ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Η ΕΠΙΔΡΑΣΗ ΤΩΝ ΓΛΥΚΩΝ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΑΤΟΜΩΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2004, 16:43:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αναρωτιέμαι ακόμη για το ποιος/α είναι αυτός/ή στον οποίον/α αναφέρεσαι... καθώς και για το ποιος/α είσαι, Cirdan...

Ας περιμένουμε όμως για λίγο τη συνέχεια...

Θα ήθελα πάντως να σε πληροφορήσω σε αυτό το σημείο ότι ο παρών χώρος "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού" αφορά κυριότερα τα Παλαιότερα Μέλη τα οποία έχουν συμμετάσχει ενεργά και "πραγματικά" στα υπόλοιπα Forums τα οποία σχετίζονται ξεκάθαρα με τα Πεδία Ενδιαφέροντος του ESOTERICA.

Οπότε, περιμένουμε τη Συμμετοχή σου εκεί καθώς φαντάζομαι ότι το ανάλογο Δικό σου Ενδιαφέρον για τη Θεματολογία μας σε προέτρεψε να δημιουργήσεις έναν Λογαριασμό στις Ομάδες Συζήτησης!
Δεν είναι έτσι;;


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Cirdan
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 19:24:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Cirdan  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eίναι ξεκάθαρο το σε ποιον αναφέρομαι και επίσης είμαι σαφέστατος ως προς το ποιος είμαι...
στο προφίλ μου είναι όλα ξεκάθαρα για το ποιος είμαι,από που έρχομαι και που πάω...
Εάν νομίζεις ότι το συγκεκριμμένο θέμα δεν ανήκει στα πεδία ενδιαφέροντος του esoterica...θα συμφωνήσω!Το θέμα αυτό προυποθέτει μια διαφορετική αντίληψη για την ηδονή,τις αισθήσεις,τις λειτουργίες του κορμιού,τις τροφές,τις διαστροφές και τις ουσίες των πραγμάτων...
μια αντίληψη που δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να ανήκει σε σας τους "Δευτερογέννητους" οι οποίοι προσπαθείτε μάταια να κατανοήσετε αυτά που δεν σας ανήκουν,αλλά σε μας τους "Πρωτογέννητους"...
σαφέστατα και με ενδιαφέρουν τα θέματα του esoterica και γι'αυτό είμαι εδώ....αλλά μη σου περάσει ούτε λεπτό απ'το μυαλό ότι θα παίξω το παιχνίδι με κανόνες που ήδη έχουν καταργηθεί...
...εξάλλου...έχω μάθει να μην τηρώ συμφωνίες που δεν έχω συνάψει ο ίδιος...
που αυτό πολύ απλά σημαίνει ότι αν πρέπει να πω τη γνώμη μου και να διαφωνήσω...θα το κάνω...με παίρνει...αναγεννήθηκα με αυτές τις προδιαγραφές...έχω ελευθέρας...
και θα έρθουν και άλλοι τέτοιοι...υπομονή...θα πρέπει να το συνηθίσετε...φυσάει νέος άνεμος...έρχεται αλλαγή...προσαρμοστείτε...
και όπως λέει και η Λατρεμένη μου Galadriel..."για όλα υπάρχει καιρός και τόπος..."ακόμα και για τις προσαρμογές...
ξωτικά,
Cirdan o Φύλακας των Γκρίζων Λιμανιών...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
analphabet
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
321 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 21:27:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους analphabet  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λέτε τώρα που το πήρα πρέφα το φόρουμ κ εγώ η καθυστερημένη και δηλωμένη ηλίθια να το βγάλουμε απο την αφάνεια.........

Άντε κορίτσια σας υπόσχομαι μια άπαικτη συνταγή για κεικ σοκολάτα που στο στόμα λιώνει και λιγώνει..........

BE CAREFULL WHAT YOU WISΗ IS WHAT YOU WANT !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy