ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 ΑΓΙΑ ΓΡΑΦΗ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΛΕΥΚΗ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2002, 20:25:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΛΕΥΚΗ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ
Το θηρίο στην γήϊνη διάσταση της εικονογραφημένης συνειδητότητας είναι το ΤΣΑΚΑΛΙ. Το σημείο δύναμης του είναι το 6. Η δύναμη της επιβολής. ΙΩΑΝΝΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΥΑΚΙΝΘΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2002, 20:54:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΥΑΚΙΝΘΟΣ
Μου φαίνεται ότι μπέρδεψες τα topic Ιωάννα.Στο θέμα μας θα υπάρξει καμμία απάντηση ή δεν το "βλέπεις"???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΛΕΥΚΗ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/09/2002, 16:15:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΛΕΥΚΗ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ
Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ στην ολοκλήρωση και στη γείωση των προσωπικών του ενεργειών παίρνει την μορφή του τσακαλιού. Το τσακάλι έχει προέλθη από διασταυρώσεις κλωνοποιημένων σπερματοζωαρίων και το έχουν διασταυρώσει με γονίδιο του Λύκου. Αυτός ο συνδυασμός είναι ο πιο αιμοβόρος, άρρωστος στο D.N.A και οικτρά ανώμαλος. Η κλωνοποιημένη διασταύρωση έγινε με βρώμικα χημικά μέσα εστιασμένα στον τρίτον δακτύλιον του Αρειανού αγωγού της εσωτερικής διελεύσεως. Εμεταφέρθηκε με διαλειμματικές εσωτερικές τοποθετήσεις. Ετοποθετήθηκε στην διασταύρωση αρνητικότατων ακτινοβολιών που ευνοήθηκε από φυσικά τροχιακά φαινόμενα. Εσυνουσιάσθηκε με γήϊνη μήτρα και εγεννήθηκε στον ΠΛΑΝΗΤΗ ΑΡΗ. Παρέμεινε στην Μαύρη Τρύπα των Κοσμικών Αρνητικών Κλωνοποιημένων δορυφορικών Αστερισμών και εμεταφέρθηκε συνοδεία Κοσμικού Υλικού των απαλλοτριωμένων εστιών της γενετικής από την ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ. Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ φέρει εις το αίμα του την ιχνοστοιβάδα του ζώου "τσακαλιού" της γήϊνης καρποφορίας και "ουσία" βαρβιτουρικής μονωδίας εις τον αριστερόν καρπό του γήϊνου υλικού μαγνητικού χεριού του. Οι οδοντοστοιχίες του είναι ενωμένες με τον εσωτερικόν αγωγόν του αγγειακού πτερυγίου του μεμβρανικού λειτουργικού χώρου του οισοφάγου. Τα δάκτυλα του είναι ενωμένα με μεμβράνες τριμερούς προελεύσεως και τα γόνατα και των δύο ποδιών του έχουν εις το άνω κονδύλιον του οστολογικού φορέος "φύρα". Αυτό σημαίνει ότι όταν περπατά δεν κάνει διακλάδωση τους εσωτερικούς παλμούς των Μηνιγγίων και δεν τροφοδοτείται ο Αεραγωγός του γήϊνου υλικού στομαχιού του με αποτέλεσμα το στόμα του να "όζει". Τα μάτια του δεν είναι γήϊνα με αυαισθησίες, αλλά του έχουν τοποθετήσει μάτια με καθαρό γυαλί για να μπορούν να κάνουν τις αρνητικές εκπομπές τους από ΤΗΝ ΑΥΡΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ. ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΗΟΤΗ. ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ, ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΚΚΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Binational
Μέλος 1ης Βαθμίδας


83 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/09/2002, 16:20:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Binational

Παιδιά … δεν ξέρω τι λέτε εσείς … αλλά έχω την εντύπωση ότι η Λ.Κ. έχει εκτροχιαστεί ΕΝΤΕΛΩΣ!!!

Δεν της έφταναν οι Σιωνιστές, Εβραίοι, εμείς οι σκεπτόμενοι άνθρωποι … τώρα έπιασε τους Μογγόλους … και σε λίγο προβλέπω να κατακεραυνώσει τους έγχρωμους.

ΕΛΕΟΣ !!!!

Διαμαρτύρομαι εντόνως ενάντια αυτής της ΑΙΣΧΡΗΣ ρατσιστικής προπαγάνδας με τον μανδύα της εσωτερικής γνώσης!!!

Λένε πως τα μάτια είναι οι καθρέπτες της ψυχής … ο λόγος όμως είναι η ρίζα της.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
536 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/09/2002, 20:58:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ
.
Μια και όπως φαίνεται το παραλήρημα συνεχίζεται, αυτό που έχω να πω (χωρίς καμία δόση ειρωνείας), είναι πως συνιστώ ΑΜΕΣΗ χρήση ψυχοφαρμάκων, πριν ακούσουμε και τίποτα πιό περίεργο.

HIGHLANDER

"ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cinderella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


96 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/09/2002, 21:28:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cinderella  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cinderella  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cinderella
ε αμα ειναι να βγαλουμε και συνθημα!
"εξω μογγολοι...σαταναδες!"
πωπω δεν ντρεπομαστε λεω εγω...
Λ.Κ. προσεξε γιατι η θεια δικη ειναι ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΗ...και μπορει στην επομενη σου ζωη να γεννηθεις Μογγολακι!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΥΑΚΙΝΘΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/09/2002, 21:41:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΥΑΚΙΝΘΟΣ
Καλησπέρα φίλοι
Οφείλω εδώ να σημειώσω και να τονίσω τα εξής:
Εχθές ο Παναθηναϊκός(η ομάδα μου)κατάφερε να ενεργοποιήσει την δυναμική του και να φέρει(επιτέλους)ένα καλό αποτέλεσμα στο γαιωδιτικό κέντρο της Νικαίας,έστω ύστερα από την αρνητική αστρική προβολή του διαιτητή Πάτρα ο οποίος ως θηρίο κατέφερε ένα πλήγμα στην εξωκοσμική απόκεντρη φωτοανακλούμενη σειριακή ψυχή των Νικαιωτών σφυρίζοντας πέναλτυ υπέρ του ΠΑΟ!!!
Ευτυχώς για εμάς κρίμα για εκείνους!!
Υπόσχομαι να επανέλθω πάραυτα(κοινώς I'll be back)...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2002, 10:58:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Η Λευκή Κουκουβάγια, έχει μία "κίτρινη κάρτα" γιατί παραβίασε βασικούς κανονισμούς αυτού του Forum. Στην δεύτερη κίτρινη κάρτα, θα έχει κόκκινη και τότε θα διαγραφεί από μέλος σε αυτό το Forum.

Αν και δήλωσε ότι σταματάει να γράφει στο Forum δεν την πιστεύω. Κι άλλες φορές μας το υποσχέθηκε αλλά "ξέχασε" την υπόσχεσή της.

Η υπομονή έχει και όρια.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
536 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2002, 21:15:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ
Καλησπέρα.
Αφού φίλε Υάκινθε ο ΠΑΟ κατάφερε να ενεργοποιήσει την δυναμική του και να κερδίσει με ένα ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ πέναλτι , τότε και το λευκά πτηνό ίσως βρει (στο Άλφα Κενταύρου, στην Ανδρομέδα ή αλλού), όντα άξια να κατανοήσουν τις γνώσεις που με "χριστιανική αγάπη" μας μετάδωσε.

HIGHLANDER

"ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2002, 00:03:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78
Καλησπέρα παιδιά!!!
Επειδή το topic μετετράπηκε σε...γήπεδο(με κίτρινες κάρτες,ΠΑΟ κλπ) να σας πω την άποψή μου:νομίζω ότι ο ΠΑΟ παίζει από υποχρέωση!!!Μόνο και μόνο για να μην ορφανέψει το διεθνές ποδόσφαιρο...
Και τωρα στα σοβαρά:
Το ξέρω ότι σε άλλο topic είχα πει να μην απαντήσω στη ΛΚ ξανά αν ξεφύγει από το θέμα,όμως ο ρατσισμός ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ τη νοημοσύνη μου (έστω κι αν αυτή είναι λίγη,σύμφωνα με τη ΛΚ,άσχετα αν ευαγγελίζεται το αντίθετο) και πιστεύω το ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΓΕΝΟΣ σα ΣΥΝΟΛΟ.Αλλοίμονο αν
ξαναγυρίσουμε σε εποχές καννιβαλισμού και εμφυλίων.
Και σα να μην έφτανε αυτό,κατηγοριοποιεί και συμπαθέστατα τετράποδα της οικογένειας των κυνιδών μετατρέποντάς τα σε... --> ...Δηλαδή εγώ,η ευτυχής οικοδέσποινα (και ουχί ιδιοκτήτρια ή κάτοχος) ενός σκύλου,έχω ένα τέρας σπίτι μου?? ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ ΕΝΤΟΝΟΤΑΤΑ!!
Αν ΑΥΤΗ είναι η ορθόδοξη τριαδική αγάπη,με συγχωρείτε αλλά...

ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΒΥΣΣΙΝΟ!!!

Αυτά είχα να πω,ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ μεχρι να ασχοληθεί ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ η ΛΚ με τον τίτλο κάθε θέματος ή να "φάει" κόκκινη κάρτα...
Συγνώμη ΛΚ αλλά και οι άγγελοι οργίζονται καμιά φορά...


"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΥΑΚΙΝΘΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2002, 00:33:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΥΑΚΙΝΘΟΣ
Αγαπητέ Άγγελε τώρα συνηδειτοποίησα το υπέροχο πράσινο χρώμα της δικιάς σου σκιάς!!Εύγε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2002, 14:20:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Γεια σας, μετά την τροπή που πήρε το θέμα και μετά από την αποχώρηση της Λ. Κουκουβάγιας, το θέμα κλειδώνει.

Όποιος θέλει μπορεί να ανοίξει ένα άλλο θέμα.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy