ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 αστρολογικές αναλύσεις
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 5
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2006, 01:16:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γλυκιά μου Άντζι, επειδή βλέπω πως σου αρέσει και το κατέχεις το θέμα μπορέις να μου λύσεις και εμένα μία απορία?

Γεννήθηκα στο Krefeld-(κοντά στο Dusseldorf) στη Γερμανία
στις 26/11/71 και ώρα 16:30.

Τελικά έχω Ταύρο ή Δίδυμο για ωροσκόπο?

Πιο πάνω έβαλα μια φωτο από χάρτη που είχα προσπαθίσει να φτιάξω αλλά μάλλον περιέχει λάθη...

Α! και κάτι ακόμη η κόρη μου που γεννήθηκε στις 2/5/2003 στις 5:30, τι ωροσκόπο έχει και που ήταν η σελήνη και οι άλλοι πλανήτες?

Αν δεν σε βάζω σε μεγάλο κόπο θα σου ήμουν ευγνόμων...

Φιλάκια στην παρέα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2006, 22:42:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητη Toxotis,
ο χαρτης σου ειναι αυτος:
http://img480.imageshack.us/img480/1351/sfpage2bm.gif

Ο χαρτης της κορης σου ειναι αυτος:
http://img397.imageshack.us/img397/7362/sfpage6pp.gif

Να σου ζησει!!!
Φιλια!!!

www.myhoroscope.gr

Edited by - angi on 19/01/2006 22:54:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2006, 04:05:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να' σαι καλά γλυκιά μου!

Θα τα μελετήσω και θα σου πω αν τα κατάλαβα, γιατί με την πρώτη ματιά γίνεται χαμός από γραμμούλες.

Φιλάκια και σ'ευχαριστώ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2006, 04:33:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ Αντζυ
ξέχασα να διευκρινήσω πως η κόρη μου γεννήθηκε στη Θεσσαλονίκη και όχι στη Γερμανία!
Είναι το ίδιο?
Ισχύει ο χάρτης που μου ετοίμασες ή άλλάζει η ώρα?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2006, 04:45:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και μου περασε απο το μυαλο να σε ρωτησω!!!
Αυριο ομως!!
Για τις γραμμουλες που λες, κανε κλικ επανω στην εικονα και μετα ανοιξε την εικονα, κανοντας κλικ στα τρια μικρα εικονιδιοκια που υπαρχουν επανω δεξια.
Το πρωτο ειναι η παυλα και το τελευταιο το χ.
Εσυ θα πατησεις το μεσαιο.


www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

motion
Νέο Μέλος


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2006, 10:44:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους motion  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Και μου περασε απο το μυαλο να σε ρωτησω!!!
Αυριο ομως!!
Για τις γραμμουλες που λες, κανε κλικ επανω στην εικονα και μετα ανοιξε την εικονα, κανοντας κλικ στα τρια μικρα εικονιδιοκια που υπαρχουν επανω δεξια.
Το πρωτο ειναι η παυλα και το τελευταιο το χ.
Εσυ θα πατησεις το μεσαιο.


www.myhoroscope.gr


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
motion
Νέο Μέλος


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2006, 10:46:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους motion  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα!Γενήθηκα 5/12/1976 είμαι τοξότης αλλα δεν ξέρω τι ωροσκόπο έχω.Νομίζω Παρθένος.Ξέρει κανείς; ευχαριστώΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2006, 11:01:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ θα περιμένω λοιπόν αύριο

Α! και δεν εννούσα τις γραμμούλες λόγω μεγέθους, αλλά λόγω της πληθώρας στο κέντρο του αστρολογικού χάρτη που δείχνουν τις συναστρίες, τρίγωνα, τετράγωνα κτλ, δεν μου ήταν εύκολο να καταλάβω που είναι ο ωροσκόπος.-Άσχετη σχεδόν γαρ...

Τελικά το βρήκα όμως:
Δίδυμο λέει σ' εμένα=ο 1ος οίκος?
Σωστά?

Και αν γεννιόταν η κόρη μου στη Γερμανία θα είχε δηλαδή ζώδιο, ωροσκόπο, σελήνη....στον Ταύρο?

Φιλιά πολλά

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2006, 00:55:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΟΚ θα περιμένω λοιπόν αύριο

Α! και δεν εννούσα τις γραμμούλες λόγω μεγέθους, αλλά λόγω της πληθώρας στο κέντρο του αστρολογικού χάρτη που δείχνουν τις συναστρίες, τρίγωνα, τετράγωνα κτλ, δεν μου ήταν εύκολο να καταλάβω που είναι ο ωροσκόπος.-Άσχετη σχεδόν γαρ...

Τελικά το βρήκα όμως:
Δίδυμο λέει σ' εμένα=ο 1ος οίκος?
Σωστά?

Και αν γεννιόταν η κόρη μου στη Γερμανία θα είχε δηλαδή ζώδιο, ωροσκόπο, σελήνη....στον Ταύρο?

Φιλιά πολλά



toxotis
Nαι, ο ωροσκοπος σου (1ος οικος), ειναι στους Διδυμους.
Ο χαρτης της κορης σου ειναι αυτος:

http://img386.imageshack.us/img386/8381/sfpage7ib.gif

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2006, 15:36:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άντζυ σε ευχαριστώ πολύ

Φιλιά πολλά

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

to3oths
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2006, 02:56:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους to3oths  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος to3oths  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας σε όλους!

Είμαι καινούργια εδώ, μόλις έχω γραφτεί. Είμαι Τοξότης(obviously :D ), γεννημένη στης 27.11.1972, ώρα 08:45 - 09:00 το πρωϊ, νομίζω ότι ήταν Δευτέρα, στην Ρουμανία, στην πόλη της Κραϊόβας.

Με ενδιαφέρει πάαααααρα πολύ η αστρολογία, τα ζώδια, πιστεύω πως είναι πολύ σοβαρή και αληθινή επιστήμη και πιστεύω σε αυτά(στα ζώδια, δηλαδή).

Θα ήθελα, αν θα μπορούσε και θα ήθελε κάποιος από εσάς, να μου δείξετε(φτιάξετε) το ωροσκόπιο μου και να μου το εξηγήσετε όσο γίνετε.

Σας ευχαριστώ πάααααρα πολύ για το χρόνο και την καλοσύνη σας.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

misfit138
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 04:19:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ουτε ηταν ποτε επιστημη και φυσικα δε προκειται να γινει.
Επισης , μπορειτε να νιωσετε λιγακι αν ασχοληθειτε με την αστρονομια, για να καταλαβετε με τι ανοησιες ασχολειστε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 07:56:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ουτε ηταν ποτε επιστημη και φυσικα δε προκειται να γινει.
Επισης , μπορειτε να νιωσετε λιγακι αν ασχοληθειτε με την αστρονομια, για να καταλαβετε με τι ανοησιες ασχολειστε.

Αγαπητέ/ή misfit138, θα σε παρακαλούσα να είσαι πιο προσεκτικός/ή στις εκφράσεις σου.
Νομίζω πως είναι προσβλητικό να θίγεις τα πιστεύω κάποιων ανθρώπων λέγοντας τους οτι "ασχολούνται με ανοησίες".
Κάποιοι πιστεύουν στην Αστρολογία και κάποιοι άλλοι όχι.
Αυτό είναι δικαίωμα του καθενός μας, όπως είναι δικαίωμα όλων μας να πιστεύουμε ή όχι στο οτιδήποτε.
Αρκεί να σεβόμαστε την αντίθετη άποψη από την δική μας.
Θα συνιστούσα λοιπόν προσοχή σε τέτοιου είδους δηλώσεις...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

motion
Νέο Μέλος


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 13:28:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους motion  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλημέρα!Γεννήθηκα 5/12/1976 είμαι τοξότης αλλα δεν ξέρω τι ωροσκόπο έχω.Νομίζω Παρθένος.Ξέρει κανείς; ευχαριστώ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 14:49:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για την ευρεση του ωροσκοπου, ειναι απαραιτητη η ωρα γεννησης και ο τοπος γεννησης!

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

motion
Νέο Μέλος


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 14:56:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους motion  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Για την ευρεση του ωροσκοπου, ειναι απαραιτητη η ωρα γεννησης και ο τοπος γεννησης!

www.myhoroscope.gr



5/12/1976 12:00 με 1:00 μετά τα μεσάνυχτα Αθήνα.Αν σου είναι εύκολο 5βασικά πράγματα για τον ωροσκόπο μου.Αν και νομίζω πως καταλαβαίνω πως είμαι αρκετά περίεργο ζώδιο σε συνδιασμό με τον ωροσκόπο μου.

Ευχαριστώ!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

to3oths
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 19:08:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους to3oths  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος to3oths  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Misfit138, όπως εσύ έχεις το δικαίωμα να ΜΗΝ πιστεύεις στην αστρολογία, με τον ίδιο τρόπο έχω/έχουμε και οι υπόλοιποι δικαίωμα να πιστεύουμε σε ότι θέλουμε και επιθυμούμαι. Αν δεν σε ενδιαφέρει τίποτα από όλα αυτά, τότε τι κανείς εδώ? Έχεις κάνει ολόκληρη εγγραφή μονό και μονό να πεις αυτό? Ας γελάσω.

Τώρα, επειδή αρκετά έχω ασχοληθεί με τις «απόψεις» σου, πως θα μπορούσα να μάθω τον ωροσκόπιο μου, τους πλανήτες, κ.τ.λ. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ? Σας ευχαριστώ πάρα πολύ.

27.11.1972, 08:45-09:00, πρωί, Κραϊόβα, Ρουμανία.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 20:16:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
to3oths,

Ηλιο, στον Τοξοτη, 05 μοιρες.
Σεληνη, στον Λεοντα, 29 μοιρες.
Ερμη, στον Τοξοτη, 02 μοιρες.
Αφροδιτη, στον Σκορπιο, 03 μοιρες.
Αρη, στον Σκορπιο, 07 μοιρες.
Δια, στον Αιγοκερω, 10 μοιρες.
Κρονο, στους Διδυμους, 18 μοιρες.
Ουρανο, στο Ζυγο, 21 μοιρες.
Ποσειδωνας, στον Τοξοτη, 04 μοιρες.
Πλουτωνας, στο Ζυγο, 03 μοιρες.
Ωροσκοπος στον Τοξοτη.

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

to3oths
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2006, 21:28:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους to3oths  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος to3oths  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Angi, σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο σου. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
motion
Νέο Μέλος


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2006, 10:29:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους motion  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
5/12/1976 12:00 με 1:00 μετά τα μεσάνυχτα Αθήνα.Αν σου είναι εύκολο 5βασικά πράγματα για τον ωροσκόπο μου.Αν και νομίζω πως καταλαβαίνω πως είμαι αρκετά περίεργο ζώδιο σε συνδιασμό με τον ωροσκόπο μου.

Ευχαριστώ!!!!!!!


Angi Εγώ;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 17:40:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
motion,
κανενα ζωδιο δεν ειναι περιεργο. Ολοι εχουμε τα καλα μας και τα ασχημα μας.
Ωροσκοπος στην Παρθενο
Ηλιος στον Τοξοτη
Σεληνη στον Ταυρο
Ερμη στον Τοξοτη
Αφροδιτη στον Αιγοκερω
Αρη στον Τοξοτη
Δια στον Ταυρο
Κρονο στον Λεοντα
Ουρανος στο Σκορπιο
Ποσειδωνας στον Τοξοτη
Πλουτωνας στο Ζυγο

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

motion
Νέο Μέλος


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2006, 15:15:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους motion  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Angi σε ευχαριστώ πολυ!Αλλά επειδή δεν ξέρω και πολλά πράγματα (δηλαδή για ήλιους, πλανήτες κτλ έχω μαύρα μεσάνυχτα) ήθελα να ξέρω με απλά λόγια πάρα πολυ λίγα πράγματα για το ζωδιό μου ή τον ωροσκόπο μου.Αν σου είναι εύκολο βέβαια!
Ευχαριστώ και πάλι!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
motion
Νέο Μέλος


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2006, 12:08:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους motion  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2006, 01:01:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
silverwhisper

Ωροσκοπος στο Ζυγο
Ηλιο στον Αιγοκερο
Σεληνη στο Ζυγο
Ερμη στον Τοξοτη
Αφροδιτη στον Υδροχοο
Αρη στον Ταυρο
Δια στον Λεοντα
Κρονο στον Αιγοκερω
Ουρανο στον Αιγοκερω
Ποσειδωνα στον Αιγοκερω
Πλουτωνα στον Σκορπιο


φχαριστω 1000!!!!!!!!!!εστω κ καθυστερημενα.
αλλα μια βοηθεια.τι σημαινουν ολα αυτα?εκτος απο τον ορωσκοπο και τον ηλιο τπτ αλλο δε ξερω.μια βοηθεια?

Comforting home,mother's lap,chance for immortality...where being wanted baame a thrill,I never knew...

...it does not do to dwell on dreams and forget to live,remember that...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

valmarien
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2006, 13:59:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους valmarien  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπέρα σε όλους από τη Val!!!
Θα ήθελα μια βοήθεια σχετικά με τον αστρολογικό μου χάρτη τον οποίο μάταια δυστυχώς προσπάθησα να επικολλήσω.Είχα λοιπόν επισκευθεί μια αστρολόγο τον Ιούλιο του 2003 και όσον αφορά το μέλλον μου στα αισθηματικά μου είπε οτι με αυτόν που είμαι μαζί(1/11/1978) δεν θα είμαι για πολύ περίπου ένα χρόνο-έιμαστε ακόμη μαζί αλλά δεν νομίζω οτι ταιριάζουμε και σκέφτομαι να χωρίσω-,οτι θα κάνω παιδί εκτός γάμου απο κάποιον που θα με εξαπατήσει,και οτι θα βρω κάτι αξιόλογο αργότερα...Εγώ σκέφτομαι συνέχεια κάποιον που γνώρισα στις27/3/2005 (έκλειψη ηλίου-δυστυχώς δεν ξέρω ημερ.γέν.) και έχω μπερδευτεί πάρα πολύ!!!!!!!!!!!έχω γεννηθεί στην Αθήνα 15/6/1974
Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει βλέποντας το χάρτη μου,γιατί εγώ δεν καταλαβαίνω τίποτα(σε αυτό το θέμα)
Αυτά που μου είπε εκείνη η αστρολόγος όντως μπορεί να τα δει κάποιος στο χάρτη??
Ευχαριστώ και ελπίζω να μην έγινα φορτική

Val.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

karma
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
497 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2006, 16:42:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους karma  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
valmarien
Είχα λοιπόν επισκευθεί μια αστρολόγο τον Ιούλιο του 2003 και όσον αφορά το μέλλον μου στα αισθηματικά μου είπε οτι με αυτόν που είμαι μαζί(1/11/1978) δεν θα είμαι για πολύ περίπου ένα χρόνο-έιμαστε ακόμη μαζί αλλά δεν νομίζω οτι ταιριάζουμε και σκέφτομαι να χωρίσω-,οτι θα κάνω παιδί εκτός γάμου απο κάποιον που θα με εξαπατήσει,και οτι θα βρω κάτι αξιόλογο αργότερα...

Αυτά που μου είπε εκείνη η αστρολόγος όντως μπορεί να τα δει κάποιος


Αγαπητή valmarien

Διάβασα αυτά που γράφεις... και βγήκα «έξω από τα ρούχα μου» ! Αναρωτιέμαι πως επιτρέπουν σε αυτούς τους ανθρώπους να ασκούν αυτό το επάγγελμα ! (Αν και δεν είναι η πρώτη φορά που ακούω τέτοια εξωφρενικά πράγματα. Ακατάλληλοι και ημιμαθείς άνθρωποι που φοβίζουν και επηρεάζουν αρνητικά τον κόσμο). Πρώτα - πρώτα, αν θα χωρίσουμε ή αν θα παραμείνουμε μαζί με έναν άνθρωπο είναι καθαρά στο δικό μας χέρι. Ένας έμπειρος και υπεύθυνος Αστρολόγος μπορεί να σου πει το κατά πόσο ταιριάζεις με το σύντροφό σου και τις ενέργειες που εκλύονται σε αυτή τη Συναστρία για να τη «δουλέψεις» καλύτερα.

Έριξα μια ματιά στις πλανητικές σου όψεις και σε γενικές γραμμές, αν κάνεις σωστές επιλογές, όλα θα πάνε καλά. Δεν μπορώ, όμως, να σου πω περισσότερα χωρίς την ώρα και τον τόπο γέννήσής σου.



Φιλικά, η www.greekastrology.gr


karmaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

valmarien
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2006, 18:13:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους valmarien  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ/ή karma
έχεις δίκιο,κι εγώ μετά την επίσκεψη στην εν λόγω αστρολόγο (αφού είχα σκάσει 100 euro ζεστά,ζεστά)δεν πολυασχολήθηκα ούτε καν διάβασα τα κείμενα που μου έδωσε στο τέλος,απλά αυτά που προανέφερα περι χωρισμού κ.τ.λ μου έμειναν στο πίσω μέρος του μυαλού,ξέρεις πως γίνονται αυτά ιδίως αν επηρεάζεται κανείς ,ναι μεν σιγά..αλλά μπας και ..δεν ξέρεις καμιά φορά..και να τώρα αυτή την περίοδο που είμαι συναισθηματικά μπερδεμένη..πιάνω τον εαυτό μου να αναρωτιέται..Anyway,αν μπορείς να με βοηθήσεις,η ημερομηνία γέννησης κ.λ.π είναι: 15/6/1974 στην Αθήνα στις 12:30 το μεσημέρι..αυτό που ανέφερα επίσης για κάποιον που γνώρισα σε περίοδο έκλειψης ηλίου..ισχύει οτι δεν είναι και η καλύτερη περίοδος για γνωριμίες και τα σχετικά??

Ευχαριστώ,
Φιλικά Val.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2006, 19:19:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eίναι εύκολο να μου πει κάποιος μέρα και ώρα της προσεχούς πανσελήνου, νομίζω γίνεται στις 13/02 τα ξημερώματα. Και επίσης αν όλη η 13/2 θεωρείται υπο την επίρρεια της πανσελήνου.

Ευχαριστώ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2006, 20:14:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα Gretel,
Η πανσεληνος πραγματοποιειται στις 13/2 στις 24 μοιρες και 20 λεπτα του Λεοντα, περιπου στις 04.50 με 05.00.
Δεν επηρεαζει ολους τους ανθρωπους με την ιδια ενταση και την ιδια χρονικη περιοδο. Βαλε (πανω-κατω), 2 μερες πριν ή μετα.
Με τα λιγα που γνωριζω.

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2006, 20:24:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eυχαριστώ πολύ Αντζι για την γρήγορη απάντηση.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 5 Σελίδες:
  1  2  3  4  5
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy