ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ονειρα οταν χανεις ενα δικο σου προσωπο
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 09:15:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καί ετσι για να μαθαίνετε.. γιατί είστε νέοι .. και στο pc και στη ζωή.. δείτε λοιπόν..τι προκαλεί το λανθασμένο quote.. κοιτάξτε.. τι μπορεί.. να γίνει.. ξέρετε πόση ώρα ψάχνω να βρώ τι φταίει..

Ώπα!
Τώρα το είδα αυτό!
Ελπίζω το σχόλιο σου περί του νεαρού της ηλικίας στην ζωή και στο pc να είχε χιουμοριστική διάθεση και να μην είχε άλλο κίνητρο, allzzaro.
Όσο για το λανθασμένο quote, κατάλαβα από την αρχή που ήταν αυτό που είχε πεί η ΦΕΦΡΩΝΙΑ και ποιό ήταν αυτό που είπες εσύ.
Δεν ήθελε ιδιαίτερο κόπο, ήθελε παρατηρητικότητα.
Είδες που κάποιος νέος στη ζωή και στο pc, κατά τη γνώμη σου αφού χρησιμοποίησες β' πληθυντικό πρόσωπο και το τόνισες μάλιστα, μπόρεσε και το κατάλαβε...?

quote:
Μα .. αν δεν της το γνωρίσω .. πάντα θα γράφει λάθος..
απαπαπα .. ρε παιδιά για όνομα του Θεού.. τι καχύπτοι που είσαστε...



Όσο για αυτό, αγαπητέ allzzaro, κάθε άλλο παρά καχύποπτος είμαι...
Το είπα για να μην δώ να επαναλαμβάνονται καταστάσεις που έχουν πραγματοποιηθεί στο παρελθόν.
Οπότε, πές με καλύτερα προνοητικό...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 17:41:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ελπίζω το σχόλιο σου περί του νεαρού της ηλικίας στην ζωή και στο pc να είχε χιουμοριστική διάθεση και να μην είχε άλλο κίνητρο, allzzaro.

Tι υπαινίσσεσαι Dying_Incubus?? Δεν το είπα χιουμοριστικά αλλά δεν είχα και αλλο κίνητρο.. εκτός αν υπονοείς.. κάτι αλλο που αγνοώ...

ΔΕΣ...ΤΙ ΛΕΣ

quote:
Όσο για αυτό, αγαπητέ allzzaro, κάθε άλλο παρά καχύποπτος είμαι...

Ελπίζω το σχόλιο σου περί του νεαρού της ηλικίας στην ζωή και στο pc να είχε χιουμοριστική διάθεση και να μην είχε άλλο κίνητρο, allzzaro.


εεεε... τι είπες περι καχυποψίας Dying_Incubus???Ακου .. δεν εχω καμμία αντίρρηση να είσαι μέσα σε όλα και για όλα αλλά τουλάχιστον διάβαζε τι γράφεις...
Πιστεύω να κατάλαβες οτι το 2ο quote που παραθέτεις .. είναι δηλώνει .. ακραία καχυποψία.. και μάλιστα προς το άτομο μου...
Και μιλάς περί καχυποψίας???

quote:
Είδες που κάποιος νέος στη ζωή και στο pc, κατά τη γνώμη σου αφού χρησιμοποίησες β' πληθυντικό πρόσωπο και το τόνισες μάλιστα, μπόρεσε και το κατάλαβε...?

Η αποκορύφωση της καχυποψίας.. αλήθεια σου εχω δώσει τέτοια αφορμή??

quote:
Όσο για το λανθασμένο quote, κατάλαβα από την αρχή που ήταν αυτό που είχε πεί η ΦΕΦΡΩΝΙΑ και ποιό ήταν αυτό που είπες εσύ.

Μάλλον δεν κατάλαβες.. οταν γράφω κάτι ή λέω κάτι είμαι απόλυτα σίγουρος... εάν θέλεις περισσότερα μέσω email...

Dying_Incubus επειδή δεν είμαι μ#@#@@ς και δεν μου αρέσουν τα υπονοούμενα.. εαν υπαινίσσεσαι που υπαινίσσεσαι κάτι στείλε ευθέως email..

quote:
Το είπα για να μην δώ να επαναλαμβάνονται καταστάσεις που έχουν πραγματοποιηθεί στο παρελθόν.

Μα βρέ αδερφέ.. πετάς την κουβέντα και το υποννοούμενο και δεν θέλεις να επαναληφθούν και καταστάσεις..

Edited by - allzzaro on 15/12/2005 18:59:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 21:10:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Για ποιές ικανότητες μιλάς και πως το γνωρίζεις τόσο καλά, έχεις προσωπική εμπειρία ή έχεις ακούσει ιστορίες από τρίτους?

καλως σε βρηκα.αργησε η απαντηση γιατι 2 μερες δεν μπορουσα να επικοινωνησω.δεν μπορει να ειναι τυχαιο πριν απο καθε δυσαρεστο γεγονος να ειμαι σε θεση να το διαισθανομαι και καθε φορα δυστυχως να επαληθευομαι.δεν ξερω αν ειναι ικανοτητα η απλη συμπτωση αλλα ... μου συμβαινει.

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 21:13:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

..τι προκαλεί το λανθασμένο quote.. κοιτάξτε.. τι μπορεί.. να γίνει.. ξέρετε πόση ώρα ψάχνω να βρώ τι φταίει..

ζητω συγγνωμη αν η λεξη ανηλικη προκαλεσε τοση αναστατωση αν και δεν μπορω να καταλαβω γιατι θορυβηθηκαν ολοι με την υποτιθεμενη καχυποψια σου

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 21:18:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κάπου πήρε το μάτι μου.. συσκευές.. που μέσω του υπολογιστή μεταδίδουν μηνύματα στο υπερπέραν..

συνεχιζεις να με εκπλησεις και να προκαλεις ολο και περισσοτερο την περιεργεια μου.διαβαζω με μεγαλο ενδιαφερον αυτα που γραφεις και θα ηθελα πολυ...να επερνε και το δικο μου ματι συσκευες ... τετοιου τυπου...ολα αυτα ειναι μονο οι αποψεις σου η υπαρχει και αντιστοιχο υλικό.η σιγουρια σου γι ορισμενα θεματα μου δινει την εντυπωση οτι τα ξερεις ...καλα..και με αποδειξεις...

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 21:25:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδη ο πονος και η θλιψη σου, υποθετω οτι εχουν ξεπεραστει, ετσι;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 17:07:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δηλαδη ο πονος και η θλιψη σου, υποθετω οτι εχουν ξεπεραστει, ετσι;


δηλαδη...θελεις να μου πεις... οτι εσυ αυτο καταλαβες?σε πληροφορω λοιπον οτι ο πονος γινεται οργη και η θλιψη πληγη που εχει ακατασχετη αιμοραγια.αν εσυ θεωρεις οτι αυτα σημαινουν οτι εγω το εχω ξεπερασει ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ Ξ Ε Π Ε Ρ Α Σ Ε Ι .

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 17:07:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
συνεχιζεις να με εκπλησεις και να προκαλεις ολο και περισσοτερο την περιεργεια μου.διαβαζω με μεγαλο ενδιαφερον αυτα που γραφεις και θα ηθελα πολυ...να επερνε και το δικο μου ματι συσκευες ... τετοιου τυπου...

Φεφρωνία.. οι συσκευές αυτού του τύπου.. είναι φοβερά εξειδικευμένες.. για να τις χρησιμοποιήσει κάποιος θα πρέπει να είναι ειδήμων.. σε πολύ μεγάλο επίπεδο...
Eχω ακουστά.. για ενα πρόγραμμα..με τα ανάλογα περιφερειακά επαναλαμβάνω οτι εχω ακουστά.. δεν το έχω δουλέψει.. το πρόγραμμα αυτό νομίζω λέγεται nemesis


quote:
ολα αυτα ειναι μονο οι αποψεις σου η υπαρχει και αντιστοιχο υλικό.η σιγουρια σου γι ορισμενα θεματα μου δινει την εντυπωση οτι τα ξερεις ...καλα..και με αποδειξεις...

Εδώ φίλη μου θα βρείς πάρα πολλούς που ασχολούνται με την ενόραση , τη διόραση και την αστρική προβολή.. οπως και με αλλα παρόμοια μεταφυσικά φαινόμενα.
Ο κάθε Extra Sensory Perceptions εχει μια προσωπική εμπειρία.. που δεν περιγράφεται.. δεν μεταβιβάζεται.. δεν δημοσιοποιείται...
Εαν εσύ εχεις ξεκινήσει να εχεις κάποια εμπειρία.. σε συμβούλεψα να μην την δημοσιοποιήσεις.
Η προσωπική αυτή επαφή που είχες.. με το πρόσωπο που αγαπούσες.. είναι κάτι που αφορά εσένα.. και εκείνο...

Edited by - allzzaro on 16/12/2005 17:23:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 17:29:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
δηλαδη...θελεις να μου πεις... οτι εσυ αυτο καταλαβες?σε πληροφορω λοιπον οτι ο πονος γινεται οργη και η θλιψη πληγη που εχει ακατασχετη αιμοραγια.αν εσυ θεωρεις οτι αυτα σημαινουν οτι εγω το εχω ξεπερασει ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ Ξ Ε Π Ε Ρ Α Σ Ε Ι .

Oλοι το ξεπερνάμε Φεφρωνία.. εχω δεί ανθρώπους που έχασαν τα πολυαγαπημένα τους πρόσωπα και τα χείλη τους πάλι ξαναγέλασαν.
Η ζωή συνεχίζεται... για μας...

Θα ήθελα να σε παρακαλέσω να μας πείς.. Φεφρωνία?? είναι όνομα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 17:35:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οφείλω να γνωρίσω.. οτι η παρεξήγηση με τον Dying_Incubus λύθηκε και ήταν πράγματι παρεξήγηση..
Ο τρόπος που ορισμένοι γράφουμε.. συχνά παρεξηγείται..
Ετσι είναι τα φορουμς.. γράφουμε σθεναρά τη γνώμη μας και αυτό μπορεί να εννοηθεί πολλαπλώς.
Ετσι λοιπόν το χιούμορ μου.. εννοήθηκε ..
Dying_Incubus ματς μούτς

Το αυτό συμβαίνει και με την angi... είπε σθεναρά τη γνώμη της..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2005, 17:06:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Οφείλω να γνωρίσω.. οτι η παρεξήγηση με τον Dying_Incubus λύθηκε και ήταν πράγματι παρεξήγηση..
Ο τρόπος που ορισμένοι γράφουμε.. συχνά παρεξηγείται..
Ετσι είναι τα φορουμς.. γράφουμε σθεναρά τη γνώμη μας και αυτό μπορεί να εννοηθεί πολλαπλώς.
Ετσι λοιπόν το χιούμορ μου.. εννοήθηκε ..
Dying_Incubus ματς μούτς

Το αυτό συμβαίνει και με την angi... είπε σθεναρά τη γνώμη της..


Κι εγώ με την σειρά μου δεν έχω παρά να σε επιβεαιώσω, φίλε μου!
Ο γραπτός λόγος είναι γραπτός λόγος και πολλές φορές δημιουργούνται συγχύσεις άνευ λόγου.
Το καλύτερο λοιπόν είναι να τις επιλύουμε ώστε να προχωράμε παρακάτω...
Ave allzzaro!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 20:39:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
ακουστά.. δεν το έχω δουλέψει.. το πρόγραμμα αυτό νομίζω λέγεται nemesis


Εαν εσύ εχεις ξεκινήσει να εχεις κάποια εμπειρία.. σε συμβούλεψα να μην την δημοσιοποιήσεις.
Η προσωπική αυτή επαφή που είχες.. με το πρόσωπο που αγαπούσες.. είναι κάτι που αφορά εσένα.. και εκείνο...

Ελειπα και δεν ειχα προσβαση σε pc και μαλλον μπερδευτηκα παλι με το quote.Το προγραμμα που λες το εχω ακουσει και εγω απο φιλο που εζησε στην Ολλανδια και την Αγγλια.Δεν εχω διαθεση δημοσιοποιησηςτης εμπειρειας μου .Το προβλημα μου ειναι οτι μου συμβαινουν διαφορα και δεν ξερω ουτε πως να τα διαπραγματευτω ουτε με ποιον.Δεν τα συζηταω καθολου για ευνοητους λογους αλλα απο την αλλη θελω να το συζηταω με ανθρωπους που γνωριζουν εστω κατανοουν για τι πραγμα μιλαω.

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 20:45:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Θα ήθελα να σε παρακαλέσω να μας πείς.. Φεφρωνία?? είναι όνομα?



Ειναι ονομα οχι το αληθινο μου αλλα ταυτοχρονα ειναιτο φως που κρυβει το σκοταδι και το σκοταδι που δεν μας αφηνει να δουμε το φως και την αληθεια παρολο που βρισκεται μπροστα μας

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

Edited by - ΦΕΦΡΩΝΙΑ on 21/12/2005 20:46:59Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2005, 17:53:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ειναι ονομα οχι το αληθινο μου αλλα ταυτοχρονα ειναιτο φως που κρυβει το σκοταδι και το σκοταδι που δεν μας αφηνει να δουμε το φως και την αληθεια παρολο που βρισκεται μπροστα μας


Eνδιαφέρον!!

quote:
Το προβλημα μου ειναι οτι μου συμβαινουν διαφορα

Δηλαδή.. εκτός απο το όραμα.. υπάρχουν και άλλα??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2005, 19:36:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη Φεφρονια ετσι ξεκινησα και γω απο το χαμο ενος αγαπημένου μου προσωπου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2005, 21:27:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δηλαδή.. εκτός απο το όραμα.. υπάρχουν και άλλα??



Δεν ξερω αν πρεπει να τα αναφερω.....

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2005, 21:29:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φίλη Φεφρονια ετσι ξεκινησα και γω απο το χαμο ενος αγαπημένου μου προσωπου.

Φιλη Μηδεια απλα δεν ξερω που και πως θα καταληξω.

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2005, 15:43:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Φιλη Μηδεια απλα δεν ξερω που και πως θα καταληξω.

Απο τα λεγόμενα σου αντιλαμβάνομαι.. πως εκτός απο τα οράματα υπάρχουν και άλλα..

Φίλη μου.. είναι δικό σου θέμα το τι θέλεις να μας αποκαλύψεις..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2005, 21:07:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φίλη μου.. είναι δικό σου θέμα το τι θέλεις να μας αποκαλύψεις..


Allzzaro χρονια πολλα.Θα γραψω καποια πραγματα τα οποια ειναι αληθινα ,αν και κινδυνευω να χαρακτηριστω γραφικη,τελοσπαντων.Απο μικρη μου τυχαινε φορες που ημουν νευρικη και ανησυχη χωρις λογο και παντα συνεβαινε κατι τοτε ακομα δεν καταλαβαινα αλλα οι δικοι μου ελεγαν ειναι ανησυχη η μικρη να δεις πως κατι θα γινει.Οταν αρχισα να κατανοω εγιναν τα εξης. πριν περιπου 15 χρονια σε μια συνηθισμενη μου εξδο ως πιτσιρικα ειχαμε παντεβου με κατι φιλους μολις φτανουμε στο αυτοκινητο μπαινει η φιλη μου και ηταν η σειρα μου μολις αγγιξα το χερουλι της πορτας κανω πισωκαι λεω δεν ερχομαι η φιλη μου νευριασε γιατι περιμενε με αγωνια αυτη την εξοδο.Εγω επεμενα και μαλιστα την παρακαλουσα να βγει οι αλλοι βεβαια αρχισαν να γελουν τοτε γυρισα να φυγω και τους παρακαλεσα να προσεχουν .Το αποτελεσμα φανηκε μετα απο κανενα διωρο(εγω σπιτι ημουν σε μια εξαλλη κατασταση).Μου τηλεφωνει η κολλητη μου απο το νοσοκομειο,ειχαν παθει τροχαιο εξω απο τα νεκροταφεια της θερμης οι2 εισαγωγη και η φιλη μου ευτυχως επιπολαια τραυματα απο τα τζαμια του μπαμπριζ.1-2 χρονια μετα ειμαστε σε ενα μπαρακι και φοραω ολο λευκα ενω συνηθως φοραω μαυρα ημουν ακομα μικρη και επινα ροσ αντικο πορτοκαλαδα(που εχει κοκκινο χρωμα)το ποτηρι σπαει στα χερια μου και τα πουχα μου μοιαζουν λες και βγηκα απο ατυχημα μεχρι να γυρισω σπιτι και να κανω μπανιο (ξημερωματα)χτυπαει τοτηλεφωνα ηταν ο θειος και μου ειπε πως σκοτωθηκε η ξαδερφη μου(18 ΧΡΟΝΩ)το ατυχημα απο οτι μου ειπαν μετα συνεβηκε την ιδια ωρα που μου εσπασε το ποτηρι.Μετα απο 2 μηνες μου ειχε κολλησει ενα ποιημα <<...πεντε η ωρα που βραδιαζει>> τα νευρα μου τσαταλια χωρις λογο και ολοι να μου λεν σταματα το πια,εγω ελεγα σε οσους ηξερα και δεν ηξερα να προσεχουν πανω στην εβδομαδα σκοτωνεται ο συνεταιρος του μπαμπα μου πεντε η ωρα και μετα απο λιγες μερες το ιδιο και η γιαγια μου.Αυτα ειναι απλα ενα δειγμα απο αυτα που μου συμβαινουν.

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2006, 17:24:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χρονια πολλα χρονια καλα και οτι επιθυμειτε να το παθετε

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2006, 19:07:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
χρονια πολλα χρονια καλα και οτι επιθυμειτε να το παθετε

Xρόνια πολλά καλή μου φίλη.

Δυσκολεύομαι λίγο να νοήσω την ευχή σου..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2006, 18:37:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δυσκολεύομαι λίγο να νοήσω την ευχή σου..


Oλοι λιγο πολυ ποθουν, περιμενουν,επιθυμουν κατι.Εγω ευχομαι αυτα να γινουν πραγματικοτητα και να καταλαβουμε οτι αυτα που ζητουμε ,τα θελουμε ακριβως επειδη δεν τα εχουμε και μολις τα αποκτησουμε απομυθοποιουνται και χανουν την αιγλη τους. Θα ηθελα να μου κανεις ενα σχολιο για αυτα που ειχα γραψει πανω απο τις ευχες εφοσον και αν θελεις.

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

Edited by - ΦΕΦΡΩΝΙΑ on 05/01/2006 18:40:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2006, 19:00:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Oλοι λιγο πολυ ποθουν, περιμενουν,επιθυμουν κατι

Δεν είναι απόλυτο φίλη μου.
Υπάρχουν και αυτοί που δεν ποθούν τίποτα, δεν περιμένουν τίποτα, δεν επιθυμούν τίποτα.

quote:
Θα ηθελα να μου κανεις ενα σχολιο για αυτα που ειχα γραψει πανω απο τις ευχες εφοσον και αν θελεις.

Για όλα υπάρχει τρόπος και τόπος.. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2006, 19:03:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εγω ευχομαι αυτα να γινουν πραγματικοτητα και να καταλαβουμε οτι αυτα που ζητουμε ,τα θελουμε ακριβως επειδη δεν τα εχουμε και μολις τα αποκτησουμε απομυθοποιουνται και χανουν την αιγλη τους.

Να σε ρωτήσω κάτι!!

Είσαι Μάγισσα??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2006, 22:06:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Υπάρχουν και αυτοί που δεν ποθούν τίποτα, δεν περιμένουν τίποτα, δεν επιθυμούν τίποτα.




Ακομα ομως και αυτοι <<επιθυμουν>> κατι ακομα και αν αυτο το κατι ειναι το<<τιποτα>>


Edited by - ΦΕΦΡΩΝΙΑ on 05/01/2006 22:30:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2006, 22:20:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Είσαι Μάγισσα??

Αυτο απο που προκυπτει ? ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που με ρωτουν κατι τετοιο

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2006, 22:36:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Για όλα υπάρχει τρόπος και τόπος..

Δηλαδη???Επειδη θα με ενδιεφερε πολυ το σχολιο σου θα ηθελα αν μπορεις να μου πεις τι εννοεις.Συγγνωμη αν δεν τα καταλαβαινω ολα και γινομαι κουραστικη.

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2006, 19:38:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Θα ηθελα να μου κανεις ενα σχολιο για αυτα που ειχα γραψει πανω απο τις ευχες εφοσον και αν θελεις.

Καταρχήν .. δεν γίνεσαι κουραστική. Γιαυτό είμαστε εδώ για να συζητάμε.

Να κάνω το σχόλιο μου λοιπόν.
Απο οτι συμπεραίνω.. πρίν απο 15 χρόνια είχες την πρώτη σου .. μεταφυσική εμπειρία.

15 χρόνια τώρα αργότερα θα έπρεπε να γνωρίζεις πολύ καλά εάν είσαι ή δεν είσαι ενα άτομο με ξεχωριστές δυνατότητες.
Πέραν αυτών των εμπειριών που παραθέτεις συμπεριλαμβανομένου και του οράματος.. θα έπρεπε να είχες και αλλες σαφέστερες ενδείξεις.

Για αυτό σε ρωτώ λοιπόν. Γνωρίζεις εαν είσαι ενα άτομο με υπερφυσικές δυνατότητες?

Σήμερα πολλές κυρίες δηλώνουν μάγισσες.. χωρίς να κινδυνεύουν να καούν στην πυρά.


Edited by - allzzaro on 07/01/2006 19:56:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2006, 20:58:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Για αυτό σε ρωτώ λοιπόν. Γνωρίζεις εαν είσαι ενα άτομο με υπερφυσικές δυνατότητες?

Σήμερα πολλές κυρίες δηλώνουν μάγισσες.. χωρίς να κινδυνεύουν να καούν στην πυρά.



Καλησπερα και χρονια σου πολλα και καλα.Επειδη συνηθιζω να ειναι φειδωλη στους χαρακτηρισμους μου, δεν ξερω αν εχω υπερφυσικες δυνατοτητες, ετσι οπως ιθισται να να χρησιμοποιειται αυτος ο ορος, αλλα μπορω να πω με σιγουρια οτι εχω καποιες <<δυνατοτητες>>.Δεν μου αρεσει να δηλωνω αν ειμαι η οχι κατι,γιατι υπαρχει ο κινδυνος να υπερκτιμησω τον ευατο μου πραγμα που δεν ταιριαζει στην ιδιοσυγκρασια μου.Οσο για τη <<πυρα>>και για ολα τα υπολοιπα <<μεσα συμμορφωσης>> με αφηνουν παγερα αδιαφορη γιατι δεν μπορουν με τιποτα να <<ενοχλησουν>> και να <<αγγιξουν>> τις σκεψεις μου και το ειναι μου.

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2006, 16:23:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια καλ σε ολους.

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy