ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 10:21:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά,

ξέρω από πρώτο χέρι, ότι ο Τζώνης και ο Τάσος τρελαίνονται για MακΝτόναλντς. Όλο εκεί μου ζητάνε να τους πάω και αντίθετα απ΄ότι πιστεύουν όλοι αντί για τα βουνά όλο εκεί πάμε και καθόμαστε.

Πάνε, τρώνε, ξεχαρβαλώνονται στις κοκακόλες και τα χάμπουργκερ, και μετά γράφουν ψέμματα στο Εσωτέρικα ότι πήγανε στο βουνό, είδανε το τάδε κλπ κλπ. Και τις φωτογραφίες ακόμα που βάζουν, τις αγοράζουν από τους πιτσιρικάδες που φεύγουν τρέχοντας από τη Πεντέλη, όταν εμφανίζεται ο Ακέφαλος Καβαλάρης

Άν λοιπόν θέλετε να κεράσετε τον Τζώνη ή τον Τάσσο, να κανονίσετε να τους πάτε στα ΜακΝτόναλντς. Μόνο εκεί γουστάρουν και μόνο εκεί τρώνε

(άχ, σας κάρφωσα. Τώρα θα πάει καλά η μέρα μου )

*** Η Καλή Κουβέντα Φέρνει Την Άλλην ***
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 10:36:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μπραβο βρε βριλ, όχι τίποτα άλλο, να μας το παίζουν και gourmet τύποι?

πω πω άδειασμα......


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 10:39:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ωραιότατα, να ζουλεύετε οι υπόλοιποι

καρντασίνα, στείλε mail να τα πούμε βρε


εγινεεε


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 12:03:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

μπραβο βρε βριλ, όχι τίποτα άλλο, να μας το παίζουν και gourmet τύποι?

πω πω άδειασμα......


Άστα να πάνε....


*** Η Καλή Κουβέντα Φέρνει Την Άλλην ***
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 14:24:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γειά σου ρε Αίολε!
Αντε με την ευκαιρία να κανονίσουμε να τα πούμε και από κοντά γιατί χαθήκαμε!
Αρρίμπα!
Αλλά αυτήν την φορά να είναι και ο τζόνυ κλπ.
Θεσσαλονικές μου, λόγω υποχρεώσεων δεν θα μπορέσω να συνοδεύσω τον Agnostic στην όμορφη πόλι σας.
quote:
άντε να δούμε τι θα γίνει γιατί δεν έχω βαρέλια για το καινούριο κρασί και πρέπει να αδειάσουμε κανένα απο τα παλιά , αλλά δεν τα καταφέρνω μόνος μου...
Που βρίσκεται αυτό το κρασί, Ω ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕ;
quote:
Λοιπόν, τι λέγαμε για τα καλαμαράκια??
Αν και δεν πολυσυμπαθώ τα θαλασσινά, η περιέργειά μου προέχει φίλε Agnostic!
Ν' "ακούσουμε" ιδέες.

Βρίλ; Τζόνυ; Κανένας άλλος;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 14:32:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
2 Θεσσαλονικές κουκλάρες σας κάνουν πρόταση για θαλασσινά, και εσείς την απορίπτεται

τσ τσ τσ τσ.....

που πήγαν οι άντρες βρε παιδιά??

εμείς πάντως με την GWGW το έχουμε κανονίσει ήδη. Να ξαναζουλεύετε



**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 14:39:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
2 Θεσσαλονικές κουκλάρες σας κάνουν πρόταση για θαλασσινά, και εσείς την απορίπτεται
Φτού!
... τις υποχρεώσεις μου μέσα...

Αχ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 14:49:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Βρίλ

Παιδιά,

ξέρω από πρώτο χέρι, ότι ο Τζώνης και ο Τάσος τρελαίνονται για MακΝτόναλντς. Όλο εκεί μου ζητάνε να τους πάω και αντίθετα απ΄ότι πιστεύουν όλοι αντί για τα βουνά όλο εκεί πάμε και καθόμαστε.



αχ αυτο το πολυτηγανισμενο αγνωστου προελευσεως λαδι!!!

χαρμα!

και το αγνωστου προελευσεως κρεας, γεματο ενισχυτικες χημικες ουσιες γευσης!!!

θαυμα!

quote:

Πάνε, τρώνε, ξεχαρβαλώνονται στις κοκακόλες και τα χάμπουργκερ, και μετά γράφουν ψέμματα στο Εσωτέρικα ότι πήγανε στο βουνό, είδανε το τάδε κλπ κλπ. Και τις φωτογραφίες ακόμα που βάζουν, τις αγοράζουν από τους πιτσιρικάδες που φεύγουν τρέχοντας από τη Πεντέλη, όταν εμφανίζεται ο Ακέφαλος Καβαλάρης



αφου δεν προκειται να ξαναπατησουν στο βουνο οι κυνηγημενοι απο τον ακεφαλο καβαλαρη πιτσιρικαδες, να πανε χαμενες οι φωτογραφιες που τραβηξαν???


quote:

Άν λοιπόν θέλετε να κεράσετε τον Τζώνη ή τον Τάσσο, να κανονίσετε να τους πάτε στα ΜακΝτόναλντς. Μόνο εκεί γουστάρουν και μόνο εκεί τρώνε



πιεζουμε τις κοινοτητες της Πεντελης να αποδεχθουν την αδεια που μας εδωσε η μονή να ανοιξουμε ενα Μακντοναλντ στην σπηλια

χρειαζομαστε την υποστηριξη σας!!!


quote:

(άχ, σας κάρφωσα. Τώρα θα πάει καλά η μέρα μου )



μπραβο καπετανιο - απ τη σχολη του Αρτεμη Ματσα κι εσυ, ε?

εγω για το διδακτορικο μου για ρουφιανος καρφωσα τον εαυτο μου!!!


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 14:50:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ν' "ακούσουμε" ιδέες.

Βρίλ; Τζόνυ; Κανένας άλλος;


Χαίρε Αίολε !

Χάρηκα για την πρόσκληση, μόνο, που όσο παράξενο και αν ακούγεται, εγώ δεν είμαι τόσο της ... μάσας, όσο του πεζοπορήματος και της ανάβασης !

Να στο πώ απλά: Άν έλεγες, πάμε τώρα, έχω σακίδιο με δυο σάντουιτς μέσα και νερό, να δούμε αυτό ή το εκίνο, θα ερχόμουν αμέσως.
Άμα μου λές για μύδια αχνιστά, θα σου απαντήσω ... αύριο ... και βλέπουμε

Κουκλάρες ? Χμ.. ενδιαφέρον. Αλλά είμαι κομπλέ, οπότε μόνο από στατιστικό (ακαδημαϊκό) ενδιαφέρον. Και άν περιμένουν οι κουκλάρες λίγο, μπορούν να πάνε πεζοπορία με το γιό μου.

Θα σου στείλω μάιηλ για τα .... συναντησιακά !

Χαιρετώ !

*** Η Καλή Κουβέντα Φέρνει Την Άλλην ***
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 14:58:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τάδε έφη JohhnieBeGood
quote:

και το αγνωστου προελευσεως κρεας, γεματο ενισχυτικες χημικες ουσιες γευσης!!!

θαυμα!



Κρέας ??? Διαβασα καλά... είπες "κρέας" ????

Πολύ αισιόδοξο σε βλέπω... !

quote:


πιεζουμε τις κοινοτητες της Πεντελης να αποδεχθουν την αδεια που μας εδωσε η μονή να ανοιξουμε ενα Μακντοναλντ στην σπηλια
χρειαζομαστε την υποστηριξη σας!!!



Αυτό ήταν έκπληξη και φτού σου! που μας κάρφωσες !

Ψάχνω για έμπειρο ψήστη για τα "hot Rats (R)" που θέλουμε να φτιάχνουμε σε αποκλειστικότητα, και τον ψάχνω στα -άδικα της Ομόνοια και στα μουλωχτά, και εσύ κάθεσαι και λες δημόσια ότι θα ανοίξουμε Φαστφουντάδικο στη Σπηλιά ????

Όσα μυστικά σου λέω δηλαδή, έτσι τα κρατάς εσύ μυστικά ???


*** Η Καλή Κουβέντα Φέρνει Την Άλλην ***
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 15:02:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μπορούν να πάνε πεζοπορία με το γιό μου.

εγώ πάλι λέω να βάλουμε παρέα τους γιους μας γιατί τουλάχιστον η κουκλάρα που γράφει σε λίγο ο γιος της θα της φέρνει τις γκόμενες σπίτι. Οπότε δεν είμαστε για περίμενε εδώ και καιρό.

quote:
Θα σου στείλω μάιηλ για τα .... συναντησιακά

γουάααουυ, τι ωραία λέξηηηηη.....


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 19:44:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είμαι και γώ μέσα γιά τη συνάντηση του Σεπτέμβρη!!
Πότε περίπου θα γίνει, αρχές μέσα, η τέλος του μήνα?

quote:
Είναι όπως π.χ. έχεις φανταστεί κάποια να έχει ξανθά μαλλιά, μπλε μάτια και λευκό δέρμα...και από κοντά να βλέπεις ότι είναι μελαψη, με μαύρα μαλλιά και μάτια, μουστάκι και σκούρες τρίχες στην πλάτη
.

Φίλε Αgnostic,, εγώ είμαι μιά πολύ ψηλή, με υπέροχο σώμα, γαλάζια τεράστια μάτια και ξανθά μαλλιά, αλλά έχω ένα μαύρο μουστάκι!
- Πειράζει? Ε, δεν μπορεί κανείς να τα έχει όλα!!
Υ.Γ.
Οτι μεζέδες και νάχει , δεν με πειράζει, όλα τα τρώω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 01:49:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

2 Θεσσαλονικές κουκλάρες σας κάνουν πρόταση για θαλασσινά, και εσείς την απορίπτεται

τσ τσ τσ τσ.....

που πήγαν οι άντρες βρε παιδιά??



αντρες γηινοι ή απο οπου ναναι?

κι εγω απορω...


θα ερχομουν για καλαμαροχταποδο Κθουλου ευχαριστως, αλλά φοβαμαι μην μπερδευτουν τα πλοκαμια μου με τα δικα του και καταληξουν στα καρβουνα


ΥΓ. δεν θα το θεωρησω (και καταγγειλω στον γαλαξιακο συνασπισμο) ως σεξουαλικη παρενοχληση εξωγηινου, γιατι στον Μιζαρ εχουμε άλλα ηθη και εθιμα

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 01:54:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Αρρίμπα!
Αλλά αυτήν την φορά να είναι και ο τζόνυ κλπ.



θα μας δειξουν στις ειδησεις...

quote:

άντε να δούμε τι θα γίνει γιατί δεν έχω βαρέλια για το καινούριο κρασί και πρέπει να αδειάσουμε κανένα απο τα παλιά , αλλά δεν τα καταφέρνω μόνος μου...


παλια βαρελια, παλιο κρασι?

να βοηθησω με την καρδια μου να αδειασουν - πανω απ ολα η δουλεια και η συνεργασια!

quote:

Που βρίσκεται αυτό το κρασί, Ω ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕ;



στην μεγαλονησο μονο!

quote:

Αν και δεν πολυσυμπαθώ τα θαλασσινά, η περιέργειά μου προέχει φίλε Agnostic!
Ν' "ακούσουμε" ιδέες.

Βρίλ; Τζόνυ; Κανένας άλλος;



πλοκαμακι Κθουλου λιαστο στα καρβουνα και αφθονη ρακη!

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 02:00:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Βρίλ

Χάρηκα για την πρόσκληση, μόνο, που όσο παράξενο και αν ακούγεται, εγώ δεν είμαι τόσο της ... μάσας, όσο του πεζοπορήματος και της ανάβασης !



κοιτα καπετανιο, εγω ξεκιναω νηστικος και περπαταω ολη μερα στα μονοπατια al Ntavelis travel, αλλά μετα (το βραδυ) θελω μασα και κρασο (και ζεξ λενε οι γιατροι και κατι θα ξερουν αφου σπουδαξαν την γιατρικη )

quote:

Κουκλάρες ? Χμ.. ενδιαφέρον. Αλλά είμαι κομπλέ, οπότε μόνο από στατιστικό (ακαδημαϊκό) ενδιαφέρον. Και άν περιμένουν οι κουκλάρες λίγο, μπορούν να πάνε πεζοπορία με το γιό μου.



ασε γιατι θα γερασουν οι κακομοιρες περιμενοντας

κι εγω κομπλε ειμαι, αλλά ειμαι και πονοψυχος αθρωπας (αν ειναι κουκλαρες) και βοηθαω τον συναθρωπα μου


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 02:05:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Είμαι και γώ μέσα γιά τη συνάντηση του Σεπτέμβρη!!
Πότε περίπου θα γίνει, αρχές μέσα, η τέλος του μήνα?



προς το τελος για να εχουμε αποδεχτει την μοιρα μας μετα τις διακοπες



quote:

Είναι όπως π.χ. έχεις φανταστεί κάποια να έχει ξανθά μαλλιά, μπλε μάτια και λευκό δέρμα...και από κοντά να βλέπεις ότι είναι μελαψη, με μαύρα μαλλιά και μάτια, μουστάκι και σκούρες τρίχες στην πλάτη
.



εσυ φανταζεσαι στο δικτυο???

στεϊ του ριαλιτι...

quote:

Φίλε Αgnostic,, εγώ είμαι μιά πολύ ψηλή, με υπέροχο σώμα, γαλάζια τεράστια μάτια και ξανθά μαλλιά, αλλά έχω ένα μαύρο μουστάκι!
- Πειράζει? Ε, δεν μπορεί κανείς να τα έχει όλα!!



ειμαι κοντο μονκγολακι με ασπρο μουστακι και μερικα πλοκαμια

πειραζει?

quote:

Υ.Γ.
Οτι μεζέδες και νάχει , δεν με πειράζει, όλα τα τρώω.



αν μιλαμε για βουνο και ληστοσυμμοριτες, δεν εχει θαλασσινα το μενου

αρνοκατσικα και λουκανικα εχει - αντε και κανα στιφαδακι για ορεκτικο

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 06:30:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητές φίλες another star και GWGW.

Εκτός απροόπτου κάπου μεταξύ 9 και 14 Αυγούστου θα βρίσκομαι προς τα μέρη σας...για την ακρίβεια Χαλκιδική. Στιγμιαία θα βρίσκομαι στη Θεσσαλονίκη, για να με μαζέψουν με αυτοκίνητο και να με μεταφέρουν στην έμορφη περιοχή της Χαλκιδικής ώστε να παρα-θερίσω.

Δεν ξέρω κατά πόσο θα βρίσκομαι κοντά στα λημέρια σας εκείνες τις μέρες και κατά πόσο εύκολο βέβαια θα είναι να διαφύγω από την παρέα για ανταμωση μαζί σας

Θα το 'χω στο νου μου βέβαια και αν έχετε καμιά καλή ιδέα προτείνετέ την.


Προς τα παλικάρια που θα παρουσιάσουν τα βιβλία τους τον Σεπτέμβρη:

Ειλικρινά θα προσπαθήσω να παρεβρεθώ και να τα πούμε κι από κοντά. Βέβαια επειδή είμαι κάτοικος νοτίων προαστίων θα ήθελα μιας και είστε γνώστες των βουνών της Αττικής να μου υποδείξετε κάποια μυστική δίοδο, που από τον Υμηττό στο ύψος του Καρέα να βγάζει κατευθείαν(με τηλεμεταφορά ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο)στην Πεντέλη όπου απ'ότι διάβασα, θα γίνουν οι βιβλιο-παρουσιάσεις.

Για να μην κάψω και πολύ βενζίνα κιόλας

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 06:37:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Φίλε Αgnostic,, εγώ είμαι μιά πολύ ψηλή, με υπέροχο σώμα, γαλάζια τεράστια μάτια και ξανθά μαλλιά, αλλά έχω ένα μαύρο μουστάκι!
- Πειράζει? Ε, δεν μπορεί κανείς να τα έχει όλα!!


Μη μου λες τέτοια και με σκανδαλίζεις τώρα

Κάνει και ζέστα...
Χεχε...

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 09:22:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αντρες γηινοι ή απο οπου ναναι?

έχεις δίκιο τζόνυ δεν το διευκρίνησα, άσε με να το σκεφτώ όμως...

agnostic,

δεν το συζητώ, μου στέλνεις μαιλ για να κανονίσουμε καφέ αν τελικά έρθεις. Εγώ προσφέρομαι αν είναι απογευμα ή οποιαδήποτε ώρα σκ να σε παραλάβω να σε πάω για καφεδάκι και μετά να σε πάω όπου είναι οι γνωστοί σου. Κανόνισε να έχεις λίγο χρόνο να σε δούμε βρε πουλάκι μου.
Εγώ ήμουν χαλκιδική τη προηγούμενη βδομάδα, δεύτερο πόδι, και ήταν όχι απλά τέλεια, σκετη μαγεία.Ότι και να σου πω είναι λίγο.


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 09:52:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
Αγαπητές φίλες another star και GWGW.

Εκτός απροόπτου κάπου μεταξύ 9 και 14 Αυγούστου θα βρίσκομαι προς τα μέρη σας...για την ακρίβεια Χαλκιδική. Στιγμιαία θα βρίσκομαι στη Θεσσαλονίκη, για να με μαζέψουν με αυτοκίνητο και να με μεταφέρουν στην έμορφη περιοχή της Χαλκιδικής ώστε να παρα-θερίσω.

Δεν ξέρω κατά πόσο θα βρίσκομαι κοντά στα λημέρια σας εκείνες τις μέρες και κατά πόσο εύκολο βέβαια θα είναι να διαφύγω από την παρέα για ανταμωση μαζί σας


καλως να μας ερθεις!!!!!!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 15:53:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:

Υ.Γ.
Οτι μεζέδες και νάχει , δεν με πειράζει, όλα τα τρώω.


αν μιλαμε για βουνο και ληστοσυμμοριτες, δεν εχει θαλασσινα το μενου

αρνοκατσικα και λουκανικα εχει - αντε και κανα στιφαδακι για ορεκτικο


E, τότε να φέρω και γώ σε ταπεράκι, κατι ελαφρύ, όπως κανένα χουνκιάρ μπεγιεντί, μελιτζάνες ιμάμ, κανά ταψί μουσακά, τέλος πάντων κατι light για να μη βαρυστομαχιάσουμε στην ορειβασία(!)

quote:
quote:Φίλε Αgnostic,, εγώ είμαι μιά πολύ ψηλή, με υπέροχο σώμα, γαλάζια τεράστια μάτια και ξανθά μαλλιά, αλλά έχω ένα μαύρο μουστάκι!
- Πειράζει? Ε, δεν μπορεί κανείς να τα έχει όλα!!

Μη μου λες τέτοια και με σκανδαλίζεις τώρα

Κάνει και ζέστα...
Χεχε...


Για δές βρε παιδί μου, κάτι βίτσια που υπάρχουν! Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου...
Και δεν ανέφερα και την μαύρη, τριχωτή, τσιγκελωτή ουρά... για να μην το βάλουν όλοι στα πόδια - αλλά τώρα που ξέρω καλύτερα... Μη μου πείς τώρα ότι σ' αρέσει και το χουνκιάρ μπεγιεντί - ΤΟ Βίτσιο!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

karma
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
497 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 16:16:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους karma  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Agnostic

Ειλικρινά θα προσπαθήσω να παρεβρεθώ και να τα πούμε κι από κοντά. Βέβαια επειδή είμαι κάτοικος νοτίων προαστίων θα ήθελα μιας και είστε γνώστες των βουνών της Αττικής να μου υποδείξετε κάποια μυστική δίοδο, που από τον Υμηττό στο ύψος του Καρέα να βγάζει κατευθείαν(με τηλεμεταφορά ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο)στην Πεντέλη όπου απ'ότι διάβασα, θα γίνουν οι βιβλιο-παρουσιάσεις.

Για να μην κάψω και πολύ βενζίνα κιόλας


Αγαπητέ Agnostic

Υπάρχει και άλλος τρόπος και πιο ανέξοδος... να διακτινιστείς !!!!!!

Υ.Γ. Χαιρετίσματα στους καλούς φίλους, Αίολος, Py8agoras και Ελάχιστος ! Ελάχιστε, η τσικουδιά σου είναι θαύμα !!!!



Φιλικά, www.greekastrology.gr


η karmaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 19:03:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για σου και 'σένα Κάρμα!
Ηταν ωραίες οι συναντήσεις που διοργανώσατε.

Θα χρειαστώ τις γνώσεις σου σε 2-3 βδομαδούλες.
Θα σου πω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 19:07:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οταν θέλουν και οι 2, 3, 4, ..., όλα γίνονται Βρίλ!
Ακόμα και χωρίς (μπλιάχ) θαλασσινά.

Edited by - Αίολος on 20/07/2006 19:09:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 21:18:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Οταν θέλουν και οι 2, 3, 4, ..., όλα γίνονται Βρίλ!
Ακόμα και χωρίς (μπλιάχ) θαλασσινά.

Edited by - Αίολος on 20/07/2006 19:09:18


Καλά... καλά....


Στο τέλος θα σας ψήσουν ο Τζώνης και ο Τάσος και θα καταλήξουμε πάλι στο αγαπημένο τους ΜακΝτόναλντς, να τρώμε "κρέας" και "ψωμάκια", και να οραματίζονται ότι ανεβήκαν στο βουνό και τα λοιπά και τα λοιπά...
(ότι γίνεται πάντα δηλαδή)

*** Η Καλή Κουβέντα Φέρνει Την Άλλην ***
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 21:58:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σου karma

πραγματικά η προηγούμενη συνάντηση που διοργανώσατε ήταν άψογη.

φιλιά και αγάπη σε όλους κύριοι.


υγ. η παρέα και οι όμορφες συζητήσεις μας , ας γίνουν παράδειγμα και σε άλλους φίλους κατά Μύθος-Θρησκεία μεριά...

ήμαστε όλοι άνθρωποι τελείως διαφορετικων πιστεύω και διαφορετικής κοσμοθεώρησης και όμως καταφέραμε να αλληλοσυμπληρώσουμε τις γνώσεις μας χώρίς να θελήσεις ο ένας να αλλάξει τον άλλον...

τόσο δύσκολο θα ήταν να το καταφέρναμε και εδώ...


ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 22:02:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τον αγαπητό αστροψυχή ξέχασα να χαιρετήσω ονομαστικά...
ο οποίος ήταν και ο διοργανωτής εκείνου του αξέχαστου του συμποσίου


ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2006, 13:16:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ήμαστε όλοι άνθρωποι τελείως διαφορετικων πιστεύω και διαφορετικής κοσμοθεώρησης και όμως καταφέραμε να αλληλοσυμπληρώσουμε τις γνώσεις μας χώρίς να θελήσεις ο ένας να αλλάξει τον άλλον...
Αλήθεια λέει παιδιά!
Με τον ΕΛΑΧΙΣΤΟ διαφωνώ σε πολλά, αλλά τα λέμε μιά χαρά!

Και χωρίς να μαλλιοτραβηχτούμε...

Πού 'σαι Ψηλέ μου;;; (άσχετο)

Και τα δικά μου χαιρετίσματα στον Αστροψυχή!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2006, 15:01:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Αίολος

Με τον ΕΛΑΧΙΣΤΟ διαφωνώ σε πολλά, αλλά τα λέμε μιά χαρά!



εγω παλι δεν θυμαμαι να διαφωνησαμε σε κατι...


κι αυτο γιατι μιλαει βιωματικα


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2006, 18:37:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξέρεις κανέναν που να μην μιλάει βιωματικά τζόνυ;
Και δεν έχουμε όλοι τα ίδια βιώματα, έτσι δεν είναι;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1328125
Maintained by Digital Alchemy