ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 Terminal Station : Mystery
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 11
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2006, 07:39:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Nausika317, καλώς ήλθες στις συζητήσεις του Esoterica!
Σου εύχομαι καλή συνέχεια στους διαλόγους μας!

Ο τρόπος για να ανεβάσεις μια φωτογραφία είναι σχετικά απλός.
Είτε έχεις ένα url από κάποια φωτογραφία είτε έχεις κάποια φωτογραφία στον υπολογιστή σου, σου προτείνω να μπείς στο:

http://www.imageshack.us

Εκεί θα βάζεις το url της φωτογραφίας που θες ή θα την ανεβάζεις από τον υπολογιστή σου, καθώς επίσης μπορείς και να της κάνεις resize.
Αφού την κάνεις upload (επιλέγοντας η ανάλυση που θέλεις να μην είναι πάρα πολύ μεγάλη), θα πάρεις ένα direct link.

Έπειτα, για να την ανεβάσεις εδώ θα κάνεις το εξής:

Επιλέγεις το εικονίδιο

Θα βάλεις το link που πήρες ανάμεσα στα 2 tags.

π.χ. [img]mplampla[/img]

Κι αυτό ήταν!
Αν έχεις κάποια περαιτέρω απορία μπορείς να μου στείλεις e-mail.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2006, 03:45:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητή Nausika317, καλώς ήλθες στις συζητήσεις του Esoterica!
Σου εύχομαι καλή συνέχεια στους διαλόγους μας!

Ο τρόπος για να ανεβάσεις μια φωτογραφία είναι σχετικά απλός.
Είτε έχεις ένα url από κάποια φωτογραφία είτε έχεις κάποια φωτογραφία στον υπολογιστή σου, σου προτείνω να μπείς στο:

http://www.imageshack.us

Εκεί θα βάζεις το url της φωτογραφίας που θες ή θα την ανεβάζεις από τον υπολογιστή σου, καθώς επίσης μπορείς και να της κάνεις resize.
Αφού την κάνεις upload (επιλέγοντας η ανάλυση που θέλεις να μην είναι πάρα πολύ μεγάλη), θα πάρεις ένα direct link.

Έπειτα, για να την ανεβάσεις εδώ θα κάνεις το εξής:

Επιλέγεις το εικονίδιο

Θα βάλεις το link που πήρες ανάμεσα στα 2 tags.

π.χ. [img]mplampla[/img]

Κι αυτό ήταν!
Αν έχεις κάποια περαιτέρω απορία μπορείς να μου στείλεις e-mail.

In anticipation of my resurrection...



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2006, 03:48:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ευχαριστώ πολύ, αγαπητέ Dying _Incubus, για την απάντηση σου. Θα το προσπαθήσω σύντομα.
Αγαπητή Nausika317, καλώς ήλθες στις συζητήσεις του Esoterica!
Σου εύχομαι καλή συνέχεια στους διαλόγους μας!

Ο τρόπος για να ανεβάσεις μια φωτογραφία είναι σχετικά απλός.
Είτε έχεις ένα url από κάποια φωτογραφία είτε έχεις κάποια φωτογραφία στον υπολογιστή σου, σου προτείνω να μπείς στο:

http://www.imageshack.us

Εκεί θα βάζεις το url της φωτογραφίας που θες ή θα την ανεβάζεις από τον υπολογιστή σου, καθώς επίσης μπορείς και να της κάνεις resize.
Αφού την κάνεις upload (επιλέγοντας η ανάλυση που θέλεις να μην είναι πάρα πολύ μεγάλη), θα πάρεις ένα direct link.

Έπειτα, για να την ανεβάσεις εδώ θα κάνεις το εξής:

Επιλέγεις το εικονίδιο

Θα βάλεις το link που πήρες ανάμεσα στα 2 tags.

π.χ. [img]mplampla[/img]

Κι αυτό ήταν!
Αν έχεις κάποια περαιτέρω απορία μπορείς να μου στείλεις e-mail.

In anticipation of my resurrection...



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2006, 07:51:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χεχε!
Φίλη μου, όταν θέλουμε να παραθέσουμε τα λόγια κάποιου κάνοντας quote φροντίζουμε τα δικά μας λόγια να βρίσκονται έξω από τα 2 tags.

Ένα παράδειγμα:

Τα δικά μας λόγια.

[quote] Τα λόγια του συνομιλητή μας εδώ [/quote]


Υ.Γ. Δεν χρειάζεται να με ευχαριστείς για κάτι, φίλη μου.
Άντε, να αρχίσουμε να παραθέτουμε καμία εικόνα γιατί θα μας βάλει χέρι ο φίλος Mercury...

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2006, 12:58:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2006, 21:01:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://img181.imageshack.us/img181/1930/mistywired9yf.jpg/IMGIMGhttp://img310.imageshack.us/img310/2671/mistydance28vg.jpg/IMG" border=0>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2006, 21:27:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Αγαπητή Ναυσικά καταρχήν καλωσόρισες στο esoterica.

Τώρα αν πατήσεις αυτο το εικονίδιο


στο μήνυμα που διαβάζεις αυτή τη στιγμή θα δεις με ποιο τρόπο

έκανα πόστ την πρώτη από τις φωτογραφίες που προσπάθησες να στείλεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2006, 22:19:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Υ.Γ. Δεν χρειάζεται να με ευχαριστείς για κάτι, φίλη μου.
Άντε, να αρχίσουμε να παραθέτουμε καμία εικόνα γιατί θα μας βάλει χέρι ο φίλος Mercury...

Απόψε είστε τυχεροί αγαπητέ Dying_Incubus.Είναι βλέπεις μια από τις σπάνιες φορές που είμαι στις πολύ καλές μου. Εξάλλου πρέπει να κάνω την τακτική μηνιαία συντήρηση στα εργαλεία της δουλειάς (μαστίγια,χειροπέδες,φίμωτρα κλπ) και έτσι τη γλυτώσατε (τουλάχιστον για σήμερα) χεχεχεχε

Λοιπόν τι αφιερώνει κανείς σε μια Ναυσικά? Ναυσικά...Οδυσσέας...Ιθάκη...νησάκι! Τσαφ! Ιδού η αφιέρωση!



After the rain

Nikolas Climet

Κοιτάζοντας αυτή την υπέροχη (πιστευω να συμφωνείτε) φωτογραφία μου ήρθαν συνειρμικά στο μυαλό η μελωδία και οι στιχοι ενός απο τα πιο αγαπημένα μου τραγούδια το οποίο θα αφιερώσω με πολύ αγάπη σε όλους όσους έχουν δηλώσει την παρουσία τους στο topic του μυστηρίου και της φαντασίας.

http://www.youtube.com/watch?v=iJeUqrnP1HA&search=sailing%20rod

Σαλπάρω,ω ναι σαλπάρω!
Σπίτι ξανά,διαμέσου των ωκεανών

αρμενίζοντας εναντια στα μανιασμενα κύματα πλέω
για να έρθω κοντά Σου,για να ελευθερωθώ.

Πετώ, ω ναι πετώ !
Σαν το πουλί μες τους ουρανούς

Πετώ,αφήνοντας πίσω μου όλα τα σύννεφα εκεί ψηλά
για να έρθω κοντά Σου, για να ελευθερωθώ


Μπορείς άραγε να με ακούσεις,
άραγε μπορείς να με ακούσεις
μέσα απο το βαθύ σκοτάδι,
εσύ το Φως, που είσαι τοσο μακρυά?

Πεθαίνω, κάνω αυτό που παντα προσπαθούσα να κάνω
Να έρθω κοντά Σου, ποιός μπορεί άραγε να το πει?

Σαλπάρουμε, ω ναι σαλπάρουμε!
Σπίτι ξανα,διαμέσου των ωκεανών

Αρμενίζουμε ενάντια στα μανιασμένα κύματα

για να έρθουμε κοντά Σου,για να ελευθερωθούμε
για να είμαστε κοντά Σου, για να είμαστε ελευθεροι

ω Κύριε ! για να είμαστε κοντά σου,για να

ελευθερωθούμε,

ω Κύριε ! για να έρθουμε κοντά Σου,για να είμαστε

ελευθεροι

ω Κύριε...

Sailing Rod Stewart

σε στίχους του Gavin Sutherland απο το μακρινό 1972

Δικιά μου η πολύ ελεύθερη μετάφραση.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2006, 00:21:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Aυτή τη φορά τα κατάφερα με τη φωτο!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2006, 01:13:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Mercury,ευχαριστώ γι ατην ωραία φωτο του νησιού..
Μία παρατηρηση μόνον - θα μπορούσε να μας φέρει το όνομα "Ναυσικά" και άλλο νησι στο νού, και όχι μόνον την Ιθάκη - το νησί των Φαιάκων, που υποτίθεται πως είναι η Κέρκυρα, αν και ορισμένοι που ασχολούνται με το θέμα , πιστεύουν ότι το νησί των Φαιάκων δεν ήταν η Κέρκυρα, αλλά κάποιο πολύ μακρινό μέρος.

Επίσης καλό και το "Sailing", και γιάυτό, μιά και θα είμαστε ,οι περισσότεροι σε διάθεση "διακοπών", στέλνω ένα video από το τραγούδι της Enya, "Orinoko Flow" ( Sail away, sail away...), που έχει και πολύ όμορφες εικόνες.
http://www.youtube.com/watch?v=4t8vTjcCyVIΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 12:36:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Aυτή τη φορά τα κατάφερα με τη φωτο!


Μπράβο!Η επόμενη αποστολή σου θα είναι λίγο πιο δύσκολη όμως χεχεχε..

Ένα μικρό αφιέρωμα στον Luis Royo και τις ηρωικές του αμαζόνες...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 12:38:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 12:46:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο το άλμπουμ Malefic

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 12:59:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 13:01:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 13:03:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
απο το άλμπουμ Τatoos

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 02:00:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Μπράβο!Η επόμενη αποστολή σου θα είναι λίγο πιο δύσκολη όμως χεχεχε..

-Μένω με το στόμα ανοιχτό... Πώς το κατάλαβες ότι βρίσκομαι σε αποστολή? Αυτό είναι εκπληκτικό - πρέπει να είσαι 'Μ............ Μ.... !!
( Αν δεν μπορείς να βρείς τι σημαίνει αυτό, η ερμηνεία στη φώτο!)
Ομως, δεν μας έχουν πεί ακόμα ποιά θα είναι η επόμενη αποστολή- γιατί θα είναι πιό δύσκολη? Μπορείς να διαβάζεις και τ' άστρα, η την κρυστάλλινη σφαίρα σου και να μου πείς please? Αν είναι πολύ δύσκολη, θα κοιτάξω να πάρω αναρρωτική άδεια!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 21:52:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 21:54:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Demons

Kerry MitchellΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 22:05:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Tree

Jarek KowalczykΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 22:13:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

With Freedom For All

Judy LarsonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 22:37:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Απο έργο πολύ γνωστού συνθέτη οι δύο φωτο παραπάνω..

Αυτή είμαι εγώ όταν ήμουν μικρή (πρίν 6,457 χρόνια..)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 23:22:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 09:21:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μπραβο βρε παιδια..φανταστικες φωτο!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 22:04:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

μπραβο βρε παιδια..φανταστικες φωτο!!

Nα'σαι καλά αγαπητή Γωγώ,εσύ και οι καλλιτέχνες που τις δημιούργησαν...Σε εσένα θα αφιερώσω την παρακάτω, ίσως μια από τις πιο ευαίσθητες εικόνες που διαθέτω στη συλλογή μου. Έχω προσέξει ότι τα μηνύματα που στελνείς ακτινοβολούν αυτό ακριβώς.Ρομαντισμό και ευαισθησία.Σου ταιριάζει λοιπόν...

Edited by - Mercury on 20/07/2006 22:05:39

Edited by - Mercury on 20/07/2006 22:06:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 22:14:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...όσο για τη Ναυσικά, μετά από την ποταπή μου συμπεριφορά (με αποσυμβόλισε χωρίς να την πληρώσω,της έφαγα και το...γαλακτομπούρικο)έχει κάθε δίκιο να με διαβάζει και να θέλει να...

Henning Ludvigen

The WRapture

Edited by - Mercury on 20/07/2006 22:19:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 22:38:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
xμμμ...πολλές μυστήριες κυρίες τραβάει το topic της φαντασίας.Καλό αυτό...

Mysterious Ladies

Jimmy McManus

Edited by - Mercury on 20/07/2006 22:39:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2006, 13:22:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H φωτο είναι από παληά, άγνωστη ταινία του Κακογιάννη με τίτλο " Τον σκότωσε γιατί της έφαγε το γαλακτομπούρεκο!". Η ταινία δεν βγήκε στο κοινό, γιατί μετα ο Κακογιάννης έκανε τη " Στέλλα", - "Στέλλα , φύγε, κρατάω μαχαίρι..", κσι εκεί το μαχαίρι κρατούσε ο Φούντας.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2006, 13:38:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mercury, ΜΕ ΔΥΣΦΗΜΙΖΕΙΣ σε όλο το Διαδίκτυο ως "μοβόρα και κακούργα!( που να σου πέσουν όλα τα δόντια- αλλα αυτό δεν θάναι δύσκολο , με τόσο γαλακτομπούρεκο που έφαγες!)

- Πρέπει να αποκαταστήσω άμεσα την καλή (?) μου φήμη... Κατά βάθος, είμαι πολύ καλός άνθρωπος, ούτε μύγα δεν πειράζω.. Ποτέ δεν θα σκότωνα για ένα γαλακτομπούρεκο... Για ένα προφιτερόλ, όμως..δεν ξέρω..

Πάντως να ξέρεις:

Η εκδίκηση είναι ένα γαλακτομπούρεκο που τρώγεται κρύο!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KAKO_PEDI_13
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2006, 23:45:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KAKO_PEDI_13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://img235.imageshack.us/my.php?imagejpcg009pl9.jpgIMGhttp://img235.imageshack.us/img235/7369/jpcg009pl9.th.jpg/IMG/URL " border=0>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 11 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy