ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2006, 18:44:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...παρ' εκτός και θες να πεις ότι είμαι στριμμένος!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2006, 23:56:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

Αίολος

Ξέρεις κανέναν που να μην μιλάει βιωματικά τζόνυ;
Και δεν έχουμε όλοι τα ίδια βιώματα, έτσι δεν είναι;



πολλους φιλε Αιολε, πολλους...

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2006, 01:19:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ας συναντησουμε απο κοντα αυτους που τοσο καιρο παρακολουθουμε να γαρφουν στα Forums αυτης της ιστοσελιδας.Κλειστε Ραντεβου και εξω απο τον κοσμο του Διαδυκτιου αν αυτο ειναι Δυνατο.Μην φυλακιζεστε στον ιδιο σας τον ουρανο..

καλα,δεν σε φοβιζει λιγο αυτο,που ξερεις τι ειναι ο αλλος.και αν ειμαι ενα 13 χρονο κοριτσακι με γλυφιτζουρι στο χερι θα πας για καφε μαζι μου ?


ΑΣΧΕΤΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ

ακουσα οτι με κατηγορησαν μερικοι οτι ημουν ο negroman,το τοπικ το διαβασα οταν ειχε κλειδωθει και ψοφισα στα γελια.ομως δεν το εκανα εγω,δυστυχως {για να ειμαι και απολυτα ειλικρινης} διοτι ηταν τοσο αστειο,που αν μου το ελεγαν θα εμπαινα στο πειρασμο.ομως θα το ελεγα μετα και δεν θα το αφηνα ετσι.δεν ημουν εγω ο negroman χωρις πλακα,παντως οποιος και αν ηταν,το τοπικ ηταν ολα τα λεφτα.

santaclaws is coming....to town!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2006, 21:30:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
καλα,δεν σε φοβιζει λιγο αυτο,που ξερεις τι ειναι ο αλλος.και αν ειμαι ενα 13 χρονο κοριτσακι με γλυφιτζουρι στο χερι θα πας για καφε μαζι μου ?

Αν και παίζει αυτό το ενδεχόμενο, εντούτοις δεν το θέτεις σωστά.
Να φοβηθεί κάποιος από το 13χρονο κοριτσάκι? Τι,δηλαδή? Μην του πετάξει το γλυφιτζούρι στο κεφάλι?
'Η μάλλον πρέπει να φοβηθεί το κοριτσάκι από αυτόν?

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν 8α πάμε για καφέ πάντως...
Εγώ θα την πήγαινα στις κούνιες και στην τσουλήθρα της πλησιέστερης παιδικής χαράς...

Πάντως η αλήθεια είναι ότι ο καθένας όσο μικρός ή μεγάλος ηλικιακά και αν είναι μπορεί και πρέπει να αναλαμβάνει τις ευθύνες του.
Οι τέτοιου είδους γνωριμίες ενέχουν πάντοτε ένα ποσοστό "ρίσκου" σε διάφορα επίπεδα, από τα πλέον χείριστα και σοβαρά (του να είναι κάποιος πχ ο "ψυχοπαθής δολοφόνος με το πριόνι") έως τα ηπιότερα (απλώς να είναι ένας μη-ενδιαφέρων τύπος που να λέει βαρετές σαχλαμάρες και να παρακαλάς πότε να έρθει η ώρα να φύγεις...)

Και όταν μιλάω για "ευθύνες" πιο πάνω, εννοώ μια στοιχειώδη "προεργασία" του ποιον πάμε να συναντήσουμε.
Καλό είναι να έχει προηγηθεί ένα είδος "ψυχογραφήματος" βάσει των γραπτών του, ένα χτίσιμο κάποιου "προφίλ" έστω κι αν δεχόμαστε όλοι μας ως λογικά σκεπτόμενοι, a priori, ότι κάποιος μπορεί εύκολα μέσα από τις αράδες της οθόνης να παρουσιάσει κάτι τελείως διαφορετικό από ότι είναι.

Εγώ μιλάω πάντως για τα πολύ βασικά. Ενα μίνι-"προφιλτράρισμα",ας πούμε..

Για παράδειγμα, αν εγώ υποστηρίζω μέσω των εδώ γραπτών μου ότι είμαι το "τέρας του Λοχ-Νες" ή ότι είμαι φαν των ανθρωποθυσιών, δεν ξέρω κατά πόσο είναι συνετό κάποιος να επιθυμεί να με γνωρίσει.

Εξάλλου το ηλικιακό/ιδεολογικό/μορφωτικό/αποψε-ολογικό "προφίλ" του κάθε γράφοντα στο φόρουμ, μπορεί να εξαχθεί με αρκετά ικανοποιητική προσέγγιση στις πλείστες των περιπτώσεων, από έναν κάπως προσεκτικό αναγνώστη/παρατηρητή, και ιδίως για άτομα που έχουν έναν εύλογο αριθμό μηνυμάτων σε αρκετές ενότητες.

Βέβαια πάντοτε υπάρχουν και οι εκπλήξεις και τα "κρυφά ταλέντα"!

-----

Και μην νομίσεις φίλε Deghar Adhark ότι δεν καταλάβαμε ποιο είναι το 13χρονο κοριτσάκι!
Όλοι το ξέρανε από την αρχή πως περιγράφεις την ...medtech!
Είναι ολοφάνερο από τα γραπτά της και το ύφος της ότι πρόκειται για αυτήν

Επίσης θα ξέρεις ότι υπάρχει και μια άλλη συμμορία πιτσιρικάδων, 10 με 12 χρονών, που κυκλοφορούν με κοντά παντελονάκια και πατίνια και κουβαλάνε όλοι μαζί τους σφεντόνες και καλό είναι να μη τους προτείνεις συνάντηση για καφέ γιατί θα "σε φτύσουν"
Ενα παγωτό ίσως είναι ένα καλό δέλεαρ, αλλά και πάλι μπορεί να κάνουν τους δύσκολους. Βλέπεις στην εποχή μας και τα παιδιά είναι απαιτητικά και από νωρίς μπαίνουν στο κλίμα του άκρατου καταναλωτισμού...

Τώρα για ονόματα, δεν ήθελα να τους καρφώσω, αλλά μια που το'φερε η κουβέντα είναι ο Αίολος, ο Βριλ, ο ΑΖΑΧ, ο Τζώνυ-και-τα-λοιπά και μερικοί άλλοι, και μάλλον θα σκαρώνουν καμιά σκανταλιά αυτήν την ώρα, τώρα που δεν έχουν και σχολείο και είναι για διακοπές...

Τέλος, για να μιλήσω και βιωματικά που λέει και ο φίλος μου ο Αίολος (κι εγώ είμαι 12 χρονών και...μεγαλοδείχνω) εγώ εφαρμόζοντας αυτές τις απλές αρχές έχω συναντήσει αρκετό κόσμο από αυτούς που γράφουν εδώ. Είτε στα πλαίσια ομαδικής συνάντησης/παρέας, είτε και κατ'ιδίαν.

Στις πλείστες των περιπτώσεων πρόκειται για ενδιαφέροντα άτομα με συγκροτημένο χαρακτήρα και απόψεις/βιοθεωρίες που μπορεί να είναι από παρόμοιες έως και εκ διαμέτρου αντίθετες από τις δικές μου,αλλά σίγουρα με έναν πιο "ευρύ" νου από τον "κοινό" και με διάθεση για ειλικρινή διάλογο και "ανταλλαγή" απόψεων/ιδεών.
Τη συντριπτική πλειοψηφία αυτών τους ξανασυναντώ ή επιθυμώ να τους ξανασυναντήσω όποτε οι συνθήκες το επιτρέψουν.
Υπάρχουν και κανα-δυο περιπτώσεις που με απογοήτευσαν σε όλα τα επίπεδα λόγω της συμπεριφοράς, του χαρακτήρα ή των εκφράσεων/ενεργειών τους και για αυτούς ήταν "πρώτη και τελευταία" που λέμε.
Πάντως σε καμία περίπτωση δεν ένιωσα ότι όλο αυτό είναι κάτι "κακό", "επικίνδυνο", "μάταιο" ή οτιδήποτε άλλο τέτοιο.

Η συνολική εικόνα είναι και παραμένει θετική και εγώ από την πλευρά μου το συνιστώ σε όλους, υπό την προϋπόθεση να χρησιμοποιούν την κρίση και τη λογική τους και να προσέχουν λίγο περισσότερο αν ανήκουν σε κάποιες μικρότερες ηλικιακές κατηγορίες.




.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2006, 21:02:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Για παράδειγμα, αν εγώ υποστηρίζω μέσω των εδώ γραπτών μου ότι είμαι το "τέρας του Λοχ-Νες" ή ότι είμαι φαν των ανθρωποθυσιών, δεν ξέρω κατά πόσο είναι συνετό κάποιος να επιθυμεί να με γνωρίσει.


Φίλε Pythagoras,αν υπήρχαν κάποιοι τέτοιοι , πιστεύεις ότι θα
το έλεγαν έτσι απροκάλυπτα?
Προσωπικά πιστεύω ότι είναι εύκολο να κρύψει κανείς πλευρές της προσωπικότητας του, που πιθανότατα δεν θα ήταν εύκολα αποδεκτές από πολύ κόσμο, και να παρουσιάζει μόνο μιά πλευρά της προσωπικότητας - π.χ. μιά "διανοούμενη" πλευρά, ενώ οι προσωπικές του προτιμήσεις, τα πιστεύω και οι συνήθειες δεν αποκαλύπτονται, παρά μόνον πολύ αργότερα, όταν εντοπίσει άτομα που κατά τη γνώμη του είναι ευάλωτα σε τέτοιου είδους επιρροές...

Αυτό γίνεται συνεχώς στην προσωπική μας ζωή, και πολύ περισσότερο στα φορουμ, και γενικότερα στην απρόσωπη επικοινωνία.

Υ.Γ. Προσωπικά θα ήθελα να γνωρίσω το τέρας του Λοχνές, γιατί ,έτσι κι αλλιώς δεν νομίζω ότι έχει ακουστεί να έκανε τίποτα κακό!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2006, 22:09:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Υ.Γ. Προσωπικά θα ήθελα να γνωρίσω το τέρας του Λοχνές, γιατί ,έτσι κι αλλιώς δεν νομίζω ότι έχει ακουστεί να έκανε τίποτα κακό!!

Εγώ είμαι αυτό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2006, 10:21:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote: Υ.Γ. Προσωπικά θα ήθελα να γνωρίσω το τέρας του Λοχνές, γιατί ,έτσι κι αλλιώς δεν νομίζω ότι έχει ακουστεί να έκανε τίποτα κακό!!

Εγώ είμαι αυτό!


Αγαπητέ Αίολε, ( χμμ... κύριε τέρας του Λοχνές..) χαίρω πολύ..

Επειδή όμως φοβάμαι ότι με δουλεύεις, στείλε μου τα στοιχεία σου - ξέρεις, τα συνήθη, ύψος, βάρος, πλάτος, ημερομηνία γέννησης, και ΒΕΒΑΙΩΣ πρόσφατη φωτογραφία σου. Ξέρεις, κυκλοφορούν πολλοί που υποδύονται το συγκεκριμένο ΄τερας, και πρέπει να είμαι σίγουρη...

Υ.Γ. Διευθυνση κατοικίας μη στείλεις- την ξέρω: Λοχνές, ΣΚΩΤΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2006, 17:46:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θελω να δω το υφος σου σε μια τετοια συναντηση...


quote:
Και μην νομίσεις φίλε Deghar Adhark ότι δεν καταλάβαμε ποιο είναι το 13χρονο κοριτσάκι!
Όλοι το ξέρανε από την αρχή πως περιγράφεις την ...medtech!
Είναι ολοφάνερο από τα γραπτά της και το ύφος της ότι πρόκειται για αυτήν

τι ?! οχι βεβαια βασικα αυτο το μελος δεν το ξερω.
ο κυριος με συκοφαντει παρακαλω τους συντονιστες να λαβουν τα μετρα τους.πλακα κανω


santaclaws is coming....to town!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2006, 14:48:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Deghar Adhark, φαντάζομαι ότι αναφέρεσαι σε μένα..

quote:
θελω να δω το υφος σου σε μια τετοια συναντηση...

Θέλεις να δείς ΤΟ ΥΦΟΣ ΜΟΥ η ΤΟ ΥΨΟΣ ΜΟΥ σε μια τέτοια συνάντηση? τώρα που το σκέφτομαι, πρέπει να ανεβώ σε καμμιά πολυκατοικία στην ταρατσα, για να έρθω φάτσα με το τέρας του Λοχνές, μιά και φαίνεται ψηλό απο΄τις περιγραφές..

Οσο για το ύφος μου, θα είμαι γελαστή, ευχάριστη, ομιλητική - όπως θα ήμουν με τον καθένα, δεν κάνω διακρίσεις εγώ -αν και λέω να αποφύγω την χειραψία σε πρώτη φάση!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2006, 18:48:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
τώρα που το σκέφτομαι, πρέπει να ανεβώ σε καμμιά πολυκατοικία στην ταρατσα, για να έρθω φάτσα με το τέρας του Λοχνές, μιά και φαίνεται ψηλό απο΄τις περιγραφές..

Μπααα...
Μην ακούς τι λένε.
Δεν είμαι και τόσο ψηλός...
...και δεν χρειάζεται ν' ανέβης σε καμμία ταράτσα για να με δεις!
Ε, υπάρχουν πιο απλοί τρόποι...


Α! Ξέχασα!
Υψος 1,75, βάρος 65kg, διαστάσεις 90-60-90, γεννήθηκα κάποιον Μάϊο, ακούω μουσική, διαβάζω τένις και με κάνουν ταξίδια. Και όσο για φωτο, άλλοι τρώνε μια ζωή περιμένοντας...
Μην τα θέλεις όλα στο πιάτο!
Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι ξανθίζω.

Edited by - Αίολος on 04/08/2006 18:57:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2006, 18:55:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...κάτι μου θυμίζει αυτή η περιγραφή...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2006, 19:16:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κατι μου θυμίζει αυτη η περιγραφη..

Τι, αραγε?

παντως Αιολε, καλο ακουγεται. Λοιπόν, αν είσαι συμφωνος, θα σου στείλω ακριβή διεύθυνση ( στο e-mail σου) της πολυκατοικίας στην Κυψέλη όπου θα δώσουμε ραντεβού. Καλού-κακού, εγώ θα είμαι στην ταράτσα. Γιά να με γνωρίσεις μεσ' το πλήθος, θα φοράω παντελόνια και τσαντόρ, και θα κρατώ φωτογραφική μηχανή και ένα οπλοπολυβόλο. Το κωδικό μου όνομα είναι " Γιάννης" - κατά το " φοβάτ' ο Γιάννης το θεριό, και το θεριό το Γιάννη" - εσύ θα κάνεις το θεριό.

- Και μη πεί κανείς ότι έχω καμμιά σχέση με τη Χεζμπολάχ, μαύρο φίδι που τον έφαγε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

valgraph
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
294 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2006, 22:10:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους valgraph  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Α! Ξέχασα!
Υψος 1,75, βάρος 65kg, διαστάσεις 90-60-90, γεννήθηκα κάποιον Μάϊο, ακούω μουσική, διαβάζω τένις και με κάνουν ταξίδια. Και όσο για φωτο, άλλοι τρώνε μια ζωή περιμένοντας...
Μην τα θέλεις όλα στο πιάτο!
Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι ξανθίζω.

Edited by - Αίολος on 04/08/2006 18:57:17



ΡΕ, ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΚΟΜΕΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ...
Η ΛΙΓΟ ΑΔΕΡΕΦΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΟ...
ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΟΛΥΣΕΡΝΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ. ΑΚΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ.
ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ "Η ΑΙΟΛΟΣ" - ΤΟΤΕ SORRY. D)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2006, 23:51:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κι έλεγα τι μου θυμίζει...
Μπράβο ρε!

Edited by - Αίολος on 04/08/2006 23:55:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/08/2006, 12:39:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπράβο valgraph,
είσαι πολύ παρατηρητικός..πράγματικά, οι αναλογίες του η της " Αίολος", 90-60-90, παραπεμπουν σε " δαχτυλιδι-μεση"

Φαίνεται, είμαι πολύ μικρή κι αθώα - ακόμα..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/08/2006, 14:15:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
του η της " Αίολος"
TOY γλυκιά μου!
quote:
Φαίνεται, είμαι πολύ μικρή κι αθώα - ακόμα..

Για το "μικρή" δεν μπορώ να κάνω τίποτα.
Για το "αθώα" όμως, ε, όλο και κάτι θα μπορεί να κάνει το τερατάκι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/08/2006, 16:34:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
βασικα,στον Πυθαγορα αναφερομουν

santaclaws is coming....to town!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2006, 20:41:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου, ¨θείε Αίολε, είμαι η μικρούλα η Ναυσικά!

quote:
Για το "μικρή" δεν μπορώ να κάνω τίποτα.
Για το "αθώα" όμως, ε, όλο και κάτι θα μπορεί να κάνει το τερατάκι...

Είμαι 7 χρονών, έχω κοτσιδάκια και μια μπαλιτσα!

Θελεις να με πας στο λούνα-παρκ, και να μου παρεις γλυφιτζούρι , παγωτό και χαμπουργκερ?

Α, και κοίτα - φέρε και 300 ευρω μαζί σου - τα θέλω μπροστά!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2006, 23:59:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά ντεεε
Μη βαράς...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/08/2006, 16:55:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
2 Θεσσαλονικές κουκλάρες σας κάνουν πρόταση για θαλασσινά, και εσείς την απορίπτεται

τσ τσ τσ τσ.....

που πήγαν οι άντρες βρε παιδιά??

εμείς πάντως με την GWGW το έχουμε κανονίσει ήδη. Να ξαναζουλεύετε


Πω πω...
Πώς δεν το είδα νωρίτερα!
Κυρία, κυρία!
Εχει δεύτερο γύρο από θαλασσινά,
τώρα που είμαι κοντά στα μέρη σας???

quote:

Είμαι 7 χρονών, έχω κοτσιδάκια και μια μπαλιτσα!

Θελεις να με πας στο λούνα-παρκ, και να μου παρεις γλυφιτζούρι , παγωτό και χαμπουργκερ?

Α, και κοίτα - φέρε και 300 ευρω μαζί σου - τα θέλω μπροστά!


Πάει, χάλασε η νεολαία....
(ή έβλεπε πολύ χρηματιστήριο τον καιρό της Μεγάλης Φούσκας...)


Αίολε, αν πας με 7χρονη θα σε καταγγείλω δημόσια, ότι είσαι ...ζιγκολό!

Άκου εκεί 3χρονος με 7χρονη! Ντροπή και αίσχος!






.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2006, 10:24:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πω πω...
Πώς δεν το είδα νωρίτερα!
Κυρία, κυρία!
Εχει δεύτερο γύρο από θαλασσινά,
τώρα που είμαι κοντά στα μέρη σας???



εμείς πάντως τους καφέδες μας τους είπιαμε με φόντο τον Θερμαϊκό (ευτυχώς δεν βρωμούσε εκείνη τη μέρα). Αμα είσαι και κοντά εδώ είμαστε βρε. Αλλά το κοντά πως το εννοείς? είσαι μέσα στο χιλιομετρικό όριο που ψηφίζουν κιόλας ή παραπάνω?


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elizabetta20
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2006, 22:58:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elizabetta20  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σε ολο το forum !!
εγω ειμαι νεο αιμα κ ετσι δεν θα θελει κανεις να με γνωρισει αλλα κ οποιος το θελησει για καποια αλλα ατομα συνιστω προσοχη!!!φιλακια πολλα κ να προσεχετεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2006, 08:02:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
εγω ειμαι νεο αιμα κ ετσι δεν θα θελει κανεις να με γνωρισει

γιατι το λες αυτό? και επειδή είσαι νέο αίμα εδώ, τι σημαίνει, ότι μπορεί να είσαι οπωσδήποτε λιγότερο συμπαθής από άλλους?


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2006, 06:14:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΣΥΜΠΑΘΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΗ ΖΕΣΤΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΓΝΩΣΗ ΝΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΕΤΕ ΑΠΟΨΕΙΣ.

ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΛΕΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΑΡΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΥΜΠΑΘΗΣ.

ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2006, 06:17:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΠΟ ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ?

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΙΟ ΟΜΑΔΙΚΟ,ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΕΝΑΣ ΜΕ ΕΝΑΝ.

ΕΧΩ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ,ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ...

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2006, 09:31:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
συμφωνω με τον αναζητητη!!

να κανονισουμε κατι το βορειο κλιμακιο..μμμ..πχ καμια κρασοκατάνυξη????

εγω ειμαι μεσα παντως!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elizabetta20
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2006, 13:23:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elizabetta20  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΟ FORUM ΑΦΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ..ΝΑ ΧΑΝΟΜΑΙ Κ ΑΦΗΝΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΜΕ ΣΥΝΕΠΑΙΡΝΟΥΝ!ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΝΑ ΣΥΝΔΙΑΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2006, 14:02:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΙ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤΗ?

Ε ΡΕ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΩ ΤΖΑΚ ΣΠΑΡΟΟΥ ΧΑΧΑ

ΒΟΡΕΙΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΝΑΣΥΝΤΑΞΗ ΕΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠΠΠΠ

ΑΝΑΖΗΤΗΤΗΣ,ΓΩΓΩ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ...

ΓΩΓΩ ΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣ?ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ?ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ.
ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΥΠΟΨΗ ΜΟΥ,ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2006, 15:04:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΝΑΖΗΤΗΤΗΣ,ΓΩΓΩ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ...
ΓΩΓΩ ΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣ?ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ?ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ.
ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΥΠΟΨΗ ΜΟΥ,ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ.

Λοιπον εγω λεω να οργανωθουμε φιλε μου αναζητητη..
μηπως να ανοιξουμε ενα τοπικ καινουργιο ωστε να το δουν ολοι οι θεσσαλονικείς?
Ξερω οτι και η another star θα ειναι μεσα χαλαραααααααααααααα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2006, 16:13:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
νι νι να γνωριστουμε

συντοπιτες ενωμενοι ποτε νικημενοι

χαχαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy