ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥΣ!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 5
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2004, 17:06:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
quote:
Με ρωτάς ή κάνεις δήλωση;


ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΕΙΝΑΙ!!!!
quote:
CYBERMASTER ...ότι κατάλαβες κατάλαβες... μη ζητάς πολλά ...δεν έφταιγε ο ράφτης ... το ύφασμα ήταν στραβό...



ΟΚ
quote:
CYBERMASTER αν δε σε εξυπηρετεί η αλήθεια των γεγονότων και δεν θέλεις να αποδεχθείς τα λάθη της φίλης σου δεν ευθύνομαι εγώ.

Είναι αναφαίρετο δικαίωμα σου να την υποστηρίξεις όσο θέλεις και να βγάλεις τα όποια συμπεράσματα θέλεις. Όμως δυστυχώς η αλήθεια δεν αλλάζει και αυτήν σου κατέδειξα.

Από εκεί και πέρα δείξε μου εσύ, ή όποιος άλλος θέλει να υπερασπιστεί την άπορη κορασίδα, τα λάθη μου απέναντι της όπως σου κατέδειξα εγώ την όλη ιστορία.
Να ξέρεις όμως ότι αν εθελοτυφλείς δεν μπορείς και να δεις !!!!!!!!!



ΚΟΙΤΑ ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΟΠΟΤΙΚΕΣ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ!!!! ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΑΛΛΙΩΣ ΕΣΥ!!!! ΕΣΥ ΑΦΟΥ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ...!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2004, 17:52:55  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΚΟΙΤΑ ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΟΠΟΤΙΚΕΣ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ!!!! ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΑΛΛΙΩΣ ΕΣΥ!!!! ΕΣΥ ΑΦΟΥ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ...!!!

Δυστυχώς ΔΕΝ υπάρχουν δυο διαφορετικές οπτικές της αλήθειας αλλά μία.

Μου είπες πως πρώτος έβρισα με τον χαρακτηρισμό «Κατίνα» το μέλος το οποίο υπερασπίζεσαι.
Σου παρέθεσα λοιπόν ΟΛΟ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ χωρίς να προσθέσω κάτι ή να αφαιρέσω κάτι, μέσα από αυτή την παράθεση στοιχείων προέκυψε και Η ΑΛΗΘΕΙΑ !

Η μία και μόνη αλήθεια, ότι η φίλη σου έβρισε πρώτη, ότι η φίλη σου δημοσιοποίησε προσωπικά στοιχεία, ότι η φίλη σου παραποίησε στοιχεία και τα παρουσίασε ως γνώση της, ότι η φίλη σου όταν κάποιος της καταδείξει τα λάθη της επιτίθεται άλογα και διαστρεβλώνει τα πάντα απλά και μόνο για να αλλάξει την κουβέντα και να μην φανεί η φαιδρότητα του λόγου της.

Το Topic είναι εκεί και ο καθένας μπορεί να κάνει τον κόπο να διαβάσει τις 8 σελίδες του και να εξάγει συμπεράσματα.
Ακόμα και σήμερα ξαφνικά δηλώνει πως ξέρει την AFMA !!!
Την περιβόητη αυτή AFMA που ναι τελικά είναι κορίτσι !!!
Αυτή που έχει κάνει το Χαλκιδική – Σουηδία – Αθήνα , Ομόνοια – Σύνταγμα.

ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΤΗΝΕΙΣ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙΣ ΤΗ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙΣ.

ΑΝ ΟΜΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΣ ΚΡΙΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ TOPIC ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟΤΕ ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΕΙΠΑ «ΚΑΤΙΝΑ», ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΙΝΑ ΠΑΞΙΝΟΥ ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ …… στο μέλλον ίσως !!!



Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2004, 18:17:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΜΑ ΑΓΑΠΗΤΕ ΡΑΜΟΓΛΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΑΖΕΙ ΤΟΝ ΚΕΛΣΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΒΡΙΖΕΤΕ!!! Ε ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ?!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2004, 18:40:42  Εμφάνιση Προφίλ
Αν η κατάδειξη των λαθών ( σε πράγματα που έχουν συμβεί επί μακρόν ) θεωρείται επίθεση τότε ΟΚ φίλε μου έχεις δίκιο.

Αν το να συμφωνεί το ΠΛΗΡΕΣ κείμενο που παραθέτει η φίλη σου, με αυτό που έχει πει από την αρχή ο Kelsos, πάει να πει πως τον έβαλε στη θέση του, τότε και πάλι ΟΚ φίλε μου έχεις δίκιο.

Δυστυχώς όμως δεν είναι αυτή η αντικειμενική αλήθεια αλλά η υποκειμενική σου αλήθεια.
Αυτό θέλεις να δεις αυτό βλέπεις !!!!!!!!!!!



Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2004, 18:47:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΣΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ???

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2004, 19:30:08  Εμφάνιση Προφίλ
Πολύ ποιο αντικειμενικά από σένα και στο αποδεικνύω.

Διότι δε σου λέω «εγώ αυτό κι αυτό κι εκείνο και το άλλο», αλλά σου παραθέτω αυτούσια τα στοιχεία σαν ιστορικά δεδομένα και χωρίς να εμπλέκω την όποια κρίση μου.

Αντίθετα εσύ μου λες ότι της επιτέθηκα όταν της κατέδειξα το λάθος της διότι δεν θέλεις να δεις αντικειμενικά ότι δεν επιτίθεμαι, αλλά εκφράζω διαφωνία και καταδεικνύω το λάθος της. Αυτό θέλεις υποκειμενικά να δεις αυτό βλέπεις !

Άρα κρίνεις υποκειμενικά και όχι αντικειμενικά.



Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Just_A_Man
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
766 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2004, 21:51:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Just_A_Man
Και όχι μου είπε εκείνος έτσι.

Μα και ο άλλος να που ..

Αλλά τελικά η αλήθεια είναι …


Και εννοώ όλη η ανθρωπότητα αυτό καταστρέφετε είμαστε κλεισμένοι στον εαυτό μας στο καβούκι μας και διεκδικούμε το δίκιο μας.

Εννοώ όλοι εμείς θα μπορούσαμε να περάσουμε στην Ιστορία, όλοι μαζί, κοιτάμε μόνο τα προσωπικά μας ρεκόρ.


Και στο τέλος θα καταστραφεί η ανθρωπότητα.
Θα μείνουμε όλοι μόνοι.
Αλλά θα έχουμε Δίκιο.

Θα δικαιωθούμε.

Θα βγούμε αληθινοί.

Απέξω από το esoterica, λένε, ποιο αυτοί που μόνο τσακώνετε που είναι έτσι που είναι …

Και ξέρετε κάτι βρε παιδιά. Δεν το αξίζουμε. Δεν το αξίζουμε !!!!!!

Κρίμα!!!!


Ας κάνουμε όλοι την υπέρβασή μας και την επ-ανάσταση του Εγωισμού μας και ας κάνουμε μια νέα αρχή. Τώρα. Γιατί είναι ο μόνος πραγματικός χρόνος που έχουμε.
Ας γράψουμε την δικιά μας Ιστορία τώρα. Όλοι μας

Υστερόγραφο.

Σε όποια Ψυχή από εμάς υπάρχει η Φλόγα της Μετα-Μόρ-ΦΩΣ-ης της Αγάπης να αποχωρίσει από αυτό το topic με την παρακάτω ευχή και να την κρατήστε στην Καρδιά και την Διάνοια μας σε όλη την διάρκεια της Ζωής μας.

Να είστε πάντα καλά και ευλογημένοι.

Με αγαθή Αγάπη 7Χ7

just a man.

Αποχωρώ από το topic.


Είθε, το Φως της Δύναμης της Αγάπης και όχι της Δικαιοσύνης να σφραγίσει την πύλη του κακού.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 02:12:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΦΙΛΕ JUST A MAN ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ ΕΓΩΙΣΜΟΥΣ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!?!!
ΑΛΛΑ ΕΙΝΙΑ ΓΕΓΩΝΟΣ ΧΑΛΙΑ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΟΝΟ ΟΙ ΤΟΜΑΡΙΣΤΕΣ ΕΠΙΒΟΙΩΝΟΥΝ ΚΡΙΜΑ!!!
ΡΑΜΟΓΛΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 03:09:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΑΓΑΠΗΤΕ ΡΑΜΟΓΛΟΥ ΑΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΝΕΒΗ!!!
ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΛΟΙΠΟΝ Η ΑΦΜΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙ ΠΑΓΩΝΙΟΥ ΥΣΤΑΡΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Η ΑΒΑΛΛΩΝ ΛΕΕΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΙΑ ΜΗΝΥΜΑ ΠΕΡΙ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΩΝ ΑΠΑΝΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΣΥ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΜΗ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ (ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΕΙΡΩΝΙΚΑ) ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΡΟΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ Η ΑΒΑΛΛΩΝ ΛΕΕΙ ΓΙΤ ΤΟ ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΗΣ ΑΦΜΑΣ ΕΧ\ΣΥ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΑΝΤΑΣ Η ΑΒΑΛΛΩΝ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΧΥΠΟΠΤΗ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΣ ΠΩΣ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΣΥΝΟΜΟΣΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΟΚ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΚΑΛΑ) ΟΜΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΘΕΩΡΕΙΣ ΣΚΟΠΙΜΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΔΗΛΩΣΗ:

"Δεν έθιξα λοιπόν κανένα Μπαλάνο αλλά απλά παρέθεσα την κρίση μου στα όσα είπες πως εκείνος έγραψε και νομίζω πως αυτό είναι αναφαίρετο δικαίωμα μου.


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Tώρα εδώ να γελάσω ή να κλάψω?
--------------------------------------------------------------------------------


Θα κλάψεις αν κοιτάξεις τον καθρέφτη σίγουρα.

" Ε ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΒΟΛΗ...!!!

ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ Η ΑΒΑΛΛΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΘΕ ΛΟΓΟ ΝΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΘΙΓΜΕΝΗ ΔΕΝ ΣΕ ΒΡΙΖΕΙ ΛΕΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΗΒΟΗΤΟ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΟ:
Φαίνεται όμως ότι δεν είχες καλούς δασκάλους...
Πες μου μόνο σε ποιό "φροντιστήριο" πας για να μην γραφτώ και γω...

ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ??? ΟΧΙ ΔΛΔ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ (ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΕΙΡΩΝΙΚΑ!!!)
ΕΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΣΥ ΤΙΣ ΛΕΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΠΩΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΓΝΟΙΑ!!!
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΓΝΩΣΤΑ Η ΑΒΑΛΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΘΙΓΜΕΝΗ ΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ!!! ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΘΗΓΕΙ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΕ ΔΙΚΙΟ ΤΗΝ ΒΡΙΖΕΙΣ!!!!(ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΠΤ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ)
ΤΩΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!! ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΛΗΨΕΙΣ!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 03:39:13  Εμφάνιση Προφίλ
Αγαπητέ CYBERMASTER όπως δήλωσες δεν ξέρεις όλη την αλήθεια, όπως σου δήλωσα στα κείμενα της φίλης σου υπάρχουν πράγματα που στον χρήστη που δε γνωρίζει δεν είναι κατανοητά.
Εν προκειμένω λοιπόν και για να μην μπούμε σε εντελώς προσωπικά ζητήματα σου κατέδειξα το ότι χυδαία έκφραση χρησιμοποίησε πρώτη εκείνη και μετέπειτα ( πολύ μετέπειτα ) εγώ.

Αν λοιπόν θέλεις περισσότερες πληροφορίες για τα προσωπικά ζητήματα μπορείς γι’ αυτές να απευθυνθείς στην φίλη σου.
Ελπίζω να σε διαφωτίσει και να σου πει τι εννοεί και γιατί.
Π.Χ. Ποια είναι η AFMA, γιατί ειρωνεύτηκε τον εσωτερισμό, γιατί ενέπλεξε τον Μπαλάνο και τον Old Tiger, κλπ κλπ

Θεωρώ λοιπόν ότι έκανα, ότι είναι ορθό και μέσα στα πλαίσια του εποικοδομητικού διαλόγου, προσπαθώντας να σου καταδείξω το τι ακριβώς έγινε. Από εκεί και πέρα ούτε κατηγορούμενος είμαι ούτε και ανακρινόμενος για να συνεχίσω να απαντώ.

Έχεις δικαίωμα να με κατατάξεις στα «κακά» μέλη του esoterica ή σε όποια άλλη κατηγορία θέλεις. Έχεις δικαίωμα μέσα σου να συμπαθείς κάποιον και να αντιπαθείς κάποιον άλλο. Έχεις δικαίωμα να πεις ότι θέλεις.

Έχω δικαίωμα να σταματήσω να απαντώ όμως και εγώ στα περαιτέρω που τελικά και ίσως να μη σε αφορούν.

Ελπίζω στο μέλλον να έχουμε ποιο εποικοδομητικούς λόγους μεταξύ μας και σου εύχομαι να έχεις μια ουσιαστική συμβολή στα θέματα του esoterica.

Καλό Σαββατοκύριακο λοιπόν και καλή ξεκούραση.



Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 03:46:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΓΝΟΗΣΕΣ ΑΦΟΥ ΕΣΥ ΑΓΑΠΗΤΕ ΕΘΗΞΕΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΗΝ ΑΒΑΛΛΩΝ ΠΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΖΕΙ!!! ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΣ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ!!!! ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΧΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΞΟΥ ΠΩΣ ΕΣΥ ΕΒΡΙΣΕΣ ΠΡΩΤΟΣ..... ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΝΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΡΑΠΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΟΤ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΥΤΟ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 03:57:56  Εμφάνιση Προφίλ
Αγαπητέ CYBERMASTER αν δεν καταλαβαίνεις πως σου απαντάω επ’ ακριβώς στα λεγόμενα σου δε φταίω εγώ.

Εκτός και αν θέλεις να σου απαντήσω αυτό που θα σε ικανοποιήσει.
Εσύ κατάλαβες τι προσπαθεί να πει αυτό το Topic ( Η φωλιά του Παγωνιού ) και γιατί έγινε η όλη διαμάχη ;
Μάλλον όχι, ε δε πειράζει μάθε και κρίνε κατά το δοκούν.

Ciao Amigo !!!



Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 04:05:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΚΟΙΤΑ ΑΓΑΠΗΤΕ ΡΑΜΟΓΛΟΥ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΛΗΨΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΛΕΥΑΝ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ!!! ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΡΙΒΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΒΑΛΛΩΝ ΠΩΣ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΧΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΥΤΗ ΤΟΤΕ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!!! ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΥΣΙΟ.... ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ!!!!
Α ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΙΟ ΕΠΙΚΟΔΟΜΗΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 18:32:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
quote:
υπάρχουν πράγματα που στον χρήστη που δε γνωρίζει δεν είναι κατανοητά.


Entaaaa3y, loipon, to piasa to nohma gia to pws doyleyei to paron systhma : empros loipon na organwsoyme "phgadakia", wste ka8e melos toy phgadakioy na katanohei kai na bgazei ta aparaithta symperasmata.... H oxi? Ase poy telika ki aytoi oi phgadwmenoi sto telos 8a ginoyn mallia koybaria, mias kai den prokeitai na katanohsoyn tipota....
Egw pantws apo edw hmoyn perastikh, eida fws kai mphka, alla tsampa kaiei h lampa, tsampa....
Filia apo ta ksena.

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 18:47:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΑΓΑΠΗΤΗ ΞΕΝΙΤΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΛΙΚΙΡΙΝΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 18:51:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Nai, nai! Symfwnw. Alla parola ayta 8a onomasw to diko moy phgadaki "stoukas". Ti les? 8a xei proseleysh?

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 18:59:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΤΙΜΟ ΜΕΛΟΣ

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΜΑΡΤΟΒΟΡΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


69 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2004, 22:26:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΜΑΡΤΟΒΟΡΟΣ
ΚΡΙΜΑ, ΚΡΙΜΑ, ΚΡΙΜΑ.ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΤΑ ΑΓΡΙΑ.
Η ΑΒΑΛΛΟΝ ΠΕΙΡΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ. ΤΗΝ ΚΑΤΙΝΙΑ ΤΗΣ ΑΦΙΣΕ ΕΞΩ. ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΦΟΡΑ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΟΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΜΠΟΥΓΕΛΟΜΑ ΜΕ ΑΠΡΕΠΕΙΑ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΕΝΝΟΙΑ
ΖΑΝΤΟΚ ΛΕΣ ΠΩΣ ΑΝΑΖΗΤΩ ΒΙΒΛΙΑ ΣΕ ΑΠΟΧΟΡΗΤΗΡΙΟ?
ΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΖΑΝΤΟΚ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΧΟΡΗΤΗΡΙΟ ΕΙΣΑΙ.ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΜΕΙΝΕ ΕΙΝΑΙ Η ΞΕΝΙΤΙΑ <ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΗ ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΑ ΦΩΣ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ , ΑΛΛΑ ΚΑΙΕΙ ΤΣΑΜΠΑ Η ΛΑΜΠΑ ,ΤΣΑΜΠΑ>
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΕΔΩ (ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ) ΗΛΘΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΛΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ Just_A_Man ΠΟΥ ΛΕΕΙ <λένε, ποιο αυτοί που μόνο τσακώνετε που είναι έτσι που είναι …
Και ξέρετε κάτι βρε παιδιά. Δεν το αξίζουμε. Δεν το αξίζουμε !!!!!!>
ΚΡΙΜΑ ,ΚΡΙΜΑ, ΚΡΙΜΑ.

ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2004, 22:34:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
quote:
ΖΑΝΤΟΚ ΛΕΣ ΠΩΣ ΑΝΑΖΗΤΩ ΒΙΒΛΙΑ ΣΕ ΑΠΟΧΟΡΗΤΗΡΙΟ?
ΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΖΑΝΤΟΚ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΧΟΡΗΤΗΡΙΟ ΕΙΣΑΙ.

Δεν ήρθα εδώ όμως, για να αναζητήσω <ΛΟΓΟ>.

Και δύναμαι να σε συναντήσω και στη βιβλιοθήκη...

Τί θα 'λεγες να οδηγηθούμε σιγά-σιγά εκτός αποχωρητηρίου, ώστε ν' αποφύγουμε και την κακοσμία;

3 Άλφα

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 29/08/2004 22:40:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΜΑΡΤΟΒΟΡΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


69 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2004, 22:47:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΜΑΡΤΟΒΟΡΟΣ
ΖΑΝΤΟΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ?
ΠΑΜΕ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΛΘΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΕΔΩ.<ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΝΝΟΩ>

ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2004, 22:59:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
Πάμε λοιπόν, φίλε μου...

Ραντεβού πιο πάνω...

3 Άλφα

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 11:25:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida
quote:
Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ

ΑΓΑΠΗΤΗ ΞΕΝΙΤΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΛΙΚΙΡΙΝΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ


CYBERMASTER εύχομαι αυτά που εσύ ο ίδιος έχεις γράψει σε Post σου να τα κατανοήσεις και να πάψεις να αναλώσεσαι στο ίδιο θέμα γιατί ειλικρινά λυπάμαι που το λέω αλλά έχει καταντήσει κουραστικό.

Είναι δικαίωμά σου να πιστεύεις ΟΤΙ θέλεις για την κατάσταση αλλά σκέψου ότι οι άλλοι δεν είναι διατεθειμένοι να διαβάζουν συνέχεια τα ίδια και τα ίδια.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2004, 09:32:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
quote:

ΜΑ ΑΓΑΠΗΤΕ ΡΑΜΟΓΛΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΑΖΕΙ ΤΟΝ ΚΕΛΣΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΒΡΙΖΕΤΕ!!!

Καλημέρα αγαπητέ CYBERMASTER...

Παρακαλώ πολύ να μου υποδείξεις το σημείο που αναφέρεις...
Μάλλον ΤΕΛΙΚΩΣ καταφέρνεις να βλέπεις αυτά που θέλεις να βλέπεις...
Δεν εξηγηται αλλιώς...

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 06:10:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring
quote:
Παρακαλώ πολύ να μου υποδείξεις το σημείο που αναφέρεις...
Μάλλον ΤΕΛΙΚΩΣ καταφέρνεις να βλέπεις αυτά που θέλεις να βλέπεις...
Δεν εξηγηται αλλιώς...




Συγγνώμη βρε Κέλσο ,αλλά πές μου.
Υπήρξε φορά που εσύ είδες κάτι που δεν ήθελες να "δείς";
Ο Αριστοτέλης σε περιμένει φιλαράκο.
Ξέρεις γιατι;
Γιατί αυτός είναι που θα σου μάθει τι θέλεις και τι πρέπει να βλέπεις, και όχι τι σου υπαγορεύουν κάποιοι να βλέπεις επειδή έτσι "πρέπει" για κάποιους που δεν βλέπεις ,ή κάνεις πως δεν βλέπεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 06:27:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
Καλά, εσύ μας άφησες νωρίς...

3 Άλφα

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 19:20:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
quote:
Γιατί αυτός είναι που θα σου μάθει τι θέλεις και τι πρέπει να βλέπεις, και όχι τι σου υπαγορεύουν κάποιοι να βλέπεις επειδή έτσι "πρέπει" για κάποιους που δεν βλέπεις ,ή κάνεις πως δεν βλέπεις.

..για να το λες Εσυ, σιγουρα κατι παραπανω θα ξερεις που τον επελεξες.
εξαλλου ειπαμε η πειρα δεν μεταβιβαζεται..
η ψυχη ομως εμψυχωνεται μοναχα σαν εχεις διαθεση κι εσυ καημενε εισαι φερεφωνο που βρισκεται σε απεξαρτηση.

αντε καλη λευτερια/+ μη φοβασαι τιποτα// οι θρασεις σαν εσενα επιβοιωνουν αυτο εδειξε και "η πελατης σας".

αν ξαναδω καποιον να φτυνει μπροστα στην εικονα μου(δφανταζομαι φαινεται)
θα αναγκαστω να το στειλω πισω.
(δες την εικονα//εχεις το θρασσος και μιλας ετσι απεναντι της;//ποιος εισαι!)



aum mani padme hum
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 19:34:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
quote:
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

κανε επαναληψεις εσυ μικρουλι!
σαν περασειs "τα δεκαπεντε" ελα να μας μιλησεις με τη δικη σου αποψη...!

"ακουσε να δεις" + κατι ακομη!
δεν επιτρεπεται να εισαι στο φορουμ εισαι πολυ μικρος ηλικιακ:Ο

Αν θες προσεξε αυτο +σκεψου τι ακριβως θα μας αποσχολησει απο δω και περα// αντι να μας μπερδευεις κανωντας θορυβο με μια υποθεση που αν σε αφορα θα ηθελα να μαθω "τι εχεις να κερδισεις;;;"--αλλα πραγματικα--εκτος κι αν το εχεις ηδη.."λαβει"
αληθεια...το φτυσιμο* που εστειλες...στον ουρανο το ελαβες επισης;
---υποστηριζοντας το δολο και το ψεμα;---

*Nα-το !τωρα μολις το πηρες πισω.---

+ μην μπεις τον κοπο να κουρασεις το.."κεφαλακι"σου (βεβαια κατα αλλους εδω ισχυει αντι αυτου "ο μοχλος πιεσης" οπου + πιστευουν )
για τα οσα σου εγραψα!//σημασια δεν εχει να μου αντιμιλησεις ως εκανε μεχρι προσφατα η "πελατης σου"
--ο δεκαπενταχρονος δικηγορος~_~cool:(
σημασια εχει να καταλαβεις "Tι ακριβως γινεται" αν θες να βρεις την "αληθεια ως εχει" + οχι την αληθεια ως εχεις εκπαιδευτει... ---δηλαδη....The avallon*'s way ---(*"kani-vallon's" the same thing)

βρες ενα σοβαρο λογο υπαρξης γιατι καποτε θα εχεις σοβαροτερα ψυχολογικα προβληματα απο εκεινη που σε μπριζωσε ...συμβουλη σου δινω.

φως+αγαπη

(παντα το ιδιο λεω απλα οεξαρταταιαπο τον τροπο που το βλεπουν οι "ανθρωποι" //και θυμαμαι το παραδειγμα με το Γαγγη τη βρωμια και τη συνειδητοτητα...αλλα τι να λεω...τωρα)




aum mani padme hum

Edited by - ΑΤΜΑ on 02/09/2004 19:39:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 19:49:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
quote:
Τί θα 'λεγες να οδηγηθούμε σιγά-σιγά εκτός αποχωρητηρίου, ώστε ν' αποφύγουμε και την κακοσμία;

η τριλογια τελικα...θα κλεισει με μια μικρη διαλεξη περι αποχωρρητηριου...
---εντελως σουρρεαλιστικο θεμα..θα συμφωνουσε + ο Σαλβαδορ, χμ;--

Ο ΦΟΒΟΣ ΤΗΣ ΛΈΚΑΝΗΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΡΙΛΕΡ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΤΟΝ ΗΡΩΑ ΑΠΟ ΤΟ ..TRAINSPOTTING...

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΘΥΜΗΣΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ
ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΛΕΚΑΝΗΣ ΕΚΚΕΝΩΣΗΣ
ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΠΑΡΑΤΣΙ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ..

ΕΛΕΓΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΡΥΦΑ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΧΩΡΙΣΑΝ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΕ ΤΑ "ΓΙΑΤΙ" ΚΡΥΦΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕΙ.

ΕΧΜ..ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΥΜΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΠΟΤΕ ΑΝΑΚΑΛΥΘΨΑ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ..
--ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ ΒΡΕ ΟΡΝΙΑ/ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΔΟΜΕΝΑ--
ΤΟΥ ΕΙΠΑ..ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΠΟΘΑΝΑΤΗΣΩ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥΤΟ ΧΩΡΟ!

ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΣΚΟΥΠΙΖΕΤΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΑΠΙΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΦΟΜΟΙΩΣΗΣΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ//ΑΠΟΔΟΧΗΣ ΤΩΝ ΟΛΩΝ ΟΣΩΝ/ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΟΣΩΝ //ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΣΤΟ ΧΑΟΣ ΤΟΥ "ΚΑΤΩ ΚΟΣΜΟΥ"--ΕΙΣΟΔΟΣ: ΛΕΚΑΝΗ--- ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΑΔΟ...

ΟΙ ΠΑΠΑΡΑΤΣΟΙ ΛΟΙΠΟΝΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΜΟΝΑΧΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΧΑΡΤΙΑ...
ΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΑΘΑΡΟΥ ΡΟΛΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΡΨΕΙ ΝΑ ΑΦΟΜΟΙΩΣΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΟΛΑ ΟΣΑ.

ΘΛΙΒΟΜΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...
ΕΔΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΜΙΑ ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΘΟΡΥΒΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΙ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ...ΧΑΡΑΜΑΔΕΣ....


ΕΙΚΟΝΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΧΑΡΙΣΩ ΑΛΛΟΥ//ΕΞΑΛΛΟΥ Η ΔΙΑΝΟΙΑ ΤΩΝ ΑΥΤΩΝ ΠΑΠΑΡΑΤΣΙ ΤΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΤΗΡΙΟΥ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ....ΣΚΤΛΚ ΣΤΟΙΧΕΙΑ....:(


ΦΤΟΥ...

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟ.
ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΠΑΡΟΝΤΑ ---ΚΑΤΑ ΤΟ ΦΕΓΚ ΣΟΥΙ--ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ




aum mani padme hum
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Kronos22
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Canary Islands
58 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 22:58:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kronos22
quote:

quote:
Τί θα 'λεγες να οδηγηθούμε σιγά-σιγά εκτός αποχωρητηρίου, ώστε ν' αποφύγουμε και την κακοσμία;

η τριλογια τελικα...θα κλεισει με μια μικρη διαλεξη περι αποχωρρητηριου...
---εντελως σουρρεαλιστικο θεμα..θα συμφωνουσε + ο Σαλβαδορ, χμ;--

Ο ΦΟΒΟΣ ΤΗΣ ΛΈΚΑΝΗΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΡΙΛΕΡ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΤΟΝ ΗΡΩΑ ΑΠΟ ΤΟ ..TRAINSPOTTING...

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΘΥΜΗΣΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ
ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΛΕΚΑΝΗΣ ΕΚΚΕΝΩΣΗΣ
ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΠΑΡΑΤΣΙ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ..

ΕΛΕΓΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΡΥΦΑ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΧΩΡΙΣΑΝ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΕ ΤΑ "ΓΙΑΤΙ" ΚΡΥΦΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕΙ.

ΕΧΜ..ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΥΜΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΠΟΤΕ ΑΝΑΚΑΛΥΘΨΑ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ..
--ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ ΒΡΕ ΟΡΝΙΑ/ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΔΟΜΕΝΑ--
ΤΟΥ ΕΙΠΑ..ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΠΟΘΑΝΑΤΗΣΩ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥΤΟ ΧΩΡΟ!

ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΣΚΟΥΠΙΖΕΤΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΑΠΙΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΦΟΜΟΙΩΣΗΣΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ//ΑΠΟΔΟΧΗΣ ΤΩΝ ΟΛΩΝ ΟΣΩΝ/ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΟΣΩΝ //ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΣΤΟ ΧΑΟΣ ΤΟΥ "ΚΑΤΩ ΚΟΣΜΟΥ"--ΕΙΣΟΔΟΣ: ΛΕΚΑΝΗ--- ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΑΔΟ...

ΟΙ ΠΑΠΑΡΑΤΣΟΙ ΛΟΙΠΟΝΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΜΟΝΑΧΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΧΑΡΤΙΑ...
ΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΑΘΑΡΟΥ ΡΟΛΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΡΨΕΙ ΝΑ ΑΦΟΜΟΙΩΣΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΟΛΑ ΟΣΑ.

ΘΛΙΒΟΜΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...
ΕΔΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΜΙΑ ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΘΟΡΥΒΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΙ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ...ΧΑΡΑΜΑΔΕΣ....


ΕΙΚΟΝΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΧΑΡΙΣΩ ΑΛΛΟΥ//ΕΞΑΛΛΟΥ Η ΔΙΑΝΟΙΑ ΤΩΝ ΑΥΤΩΝ ΠΑΠΑΡΑΤΣΙ ΤΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΤΗΡΙΟΥ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ....ΣΚΤΛΚ ΣΤΟΙΧΕΙΑ....:(


ΦΤΟΥ...

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟ.
ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΠΑΡΟΝΤΑ ---ΚΑΤΑ ΤΟ ΦΕΓΚ ΣΟΥΙ--ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ




aum mani padme hum



Σεβαστή ατμα το όνομα AVALLON πουλάει γιατί η κατοχός της είναι καθαρή και δροσερή...
Τώρα εάν εσύ γλείφεις και φτύνεις εμείς δεν σου φταίμε...
Avallon σεβαστούλα....


ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 23:47:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
Τι να πει κανείς.... Έχει δημιουργηθεί ολόκληρο θέμα επειδή ένα μέλος του forum αποφάσισε να αποχωρήσει... Φυσικά το εν λόγω μέλος δεν κρατήθηκε απ'το να κάνει τη φιγούρα του και δημιούργησε ολόκληρο topic που να εξηγεί γιατί έφυγε κτλ. Εν συνεχεία, ένα άλλο μέλος δημιουργεί με τη σειρά του ένα άλλο topic οπου εκφράζει την αγανάκτηση του για την αποχώρηση του προηγούμενου μέλους και δεν αποκλείεται σύντομα να δούμε και τρίτο topic στη σειρά για το ίδιο θέμα... Όλα αυτά τη στιγμή που υπάρχουν τόσα ενδιαφέρονρα θέματα για συζήτηση στο esoterica. Ούτε reality τηλεπαιχνίδι να είμασταν. Με τον τρόπο, αυτό ρίχνετε πού το επίπεδο του forum, όμως, αγαπητοί μου, και κινδυνεύετε να χάσετε πολύ περισσότερα μέλη.
Μια συμβουλή λοιπόν προς τον Cybermaster και τις υπόλοιπες ''κατίνες''. Η Αvallon έφυγε!!! Tελος! Τι να κάνουμε, θα ζήσουμε χωρίς αυτή, η ζωή συνεχίζεται... Και υπάρχουν τόσα άλλα ενδιαφέροντα θέματα στο forum για να σας βοηθήσουν να ξεχάσετε τον πόνο σας...
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 5 Σελίδες:
  1  2  3  4  5
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy