ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Μία Καλησπέρα / Καληνύχτα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 30
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Oxygen_girl
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2005, 14:59:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oxygen_girl  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα!- ή μάλλον καλό μεσημέρι!

-----------------------
"I have no master. I am CHAOS!"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2005, 22:10:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφροδίτη μου,
δεν νομίζω πως έγινε αισθητή η απουσία μου..
άλλωστε κάποιες φορές καλό είναι να λείπουμε.. να σιωπούμε.. και ειδικά όταν δεν έχουμε κάτι να πούμε..
απλά δεν είχα χρόνο.. ούτε τώρα έχω, αλλά δεν μου πήγε κάτι έτσι όπως το ήθελα.. στενοχωρέθηκα.. πέρασε βέβαια(σχεδόν)..
Μια Γλυκιά Καληνύχτα σε σένα και σε όλες τις άλλες ψυχές που φιλοξενούνται εδώ..
Φιλικά
Σεμίνα

Μια γενναιόδωρη αγάπη έχει πάντα φυλαγμένη τη διαθήκη τηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2005, 22:28:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καληνυχτα σε ολες τις ταραγμενες ψυχες του εσοτερικα των οποιων ολοι
αθελα μας γιναμε μαρτυρες.Ευχομαι η αυριανη μερα να δωσει ειρηνικες και ωριμες λυσεις.Με πολλη αγαπη..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Oxygen_girl
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2005, 22:33:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oxygen_girl  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GooDniGht!
**********

-----------------------
"I have no master. I am CHAOS!"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2005, 23:26:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ.
ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΑΣ ΤΗΝ ΑΣΠΑΣΤΟΥΜΕ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ. ΨΥΧΙΚΑ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2005, 05:18:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΓΑΛΗΝΙΑ...ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΝΙΚΗ...εγώ;...ΩΡΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ.

My life's blood my shining light.

ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΩ ΘΡΟΙΣΜΑ ΦΥΛΛΩΝ ΟΠΟΤΕ ΞΑΠΛΩΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2005, 05:29:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΖΕΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ. ΚΑΥΤΟ ΓΑΛΑ ΜΕ ΜΕΛΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΥΠΝΟΣ, ΄Η ΝΑΝΙ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΤΕ.


[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2005, 05:34:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα pixeldream
Ομορφα όνειρα και σ'εσένα.Οντως κάνει νύστα...
ΥΓ:φταίνε τα παράθυρα μάλλον που είναι ανοιχτά...και αν ανοίξουν άντε να κλείσουν ύστερα...
Σε όλους καλημ...ΖΖΖΖΖΖΖΖ

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2005, 01:13:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θείτσα
quote:
Οντως κάνει νύστα...

ΠΡΑΓΜΑΤΙ...ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΝΥΣΤΑ ΧΘΕΣ...ΧΑΧΑΧΑ.

quote:
φταίνε τα παράθυρα μάλλον που είναι ανοιχτά...και αν ανοίξουν άντε να κλείσουν ύστερα...

ΤΑ ΕΧΩ ΜΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

quote:
ΖΕΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ. ΚΑΥΤΟ ΓΑΛΑ ΜΕ ΜΕΛΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΥΠΝΟΣ,
ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...ΟΥΤΕ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΛΕΙΣΩ...ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΜΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ...ΚΑΙ ΕΚΑΨΑ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΜΟΥ...ΧΕΧΕΧΕ...XM! ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
How do we sleep while our beds are burning

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oxygen_girl
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2005, 16:18:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oxygen_girl  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλό μεσημέρι!
***********************

-----------------------
"I have no master. I am CHAOS!"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2005, 23:21:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν μου βγαινει τιποτα λυρικο τωρα.Καληνυχτα σε ολους.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2005, 00:45:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καληνύχτα..
και τα αστέρια μιας νύχτας να εμφανιστούν στον ουρανό σας..

Μια γενναιόδωρη αγάπη έχει πάντα φυλαγμένη τη διαθήκη τηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2005, 01:16:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
συναισθήματα που εναλάσσονται ή νύχτα....η ίδια θα γίνει σκέψη....που θα με επισκιάσει.....και θα μου προσφερθεί....για να μου κάνει παρέα και τώρα....και απόψε....

καληνύχτα στην ίδια την νύχτα.....

και όσες/όσους χορεύουν στο ονειρό της.....

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΟΤΣΑΚ.ΚΟΡ/Ος

με απέραντο σεβασμό και αγάπη ο μάνος σας

WHISPERS OF THE DREAMS

Edited by - manos on 06/06/2005 01:23:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oxygen_girl
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2005, 12:20:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oxygen_girl  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βonjour!!!!
:)

-----------------------
"I have no master. I am CHAOS!"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2005, 22:03:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.
ΣΗΜΕΡΑ ΣΧΟΛΑΩ ΝΩΡΙΣ.
ΘΑ ΡΕΜΒΑΣΩ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ.
ΘΑ ΠΙΩ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΡΑΣΙ,
ΘΑ ΑΓΝΑΝΤΕΨΩ ΑΠΟ ΨΗΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΩ.
ΜΟΝΗ, ΕΥΤΥΧΗΣ, ΣΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΗ ΜΟΥ ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ.
ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ.
ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΝΟΥ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ.
ΣΤΗ ΧΡΟΙΑ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ.
ΣΕ ΗΧΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΙΛΗΣΟΥΝ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥ.
ΜΟΝΗ.
ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ Η ΜΟΝΑΞΙΑ ΔΕΝ ΚΡΥΒΕΙ ΜΙΚΡΟΥΣ ΘΗΣΑΥΡΟΥΣ.
ΑΛΛΩΣΤΕ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ...
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2005, 22:42:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

http://savatage-lyrics.wonderlyrics.com/
Savatage - A Little Too Far
Do you remember
Look at me
And all the things we'd said we'd be
We'd beat the house
We'd push the odds
We'd take it all we had the cards
With years to burn
And years to trash
Living lies based on flash
But somehow reaching for the stars
I think we went a bit too far
Got to get back
Got to get back
I never meant to take it this far
When everything you touch turns gold
Can weigh you down
Can make you old
When metal doesn't ring the same
Reaction from inside your brain
And all those years we offered up
To gods who couldn't get enough
And though we still stay up all night
The mornings aren't quite as bright
Got to get back
Got to get back
I never meant to take it this far
And all those things we thought we'd learned
As we watched our bridges burn
While standing in the afterglow
I guess we gave them quite a show
When John Wayne caught the last train out
And Spock and Kirk have had enough
And no one's left to beam me up
Got to get back
Got to get back
I never meant to take it this far


μόνος θα μιλήσω σε εκείνους που έμειναν πίσω.....με το βλέμμα μου ψηλά....σε οντότητες που νοιώθουν....πως η σκέψη ταξιδεύει πιο γρήγορα....

στο διάστημα της μοναχικής καρδιάς μου.....

εφόσον με επέλεξε η μοναξιά μου για συντροφό της θα ενδώσω.....

και θα περάσω την νύχτα μου μαζί της.....να κοιτώ τον δία με τον δορυφόρο του.....στο διάστημα που με γυρεύει....

που ζητά να επιστρέψω....

στα μέρη που ως ιδέα γεννήθηκα....μεγάλωσα....γέλασα...έπαιζα..εγκατέλειψα........και έκλαψα στην γήινη γέννα μου...

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΟΤΣΑΚ.ΚΟΡ/Ος

υ.γ καλή σου νύχτα μοναξιά μου.... σου χαρίζω τις σκέψεις μου....

με απέραντο σεβασμό και αγάπη ο μάνος σας

WHISPERS OF THE DREAMS

Edited by - manos on 07/06/2005 23:20:36

Edited by - manos on 07/06/2005 23:21:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 00:19:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καληνύχτα..
άλλη μία όμορφη νύχτα..


Μια γενναιόδωρη αγάπη έχει πάντα φυλαγμένη τη διαθήκη τηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 05:51:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΥΧΤΑ...ΔΕΝ ΣΕ ΤΙΜΗΣΑ...ΚΙ ΟΜΩΣ...ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΑ ΠΕΠΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΦΩΣ...ΓΙΑΥΤΟ ΣΕ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΚΑΛΗ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 18:52:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΝΤΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΩΣ.
ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ.
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ...

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oxygen_girl
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 22:15:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oxygen_girl  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καληνύχτα!!!!!!!
:)

-----------------------
"I have no master. I am CHAOS!"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 23:28:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καληνυχτα σε ολουςκαι σε αυτους που αγαπω και σε αυτους που με εκνευρισαν για σημερα .Φοβαμαι μην γρατσουνισω κανεναν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 23:40:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
είμαι εδώ και σε σκέφτομαι....

και ας έχεις επιλέξει την μοναξιά σου....

όλα χρειάζονται....

θα ονειρευτώ πως είμαι η μοναξιά σου....

και θα σε καληνυχτήσω φιλώντας την νύχτα σου....

με απέραντο σεβασμό και αγάπη ο μάνος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2005, 21:28:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καληνυχτα σε ολους που μου κρατησαν παρεα σημερα.Ονειρα γλυκαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2005, 23:54:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή και όμορφη νύχτα να έχουμε όλοι μας,είτε μέσα σε όνειρα είτε σε σκέψεις...

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2005, 04:58:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή συνέχεια σε όσους θέλουν λίγες σκέψεις ακόμη,
Καλή ξεκούραση Pixeldream,
Ομορφα όνειρα σε όλους...

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oxygen_girl
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2005, 14:24:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oxygen_girl  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GooDmorNing!!!

:)

-----------------------
"I have no master. I am CHAOS!"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2005, 21:06:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΙΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΙΔΙ.
ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ ΣΤΟΥ ΡΕΝΤΗ, ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΑ ΑΝΘΙΣΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΞΕΓΝΟΙΑΣΤΑ ΑΤΟΜΑ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΑ ΣΑΝ ΕΝΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΕΡΝΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ.
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΚΙ ΟΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΕ ΛΙΓΟ ΜΑΛΛΙ ΤΗΣ ΓΡΙΑΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ, ΠΑΙΧΝΙΔΙΣΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΡΟΔΕΣ, ΑΠΕΙΡΑ ΒΟΛΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΣΑ ΑΝΑΣΤΑΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ.
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΤΟΥΣ ΜΟΝΑΧΙΚΟΥΣ ΤΩΝ ΚΑΙΡΩΝ, ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΑΧΟΙ ΚΙ ΕΡΗΜΟΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΑΤΟΜΟ.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

michis
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2005, 22:09:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους michis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα.........δειτε επεισης:http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=6497Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2005, 23:08:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την πιο γλυκεια καληνυχτα σε ολους τους αγνωστους αναζητητες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2005, 20:55:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ...

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 30 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy