ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Την Κατάρα μου ν' έχεις!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 21:06:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε 1900 ΔΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΑΜΑ ΔΝ ΕΚΤΙΜΑΣ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑΛΕΝΤΑ....
Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟΥ.....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΜΑΝΤΙΣ LET ME TELL YA STH IN THE WORLD WE LIVE DEAR ADULT ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΙΜΗΜΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΕΠΕΙΔΗ ΑΛΛΙΩΣ ΔΝ ΤΟΥΣ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ...!!!
GALADRIEL ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΞΥΠΝΕΣ ΙΔΕΕΣ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

5y20609
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 21:21:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 5y20609  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΠΑΣ ΣΤΟ FORUM, EXETE ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ FORUM?ΠΑΛΙΟΣ - ΝΕΟΣ ΚΙ ΕΤΣΙ?Ο ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 21:40:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΠΑΣ ΣΤΟ FORUM, EXETE ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ FORUM?ΠΑΛΙΟΣ - ΝΕΟΣ ΚΙ ΕΤΣΙ?Ο ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ....

ΓΚΟΥ ΧΟΥ ΓΚΟΥ ΧΟΥ ΥΠΟΤΥΘΕΜΕΝΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΕΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΟΣ ΣΚΕΧΟΥ ΚΑΝΑ USERNAME ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 21:49:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάτσε βρε νέοπα... μήπως σε ξέρω από κάπου?

Πως το είπαμε το ονοματάκι σου?... 5y20609 δεν νομίζω να έχεις καμία συγγένεια με κάποιο γνωστό-άγνωστο ταραχοποιό στοιχείο?

Ή μήπως η καλοπροαίρετη φάκα μου, τσάκωσε ένα κακοπροαίρετο τρωκτικό?

Πάντως αν δεν φοράς γυαλιά, πρέπει να βάλεις... και να ξαναδιάβάσεις τις δημοσιεύσεις...

Άσε που αν δεν έχεις κάποια Κατάρα να ρίξεις είσαι σε λάθος θέμα...


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 21:59:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

αν είναι να πω την μαγική λέξη και να διορθωθεί το θέμα παραυτα! όπως συνηθίζεται άλλωστε...

Επππππ!!!!!! Τι πράγματα είναι αυτά πολυαγαπημένη μου?

Θα σου βάλω πιπέρι στη γλώσσα!

Δεν είπαμε να μην λες κακές λέξεις σε θέματα που κυκλοφορούν και διαβάζουν μικρά, αθώα και άβγαλτα παιδιά και νέοπες??

Θέλεις να μας κυνηγήσει το διαδυκτιακό συμβούλιο και να πληρώνουμε μετά και τα λουκέτα???


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 22:03:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ωωωωπα! Για πάτα λίγο φρένο. Τα παραπάνω για μενα τα γράφεις galadriel?

ωωωωωπα! γιατί 1900? τώρα δηλαδή δεν σε πειράζει αν δουλέψει η γλώσσα μου παραπάνω? και δεν σκέφτηκες ότι όταν την χρησιμοποιώ μπορεί να έχει πολλούς αποδέκτες?

και να υπάρχουν διπλά νοήματα παντού? και μερικές φορές και τριπλά?

και αυτή την ιστορία με την μύγα την έχεις ξανακούσει? όχι? ρώτα να μάθεις που λέει και ο φρούτος...! ή άκουσες ότι βάφω τα μαλλιά μου από ξανθά σε μελαχροινά για τεχνητή νοημοσύνη και το πίστεψες? μην υποτιμάς την δική σου νοημοσύνη καλέ μου φίλε....

γίνε φιλόζωος και άσε την μύγα να πετάξει ελεύθερη...!


quote:
ΓΚΟΥ ΧΟΥ ΓΚΟΥ ΧΟΥ ΥΠΟΤΥΘΕΜΕΝΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΕΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΟΣ ΣΚΕΧΟΥ ΚΑΝΑ USERNAME ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ....

βλέπω ότι o χοντρός έχει αρχίσει να εισακούει την ευχή μου για το 16! προσοχή γιατί έτσι ακούει και τις κατάρες μου!

τώρα όσο για σένα νέε μου.... βλέπω ότι έχεις μία έφεση στα ακατάληπτα σύμφωνα... (είπαμε thios αυτό θα μείνει ιστορικό !!!)
ως εκ τούτου σε παραπέμπω σε κάποιο name generator μπας και τουλάχιστον βγάζει νόημα το ονομα σου ... γιατί τ' άλλα.... αν και ... άστο καλύτερα.... γιατί θα με πάρουν για έξυπνη και έχω δηλώσει ηλίθια...!


τέλος βλέπω με χαρά... ότι σιγά σιγά όλοι οι "καλοί" χωράνε... στα καταραμένα θέματα...

Θηλυκά (ρώτα να μάθεις νεε), Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

5y20609
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 22:09:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 5y20609  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ USERNAME MOY?ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ.ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ, ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ.ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΕΑΥΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 22:12:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
εσύ φταις δηλαδή βρε θηρίο που με πέταξε έξω πριν? και γω που νόμιζα ότι έχει να κάνει με τίποτα περίεργα βουντού που χρησιμοποιούν μερικοί μερικοί

Το καλώδιο του ΟΤΕ έκοψα?
Δεν ήταν τα φρένα από το αυτοκίνητο σου?… το ήξερα ότι κάτι λάθος έκανα, αλλά οι φωνές από τα αόρατα πλάσματα, μέσα στο κεφάλι μου, έλεγαν ότι τα πάω καλά…

quote:
και εγώ πως θα προστατεύομαι από τις αλλεργίες? τους αλλεργικούς ήθελα να πω ! θα το 'κανες ποτέ αυτό στην καλή σου φίλη που σε αγαπάει τόσο πολύ και θέλει το καλό σου? και να δεις που θα μας πουν και κουτσομπόλες στο τέλος... δηλαδή σαν να λέμε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα ένα πράμα...

Κουτσομπόλες εμείς???
Άντε βρε… κοινωνική κριτική είναι…

Όσο για την γάτα… τι να την κάνεις εσύ? Αφού έχεις τα φρεσκοξυρισμένα σου μούσια που τσιμπάνε…

quote:

εξάλλου δεν ξέρω και τι είναι αυτό το λινκ που μου λες... έχει να κάνει με την μινκ? και πως θα βοηθούσε μια γούνα στην συγκεκριμένη περίπτωση? ειδικά δε αν έχει και ράμματα πάνω της..!

Μπορείς να της βάλεις φωτιά… για τις κρύες νύχτες του χειμώνα…

quote:
για κάτσε ρε παιδί μου... γιατί αυτό έχει ενδιαφέρον τώρα... το φεγγάρι πρέπει να είναι στη χάση ή στη γέμιση? και αν πρέπει να είναι στη γέμιση, σε τι γέμιση? με λικέρ? με καρύδι? με δαμάσκηνο?

το αίμα μπορώ να το αποφύγω? μη μου βάψει και τα χαλιά φοβάμαι!

και πόσο ανώτερες δυνάμεις πρέπει να επικαλεστώ? μέχρι το 6ο πάτωμα καλά είναι?


Ααααα!!!! Δεν είναι πρέπον να λέμε τέτοια μυστικιστικά πράγματα δημόσια… είπαμε μας βλέπουν και μικρά παιδιά…


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
5y20609
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 22:12:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 5y20609  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΚΑΤΑΡΑ?Ε ΛΟΙΠΟΝ ΦΑΤΗΝ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 22:19:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

και όλα αυτά για την πανανθρώπινη ειρήνη και αγάπη και αδελφοσύνη και τα παιδάκια που πεινάνε.... εγώ τα ακούω βερεσέ όταν δεν έχει κανείς ένα ζευγάρι παντελόνια να φορέσει για τους δικούς του φίλους....

είναι όπως οι εσωτεριστές "μαϊμού" και οι ειρηνιστές "μαϊμού"


Πόσο στοιχίζει η εκτίμηση την σήμερον ημέρα άραγε?

Πόσο οι φίλοι?

Πόσο το θάρρος?

Πόσο η δικαιοσύνη?

Ή μήπως είμαστε τελικά, όλο λόγια και από πράξεις… κάνουμε την πάπια?


Τhe She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 22:27:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΚΑΤΑΡΑ?Ε ΛΟΙΠΟΝ ΦΑΤΗΝ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ.

Κάτσε νέοπα να βάλω τα γυαλιά μου, γιατί είμαι γριά και δεν βλέπω καλά...

Που είναι η κατάρα χρυσό μου

Την πήρε το Εύρηκα??


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 22:44:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λατρεμένη μου,

quote:
Θέλεις να μας κυνηγήσει το διαδυκτιακό συμβούλιο και να πληρώνουμε μετά και τα λουκέτα???

'νταξει ρε παιδί μου... χρεώστε τα στο δικό μου λογαριασμό! λογαριασμό είπα? και μετά που θα βρω τόσο ωραίο και μυθικο όνομα να βάλω στον καινούριο? και να χάσω τον αριθμό των μηνυμάτων μου που με τόσο κόπο απέκτησα? όχι ! χρεώστε το στον λογαριασμό endorama που έτσι κι αλλιώς έχει κι άλλα χρωστούμενα... δεν φαντάζομαι να αρνηθεί...

quote:
Δεν ήταν τα φρένα από το αυτοκίνητο σου?… το ήξερα ότι κάτι λάθος έκανα, αλλά οι φωνές από τα αόρατα πλάσματα, μέσα στο κεφάλι μου, έλεγαν ότι τα πάω καλά…

και σου 'πα! μη μασας! ό,τι δάφνες βρεις μπροστά σου! μην κοιτάς που εγώ τις μασάω από μικρή και έχω μάθει... ορίστε τώρα ... ακούς φωνές! και θα με σκότωνες κιόλας ! και να δουμε μετά βρε, με ποιον θα αντέλλασες συνταγές!


quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------

εξάλλου δεν ξέρω και τι είναι αυτό το λινκ που μου λες... έχει να κάνει με την μινκ? και πως θα βοηθούσε μια γούνα στην συγκεκριμένη περίπτωση? ειδικά δε αν έχει και ράμματα πάνω της..!
--------------------------------------------------------------------------------


Μπορείς να της βάλεις φωτιά… για τις κρύες νύχτες του χειμώνα…


έχω ένα σωρό φωτοτυπίες για το τζάκι! δεν θα ρίξω και την γούνα μέσα να βρωμίσει ο τόπος! άσε καλέ που θα κάνω εγώ ένα κέντημα πάνω στη γούνα όνειρο! θερινής νυκτός! όχι... όχι όπως του Σαίξπηρ! όπως λέμε δοχείο νυκτός!

quote:
Ααααα!!!! Δεν είναι πρέπον να λέμε τέτοια μυστικιστικά πράγματα δημόσια… είπαμε μας βλέπουν και μικρά παιδιά…

καλά, πές μου κάτι άλλο τότε ... αν πας και "καρφώσεις" κάτι σε κάποιον που όμως το ξέρει ήδη και η κουτσή μαρία, είσαι "καρφί"? γιατί με ρωτάνε πάλι και δεν ξέρω τι να απαντήσω...

quote:
Ή μήπως είμαστε τελικά, όλο λόγια και από πράξεις… κάνουμε την πάπια?

σαν τον ντοναλντ ντακ δηλαδή?

εγώ μπορώ να κάνω την κότα και να τρώω αυτούς που θα ανακατεύονται στα πίτουρα μου?


πως το πες?

quote:

Πόσο στοιχίζει η εκτίμηση την σήμερον ημέρα άραγε?

Πόσο οι φίλοι?

Πόσο το θάρρος?

Πόσο η δικαιοσύνη?

Ή μήπως είμαστε τελικά, όλο λόγια και από πράξεις… κάνουμε την πάπια?


ακριβώς αυτό!

Θηλυκά(σκέτο), Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

5y20609
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 22:46:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 5y20609  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΡΑ.ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΚΛΙΣΕΔΙΑΡΙΚΕΣ ΜΟΥ ΡΧΟΝΤΑΙ.ΔΩΣΕ ΚΑΝΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΝΑ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΑΣΕΙΣ.ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΡΘΕΙ.ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΑ ΘΗΛΥΚΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ?ΚΡΙΣΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΟΣ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 23:03:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΡΑ.ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΚΛΙΣΕΔΙΑΡΙΚΕΣ ΜΟΥ ΡΧΟΝΤΑΙ.

Μην ανησυχείς, είσαι νέος και θα μάθεις... μετά θα τις παίζεις στα δάχτυλα!

quote:
ΔΩΣΕ ΚΑΝΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΝΑ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΑΣΕΙΣ.ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΡΘΕΙ.


Έχουμε βίτσια βλέπω... μήπως θέλεις να σε βαρέσω και με το μαστίγιο μου? Θα σου φέρει μεγαλύτερη έμπνευση...

quote:

ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΑ ΘΗΛΥΚΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ?ΚΡΙΣΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΟΣ?

Προσπαθούμε να μπούμε στο πετσί του ρόλου... είναι δύσκολο το πρώτο διάστημα μετά την επέμβαση...


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 23:14:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eλα τώρα να μαθαίνετε μερικά πράγματα πως λειτουργούν οι νεότεροι, όχι οι νέοι, οι νεότεροι είπα...άντε ελληνικά μιλάω! ... γιατί εγώ είμαι η γιαγιά της γιαγιάς...

quote:
ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΡΑ.ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΚΛΙΣΕΔΙΑΡΙΚΕΣ ΜΟΥ ΡΧΟΝΤΑΙ.ΔΩΣΕ ΚΑΝΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΝΑ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΑΣΕΙΣ.ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΡΘΕΙ.ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΑ ΘΗΛΥΚΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ?ΚΡΙΣΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΟΣ?


Νέο μέλος

Ακατάληπτο όνομα

1ο ποστ, κατά σατανική σύμπτωση εδώ

με λίγο διαφορετική γραφή βεβαίως από τα γνωστά (μην καρφωνόμαστε κιόλας)

θέλει και μπινελίκια... γιατί άραγε? (αφήστε το προφανές στην ησυχία του...) σκεφτείτε μονο τι συμβαίνει άμα τη εμφανίσει μπινελικίων και άλλων επιλήψιμων λέξεων...

και επιστρέφουμε και στο θέμα θηλυκά για να πυροδοτήσουμε συγκεκριμένες καταστάσεις σε συγκεκριμένα άτομα...

όταν θα αρχίσει να σας λέει κάτι η λέξη αντιπερισπασμός, ελάτε να μου ξαναπείτε αν είμαι "ξανθιά"

και τότε ξαναδιαβάστε τα ποστ αυτού του θέματος απ' την αρχή και δείτε ποιοι είναι αυτοί που ενοχλούνται...

αμάν τα πενηνταράκια εδώ μέσα!


Θηλυκά(οπωσδήποτε), Galadriel


Y.Γ. ΜΗΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΛΕΩ... ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣΑΕΙ ΤΣΙΧΛΑ...

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 23:28:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Δεν ήταν τα φρένα από το αυτοκίνητο σου?… το ήξερα ότι κάτι λάθος έκανα, αλλά οι φωνές από τα αόρατα πλάσματα, μέσα στο κεφάλι μου, έλεγαν ότι τα πάω καλά…

και σου 'πα! μη μασας! ό,τι δάφνες βρεις μπροστά σου! μην κοιτάς που εγώ τις μασάω από μικρή και έχω μάθει... ορίστε τώρα ... ακούς φωνές! και θα με σκότωνες κιόλας ! και να δουμε μετά βρε, με ποιον θα αντέλλασες συνταγές!


Πολυαγαπημένη μου G, ήταν οργανωμένο το σχέδιο… εσύ στο χώμα και εγώ με το άχαρο το χρώμα… και δεν μου πάει το λευκό πουκάμισο που έχει τα κουμπιά πίσω…

Οι δάφνες ήταν ποτισμένες με απόνερα από την σφουγκαρίστρα της κυρα Κατίνας, αυτής που δεν γουστάρει τον Φουντούνι και τον κλωτσάει όταν δεν κοιτάς…

quote:

quote:

Ααααα!!!! Δεν είναι πρέπον να λέμε τέτοια μυστικιστικά πράγματα δημόσια… είπαμε μας βλέπουν και μικρά παιδιά…



καλά, πές μου κάτι άλλο τότε ... αν πας και "καρφώσεις" κάτι σε κάποιον που όμως το ξέρει ήδη και η κουτσή μαρία, είσαι "καρφί"? γιατί με ρωτάνε πάλι και δεν ξέρω τι να απαντήσω...


Όχι… επίδοξος βοηθός της κυράς Κατίνας…

quote:

quote:

Ή μήπως είμαστε τελικά, όλο λόγια και από πράξεις… κάνουμε την πάπια?


σαν τον ντοναλντ ντακ δηλαδή?
εγώ μπορώ να κάνω την κότα και να τρώω αυτούς που θα ανακατεύονται στα πίτουρα μου?


Και τον Φάντομ ντακ επίσης…

Βεβαίως! Λίγη πρωτεΐνη που και που κάνει καλό…


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 23:42:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λατρεμένη μου,

"ακριβώς αγαπητέ μου Watson! όταν αποκλείσεις το αδύνατο, όσο απίθανο και αν είναι αυτό που μένει δεν μένει παρά να είναι αληθινό"

quote:
Πολυαγαπημένη μου G, ήταν οργανωμένο το σχέδιο… εσύ στο χώμα και εγώ με το άχαρο το χρώμα… και δεν μου πάει το λευκό πουκάμισο που έχει τα κουμπιά πίσω…

γιατί δηλαδή εμένα μου πάει το χώμα θέλεις να πεις? δεν ξέρουν οι "φωνές" ότι όσο λάσπη-χώμα ρίχνεις στον άλλο τόσο χώμα αδειάζεις κάτω απ' τα πόδια σου?

quote:
Οι δάφνες ήταν ποτισμένες με απόνερα από την σφουγκαρίστρα της κυρα Κατίνας, αυτής που δεν γουστάρει τον Φουντούνι και τον κλωτσάει όταν δεν κοιτάς…

γι'αυτό και θα κοιτάει κάποια στιγμή με απορία τα ραδίκια πως φυτρώνουν κάποια στιγμή η κυρά Κατίνα και θα συμπληρώσει τις βοτανολογικές της και άλλες γνώσεις...


quote:
Όχι… επίδοξος βοηθός της κυράς Κατίνας…

άντε βρε! σοβαρά? !!! αυτό δεν το ξέρα!!!!

για πές κι αλλα, για πες κι άλλα....

quote:
Και τον Φάντομ ντακ επίσης…

ποιον λες καλή μου? εκείνο το "παπί" που εμφανίζεται και εξαφανίζεται κατά βούληση?


quote:
Βεβαίως! Λίγη πρωτεΐνη που και που κάνει καλό…

μην κολλήσω τίποτα μόνο φοβάμαι!

Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 01:36:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
5y20609
Εάν με την είσοδό σου στον χώρο αυτό, στόχος σου ήταν να συμμετάσχεις στη θεματολογία μας, τότε θα πρέπει να το αποδείξεις.

Αλλιώς, δεν θα περιμένουμε και πολύ...

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 01:46:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελικά δεν χάνω κάτι που δεν πηγαίνω στο θέατρο...

The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Verrater
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cuba
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 04:42:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Verrater  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τελικά δεν χάνω κάτι που δεν πηγαίνω στο θέατρο...

δεν πηγαινεις αλλα μπαινεις

δεν μας τα λες καλα μαντις και θα σε καταραστω.

quote:
ποιον λες καλή μου? εκείνο το "παπί" που εμφανίζεται και εξαφανίζεται κατά βούληση?

με μπερδεψατε
για ποιον λετε ρε παιδια?
ποιος ειναι πισω απο την μασκα?

quote:
τέλος βλέπω με χαρά... ότι σιγά σιγά όλοι οι "καλοί" χωράνε... στα καταραμένα θέματα...
βλεπω χωρεσες και εσυ τελικα ακολουθησες την διαιτα που σου προτεινα?
σοκολατακια και γλυκισματα?

quote:
GALADRIEL ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΞΥΠΝΕΣ ΙΔΕΕΣ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ!!!!
συμβαινει συνεχεια πιστεψε με

quote:
άστο καλύτερα.... γιατί θα με πάρουν για έξυπνη και έχω δηλώσει ηλίθια...!
τι συμπτωση!!! και εγω το ιδιο
λες να μας εμπνεει ο χωρος?

quote:
Τα troll θα έπρεπε να τα ξέρεις αν είσαι πραγματικός προγραμματιστής, αφού δεν τα ξέρεις είσαι προγραμματιστής «μαϊμού»!!!
δεν ειμαι μαιμου γιατι πολυ απλα δεν ειμαι προγραματιστης

εξαλλου οι μαιμουδες δεν μιλανε και εγω ειμαι λαλιστατος
και οι κραυγες που βγαζουν οι συμπαθεστατοι συγγενεις μας ειναι απατη
προσπαθουν να μας πεισουν οτι λενε κατι αλλα στην ουσια ειναι απλα ουρλιαχτα χωρις νοημα
με λιγη εκπαιδευση ομως γινονται σαινια στο πληκτρολογιο

και μετα καλοι εκπαιδευτες
τι να συμβουλευει αραγε την ανιδεη μαιμου?
γμτ και εγω που νομιζα οτι μια εικονα = με χιλιες λεξεις.

και ηρθε η ωρα της καταρας μου

επειδη καπου ειδα να μαζευεται λασπη πρεπει να την ριξω την καταρα

αλλα πρωτα να πω οτι δεν εβρεξε ακομα και δεν ειναι λασπη αλλα σκονη οποτε πριν την πεταξεις προσεξε γιατι ο αερας θα σε γεμισει σκονη και μετα αν σε φτυσω και η σκονη σου γινει λασπη και επομενως λερωθεις με την λασπη σου δεν θα φταιω εγω
και εδω που τα λεμε δεν ειναι κακο αυτο

καπως ετσι επλασε και ο θεος τον ανθρωπο και που ξερεις? μπορει μια μερα να γινεις και εσυ ανθρωπος

και ηρθε η ωρα της καταρας
"που να γινει η μασκα σου ορατη απο ολους και οσο και να προσπαθεις να την βγαλεις να μην μπορεις"

η καταρα της ημερας ηταν μια κοινωνικη προσφορα του
ΕNDORAMA

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ENDORAMA ΣΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΟΠΟΥ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ Η ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ENDORAMA ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΣΑΝ END ORAMA ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 07:17:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελικά, αυτό είναι πολύ διασκεδαστικό......

αστέρια μου όμορφα εσείς!

έτσι, συνεχίστε να κάνετε ότι κάνετε μη και δεν καταλάβει κάποιος τι ακριβώς συμβαίνει... χε χε... το κάρφωμα και το ξεκάρφωμα είναι οι δύο όψεις του ίδιου νομίσματος...! Το οποίο εν συνεχεία θα βάλουμε στην πίτα και ο "τυχερός" που θα το πετύχει την Πρωτοχρονιά, θα πάρει για δώρο το παράσημο της ανοιχτής παλάμης..!


και για να έρθω στα καθ'ημάς τώρα...!

quote:
Τελικά δεν χάνω κάτι που δεν πηγαίνω στο θέατρο...

κακώς πολυλατρεμένη μου ! πολύ κακώς μπορεί το σενάριο να είναι προβλέψιμο και οι ηθοποιοί μέτριοι, αλλά οπωσδήποτε κανείς χαλαρώνει και ξεφεύγει λιγο από τα προβλήματα της καθημερινότητας..


quote:
με μπερδεψατε
για ποιον λετε ρε παιδια?
ποιος ειναι πισω απο την μασκα?

βρε βρε.... πάλι εδώ εσύ? και θες να σηκώνεις και ξένες μύγες βλέπω....! αν και βέβαια σου πάει και σένα το σχέδιο... δεν σου πάει όμως το χρώμα, εσένα θα σου πρότεινα φόρμα παραλλαγής των ειδικών δυνάμεων... Πως λέμε Κύριε των Δυνάμεων, ένα πράμα? αυτό!


quote:
βλεπω χωρεσες και εσυ τελικα ακολουθησες την διαιτα που σου προτεινα?
σοκολατακια και γλυκισματα?

κοίτα να δεις... η αλήθεια είναι ότι στριμώχτηκα λίγο στην πόρτα για να μπω.... αλλά τα κατάφερα! χε χε..! είπα αντί για σοκολατάκια και γλυκίσματα να φάω μία ολοκληρη τούρτα και μετά να τρίβω ευχαριστημένη την κοιλίτσα μου...ώπα! τώρα που το σκέφτομαι όμως, όταν θα έρθει η ώρα προσδιορισμού της εισόδου.... μηπως δεν θα έχω κατά σατανική σύμπτωση τον απαιτούμενο αριθμό μηνυμάτων? θα έχω ας πουμε 40.356 μηνύματα και η είσοδος θα επιτρέπεται από τα 40.357?

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
GALADRIEL ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΞΥΠΝΕΣ ΙΔΕΕΣ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ!!!!
--------------------------------------------------------------------------------

συμβαινει συνεχεια πιστεψε με


είναι που δεν σταματάει η γλώσσα μου ώρες ώρες... μη το μπερδεύετε με την σκέψη αυτό...

quote:
τι συμπτωση!!! και εγω το ιδιο
λες να μας εμπνεει ο χωρος?

καταρχήν φρούτε! αυτό το δέχομαι ως δήλωση και πέρνα γρήγορα από το ταμείο για την εγγραφή σου!και δεύτερον ομολογώ πως ο χώρος είναι αστείρευτος έμπνευσης!


quote:
και ηρθε η ωρα της καταρας
"που να γινει η μασκα σου ορατη απο ολους και οσο και να προσπαθεις να την βγαλεις να μην μπορεις"

χε χε....για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος φρούτε! για όλα!


και τέλος ένα μήνυμα προς το νέο μέλος που τόσο σκληρά και "άστοχα" πήραμε όλοι από τα μούτρα....και πολύ αμφιβάλλω ότι θα ξαναδούμε να συμμετέχει σε θέματα του φόρουμ γενικότερα, εκτός αν πρόκειται για τίποτα καταραμένα σαν αυτό εδώ...

καλό μου παιδί... η υπομονή μου είναι όπως βλέπεις ατελείωτη, όπως και τα υπόλοιπα εσωτερικά μου χαρίσματα (τα εξωτερικά άστα είναι άλλη ιστορία), η δική σου όμως βλέπω ότι εξαντλείται....


Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 10:25:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και μια μικρή ιστοριούλα για να χαλαρώσουμε λίγο άγιες μέρες που 'ναι....


" Ενας Σύντομος Αλλά Χρήσιμος Οδηγός Κοινωνικής Ανυπακοής

Για να διαπραχθει μια επανάσταση, απαιτούνται δύο πράγματα : Κάποιος ή κάτι για να εξεγερθείς εναντίον του, και κάποιος να μην την κοπανήσει, δηλαδή να παρουστιαστεί και να κάνει την εξέγερση. Το ένδυμα ειναι συνήθως ανεπίσημο και αμφότερες οι πλευρές μπορεί να είναι υποχωρητικές σχετικά με το χρόνο και τον τόπο, αλλά εάν κάποια απ' τις φατρίες δεν καταφέρει να παρευρεθεί, ολόκληρη η επιχείρηση κινδυνεύει να 'χει άσχημη έκβαση. Κατά την Κινέζικη Επανάσταση του 1650 καμιά πλευρά δεν προσήλθε, κι η προκαταβολή της αίθουσας κρατήθηκε.
Οι άνθρωποι ή τα κόμματα που εναντίον τους εξεγείρονται καλούνται "καταπιεστές" και αναγνωρίζονται εύκολα, μια και είναι φανερό ότι μόνο αυτοί το γλεντάνε το πράμα. Οι "καταπιεστές" συνήθως είναι σε θέση να ακούνε μουσική απ' το ραδιόφωνο αργά τη νύχτα χωρίς να τους ουρλιάζουν οι γείτονες. Εχουν καθήκον να διατηρήσουν το status quo, μια κατάσταση κατά την οποία το καθετί παραμένει όπως είναι, αν και είναι πιθανό να υπάρχει προθυμία να βάφεται το σπίτι κάθε δύο χρόνια.
Οταν οι "καταπιεστές" γίνονται πολύ αυστηροί, έχουμε αυτό που είναι γνωστό σαν αστυνομικό κράτος, όπου απαγορεύεται κάθε διαφωνία, όπως τα πνιχτά γέλια, εμφανίσεις με παπιγιόν, ή να αναφέρεσαι στο δήμαρχο αποκαλώντας τον "Ο Κοιλαράς". Οι πολιτικές ελευθερίες είναι τα μέγιστα μειωμένες σ' ένα αστυνομικό κράτος, και η ελευθερία του λόγου είναι άγνωστη, αν και το να κάνεις γκριμάτσες σε δίσκους γραμμοφώνων επιτρέπεται. Απόψεις που κριτικάρουν την κυβέρνηση δεν επιτρέπονται, ειδικά όσες αναφέρονται στη χορευτική δεινότητα των μελών της κυβέρνησης. Η ελευθεροτυπία είναι επίσης περιορισμένη και το κυβερνών κόμμα είν' αυτό που χειρίζεται τις ειδήσεις, επιτρέποντας στους πολίτες ν'ακούνε μονάχα θεμιτές πολιτικές ιδέες και ποδοσφαιρικά αποτελέσματα που δε δημιουργούν ανησυχία στον πληθυσμό.
Οι ομάδες που εξεγείρονται καλούνται "καταπιεσμένοι" και θεώνται συνήθως να περιφέροντι εδώ κι εκεί, να γκρινιάζουν και να ισχυρίζονται ότι έχουν πονοκεφάλους. (Πρέπει να σημειωθεί ότι οι "καταπιεστές" ουδέποτε εξεγείρονται κα ουδέποτε επιχειρούν να γίνουν "καταπιεσμένοι", αφού μια τέτοια ενέργεια συνεπάγεται αλλαγή εσωρούχων.) "

Γ.Αλλεν, Χωρίς Φτερά


χε χε... μεγάλε Γούντι!

δείτε το κι ως "κατάρα" λατρεμένη μου


Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

5y20609
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 13:13:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 5y20609  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ...ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ?Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ,Ο ΝΕΟΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΟΥ (ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΜΑΛΙΟΤΡΑΒΙΕΣΤΕ ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ)!ΤΥΓΧΑΝΩ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΑΣ.ΚΙ ΑΥΤΗ Η AMALIA TI ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ?ΠΟΙΟΝ ΕΝΟΧΛΗΣΑ?ΠΟΥ ΝΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΗΛΑΔΗ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

5y20609
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 13:33:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 5y20609  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ (ΑΡΧΑΡΙΟΣ ΕΙΜΑΙ) ΚΑΤΑΡΑ:ΠΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΩΣΕΤΕ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΒΔΕΛΥΡΟ ΝΕΟΠΑ ΠΟΥ ΧΩΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΡΟΥΘΟΥΝΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΑΠΟ ΣΑΣ , ΚΛΙΚΟΚΡΑΤΟΡΕΣ!

ΑΡΣΕΝΙΚΑ,Ο ΝΕΟΠΑΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 13:44:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χε χε... οκ "αρχάριε" ό,τι πεις!


Θηλυκά,Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 16:14:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------
GALADRIEL ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΞΥΠΝΕΣ ΙΔΕΕΣ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ!!!!
--------------------------------------------------------------------------------

συμβαινει συνεχεια πιστεψε με


--------------------------------------------------------------------------------


είναι που δεν σταματάει η γλώσσα μου ώρες ώρες... μη το μπερδεύετε με την σκέψη αυτό...



Ε ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.... ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑ ΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΓΝΩΜΗ.......


ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ ΑΡΑΞΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΣΟΥ ΔΑΙΜΟΝΑΣ????
ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΔΥΟ ΛΕΞΕΙΣ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΑΡΧΙΣΕΙ ΜΕ ΛΑΜΔΑ ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΑΜΑ ΚΑΠΑ ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ...????
ΚΑΙ ΠΟΥ'ΣΑΙ ΑΜΑΛΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΩΞΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΟΖΩΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΑΒΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΕΞΑΡΣΗΣ ΤΗΣ ΕΓΓΛΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ....

Ε ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ
GAREDRIEL ΣΤΙΒΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΜΗΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΥΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ ΤΗΝ ΘΗΛΥΚΟΤΗΤΑ ΣΟΥ!!!!(Ε ΤΟ ΡΩΤΑΩ ΑΠΟ ΑΠΛΗ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΚΗ ΥΠΟΝΕΙΑ....)

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

[img]http://www.dlarc.org/n3sig/fireinthesky2.JPG" width="480" height="360">

ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 16:33:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
5y20609

Η κυρίως θεματολογία των συζητήσεων που φιλοξενούνται στα forums του ESOTERICA.gr, δεν αντιπροσωπευέται από την παρούσα συζήτηση.
Ο παρον χώρος, εξυπηρετεί περισσότερο την ανάγκη παλιών μελών για πιο χαλαρές συζητήσεις, οι οποίες ωστόσο είναι σχετικές με τη γενικότερη θεματολογία του χώρου, άλλες περισσότερο κι άλλες λιγότερο.

Σαν χώρος, η ενότητα "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού", δημιουργήθηκε πριν από 2 περίπου χρόνια, ως απάντηση στην ανάγκη των μελών (τα οποία ήδη συμετείχαν σε άλλες συζητήσεις των forums) να εκφράσουν το χιούμορ τους, το καλλιτεχνικό τους ταπεραμέντο, τη δημιουργική τους φαντασία, ή απλά την άποψή τους σε πιο γενικά θέματα.

Αναμένουμε -και συγχρόνως προσκαλούμε- ως εκ τούτου, από τα καινούργια μέλη μας, να συμμετέχουν στις συζητήσεις των θεμάτων που πραγματεύονται το αντικείμενο του χώρου αυτού.

Σε διαφορετική περίπτωση, και εάν δεν υπάρχει από μέρους σου ενδιαφέρον για τις άλλες συζητήσεις, δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο της εισόδου σου εδώ.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 16:39:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ο παρον χώρος, εξυπηρετεί περισσότερο την ανάγκη παλιών μελών για πιο χαλαρές συζητήσεις

Ε ΓΚΟΥ ΧΟΥ ΓΚΟΥ ΧΟΥ ΣΙΓΑ ΒΡΕ ΑΜΑΛΙΑ ΘΑ ΜΕ ΠΝΙΞΕΙΣ!!!

quote:
Σε διαφορετική περίπτωση, και εάν δεν υπάρχει από μέρους σου ενδιαφέρον για τις άλλες συζητήσεις, δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο της εισόδου σου εδώ.

ΤΩΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΛΙΓΟ ΡΕΚΒΙΕΜ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ ΔΝ ΕΧΟΥΜΕ!!!
ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΑΜΑΛΙΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΜΕ ΤΟΝ ΝΕΑΡΟ ΜΑΣ ΤΑΡΑΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΝ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΠ ΠΕΙΡΑΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΠΕΙ (ΤΩΡΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΡΕ ΑΜΑΛΙΑ....)

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

5y20609
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 16:44:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 5y20609  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΞΕΝΕΡΩΤΕ CYBERΑΠΟΤΕΤΟΙΕ,ΖΗΛΕΥΕΙΣ?
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΑΣ ΑΜΑΛΙΑ, ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ.Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΜΕΛΗ (Π.Χ. CYBERΑΠΟΤΕΤΟΙΟΣ) ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΚΔΗΛΗ.ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΝ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ.ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΩ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ.

ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΑΡΣΕΝΙΚΑ, Ο ΝΕΟΨ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 18:27:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βλέπω αγαπητέ "αρχάριε", ότι ακολουθείς την γνωστή σου τακτική του να απευθύνεσαι επιλεκτικά στους συμμετέχοντες σε μία συζήτηση. Δεν είναι κακό αυτό, απλά αναγνωρίσιμο.

Αγαπητέ , πως το είπε ο "αρχάριος" cyberαποτέτοιε... χε χε... δε σου λέω , δε σου λέω...! έτσι για να σε κρατάω σε αγωνία!


α! και "αρχάριε" και άχαρε φίλε μας το σεβασμό σου προσπάθησε να τον κρατήσεις για τον εαυτό σου και λίγο....


Θηλυκά (είπαμε για να σε κάνω να τσιρίζεις), Galadriel


WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy