ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Σατανισμένη Γυναίκα Στην Περιοχή Της Πάτρας!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pl0w
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 02:43:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pl0w  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Katarxas signomi pou xrisimopoio Greeklish, alla logo OS den exo perasmena ellinika font sto pc mou.
Sto thema mas tora.
To olo skiniko pou tha anafero den to exo zisei ego alla ena paidi to opio to gnorisa sto magazi pou ergazomoun prin kairo, to sigkekrimeno paidi den pistevo na mou elege psemata logou oti o pateras tou einai Pappas kai xaraktiristika otan eixa paei spiti tou kai me gnorise stous goneis tou eipe stin mitera tou "Mama tha pao me ton Spyro stin Maria" kai i mitera tou apantise se mena "Paidi mou den tha to anteksis na to deis afto" den katalava ti ennoouse, kai mou edose enan stavro akoma ton exo.
H istoria exei os ekseis.
Itan ena koritsaki stin Patra, mia mera ekane kati ston patera tis kai aftos tis eipe "Na mpei o diaolos mesa sou" i kati tetio, kai mpikan 7 demonia mesa tis ta opia oi pneumatikoi tis perioxis kataferan na eksorkisoun mono 6 kai ena emine mesa tis.
Mia mera loipon o filos mou pou mou leei tin istoria mazi me alla dio paidia pou tous eixe pei oti uparxi afto to pragma kai den to pistepsan tha feugane na pane stin patra gia na to doune.Ftanoun sto spiti (na simpliroso oti to ena ap ta paidia itan apo alli xora metanastis stin ellada) mpenoun mesa kai vlepoun tin kopela (ilikia guro sta 50) na ine fusiologiki na tous milaei kanonika kai na tous leei "Min pistevete afta pou sas leei aftos den leei tin alitheia"
milontas gia to paidi pou mou eipe tin istoria ekeini tin stigmi to paidi vgazei ena filakto to opio eixe mesa leipsana ap to soma tou Agiou Nektariou an thimame kala i guneka ekeini tin stigmi trelathike allakse o tropos omilias tis i emfanisi tis egine pio apokroustiki, ekeini tin stigmi to paidi arxise na tis kanei erotisis, stin erotisi "Giati den afineis isixi tin guneka" i apantisi itan "Me afinei o theos gia na kanw tous anthrwpous na pistevoun".Stin sinexia arxise na leei sta paidia pou itan mazi tou skinika apo ti zwi tous pou den ta iksere kaneis para mono aftoi i kai skinika pou eixan ksexasei oti eixan ginei.Ena ap ta paidia afta eixe dilosei tote na mpei sto fame story 2 kai tou leei "Thes na se valo ego sto fame story ? na se kanw ton megalitero tragoudisti ? pistepse se mena kai tha to kanw".

An uparxei kapio palikari ap tin Patra kai kserei perisotera gia to thema parakalo as ta pei.

Opios einai na riksei Flame pano se afto to thema kalitera na min to diavasei kan

Sorry ksana gia ta Greeklish.

Greetings (=

eViL NeVeR Die..He only wait's to be reborN

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 04:01:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
''Satanismeni Gunaika ''....xmxmxm....anyway....
''kopela (ilikia guro sta 50) '' xmxm.....anyway....
Δεν έχω ιδέα για την συγκεκριμένη ιστορία αλλά έχω ακούσει ότι είναι ένα εξωκλήσι στην Πάτρα όπου γίνονται πολλοί εξορκισμοί...γιατί οι παπάδες που είναι εκεί είναι ειδικοί στο θέμα...

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 06:18:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mercedes SLK έχουν ?

Πήραν όλοι ?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 06:31:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Katarxas signomi pou xrisimopoio Greeklish, alla logo OS den exo perasmena ellinika font sto pc mou
Δυστυχώς δεν ξέρω τι είναι το "OS"
Αλλά το κείμενό σου είναι μεγάλο, και αρκετά δύσκολο για να το διαβάσει κανείς.

Γιατί δεν επισκέπτεσαι την κατηγορία Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
όλο και κάτι παραπάνω θα ξέρει ο... γιατρός μας ο jejeje

Ήδη έχω "μεταφράσει" τον τίτλο του θέματος που άνοιξες, στα ελληνικά, ώστε να είναι πιο εύκολα αναγνωρίσιμος από τους αναγνώστες των forums.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 06:37:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δυστυχώς δεν ξέρω τι είναι το "OS"

Operating system

Windows, Linux, Mac κλπ κλπ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 10:30:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
to sigkekrimeno paidi den pistevo na mou elege psemata logou oti o pateras tou einai Pappas


...χμμμ... παιδί παπά...διαβόλου εγγόνι, λέει ο σοφός λαός... και κάτι θα ξέρει αυτός παραπάνω...

.
.
.
The She Mantis... in extended mode...

Είμαι ο Λόγος και το Πυρ
Είμαι ζενίθ, είμαι ναδίρ

Ανάβω γίνομαι πυρσός
Πνίγω το ψέμα μες στο φως

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
xifomaxos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 11:07:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xifomaxos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ιστορία του Plow ειναι αληθής ως προς την ύπαρξη της γυναίκας την ηλικία και το όνομά της και την πόλη που ζει

ΕΝΑ ΣΠΑΘΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΘΗΚΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΧΩΡΙΣ ΤΙΜΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 12:23:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε μου,μπρορω να πω οτι η ιστορια σου μου αρεσε πολυ{ελπιζω να ειναι και αληθεια}.θα ηθελα να το ψαξω παραπανω το θεμα αλλα θελω να μου πεις αν ξερεις μερικες λεπτομερειες.τι χρονια εγινε αυτο? η γυναικα που δαιμονιστηκε ειχε ιστορικο που να περιπλεκεται και με θρησκευτικες οργανωσεις? πως εγιναν οι αλλοι 6 εξορκισμοι?.θα το ψαξω και αλλου αυτο γιατι εχει πραγματικα ενδιαφερον.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 12:44:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν γνωρίζω την περίπτωση οπότε δεν μπορώ να μιλήσω ειδικά.
Από τα λίγα που έχω δει σχετικά με εξορκισμούς, έχω την εντύπωση ότι αυτά τα δυστυχισμένα άτομα τα έχουν τρελλάνει οι οικείοι τους. (και προφανώς είχαν εξ αρχής κάποιο πρόβλημα που επιδεινώθηκε από το περιβάλλον).
Πάντως και γω αν με έτρεχαν χωρίς την θέληση μου από εκκλησία σε εκκλησία για να με ξορκίσουν, θα άφριζα και θα έβριζα και όταν έβλεπα σταυρό ή όποιο άλλο θρησκευτικό σύμβολο θα μου άναβαν τα λαμπάκια!


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 18:02:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Mercedes SLK έχουν ?

Πήραν όλοι ?



Πήραν... toyiosaki..

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 19:57:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ Ostria ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ..
ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΨΥΧΙΑΤΡΟ Η ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΤΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΕΞΟΡΚΙΣΤΕΣ....

ΒΕΒΑΙΑ ΨΥΧΙΑΤΡΟ Η ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΝΕ....

ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΥΠΗΡΑ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 21:31:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

"Thes na se valo ego sto fame story ? na se kanw ton megalitero tragoudisti ? pistepse se mena kai tha to kanw".

An uparxei kapio palikari ap tin Patra kai kserei perisotera gia to thema parakalo as ta pei.


εχω μπατζανακη που εχει κουμπαρο απο την Πατρα.


μπορω να γινω το αστερι του φεϊμ στορυ?

μπορω να αλλαξω το Γιαννης με το Περικλης???

πιστευω οπου θες!

quote:

Opios einai na riksei Flame pano se afto to thema kalitera na min to diavasei kan



flame???


φωτια και μπουρμπερη χρειαζεται αλλα με εμποδιζει το εκτο πνευμα...

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 22:02:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

φωτια και μπουρμπερη χρειαζεται αλλα με εμποδιζει το εκτο πνευμα...


αυτο με κατελαβε και μενα στην τελευταια συναντηση των μελων του εσωτερικα, και το ονομα αυτου ειναι "συγκαταβαση".


(μην το ξορκισετε επειδη μαθατε το ονομα του...)

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 22:30:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμ.. εγώ που μένω στην Πάτρα και είμαι γυναίκα κινδυνεύω να "σατανιστώ"?

παρακαλώ, χρησιμοποιείστε το έκτο πνεύμα πριν απαντήσετε


Galadriel

1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 22:49:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

χμ.. εγώ που μένω στην Πάτρα και είμαι γυναίκα κινδυνεύω να "σατανιστώ"?



ολα εις βαρος σου ειναι ρε gåmøtø...

ποσους εξορκισμους αντεχεις?


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2005, 23:10:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ααα... δεν ξέρω....

φαντάζομαι εξαρτάται και από το τι έχει "αρπάξει" κανείς...

άλλο είναι να κουβαλάς την "λεγεώνα",

άλλο τους κυρίους των επτά επιπέδων της κόλασης,

κι άλλο κανένα τυχάρπαστο δαιμονάκι που ξέφυγε...

εσείς τι μου προτείνετε?


Galadriel

1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 00:40:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

φαντάζομαι εξαρτάται και από το τι έχει "αρπάξει" κανείς...

άλλο είναι να κουβαλάς την "λεγεώνα",

άλλο τους κυρίους των επτά επιπέδων της κόλασης,

κι άλλο κανένα τυχάρπαστο δαιμονάκι που ξέφυγε...

εσείς τι μου προτείνετε?


η λεγεωνα ειναι ενα ματσο αγροικοι!


αστους καλυτερα στους χοιρους...


.


τα τυχαρπαστα δαιμονακια τα εξορκιζω με γλυφιτζουρια σκορδο - ειναι αναξια μας...


.

συνιστω καποιον απο 7 επιπεδα της κολασης, γιατι αν μη τι αλλο ειναι κυριος!


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 01:15:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ανέφερα την SLK

Ξέρει κανείς πώς βγαίνει η SLK ?

Ή δουλεύεις μια ζωή ..
ή δουλεύεις τους εν ζωή !

Edited by - Vril on 08/05/2005 01:42:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 09:02:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ααα... δεν ξέρω....

φαντάζομαι εξαρτάται και από το τι έχει "αρπάξει" κανείς...


Ω! κυρία μου... επιτρέπεται μια κάτοικος του 8ου επιπέδου να λέει ότι έχει "αρπάξει" κάτι...

...εμείς δεν "αρπάζουμε", my dearest,... μας "αρπάζουν"...

.
.
.
The She Mantis... extended and bright...

Είμαι ο Λόγος και το Πυρ
Είμαι ζενίθ, είμαι ναδίρ

Ανάβω γίνομαι πυρσός
Πνίγω το ψέμα μες στο φως

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Δημήτρης
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
571 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 09:40:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Δημήτρης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
To μέλος Vril έγραψε :

Ή δουλεύεις μια ζωή ..
ή δουλεύεις τους εν ζωή !



Δουλεύεις μια ζωή

Στο τέλος της ζωής

Τα δίνεις σε παπά παιδί

Ο μπαμπάς του εδούλευε τους εν ζωή

μια ολόκληρη ζωή

-Αμην - Αμάν - Αυναν - (οι συντελεστές της παράστασης)



Πάντως, αγαπητέ Vril αυτό το φυλακτό με τα λείψανα του Αγίου Νεκταρίου (μεγάλη η χάρη του δηλαδή) κάτι πρέπει να κάνει.

Μήπως, να πηγαίναμε να πάρουμε από ένα για να ξορκίζουμε τα κακά μαύρα δαιμονάκια; Γνωρίζει κανείς που μπορούμε να το βρούμε ; Είμαι βέβαιος ότι οι καλοί άνθρωποι που το διαθέτουν θα το προσφέρουν δωρεάν ή έναντι ενός πολύ μικρού αντιτίμου για την κάλυψη των εξόδων της ανέργεσης ενός ακόμη αναγκαίου εκ’ των πραγμάτων ναού.

Πάντως δεν κολλάμε στην τιμή. Αρκεί να κάνουμε τη δουλειά μας..

Edited by - Δημήτρης on 08/05/2005 09:51:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Δημήτρης
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
571 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 09:53:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Δημήτρης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

"Giati den afineis isixi tin guneka" i apantisi itan "Me afinei o theos gia na kanw tous anthrwpous na pistevoun"

Το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο.. λέει σοφός λαός
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 11:28:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

ααα... δεν ξέρω....

φαντάζομαι εξαρτάται και από το τι έχει "αρπάξει" κανείς...


Ω! κυρία μου... επιτρέπεται μια κάτοικος του 8ου επιπέδου να λέει ότι έχει "αρπάξει" κάτι...

...εμείς δεν "αρπάζουμε", my dearest,... μας "αρπάζουν"...



χε χε... ναι

να δω όμως πόσοι θα το θυμηθούν


Galadriel

1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 18:42:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχουμε παντα την ταση να αλλαζουμε θεμα απο αυτο που ανοιξε ο φιλος μας.ξερει να πει κανεις κατι που να αφορα το θεμα?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 18:49:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ζητω εκ των πρωτερων συγγνωμη που διακοπτω την συζητηση, αν θελετε αγνοηστε την απαντηση μου. απλα αναρωτιεμε πως ακριβως παραμωρφωθηκε το προσωπο της κοπελας...
εχει δει καποιος κατι παρομοιο;;;

learn asif you are going to live forever
live as if you are going to die tommorow
-soulflyΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 19:23:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν εχουμε δει κατι τετοιο, ομως δεν υπαρχει πετρα κατω απο αυτην την χωρα που να μην εχει και απο εναν τετοιο θρυλο...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2005, 21:56:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Ζητω εκ των πρωτερων συγγνωμη που διακοπτω την συζητηση, αν θελετε αγνοηστε την απαντηση μου. απλα αναρωτιεμε πως ακριβως παραμωρφωθηκε το προσωπο της κοπελας...
εχει δει καποιος κατι παρομοιο;;;


εγω!!!

στον εξορκιστη, αλλα και στο ρημεϊκ με τον Ντεϊβιντ Νιβεν!


η δαιμονισμενη ηταν η Λιντα Μπλερ και στις δυο ταινιες.

αυτο το κοριτσι δεν βρισκει γιατρια...


μπας και μετακομισε στην Πατρα???


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xifomaxos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2005, 13:59:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xifomaxos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατανοώ την ειρωνική στάση αρκετών για το θέμα, η γυναίκα όμως είναι αρκετά γνωστή στην Πάτρα και όντως έχει καταληφθεί από πνεύμα ακάθαρτον....
Όποιος είναι από την Πάτρα μπορώ να του δώσω περισσότερες πληροφορίες αν θέλει...


Υ.Γ. Γεία σου ATAVARGR

ΕΝΑ ΣΠΑΘΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΘΗΚΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΧΩΡΙΣ ΤΙΜΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

b0ukitsa
Νέο Μέλος

Greece
36 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2005, 16:14:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους b0ukitsa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω δεν καταλαβαίνω άτομα που μας ζητούν να πιστέψουμε σε μία δικιά τους ιστορία πως γίνεται όταν πρόκειται για άλλη ιστορία να είναι σαρκαστικοί?

xifomaxos θα ήθελα να ακούσω παραπάνω λεπτομέριες για το θέμα αυτό, ξέρεις για το παρεκκλήσι που αναφέρθηκε? έχω ακούσει για αυτό και εγώ και ξέρω ότι κανουν πολλά εκει μέσα? οι κληρικοί αυτοί τι λένε? σηκώνουν τα χέρια τους ψηλά?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rat
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2005, 16:38:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Rat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παντως αυτο με τα 7 δαιμονια-διωξαμε τα 6, λιγο ..παπατζιλικι μου φαινεται απο την μερια των παπαδων. Κοινως, ειχε γυναικα το προβλημα της, δεν μπορεσανε να κανουνε τιποτα (δεν με απασχολει σε αυτη τη φαση αν ειναι δαιμονισμος, σχιζοφρενεια ή ο,τιδηποτε - δεν εχω τις γνωσεις για να κρινω αλλωστε)οποτε πολλαπλασιαζουμε το προβλημα με το 7, το επιδορθωνουμε (και καλα) κατα τα 6/7 αλλα το ενα το δαιμονιο ηταν πολυ κακο και δεν εφευγε... Να υποθεσω οτι τα συμπτωματα ειναι ιδια και με τους 7 αλλα και με τον 1 δαιμονα?

Που θελω να καταληξω με ολο αυτο? Στο γεγονος οτι ειναι αστειο, οχι φυσικα το δραμα της γυναικας, αλλα οι τροποι με τους οποιους προσπαθουν οι ανθρωποι να διατηρησουν την εξουσια τους. Στην προκειμενη περιπτωση οι παπαδες που "διωξαμε τα 6 αλλα το 7ο ηταν ζορικο". Εκτος και αν μετρησαν τους δαιμονες με κανενα δαιμονιομετρο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xifomaxos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2005, 19:05:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xifomaxos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Tο θέμα είναι ότι η γυναίκα αυτή βασανίζεται χρόνια και τελικά δεν μπορεί να βρει την λύτρωση. Ξέρω ότι σε σχέση με παλαιότερα χρόνια έχουν μειωθεί οι "κρίσεις". Και επειδή αρκετοί αναφέρουν την περίπτωση ψυχολογικής ασθένειας σας λέω ότι δεν είναι...
Υπάρχει ένα μοναστήρι στην περιοχή που γίνονται εξορκισμοί....

ΕΝΑ ΣΠΑΘΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΘΗΚΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΧΩΡΙΣ ΤΙΜΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WindWalker
Μέλος 2ης Βαθμίδας


200 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2005, 19:15:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WindWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ξιφομάχε εγώ μένω Πάτρα, αλλά μετακόμισα πρόσφατα στην Πάτρα, οπότε δεν έχω ακούσει τίποτα. Για ποια περιοχή της Πάτρας μιλάμε ακριβώς;

Δεύτερον, τόσους Ιερείς έχει η Πάτρα, κανένας δεν κατάφερε να το διώξει το τελευταίο δαιμόνιο; Δεν μπορώ να καταλάβω, ο εξορκισμός διώχνει επιλεκτικά κάποια δαιμόνια και όχι όλα;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy