ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Τα Ξωτικα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
noel
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
119 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2010, 21:56:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχεις δίκιο CHARMED3 σε προηγούμενο πόστ σε αποκάλεσα ``φίλε``.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2010, 21:57:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...

ΘΕΤΩ ΕΡΩΤΗΜΑ...
ΜΥΘΟΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

ΟΙ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΑΜΑ ΧΑΣΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ..
ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΗΝ ΧΤΕΝΑ ΤΟΥΣ... (?)
ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑΑΑ..

ΑΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΝΕΡΑΙΔΑ..ΣΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗ ΜΙΛΙΑ...

ΑΚΟΥΩ ...ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ..

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ LEGENT...ΠΑΝΤΩS

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 09/02/2010 21:58:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2010, 22:00:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εχεις δίκιο CHARMED3 σε προηγούμενο πόστ σε αποκάλεσα ``φίλε``.
ΝΑΙ ΟΚ MΩΡΟ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..!!

I GUESS ITS
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noel
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
119 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2010, 22:46:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε κάποιο χωριό έξω απο την Αρτα ζεί ενας μοναχικός βοσκός.
Εχει τη στάνη του δηλαδή εκεί ο άνθρωπος.
Μεγάλος σε ηλικία κάπου 90 οταν ακούει για τα αερικά σου κλείνει το στόμα λέγοντας οτι δεν πρέπει να μιλάμε για αυτά. Ούτε να τα σκεπτόμαστε. Τον ρώτησα αν έχει δεί και μου είπε τρομαγμένος οτι δεν θέλει να το σκέπτεται. Είναι μια πολύ τρομακτική εμπειρία. Απάντησε οτι έχει δεί δεκάδες φορές.
Εδώ στην Αθήνα στην Πάρνηθα στον Υμητtό και ειδικά στην Πεντέλη αλλά και σε ορισμένες περιοχές του Ασωπού ειδικά σε ενα σημείο κάπου στο Χαλκούτσι αλλά και στον κόλπο της Βραυρώνας

Edited by - noel on 09/02/2010 22:48:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2010, 12:24:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CHARMED3 μου, εδώ δε ξέρουμε αν υπάρχουν ξωτικά κ αν υπάρχουν τι μπορφή έχουν πού βρίσκονται κοκ, θα ασχοληθούμε με το τι κάνουν.. με τη χτένα τους? Αν μιλήσουμε στη σφαίρα της φαντασίας οκ

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 10/02/2010 12:27:56Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2010, 20:11:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
CHARMED3 μου, εδώ δε ξέρουμε αν υπάρχουν ξωτικά κ αν υπάρχουν τι μπορφή έχουν πού βρίσκονται κοκ, θα ασχοληθούμε με το τι κάνουν.. με τη χτένα τους? Αν μιλήσουμε στη σφαίρα της φαντασίας οκ

MA KAI AYTO ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ ΣΕ ΣΦΑΙΡΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΕΙΝΑΙ..
ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Ο Finrod Felagund
....

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Finrod Felagund
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2010, 22:22:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Finrod Felagund  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα Φιλοι Μου Αργησα Αλλα Βρηκα Τον Δρομο Της Επιστροφης! Λοιπον Θα Χρησμοποιησω Λογια Του Τολκιν Και Θα Πω ''Η Φαντασια Μπορει Να Εξηγηθει Ως Μια Ξαφνικη Αναλαμπη Της Υποκειμενικης Πραγματικοτητας Η Της Αληθειας''Φιλε Μου Νoel Θα Αρχισω Την Αναγνωση Του Βιβλιου Μυστικη Ελλαδα,Στο Οποιο Θα Βρω Αναφορες Και Για Τοπους,Ενδιαφερουσα Η Ιστορια Σου...!

Charmed Το Εχω Ακουσει Αυτο Για Τις Νεραιδες,Εγω Θεωρω Πως Αυτο Σχετικα Με Την Ομιλια Μπορει Να Ειναι Επειδη Χαρακτηριζονται Πολυ Ομορφες,Βλεποντας Ο Ανθρωπος Μια Τοσο Ομορφη Παρουσια Ισως Και Να Θαμπωνεται Η Να ''Θολωνει''!Αν Παρεις Παλι Προσωπικα Αντικειμενα Λενε Πως Μπορεις Να Την Κανεις Δικη Σου...Δεν Το Πιστευω Και Πολυ Αυτο..!

Φιλε Dr Στηριζομαι Σε Στοιχεια Που Δινουν Οι Περισσοτερες Μυθολογικες Αναφορες Στο Οτι Ειναι Αθανατα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2010, 14:02:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Finrod Felagund είναι σημαντικό να είναι ξεκάθαρο πού αρχίζουν οι εμπειρίες κάποιου(ή η διήγηση εμπειριών άλλων στη περίπτωση αυτή) και πού αρχίζει η δικιά του υποκειμενική άποψη ή οι αναφορες μυθλογικών βιβλίων.

Γιατί εγώ στην αρχή θεώρησα ότι αφού οι απόψεις μας διαφέρουν πρέπει να υπάρχει κ διαφορά στις εμπειρίες(ενδεχομένως και κάποιου οι εμπειρίες να είναι "μαϊμού") ενώ τώρα δεν βρίσκω -απο όσα έχεις παραθέσει- κάποιο πρόβλημα ως προς τις εμπειρίες παρα μόνο στις απόψεις.
Καλα πάμε λοιπόν.

Ως προς το ερώτημα της CHARMED δεν έχω να πω κάτι παρά μόνο ότι -και εδώ- πρέπει να είναι ξεκάθαρο[2] το πού τελειώνει η αντικειμενικότητα και αρχίζει η υποκειμενικότητα(της φαντασίας).

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2010, 16:43:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ενεργειακη Οντοτητα Που Εχει Αναπτυξει Πολιτισμο Δεν Ειναι Και Ο Ανθρωπος

Τι εννοείς ακριβώς;

quote:
ΟΙ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΑΜΑ ΧΑΣΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ..
ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΗΝ ΧΤΕΝΑ ΤΟΥΣ... (?)
ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑΑΑ..

Και πού να δείς πώς νευριάζουν άμα χάσουν το αποσμητικό για τις μασχάλες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2010, 21:32:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και πού να δείς πώς νευριάζουν άμα χάσουν το αποσμητικό για τις μασχάλες.

ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΜΑΘΑΝ ΤΡΟΠΟΥΣ...


CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 15/02/2010 21:35:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Finrod Felagund
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2010, 22:26:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Finrod Felagund  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα Σας Φιλοι Μου,Χαιρομαι Που Δεν Βρισκεις Κανενα Προβλημα Φιλε Μου Dr!

Mimosa Εννοω Πως Και Ο Ανθρωπος Ειναι Μια Οντοτητα Που Εχει Αναπτυξει Πολιτισμο..Η Μηπως Δεν Συμφωνεις?Θα Παρακαλουσα Οι Διαφωνιες Οχι Στο Θεμα...!!!

Edited by - Finrod Felagund on 16/02/2010 00:02:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2010, 23:20:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
mimosa γέλασαν κ τα μουστάκια μου με αυτό με το αποσμητικό χαχα(ενώ είχα ξυριστεί..:Ο )
Τα λόγια βέβαια του Finrod ήταν κατανοητά σε μένα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2010, 20:47:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Θα Παρακαλουσα Οι Διαφωνιες Οχι Στο Θεμα...!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΝ
ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2010, 21:34:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνώ.. αλλά μη μπερδεύουμε τη κατάκριση.. με τη κρίση. Γιατί βέβαια αν ο καθένας αρχίσει να λέει ό,τι του κατέβει. Για αυτό κ άμα πας στο ΜΥΘΟΣ Κ ΘΡΗΣΚΕΙΑ, αν βάλεις στην άκρη τους σαρκασμούς κ όλα τα σχετικά(που δεν τα εγκρίνουμε) θα δεις λεπτομερείς αναφορές σε πηγές κ στοιχεία.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2010, 19:58:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποιά διαφωνία; Αποκλείεται να έχουν αποσμητικό;
Άν έχουν χτένα τότε πολύ πιθανό να έχουν και αποσμητικό, σαμπουάν, χαλάουα, μαλακτική κρέμα (γιατί είναι δύσκολο να ξεμπερδέψεις το μαλλί με μια απλή χτένα... τα νερά της λίμνης ξηραίνουν τα μαλλιά).
Λογικό είναι να εκνευριστούν αν χάσουν κάτι, γιατί πώς θα πάνε στο σούπερ μάρκετ να πάρουν άλλα;
Δεν σας καταλαβαίνω, θα συζητήσουμε για τη χτένα ενώ θα απορρίψουμε τα υπόλοιπα είδη beaute?

Finrod Felagund, είπες ο άνθρωπος είναι μια ενεργειακή οντότητα (που έχει αναπτύξει πολιτισμό). Αυτό δεν κατάλαβα.
Οτι ο άνθρωπος είναι μια οντότητα (σκέτο) που έχει αναπτύξει πολιτισμό, το καταλαβαίνω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2010, 22:26:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
mimoza
quote:
Finrod Felagund, είπες ο άνθρωπος είναι μια ενεργειακή οντότητα (που έχει αναπτύξει πολιτισμό). Αυτό δεν κατάλαβα.

Τι ψάχνεις τώρα

Αν έχουν ανάγκη απο αποσμητικά τότε θα έχουν ανάγκη και απο αλλα πράγματα..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2010, 23:05:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν ήταν κατι παραπάνω απο λιγότερα, απο όσο χρειάζεται, θα ήταν έτσι άγνωστα τα ξωτικα;
Λεω εγώ, τώρα...
Απλά,αν δεις κανέναν πραγματικα,τα κέρατα, θα τα διακρίνεις, ή πιστεύεις ότι τα κρύβουν τα αυτια;....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2010, 11:59:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν έχουν ανάγκη απο αποσμητικά τότε θα έχουν ανάγκη και απο αλλα πράγματα

Τσιμπιδάκι για τα φρύδια ε;

quote:
Αν ήταν κατι παραπάνω απο λιγότερα, απο όσο χρειάζεται, θα ήταν έτσι άγνωστα τα ξωτικα;

ΠπππςςςςςςςςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2010, 17:04:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ συνεχίζω να υποστήριξω ότι κάποιος δε μπορεί να δει τα ξωτικά σε αυτή τη διάσταση παρα μόνο κατ εξαίρεση αλλά όχι επειδή αυτά μένουν "εδώ".

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Finrod Felagund
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2010, 04:35:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Finrod Felagund  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας Καλημεριζω,Dr Οταν Λες Κατ'εξαιρεση Τι Εννοεις?
Το Τι Εχουν Αναγκη Mimosa Και Αllzzaro Δεν Το Γνωριζω Δυστηχως!!!
Την Απαντηση Σου Trexagireve Δεν Μπορω Να Την Ερμηνευσω Μηπως Θα Μπορουσες Να Την Αναλυσεις Περισσοτερο?
Charmed Μην Δισταζεις Να Μιλησεις Δεν Υπαρχει Λογος Aκομα Και Στα Πιο Σκοτεινα Μερη Υπαρχει Φως!

Edited by - Finrod Felagund on 22/02/2010 04:36:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2010, 14:07:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Σας Καλημεριζω,Dr Οταν Λες Κατ'εξαιρεση Τι Εννοεις?
Εννοώ ότι όλα τα πράγματα στον κόσμο είναι συγκοινωνούντα. Η εμφάνιση ενός ξωτικού κ η εξαφάνιση του δεν το καθιστά μόνιμο, υπαρκτό κ αυθεντικό κάτοικο της γης των τριών διαστάσεων.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
waterman
Νέο Μέλος

Greece
49 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2010, 17:17:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους waterman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οι γιαγιαδες ελεγαν οτι δν μπορουμε να τα δουμε γτ ειμαστε διαολομενοι
μαλλον εννοουσε οτι ειμαστε ακαθαρτοι στην ψυχη
παντως υπαρχουν διαστασεις αλλες που τα ξωτικα φιανονται στους ανθρωπους

''πρεπει να κατευθυνομαστε στην τελειοτητα αλλιως δεν υπαρχει ανθρωποτητα''
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ονειροπαγίδα
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2014, 21:41:54  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ονειροπαγίδα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλησπερα Charmed,Xαιρομαι Που Συμφωνουμε,Ε Πες Πως Ειναι Μαγικες Αφου Σου Αρεσει Και Η Μαγεια!Ναι Αυτους Που Πιστευουν Στην Μαγεια,Και Δεν Μενουν Μονο Στα Λογια!Τα Πραγματα Που Πρεπει Να Δειξεις Ειναι Κυριως,Θαρρος,Πιστη,Αγαπη,Δικαιοσυνη,Καλοσυνη,Συνεση,Τελος Οταν Εισαι Ετοιμος Και Εχεις Αποκτησει Τα Παραπανω Το Μονο Που Πρεπει Να Κανεις Ειναι Να Παρεις Τον Δρομο!:-)Πες Τους Χωρους Εσυ..!:-P Δεν Εχει Σημασια ΑΝ και ΠΩΣ Τα Συναντησα Εγω,χεχε Οσο Για Το Να Μην Εμπιστευσαι Τριτους,Θα Πω Αναλογως,Ποιους..;-)Ταιριαζουμε Λες?Χαιρομαι!Μπορουν Να Χαρακτηριστουν Καλα Και Κακα,Βεβαιως Και Μπορουν,Αναλογα Με Τις Προθεσεις Τους,Κυριως Απεναντι Στους ''Ξενους''(Τυπους Σαν Τους Ανθρωπους)!Δεν Χρειαζεσαι Σε Ολα Δασκαλο,Δασκαλος Μπορει Να Γινει Η Ψυχη Σου,Η Φυση Και Γενικα Πολλα Πραγματα,Οχι Μονο Ανθρωπος!


Finrod Felagund
Αλήθεια πως τα συνάντησες τα ξωτικά και πού;;
Βλέπεις μέχρι και χρώμα έχω αλλάξει από την αγωνία μου για την απάντηση. Μπορείς να απαντήσεις, δεν έχω διαβάσει ολόκληρη την συζήτηση αλλά αν δεν σου κάνει κόπο σε παρακαλώ ξανααπάντησε ή δώσε την ίδια απάντηση που έδωσες στην CHARMED3 με copy-paste please :)Πάντως από τις κουβέντες που έχετε κάνει εσύ και η CHARMED σας θαυμάζω πολύ για τις γνώσεις σας και πιστεύω πως κ εγώ έχω
σχεδόν ίδιες απόψεις με εσάς. Τελικά τεριάζουμε. Να και η καινούρια της παρέας χαχαχα...
To find those who really match to you you'll have to search very deep inside the hard side of life...
Φιλιά,
Ονειροπαγίδα


Edited by - Ονειροπαγίδα on 03/02/2014 21:47:21

Edited by - Ονειροπαγίδα on 03/02/2014 21:55:11

Edited by - Ονειροπαγίδα on 03/02/2014 21:57:18

Edited by - Ονειροπαγίδα on 03/02/2014 21:58:53

Edited by - Ονειροπαγίδα on 03/02/2014 21:59:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2014, 16:36:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ονειροπαγίδα
Αλήθεια πως τα συνάντησες τα ξωτικά και πού;;
Στο μυαλό του.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy