ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΘΝΙΚΟΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ;(ΝΑΖΙΣΜΟΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 7
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
thule
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
61 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 22:31:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thule  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας,

Δεν υπάρχει πιο εύκολο πράγμα, από το να κατηγορείς, να βρίζεις, για οποιοδήποτε θέμα, πόσο εύκολο είναι να γκρεμίσεις κάτι, αλλά πόσο δύσκολο είναι να δημιουργήσεις! πόσο δύσκολο είναι να υπερασπίζεσαι, και πόσο εύκολο είναι να κατακρινεις, πόσο δύσκολο είναι να πιστεύεις κάπου, και πόσο εύκολο είναι να μην είσαι τίποτα!

Για ακόμα μια φορά μπόρεσα να δω την άγνοια που υπάρχει, το να κατηγορείς χωρίς να ξέρεις, που είναι όλοι αυτοί το 99% δηλαδή, οι αντιναζι να πούνε την άποψη τους; Με επιχειρήματα βέβαια, εγώ δεν είδα κανέναν.

Ως ποτέ θα κρύβετε η αλήθεια;

Είναι ο εθνικοσοσιαλισμός το απόλυτο κακό;

Γιατί έτσι μας έχουν μάθει.


Σε μια συνέντευξη ο λεόν Ντεγκρέλ ανέφερε ότι :
ρώτησα τον Χίτλερ να μου πει τι ¨ήταν ¨ , μου απάντησε ξεκάθαρα εγώ είμαι έλληνας! Ήταν καταπληκτικό αλλά ήταν σωστό.
Μπορείτε να μας πείτε περισσότερα πάνω σαύτο το περιστατικό;
Μα ο Χίτλερ ήταν βαθύτατα φιλέλλην! Είχε στο σπίτι του αυθεντικά αρχαία γλυπτά! Γιαυτον η Ελλάδα ήταν το λίκνο του πολιτισμού.
Όλα προερχόταν από αυτήν. Τα ένωνε όλα αυτά και με το γερμανικό παρελθόν, τον άκουσα κάποτε δίπλα μου να κοροϊδεύει τον Χίμλερ, ο οποίος έκανε έρευνες για αρχαίους γερμανικούς λαούς στη Γερμανία. Έλεγε ότι χάνετε τον καιρό σας και χαλάτε εκατομμύρια για να βρείτε δυο- τρία Βάζα, που δεν έχουν κανένα ενδιαφέρον, όταν στην Ελλάδα υπήρχε ένας Φειδίας.

thule -->

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arjuna
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 03:12:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arjuna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαίρεται!

Αυτή είναι και η πρώτη μου φορά που γράφω σε αυτό το φόρουμ και μπορώ να πω ότι το βρήκα αρκετά αξιόλογο.
Τώρα όσον πρόκειται με το συγκεκριμένο τόπικ «Τι πραγματικά είναι ο Εθνικοσοσιαλισμός», πολλές απόψεις ακούστηκαν άλλες υπέρ άλλες κατά, φυσικά και δεν περίμενα να εκφέρουν τα άτομα εδώ εις το πλείστον τους άποψη υπέρ του Εθνικοσοσιαλισμού μιας και ακόμη και αυτό το ίδιο το «μικρό» φόρουμ αποτελεί ένα αντικατοπτρισμό της κοινωνίας μας όσο περίεργο και να σας φαίνεται αυτό. Θέλω να πω ότι είναι λογικό σε μια κοινωνία που ακούγοντας το όνομα και μόνο αυτού φαντάζεται γενοκτονίες, σφαγές, ανθρώπους που γίνονται σαπούνια, θαλάμους αερίων κλπ δεν δύναται να περίμενε κανείς κάτι διαφορετικό σε αυτό το φόρουμ. Αν και πρόκειται περί γελοιοτήτων δεν χάνουν στιγμή μερικοί να αναμασάνε την καραμέλα του «ολοκαυτώματος», των ναζιστικών κρεματορίων και των λοιπών μυθευμάτων. Δεν τους κατηγορώ, μέσα στην αμορφωσιά και την άγνοιά τους δεν νομίζω να είχαν κάτι καλύτερο να μας δώσουν, η γνώση τους σταματάει και τελειώνει στα όρια που τους έθεσε η ίδια η κοινωνία της οποίας μέρος εξάλλου αποτελούνε και οι ίδιοι. Όχι ότι ένα Εθνικοσοσιαλιστής δεν αποτελεί μέρος της, αλλά ενσυνείδητα αρνείται την νοοτροπία του μαζανθρώπου αποτελώντας έτσι το υγιή κομμάτι αυτής διαιωνίζοντας την αναγκαιότητα της επιστροφής του ανθρώπου στις ρίζες και στις παραδόσεις του, μακριά από τις βλέψεις διεφθαρμένων καπιταλιστών και όσων πρόλαβαν να βαφτίσουν ότι πραγματικά υγιή ως το «απόλυτο κακό». Στέκεται μακριά από τα οράματα αυτών αναγνωρίζοντας ότι η μόνη αλήθεια κρύβεται πίσω από το αίμα, τις παραδόσεις και την ιστορία των λαών.
Και όπως είπε και ένας παλαιός σύντροφος, Το αίμα από μόνο του κινεί τους τροχούς της ιστορίας!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kynikos
Πλήρες Μέλος

United Kingdom
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 09:08:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kynikos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι Arjuna και thule,

Κάνετε λάθος αν νομίζεται οτι έχετε παρεξηγηθεί.

Αφήνοντας κατα μέρος όλες τις λεπτομέρειες, τον Χίτλερ, τον Β'ΠΠ, τους Εβραίους, την πολιτική, κλπ, κλπ, μένει ένα πράγμα μόνο, το οποίο βάζετε ξεκάθαρα σαν τον κεντρικό άξωνα του "πιστεύω" σας.

Αυτό, βέβαια, είναι το "ΑΙΜΑ", και τελικά αυτή θα είναι πάντα η μεγάλη διαφορά μεταξυ εσας και τους ανθρώπους που έχουν πνευματικές απόψεις.

Κανείς δεν αρνείται οτι υπάρχουν φυλετικές ομοιότητες, ακόμα ίσως και κάποια βάση κληρονομικότητας μέσα στους πολιτισμούς. Αλλά αυτό είναι μόνο ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΥΣΑΣ σημασίας, ΠΡΩΤΗ σημασία σε πνευματική θεώρηση έχει η πνευματική πιστη του ανθρώπου - η πίστη στο Θείο, που ενώπιον του όλοι η Ανθρωπότητα είναι ίση, ΟΧΙ η πίστη στην φυλή.

Και επειδή βλέπω οτι μερικοί από εσας δεν διστάζουν ακόμα να κάνουν πλάγιες αναφορές στην Bhagavad Gita (θα διαβάζατε πάλι στα κρυφά την Σάβιτρι Ντέβι, ε), σας υπενθυμίζω οτι η κεντρική διδασκαλία του Αιώνιου Ηνίοχου αφορούσε την μετενσάρκωση της ψυχής από σώμα σε σώμα (ασχέτως φυλής). Και η κεντρική του προτροπή, ΤΟ ΚΥΡΙΟ ΣΗΜΕΙΟ της Gita, είναι οταν στο πεδίο της Kurukshetra, πριν από την μεγάλη μάχη ο Κρίσνα λέει στον Αρτζούνα:

«Να αφιερώσεις όλον σου τον νου σε Εμένα. Να βλέπεις σε όλους και σε όλα μόνον Εμένα»

Σε ΕΚΕΙΝΟΝ, κύριοι. Όχι στην "Φυλή". Όχι στο "Αίμα". Σε Εκείνον πού είναι πέρα από κάθε Φυλή, κάθε Αίμα, και πέρα ακόμα απο την Γένηση και τον Θάνατο. Σε Εκείνον.

Καταλάβατε τώρα πού μπερδεύτηκε η καϋμένη η Σάβιτρι;
Πνεύμα, ΕΞ ΟΡΙΣΜΟΥ, σημαίνει υπέρβαση του "αίματος".

Αυτά για τους οπαδούς των Αρυων απόψεων.

Κ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

junk95
Πλήρες Μέλος

Greece
1327 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 18:41:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους junk95  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σε μια συνέντευξη ο λεόν Ντεγκρέλ ανέφερε ότι :
ρώτησα τον Χίτλερ να μου πει τι ¨ήταν ¨ , μου απάντησε ξεκάθαρα εγώ είμαιίτε περισσότερα πάνω σαύτο το περιστατικό;
Μα ο Χίτλερ ήταν βαθύτατα φιλέλλην! Είχε στο σπίτι του αυθεντικά αρχαία γλυπτά! Γιαυτον η Ελλάδα ήταν το λίκνο του πολιτισμού.
Όλα προερχόταν από αυτήν. Τα ένωνε όλα αυτά και με το γερμανικό παρελθόν, τον άκουσα κάποτε δίπλα μου να κοροϊδεύει τον Χίμλερ, ο οποίος έκανε έρευνες για αρχαίους γερμανικούς λαούς στη Γερμανία. Έλεγε ότι χάνετε τον καιρό σας και χαλάτε εκατομμύρια για να βρείτε δυο- τρία Βάζα, που δεν έχουν κανένα ενδιαφέρον, όταν στην Ελλάδα υπήρχε ένας Φειδίας.

thule -->



Δεν είμαι πολύ σίγουρος για τον ακριβή ορισμό του "βαθύτατα φιλέλληνα", αλλά σίγουρα δεν περιλαμβάνει κατοχή της Ελλάδας και μαζικές εκτελέσεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arjuna
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 19:32:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arjuna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε κυνικέ,

Νομίζω ότι μάλλον λανθασμένη είναι η δική σου άποψη περί αίματος και πνεύματος. Μάλλον δεν μπορείς να καταλάβεις ότι και οι δυο αυτοί όροι είναι απόλυτα συνδεδεμένοι μεταξύ τους με δεσμούς μάλιστα άλυτους. Ποιος σου είπε ότι στην Μπαγκαβάτ Γκιτά ο Κρίσνα θεωρεί το πνεύμα διαφορετικό του αίματος; Ποιος σου είπε ότι για εμάς το πνεύμα έρχεται σε δεύτερη μοίρα απότι το αίμα; Για τις κάστες στην Ινδία δεν θα ‘χεις ακούσει τίποτα φαίνεται…
Η λέξη άριος για εμάς δεν συμβολίζει απλός έναν κοινό λευκό άνθρωπο, αλλά τον ευγενή λευκό άνθρωπο, τον υπεράνθρωπο.
Σχετικά με την μεγάλη προσωπικότητα Σαβίτρι Ντέβι πάλι, την έχεις αναφέρει απότι πρόσεξα πάμπολλες φορές όπως και άλλες προσωπικότητες του είδους της, Έβολα κλπ. Ειλικρινά λυπούμε αν εσύ διαβάζοντας κάποιο βιβλίο της δεν κατάλαβες πως αντιλαμβανόταν αυτή τον φυλετισμό και τον εθνικοσοσιαλισμό ως την σύγχρονη πολιτική έκφρασή του. Αν και δεν νομίζω να έχεις έστω διαβάσει ένα μικρό κείμενό της, όπως και του Λέιν που με τόση μανία απεχθάνεσαι. Αγαπητέ κυνικέ για σένα αποτελεί έγκλημα που ένας άνθρωπος έζησε σε άσχημο οικογενειακό περιβάλλον; Η μήπως όπως και οι εβραίοι του ADL από όπου άντλησες πληροφορίες για αυτόν του καταλογίζεις την συμπεριφορά της φιλελεύθερης πουτάνας μάνας του; Ειλικρινά έχεις αντιληφθεί πόσοι τέτοιοι έχουν ανάλογες εμπειρίες σε μια κοινοβουλευτική δημοκρατία ή μήπως αυτοί είναι υπεράνω; Πάντως είναι η κλασσική εβραϊκή προπαγάνδα, «Είχε προβλήματα με την οικογένεια νεαρός, για αυτό έγινε άνθρωπος του μίσους!», λυπάμαι που το βλέπω αλλά δεν χάνεις να αναμασάς αυτή την καραμέλα. Συλλογίσου όμως, τα οικογενειακά προβλήματα ειλικρινά πιστεύεις οδηγούν κάποιον στο να γίνει φυλετιστής; Είναι σοβαρή άποψη αυτή; Και για να τελειώνουμε, Άριος με την εσωτερική του έννοια είναι ο ευγενής άνθρωπος, με την φυλετική ο λευκός, με την θρησκευτική και γλωσσική ο Ινδοευρωπαίος.
Όταν ο άνθρωπος χάνει την ταυτότητά του παύει να είναι άνθρωπος!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kynikos
Πλήρες Μέλος

United Kingdom
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 20:54:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kynikos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ποιος σου είπε ότι στην Μπαγκαβάτ Γκιτά ο Κρίσνα θεωρεί το πνεύμα διαφορετικό του αίματος;
Χεχε, ναι, λάθος θα κατάλαβα.
Φαίνεται το διάβασα επιπόλαια...
Μήπως θυμάσε για ποιό λόγο έγινε όλος ο σαματάς;
quote:
Για τις κάστες στην Ινδία δεν θα ‘χεις ακούσει τίποτα φαίνεται.
Έχω ακούσει οτι είναι η κατάρα της Ινδίας...
quote:
Η λέξη άριος για εμάς δεν συμβολίζει απλός έναν κοινό λευκό άνθρωπο, αλλά τον ευγενή λευκό άνθρωπο, τον υπεράνθρωπο.

Ναι, καλά, σιγα μην σκίσεις κανένα μανδύα.
Ο υπεράνθρωπος είναι πέρα από το κράτος, αγαπητέ (Nietsche), και πέρα απο την φυλή.

Κατα τη γνώμη μου η κυρα-Maximiani ήταν μουρλοπαντιέρα, ο Θεός να μην στο χρωστάει... Αλλά αυτή είναι απλά η γνώμη μου, δεν περιμένω να την συμμερίζεσαι. Τουλάχιστον, ήταν πιο ζόρικη από τις άλλες groupies, σαν τις αφες. Mitford, κλπ.

quote:
«Είχε προβλήματα με την οικογένεια νεαρός, για αυτό έγινε άνθρωπος του μίσους!»
Μπά, Εβραίικο είναι αυτό, δεν τό'ξερα. Σε ευχαριστώ που με πληροφόρησες.

Τί να σας πώ, παιδιά;
Δεν έχει νόημα να συζητάμε άλλο, δεν θα βρούμε άκρη.
Καλό δρόμο μόνο, και ο θεός να σας φωτίζει εκει μέσα στα σκοτάδια σας.

Κ.

Edited by - kynikos on 05/05/2004 20:58:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

junk95
Πλήρες Μέλος

Greece
1327 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2004, 14:45:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους junk95  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Και για να τελειώνουμε, Άριος με την εσωτερική του έννοια είναι ο ευγενής άνθρωπος, με την φυλετική ο λευκός, με την θρησκευτική και γλωσσική ο Ινδοευρωπαίος.


Μόνο που η λέξη "Άριος" έχει δύο πολύ συγκεκριμένες σημασίες και καμία δεν αντιστοιχεί σε κάτι από τα παραπάνω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2004, 20:28:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ας σοβαρεύουμε λίγο και ας μην ρίχνουμε το επίπεδο τόσο χαμηλά.

Το ποιός ρίχνει το επίπεδο άσε να το κρίνουν άλλοι...

Εν αρχή αν θέλεις και μπορείς φυσικά... απάντησέ μας τι εννοείς λέγοντας ότι ο ΕΣ είναι τρόπος ζωής (εκτός βέβαια από τον χαρακτηριστικό χαιρετισμό που συνηθίζεις να κάνεις). Φέρε μας λοιπόν 3-4 πραγματάκια ως παράδειγμα , ως στάση ζωής λοιπόν για να καταλάβουμε...



"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Arjuna
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2004, 23:10:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arjuna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ κυνικέ,

Πρώτον απόλα τι εννοείς σαματάς εδώ; «Μήπως θυμάσε για ποιό λόγο έγινε όλος ο σαματάς;»
Η κατάρα της Ινδίας οι κάστες; Τότε πως εξηγείς το σημερινό εκφυλισμό της;
Σχετικά με τον υπεράνθρωπο πάλι, είδες πουθενά εσύ να αναφέρω ότι ο υπεράνθρωπος σχετίζεται αναγκαστικά με κάποιο συγκεκριμένο Κράτος; Όσο για τον Νίτσε πάλι, ποιος σου είπε ότι ο Νίτσε θεωρεί τον υπεράνθρωπο υπεράνω της φυλής; Αν το διάβασες κάπου μπορείς να μας δώσεις την συγκεκριμένη φράση ή κείμενο που το αναφέρει να το δούμε και εμείς…
Πάντως απότι έχω προσέξει αγαπητέ ο όλος ρόλος σου σε αυτό το τόπικ είναι το πώς να θάβεις συγκεκριμένα άτομα και συστήματα εντελώς ατεκμηρίωτα, απότι φαίνεται αυτό το τόπικ αποτελεί μέσο για πόλλούς φιλελεύθερους αστού-ληδες του λόγου σου όπου βγάζεται τους κομπλεξισμούς σας και τα νεοφιλελεύθερα συμπλέγματά σας ενάντια σε ότι Μεγάλο. Σε καμία περίπτωση δεν πίστεψα ότι μπορεί κάποιος εθνικοσοσιαλιστής να συζητήσει με άτομα του τόσο μικρού επιπέδου σου.
Αλήθεια ένα άνθρωπος του φωτός όπως εσύ τι δουλειά έχει να συνομιλεί με εθνικοσοσιαλιστές;

Σε αφήνω λοιπόν αγαπητέ μου στο φως του Θεού σου το οποίο δεν το έχουμε ανάγκη, προτιμούμε ξέρεις τα εθνικοσοσιαλιστικά σκότοι παρά το γιαχβικό σεληνιακό φως σου!

Γράψε με το Αίμα και μάθε ότι το Αίμα είναι πνεύμα! «Νίτσε»


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2004, 23:44:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η αληθεια ειναι οτι τον νιτσε τον εκμεταλλευτηκαν οι ναζιστες
υπερβολικα.Κανεις πιστευει οτι ο Νιτσε ηταν ενας μισανθρωπος και κυρηκας του επερχομενου ναζισμου!Και ομως οποιος παργματικα εχει <<ρουφηξει>> τα εργα του και εχει στοχαστει πανω σ'αυτα θα δει ξεκαθαρα οτι ο Νιτσε ηταν εναντιον του αντισημιτισμου και του εθνικισμου!Οχι του υγειους εθνικισμου βεβαια...Κατα του οχλου και ειδικα κατα του γερμανικου οχλου...
Ο Νιτσε για να γινει κατανοητος θελει απο τον αναγνωστη του να κανει μεγαλη βουτια μεσα του για να καταφερει να δει το υψος της σοφιας του.Τεραστιος φιλοσοφος που διελυσε στο περασμα του ολες τις γνωστες φιλοσοφιες ακομα και την δικη του!

Ryche...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kynikos
Πλήρες Μέλος

United Kingdom
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2004, 23:53:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kynikos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Arjuna,

Περι θεότητας:-
Θα σου ευχηθώ μόνο να διαλογιστείς περισσότερο στην σημασία του "nick" σου.

Πρόσεξε μόνο μηπως το ΕΣ σκότος που "προτιμάς" δεν είναι το ίδιο γιαχβεδικό σεληνόφως από το οποίο νομίζεις οτι ξεφεύγεις.

Κ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arjuna
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 18:44:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arjuna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ryche πότε εκμεταλλεύτηκαν οι ναζιστές τον Νίτσε; Απλώς ως εθνικοσοσιαλιστές θεωρούμε την αναφορά του Νίτσε στον υπεράνθρωπο ως προαναγγελία για τον ερχομό του. Ο Νίτσε ήταν κατά του αντισημιτισμού; Μήπως ήτανε και αντιναζί; (LOL) «ο Νιτσε ηταν εναντιον του αντισημιτισμου και του εθνικισμου!Οχι του υγειους εθνικισμου βεβαια...» Του υγιούς εθνικισμού!!!! Ε ΈΛΕΟΣ!!! Φιλοεθνικιστής ο Νίτσε που έθαβε τους Γερμανούς της εποχής του; Τι το υγιή υπάρχει στον εθνικισμό δηλαδή; Ryche μήπως και ο Ριχάρδος Βάγκνερ δεν ήταν αντισημίτης και αυτός; Τελικά ρε παιδιά μήπως και ο Πλάτων ήταν και αυτός αντιναζί (2000 χρόνια και… προ του Χίτλερ;) αχχχ αυτοί οι Ναζί τα καθάρματα έχουνε καταστρέψει την ανθρωπότητα!!!
Όσο για σένα κυνικέ άσε τις ειρωνείες για το νίκ μου, διατί το άριο πνεύμα της Ινδίας δεν σε αγγίζει καν, μείνε λοιπόν μακριά από το Ηλιακό «σκότος» του Εθνικοσοσιαλισμού, καθώς το μόνο φως που μπορείς να αντιληφθείς εσύ είναι αυτό της Σελήνης!

Η Προσωπικότης γεννάται ταυτοχρόνως με μίαν Φυλήν και αποθνήσκει μαζί της «Άλφρεντ Ρόζενμπεργκ»Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kynikos
Πλήρες Μέλος

United Kingdom
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 20:07:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kynikos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Όσο για σένα κυνικέ άσε τις ειρωνείες για το νίκ μου

Δεν ήταν ειρωνεία, ήταν ευχή, αλλά τόσα καταλαβαίνετε με την αίσθηση κατατρεγμού που σας διακατέχει...

Και θέλετε να αποκαλείστε και ARYA, τρομάρα σας...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 22:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνώμη αλλά νομίζω μπορώ να ρίξω ένα γέλιο όσο περιμένω απάντηση στο ερώτημά μου...αν πάρω τελικά...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 22:40:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Arjuna δεν ειπα οτι ο Νιτσε ηταν αντιναζιστης μια και εζησε τον προηγουμενο αιωνα!αυτο θα ηταν βλακωδες λαθος.Ο Νιτσε κατεκρινε παρα πολυ τον γερμανικο οχλο και αν δεν το εχεις διακρινει θα σε συμβουλευα να τον ξαναδιαβασεις και μαλιστα ολα του τα εργα.Ο Νιτσε τα βαζει με τους βολεμενους πατριωτες του γιατι η αγαπη που εκφραζουν για την πατριδα τους ειναι τουλαχιστον μετρια.Ο Νιτσε τα εβαλε με τον χριστιανισμο παρα πολυ και καλα εκανε κατα την γνωμη μου
αλλα οχι με τους εβραιους-πιο πολυ με την φιλοσοφια τους τα εβαλε.Ο αντισιμητισμος δεν ειναι φαινομενο μοναχα της εποχης του ναζισμου.
Ο Νιτσε τα εβαζε με τον γερμανικο λαο ακριβως γιατι τον αγαπουσε!ελπιζω να το καταλαβαινεις αυτο.Το ιδιο κανει και με τους προσωκρατικους που λατρευε πολυ.
Αrjuna δεν ξερεις τις πεποιθησεις μου αρα ειναι τουλαχιστον νωρις για να με κρινεις και να με χλευασεις.Αλλωστε για να το κανεις αυτο καλα θα πρεπει να με γνωρισεις.Παντως θα σου προτεινα καποια στιγμη να μιλησουμε για τον Ρουνο που εχεις ως εικονα.
καλησπερα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
junk95
Πλήρες Μέλος

Greece
1327 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 22:50:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους junk95  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Rδιατί το άριο πνεύμα της Ινδίας δεν σε αγγίζει καν

Το πνεύμα της Ινδίας να το αφήσετε ήσυχο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kynikos
Πλήρες Μέλος

United Kingdom
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 23:36:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kynikos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το πνεύμα της Ινδίας να το αφήσετε ήσυχο.

Όχι, βρε παιδί μου, Βραχμάνοι είναι, όλοι τους, Βραχμάνοι...

Το είπε και η κυρα-Μαξιμιανή.

Και ο Χίτλερ ήταν ο... Κρισνούλης! (Όχι βέβαια ο Χριστούλης, αυτός ήταν Εβραίος, ο Κρισνούλης, είπα)

Καταλάβετέ το επιτέλους...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2004, 00:04:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

διατί το άριο πνεύμα της Ινδίας δεν σε αγγίζει καν, μείνε λοιπόν μακριά από το Ηλιακό «σκότος» του Εθνικοσοσιαλισμού, καθώς το μόνο φως που μπορείς να αντιληφθείς εσύ είναι αυτό της Σελήνης!

Η Προσωπικότης γεννάται ταυτοχρόνως με μίαν Φυλήν και αποθνήσκει μαζί της «Άλφρεντ Ρόζενμπεργκ»

Arjuna

Μια και μιλάς για το Αρειό πνεύμα της Ινδίας θα ηθελα αν έχεις την ευγενή καλοσύνη να μου δώσεις σε κάθε λέξη που σου δίνω την απάντηση, σε κάθε μια από τις παρακάτω :
Πρακριτ
Τριτα
Ντβαπαρα
Καλι
Κριτα
Αργουν
Καρνα
Σακουνταλα
Καλιντας
Ντουσγιανα
Νταρμα
Σατβα
Σαντου
Γιονηστηρα
Αρτουνα
Ταπροβανη
Ντεβα
Έτσι για να εκτιμήσω πόσο καλός εθνικοσοσιαλιστής είσαι.
Μια και μιλάς για το Αρειό πνεύμα της Ινδίας θα έχεις μελετήσει φαντάζομαι και το ινδικό πνεύμα.....

Η ερώτηση αφορά μόνο τον Arjuna

(ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΑΤΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ)


---


Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thule
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
61 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2004, 14:49:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thule  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή AVALLON,

Μην φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν!
Μην μας δείχνεις για ακόμη μια φορά την άγνοια σου,
Αν δεν έχεις επιχειρήματα μην συμμετάσχεις στην παρούσα συζήτηση, μπορείς να κατηγορείς, να μην συμφωνείς, εγώ το σέβομαι αυτό, αλλά αυτό το στιλ σου δεν μου αρέσει, κάτσε διάβασε τα προηγούμενα μηνύματα μου, επίσης του ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ, IAΠΕΤΟΣ, και Arjuna, και μετά πες τις δικές σου απόψεις, έτσι γίνονται οι υγιείς συζητήσεις, και μην πετάγεσαι σε κάθε συζήτηση να πεις την εξυπνάδα σου.
Και μάθε κάτι για τον αρχαιότερο χαιρετισμό http://clubs.pathfinder.gr/THULE/237020


kynikos έχεις δώσει ρεσιτάλ εδώ μέσα με τα φοβερά επιχειρήματα σου!

ΠΡΟΣΟΧΗ! Αναζητείτε κάποιος αντιναζι με χρόνια πείρα στην αντιναζιστική προπαγάνδα προϋπηρεσία στο ADL και βίζενταλ να μας ξελασπώσει.
Παρακαλείτε επίσης η κύρια Στάη ( παρεπιπτόντος εβραία) πρόεδρος της αντιναζιστικής πρωτοβουλίας στην Ελλάδα να έρθει για βοήθεια.
Παρακαλείτε επίσης Ο πρόεδρος του κεντρικού ισραηλιτικού συμβουλίου Ελλάδος κ. Μ. Κωσταντίνης.
Ακόμα καλείται επείγοντος η MOSSAD να βρει και να καταστρέψει τα σκουλήκια: thule, ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ, IAΠΕΤΟΣ, και Arjuna, γιατί πάνε να καταστρέψουν αυτό που με τόσο κόπο και χρήμα καταφέραμε τόσα χρόνια να παραμυθίασουμε τον κόσμο, για τους ακατονόμαστους, τους δολοφόνους, ναζι που μας κακομεταχειρίσθηκαν με τόσο βάναυσο τρόπο γιατί θέλαμε να κυριαρχήσουμε σε όλο τον κόσμο.

ΞΥΠΝΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!! Ή ΓΑΜ…. ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!

thule -->

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

junk95
Πλήρες Μέλος

Greece
1327 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2004, 15:54:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους junk95  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΠΡΟΣΟΧΗ! Αναζητείτε κάποιος αντιναζι με χρόνια πείρα στην αντιναζιστική προπαγάνδα προϋπηρεσία στο ADL και βίζενταλ να μας ξελασπώσει.

Παρακαλείτε επίσης η κύρια Στάη ( παρεπιπτόντος εβραία) πρόεδρος της αντιναζιστικής πρωτοβουλίας στην Ελλάδα να έρθει για βοήθεια.
Παρακαλείτε επίσης Ο πρόεδρος του κεντρικού ισραηλιτικού συμβουλίου Ελλάδος κ. Μ. Κωσταντίνης.
Ακόμα καλείται επείγοντος η MOSSAD να βρει και να καταστρέψει τα σκουλήκια: thule, ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ, IAΠΕΤΟΣ, και Arjuna, γιατί πάνε να καταστρέψουν αυτό που με τόσο κόπο και χρήμα καταφέραμε τόσα χρόνια να παραμυθίασουμε τον κόσμο, για τους ακατονόμαστους, τους δολοφόνους, ναζι που μας κακομεταχειρίσθηκαν με τόσο βάναυσο τρόπο γιατί θέλαμε να κυριαρχήσουμε σε όλο τον κόσμο.



Μεγάλη ιδέα έχετε για τον εαυτό σας. Κανείς από όλους αυτούς δεν ασχολείται με εσάς (εκτός από μερικούς που έχουν καεί στο χυλό οπότε λογικό είναι να φυσάνε και το γιαούρτι) γιατί ούτως ή άλλως δεν είστε σοβαρή απειλή, είστε καμιά χιλιάδα όλοι κι όλοι και μόνο αν είστε πενήντα εναντίον ενός -ή κατά προτίμηση μίας- σας πιάνει η άρια μαγκιά. Α, και σαν "αγανακτισμένοι πολίτες" χρήσιμοι είστε στην εξουσία που τόσο πολύ μισείτε, βλ. Πολυτεχνείο το '96. Κανείς δε σας φοβάται. Όλοι σας σιχαίνονται. Και προσωπικά αν είχα εκκλησία, εβραίους, σοσιαλιστές, αναρχικούς, καπιταλιστές, μετανάστες, φιλοσόφους, μαύρους, άσπρους κόκκινους ροζ εναντίον μου, θα υποψιαζόμουν ότι κάτι δεν πάει καλά με την περίπτωσή μου, αφού στάνταρ είναι ευκολότερο να έχουν σαλτάρει 1000 άτομα απ' ό,τι 10.000.000.

Όσον αφορά τώρα τους original ναζί (οι οποίοι έχουν καταγραφεί στον αιώνα τον άπαντα ως "λαμπρό" παράδειγμα του τι εστί ναζισμός, κι ας κάνετε εσείς το μαύρο άσπρο), εμένα ο παππούς μου είδε πιστόλι να τον σημαδεύει στη μούρη για "πλάκα" και το κρατούσε ένας Ες-Ες (το άνθος της λευκής φυλής). Και ήταν 11 χρονών. Δε χρειάζεται καμία προπαγάνδα για να ξέρουμε τι τέρατα ήταν. Με ελάχιστες εξαιρέσεις βέβαια, οι οποίες με κανέναν τρόπο δεν οφείλονται σε ναζιστικές ιδέες αλλά σε μη συνέπεια με αυτές. Ρώτα όποιον ζούσε στη Γερμανική ζώνη κατοχής και δεν ήταν μαυραγορίτης ή χαφιές. Τι γίνεται, όλη η Ελλάδα τα πήρε από τους Εβραίους για να δυσφημίσει τους καλούς και αγγελικούς Άριους;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2004, 17:21:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

«Εντούτοις ο πανάρχαιος αυτός χαιρετισμός με το δεξί χέρι είναι μια παγκόσμια πρακτική. Ποιος όμως είναι ο λόγος αυτής της παγκόσμιας χρήσης ενός τόσου αρχαίου χαιρετισμού;

Γιατί τον χρησιμοποίησαν και τον χρησιμοποιούν ακόμα, έστω και ασυνείδητα, τόσοι λαοί; Την εξήγηση μπορεί να μας τη δώσει η σύγχρονη επιστήμη».

Υπάρχει μια μικρή αλλά βασική διάφορα σχετικά με τον χαιρετισμό.
Όταν χαιρετώ κάποιον φίλο δεν στέκομαι κορδωμένος με το χέρι ψηλά και τα τακουνιά από τις γόβες σας εεε τις μπότες σας ήθελα να πω να χτυπούν μεταξύ τους.


«Σύμφωνα με τις θεωρίες της σύγχρονης ιατρικής, το ανθρώπινο σώμα λειτουργεί σαν μια ηλεκτρική μπαταρία που παράγει ηλεκτρικό και μαγνητικό ρεύμα.

Ο Βελονισμός και άλλες εναλλακτικές ιατρικές βασίζονται σε αυτό το γεγονός για να πετύχουν αξιοθαύμαστες θεραπείες. Η ίδια η πολικότητα του εγκεφάλου μας καθορίζει μια αντίστοιχη βίο-ενεργειακή πολικότητα στον ηλεκτρομαγνητισμό του σώματος.

Έτσι, ο δεξί μέρος του σώματος είναι θετικής ενέργειας και το αριστερό είναι αρνητικής, θεωρώντας τα με την ίδια ακριβώς έννοια που αποδίδουμε τέτοιους χαρακτηρισμούς σε μία μπαταρία.

Δεν είναι λοιπόν τυχαίο το γεγονός ότι τις ανθρώπινες πράξεις "θετικού τύπου", όπως το να προσφέρουμε κάτι σε κάποιον, να γράψουμε, να χειριστούμε εργαλεία, κλπ. Τις κάνουμε με το δεξί χέρι, το θετικά φορτισμένο. Από εκεί προέρχεται και η έννοια του δεξιοτέχνη και του επί-δέξιου.»

Το δεξί αυτί είναι πιο επιδέξιο από το αριστερό?
Το δεξί αρ… είναι πιο επιδέξιο από το αριστερό?
Είπα αρ…. και θυμήθηκα πάλι το τραγουδάκι που λεει
Ο Χίτλερ είχε ένα ….

Και με τους αμφιδεξιους τι ακριβώς γίνεται ?
Τι είναι? Αριστεροτεχνες? Ή δεξιοτέχνες?


Η κλωτσιά είναι πράξη θετικού τύπου αν κλωτσάς με το δεξί πόδι??


---

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2004, 18:57:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αγαπητή AVALLON,
Μην φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν!
Μην μας δείχνεις για ακόμη μια φορά την άγνοια σου,
Αν δεν έχεις επιχειρήματα μην συμμετάσχεις στην παρούσα συζήτηση, μπορείς να κατηγορείς, να μην συμφωνείς, εγώ το σέβομαι αυτό, αλλά αυτό το στιλ σου δεν μου αρέσει, κάτσε διάβασε τα προηγούμενα μηνύματα μου, επίσης του ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ, IAΠΕΤΟΣ, και Arjuna, και μετά πες τις δικές σου απόψεις, έτσι γίνονται οι υγιείς συζητήσεις, και μην πετάγεσαι σε κάθε συζήτηση να πεις την εξυπνάδα σου.
Και μάθε κάτι για τον αρχαιότερο χαιρετισμό http://clubs.pathfinder.gr/THULE/237020

Φίλε μου δε ξέρω τι ζόρι τραβάς με μένα...
Δεν ξέρω αν γενικά τραβάς ζόρι με τις γυναίκες ή αντιπαθείς μόνο εμένα που σου έβγαλα τις τσίμπλες:Aκου εκεί να μην ξέρεις ότι στα γερμανικά στρατόπεδα υπήρχαν και έλληνες!!! Αυτό δείχνει πολλά για το επίπεδο της ενημέρωσής σου...
Τώρα βέβαια αν αυτό είναι απλή τεχνική αντιπερισπασμού για να μην απαντήσεις σε αυτό που σε ρώτησα μάθε ότι δεν πιάνει εδώ...βλέπεις σε καταλάβαμε...
Θα μπορούσες βέβαια να πεις: "Ρε συ Αβαλλον τόσες μαλ...ς είπα εσύ εκεί στάθηκες?"και να καθαρίσεις...
Ελα όμως που η χαζή Avallon σε έχει πάρει στα σοβαρά και κρέμεται από τα χειλάκια σου ... και περιμένει να ακούσει πως έχεις κάνει τρόπο ζωής τον ΕΣ. Μερικά απλά παραδειγματάκια είναι αρκετά για να ξεκαθαρίσουν το τοπίο...
πχ. Οταν βλέπω μαύρους τους φτύνω ή
όταν μου την μπαίνει ένας κνίτης(όπου κνίτης = είδος προς εξαφάνιση και γι'αυτό προστατευόμενο..) παίρνω 2-3 φίλους και τον μαυρίζουμε στο ξύλο.
Αν δεν έχεις μια σοβαρή απάντηση περί της στάσης ζωής που χρησιμοποιείς καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς

Υ.Γ. Guess again: Το αν σου αρέσει το στυλάκι μου είναι παντελώς αδιάφορο


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Arjuna
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2004, 19:56:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arjuna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τυχερούλη άσε την Ινδία και τις Ηλιακές δοξασίες για κάναν άλλο φιλαράκι. Πάνε καλύτερα ψάξε το πόσα αρ...δια είχε ο Χίτλερ που λες και συ, την κολό….πα του Ες, το αν είχε μεγάλα ή μικρά στήθη οι Εύα Μπράουν κλπ… αυτά είναι του επιπέδου σου. Όσο για σένα κυνικέ δεν έχει νόημα πλέον να ασχοληθώ άλλο μαζί σου. Αυτά τα λίγα…


ΧΑΙΡΕ ΑΝΙΚΗΤΕ ΗΛΙΕ!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2004, 20:09:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γουστάρεις λιγάκι την ανιψούλα σου και εσυ
σαν τον μεγάλο αρχηγό?
Μηπως τις κόρες σου σαν τον Γκαίμπελς?
Μην ασχοληθείς,ετσι και αλλιώς ποτέ δεν απάντησες σε καμμιά απορία
μου ουτε εσύ ουτε κανένας απο το συνάφι σου.


Εγω θα ασχολούμαι όμως....σας βρίσκω αστείους.


Ποιές ηλιακές δοξασίες?δεν αναφέρω πουθενά ηλιακες δοξασίες.
Αμα είσαι στραβάδι ειναι πρόβλημα.
(υπερ)Ανθρωπος αγράμματος,(υπερ)κούτσουρο απελέκητο...ελεγε ενας δάσκαλος όταν ήμουν παιδί....

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!

Edited by - τυχερουλης on 09/05/2004 20:19:59Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2004, 23:16:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
(υπερ)Ανθρωπος αγράμματος,(υπερ)κούτσουρο απελέκητο...ελεγε ενας δάσκαλος όταν ήμουν παιδί....

Είσαι πράγματι πολύ μεγάλος τυχερούλη! Τύφλα να'χουν (που έχουν δηλαδή...) οι ΥΠΕΡ-άνθρωποι μπροστά σου...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
junk95
Πλήρες Μέλος

Greece
1327 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2004, 00:30:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους junk95  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ποιές ηλιακές δοξασίες?δεν αναφέρω πουθενά ηλιακες δοξασίες.

Ψιλά γράμματα ρε συ τυχερούλη. Μήπως το πνεύμα της Ινδίας αναφέρει την ανωτερότητα των λευκών;

Με εντυπωσιάζει το πώς μπορούν οι "φίλοι" μας να ασπάζονται τόσο καταφανώς ηλίθιες απόψεις (ας μην κολλήσουμε στο αν είναι "καλές" ή "κακές").

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kynikos
Πλήρες Μέλος

United Kingdom
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2004, 02:17:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kynikos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε παιδιά

Χθες πέρναγα από μια πλατεία, και ήταν εκεί κάτι ευγενείς Άρυες ψυχες, με τις Μπαγκαβάτ Γκιτά τους, και τα λιτά βαμβακερά ενδύματά τους, που μόνοι τους τα έγνεθαν, και τα ύφαιναν σε χειροκίνητους αργαλιούς, και συνάμα χώρευαν με τα ντέφια:

Hare Hitler, hare Hitler,
Hitler Hitler, hare hare,
Hare Goebbels, hare Goebbels,
Goebbels Goebbels, hara hare...

Νάταν κανένας από τους φίλους μας;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2004, 12:24:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2004, 13:13:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)



Συμφωνώ μαζί σας κυρίες και κύριοι.


--
Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!

Edited by - τυχερουλης on 10/05/2004 13:18:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arjuna
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2004, 00:49:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arjuna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρώτον απόλα να ξεκαθαρίσω ότι αυτή είναι και η τελευταία φορά που γράφω εδώ. Λυπούμε αλλά δεν σκοπεύω να ασχοληθώ άλλο με ψυχικούς ανωμάλους (και μη), με κυνικούς και κυναίδους του λόγου σας.

Τελικά πόσο αληθινός υπήρξες μεγάλε Φύρερ! 60 χρόνια και από την πτώση των δυνάμεων του φωτός και όλοι ακόμα ασχολούνται μαζί σου! Ιδού η μέγιστη απόδειξη!


ΧΙΤΛΕΡ ΓΙΑ 1000 ΧΡΟΝΙΑ!
HEIL HITLER


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 7 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1445313
Maintained by Digital Alchemy