ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Μία Καλησπέρα / Καληνύχτα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 30
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2004, 06:57:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλημέρα Egelade!
Είχα πέσει για ύπνο όταν έγραφες χθές, ή ήμουν εκτός Internet και είδα τώρα τα μηνύματα σου!
Όσον αφορά για τον φετινό Δεκέμβριο μήν ανησυχείς ... είναι βελτιωμένος σχετικά με περασμένους
Για τις ευχές έχουμε καιρό να τα ξαναπούμε!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ghost_
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2004, 10:43:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ghost_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους για ακόμα μια φορά,

Αφενώς μεν ο Δεκέμβριος πάντα για όλους μας ήταν ένας μήνας απολογισμού εκπλήρωσης των στόχων που είχαμε θέσει τη χρονιά που φεύγει κι αφετέρου κι ένας μήνας θέσπισης νέων στόχων για τη χρονιά που έρχεται.Αν κάποιοι στόχοι έμειναν ανεκπλήρωτοι δεν υπάρχει πιστεύω λόγος απογοήτευσης διότι μπορούν να εκπληρωθούν τη νέα χρονιά.Ευτυχώς λίγοι Δεκέμβρηδες μας βαρένουν προς το παρόν τη πλάτη (θέλω να ελπίζω σε όλους μας) θα βρούμε ακόμα πολλούς μπροστά μας και σίγουρα κάποιος απ’όλους αυτους θα είναι ο «δικός» μας Δεκέμβρης.


Φίλτατε Egelade σε ευχαριστώ για τις ευχές και για το μήνυμα που μου αφιέρωσες.Για ν’ανταποδώσω κι εγώ την αφιέρωση μιας και δεν έχω πολλά μηνύματα θα σου αφιερώσω απ’αυτό το μήνυμα τη φράση με τα έντονα γράμματα για να τη θυμάσαι.¨Αφου είπαμε και για αναμνήσεις πιστεύω οτι μπορεί οι ωραίες αναμνήσεις να είναι αυτές που πονάνε αλλά είναι και ταυτόχρονα ότι ωραιότερο υπάρχει...

Αυτά τα λίγα για σήμερα..................

Καλημέρα σε όλους και πάλι κι εύχομαι να είναι καλή μέχρι το τέλος της.......



Remember:There is always someone faster than you!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Egelados
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
350 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2004, 18:54:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Egelados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ, Ghost,

Σε ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση τόσο εδώ όσο και στο «Αγαπητέ, Άγιε Βασίλη,»!

quote:
…ακόμα κι αν αυτό έρχεται από κάποιους που μας είχαν ξεχάσει σχεδόν όλο τον υπόλοιπο χρόνο και μας θυμήθηκαν ξαφνικά αυτές τις μέρες

Το ξέρω πως αναφέρεσαι και στην δική σου περίπτωση μα και στην δική μου.
Εγώ προσωπικά, τα άτομα που με «είχαν ξεχάσει σχεδόν όλο τον υπόλοιπο χρόνο και με θυμήθηκαν ξαφνικά αυτές τις μέρες», προτιμώ να με ξεχνούσαν και τώρα.
Προτιμώ να μην έχουν καμία επαφή μαζί μου και να μην με θυμούνται μόνο όταν είναι αναπόφευκτο.
Μπορεί να φαίνομαι σκληρός μα δεν είμαι… Αν ήμουν, τότε θα είχαν ξεκόψει εγώ από μόνος μου αλλά δεν έχω τη δύναμη.

Για αυτό ας πιούμε μεθαύριο στην υγειά τους, να τους έχει ο Θεός καλά και να τους προσέχει! Γιατί πέρα από την υπερηφάνεια, τους νοιαζόμαστε και τους αγαπάμε…


"Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος" ΠερικλήςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Egelados
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
350 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2004, 19:09:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Egelados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα εύχομαι σε όλους!

Ghost, παρατήρησα και ότι είσαι ευδιάθετος!
Υποθέτω πως χτες ήταν μια επική βραδιά!
Θα σκότωσες τον κακό δράκο και θα έσωσες την όμορφη πριγκίπισσα!

Ξανά καλησπέρα λοιπόν!


"Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος" ΠερικλήςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drml
Μέλος 1ης Βαθμίδας


117 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2004, 19:15:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drml  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Προτιμώ να μην έχουν καμία επαφή μαζί μου και να μην με θυμούνται μόνο όταν είναι αναπόφευκτο.

Καλησπέρα!

Μια παρατήρηση μόνο!Για να σε θυμούνται έστω και τώρα σημαίνει ότι δεν σε ξέχασαν ποτέ... Για σκέψου το!

Φεύγω...
Καληνυχτα σε όλους...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ghost_
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2004, 10:18:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ghost_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους,

Παραμονή Χριστουγέννων σήμερα και σίγουρα οι προετοιμασίες προφανώς για το αυριαανό ρεβεγιόν είναι σίγουρα πυρετώδεις.Καλή δύναμη λοιπόν να ευχηθώ καλά να περάσετε και καλή υπομονή πάνω απ’όλα.Φίλε Egelade τρομερή η παρομοίωση σου..........

quote:
Θα σκότωσες τον κακό δράκο και θα έσωσες την όμορφη πριγκίπισσα!


Σ’ευχαριστώ να σαι καλά!!


Ξανά καλημέρα σε όλους παιδιά και να πάει καλά μέχρι το τέλος της..............

Remember:There is always someone faster than you!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2004, 13:35:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα αγαπητε Egelados,
ειδες ποσο χαρηκαν ολοι με την επιστροφη σου????
καλες γιορτες να εχεις και ευχομαι και σε ολους εδω το ιδιο!
Μια καλη (υπολοιπη) συνεχεια της μερα!!
Φιλικα


Η ωριμοτητα συνισταται στην αποκαλυψη πως ερχεται καποια στιγμη που ολα οσα πιστευεις ανατρεπονται και παντα θα υπαρχει κατι που δεν μπορεις να κατανοησεις..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Egelados
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
350 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2004, 16:03:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Egelados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους!

Καλησπέρα, drml!

quote:
Προτιμώ να μην έχουν καμία επαφή μαζί μου και να μην με θυμούνται μόνο όταν είναι αναπόφευκτο.

quote:
Για να σε θυμούνται έστω και τώρα σημαίνει ότι δεν σε ξέχασαν ποτέ...

quote:
μόνο όταν είναι αναπόφευκτο.

Ευχαριστώ μα δεν θα πάρω…

Καλησπέρα, Ghost!

«Δεν είναι η λεβεντιά κρασί να πιεις να κάνεις κέφι,
είναι ψωμί που από μικρό τον άντρα τόνε τρέφει!!!»

Καλησπέρα, seminάκι!
Καλές γιορτές και χρόνια υγιή σου εύχομαι!
Όπως και σε όλους, φυσικά!


"Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος" ΠερικλήςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2004, 16:19:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλησπέρα egelade,

προσπαθησε να είσαι λίγο πιο ελαστικός με τους άλλους....

δεν ξέρεις τι κουβαλάει καθένας στο σπίτι του και στη ζωή του, που δεν του επιτρέπει πολλές φορές να θυμηθεί καν την ύπαρξη των άλλων...

κι αυτό στο λέω γιατί έχω περάσει μια τέτοια περίοδο στη ζωή μου,
και όταν ερχόντουσαν οι γιορτές ξαφνικά ξύπναγα σαν να ήμουν σε λήθαργο και προσπαθούσα να ξαναβρώ τους ανθρώπους και να τους πω έστω ένα Χρόνια Πολλά....

το οποίο και εύχομαι σε όλους σας από την καρδιά μου....


Galadriel των Λευκών Δασών

Υ.Γ. μην σκοτώνετε τους δράκους.... αυτοί κάνουν τα "παραμύθια" μας να αξίζουν....


WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Egelados
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
350 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2004, 01:26:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Egelados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα, Galadriel!

Εγώ αναφέρομαι σε αυτούς που σε ξεχνάνε σκόπιμα.

Σε αυτούς που όταν δεν έχουν καταφέρει να αλλάξουν πεζοδρόμιο, με το που σε δουν
από μακριά, έχουν το θράσος να σου πουν «έλα ρε συ, χαθήκαμε…».
Και παρόλα αυτά εσύ κάνεις πως δεν κατάλαβες και καλόκαρδα χαίρεσαι που τους συνάντησες.

Σε αυτούς που σε θυμούνται μόνο όταν χρειάζονται βοήθεια και ενώ όλοι οι άλλοι τους έχουν γυρίσει την πλάτη.
Και όμως εσύ βοηθάς χωρίς δεύτερη σκέψη, πάντα από την καρδιά σου και στο τέλος χαρίζεις και ένα χαμόγελο.

Σε αυτούς που κάποτε είπαν μεγάλα και όμορφα λόγια και που στην πρώτη δυσκολία τα αναίρεσαν ή απλώς τα ξέχασαν.

Σε αυτούς που δέχτηκες να σε μειώνουν με τον τρόπο τους και που πάντα συγχωρούσες.

Σε αυτούς… Σε αυτούς… Σε αυτούς…

Μα κάποτε έρχεται η ώρα που λες «ως εδώ!».
Αφού θέλουν να σε ξεχάσουν, θα τους ξεχάσεις και συ!
Αφού αδιαφορούν θα κάνεις και συ το ίδιο!
Αφού όλοι τους γυρίζουν την πλάτη, θα τη γυρίσεις και συ!

Μα τελικά στην πρώτη ευκαιρία βλέπεις ότι δεν μπορείς να τους φερθείς όπως σου φέρονται και αυτοί.
Δεν μπορείς να γίνεις τόσο λιγόψυχος παρά την υπερηφάνεια σου…
Και έτσι εύχεσαι να μην σε ξαναθυμηθούν ποτέ ξανά…
Ποτέ…
Γιατί σου κάνουν κακό…

Για όλους αυτούς, σηκώνω το ποτήρι μου και πίνω στην υγειά τους!
Μακάρι ο Θεός να τους έχει καλά!
Μακάρι να είναι ευτυχισμένοι…
Μακάρι να χαμογελάνε πάντα…
Γιατί το αξίζουν…


"Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος" ΠερικλήςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Egelados
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
350 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2004, 01:32:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Egelados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δράκοι, πριγκίπισσες, νεράιδες και ξωτικά υπάρχουν πολλά.

Ένα παραμύθι έχει νόημα αν υπάρχει έστω και ένας να το πει, έστω και ένας να τ’ ακούσει.

Εμείς απλά κλείσαμε τα αυτιά μας…


"Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος" ΠερικλήςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Egelados
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
350 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2004, 01:51:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Egelados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλό βράδυ εύχομαι!

Όνειρα γλυκά και απονείρευτα!

Ώστε να μπορούμε να κοιμηθούμε και μπρούμυτα!

Και φυσικά καλό ξημέρωμα!


"Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος" ΠερικλήςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2004, 09:07:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους

χρόνια πολλά και απονήρευτα....

κι αν κλείσατε τα αυτιά σας, μην κλείνετε τα μάτια σας...ξημέρωσε !


Galadriel of Galadhrim

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2004, 11:19:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε Όλους και Χρόνια Πολλά
Ας κρατάμε τους τύπους τουλάχιστον άσχετα άν δέν είμαστε και τόσο παθιασμένοι Χριστιανοί, ας αφιερώσουμε τουλάχιστον μιά μέρα τον χρόνο στο όνομα της Αγάπης!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Egelados
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
350 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2004, 13:53:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Egelados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους!

Χρόνια πολλά, χρόνια ευτυχισμένα, χρόνια όμορφα και γαλήνια!


"Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος" ΠερικλήςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2004, 01:06:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καληνυχτα!!!
Χρονια πολλα αν και αργοπορημενα...καλλιο αργα παρα αργοτερα!!!Παντως δεν μπορειτε να πειτε ειμαι στην ωρα μου,οπως πανταχαχα!

Χριστουγεννα ηρθαν παλι μα εισαι παλι μακρια μου..
αχ και να σε ειχα εδω μωρο μου στο πλευρο μου,αγκαλια μου
χριστουγεννα χριστουγεννα ευτυχισμενα
δεν γινονται καρδουλα μου χωρις εσενα..

Αχχχχ!που να ειναι τωρα το μωρο μου???
Καλο ξημερωμαααααααα!!!!!!!!!!!!!!
Φιλικα
Σεμινακι

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΜΑΘΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΤΟΥΣ ΚΙΝΗΣΗ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Egelados
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
350 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2004, 01:27:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Egelados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι άραγε τα όνειρα αναπόσπαστο κομμάτι της ανήσυχης συνείδησης του ανθρώπου;
Σκοπός τους είναι τάχα η «ψυχαγωγία» του εγκεφάλου, κατά τη διάρκεια ταξινόμησης των αναμνήσεων;
Η μήπως είναι και κάτι πολύ περισσότερο;
Με το πέρασμα των χρόνων και την ανάπτυξη του ανθρώπινου πολιτισμού, ο όρος «όνειρο» έγινε ο «Διόσκουρος» της Ελπίδας.
Μάλιστα πολύ συχνά αναφέρεται ότι η κάθε αυγή, το κάθε ξημέρωμα γεμίζει τον άνθρωπο με ελπίδα για αυτά που πρόκειται να ακολουθήσουν.
Μήπως αυτή η ελπίδα, η αισιοδοξία προέρχεται από τα ίδια τα όνειρα;
Μα τότε αν ο άνθρωπος αντλεί μια τόσο ισχυρή δύναμη από τα όνειρα, θα ήταν καταστροφικό αν έπαυε να ονειρεύεται…
Θα χανόταν η ελπίδα…

Μακάρι τα όνειρα να είναι όσο το δυνατόν πιο γλυκά!

Για αυτό μόνο τα παιδιά μπορούν να αλλάξουν τον κόσμο:
Επειδή ξέρουν να ονειρεύονται…

Καλό βράδυ εύχομαι σε όλους!


"Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος" ΠερικλήςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2004, 01:34:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε μου Egelade,
ολοι ειμαστε παιδια μεσα μας,ολοι ξερουμε να ονειρευομαστε..συνεπως ολοι ειμαστε ικανοι,μαζι,να αλλαξουμε αυτο τον κοσμο..
Φιλικα
Σεμινα
Καληνυχτακια σε ολο το κοσμο,σε ολο το συμπαν..παντου..δηλαδη,στη μαμα μου,στον μπαμπα μου,στην Ζαχαρουλα,στην Ανδριανα,στον Χρηστο,στην Ειρηνη,στην Ελενη,στον Θεμη,στην galadriel,στην Κωνσταντινα,στον φυλακα αγγελο,στην νονσ μου,στον Βαγγελη,στο Νικο,στην Βιβη,σε ολους οσους ξερω και δεν ξερω...
και μια ευχη για ολους τους..να βγαζουν παντα το παιδι που ειναι μεσα τους..

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΜΑΘΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΤΟΥΣ ΚΙΝΗΣΗ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2004, 12:39:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα,

έχει πολύ λίγη σημασία πως ονομάζει ο καθένας τον Θεό του....

αν πιστεύουμε όλοι στη δύναμη της Αγάπης, έχουμε αγγίξει την ουσία...


για τους πιστούς και τους "άπιστους"

Galadriel of Galadhrim

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Egelados
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
350 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2004, 13:21:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Egelados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα!

Αγαπητή, Semina,
Πράγματι όλοι κρύβουμε ένα παιδί μέσα μας.
Αλλά συνήθως το περιφρονούμε…
Και έτσι έχουμε χάσει την παιδική μαγεία.
Την μαγεία όπου όλα φαίνονται απλά και τέλεια…
Ακόμα και να αφήσουμε αυτό το παιδί να βγει στη επιφάνεια θα δούμε ότι η μαγεία έχει χαθεί…
Γιατί έχει χαθεί πρώτα η παιδική αθωότητα…
Στα μάτια ενός παιδιού δεν υπάρχει πρόβλημα δίχως λύση…

Αυτή λοιπόν, θεωρώ ότι είναι η πιο χρήσιμη –για τον κόσμο- ευχή:
Να ξαναβρούμε την παιδική μας αθωότητα!


"Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος" ΠερικλήςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ghost_
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2004, 10:48:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ghost_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σας, κι από μένα και χρόνια πολλά αν και λίγο καθυστερημένα.Εύχομαι όλοι να στε καλά και να περνάτε ωραία όπου κι αν είστε...........

Μιας κι απ’ότι είδα κάνετε όλοι ευχές να πω κι εγώ μια

Μια καλή λοιπόν ευχή πιστεύω έκτος απ το να ξαναβρούμε τη παιδική μας αθωότητα είναι να περνάτε όλοι καλά όπου κι αν βρίσκεσται ότι κι αν κάνετε χωρίς έννοιες και στεναχώριες που πικραίνουν τη ζωή μας...............

Καλημέρα για το υπόλοιπο της μέρας και χρόνια πολλά και πάλι!!


Remember:There is always someone faster than you!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2004, 11:21:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους

καλημέρα μιχάλη....

... και ..... remember: there's always someone faster than you...

ευχαριστώ το μελος ghost για την καταπληκτική αυτή φράση....


Galadriel of Galadhrim


WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Egelados
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
350 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2004, 13:20:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Egelados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους!

Φίλτατε, Ghost, χάθηκες!
Χαίρομαι που σε ξαναβλέπω!

Αν και εδώ που τα λέμε, η απουσία του αγαπητού Krissna είναι πολύ αισθητή.
Να ‘σαι καλά φίλε! Η Κρήτη σε χαιρετά!

Καλημέρα σου Galadriel!


"Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος" ΠερικλήςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2004, 15:07:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δέν υπάρχει καμιά απουσία μου Egelade
Kαλησπέρα και σε Σένα και σε όλους τους Κρητικούς!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2004, 14:29:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα Egelados
Καλησπερα Galadriel
Καλησπερα Krisnna
Καλησπερα Ghost_

Πραγματι,ας ευχηθω Egelade να βρει ολος ο κοσμος την παιδικη του αθωοτητα!!!Ευχαριστω που καλυτερεψες την ευχη μου
Να εχετε ενα ομορφο μεσημερι..
φιλικα
Σεμινακι

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΜΑΘΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΤΟΥΣ ΚΙΝΗΣΗ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ghost_
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2004, 20:30:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ghost_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα Egelade,Galadriel,semina και Krisnna,

μιας κι η ώρα που στέλνω αυτό το μήνυμα είναι 8

¨Ελπίζω να σας πήγε καλά όλη η μέρα μια που σιγά σιγά πλησιάζει κι αυτή στο τέλος της

κι οδεύουμε πρός το ξεφαντωτικό βράδυ της 31ης Δεκεμβρίου! !

Δεν χάθηκα βρε Egelade από χθές αν θυμάμαι καλά έχω να στείλω!

Το πρωί σήμερα δεν πρόλαβα να πώ μια καλημέρα λόγω φόρτου εργασίας..!

Galadriel είναι χαρά μου που σου άρεσε η φράση μου.

Πολλούς χαιρετισμούς απ τα Χανιά να στε καλά και θα τα πούμε αύριο πρωί.

Καληνύχτα σε όλους σας..................!!


Remember:There is always someone faster than you!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2004, 21:12:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καληνύχτα Εgelade!!
Καληνύχτα Semina!!
Καληνύχτα Ghost!!
Καληνύχτα Galandriel!!
3 μείνανε ακόμα ... όσο ο Δεκέμβριος πλησιάζει στο τέλος μου αισθάνομαι την θηλιά στον λαιμό να είναι όλο και πιό απειλητική
Υπομονή! Σε μιά βδομάδα θα είναι παρελθόν ... αλλά κανείς δέν ξέρει την συνέχεια!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2004, 00:14:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλησπέρα φίλοι μου,

καλησπέρα μιχάλη,

καλησπέρα στην Κρήτη με όλη μου την ύπαρξη αφιερωμένη σ'αυτήν...

α, και παιδιά ... κάντε μου μια μικρή χάρη... το Galadriel δεν παίρνει n....

Galadriel of Galadhrim

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ghost_
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2004, 11:18:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ghost_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Kαλημέρα σε όλους παιδιά,


¨Αλλη μια καινούργια μέρα αρχίζει κι επλίζω για όλους να είναι γεμάτη ευχάριστες


εκπλήξεις καθ’όλη τη διάρκεια της,μιάς κι είναι απ τις τελευταίες του φετινού χρόνου.


Ας την ελμεταλλευτούμε λοιπόν στο έπακρο κι ας την κάνουμε όσο πιο ευχάριστη κι

όμορφη γίνεται............!!


quote:
ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΣΕΞΟΒΟΜΒΑ GALEDRIEL ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΠΩΣ ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΑΣ ΚΑΚΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΧ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΤΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ......

Galadriel,

αλήθεια είναι όσα κυκλοφορούν για σένα εδώ γύρω ή φήμες??

Remember:There is always someone faster than you!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2004, 11:37:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους

Καλημέρα Μιχάλη

καλέ μου φίλε.... διαλέγεις και παίρνεις...
αν και νομίζω πως ξέρεις...


Galadriel of Galadhrim


WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 30 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy