ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Καινούργιοι Συντονιστές και Διαχειριστής !!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2004, 22:53:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
(από την ανακοίνωση στα !! Νέα των Forums !!)

Καλωσορίζουμε και επισήμως τους καινούργιους Συντονιστές Jejeje και gretel στη Συντονιστική ομάδα των Forums του ESOTERICA!!

Οι συγκεκριμένοι άνθρωποι έχουν προσφέρει έως τώρα πολύτιμη βοήθεια στην ροή των Συζητήσεων και στην ανάπτυξη των Forums γενικότερα έχοντας αποδείξει ποικιλοτρόπως και έμπρακτα τη διάθεσή τους για Προσφορά και Έρευνα καθώς και την Ουσιαστική τους συμφωνία με τις Αρχές και τις Αξίες που ωθούν τη συνολική προσπάθεια του ESOTERICA. Συμμετέχουν εδώ και λίγο καιρό στην Ομάδα των Συνεργατών του τόπου, αυτή που ονομάζουμε "Συντροφιά του ESOTERICA", συνεργαζόμενοι και σε άλλες δράσεις του.

Ακόμη, από σήμερα τα Forums διαθέτουν και έναν καινούργιο "Διαχειριστή Συζητήσεων", θέση που παρέμενε "ορφανή" εδώ και καιρό! H amalia(Συντονιστής έως τώρα) αναλαμβάνει τον ρόλο αυτό. Δεν μπορώ πραγματικά να πω κάτι άλλο παρά ένα μεγάλο "Ευχαριστώ" για την προσφορά αυτού του ανθρώπου τόσον καιρό τώρα στα Forums και στο ESOTERICA συνολικά και να δώσω τα ειλικρινή μου συγχαρητήρια για την Ευγένεια, το Ήθος και την Ανθρωπιά που τη διακρίνουν(παρότι είμαι σίγουρος πως δεν τα έχει ανάγκη)!

Ευχαριστούμε για μία ακόμη φορά τους τρεις αυτούς ανθρώπους και τους ευχόμαστε καλή Συνέχεια, μεγάλη υπομονή και Δύναμη(την οποία οπωσδήποτε θα χρειαστούν) και πολλές ευκαιρίες για Δημιουργικότητα και Υπέρβασεις!!

Το παρόν Θέμα θα παραμείνει Ενεργό για να δεχτεί μηνύματα Μελών για λίγες ημέρες.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2004, 23:55:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Μπράβο.. συγχαρητήρια..

Νομίζω οτι καιρός ήταν... και καλή εκλογή ..
Συγχαρητήρια και στην Αμαλία..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2004, 23:56:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ

Εύχομαι καλή και δημιουργική πορεία στους δύο νέους μας συνεργάτες jejeje & gretel, αλλά και γερό στομάχι…
Χρειάζεται σίγουρα νέο αίμα γιατί οι πιο παλιοί και λίγοι είμαστε αλλά και κάποιοι ασπρίσαμε και κουραστήκαμε ολίγον (τουλάχιστον εγώ ως ο πιο «πάλιουρας τιτλούχος»).
Αμαλία χαρά στο κουράγιο σου…… !!!

«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 00:26:02  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΚΛΟΓΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ (Jejeje και gretel)ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ (ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΑ ΣΑΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΗΣ)...

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΤΟΥ ESOTERICA.gr...

ΟΙ ΦΟΥΡΤΟΥΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΘΑΥΜΑΣΙΟ...

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ...

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 00:32:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
Καλό κουράγιο!
.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 04:02:57  Εμφάνιση Προφίλ
Με μεγάλη μου χαρά βλέπω να γίνονται πράξη πράγματα τα οποία είχαν συζητηθεί εδώ και καιρό.
Ο καθένας έβαλε και ένα λιθαράκι αλλά ο υπεύθυνος του έργου έπρεπε να τα ταξινομήσει όπως έπρεπε.

Πήρε χρόνο και κόπο, αλλά τελικά άρχισαν να φεύγουν τα παραπέτα και να εμφανίζεται το κτίσμα.

Σαν θεατής λοιπόν έρχομαι να πω ένα μεγάλο μπράβο, σαν μέλος και κακός λύκος έρχομαι να πω πως το έργο θα γίνει άσχετα με διαφωνίες, φιλίες, ή οτιδήποτε άλλο.

ΕΥΓΕ λοιπόν σε σας που με κατάθεση προσωπικών δυνάμεων δημιουργείτε, συντηρείτε, αναπτύσσετε αυτό το χώρο για να μπορούμε εμείς να τον χρησιμοποιούμε.

Θα ήθελα να ευχηθώ στους jejeje και Gretel καλή δύναμη και κουράγιο, ειδικά για την Gretel χάρηκα πολύ διότι πραγματικά σε όσα Topic έτυχε να «συναντηθούμε» μου άφησε τις καλύτερες των εντυπώσεων. Δυστυχώς για το φίλο jejeje δεν έχω σχηματίσει άποψη μιάς και δεν έχουμε «βρεθεί» σε αρκετά Topics.

Αμαλία εύχομαι τα καλύτερα.

Admin θα ήθελα από καρδιάς να εκφράσω τα ειλικρινή μου συγχαρητήρια για αυτή την νέα πορεία που βλέπω να χαράσσει το esoterica. Ας πάνε λοιπόν όλα κατ’ ευχήν. Είναι γνωστές οι αντιδράσεις μου στο παρελθόν, όμως μπροστά σε νέες προσπάθειες θεωρώ πως μόνο η θετικότητα ταιριάζει και η ομαδική προσφορά σ’ ένα τόπο που αυτά που μας ενώνουν είναι περισσότερα από αυτά που μας χωρίζουν.

Καλή επιτυχία σε όλους.



Καλά Χριστούγεννα
ΧοΧοΧο !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 06:39:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna
Να ευχηθώ και Εγώ Συγχαρητήρια στους φίλους Jejeje και Gretel και Καλή Συνέχεια!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 10:02:50  Εμφάνιση Προφίλ
Καλή δύναμη, αγαπητοί gretel και Jejeje.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lamogio
Μέλος 3ης Βαθμίδας


560 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 10:42:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lamogio
Διαμαρτύρομαι εντόνως.
Δεν είναι δυνατόν ημείς, με μιαν παράδοσιν (δημοκρατικήν) τόσων χιλιετιών να δεχθώμεν αυταρχικάς μεθόδους διορισμού – και μάλιστα εκτός ΑΣΕΠ – συντονιστών και γενικώς κάθε λογής αξιωματούχων.

Η διάτρητος και εξόχως αδιαφανής μέθοδος του δια της μεθόδου «αποφασίζομεν και διατάσσομεν» μοιράσματος καθηκόντων τε και αξιωμάτων, προσβάλει βάναυσα το δημοκρατικόν αίσθημα του κάθε απλού μέλους – σκαπανέως του παρόντος χώρου.

Καταγγέλω την συνομωτικήν δράσιν των εξουσιαστών admin & ΣΙΑ, η οποία μακροπροθέσμως απώτερον σκοπόν έχει την φίμωσιν των μελών και τον προσανατολισμόν του χώρου εις σκοτεινάς (ενίοτε εσωτερικάς) ατραπούς, αίτινες με μαθηματικήν ακρίβειαν θέλουσιν οδηγήσει εις τον ζοφερόν λιμένα της χειραγωγήσεως ιδεών.

Αι αδιαφανείς διαδικασίαι και οι διορισμοί δε θα περάσουν.
Εχουσι γνώσιν οι φύλακες.
Εστέ βέβαιοι οτι ο λαός αγρυπνεί.

Πού βαδίζομε;
Αι ανακοινώσεις, όπισθεν των εντέχνως παρουσιαζομένων αγαθών στόχων και προθέσεων, προκαλούν το δημοκρατικόν αίσθημα του αγνού και ανυποκρίτου μέλους, υποκρύπτουν σκοτεινά σχέδια και εντάσσονται εις το γενικώτερον και παγκοσμίου εμβελείας σχέδιον ακρωτηριασμού της ελευθέρας σκέψεως και εκφράσεως ιδεών.

Αδέλφια, γρηγορείτε.
Είμεθα όλοι συντονισταί.
Είμεθα όλοι διαχειρισταί.

ΤΣΟΝΤΑ 1.
...Δεν έπρεπε να το πιώ το ρημάδι...
ΤΣΟΝΤΑ 2.
Καλή επιτυχία ρε παιδιά (jejeje & Gretel).
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 13:21:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes
Aγαπητοί Gretel και jejeje,


συγχαρητήρια για την ανάληψη των νέων σας καθηκόντων. Eύχομαι, ολοψύχως, να φανείτε αντάξιοι των προσδοκιών εκείνων που σας εμπιστεύτηκαν και είμαι βέβαιος ότι θα έχετε την αμέριστη και καλοπροαίρετη βοήθεια της πλειοψηφίας παλαιών και νεότερων μελών.

Eκείνο που θέλω να σας επισημάνω, αν και νομίζω ότι το έχετε ήδη κατά νου, είναι πως δεν πρέπει να ξεχνάτε ότι παράλληλα με τα δικαιώματά σας αυξήθηκαν και οι υποχρεώσεις σας, όπως και οι απαιτήσεις από πλευράς μελών καθώς ο πήχυς δείχνει να ανέβηκε.

Tέλος, σας προτρέπω να θωρακίσετε το στομάχι σας, με ό,τι αυτό συνεπάγεται.


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
morent11
Πρώην Συνεργάτης


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 14:08:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους morent11
Αγαπητοι gretel και Jejeje,
Αγαπητη amalia,

Καποιος σοφος ανθρωπος ειπε:

" Η αληθεια ειναι ενα λαμπερο, πολυπλευρο διαμαντι. Το μεγαλο φως γεμιζει αυτον τον πολυτιμο λιθο και χρωμματα ακτινοβολουν απο καθε πλευρα.
Μυστικιστες, αγγελιοφοροι, σοφοι και δασκαλοι ολων των ηλικιων, φυλων και πεποιθησεων εχουν μιλησει για μια διαφορετικη του πλευρα.
"

Η αναπτυξη και διατηρηση ενος χωρου ελευθερης εκφρασης,διαλογου και συνυπαρξης ολων των ειλικρινων αναζητητων της αληθειας, εξ ορισμου ειναι μια πολυ σοβαρη υποθεση.

Σας ευχομαι, λοιπον, καλη επιτυχια στο εργο που εχετε αναλαβει.Ειθε η αγαπη,η ευγενεια,η δυναμη,η υπομονη και η διακριση να σας συντροφευουν κατα την διαρκεια αυτης της πολυεπιπεδης εργασιας σας(αλλα και γενικοτερα).

gretel,Jejeje καλωσηλθατε!
amalia προσυπογραφω την αναφορα του Admin για σενα, λεγοντας μονον οτι η εμφυτη εντιμοτητα σου αποτελει εχεγγυο αλλα και αρετη για το διαχειριστικο σου ρολο.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 16:17:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Καλή σας μέρα και χρόνια πολλά σε όλους!

Ευχαριστώ καταρχήν όλους τους γράφοντες για τα καλά τους λόγια.
Με τη σειρά μου, θα ήθελα να καλωσορίσω στην ομάδα των συντονιστών τα δύο νέα αξιόλογα μέλη της: gretel και jejeje!!!

Για μένα το ESOTERICA είναι σαν ένα όνειρο, μιας άλλης πραγματικότητας, που τόλμησε να εισχωρήσει στην καθημερινότητά μας, αγγίζοντας με την "μαγική σκόνη" του πολλές καρδιές. Με τη σειρά του το άγγιξαν και οι καρδιές όλων των μελών και ακόμα κι αν το λάτρεψαν, του θύμωσαν, το επαίνεσαν ή φώναξαν για ότι δεν τους αρέσει, στην ουσία το αγάπησαν και το αγαπούν κι έτσι έχει γίνει το όνειρο όλων μας.

Εύχομαι λοιπόν στους νέους συντονιστές, ταξιδέυοντας μαζί με το όνειρο αυτό, να φέρουν κι άλλους μαζί τους, κι άλλους ανθρώπους κοντά μας.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 18:11:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΟΙ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΙ!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ GRETEL JE JE JE KAI AMALIA ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥΣ

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 18:50:20  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Για μένα το ESOTERICA είναι σαν ένα όνειρο, μιας άλλης πραγματικότητας, που τόλμησε να εισχωρήσει στην καθημερινότητά μας, αγγίζοντας με την "μαγική σκόνη" του πολλές καρδιές. Με τη σειρά του το άγγιξαν και οι καρδιές όλων των μελών και ακόμα κι αν το λάτρεψαν, του θύμωσαν, το επαίνεσαν ή φώναξαν για ότι δεν τους αρέσει, στην ουσία το αγάπησαν και το αγαπούν κι έτσι έχει γίνει το όνειρο όλων μας.


ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ !!!!!!!!


Καλά Χριστούγεννα
ΧοΧοΧο !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 20:04:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro


Καλά με ντόνατς πάνε να την βγάλουνε??
Και τελειώνουν κιόλας????

Edited by - allzzaro on 30/12/2004 20:08:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 23:00:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης
quote:

(από την ανακοίνωση στα !! Νέα των Forums !!)

Ακόμη, από σήμερα τα Forums διαθέτουν και έναν καινούργιο "Διαχειριστή Συζητήσεων",
Ευχαριστούμε για μία ακόμη φορά τους τρεις αυτούς ανθρώπους και τους ευχόμαστε καλή Συνέχεια, μεγάλη υπομονή και Δύναμη(την οποία οπωσδήποτε θα χρειαστούν) και πολλές ευκαιρίες για Δημιουργικότητα και Υπέρβασεις!![/blue]


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------



Τι ακριβώς είναι ο διαχειριστής?

----


Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 14:04:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Τι ακριβώς είναι ο διαχειριστής?

Μα αυτός, ο οποίος μαζεύει τα χρήματα για το πετρέλαιο του καυστήρα!

και για να σοβαρευτούμε, ο διαχειριστής είναι συνολικά υπεύθυνος για τις συζητήσεις που διεξάγονται, με την έννοια του ότι έχει μια γενική εποπτεία των forums, μετακινεί θέματα σε άλλη κατηγορία αν χρειάζεται, απενεργοποιεί διπλά, βοηθάει τα μέλη στην πλοήγησή τους, και γενικότερα επιτελεί συντονιστικό έργο κι αυτός, αλλά σε πιο ευρύ φάσμα κατηγοριών των forums. Και η παραπάνω περιγραφή, είναι αρκετά συνοπτική για να είναι και πιστή, του ποιος είναι ακριβώς ο ρόλος του διαχειριστή, αλλά για την ώρα, είναι ότι πιο σύντομο και περιεκτικό μπορώ εγώ προσωπικά να πω.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 16:08:51  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Τι ακριβώς είναι ο διαχειριστής?

Αυτός που πληρώνει τη νύφη σε διαμάχες μεταξύ μελών.
Αυτός που πρέπει να ισορροπεί πάντα σε τεντωμένο σχοινί.
Αυτός που δε προκάνει να γράψει post δικό του αλλά διαβάζει όλων των υπολοίπων.
Αυτός που γίνεται ο στόχος κακεντρεχών σχολίων «Πως έφτασες εκεί κλπ».
Αυτός που πρέπει να είναι τουλάχιστον 20 ώρες στο Forum γιατί αν λείψει θα θεωρηθεί πως μεροληπτεί υπέρ κάποιου.
Αυτός που δεν μπορεί να έχει άποψη γιατί θα κριθεί από τον «θιγόμενο».
Αυτός που πρέπει να έχει γερό στομάχι και να καταπίνει καμήλες για χάρη του Forum.
Αυτός είναι …… ο/η Διαχειριστής !



Καλά Χριστούγεννα
ΧοΧοΧο !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Just_A_Man
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
766 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 16:53:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Just_A_Man

Αγαπητοί gretel και Jejeje,
Αγαπητή amalia,

Θα ήθελα να σας ευχηθώ Ψυχική Δύναμη για το δύσκολο έργο που θα διακονήσετε.

Εύχομαι η αύρας σας να είναι στολισμένη με τις ποιο σημαντικές Αρετές της Υπομονής, της Διάκρισης και της Ταπεινοφροσύνης πού είναι το τρίπτυχο για δίκαιη διαχείριση των συζητήσεων.

Μεγάλη η ευθύνη των Διαχειριστών. Μιλάω εκ πείρας. Καλή Υπομονή.

Εύχομαι η πυξίδα στο χάρτη της αναζήτηση μας να είναι η Αλήθεια.

Να είστε ευλογημένοι στο νέο σας ξεκίνημα.

Ευλογημένη και Δημιουργική Χρονιά να έχουμε το 2005 με μέγιστη επιθυμία την Κοινωνία Αγάπης με τους συνανθρώπους μας.

Να είστε ευλογημένοι και αγαπημένοι.

Με αγαθή Αγάπη Ιησού Χριστού 7Χ7,

just a man

999
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 19:03:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑ ΠΡΩΤΟΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΑ ΑΞΙΖΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΑΙΔΙΑ....

ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΥΟ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΕΤΩ ΕΔΩ....

ΠΡΩΤΟΝ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΕΝΑ ΑΝΤΜΙΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 2001 ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΗ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΤΟΥ 2001....

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΕΜEST KAI ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΤΙΛΤΟ Forums' Debugger ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΡΟΛΟ ΒΑΡΑΕΙ???


ΥΓ: ΔΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ????

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 19:45:49  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΠΡΩΤΟΝ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΕΝΑ ΑΝΤΜΙΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 2001 ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΗ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΤΟΥ 2001....

Μέχρι τότε έψαχνε με αγγελία στη Χρυσή Ευκαιρία να βρει μέλη, μετά άρχισε η αθρόα προσέλευση.

quote:
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΕΜEST KAI ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΤΙΛΤΟ Forums' Debugger ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΡΟΛΟ ΒΑΡΑΕΙ???

Γενικά αυτό βαράει, είναι κάτι σαν το ταγματασφαλίτη του Forum !

quote:
ΥΓ: ΔΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ????

Είναι κόλπο αυτό του Admin για να φαίνεται πως το Forum έχει μέλη, μερικά δε από αυτά είναι παρακολουθητές θεμάτων οι οποίοι έχουν σταλεί εδώ από τα τάγματα τους και τις αποκρυφιστικές τους οργανώσεις για να μπορούν να ξέρουν τι γίνεται και τι λέγετε εδώ μέσα.

Πω πω ! Από νωρίς αρχίσαμε τις σαμπάνιες και χάλια γίναμε !!!!!!



Καλά Χριστούγεννα
ΧοΧοΧο !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 19:49:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Λοιπόν.. τί θα γίνει με τα γλυκά..
Θα κεράσουν οι νέοι συντονιστές??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 19:59:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Είναι κόλπο αυτό του Admin για να φαίνεται πως το Forum έχει μέλη, μερικά δε από αυτά είναι παρακολουθητές θεμάτων οι οποίοι έχουν σταλεί εδώ από τα τάγματα τους και τις αποκρυφιστικές τους οργανώσεις για να μπορούν να ξέρουν τι γίνεται και τι λέγετε εδώ μέσα.

Ουπς... casus belliΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 20:04:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΑΚΕ ΛΥΚΕ ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 20:10:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Τί??? μπύρες??? σαμπάνιες??? εγώ δεν πίνω .. γλυκό θέλωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 20:13:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
quote:
εγώ δεν πίνω .. γλυκό θέλω

ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑΡΑ ΜΕΡΑ ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΕΡΑΣΩ ΕΓΩ ΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 20:22:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑΡΑ ΜΕΡΑ ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΕΡΑΣΩ ΕΓΩ ΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!!!

Σήμερα θα κάνω πρωτοχρονιά.. δουλεύοντας... γκρ#@@@$#$%^^&@#@@ cyber..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 20:26:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Mα που είναι βρε παιδιά οι νέες συντονίστριες??

Θέλουμε και φωτογραφία.. οπως ο avatar..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 20:37:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
quote:
Σήμερα θα κάνω πρωτοχρονιά.. δουλεύοντας... γκρ#@@@$#$%^^&@#@@ cyber..

Ε ΡΕ ΑΛΛΖΑΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!!
ΑΣΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΟΥΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΩ ΨΙΛΟΡΟΜΠΑ ΑΜΑ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΔΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΟΠΛΥ ΤΕΛΕΙΑ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 20:54:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
ΑΣΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΟΥΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΩ ΨΙΛΟΡΟΜΠΑ ΑΜΑ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΔΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΟΠΛΥ ΤΕΛΕΙΑ!!!

Bρέ cyber?? φαίνεται οτι κολλάει το πληκτρολόγιο σου αλλά εδώ τρώει και λέξεις...κάνε κανένα edit να καταλάβω τι λές..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2004, 20:57:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
quote:
Πω πω ! Από νωρίς αρχίσαμε τις σαμπάνιες και χάλια γίναμε !!!!!!


quote:
Mα που είναι βρε παιδιά οι νέες συντονίστριες??

Συντονίστριες

Συντονίστρια ο Jejeje;

Καλή χρονιά σε όλους!
.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 31/12/2004 21:01:59Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy