ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Σήκω πάνω Αχιλλέα!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:14:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Διάλογος της Ψεύτικης Οικογένειας του Ολύμπου

- Ρε μπαμπά, γιατί μαλακίζεσαι ;
- Γιατι σαν απογονος του Αχιλλέα, μπορώ να τον εκπροσωπήσω ,νομίζω, λογω .....εντοπιότητας,εδώ...
- Καλά σου λέει ρε μαλάκα το παιδί μας, γιατί μαλακίζεσαι ; Ποιος θα σε θυμάται στο τέλος ;
- Εγώ προσωπικά, δεν θέλω να με θυμούνται σαν κάποιον που ειπε μεγάλες κουβέντες...Σαν ανακατωσούρα θέλω να με θυμούνται...
- Μα ... τι αναζητάς ρε dady εδώ ;
- πέραν απο τα "τσιτάτα" και "στυλάκια",αναζήτησης, που πολλοί ασκούν,επειδή εδώ και 30 χρόνια τουλάχιστον, κι εγώ αναζητώ κάποια πράγματα..

- Μα πεινάμε ρε μπαμπά!
- Ναι ρε, πεινάνε τα παιδιά σου αχρείε!
- Ρε παιδιά..Ξεπεζέψτε λίγο´....

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:15:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μην με λες γκομενάκι.
Εάν θέλεις να ξαναπάμε όλοι μαζί για κρασάκι ευχαρίστως, εάν όμως το συνεχίσεις θα πρέπει να ρωτήσεις τον εαυτό σου: Do I feel lucky?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:20:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τραγούδι για το γκομενάκι και το "γκομενάκι" από την μπάντα Μην Πέφτεις Στην Παγίδα

http://www.youtube.com/watch?v=5a7E6yyUNVo

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:26:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τραγούδι για τους Λύκους από την μπάντα Δεν Πρέπει Να είσαι Εδώ

http://www.youtube.com/watch?v=IHK65zF06oo

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:32:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

trexagireve,απο ότι βλέπω οι περισσότεροι εδω μέσα είναι εναντίον σου,και μερικοί απο αυτούς δέν σέβονται ούτε τα προσχήματα και σε βρίζουν.Εχεις αναρωτηθεί γιτί συμβαίνει αυτό? Ο zip αυτά που λέει γιατί τα λέει?Εχεις πσάκσει() τον λόγο που έχεις τόσο εχθρούς εδω μέσα?

Δέν σε πειράζει αυτό?


Το πρόβλημα κάθε υποκειμένου δεν μπορεί να είναι ο Βαγγέλης φίλε μου , ο καθρέπτης είναι που όλοι κοιταζόμαστε .... ο λόγος της προβληματικής μας και η αδυναμία μας αλλα και η αδυναμία μας ...!

Άσε τις εύκολες φανφάρες και κοίτα τον ευατό σου πρώτ'απ'ολα και ο καθένας μας επίσης .... όσο για τον Zip...η στολή του Ζορό δεν του ταιριάζει...πρέπει να χάσει λίγο βάρος και "ειδικό" να αποκτήσει..!

Καλύτερος απο πολλούς είναι ο Βαγγέλης και κάθε Βαγγέλης...αν μπορείς να καταλάβεις τι εστί "Βαγγέλης"...!!!

Ο καθρέπτης σου/μου/μας...πάρε πανάκι και καθάρισε φίλε μου..!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:39:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ραγισμένοι Καθρέφτες καθρεφτίζονται με βαλς

Εαρινέ, το "μου", "σου", μουσουσουτού μπορείς άνετα να το βάζεις. Το "μας" δεν μπορείς. Αν θεωρείς τον εαυτό σου καθρέφτη του trexagireve ή καθρέφτη του Βαγγέλη Τόλια ή Τόλη από την Λάρισα, εύγε μεγάλε μου, συγχαρητήρια και εις ανώτερα! أنا أردت أن يقول أنّ ,جيّدةόπως λέει και ο αθεος , هو أنت يجعل ترجمة في يونانية النص

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:48:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ροχάλες πέφτουν στην καράφλα του Πόντιου Πιλάτου

Άντε να βρέξει λίγο, να βγω να σπείρω. Θέλω να φυτρώσει το Δέντρο της Απελπισμένης Πόρνης.

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:48:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ραγισμένοι Καθρέφτες καθρεφτίζονται με βαλς

Εαρινέ, το "μου", "σου", μουσουσουτού μπορείς άνετα να το βάζεις. Το "μας" δεν μπορείς. Αν θεωρείς τον εαυτό σου καθρέφτη του trexagireve ή καθρέφτη του Βαγγέλη Τόλια ή Τόλη από την Λάρισα, εύγε μεγάλε μου, συγχαρητήρια και εις ανώτερα! أنا أردت أن يقول أنّ ,جيّدةόπως λέει και ο αθεος , هو أنت يجعل ترجمة في يونانية النص

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"


Δεν είσαι άξιος ούτε για "ξεφτισμένος Ζορό" Zip...τα συγχαρητήριά σου θα τα δεχθώ , ωστόσο θα υπομείνω καρτερικά την "ανυπαρξία" την δική σου , στερνή ανάσα του επόμενού σου βήματος...πρόσεξε ο σκουπιδοτενεκές δεν έχει χρώμα .... !

....και μέσα στην μέθη του μυαλού σου ... η μπάντα θα σιγο-παίζει...εκεί ο Βαγγέλης μαέστρος θα είναι και την μπαγκέτα εσύ την νε'προσφέρεις...!

Η σκηνή δική σου , πρωταγωνίστησε Zip...έλα...!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:51:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αλήθεια είναι ότι ήρθα για να βάλω διχόνοια...Ήρθα να βγάλω την υποκρισία, μέσα απο την πραγματικότητα.....Γι αυτο δεν με αντέχεις υποκριτή μου....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:56:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σκηνή από Τσόντα στη Καλκούτα

Ποιητής ήρθε νύχτα να μου φέρει το χαμπέρι το κακό.

Ο Ναζίμ ο Χικμέτ μ' άλλον ένα φίλο

Τώρα πια μόνος μου δεν μπορώ να μείνω

Γιατί αυτοκτόνησε ο Μπενερτζή

Γιατί αυτοκτόνησες βρε Μπενερτζή ;

Γιατί αυτοκτόνησες βρε Μπενερτζή ;


Πάρ' την υποβολή και βαλ' την στον κώλο σου μαλάκα!

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"

Edited by - zip on 09/07/2010 12:59:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:58:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κι έκανε τον Τουρκο, για να ξεφύγει....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 13:02:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
..Και κρύβεσαι πίσω μου.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 13:02:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οθωμανικό στο Λας Βέγκας

Πορνογραφία σημαίνει στην ουσία, συνωμοσία στο φως των αστεριών.

Γαμήσου με την Λόρα, μπορεί να βρεις το Τώρα

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 13:03:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σκηνή από Τσόντα στη Καλκούτα

Ποιητής ήρθε νύχτα να μου φέρει το χαμπέρι το κακό.

Ο Ναζίμ ο Χικμέτ μ' άλλον ένα φίλο

Τώρα πια μόνος μου δεν μπορώ να μείνω

Γιατί αυτοκτόνησε ο Μπενερτζή

Γιατί αυτοκτόνησες βρε Μπενερτζή ;

Γιατί αυτοκτόνησες βρε Μπενερτζή ;


Πάρ' την υποβολή και βαλ' την στον κώλο σου μαλάκα!

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"

Edited by - zip on 09/07/2010 12:59:00


Καλά ρε αγορίνα μου , πόσους τόνους μαλάκας είσαι...???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 13:05:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εαρινέ,μην ανησυχείς,....αυτοματη γραφή κανει το παιδί..Γράφει τραγουδι....
Άντε με το καλό....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 13:07:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αύριο πάλι Σέρλοκ Χόλμς

Γούργια, γούργια! Στην ποδιά σου την καινούργια.

Μαλακιστίρια!

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 13:11:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εαρινέ,μην ανησυχείς,....αυτοματη γραφή κανει το παιδί..Γράφει τραγουδι....
Άντε με το καλό....

Δεν πάει να γ@@@@θεί ρε Βαγγέλη το παιδί , που το παίζει ο π@@@ρας διανοούμενος των Εξαρχείων...μας μπούχτησε στη μ@@@@κία...

Πάμε παρακάτω τώρα , άστον να κολυμπάει στην μ@@@@κία του μυαλού του...

Τέλος Βαγγέλη...φεύγουμε απο δώ...εντάξει???

Πάμε σε άλλο θέμα..αυτό είναι δικό του , ας το χειρισθεί όπως γουστάρει!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 13:13:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τόνοι από αίματα στο ποτήρι ενός κλέφτη

Σκυλιά, κόπροι, αληταράδες, απατεώνες - κόρη που σέρνεις τον χορό - λαμόγια, πούστηδες, κωλομπαράδες, ντιγκιντάγκες - κόρη που σέρνεις τον χορό - ανέραστοι, τρόμπες, γουρούνια, τσογλάνια - κόρη που σέρνεις τον χορό - ουστ κοπρόσκυλα, έξω απ' την παράγκα! ίσα ρε τιποτένιοι τίποτες, αϊ σιχτίρ σκουλήκια! - κόρη που σέρνεις τον χορό.

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"

Edited by - zip on 09/07/2010 13:16:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 13:18:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τόνοι από αίματα στο ποτήρι ενός κλέφτη

Σκυλιά, κόπροι, αληταράδες, απατεώνες - κόρη που σέρνεις τον χορό - λαμόγια, πούστηδες, κωλομπαράδες, ντιγκιντάγκες - κόρη που σέρνεις τον χορό - ανέραστοι, τρόμπες, γουρούνια, τσογλάνια - κόρη που σέρνεις τον χορό.

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"


Βάλε και την μουσική επένδυση ρε μαλάκιο και Μοναστηράκι άει τραγούδα...και πάρε και μια 'ρκούδα...

Τελικά είσαι αρχηγός στην μαλακία....κλωτσιές που θές καημένε...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 13:54:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι Εαρινέ μου, ξώβεργες, στήνει, ο αλανιάρης μας και περιμένει να πιάσει πουλια...
Ίσα μωρή χ@@ουρα!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 14:03:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όχι Εαρινέ μου, ξώβεργες, στήνει, ο αλανιάρης μας και περιμένει να πιάσει πουλια...
Ίσα μωρή χ@@ουρα!!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 14:42:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλωσόρισμα από τις Μικρές Αγγελίες του Υπονόμου

Σας καλωσορίζω στο σεμνό και ταπεινό αυτό θέμα. Είστε καλοδεχούμενα όλα τα σκατά. Αν δεν έχετε να κάνετε τίποτε άλλο, φέρτε και τις σκατωμένες οικογένειές σας (την μάνα σας, τον πατέρα σας, τις κόρες σας, τους γιους σας, τ' αδέρφια, τα ξαδέρφια και γενικώς δηλ. φέρτε όλο το σκατωμένο σόϊ σας). Γαμώ χωρίς να στραβοψωλιάζω, ξεκολιάζω σε χρόνο dt και ξεπαρθενιάζω χωρίς αναισθησία.

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"

Edited by - zip on 09/07/2010 14:50:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 14:53:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο ότι κατάλαβα δηλαδή, zip εσύ είσαι μόνος σου...
Έ τι οργια θα κάνουμε, τοτε;...
Πονηρούλη, είσαι ρέστος κι ήθελες να περάσεις καλά,έ;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 15:00:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχολόγιο από τον Αδέσποτο Σκύλο του Τυχαίου

Εγώ φεύγω τώρα. Σας εύχομαι καριόληδες & καριολίτσες, να μην μπορέσετε ποτέ να βγείτε από 'δω μέσα. Να παραμείνετε φυλακισμένοι εδώ, στο esoterica, και να μαλώνετε σαν τα σκυλιά για χρόνια. Να συνεχίσει το άρρωστο και σκλαβωμένο μυαλό σας να βρίσκεται εδώ και να μην βρείτε ησυχία ούτε στον κατουρημένο από μένα τάφο σας.

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 15:01:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...Θα μας γράφεις τίποτε;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 15:12:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΙΟΛΟΣ
quote:
Τι έγινε ρε παιδιά; Πανσέληνος, περίεργες ημέρες του μήνα, ή πίνετε τα ίδια καλά και δεν μας το λέτε;
Δεν πρέπει να γράφει ο zip allzzaro...

Δεν ξέρω τι θές να πείς με το παραπάνω πόστ φίλε μου ΑΙΟΛΕ.
Καλό θα ήταν να το διευκρινήσεις για να αποφύγουμε τις παρεξηγήσεις.

Φίλε zip.
Αναφέρεσαι σε μια περίοδο του esoterica που άφησε εποχή οχι μόνο για τα μέλη που έγραφαν αλλά και το τί έγραφαν.
Κάποτε λοιπόν είχατε αντιρρήσεις για το τι γραφόταν και πως γραφόταν εκτός αυτού είχατε και αντιρρήσεις και για το πως συντονιζόταν.
Αυτά τα παραπάνω και οι προσωπικές σας βλέψεις σας έκαναν να αποχωρήσετε απο το esoterica και να φτιάξετε ή να συμμετέχετε στο mystica
και ? φίλε zip.
Το mystica πάτωσε γιατί μιλούσατε μεταξύ σας.
Πάτωσε γιατί δεν υπήρχε πολυφωνία.
Εχει να γράψει μέλος εδώ και 2 χρόνια..
Μόνο το metafysiko τσουλάει και αυτό με μέλη του esoterica.
Μην κατηγορείς λοιπόν το esoterica για πολυφωνία ούτε για έλλειψη συντονιστών. Δεν νομίζω να έχει ανάγκη συντονιστών.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 15:20:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ευχολόγιο από τον Αδέσποτο Σκύλο του Τυχαίου

Εγώ φεύγω τώρα. Σας εύχομαι καριόληδες & καριολίτσες, να μην μπορέσετε ποτέ να βγείτε από 'δω μέσα. Να παραμείνετε φυλακισμένοι εδώ, στο esoterica, και να μαλώνετε σαν τα σκυλιά για χρόνια. Να συνεχίσει το άρρωστο και σκλαβωμένο μυαλό σας να βρίσκεται εδώ και να μην βρείτε ησυχία ούτε στον κατουρημένο από μένα τάφο σας.

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"


Τώρα διαχώρησες την θέση σου , φαντάζομαι θα αισθάνεσαι ήδη καλύτερα και η μαλακία που σε δέρνει στο κεφάλι απ'ακρου σ'ακρη θα έχει καταλαγιάσει...

Μην ανησυχείς πάντως , αν χάσεις τα περίσσεια κιλά που σε πνίγουν στο λαιμό , μπορεί να βρείς κάτι έτσι να ξε-φλιπάρεις...

Μοναξιά έχει η "κορυφή"..... ε???

Κοίτα πιο πάνω , γύπες σε περιτριγυρίζουν..."Ηρακλή" μου...

Και ένας απ'αυτούς δεν πρόκειται να γίνεις...θα σε φάνε ορειβάτη....και δεν θα είσαι τελικά και δεν θ'αποδειχθείς , τίποτα περισσότερο απο είδος προς κατανάλωση...κούνα τα χεράκια σου , θα δείς δεν θα πετάξεις...κοτοπουλάκι..


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 15:36:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Μόνο το metafysiko τσουλάει και αυτό με μέλη του esoterica.
Μην κατηγορείς λοιπόν το esoterica για πολυφωνία ούτε για έλλειψη συντονιστών. Δεν νομίζω να έχει ανάγκη συντονιστών.


Έχει προφανέστατα τους λόγους του Φώτη...είδες κανέναν απο τους συντονιστές κάτι να του λέει???

Τον αγνοούν και μέσ'την λούμπα που έστησε για άλλους , εκείνος πέφτει...!!!

Κοτοπουλάκι .... ο "αετός"....Φώτηηηηη!!!

Για σπίτι ψάχνει...

Αυτός κι' ο "εαυτός" του , παραμιλούν κι'οι δυό μαζί...

Θα ανταμώσει κι'αλλους σαν κι'αυτόν , μαζί θα πίνουν και θα "φιλοσοφούν"...και ικανοποιημένοι θα φύγουν...μέχρι την επόμενη στιγμή......που θα "αγριο-κοιταχθούν"...!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 15:53:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχιλλέας..ήρωας..φόβητρο..ανίκητος και περήφανος..."Μύθος"..."σοφός" δεν ήταν , η έπαρσή του ήταν η καταστροφή του...και η μοναξιά του..!!!

Έπεσε κι'αυτός...μια μόνο ανάμνηση...έτσι για να "χρουχρουνίζουν" οι "σύγχρονοι αρουραίοι" και να "Αχιλλεοποιούν" τον εαυτό τους...δυστυχία του μυαλού!!!

"Μύθοι" ... να μαθαίνουμε και να "υποψιαζόμαστε"...!!!

Σήκω πάνω Αχιλλέα...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 19:10:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ζιπ Τρισμέγιστε

Τα λόγια σου δεν μ'αγγιξαν.
Τα λόγια σου άγγιξαν τους άλλους.
Κακώς;
Κακώς.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.296875
Maintained by Digital Alchemy