περιέργεια όλος αυτός ο ντόρος που έχει γίνει τις τελευταίες μέρες.

Αν καταλάβα καλά , κάποιοι επισκέφτηκαν το topic κάποιου , και κατέθεσαν τις απόψεις τους με όχι και τόσο ευγενικό τρόπο... Σε αυτό το topic γίνανε διάφορα quotes με το τι ακριβώς είπαν τα μέλη σε αυτούς τους κάποιους που παραβίασαν με το έτσι θέλω τους κανόνες της ευγένειας και με έλλειψη κάποιου τακτ ....
Έτσι και γω μπήκα στο topic του Νταβέλη 666 για να καταλάβω τι ακριβώς γίνεται μέσα στη παρέα του estorica (μάλιστα διάβασα απο σελίδα 34 μέχρι τέλους!) Και διαπίστωσα ότι τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι όπως περιγράφονται απο τον /την δημιουργό αυτού του topic..

Αν τύχαινε σε δικό μου topic να συμβεί κάτι παρόμοιο, ασφαλώς και θα ζητούσα την απόμάκρυνση αυτού του μέλους απο το topic μου, και σε περίπτωση που μου "μίαζε" το θέμα με άσχετα λεγόμενα: τότε ναι, θα ζητούσα τη διαγραφή τους και θα τους παρέπεμπα ειρινικά σε άλλο site.

Taf


pentheasΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
karboyno2004
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 13:46:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους karboyno2004
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΑΦΟΥ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΟ ΞΑΝΑ ΑΝΟΙΞΕ ΠΡΩΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΛΕΟΝ ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ ΑΤΟΜΑ,ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΝΤΑΒΕΛΗ ΣΤΑ ΟΠΑ ΟΠΑ........ΑΙΣΧΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΚΡΥΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ!ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ,ΔΙΑΓΡΑΦΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΩ ΜΕ ΠΑΡΑΣΙΤΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΛΕΓΕΣΑΙ ADMIN ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ "ΚΑΛΟΣ" ΜΕ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΣ!!!!!!!!"ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΣΑΣ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

savel
Μέλος 1ης Βαθμίδας


76 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 13:50:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους savel
geia sou karvouno,
pragmatika tha mas leipseis

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 15:12:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
karboyno2004 & ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ & selected, γράφω και στους 3 σας μαζί, καθώς όπως έχω διαπιστώσει εισέρχεστε από τον ίδιο Υπολογιστή, οπότε μάλλον θα είστε φίλοι ή συνεργάτες...

Το παραπάνω δεν επιδέχεται αμφισβήτησης, το έχουμε εξάλλου εξακριβώσει και επαληθεύσει εντελώς, κάποιες ημέρες πριν και όχι τώρα που γράφω αυτό το μήνυμα! Εάν θέλετε μπορείτε και να εξηγήσετε το γιατί συμβαίνει αυτό. Δεν σας κρύβω ότι η σκέψη μου πάει φυσικά στο προφανές, στο ότι πρόκειται για ένα άτομο πίσω και από τους 3 λογαριασμούς, αλλά βέβαια και η πιθανότητα να είναι 3 ή 2 άτομα που να γράφουν από το ίδιο μηχάνημα δεν μπορεί να απορριφθεί... γι'αυτό και δεν επιμένω!

Όλα τα πράγματα έχουν όμως τα όριά τους!!

Αντί να αποδεχθείτε αυτή την, οπωσδήποτε προνομιακή και "ελαστική" μεταχείρηση, δηλ. το να μην ζητήσουμε εξηγήσεις και διευκρινήσεις για το παραπάνω, ακόμη και να επιτρέψουμε σε ένα Απενεργοποιημένο Μέλος να ξαναεισέλθει "ανανεωμένο"(πράγμα που αν είχατε την υπομονή και την απαραίτητη συμμετοχή στα Forums θα αναγνωρίζατε πως είναι αρκετές οι φορές που έχει γίνει ξανά), προσπαθείτε να δημιουργήσετε(ή να συμβάλλετε σε) τόσες ημέρες ένα κλίμα δυσαρέσκειας εναντίον των Forums, του ESOTERICA, των Συντονιστών, του Admin, των Μελών μας.
Δημιουργείτε εντυπώσεις, μας κατηγορείτε για κλίκες, προσβάλλετε το έργο μας, εκλαμβάνετε το αίσθημα Δικαιοσύνης μας ως έκφραση Διακρίσεων(όπως βλέπετε/βλέπεις οι "Διακρίσεις" συμπεριλαμβάνουν κι εσάς/εσένα τελικά - εφόσον λοιπόν εσείς δεν είστε Βλάκες, είμαστε εμείς ή είμαστε κάτι άλλο που μάλλον δεν έχει υποπέσει στην αντίληψή σας ή δεν θέλετε να το δείτε καθώς ίσως σας τυφλώνει μία κάποια, αναίτια για μένα και ανούσια, "πικρία") μας υβρίζετε ακόμη!

Εάν θέλει κάποιος από εσάς τους 2(karboyno2004 & ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ο λογαριασμός selected έχει απενεργοποιηθεί οριστικά) να συνεχίσει να συμμετέχει(ή μάλλον να ξεκινήσει να το κάνει!!) ας δηλώσει τους λόγους για τους οποίους το επιθυμεί - που θα πρέπει να είναι φυσικά διαφορετικοί από την διάθεση καταγγελίας. Εάν είστε 2 διαφορετικά άτομα και θέλετε να συνεχίσετε, θα πρέπει να έχω μία εγγύηση για το ότι έτσι συμβαίνει όντως(τον τρόπο βρείτε τον εσείς).

Πέρα από αυτό, αν δεν θέλετε/θέλεις να ακούσετε/ακούσεις εμένα, θα πρότεινα να ακούσετε/ακούσεις προσεκτικά αυτά που σας/σου απευθύνουν τα αξιόλογα Μέλη μας Συνεργάτες που το έχουν κάνει μέχρι τώρα!

Το παρόν θέμα θα παραμείνει ενεργό για λίγο χρονικό διάστημα ακόμη, τουλάχιστον μέχρι να βεβαιωθώ ότι δεν ήταν "διαβλητό" εξ'αρχής(αν και δεν το πιστεύω και πολύ )...


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

karboyno2004
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 15:45:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους karboyno2004
ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΣΕ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ADMIN,ΑΠΟ ΠΟΥ ΣΥΜΠΕΡΑΝΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 1 ΑΤΟΜΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ 3 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ?ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ?ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΙ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΣΑΝ 3?ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ?ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΣ ΣΙΧΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΓΡΑΨΕΙ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΧΩΝΩ,ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ 18ΑΡΙΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΛΑΚΕΙΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΙ-ΚΑΠΟΙΟΣ!ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Νέο Μέλος


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 15:51:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Καλησπέρα και από μένα.Ακούγεται το όνομα μου χωρίς να έχω αναφερθεί άσχημα για κάποια άτομα και αυτό με λυπεί ιδιαιτέρως.Έχω όλη την καλή διάθεση να συνεχίσω αλλά όταν βλέπω όλα αυτά αρχίζω και αναρωτιέμαι.Αφού επιμένεις admin θα σου πω ότι με τα άλλα 2 άτομα εργαζόμαστε στην ίδια εταιρεία και δεν είναι ένα άτομο που μπαίνει με 3 διαφορετικά nicks.Νομίζω ότι εγώ δεν το συνέχισα το θέμα.Θύμωσα όμως στο γεγονός που απενεργοποιήθηκε το θέμα μου.Θα ήταν πιο σωστό να απενεργοποιηθεί όχι μόνο του Νταβέλλη(δεν έχω κάτι μαζί του)αλλά και άλλων μελών που τα θέμα τα τους ήδη υπάρχουν με άλλους τίτλους.
Ευχαριστώ και ελπίζω να εισακουστώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 15:57:14  Εμφάνιση Προφίλ
Αυτό θα πει... ταχύτητα!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 16:47:46  Εμφάνιση Προφίλ
Παναγιωτοκαρβουνοselected…
υπάρχουν και τα σφηνοτουβλάκια…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 16:58:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Χαιρετώ κι εγώ karboyno2004...
Ο συγκεκριμένος λογαριασμός απενεργοποιείται λοιπόν!

"Φαντάζεσαι" πολλά...
και άλλα τόσα "λες"...

Προσωπικά όμως όταν Φαντάζομαι το κάνω πολύ έντονα και το κάνω δημιουργώντας. Και δεν λέω λόγια απλά για να τα πω...

Κάποια στοιχεία λοιπόν(από τα διάφορα που υπάρχουν):

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ , 26/02/2004 : 11:31:50 >> IP address: ***.125.***.20
karboyno2004 , 26/02/2004 : 13:05:51 >> IP address: ***.125.***.20
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ , 26/02/2004 : 15:55:17 >> IP address: ***.125.***.20
karboyno2004 , 26/02/2004 : 16:04:19 >> IP address: ***.125.***.20
karboyno2004 , 26/02/2004 : 16:40:03 >> IP address: ***.125.***.20
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ , 26/02/2004 : 16:45:15 >> IP address: ***.125.***.20
karboyno2004 , 27/02/2004 : 12:18:17 >> IP address: ***.125.***.20
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ , 27/02/2004 : 13:15:14 >> IP address: ***.125.***.20
karboyno2004 , 03/03/2004 : 13:46:19 >> IP address: ***.125.***.20
selected , 25/02/2004 : 15:35:43 >> IP address: ***.125.***.20
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ , 25/02/2004 : 13:25:47 >> IP address: ***.125.***.20
selected , 25/02/2004 : 12:42:18 >> IP address: ***.125.***.20

Δεν μπορώ φυσικά να παραθέσω ολόκληρη την διεύθυνση καθώς αποτελεί προσωπικό δεδομένο, και από την αρχή έχουμε δεσμευτεί προς όλα τα Μέλη των Forums για την προστασία τους, και το οποίο τηρούμε με "ευλάβια". Όσοι πάντως ξέρουν κάτι από διευθύνσεις IP νομίζω πως καταλαβαίνουν...

Καταλαβαίνουν επίσης γιατί δεν μπορώ να πω μετά βεβαιότητας ότι δεν πρόκειται για το ίδιο άτομο. Φυσικά θα δεχτώ τη δήλωση της ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ!

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, μπορείς βέβαια να συνεχίσεις να συμμετάσχεις στις Συζητήσεις μας, εφόσον δεν παραβιάζεις τους Κανονισμούς Λειτουργίας τους και αφού προσπαθείς να συμμετέχεις πραγματικά και γόνιμα σε αυτές!

Για το Θέμα που άνοιξες και το οποίο απενεργοποιήθηκε και δεν διαγράφηκε, δεν θα πρέπει να αισθάνεσαι καθόλου θιγμένη! Διάβασε αυτά που έγραψα εκεί καθώς και τα Μέλη και Συνεργάτες που συμμετείχαν εκεί > ΝΕΡΑΙΔΕΣ.

Για ήδη υπάρχοντα διπλά/τριπλά κ.ο.κ. θέματα ζητάμε συγνώμη για τον πιθανό μη σωστό χειρισμό τους, όμως, όπως έχουμε δηλώσει πολλές φορές, κάνουμε αυτό που μας επιτρέπουν οι δυνάμεις μας(και ο αριθμός μας)! Πολλές φορές αυτά που ίσως φαίνονται ως διπλά Θέματα δεν είναι ακριβώς έτσι, έχουν μικρές ίσως αλλά σημαντικές διαφοροποιήσεις! Όπως το Θέμα ΣΠΗΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ ΞΑΝΑ ! ! ! ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ και **** Π Ε Ν Τ Ε Λ Η **** για παράδειγμα, που σαφώς επιτρέπουν την ταυτόχρονη ύπαρξή τους. Επίσης το Θέμα Όρος Πεντελικόν - μέρος 2ο που ξεκίνησε ο Ntavelis666, έχει σαφείς διαφοροποιήσεις και νομίζω εξάλλου πως το δικαιούται να συντονίσει μία συνέχεια σε ένα πλέον απενεργοποιημένο Θέμα, που τόσον κόσμο απησχόλησε και τους έκανε να το αγαπήσουν. Θα τον παρακαλούσα πάντως να αποφύγει οποιεσδήποτε "προστριβές" με τους δημιουργούς των άλλων θεμάτων ή με Μέλη που συμμετέχουν εκεί και οποιουσδήποτε "χαρακτηρισμούς"!
Θα τον παρακαλούσα επίσης να προσπαθήσει να κάνει μία σύνοψη/επιτομή στο καινούργιο θέμα και να εγκαταστήσει μία "Επικοινωνία" με το παλαιότερο θέμα.
Να συμβάλλει επίσης στην αποφυγή δημιουργίας έριδων μεταξύ των τάδε ή δείνα "ομάδων" Μελών, και στη δημιουργία μίας συμπληρωματικής συνύπαρξης συμμετέχοντας έτσι στην πραγμάτωση ενός από τους βασικούς σκοπούς του ESOTERICA!


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 21:53:39  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Αφού επιμένεις admin θα σου πω ότι με τα άλλα 2 άτομα εργαζόμαστε στην ίδια εταιρεία και δεν είναι ένα άτομο που μπαίνει με 3 διαφορετικά nicks.

Mα εσύ δεν είχες πει ότι όχι μόνο δεν είσαι φίλη με τα άτομα αυτά αλλά και δε τα γνωρίζεις καθόλου???? Ας βγάλουν και οι άλλοι τώρα τα συμπεράσματά τους


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mandragoras
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2004, 01:00:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mandragoras
Reality το κάνατε το μαγαζί...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2004, 03:51:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Νομίζω πως η παρούσα Συζήτηση "έκλεισε τον κύκλο της".

Το Θέμα αυτό θα απενεργοποιηθεί μέσα στο επόμενο 24ωρο.

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2004, 18:46:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
"Αυλαία!"

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy