ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 αστρολογικές αναλύσεις
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 5
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2005, 02:54:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σ'ευχαριστώ καλή μου!!!
Αν θα έβρισκες χρόνο και όρεξη και για τα υπόλοιπα, θα σου ήμουν ευγνώμων.
Όνειρα γλυκά σε όλους!!!
Φιλικά Ξωτικούλα

Φύτεψα πάλι τα κρίνα της ψυχής μου σ'άπιστο χώμα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2005, 04:02:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξωτικουλα, ο χαρτης σου ειναι ο εξης παρακατω:

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2005, 12:31:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη μου σου είμαι υπόχρεη...
Ευχαριστώ πάρα πολύ.
Το μόνο κακό είναι πως δεν μπορώ να τα εξηγήσω γιατί δεν γνωρίζω τα σύμβολα , αλλά θα τη βρω την άκρη.
Να 'σαι καλά που με νοιάστηκες,
καλές γιορτές σε όλους με αγάπη πάνω απ'όλα!
Ξωτικούλα


Φύτεψα πάλι τα κρίνα της ψυχής μου σ'άπιστο χώμα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2005, 15:47:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν κατάλαβα καλά, έχω:
Ήλιο στον Υδροχόο
Σελήνη στον Καρκίνο
Αφροδίτη
Άρη
Ερμή στον Αιγώκερο
Ουρανό στον Καρκίνο
Δία στον Υδροχόο
Ποσειδώνα στο Λέοντα
Κρόνο στον Κριό
Δεν βρήκα τον Πλούτωνα όμως και λίγο με δυσκολεύει η ανάλυση.
Ο Ερμής, η Αφροδίτη και ο Άρης είναι σε σύνοδο?
Ο Ήλιος είναι σε τρίγωνο με τη Σελήνη και τον Ποσειδώνα?
Η Σελήνη με τον Ουρανό είναι σε σύνοδο?
Επίσης έχει πολλά σύμβολα που στο βιβλίο μου δεν υπάρχουν και δεν μπορώ να τα εξηγήσω.
Αυτές είναι μερικές από τις απορίες που έχω.
Καλό σας απόγευμα
Φιλικά Ξωτικούλα

Φύτεψα πάλι τα κρίνα της ψυχής μου σ'άπιστο χώμα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2005, 16:24:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξωτικουλα,
Εχεις Ηλιο στις 07 μοιρες και 47 λεπτα των Διδυμων
Σεληνη στις 17 μοιρες και 46 λεπτα του Ζυγου
Ερμη στις 13 μοιρες και 08 λεπτα του Ταυρου
Αφροδιτη στις 23 μοιρες και 17 λεπτα του Κριου
Αρη στις 24 μοιρες και 07 λεπτα του Κριου
Δια στις 12 μοιρες και 13 λεπτα των Διδυμων
Κρονο στις 11 μοιρες και 55 λεπτα του Λεοντα
Ουρανο στις 08 μοιρες και 36 λεπτα του Σκορπιου
Ποσειδωνα στις 14 μοιρες και 58 λεπτα του Τοξοτη
Πλουτωνα στις 11 μοιρες και 32 λεπτα του Ζυγου.

Με τη βοηθεια των μοιρων και λεπτων που σου παραθετω,
προσπαθησε να αναγνωρισεις τα συμβολα των αστερισμων και των πλανητων, στον χαρτη σου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2005, 16:33:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδή όλα λάθος τα κατάλαβα!!!
Σ'ευχαριστώ πολύ πάντως που με βοηθάς τόσο πολύ!
Φιλικά Ξωτικούλα


Φύτεψα πάλι τα κρίνα της ψυχής μου σ'άπιστο χώμα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

V
Νέο Μέλος

Greece
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2005, 15:35:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους V  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια χαρά...μιας που το θέμα πάγωσε λιγάκι
και τα παιδιά που μας βοηθάνε με τις γνώσεις τους πήραν κάποιες ανάσες έρχομαι κ εγώ να ζητήσω με όλο το σεβασμό μια μικρή βοήθεια...

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:15-6-1983

ΩΡΑ:κάπου ανάμεσα σε 11:05-11:20(δεν καλοθυμάμαι-ήμουνα μικρός(!),αλλά αν δεν μπορεί να υπάρξει ακριβής ανάλυση το τσεκάρω ποιο επίσημα!)

ΤΟΠΟΣ:Αθήνα.

Ευχαριστώ προκαταβολικά...κ καλή πρωτοχρονιά...!

VΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2005, 16:52:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε V
Ευχαριστως να σε βοηθησω!
Μπορω να σου παραθεσω τις θεσεις των πλανητων σου, αλλα για το χαρτη σου χρειαζομαι ακριβη ωρα.
Ειπες οτι ησουνα μικρος...
Και μεις μικροι ημασταν... οταν γεννηθηκαμε...
Αλλα καποιοι μας γεννησαν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Burbulithra54
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2005, 17:32:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Burbulithra54  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σε ολους.Θα ηθελα μια μικρη βοηθεια.Επιθημω να μαθω αν ταιριαζει κριος με κριο.Στον αισθηματικο τομεα παντα.Ευχαριστω πολυ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2005, 17:41:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητη μου Μπουρμπουλιθρα,
δεν μπορω να σε βοηθησω, γιατι η συναστρια μεταξυ δυο ανθρωπων, δεν εγκειται μονο στο ηλιακο ζωδιο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Burbulithra54
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2005, 18:03:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Burbulithra54  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητη αngi τι αλλο χρειαζεται για να μαθω?Ευχαριστω που μου απαντησες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
testosterone
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2005, 23:42:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους testosterone  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μηπως θα μπορουσα να εχω και εγω μια αναλυση ?
κανενας διαθεσιμος/η?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stam_ba
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2005, 00:26:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stam_ba  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stam_ba  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλησπερα σε ολους.Θα ηθελα μια μικρη βοηθεια.Επιθημω να μαθω αν ταιριαζει κριος με κριο.Στον αισθηματικο τομεα παντα.Ευχαριστω πολυ!

Αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι δυο κριοί θα πλακώνονται στις κουτουλιέςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 17:36:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
me??????????????
7.01.1991
00:45
ερεβαν αρμενιας
δευτερα.
εξω χιονιζε...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

testosterone
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 22:09:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους testosterone  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μα καλα ουτε ενας χριστιανος δε βρεθηκε να μου κανει μια επεξηγηση το ζωδιο μου
τς τς τς !!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2006, 02:12:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν καταλαβα ακριβως, τι σημαινει το παρακατω:
quote:
μια επεξηγηση το ζωδιο μου


www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

testosterone
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2006, 23:58:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους testosterone  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αντζι δεν ανοιγε η σελιδα που μου ειπες , οταν ομως ανοιξε δεν μου εκανε εγγραφη , αυτο σημαινει οτι η η σελιδα εχει πολυ κινηση η οτι ειναι για το αναθεμα.
παντως προσωπικα θα ηθελα μια αναλυση των γενεθλιων μου .
πρεπει να ειναι καποιος εμπειροςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
karma
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
497 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2006, 02:10:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους karma  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
παντως προσωπικα θα ηθελα μια αναλυση των γενεθλιων μου.
πρεπει να ειναι καποιος εμπειρος

Αγαπητέ/ή testosterone

Για να σου απαντήσουμε θα πρέπει να γράψεις την ημερομηνία, τον τόπο και την ώρα γέννησής σου.



Φιλικά, η www.greekastrology.gr


karmaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

charmed44
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2006, 12:05:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους charmed44  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΖΥΓΟΣ, ΓΕΝΗΘΗΚΑ 26/09/85, ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΙ ΩΡΑ 07:30-8:00 ΠΕΡΙΠΟΥ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2006, 06:11:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλοι και φίλες.
Ασχολήθηκα -ερασιτεχνικά πάντα- αρκετά με την αστρολογία και ειδικά με το δικό μου αστρολογικό χάρτη παλαιότερα, στην προσπάθεια μου να μάθω όσο μπορώ περισσότερα για μένα.

Κάποτε μου χάρισαν και ένα βιβλίο με τη βοήθεια του οποίου έφτιαξα τον παρακάτω χάρτη:


Να πω προκαταβολικά ότι γεννήθηκα στη Γερμανία, στις 26.11.1971
Και απ' ότι θυμάται η μητέρα μου στις 16:30 περίπου.
Εκτός του ότι είμαι Τοξότης, έμαθα αργότερα πως η Σελήνη μου είναι στους Ιχθύες.Αν θυμάμαι καλά έχω Ταύρο ή Δίδυμους για ωροσκόπο.


Karma, αν μπορείς να με βοηθίσεις σχετικά και να μου κάνεις μία ανάλυση θα σου ημουν ευγνόμων..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2006, 14:00:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ?ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ 09.08.1976 ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ.ΩΡΑ 13.00 ΠΕΡΙΠΟΥ.


Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΟΥΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΦΛΥΑΡΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ.

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2006, 21:30:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Συγνώμη για τη κατάχρηση του χώρου!
θα θελα απλά να πω ένα γεια και να στείλω τη συμπάθειά μου σ'ένα πλασματάκι που διάβασε εδώ μέσα πως έχουμε ίδια μέρα γενέθλια και δυστυχώς δεν μπορώ να της στείλω προσωπικό μήνυμα όσο κι αν προσπάθησα.
Να σαι καλά xspy!
Φιλικά Ξωτικούλα

Φύτεψα πάλι τα κρίνα της ψυχής μου σ'άπιστο χώμα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

enarxos
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2006, 23:35:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους enarxos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σε ολους, ειμαι νεο μελος και θα ηθελα να μαθω τον ωροσκοπο μου.

γεννηθηκα στις 02/07/1974 μεταξυ 22:35 και 22:55 στην πολη της Καλαματας (αυτο δεν γνωριζω αν ειναι απαραιτητο μα το καταθετω :-) )

JorgosΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2006, 05:16:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Charmed44
Ωροσκοπο στο Ζυγο
Ηλιο στο Ζυγο
Σεληνη στους Ιχθεις
Ερμη στο Ζυγο
Αφροδιτη στην Παρθενο
Αρη στην Παρθενο
Δια στον Υδροχοο
Κρονο στο Σκορπιο
Ουρανο στον Τοξοτη
Ποσειδωνα στον Αιγοκερω
Πλουτωνα στον Σκορπιο

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2006, 05:20:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Katia

Ωροσκοπο στο Σκορπιο
Ηλιο στον Λεοντα
Σεληνη στον Υδροχοο
Ερμη στην Παρθενο
Αφροδιτη στην Παρθενο
Αρη στην Παρθενο
Δια στον Ταυρο
Κρονο στον Λεοντα
Ουρανο στο Σκορπιο
Ποσειδωνα στον Τοξοτη
Πλουτωνα στο Ζυγο.

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2006, 05:22:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
enarxos

Αν εισαι γεννημενος μετα τις 22.35, ο ωροσκοπος σου ειναι στους Ιχθεις.

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2006, 05:35:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
silverwhisper

Ωροσκοπος στο Ζυγο
Ηλιο στον Αιγοκερο
Σεληνη στο Ζυγο
Ερμη στον Τοξοτη
Αφροδιτη στον Υδροχοο
Αρη στον Ταυρο
Δια στον Λεοντα
Κρονο στον Αιγοκερω
Ουρανο στον Αιγοκερω
Ποσειδωνα στον Αιγοκερω
Πλουτωνα στον Σκορπιο

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sofia85
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/01/2006, 16:31:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sofia85  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!
ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ΟΤΙ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΑ ΖΩΔΙΑ, ΟΡΟΣΚΟΠΟΥΣ ΚΤΛ!
ΚΑΡΤΑΡΧΗΝ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!
ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΣΤΙΣ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΤΟΥ '85, ΚΑΙ ΩΡΑ 9 ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ, ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ.
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
sofia85
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/01/2006, 16:32:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sofia85  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!
ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ΟΤΙ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΑ ΖΩΔΙΑ, ΟΡΟΣΚΟΠΟΥΣ ΚΤΛ!
ΚΑΡΤΑΡΧΗΝ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!
ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΣΤΙΣ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΤΟΥ '85, ΚΑΙ ΩΡΑ 9 ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟ, ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ.
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
enarxos
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/01/2006, 22:13:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους enarxos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σ'ευχαριστω πολυ angi για την πληροφορια.

Θα ηθελα να μαθω αν ειναι το ζωδιο ή ο ωροσκοπος που προσδιοριζουν τα κυρια χαρακτηριστικα σε εναν ανθρωπο και αν τελικα υπαρχουν κριτηρια υπεροχης του ενος πανω στο αλλο. Δηλαδη ειμαι καρκινος με ωροσκοπο στους ιχθεις (02/07/74), ειναι τα χαρακτηριστικα του ζωδιου που επηρρεαζουν την ζωη μου ή περισσοτερο του ωροσκοπου μου.

Θα εκτιμουσα οποιαδηποτε πληροφορια,ευχαριστω.

JorgosΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 5 Σελίδες:
  1  2  3  4  5
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy