ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 8
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2005, 15:57:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλώς σε βρήκα αγαπημένη Σεμίνα,

Η εικόνα της απόλυτης ευτυχίας,
να εντοπίζει κάποιος το δάκρυ, το αθέατο δάκρυ
της ψυχής,
να παίρνει την ομίχλη,
να σκεπάζει την ασχήμια
των στιγμών,
των γυμνών δέντρων, που αργοπεθαίνουν
στο έλεος του χειμώνα,
και να θερμαίνει τις αφέγγαρες ψυχρές νύχτες...

Κι η εικόνα της απόλυτης δυστυχίας,
να λερώνουν το όνομα της αγάπης
στα πορνεία της σιωπής,
οι σκάρτες συνειδήσεις.

Ασε τους πολλούς να απορρίπτουν εαυτούς και κράτα με.
Αγάπησες τα λάθη μου κι εγώ εσένα.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ.Ε.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2005, 21:05:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΑΛΗΘΕΙΑ.
ΤΟΥ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ.
ΝΑ ΜΗΝ ΕΞΕΥΤΕΛΙΖΕΣΑΙ
ΟΥΤΕ ΝΑ ΕΞΕΥΤΕΛΙΖΕΙΣ.
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΧΙ ΦΥΤΟ...

Α.Ρ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ.Ε.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2005, 11:16:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eπειδή η ευτυχία για μένα βρίσκεται στα πιο απλά πράγματα και επειδή δεν είμαι καλή στα λόγια θα σας δώσω εικόνες...

Για μένα λοιπόν ευτυχία είναι να πίνω τον καφέ μου σε ένα τέτοιο μπαλκόνι μες στο πράσινο και να έχω αυτές τις αγαπημένες εικόνες γύρω μου...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."

Edited by - Avallon on 10/11/2005 11:33:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Didorium
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Macao
355 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2005, 11:59:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν μπορούσαμε να τις δούμε κίολας θα ήταν ακόμη καλύτερο απ'το να προσπαθούμε να τις φανταστούμε... μανταμ Αβαλλον.

Ευτυχία?

Τι άλλο?

(ελπίζω να ταιρίαζουν με τα του μπαλκονιού)

Better to save the mystery than surrender to the secret..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2005, 13:01:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομίζω ότι μάλλον εσύ το έχεις το πρόβλημα didorium... εγώ τις βλέπω κανονικά. Αν κάποιος άλλος δεν τις βλέπει ας το πει...
Αλλιώς αφήστε τη φαντασία να δουλέψει...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2005, 17:49:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δουλεύει γλυκά. Η φαντασία έχει την πιό γλυκειά γεύση.
Αφήνεσαι και ξεστρατίζεις θεαματικά.
Η εικόνα της απόλυτης ευτυχίας.
΄Ενα φιλί ανέμου στα μάτια που μόλις στέγνωσαν από ένα δάκρυ στιγμής.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ.Ε.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2005, 16:30:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΖΩΗΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΝΕΙΡΑ.

ΚΑΘΕ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙ ΕΝΑΝ <<ΑΘΕΟ>> ΜΕΣΑ ΤΟΥ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2005, 17:14:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απόλυτη ευτυχία δεν μπορεί να είναι κάτι προσωπικό μας απόλυτη ευτυχία θα μπορούμε να έχουμε όταν όλοι και όλα είναι καλά κατά την ταπεινή μου πάντα γνώμη .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2005, 17:56:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΧΡΩΜΑΤΑ.
ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΑΝΑΣΑΙΝΕΙΣ.
ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΝΟΟΥΝ...

Σε χρόνια γόνιμα
αφήνουμε στους άλλους τα ανώριμα
μαζί σ΄ένα παράφορο ενδόραμα.
μας άγγιξε ο ίδιος κεραυνός.

Εγώ στο κύμα σου
ανάσα και φωτιά στο κάθε βήμα σου
θα γίνομαι η στάχτη και η ρίμα σου
το θύμα σου μαζί κι ο ουρανός.

Γλυκά κι εσώτερα
σε πάθη δακρυσμένα και ανώτερα
σε δώματα και πόθων τα ενδότερα
στο σώμα σου πρωτόφερτος λωτός.

Α.Ρ.Φως και φωτιά.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ.Ε.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2005, 18:08:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη Αφροδίτη, θα στο χαλάσω αλλά ο λωτός είναι στυφός. Το να ομοιάζει μια αγάπη με λωτό και την γεύση του μάλλον δεν κολλάει καλά. Sorry για την δολιοφθορά (είναι οικογενειακό ταλέντο since 1940 ). Αλλά πρέπει να στο πώ. No hard feelings ελπίζω .

Facts: Knowledge is power, Power corrupts.
Conclusion: Study hard, Be evil.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2005, 18:13:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ο ώριμος είναι γλυκός.....

[Sorry για την δολιοφθορά (είναι οικογενειακό ταλέντο since 1940]


"Blessings of the state, blessings of the masses."

Valnta + THX1138

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2005, 18:26:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
΄Ολες οι γεύσεις αγάπες μου, ευπρόσδεκτες. ΄Οσο γιά τον ώριμο τον προτιμάμε. Πικρές γλυκύτατες στυφές ξινές. Δοκιμάζουμε κι επιλέγουμε.
΄Αλλωστε θα υπάρχουν και άλλες γεύσεις γλυκύτερες γύρω μας...
Ε;

Την καλησπέρα μου.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ.Ε.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2005, 16:04:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΑΓΑΠΗ ΦΥΣΙΚΑ.

Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΟΡΥΦΟΡΟΣ ΤΗΣ ΑΚΟΥΡΑΣΤΗΣ
ΨΥΧΗΣ,
Ο ΚΥΚΛΟΣ
ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
ΠΕΡΙΟΡΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΗΣ.
ΦΤΑΝΕΙ ΟΜΩΣ
ΣΤΑ
ΥΠΕΡΤΑΤΑ
ΑΚΡΑ.

ΦΤΑΝΕΙ...


ΑΦΡΟΔΙΤΗ.Ε.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2005, 17:50:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φίλη Αφροδίτη, θα στο χαλάσω αλλά ο λωτός είναι στυφός. Το να ομοιάζει μια αγάπη με λωτό και την γεύση του μάλλον δεν κολλάει καλά. Sorry για την δολιοφθορά (είναι οικογενειακό ταλέντο since 1940 ). Αλλά πρέπει να στο πώ. No hard feelings ελπίζω .

Facts: Knowledge is power, Power corrupts.
Conclusion: Study hard, Be evil.



Εχει η μανούλα μου ένα΄δέντρο στην κήπο αν τον φάς άγουρο είναι ότι πιο στιφό έχεις δοκιμάσει γινωμένος όμως μμμ!!!!!! η γλύκα του είναι απερίγραπτη

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2005, 18:07:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εχει η μανούλα μου ένα΄δέντρο στην κήπο αν τον φάς άγουρο είναι ότι πιο στιφό έχεις δοκιμάσει γινωμένος όμως μμμ!!!!!! η γλύκα του είναι απερίγραπτη

Nα θυμίσω ότι ο λωτός τρώγεται μόνο όταν είναι τόσο ώριμος ώστε να τρώγεται με κουταλάκι σαν κρέμα...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2005, 18:19:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ακριβολογούσα εγώ. Μην μου χαλάτε τις ατάκες βρε γλυκούλια!!!
ΓΛΥΚΟΣ ΚΙ ΕΥΓΕΥΣΤΟΣ.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΚΑΙ ΑVALLON

Α.Ρ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ.Ε.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2005, 15:55:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ελευθερία
αγάπη
αιωνιότητα
σφίγγω τις λέξεις
με πάθος
διεισδύω
στων ειδώλων
τα χρώματα
κλείσε στη χούφτα σου το αύριο
και μέσα σου εμένα...

Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ. ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-Τίγρης&Δράκος.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/11/2005, 00:29:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-Τίγρης&Δράκος.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.Η της αποκάλυψης εικόνα...

Edited by - ΑΦΡΟΔΙΤΗ on 19/11/2005 00:30:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 09:46:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η εικόνα της απόλυτης ευτυχιάς,
αυτή που είναι αληθινή, αυτή που δεν αλλάζει όταν κοιτάμε στον καθρέφτη, αυτή που φωνάζει μέσα στη ψυχή μας,
αυτή που οι ενοχές δεν μας αφήνουν να δούμε, αυτή που είναι αναλλοίωτη μέσα στο κύκλο,
ή μορφή της συγχώρεσης, η διάφανη φιγούρα που στέκεται πλάι μας
ζεστή και τρυφερή απο μακριά,
σκληρή και άκαμπτη εως ότου κατανοήσει,
το χαμόγελο μέσα απο την συννεφιά
η μυρωδιά της βροχής που παρέσυρε τα σκουπίδια,
η εικόνα της μουσικής ..........

Καλημέρα σε όλους..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 17:46:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η αγκαλιά του τις βροχερές μέρες, που ερχόμενος με κρατά πάνω του. Πριν τινάξει τις στάλες της βροχής. Μυρίζει αγέρα, ψιχάλες, παγωνιά, ζεστασιά και αλήθεια. Μυρίζει ζωή...
Εκείνος...

ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΝΤΑΣ
Α.Ρ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-Τίγρης&Δράκος.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2005, 18:19:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΠΑΓΙΑΖΕΙ ΣΕ ΛΑΘΗ.
Η ΨΥΧΗ ΔΕΝ ΞΕΠΑΓΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΥΟ ΠΙΑ.
ΜΟΥ ΧΕΙΣ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΥΟ...
ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΒΟΓΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΦΡΟΝΙΑ
ΜΕΣ΄ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.
ΜΕΜΙΑΣ.

ΔΡΑΚΟΝΤΕΣ. ΕΝΑ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2005, 19:40:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να πάψουν να τρώγονται οι άνθρωποι. Να καταλάβουν πιά ότι δεν έχουμε τίποτε να μοιράσουμε στον πλανήτη, σημερινοί είμαστε και όχι αυριανοί. Ζήλειες και κακεντρέχειες, ο χρόνος φέρνει χαρές και λύπες, και δυστυχώς χάνουμε πολύτιμες στιγμές στιγματιζόμενοι με τα της λύπης δράματα και όχι με απαστράπτουσες καταστάσεις.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 15:50:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να σε τιμάει εκείνοςή εκείνη που εμπιστεύεσαι...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 08:49:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μελλοντική εικόνα απόλυτης ευτυχίας ενός ανθρώπου..
να είμαστε με την τωρινή και μελλοντική μου οικογένεια όλοι μαζί χωρίς εγνοιες(καμία απολύτως έγνοια)..


MIA MONAXIKH PALOMA ΠΟΥ ΠΕΤΑ ΣΕ ΚΑΤΑΓΑΛΑΝΟΥΣ ΟΥΡΑΝΟΥΣ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2005, 08:11:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜΜΜ..
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ...

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΑΒΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΟΥ...

ΜΕΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΟΥ,
ΟΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΟΥ..

ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ,ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ
ΠΕΡΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ,ΕΞΩΓΗΙΝΩΝ,ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΗΣ Κ.Λ.Π Κ.Λ.Π.. !!


Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2005, 13:40:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΝΑΣ ΑΝΕΦΕΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ,ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΠΟ ΓΕΝΝΗΣΙΜΙΟΥ ΤΟΥ.
ΖΕΣΤΟΣ.ΤΕΛΕΙΟΣ.ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΩΝ...
ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΛΟΓΗ, ΑΝΕΦΕΛΗ ΑΓΑΠΗ...
ΑΥΤΑ ΕΝΙΟΤΕ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΜΑΖΙ. ΧΕΡΑΚΙ-ΧΕΡΑΚΙ...
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Adam
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2006, 00:41:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Adam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Δεν πειράζει εμπειρίες θέλει η ζωή... ΄Αλλοι συλλέγουν εμπειρίες σοφίες κι άλλοι αμαρτίες...
Η αμαρτία φίλοι μου
δεν έρχεται από μόνη
συνήθως ζει στο αίμα σου
και την κινείς σαν πιόνι.
΄Αλλα νέα από τον αχλαδόκαμπο θέλουνε οι μάγκες;


[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]


ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ;
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ;

Δεν υπάρχει τίποτα στο νου που να μην υπήρξε στις αισθήσεις,εκτός από τον ίδιο τον νου...



Ο Αχλαδόκαμπος είναι ενα ομορφο χωριο της Αργολιδας.Δεν εχει αγροικους και αδαμαστους κατοικους,ειναι φιλοξενοι και πολιτισμενοι ανθρωποι.Ο Αχλαδοκαμπος ειναι μια εικονα της απολυτης ευτυχιας ,ηρεμιας και γαληνης.Αν πραγματικα θελεις να ξεφυγεις απο την πολη-ζουγκλα την Αθηνα,ειναι ενας απο τους καλυτερους προορισμους που μπορεις πραγματικα να χαλαρωσεις απολυτα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 8 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy