ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
elizabetta20
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2006, 17:09:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elizabetta20  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εντύπωση μου χει κάνει γενικά όλο το site!είναι αξιόλογο,με άρθρα τα οποία μπορούν να αφυπνίσουν ερωτηματικά καί ανησυχίες που ποτέ δεν είχες ή μάλλον δεν ήξερες οτι είχες,πολλές απαντήσεις συγκεκριμένες καί όχι περί ανέμων και υδάτων ή αμπελοφυλλοσοφίες,άτομα με εκλεπτυσμένη αισθητική(σύμφωνα με τα όσα γράφουν πάντα)!θες καί άλλα να σου πώ?πολύ σημαντικό είναι επιπλέον καί το εξής:ακόμα καί αν υπάρχουν διαφωνίες μεταξύ των μελών,λύνονται πάντα αξιοπρεπώς!!μπράβο σας!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2006, 03:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΡΕΣΕΙ.
ΠΟΙΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ?
ΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ?
Ο ΕΡΩΤΩΝ ΕΞΕΡΕΙΤΕ ΦΥΣΙΚΑ.
ΕΤΣΙ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΕΙΝΕΙΣ.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elizabetta20
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2006, 14:59:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elizabetta20  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οπως καταλαβαίνεις είμαι πολυ καινούρια για να ανακαλύψω όλους τους ανθρώπους που καταθέτουν σωστά τις εμπειριές τους.Διαβάζω συνέχεια τα topic σας εκστασιασμένη,αλλά σπάνια γράφω,για τον απλούστατο λόγο πως δεν έχω αντίστοιχες αξιόλογες εμπειρίες δικές μου.Φυσικά και έχω ακούσει πολλά,αλλά θέλω να είμαι σίγουρη οτι αληθέυουν για να τα καταγράψω.Όσο για τις ερωτήσεις μου γλυκιέ μου σου απαντάω ως εξής:
ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΕΛΗ: dying incubus , αναζητητής(ξέρω οτι υπάρχουν και άλλοι αλλά δεν τουσ θυμάμαι τώρα)
ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ : καθημερινές ιστορίες,ένα σκληρό τεστ αγάπης,ύψος βουνών καί λεξάριθμοι,ανεξήγητες εμπειρίες στην Πεντέλη.
ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ FORUMS : μεταξύ τυριού και αχλαδιού, απόψεις προτάσεις κ.α , η γνώση ,η ψυχή , το παράξενο .
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2006, 15:36:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΕΛΗ: dying incubus , αναζητητής(ξέρω οτι υπάρχουν και άλλοι αλλά δεν τουσ θυμάμαι τώρα)


Καλή μου elizabetta20, να 'σαι καλά!
Θα δεις με τον καιρό πως στην ουσία τίποτα δεν χωρίζει κανέναν μας από τον άλλον και μπορούμε να βρούμε έναν κώδικα επικοινωνίας τέτοιον που, ακόμα και μέσα από μια διαφωνία απόψεων, η επικοινωνία μας θα ωφελήσει τόσο εμάς τους ίδιους, τους συνομιλητές μας αλλά και πιθανότατα όλους αυτούς τους ανθρώπους που διαβάζουν τις Συζητήσεις μας χωρίς να είναι εγγεγραμμένα μέλη.

Το κλειδί λοιπόν σ' αυτήν την υπόθεση είναι ακριβώς αυτό:

Να μάθουμε πως να αποδεχόμαστε τον συνάνθρωπο μας και να του δείξουμε τον σεβασμό μας.

Αυτό είναι ένα θέμα το οποίο μπορεί να αναπτυχθεί εκτενώς και το οποίο θα είναι ωφέλιμο για όλους μας.
Και φυσικά δεν εννοώ απλά για την γόνιμη συμμετοχή μας στις Συζητήσεις αλλά και για το πως θα εξελιχθούμε εμείς ως άνθρωποι.

Σχετικά με τις Κατηγορίες Συζητήσεων που σε ενδιαφέρουν αλλά και τα αγαπημένα θέματα ίσως δεις με το πέρασμα του χρόνου πως όλο και περισσότερα θα σε ελκύουν...

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Imperator
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
227 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2006, 15:48:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Imperator  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΕΛΗ: dying incubus , αναζητητής(ξέρω οτι υπάρχουν και άλλοι αλλά δεν τουσ θυμάμαι τώρα)

Κουκλίτσα μου γλυκιά εμένα δε με βάζεις?


Δε πειράζει ματάκια μου, φιλάκια!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elizabetta20
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2006, 23:02:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elizabetta20  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αααααααααααχχχχχχχχχχχ ψυχή imperator μου τί είναι αυτά που λες?είστε αρκετοί αυτοί που μου αρέσετε(τα κείμενα τους εννοώ..)απλά δεν μπορώ να συγκρατήσω ονόματα!!!οι απαντήσεις στα θέματά σας άλλωστε δείχνουν κατά πόσο έχουν ανταπόκριση στο..ευρύ κοινό!!!dying incubus ευχαριστώ για τα σχόλιά σου!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Imperator
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
227 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2006, 02:04:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Imperator  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μωράκι μου!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2006, 08:00:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε Imperator, τι ενθουσιασμός είναι αυτός?
Προς στιγμήν μπερδεύτηκα και ψαχνόμουν να βρω που μπήκα...
Μη μας τα κάνεις αυτά πρωΐ - πρωΐ!

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Imperator
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
227 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2006, 12:59:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Imperator  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χε, χε... σόρρυ για την παρέκκλιση αλλά νομίζω είναι κάτι το ευχάριστο
Και σίγουρα καλύτερο από το να πέφτουν μπινελίκια όπως αλλού...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elizabetta20
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2006, 17:28:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elizabetta20  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τελικά αποφασίσατε που θα συναντηθείτε?μην το καθυστερείτε!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2006, 05:14:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευρυχως που ειπα οτι ο ερωτων εξαιρειτε χαχα
ας ειναι.
τι σου αρεσει περισοτερο στον dying incubus?
ισως να εχει αρετες που δεν εχω παρατηρησει χαχα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxic
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2006, 23:27:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxic  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος toxic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!
ΖΩ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ Κ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ.ΕΙΜΑΙ 20 ΧΡΟΝΟΝ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΥΕΣ ΝΥΧΤΕΣ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ.(ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΟΝΗΡΟ)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2006, 02:53:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αυτή θα είναι η ιδανική παρέα για τις κρύες νύχτες του χειμώνα.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Αστειεύομαι.....

Καλώς όρισες στο φόρουμ φίλε toxic.

Εχεις να δεις και να ακούσεις πολλά "ωραία" πράγματα εδώ.

Α και μπάι δε γουέι..εγώ είμαι ο πιο αντικειμενικός συνομιλητής εδώ μέσα

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2006, 09:22:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Α και μπάι δε γουέι..εγώ είμαι ο πιο αντικειμενικός συνομιλητής εδώ μέσα

εγινεεεεε


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2006, 17:47:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΙΜΑΙ 20 ΧΡΟΝΟΝ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΥΕΣ ΝΥΧΤΕΣ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ.

Μπα...Μπορεί να μην είναι και τόσο καλή η ιδέα.
Εάν οι νύχτες είναι πολύ κρύες, θα χρειάζεσαι γάντια για να πληκτρολογείς και να μην παγώνουν τα δάχτυλά σου!
Το είχα δοκιμάσει κι εγώ παλιά (τα γάντια, όχι την παρέα για τις κρύες νύχτες του χειμώνα ) και το αποτέλεσμα έμοιαζε με το παρακάτω:

δφιθαφωβνώ μαζί σο9υ φίλε μου, γιατίν πιστεύωψ πωες η μ,ετενσάρκωση δφρεν αφγοιρά τη μεταφορά της ψυχής απ΄9ον ένα άτιομο σε κι΄σαποιο άσλλο σ΄βωμσα...


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2006, 17:35:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το είχα δοκιμάσει κι εγώ παλιά (τα γάντια, όχι την παρέα για τις κρύες νύχτες του χειμώνα ) και το αποτέλεσμα έμοιαζε με το παρακάτω:

δφιθαφωβνώ μαζί σο9υ φίλε μου, γιατίν πιστεύωψ πωες η μ,ετενσάρκωση δφρεν αφγοιρά τη μεταφορά της ψυχής απ΄9ον ένα άτιομο σε κι΄σαποιο άσλλο σ΄βωμσα...


Γι'αυτό εγώ έκοψα τις άκρες από τα γάντια για να είναι τα δάχτυλα έξω. Χεχε


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
T_Chameleon of Rodos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
92 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2006, 15:24:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εσείς όλοι είστε σχετικά κοντά τι να πω και εγώ που είμαι ρόδο…..

ΕΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ..
Ξένος Στρατός θα έρθει. Χριστό θα πιστεύει, γλώσσα δεν θα ξέρει...
P.F.S.O.C.A.T.T.O.SΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dimitris5
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2007, 13:36:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dimitris5  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια χαραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy