ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 11η Σεπτεμβριου 2001 ΣΕΝΑΡΙΑ ή ΑΛΗΘΕΙΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2006, 16:22:03  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και ομως φιλε OAHNNSEA...Η ιστορια το δειχνει...

Ηθελαν να κανουν τον πολεμο στο Ιρακ-Ιραν...ΟΜΩΣ Ο ΛΑΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ...ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ ΔΟΛΛΑΡΙΩΝ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΜΙΑ ΕΚΣΤΡΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ US ARMY, NAVY, AIR FORCE...

Οι "5 Στρατηγοι" πως επρεπε να τους μεταπεισουν????

Με τον ΦΟΒΟ οτι οι Ιαρκινοι-Ιρανοι ειναι τρομοκρατες...

Δεν ειναι λιγο απιθανο οτι Αμεσως (λεπτα) μετα τα χτυπηματα εδωσαν φωτογραφιες του MΠΙΝ ΛΑΝΤΕΝ ???

Και το αλλο...ΑΝ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ...οι Ανθρωποι που ηταν πανω και στηριζονταν στις ατσαλινες κολονες... πως δεν "ελιωσαν" ???????

ΠΕΡΙΕΡΓΟ Ε?

Και κατι αλλο...οπως ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΤΟ ΟΤΙ Η ΣΕΛΗΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ "ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ" ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΣΥΝΟΜΟΣΙΑ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΑΣΚΟ ΚΑΘΩΣ Ο ΑΠΛΟΣ ΛΑΟΣ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ, ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΨΕΜΑΤΑ ????

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΠΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ 2.000 ΜΙΛΙΑ ΜΑΚΡΥΑ...ΑΛΛΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ !!!!

...and the Predators will prevail...

Katsu kangae wa motsu na makenu kangae wa hisuyo...Tekki ni yotte tenka seyoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2006, 19:14:10  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε OAHNNSEA"

Παντως εισαι απολυτος και προσπαθεις να "προκαλεσεις" εμενα...

Εγω δεν συμπεριφερομαι ετσι...ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΞΑΝΑ ΕΙΠΑ...ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ...

Εγω δεν κατηγορισα φιλους σου...γιατι το κανεις εσυ...

Ο Φιλος μου στην αρχη ηταν καθετα της γνωμης οτι "πιστευεις" και εσυ...

Αλλα με το που ειδες τα video...Τρελαθηκε...και οχι μονο αυτο...θα το δειξει και σε καθηγητες του στο Πανεπιστημιο...και θα περιμενω να δω τι θα του πει....

Τα βιντεο ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ...ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ το ΠΟΣΟ ΣΤΗΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ Η ΥΠΟΘΕΣΗ...

Πρεπει να ταρακουνηθεις λιγο για να το πιστεψεις...

Και συνεχιζω να σου λεω...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ "ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΣ" ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟΥΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΣ...ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ !!!!


...and the Predators will prevail...

Katsu kangae wa motsu na makenu kangae wa hisuyo...Tekki ni yotte tenka seyoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Drillgr
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2006, 19:51:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Drillgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδια οντως το θεμα ειναι πολυ περιεργο και μπορω να πω, πως βλεποντας το video ξεκαθαριζουν πολλα πραματα μιας και σε αυτο μιλαει και ο ιδιος ο κατασκευαστης. Εδω λεει οτι σχεδιαστηκαν να αντεχουν πολλαπλα χτυπηματα απο Boeing 707 που ειναι παραπλησιο με το 767 που επεσε. Επισης σιγα την φωτια που εποιασε το κτηριο, μονο μαυροι καπνοι εβγαιναν που σημαινει φωτια πριν ξεκινησει καλα καλα. Εδω αλλα κτιρια απο χαλυβα κι αυτα κατα καιγονταν για 24 ωρες και παλι ο σκελετος αντεξε τι λεμε τωρα! Επισης οκ επεσε και εκανε τον ιδιο χρονο να πεσει με αντικειμενο που κανει ελευθερη πτωση? Δεν συναντησε καμια απολυτως αντισταση απο τους κατω οροφους?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2006, 20:06:11  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οπως και να το κανουμε...ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑ ΛΕΜΕ....ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΘΥΣΙΑΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ("Σιγα...αφουν ειναι 280.000.000") Ανθρωπους για να ΠΕΡΑΣΟΥΝ τις ΙΔΕΕΣ ΤΟΥΣ...

ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΙΣΧΟΣ

...and the Predators will prevail...

Katsu kangae wa motsu na makenu kangae wa hisuyo...Tekki ni yotte tenka seyoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kostakis
Πλήρες Μέλος

Greece
944 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2006, 21:35:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kostakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ακουστεί ως ψιλοάσχετο, αλλά θυμηθείτε το σύντομα, γιατί, κατά τη γνώμη μου, εντάσσεται μέσα σε κάποιο ευρύτερο πλάνο, παρότι ασήμαντο φαινομενικά :
Πολλοί τύποι δεν εισβάλουν τις τελευταίες μέρες στα Αμερικάνικα σχολεία; τι λέτε να λείπει για να αισθανθούν λίγο πιο ασφαλείς; (πόσο πια ασφαλείς, ρε παιδάκι μου)
Είναι άσχετο με το θέμα, αλλά σχετικό με το αντικείμενο. Αρκεί να το δείτε ως τρίτο.

Φιλικά
Κωστάκης

Εν οίδα ότι ουδέν είδα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2006, 16:39:40  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε Κωστακη...

Ισα ισα δεν ειναι καθολου ασχετο...αν και "παρεκτρεπεται" απο το σκεπτικο της "Φοβιας" της τρομοκρατιας...(Αν αναλυσουμε την λεξη...τρομοκρατια ειναι Το "Κρατος" του Τρομου)...

Βεβαια στη συγκεκριμενη περιπτωση με τα σχολεια...την δουλεια την κανουν καποιοι mentally ill (ελληνιστη: τρελοι)...Αλλα και παλι εξυπηρετει αυτο που θελει η Μυστικη Κυβερνηση των ΗΠΑ...ΤΟ ΧΑΟΣ ΚΑΙ Ο ΦΟΒΟΣ...

Κατι αλλο...προχτες ο Μπους δηλωσε (μπροστα στον μισο πλανητη) οτι ΕΙΝΑΙ ΟΦΕΛΟΣ ΤΩΝ "ΗΠΑ" ΝΑ ΜΠΕΙ Η ΤΟΥΡΚΙΑ ΣΤΗΝ Ε.Ε. (ποιο οφελος ρε μαλ... Μπους...) ΔΕΙΧΝΟΝΤΑΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΖΥΓΧΩΡΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ "ΛΑΘΟΣ" ΠΟΥ ΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΒΓΑΛΑΝΕ ΤΟΝ ΧΑΡΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΧΟΤΟΜΗΜΕΝΗ ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΡΑΤΟΥΣ "ΚΟΥΡΔΙΣΤΑΝ" !!!!

...and the Predators will prevail...

Katsu kangae wa motsu na makenu kangae wa hisuyo...Tekki ni yotte tenka seyo

Edited by - PREDATOR on 03/10/2006 17:10:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Amanda
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2006, 17:47:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Amanda  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας,

Εδώ και καιρό διαβάζω αυτά που γράφονται για τα όσα συνέβησαν εκείνη την ημέρα στους δίδυμους πύργους και όσο τα διαβάζω τόσο πιο πολύ πιστεύω ότι ήταν χτύπημα εκ των έσω.
Έτυχε πριν από ένα μήνα να δω ένα ντοκυμαντέρ με συνεντεύξεις από επιζήσαντες και μια ιστορία μου προκάλεσε ιδιαίτερα το ενδιαφέρον.
Κάποιος λοιπόν από αυτούς είδε το αεροπλάνο να έρχεται κατα πάνω στο γραφείο του, όπως κι έγινε και κατάφερε να επιζήσει με μόνο μερικές επιπόλαιες γρατζουνιές! Πέρα από την σκέψη ότι αυτός ο άνθρωπος είχε απίστευτη τύχη, αναρωτιέμαι πώς γίνεται αφού ο όροφος του ήταν ακριβώς εκείνος που χτύπησε το αεροπλάνο, να γλίτωσε. Και το λέω αυτό γιατί λένε κάποιοι ότι η φωτιά που προκλήθηκε από το χτύπημα του αεροπλάνου δημιούργησε θερμοκρασίες τόσο υψηλές που να καταστρέψουν ένα τέτοιο κτίριο. Πώς γίνεται λοιπόν αυτός ο ανθρωπος να κατάφερε να απεγκλωβιστεί μέσα από τα συντρίμμια μετά από ολόκληρα 15 λεπτά χωρίς να έχει γίνει κάρβουνο και να φύγει σώος από το κτίριο;Κανονικά δεν θα έπρεπε εκείνο το σημείο που βρισκόταν αυτός να είχε θερμοκρασίες κολάσεως σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενα των ειδημόνων; Πώς τα κατάφερε λοιπόν, δεδομένου ότι δεν είναι ο Σούπερμαν;
Σε αυτό το ερώτημα θα ήθελα μια απάντηση κυρίως από τον ΟΑΝΝΗΣΕΑ γιατί φαίνεται ότι έχει κάποιες γνώσεις και ίσως να μπορεί να μου το εξηγήσει.Αλλά και από οποιοδήποτε αλλό θα ήθελα να ακούσω (εννοείται (μια άποψη.
ΕυχαριστώΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2006, 18:07:21  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμαντα...σε συνεχεια των λεγομενων σου...

Αμα εβλεπες στο Ντοκυμαντερ (ή στα video που μας εδωσε ο φιλος Πανος) Eδειχνε μια γυναικα να κρεμιεται κυριολεκτικα απο τα ατσαλενια δοκαρια !!!

Ειναι αδυνατο να γινει αυτο...αν εχει θερμοκρασιες (οπως πιστευει ο Oahnnsea) πανω απο 2.000 ο F (ητοι 1082,4 ο C) και μαλιστα επι 50 ολοκληρα λεπτα !!! Τελος παντων σε συμβουλευω να δεις αυτο το video. Θα σε συγκλονισει και θα σε τρομαξει το ποσο "Τρομοκρατες" ειναι οι ιδιοι οι "Κυβερνητες" τους...

http://video.google.com/videoplay?docid=-6708190071483512003

αν δεν το εχεις δει...ΑΞΙΖΕΙ...


...and the Predators will prevail...

Katsu kangae wa motsu na makenu kangae wa hisuyo...Tekki ni yotte tenka seyoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2006, 18:16:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΝΤΑΞΕΙ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΔΕ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΕΝΟΣ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟΥ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕ 30 ΟΡΟΦΟΥΣ ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ..

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΕΙΔΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΕ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΕΠΕΣΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ...ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ,ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΟΝΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΤΙΝΑ ΘΑΝΑΤΟΥ...

ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΞΗΓΗΣΗ ΔΙΝΩ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΠΕ ...

Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2006, 18:42:11  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στον Νοτιο Πυργο που επεσε το αεροσκαφος, Καρφωθηκε στο συμπλεγμα των οροφων απο 47 με 60....ο ανθρωπος ηταν στον 45 οροφο !!! Οποτε...

Τελος παντων... Το θεμα ειναι οτι οι πρωτοι που πεθαναν ηταν λιγοι που ηταν στο σημειο συγκρουσης με τα αεροσκαφοι...Τα υπόλοιπα πηδησαν εξω απο τους ουρανοξυστες (το περιεργο ειναι γιατι...αφου μεσα στους πυργους δεν υπηρχε φωτια...αλλα και οι υπολοιποι οροφοι ηταν "προσωρινα" ασφαλεις)... και μετα...κατα την πτωση...πεθαναν ολοι οι υπολοιποι κατα την πτωση (σους παρακατω οροφους, δουλευαν κανονικα στα γραφεια τους) ...

...and the Predators will prevail...

Katsu kangae wa motsu na makenu kangae wa hisuyo...Tekki ni yotte tenka seyoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Amanda
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2006, 18:43:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Amanda  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε beyond,

το είπα με σιγουριά γιατί στο συγκεκριμένο ντοκυμαντέρ έδειξε μια αναπαράσταση του συμβάντος που δείχνει το αεροπλάνο να χτυπάει ακριβώς στο γραφείο του. Αν γινόταν αυτό που λες εννοείται ότι δεν θα είχα αυτά τα ερωτήματα που παρέθεσα πιο πάνω, γιατί θα ήταν αυτονόητο ότι μπορούσε να γλυτώσει. Αλλά όπως ο ίδιος είπε, το είδε να μπαίνει με τη μύτη μέσα στο γραφείο και έτσι το έδειξαν και στην αναπαράσταση.


Φίλε Predator,

δεν έχω καλή σύνδεση για να το δω, αλλά μόλις βάλω DSL έχω σκοπό να κοιτάξω όλα τα βίντεο που δόθηκαν σε αυτό το θέμα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2006, 18:47:27  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν πειραζει... Το video δεν "χανεται" και αν χαθει (περιεργως) το εχω κατεβασει...Οταν θελησεις... θα στο στειλω...

...and the Predators will prevail...

Katsu kangae wa motsu na makenu kangae wa hisuyo...Tekki ni yotte tenka seyoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stanfromgreece
Πλήρες Μέλος

Greece
1043 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2006, 19:36:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Κώστα... βλέπω 2 μέρες έλλειψα και έγινε ο χαμός στο θέμα αυτό! Πολύ ωραίες φωτογραφίες, ωραία και τα videaκια...και με χαρά βλέπω ότι τελικά ο κόσμος το ψάχνει το θέμα και δεν το αφήνει στην τύχη του...
Σχετικά με αυτό που αναφέρεται πιό πάνω με το αεροπλάνο που χτύπησε περίπυ στον 47 όροφο και ο άνθρωπος που την γλίτωσε ήταν στον 45, αν ευσταθούσαν αυτά που έχουν πεί περί ανάφλεξης των καυσίμων... τώτε θα έπρεπε επειδή τα καύσιμα είναι υγρά, η φωτιά να επεκταθεί προς τα κάτω... πράγμα που ΔΕΝ έγινε! Σωστα???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stanfromgreece
Πλήρες Μέλος

Greece
1043 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2006, 19:38:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α! και μην το ξεχάσω... φίλε Κώστα... εξ'αιτίας ενώς ρουλεμάν... που έλιωσε από υψηλή θερμοκρασία... (κοίτα σύμπτωση ε?) βγήκα 6ος στον αγώνα μου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2006, 09:26:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν παιδιά μην το πολυψειρίζουμε.
Ετοίμασα μία απάντηση με περίπου 10 θέσεις βασισμένες στα μαθηματικά και στην μηχανολογία αλλά μία και πάω κόντρα σε αυτό που λέμε κοινή λογική και "το είδα με τα μάτια μου" καλύτερα να την κάνω με ελαφρά.Ο ΗλίαςΡ ίσως να είχε δίκιο τελικά σε άλλο θέμα...

Ξέρετε την Κυριακή είχα πάει να μαγειρέψω σε σπίτι φίλων - η συζήτηση έρθε στο θέμα γιατί δεν βάζουμε μεταλλικά αντικείμενα στον φούρνο μικροκυμάτων. 11 άτομα να λένε ότι το μεταλλικό αντικείμενο στον φούρνο θα εκραγεί εάν το βάλω μέσα και να με κρατάνε για να ΜΗΝ βάλω μεταλλικό αντικείμενο μέσα για τους δείξω το λάθος τους. "Είσαι Μ... είσαι προβληματικός, θες να τηνάξεις το φούρνο και το σπίτι στον αέρα, να τρέχουμε κυριακάτικα..." 11 άτομα εναντίον ενός...

Τελικά ίσως δεν αξίζει ότι κάνω. Μάλλον καθομαι και γράφω για τον γάμο του καραγκιόζη... Έτσι και αλλιώς ο κόσμος μυαλό δεν έχει...

Άντε τσάγια...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2006, 11:16:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
OANNHSEA
Τελικά ίσως δεν αξίζει ότι κάνω. Μάλλον καθομαι και γράφω για τον γάμο του καραγκιόζη... Έτσι και αλλιώς ο κόσμος μυαλό δεν έχει...

Γιατί το λες αυτό
Αν δώσεις τα αποκλειστικά του γάμου στην Τατιάνα, μπορεί να κονομήσεις κιόλας.

Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stanfromgreece
Πλήρες Μέλος

Greece
1043 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2006, 19:44:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν έχουν πρόβλημα όλα τα μέταλλα στον φούρνο μικροκυμάτων! Εμένα ο δικός μου έχει μέσα και μια σχαρούλα μεταλλική που μπορείς να την έχεις κανονικά μέσα την ώρα που λειτουργεί! Τωρα αν ξεχάσεις κανένα πηρούνι... αντε να δείς τίποτα σπιθες να πετάγονται... όχι και να εκραγεί το μέταλλο! Φίλε OANNHSEA σε ευχαριστώ και για τις πληροφορίες που μου έδωσες σχετικά με τα μέταλλα που ανέφερες πιο πάνω και σε είχα ρωτήσει.
Εγώ τί να κάνω ρε γαΜΠΙΠ με τα ρουλεμάν που λιώνουν??? (άσχετο!!! αλλά είναι ο πόνος μου!)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2006, 08:18:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οτι καλύτερο έχω δει σε βίντεο σχετικά με το θέμα... καθώς εκτός από το ότι δείχνει εξηγεί και πολλά...

http://911physics.atspace.com/Pages/WTCFlash.htm


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2006, 16:31:35  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε OHANNSEA...AMA ΒΑΛΕΙΣ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΦΩΤΙΑ !!! ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΙΩΝΕΙ, ΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΨΕΙ...ΑΠΛΩΣ ΜΑΥΡΙΖΕΙ

Ή ΣΤΟΥΣ ΘΕΡΜΟΣΙΣΟΡΕΥΣΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΑΤΣΑΛΕΝΙΑ ΔΟΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΩΩΩΡΕΣ ΝΑ ΚΑΕΙ...


ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 3.000.000 ΤΟΝΟΥΣ ΑΤΣΑΛΙ (ΑΤΣΑΛΙ) ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΚΕΛΕΤΟΥΣ (ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ)...ΠΩΣ "ΠΕΤΑΓΩΝΤΑΝ" ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ???? Η ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΑ...

ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ...ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ "ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ" ΙΔΕΩΔΕΣ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...

ΚΟΙΜΗΣΟΥ "ΑΝΗΣΥΧΑ" ΕΣΥ, ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ...

...and the Predators will prevail...

Katsu kangae wa motsu na makenu kangae wa hisuyo...Tekki ni yotte tenka seyoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2006, 17:40:23  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σταματη...πως τα καταφερες και "ελιωσες" τα ρουλεμαν σου??? εριξες αεροπλανα πανω τους???

Περα απο την πλακα...

Θα θυμαστε το 2005 εναν Ουρανοξυστη στην Μαδριτη (57 οροφοι) που ηταν ΑΤΣΑΛΙΝΟΣ (και χωρις τον "ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ" πυρινα που ειχαν τα WTC)

ΠΟΥ ΚΑΙΓΟΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ 29 ΩΡΕΣ (!!!!!!!!!!) ?????

ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΕΛΙΩΣΕ ΤΟ ΑΤΣΑΛΙ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΝΕ ΟΡΘΙΟ ΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝΤΕΞΕ ΚΑΙ ΓΕΡΑΝΟ (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΗΚΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ)

ΟΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΕΙΧΑΝ ΦΘΑΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1.500 ΒΑΘΜΟΥΣ ΦΑΡΕΝΑΪΤ (807,4 ΚΕΛΣΙΟΥ) ΣΧΕΔΟΝ 3 ΦΟΡΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ "ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ" ΣΤΑ WTC...

εχμ... λεω εγω τωρα... ΕΧΜ


...and the Predators will prevail...

Katsu kangae wa motsu na makenu kangae wa hisuyo...Tekki ni yotte tenka seyoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stanfromgreece
Πλήρες Μέλος

Greece
1043 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2006, 18:44:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Κώστα... τα ρουλεμάν έλιωσαν με καύσιμο με 16% νίτρο, μεθανόλη και ένα μίγμα καστορέλαιου με κάτι άλλα λιπάντικά... άστα να πάνε...
Πλάκα πλάκα... με το αεροπλάνο μου που έχει άνοιγμα πτερύγων 1,80... άμα το γεμίσω τέτοιο καύσιμο... τί γκρεμίζω!
Πάντος όντως... έχουμε δεί και χειρότερες φωτιές από αυτές που είδαμε στους δίδυμους χωρίς να πέσει κτήριο... απλά πολλοί λένε ότι δεν έπαιξε ρόλο η φωτιά από μόνη της, αλλά και η πρόσκρουση των αεροπλάνων στις κολώνες του κτηρίου... ίσως τελικά μια αναπαράσταση να ήταν ότι καλύτερο... ΚΑΝΕΙΣ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΣΕ ΟΥΡΑΝΟΞΥΣΤΗ??? ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΜΟΙΒΗ! (ναι αμέ! πως!)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2006, 18:46:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμ... κάτι μου λέει ότι δεν είδατε το βιντεάκι που σας έστειλα...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2006, 22:20:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χμ... κάτι μου λέει ότι δεν είδατε το βιντεάκι που σας έστειλα...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."


Και είχε και ωραία μουσική!


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2006, 00:04:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω το ειδα και μου φανηκε αποκαλυπτικο ιδιαιτερα στο σημειο που δειχνει τους μεσαιους οροφους προς τα κατω να ανατιναζονται ενω υπαρχουν ενδιαμεσοι ανεγγιχτοι οροφοι τη στιγμη της συγκρουσης η οποια ελαβε χωρα σχεδον στην κορυφη.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2006, 01:23:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ...
ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΙΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ...ΩΡΑΙΑ ΚΑΤΕΔΑΦΙΣΗ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ
WTC 7,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΥΤΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΤΟ ΧΤΥΠΗΣΕ ΟΥΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΦΩΤΙΑ ΕΙΧΕ..

ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ..
KAI ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ..ΚΟΥΦΑ...
ΔΕΙΤΕ:
http://www.wtc7.net/background.html

Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφος

Edited by - beyond on 06/10/2006 01:26:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

aspirin
Μέλος 1ης Βαθμίδας


119 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2006, 01:54:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aspirin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τί μας λέει το λίνκ? Ότι το έριξαν κ αυτό για να πάρουν αποζημειώσεις?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2006, 14:18:17  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδια...αν ηταν να κατασκευασουν ενα κτιριο σε περιοχη πανω απο τον ποταμο Χατσον, κοντα στην "νοητη" προεκταση του αεροδρομιου JFK και με καθημερινες πτησεις τουλαχιστο 150...τοσο ψηλα κτιρια ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΑΝ ΕΞΑΡΧΗΣ...

Επισης την εποχη που κατασκευαζονταν...Αντεχαν ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΣΥΓΚΡΟΥΣΕΙΣ ME BOEING 707-420 το μεγαλυτερο αεροπλανο της δεκαετιας 1970 και επιπλεον αρκετα μεγαλυτερο των 767-200 που πεσαν στους πυργους...

3 EBΟΜΑΔΕΣ πριν το "χτυπημα" ο Κυριος Σιλβερσταϊν (ηδη "κατοχος" του WTC 7) Μισθωσε ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΣΥΓΚΡΩΤΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ "ΑΣΦΑΛΙΣΕ" ΓΙΑ 15.000.000 $ ΓΙΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ, ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ ΟΤΙ ΑΝ "ΠΕΦΤΑΝ" ΟΙ ΠΥΡΓΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΧΤΙΖΕ.

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑ ΧΤΥΠΗΜΑ...ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΕ ΔΙΠΛΟ.

Στο δικαστηριο εκδικασης της Ασφαλιστικης Εταιριας (ΜΟΛΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ) κερδισε στο δικαστηριο το ποσο των 7.000.000.000 $ (το κανε λεει για τους "νεκρους" !!!)

ΤΩΡΑ...ΑΣ ΨΑΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ...ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΝΕΙΣ...ΕΞΑΚΡΙΒΩΜΕΝΟ...ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ "ΘΡΗΝΗΣΕ" ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ?? (ΚΑΙ ΟΜΩΣ...ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ....ΨΑΞΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ)

ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΗΤΑΝ ΤΥΠΟΥ FREIGHTER (ΕΛΛΗΝΙΣΤΗ ΜΕΤΑΓΩΓΙΚΑ-ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ) ΜΕΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΚΔΟΣΕΩΝ...

ΑΦΟΥ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΟΙ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ...ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΝΗΟΛΟΓΙΟ (ΠΕΡΙΕΡΓΟ Ε??? ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΜΕΤΟΝΟΜΑΣΑΝ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΕΣΑΝ)...


...and the Predators will prevail...

Katsu kangae wa motsu na makenu kangae wa hisuyo...Tekki ni yotte tenka seyoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2006, 14:32:38  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΒΑΛΛΟΝ...

Το Βιντεο του ειδα...δεν εχει αποκληση απο τα αλλα (μαλιστα καθολου)

Οσο αφορα τωρα Σταματη...Αναλογα με το που "θα ρηξεις" το αεροπλανακι...

Μπορεις να δημιουργησεις ενα κρατητα με το "διπλασιο" μεγεθος του αεροπλανου...να ανατιναξεις αυτοκινητο και να βαλεις φωτια σε σπιτι...

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΡΟΤΟ...χεχεχε

ΔΕΣ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΕ ΤΟ 757-300 ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΩΝΟ...ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ 757-300 ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΤΕΡΥΓΙΩΝ 38 ΜΕΤΡΑ...ΚΑΙ ΟΛΙΚΟ ΜΗΚΟΣ 54,5 ΜΕΤΡΑ (ΚΑΤΑ ΤΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ 767-200 ΣΤΟΥΣ ΔΙΔΥΜΟΥΣ) ΚΑΙ ΟΜΩΣ...ΥΠΟ ΓΩΝΙΑ (ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ) ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΜΕ 500 ΜΙΛΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ (680 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ) ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΙΣΟΠΕΔΩΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΠΕΝΤΑΓΩΝΟΥ (ΑΣΧΕΤΩΣ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΓΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ) ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ "ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ" ΤΩΝ ΠΥΡΓΩΝ...ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΡΑΤΗΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ...ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΜΕΓΕΘΟΥΣ 20 ΜΕΤΡΑ (18 ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΠΤΕΡΥΓΙΩΝ) ΜΕ 7 ΜΕΤΡΑ (14 ΜΕΤΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΑΕΡΟΣΚΑΦΟΥΣ) ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΝΤΑΓΩΝΟ ΕΧΕΙ ΥΨΟΣ 15 ΜΕΤΡΑ...

ΟΠΟΤΕ ????

...and the Predators will prevail...

Katsu kangae wa motsu na makenu kangae wa hisuyo...Tekki ni yotte tenka seyoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stanfromgreece
Πλήρες Μέλος

Greece
1043 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2006, 17:52:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οπότε...κάποιο λάκο έχει η φάβα (που μόλις έφαγα!!!)
Ειδικά οι φωτογραφίες από το 5γωνο δεν είναι καθόλου πειστικές πως είναι από αεροπλάνο που έπεσε! Πού είναι τα συντρήμια? οεο?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2006, 17:24:27  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Που ειναι τα συντριμια εεε?? Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΚΔΩΧΗ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΑΕΡΟΣΚΑΦΟΣ ΕΞΑΫΛΩΘΗΚΕ !!! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ !!! ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ, ΚΑΙ ΑΤΣΑΛΙΟΥ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΑΚΑΘΕΚΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ, ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΥΠΟΛΟΙΜΑΤΑ...

ΑΣ ΜΗΝ ΓΕΛΙΩΜΑΣΤΕ...

Ενα απο τα περιεργα...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΟΙ ΠΙΛΟΤΟΙ (ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΤΗΝ US AIR FORCE - ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ) ΝΑ "ΠΑΡΑΔΩΘΗΚΑΝ" ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΑΒΕΣ ? ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ..ΟΤΑΝ "ANΕΛΑΒΑΝ" ΤΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΗ ΝΑ ΤΑ ΠΙΛΟΤΑΡΑΝ ΜΕ ΤΟΣΗ ΜΑΕΣΤΡΙΑ ΟΠΩΣ ΠΙΛΟΤΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΜΑΧΗΤΙΚΟ. ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΜΑΝΟΥΒΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΗ ΚΑΙ ΚΑΡΦΩΘΗΚΑΝ BULLSEYE ΣΤΟΥΣ ΠΥΡΓΟΥΣ...ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΙΟΛΑΣ...Ε... ΚΑΤΙ ΒΡΩΜΑΕΙ ΕΔΩ (ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ)

ΑΜΑ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ "ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΗΜΙA" (ME THN ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΟΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΟΙ ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΙΕΣ) ΘΑ ΕΡΕΙΧΝΑΝ ΤΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΗ Η ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Η ΑΠ΄ ΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ (XΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΤΙΡΙΟ - ΚΤΙΡΙΑ)

...and the Predators will prevail...

Katsu kangae wa motsu na makenu kangae wa hisuyo...Tekki ni yotte tenka seyoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy