ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Σήκω πάνω Αχιλλέα!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 10:25:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοντσέρτο στο άρρωστο πουλί του Νότου

quote:
Επειδής σε είπα "κα Διαμαντοπούλου";
Αδίκως το έκανα;

Κύριε Διαμαντόπουλε, το διαζύγιο βγήκε ;

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 10:25:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ μου Αίολε, αυτό που δεν πρόσεξες, ήταν ότι ο υπέροχος
zip μας, με κατηγορεί για ...κακοτεχνία, όχι για ότι κάνω...Ξέρει, του το έχω πει κι εγώ, ότι μοιαζουμε...Απλά πιστεύει, ότι αυτός μόνο το κανει καλά, ενώ εγώ είμαι πολύ απλοικός...
Δεν είναι έτσι βέβαια...Απλά, εδώ και πολλά χρόνια,έπαψα να παραμυθιάζομαι με την πάρτη μου, είδα τους άλλους ίσους και προσπαθώ να επικοινωνήσω μαζί τους, διχως να δίνω παραστάσεις....
Κι αν συμβαινει καμιά φορά, είναι γιατί μου ζητειται κι όχι γιατί το θέλω....
Δεν έχει πλάκα, όταν προσπαθείς να συζητήσεις σοβαρά, για κάποια θέματα που θέλεις να κατανοήσεις,γιατί νοιώθεις ότι δεν ξέρεις τιποτε, άσχετα απο το πόσα ξέρεις...Θέλεις να το προχωρήσεις, αλλά, όχι μόνος σου..Με διάλογο, κοινή λοιγκή και γνώμη...
Γράφω στίχο απο 8 χρονών κι αυτο που βλέπω στον φίλο μας, είναι ότι του λειπει η έμπνευση, γι αυτό κακιώνει έτσι...
Δεν ζήτησα, ποτέ κανένα πεδίο,πιστεύω, ότι μπορώ να πω μια άποψη, κάπου που με ρωτάνε, ή κάπου που με ενδιαφέρει,σε μια αγορά του λόγου, όπου όλοι( και δεν το παίζω "παλιός")είμαστε ίσοι...
Δεν με ενδιαφέρουν τα νικ νέιμς, διάλογο θέλω,δεν θα παντρευτούμε, αλλά, η επικοινωνία έχει πολά καλά και με κάποιους βρέθηκα, συζήτησα, τηλεφωνήθηκα, αλληλογράφησα...Χάρηκα πολύ...Το περιμενα απο την αρχή, και αυτο είναι η επικοινωνία, γνωριμία...
Και φυσικά, όχι γιατί ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ,αντιθέτως, έχω πολύ...Δεν ξέρω αν αυτό είναι μπάς κλάς,αλλά,εμένα με άρεσε...
Τέλος, προτεινω ,να συζητήσουμε αυτο που λέει ο θεματοθέτης,δίχως πρόσωπα,δίχως κρίση, αλλά, με γνώμωνα, τη δημιουργία ενός καλύτερου βήματος, με προσπάθεια όλων μας...
Αλλά, ας πάμε τώρα, στον οικοδεσπότη...
Εισαι τυχερός, που έχω μικρά και δεν μπορεσα να ασχοληθω καλα μαζι σου χθες....Παραπονιάρη....Βγες λίγο παραέξω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 10:31:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Μες στη Κοιλάδα των Τεμπών.

Χαχαχαχα! Τρελό γκομενάκι η pyramid, άσε, τι να σου λέω τώρα ... pyramid, πες του λίγο του σαλιάρη ... για εκείνη την νύχτα .... χαχαχαχα! Τι μπουζούκι είχαμε ε ; Και τι φωνή όμως ε ; Μας άκουσε όλη η συνοικία ... Ααααχχ, αααχχχχ, Φιφικάρα μου εσύ!

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"


Edited by - zip on 09/07/2010 10:19:39


Καλημέρα Zip..όλα καλά ή τα περίσσεια κιλά που έχεις φορτώσει πάνω σου σε σφίγγουν στο λαιμό..???

Ρε σύ , θυμίσου τον Ντέμη Ρούσσο και τα παιδιά των λουλουδιών και μη μασσάς...και τα βαρέλια πρίν ήταν σκόρπιες σανίδες ακατέργαστες..

Κάπου εκεί σην Ερμού πήγαινε μια βόλτα .... μπορεί να νοιώσεις και Τρα-βόλτα...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 10:34:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γράμμα στον Κινέζο αλεξιπτωτιστή του Μάο

Αγαπητέ μου Αίολε,

σήμερα ξύπνησα με αφρούς στο στόμα. Το δωμάτιό μου, Λέρος. Με μαζέψαν όπως όπως, γυμνό να βρίζω και να αφρίζω. Με έδεσαν στο κρεβάτι μου τα καριόλια. Εγώ ψέλλιζα "είμαι καλά ρε μαλάκες, έχω επικοινωνία, έχω φίλους, γράφω στίχους, γράφω ποιήματα ... α, να μην ξεχάσω : έχω και κάτι παιδιά παρατημένα κάπου ... "

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 10:41:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πίπα από το γυαλισμένο μαόνι της Μαγαδασκάρης

Το ψέμα δεν το βλέπεις, μέτρα τα κόκκαλα και μείνε άφωνος.

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 10:48:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κοντσέρτο στο άρρωστο πουλί του Νότου

quote:
Επειδής σε είπα "κα Διαμαντοπούλου";
Αδίκως το έκανα;

Κύριε Διαμαντόπουλε, το διαζύγιο βγήκε ;

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"


Τsts... αθεράπευτος καμπαρντινάκιας!
Οταν αλλάζεις πσευδώνυμα, να φροντίζεις ν' αλλάζεις και ύφος.
Εάν δεν μπορείς, άσ' το καλλίτερα.
Το μόνο που καταφέρνεις είναι να εκτίθεσαι φιλαράκο.
Πόση 'φτίλα μπορεί ν' αντέκσει κανείς...

Τελικά με γουστάρεις! Θα κάναμε καλή παρέα... πολύ γέλιο!

...και μην κσεχάσω: Τα ανωτέρω ήταν το πρελούδιο της mpourdas, σε Ουάου μείζωνα, του Don Hose Douros de la Piasta ke Kounata Ores!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 10:53:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω ρε φιλαράκι,zip, ποσο σε πείραξε το ότι ένας απλός άνθρωπος, μπορει να είναι το ίδιο με σένα,ή το πόσο εσύ, δεν
είσαι ευχαριστημένος με τον εαυτό σου, αλλά, σίγουρα, χρειάζεσαι ξεαχαρμάνιασμα..
Θυμήσου την κίνηση του ...Μπρους Λή, όταν κουνούσε τα δάχτυλα του μπροστινού χεριού στον άλλο, προσκαλώντας τον ...και:
Έλα στον θείο...
Τι να μας πεις απο τη ζωή σου ρε εσώκλειστε των φυλακών Αθηνών;
Φαινεται πόσο νέος εισαι στη ζωή, απο τον τρόπο που γράφεις,μουτζοκλαίγωντας....Σαν συνταξιούχος, που φοβάται μην του φανε τα ένσημα, κατάντησες κακομοίρη μου....
Ρε ...τσογλάνι,μήπως ψάχνεις στιχους και με θές για έμπνευση;Γιατι, εσυ να " φτιαχτεις" θές και επειδή σε ξέρω για ..συμφεροντολόγο, κάπου το πας...Στίχο και δισκο,σίγουρα...
Φιλαράκι, εδώ μιλάμε για ποσοστά....Με δικαιώματα και επι του δίσκου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 10:54:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αγαπητέ μου Αίολε,

σήμερα ξύπνησα με αφρούς στο στόμα. Το δωμάτιό μου, Λέρος. Με μαζέψαν όπως όπως, γυμνό να βρίζω και να αφρίζω. Με έδεσαν στο κρεβάτι μου τα καριόλια. Εγώ ψέλλιζα "είμαι καλά ρε μαλάκες, έχω επικοινωνία, έχω φίλους, γράφω στίχους, γράφω ποιήματα ... α, να μην ξεχάσω : έχω και κάτι παιδιά παρατημένα κάπου ... "


Τα τονισμένα είναι εμβόλιμα.
Ιδίως το πρώτο!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 10:59:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κελάρισμα του Τσίμπα Ένα Αρχίδι και του Παίξε το Πουλί σου

Σου έδειξα πως δεν είμαι ψεύτης. Δημοσιεύεις ονόματα, ονοματεπώνυμα χωρίς έγκριση κι έπειτα έρχεσαι σε μένα να κάνεις τον μάγκα. Και πάλι δεν απαντάς στην ουσία, παρά μόνο με κατηγορείς. Δες τον τίτλο του μηνύματος και τράβα κι ένα κρεσέντο στο τέλος, αράπη μου. Επειδή σε είπα κ. Διαμαντόπουλο ; Αδίκως το έκανα ;

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"


Edited by - zip on 09/07/2010 11:02:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:06:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τσογλανίσια σφαίρα βρίσκει πουλημένο στόχο.

Ουαάαααα τσι ααααα! Τα παιδιά μου μάζεψα απ' τον δρόμο. Πεινάνε, αλλά στα παπάρια μου!

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:07:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Σου έδειξα πως δεν είμαι ψεύτης.
Δεν αντεληύθην πότε έγινε αυτό.
Με το συμπάθειο κιόλας...
quote:
Και πάλι δεν απαντάς στην ουσία, παρά μόνο με κατηγορείς
Σε ποία ερώτηση; Και σε τι σε κατηγορώ;
quote:
Δημοσιεύεις ονόματα, ονοματεπώνυμα χωρίς έγκριση κι έπειτα έρχεσαι σε μένα να κάνεις τον μάγκα
Αυτά είναι αερολογίες του κόλου!
...γλυκιέ μου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:11:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...Ρε παιδιά, ...μήπως ενοχλάω;...Νομιζα, ότι με μένα ήθελε να
ασχοληθεί ο zip,η με ήθελε έμπνευση....
Ειλικρινά, τον θεωρούσα ευθύ τύπο...
Έσφαλα; Να πληρώσω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:12:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κελάηδισμα του Ξανατσίμπα Ένα Αρχίδι και του Όπως βλέπω Εξακολουθείς να την Παίζεις

Καλά, δεν περίμενα και να το αντιληφθείς κιόλας. Βγάλε τα γυαλιά να δούμε τα μπιρμπιλωτά σου μάτια ρε Μάο Μάο.

Γιατί δημοσιεύεις ονόματα χωρίς την έγκριση της strangerz2 ; Με ποιο δικαίωμα, τσίφτη μου ;

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"

Edited by - zip on 09/07/2010 11:14:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:13:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το ζητάει κι εσένα ο οργανισμός σου τρέχα μας.

Τραβήξου τώρα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:15:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γιατί δημοσιεύεις ονόματα χωρίς την έγκριση της strangerz2 ; Με ποιο δικαίωμα, τσίφτη μου
Σε ποία ονοματα αναφέρεσαι μορτάκο;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:23:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
....Όχι θα μείνω, αν δεν σας χαλάει πολύ...Να υπάρχει λίγο ....
στυλ στον διάλογο...Τον βλέπω να εκτροχιάζεται τον άλλο, καλέ
μου Αίολε...
Αλλά, για ονόματα που λέτε, ο zip, ανέφερε πρώτος, παρασυρόμενος, απο μένα, που ανέφερα, μόνο το δικό μου κι όχι άλλο..
Νομίζω; ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:24:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνία του Scroll up ΡΕ Αόματε και του Τσίμπα και το link

quote:
Επειδής σε είπα "κα Διαμαντοπούλου";
Αδίκως το έκανα;

Οι "κάποιας ηλικίας" δεν γνωρίζουν κσένες γλώσσες και η πιτσιρικάδα γνωρίζει μόνον γκρικλις! Αχ κα Διαμαντοπούλου μου! Που να βρείς να μιλήσεις την γλώσσα σου... Τι δράμα κι' αυτό!

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=2&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=10586



Με ποιο δικαίωμα λες την strangerz2 κ. Διαμαντοπούλου ; Επειδή δεν βγήκε ακόμη το διαζύγιο ; Και με ποιο δικαίωμα ειρωνεύεσαι - "Tι δράμα κι αυτό" - μία κυρία ρε φλούφλη ;

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"


Edited by - zip on 09/07/2010 11:27:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:28:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Με ποιο δικαίωμα λες την strangerz2 κ. Διαμαντοπούλου ; Επειδή δεν βγήκε ακόμη το διαζύγιο ;
Χαααχαχα! Γι' αυτό σου είπα ότι θα κάναμε καλή παρέα!

Φιλάκια!

Επιμύθιον
Αφού το ζητάει τόσο απεγνωσμένα ο οργανισμός του, μην τον λυπάσαι! Ρίχτου!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:29:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα το παρακάνεις ζιπ και αν είσαι πληγωμένος, δεν χρείαζεται
να ζορίζεις κι άλλους...Εδώ, με μένα ασχολήσου και πές μου,
τι σε κάνει ομορφότερο...
Γιατί, στην ουσία γι αυτό διαμαρτύρεσαι..Ότι εμείς, οι ..χωρικοί,δεν σε πιάνουμε...Τι να πιάσουμε ρε φίλε; Τον καημό σου;
Εσύ ξέρεις των άλλων; Μάθε των άλλων και θα σου φύγει ο δικός σου..Παλιοεγωιστάκο...
Μάθε να ζεις σε ένα άλλο σύνολο,δίχως ανταγωνισμό , που μπορεί να σε πάει παραπέρα απο καταδύσεις στην ψυχή σου, σε ψυχές άλλων...
Αν τολμάς,μιας και το παίζεις κουτσαβάκι...
Εγώ πάντως, δεν μπήκα για στριπτίζ, για κουβέντα μπήκα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:32:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χαααχαχα! Γι' αυτό σου είπα ότι θα κάναμε καλή παρέα!

Φιλάκια!


Μυρωδιά από το κάψιμο των λάστιχων του Χέστη Λαγού

Φιλάκια και σε σένα, όμορφή μου Περσεφόνη ... Κι όταν αποκτήσεις μια στάλα γκατς ίσως σου επιτρέψω να λες την κ. Διαμαντοπούλου, strangerz2. Και που ξέρεις ; Μπορεί η γυναίκα σου να έχει μόνο ένα πόδι ... Mη σε αυταπατά ο όγκος.

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"

Edited by - zip on 09/07/2010 11:42:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

strangerz2
Μέλος 3ης Βαθμίδας


454 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:36:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους strangerz2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
E όχι και "ή stangerz2", zip είμαι γένος αρσενικού,πληροφοριακά το λέω.

Δέν ξέρω γιατί ο Αιόλος με αποκάλεσε έτσι,πάντως δέν μπορείς να βγάλεις άκρη με τέτοιους ανθρώπους,είναι ελεύθεροι μέσα στην ηλιθίοτητά τους να εκφραστούν και να πούν ό,τι θέλουν για τους άλλους.Ο ηλίθιος άνθρωπος δέν έχει κανέναν περιορισμό,πράτει όπως θέλει,ασυνείδητα όμως.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:36:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ελεγεία στο Ελασσωνίτικο Ταγάρι του μπάρμπα Θωμά.

Λυπήσου με κοκκαλιάρικο κουφάρι, λυπήσου με! Μόλις χθες έβγαλα τ' αντερά σου στον ήλιο!

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:38:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κι όταν αποκτήσεις μια στάλα γκατς ίσως σου επιτρέψω να λες την κ. Διαμαντοπούλου, strangerz2

quote:
Δέν ξέρω γιατί ο Αιόλος με αποκάλεσε έτσι,

Ε, το είπα, δεν βγήκε ακόμη το διαζύγιο, γι' αυτό ...

quote:
... πάντως δέν μπορείς να βγάλεις άκρη με τέτοιους ανθρώπους,είναι ελεύθεροι μέσα στην ηλιθίοτητά τους να εκφραστούν και να πούν ό,τι θέλουν για τους άλλους.Ο ηλίθιος άνθρωπος δέν έχει κανέναν περιορισμό,πράτει όπως θέλει,ασυνείδητα όμως.

Εντάξει κύριε γένους αρσενικού ... καταλάβαμε ... Κάτσε να τσιμπίσω λίγο το μαγουλάκι σου ... ζουμπουρλούδικό μου ...

Edited by - zip on 09/07/2010 11:50:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:50:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

E όχι και "ή stangerz2", zip είμαι γένος αρσενικού,πληροφοριακά το λέω.

Χαχα! Πάλι έγραπσες φιλαράκο!
Φοβήθηκε και το διευκρίνισε!

Χααααχαχαχα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:51:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κι ακόμη, δεν πιστευεις, ότι οφειλεις μια συγνώμη και καλύτερους τροπους, όταν με τις κοτσάνες σου, απλά ζητάς την προσοχή, ρε κακομαθημένο ; ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 11:55:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σονάτα του Πληκτρολογίου που δεν έχει "Ψ" και "Ξ"

Ναι, έγραπσε, έγραπσε, και 'μεις το πιστέπσαμε, κσέρεις ...

"ἐγὼ ὅσους ἐὰν φιλῶ, ἐλέγχω καὶ παιδεύω"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
strangerz2
Μέλος 3ης Βαθμίδας


454 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:00:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους strangerz2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χαχα! Πάλι έγραπσες φιλαράκο!
Φοβήθηκε και το διευκρίνισε!

Χααααχαχαχα!


Κάτσε ρε φίλε,εσένα δήλαδή άμα σε νόμιζαν γυναίκα,δέν θα αντιδρούσες?

Πάντως Αίολε,είναι φανερό οτι μπήκες για να την πείς,έτσι απλά,δέν είχες τι να κάνεις και λές κάτσε να διασκεδάσω λίγο.Δέν έχεις κάποιο λόγο που γράφεις,το κάνεις μόνο για να γουστάρεις,για να τονώσεις το εγώ σου.


Παρακαλώ, συνεχίστε την κόντρα σας,κανείς δέν θέλει να το χάσει αυτό.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:04:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κι ακόμη, δεν πιστευεις, ότι οφειλεις μια συγνώμη και καλύτερους τροπους, όταν με τις κοτσάνες σου, απλά ζητάς την προσοχή, ρε κακομαθημένο ; ...

Βαγγέλη , ο κατήφορος είναι για κάποιους επιλογή και αναπόδραστο επακόλουθο , μιας εσωτερικής καταστροφής και πόνου αβάσταχτου και κάποιοι παρέα θέλουν...ο φόβος φωλιάζει στην ψυχή τους...

Άσε τους φίλε μου , κάθε ταξίδι πέραν κάθε αμφιβολίας μοναχικό θε νά'ναι...και ποιός ο λόγος της συγγνώμης...μήπως ως γομολάστιχα θα σβήσει τα όσα είπε..???

Άσε τον να πονέσει...μόνο του...και άκου το γοερό κλάμμα..δυστυχία φίλε μου..!

Ας λυτρωθεί μόνος του και τον σταυρό ν'ανέβει...μήπως και αναστηθεί...ποιός ξέρει..???

Νά'σαι καλά φίλε μου...κοίτα έξω όσο πιο μακριά μπορείς και γέλα...υπάρχει χώρος να περπατήσεις , ν'ακούσεις ... να μυρίσεις..


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:04:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κάτσε ρε φίλε,εσένα δήλαδή άμα σε νόμιζαν γυναίκα,δέν θα αντιδρούσες?
Θ' αντιδρούσα εάν μου έπιαναν τον κόλο.
Αλλοιώς θα έκανα πλάκα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
strangerz2
Μέλος 3ης Βαθμίδας


454 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 12:09:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους strangerz2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
trexagireve,απο ότι βλέπω οι περισσότεροι εδω μέσα είναι εναντίον σου,και μερικοί απο αυτούς δέν σέβονται ούτε τα προσχήματα και σε βρίζουν.Εχεις αναρωτηθεί γιτί συμβαίνει αυτό? Ο zip αυτά που λέει γιατί τα λέει?Εχεις πσάκσει() τον λόγο που έχεις τόσο εχθρούς εδω μέσα?

Δέν σε πειράζει αυτό?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy