ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Άνευ Ουσίας, Άνευ Σημασίας…
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2006, 02:55:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μιζερια, απαισιοδοξια, αντικοινωνικοτα, βαθεια παθη, αδυναμια αντιληψης χιουμορ και ταση προς την εξουσια, χωρις ομως να γινεται πραγματικοτητα, αδυναμια σφαιρικης αντιληψης, βαθεια ψυχολογικα τραυματα
VS
Ολων των παραπανω...

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2006, 16:59:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ρευστοτις...




AAAARRRTTTTT (το πρωτο επιφωνημα του πρωτανθρωπου)

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2006, 21:33:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
AAAARRRTTTTT (το πρωτο επιφωνημα του πρωτανθρωπου)

Δε νομίζω ότι ήταν αυτό το πρώτο.

Νομίζω ότι ήταν το
ARRRRGGGGHHHHH

που είναι ένα επιφώνημα μεταξύ οργής, θυμού και απογοήτευσης, που και ο Αρχάνθρωπος συνηδητοποίσε σχετικά νωρίς την ουσία της γνωστής πια φράσης "'Αλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται"

Μια που ανέφερα και αυτή τη φράση, να πώ ότι τον τελευταίο καιρό, κάτι παραπάνω από μήνα, με κυνηγούσε σε όλα τα φορουμάκια που γράφω σαν "Βρίλ" κάποιος/κάποιοι, με έντονο "κόλλημα" με το ατομό μου.
Μέσα στο κόμπλεξ τους να "μου την πούνε", ξέθαψαν ιστορίες όπως τότε που είχα σκεφτεί να αναλάβω "συντονιστής" στο "Παράξενο" (που και να με πληρώνανε σήμερα δε θα το έκανα), μέχρι και τις ιστοριούλες ότι πήγα και συνάντησα τους συντελεστές του Εσωτέρικα (που χαρά στο πράγμα, εδω παλιότερα γινόντουσαν πολύ περισσότερες συγκεντρώσεις).

Κάπου λοιπόν, σε κάποιο άλλο Φόρουμ, κάπου έγραψα τι σημαίνει το "αλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται". Και έχει πολύ γέλιο...

Έτσι είχες εσύ δουλειά με το βιβλίο σου και εγώ να ασχολούμαι με ψυχοπαθής. Όλα ταυτόχρονα γίνονται Τζώνη μου, όλα από συγχρονικότητα .... *λές εσύ...

Αλλά τι κάθομαι και μιλάω. Αμύητος είμαι...


*** Η Καλή Κουβέντα Φέρνει Την Άλλην ***


Edited by - Βρίλ on 11/07/2006 21:36:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2006, 22:13:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ρευστοτις...


Οι σκέψεις που παρέθεσα δεν σημαίνουν τίποτε περισσότερο και τίποτε λιγότερο από ό,τι εννοούν οι λέξεις. Σχολίασα συγκεκριμένα πράγματα και ήμουν σαφής σε ό,τι έγραψα. Δεν με αφορούν οι έσω-έξω-φορουμικές σχέσεις των γραφόντων και δεν έχω λόγο να «υποστηρίξω» κανέναν, διότι δεν είμαι ούτε «υπό» αλλά ούτε και «στήριγμα» και δεν προτείθεμαι να γίνω. Κι ούτε και με ενδιαφέρει να πείσω κανέναν για το «ορθό» των συλλογισμών μου και την Πρόθεση πίσω από την Θέση μου, αναλύοντας το προσωπικό μου σύστημα αξιών. I don-t care / «do what thou wilt».

Σταματώ ΕΔΩ.

Better save Albatross©ΜοzΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2006, 23:57:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Moz

quote:

ρευστοτις...


Οι σκέψεις που παρέθεσα δεν σημαίνουν τίποτε περισσότερο και τίποτε λιγότερο από ό,τι εννοούν οι λέξεις. Σχολίασα συγκεκριμένα πράγματα και ήμουν σαφής σε ό,τι έγραψα. Δεν με αφορούν οι έσω-έξω-φορουμικές σχέσεις των γραφόντων και δεν έχω λόγο να «υποστηρίξω» κανέναν, διότι δεν είμαι ούτε «υπό» αλλά ούτε και «στήριγμα» και δεν προτείθεμαι να γίνω. Κι ούτε και με ενδιαφέρει να πείσω κανέναν για το «ορθό» των συλλογισμών μου και την Πρόθεση πίσω από την Θέση μου, αναλύοντας το προσωπικό μου σύστημα αξιών. I don-t care / «do what thou wilt».



το γνωριζω γι αυτο σε Αγαπω και σε Εκτιμω!

quote:

Better save Albatross©Μοz



ειναι πολυ αργα για το ντοντο...


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2006, 20:00:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου Moz.
Μου άρεσε πως ξεκίνησες το κείμενό σου στην προηγούμενη σελίδα.
Δίνοντας ένα μήνυμα στους αναγνώστες.
Μου άρεσε δε τόσο πολύ, που επιλέγω να ξεκινήσω με αυτό την θέση μου απέναντι σε ένα μήνυμα, το νόημα και ο σκοπός του οποίου με βάζουν σε αρκετές σκέψεις, αλλά θα τα δούμε αυτά στη συνέχεια.
Γράφεις:
quote:
Διάβασα λοιπόν τα κατιτίς σας και αναρωτήθηκα πόσο εύκολο κι ανέξοδο είναι τελικά να απαξιώνει κανείς τον ίδιο τον λόγο, αλλάζοντας την Πρόθεση του γράφοντα. Και αναρωτήθηκα ποιος διάολος κάνει τον αναγνώστη να βλέπει άλλα πράγματα από αυτά που διαβάζει ή να βλέπει επιλεκτικά (το δέντρο -που δεν είναι καν δέντρο- κι όχι το δάσος-που δεν είναι καν δάσος αλλά θάλασσα...).

Μεγάλες αλήθειες οι παραπάνω Moz!
Αλήθεια, ποιος διάολος είναι αυτός;
Θα πήγαινα και στοίχημα ακόμα, πως ο διάολος αυτός έμπλεξε κι εσένα στα πονηρά του δίχτυα, κάνοντάς σε να ακολουθείς - κατά γράμμα θα τολμούσα να πω - μέσα στο ίδιο μήνυμα (μερικές γραμμές πιο κάτω) ακριβώς την τακτική που καταδικάζεις στην εισαγωγή του μηνύματός σου!

Πήρες λοιπόν τα δικά μου γραφόμενα, είδες αυτό που ήθελες να δεις - για οποιαδήποτε σκοπιμότητα έχεις επιλέξει - και έσπευσες να τα ερμηνεύσεις, λίγο "γενικά", λίγο "αδιάφορα", λίγο "με το χέρι στην καρδιά", καταδείχνοντάς τα ως εμπαιγμό και ειρωνία. Ευτυχώς δηλαδή, που έδωσες και κάποια ελαφρυντικά και το γενίκευσες το θέμα!

quote:
Και απαιτώ από εσένα αντί να τα βάζεις με τον Deva και τον κάθε Deva να αναρωτηθείς γιατί η Αμαλία και η κάθε Αμαλία ρωτάει «αμέριμνη» (θαρρείς και ήρθε τώρα στο φόρουμ!) «σε τι εκδόσεις;»! / Να γελάσω; (ή να σαλτάρω;)

Διάολε, γράφεις τόσο καιρό εδώ μέσα, καταθέτεις την ψυχή και την φαιά ουσία σου, έχεις ανέβει και κατέβει τον Γολγοθά σου (ακόμα και για να ολοκληρώσεις το βιβλίο σου) και το γνωρίζω κι όχι μόνο εγώ. Όταν είδα το σχόλιο της Αμαλίας είπα μέσα μου «Καλά, πλάκα μας κάνει;; Με τον πόνο του παίζει;» Αυτό είπα φίλε μου. Κι αυτό θα έλεγε κι ένας αληθινός Deva και κάθε σώφρων αναγνώστης. Αν αυτή η στάση δεν είναι εμπαιγμός και ειρωνεία τότε μάλλον ένας από τους δυο μας θα πρέπει να επαναπροσδιορίσει κάποιες έννοιες μέσα του (και δεν θα είμαι εγώ, να σαι σίγουρος). Δίνω ωστόσο ελαφρυντικό στην (αληθινά συμπαθή μου) Αμαλία να μην το σκέφτηκε και να μίλησε αυθόρμητα, με όλη την καλή διάθεση να πληροφορήσει το κοινό. Μπράβο της και εύγε. Δεν είναι όμως η πρώτη φορά και δεν είναι η μόνη που γράφει κάτι πριν σκεφτεί. Βλέπεις, καλέ μου Τζώνυ, δεν μπορούν όλοι να σκέφτονται τις προεκτάσεις αυτών που γράφουν / και δεν το λέω ούτε για να μειώσω την Αμαλία (δεν την γνωρίζω εξάλλου) ούτε κανέναν, αλλά συμβαίνει και πλέον είναι ο κανόνας κι όχι μόνο εδώ μέσα.



Άλλαξες λοιπόν την πρόθεσή μου Moz.
Γιατί;

Επιπλέον, ακόμα και ο ίδιος ο jonniebegood, ο πρώτος δηλαδή που θα μπορούσε να θιχτεί εάν σκεφτόταν πως οι προθέσεις μου ελεγχόντουσαν από κάποιο σκοτεινό κίνητρο, σου απάντησε:

quote:
quote:
Δίνω ωστόσο ελαφρυντικό στην (αληθινά συμπαθή μου) Αμαλία να μην το σκέφτηκε και να μίλησε αυθόρμητα, με όλη την καλή διάθεση να πληροφορήσει το κοινό.

το οτι μουδωσε αφορμη να μιλησω σοβαρα το σκεφθηκες?


Είναι έτσι, τουλάχιστον περίεργο το γιατί επέλεξες μέσα από το μήνυμά σου αυτό Moz να κάνεις - μεταξύ άλλων - δύο συγκεκριμένα πράγματα:

1ον: Να επιτεθείς σε εμένα, στις προθέσεις τις δικές μου και στη νοητική μου επάρκεια - σε ευχαριστώ για το τελευταίο
2ον: Να γράψεις ένα μήνυμα σχολιασμού επάνω στην άποψη του Deva, λες και δε θα μπορούσες να εκφέρεις την δική σου προσωπική άποψη, για το θέμα του jonniebegood που αφορά το βιβλίο του.

Δεν μπορώ τέλος να μην αναρρωτηθώ για την "αινιγματική" σειρά υστερόγραφων, που κλείνουν το μήνυμά σου αυτό:

ΥΓ.Α- Το βιβλίο σου δεν το διάβασα, αλλά θα το κάνω κάποια στιγμή.
ΥΓ.M- Το βιβλίο σου το διάβασα, αλλά δεν μπορώ να το κρίνω –δεν είμαι ούτε ερευνητής ούτε επιστήμων.
ΥΓ.S-Το βιβλίο σου δεν το διάβασα, είδα μόνο τις εικόνες! (σόρρυ Τζώνυ μου, αλλά δεν με ενδιαφέρει το θέμα καθόλου.)
ΥΓ.Θ-Το διάβασα το βιβλίο σου. Δεν θα το σχολιάσω. (Όχι εδώ, όχι τώρα.)
ΥΓ.Κ-Καλοτάξιδο… ((from my heart :)).

Αποτελούν τα παραπάνω τις απόψεις 5 ανθρώπων;
Ή τις 5 απόψεις ενός ανθρώπου;



Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

*****--**
Διεγραμμένος Λογαριασμός


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2006, 12:23:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους *****--**  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΣΕ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΟ ΧΩΡΟΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2006, 13:01:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάντως το έσωσα σαν μήνυμα και όχι σαν link


*** Η Καλή Κουβέντα Φέρνει Την Άλλην ***
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2006, 15:12:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


"να αδιαφορεις για τις κλανιες που αφηνουν οι ανθρωποι

και τα λουλουδια που ριχνουν οι δαμασκηνιες:

το προσωπο της αγιοτητας"


ολη η διδασκαλια της φωτισης, σε τρεις γραμμες...


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2006, 16:50:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
jonniebegood σταμάτα να κουνάς πια το κεφάλι σου.. ζαλίστηκα..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 00:27:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

jonniebegood σταμάτα να κουνάς πια το κεφάλι σου.. ζαλίστηκα..



σε λιγο θ αρχισω να κουτουλαω τοιχους φιλε μου allzzaro...


τι ακριβως κανουν οι Εβραιοι και οι Αραβες?


μηπως ξεκινανε τον τριτο παγκοσμιο πολεμο???


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 04:24:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΣΕ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΟ ΧΩΡΟ

Γεια σου Ντεβα!!!
Ακομη δεν βρηκες γκομενα;
Συνηθιζεις να δινεις το κινητο σου σε ολες τις γυναικειες υπαρξεις του φορουμ που σε εξιταρουν;
Κατανοω βεβαια και την απογοητευση σου γιατι σ΄εχουν σουταρει απο ολα τα φορουμ αλλα τελικα ποιος εχει δικιο; Ο ενας ή πολλοι;

Προσεξε την συνεχη τριβη...


www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 10:42:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ανευ ουσίας, ανευ σημασίας στην αναζήτηση του απέραντου εαυτού μας,
σκληρότης στρεφόμενη απέναντι στον αντικατοπτρισμό του ενιαίου, στο οποίο συμμετέχουμε...
Το κεντρί που μας πληγώνει, μπορεί ευγενώς να αφαιρεθεί...οταν κατανοηθεί το απλό ανθρώπινο...
<<μυρίζει ανθρωπίλα >> είπε ο γίγαντας στην χρυσή άρπα...
Οτι πιο φυσικό και γήινο, οτι πιο ζεστά ανακοινώσιμο μεταλλάχθηκε σε πολεμική τέχνη...
Ενας ανταρτοπόλεμος ενάντια στην ψυχή που ξεφωνίζει << είμαι οτι είμαι>>

Καλημέρα Αντζι!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2006, 14:53:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε nst,
Αφου το ξερεις οτι ειμαι χωριατισσα και εκτος των αλλων εχω και σοβαρη ελλειψη του υδατινου στοιχειου στο ωροσκοπιο μου!!
Μιλησε μου με απλα λογια και μη με βαζεις να διαβαζω 4 φορες το μηνυμα σου για να κατανοησω σε ποιον "την ειπες τωρα"!!
Σημερις εχω κεφια ή νομιζω;;

Καλησπερα γλυκεια μου!

www.myhoroscope.gr

Edited by - angi on 15/07/2006 14:54:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2006, 12:34:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ΒΙΒΑ ΤΣΑΒΕΣ

ΒΙΒΑ ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2006, 02:03:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[play]Ε ρε τι έχουμε να τραβήξουμε πάλι φέτος το καλοκαίρι εδώ μέσα. …
Κλείσανε τα σχολεία και τα τόπικ έχουν γίνει παιδική χαρά…

Υπομονή ! τρεις μήνες ακόμα….


Υγ: «αυτά λοιπόν τα νέα της Αλεξάνδρας ,
που έλεγε δεν ξέρει, τι είναι άντρας…»
*


(*)[sise]τραγουδάκι αφιερωμένο εξαιρετικά όπου θέλω… [/nosise]

[/pause...]


ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2006, 15:59:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
σε λιγο θ αρχισω να κουτουλαω τοιχους φιλε μου allzzaro...


Εχεις την εντύπωση οτι θα βρείς τοίχο??
Αμ.. δεν θα βρείς..

Αν βρείς ομως κράτα μου θέση... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2006, 18:37:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μηπως ξεκινανε τον τριτο παγκοσμιο πολεμο???

Μα ο τρίτος δεν εχει ξεκινήσει?

Πως είχα αυτή την εντύπωση!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2006, 20:00:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αντζι καλησπέραααααααααα απο τα υδάτινα...

Δεν '' την είπα'' σε κανέναν... Απλώς είπα οτι όλοι είμαστε ΑΝΘΡΩΠΟΙ...ανευ, και με, ουσία και σημασία...

΄

quote:
Ε ρε τι έχουμε να τραβήξουμε πάλι φέτος το καλοκαίρι εδώ μέσα. …
Κλείσανε τα σχολεία και τα τόπικ έχουν γίνει παιδική χαρά…

Για τον Allzaro θα λες φαντάζομαι ...ουφ ησύχασαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 16:03:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

quote:

Ε ρε τι έχουμε να τραβήξουμε πάλι φέτος το καλοκαίρι εδώ μέσα. …
Κλείσανε τα σχολεία και τα τόπικ έχουν γίνει παιδική χαρά…

nst

Για τον Allzaro θα λες φαντάζομαι ...ουφ ησύχασα



οι πληροφοριες μου λενε οτι παει στην δευτερα λυκειου


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 17:06:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
οι πληροφοριες μου λενε οτι παει στην δευτερα λυκειου

Λάθος..

Δευτέρα Δημοτικού..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2006, 19:42:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ρε σεις, εχω εισητηρια για το Ιεραπετρα και αυτο αρμενιζει στον Λιβανο και κουβαλαει Γαλλους και Αμερικανους


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 00:25:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ...έχουμε και λέμε και για να λέμε έχουμε

nst:

johnniebegood

και ο allzzaro


τι λέτε σας πέτυχα;


ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 00:37:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ρε σεις, εχω εισητηρια για το Ιεραπετρα και αυτο αρμενιζει στον Λιβανο και κουβαλαει Γαλλους και Αμερικανους


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr




μη μασάς ρε!

θα έρθω εγώ με την βάρκα νασε πάρω!


ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 00:42:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ρε σεις, εχω εισητηρια για το Ιεραπετρα και αυτο αρμενιζει στον Λιβανο και κουβαλαει Γαλλους και Αμερικανους

Μ΄αυτο ειχα ταξιδεψει κι εγω στην Κρητη τις εποχες που ηταν δεκτοι ακομη οι Ελληνες επιβατες!!!
Ευτυχως που ειμαστε και μεσογειακος λαος και οσο να ΄ναι κατι γνωριζουμε απο κολυμπι...

www.myhoroscope.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 00:48:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
nst

Εσυ που τσαλαβουτας γλυκεια μου;;;

Σορρυ για τα διπλα ποστ αλλα οταν θελω να συμπληρωσω το ποστ και κανω διορθωση (ολο ξεχναω, ολο ξεχναω...)δεν μπορω να χρησιμοποιησω τα σμαιλις οπως και τα μπολντ (βαριεμαι να το γυρισω στο αγγλικο τετοια ωρα). Πανε και μου κολλανε διπλα ή κατω απο την υπογραφη!!!
Δεν μου καθονται!!!

www.myhoroscope.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 07:50:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Η nst λοιπόν είναι αγγελούδι, ο JBG είναι ο άνετος κύριος με το πούρο κι ο allzzaro είναι ένα μωρό.

Φίλε ΕΛΑΧΙΣΤΕ, θέλω κι εγώ!
Ζηλεύω...

Υ.Γ. Ούτε εσύ έχεις, καλή μου angi?

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 10:26:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Dying Incubus δεν μπορούσαν να βάλουν φωτο διότι δεν ήξεραν την σωστή.
Σήμερα σας αποκαλύπτω τα πρόσωπα πίσω από τα nicks

Agent Dying Incubus & Agent pyramid επί το έργον

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 11:38:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
jonniebegood

μάλλον στο ίδιο σχολείο πάμε οι περισσότεροι εδώ γύρω με μικρές αποκλείσεις απο την γυμναστική και τα θρησκευτικά....
Θα είμαι απο τα ελάχιστα άτομα που λυπόταν οταν κλείναν τα σχολεία...τότε...

quote:
Εσυ που τσαλαβουτας γλυκεια μου;;;

Αντι, σπανίως τσαλαβουτάω...προτιμώ να κολυμπάω και να βουτάω στα βαθιά...εκτος αν έχει φουρτούνα οπότε ''παρατηρώ'' τα άφρισμένα πελάγη.
Αν ρωτάς τοπογραφικά έχω τις δικές μου θάλασσες εγώ...ασε...

ΕΛΆΧΙΣΤΕ αν ξαναδώ άλλη μια φορά το αγγελάκι στο τέλος θα βγάλω φτερά και υπάρχει η εξής περίπτωση μετάλλαξης....


Απο εδώ

να πάμε



ΚαλημερούδιαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 11:44:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Υ.Γ. Ούτε εσύ έχεις, καλή μου angi?

Μα δεν την βλεπεις; Εκει κατω στην υπογραφη!!
Ειναι η πιο προσφατη και καλυτερη που βρηκα!
Δεν σας αρεσει;

www.myhoroscope.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy