ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Παιχνίδια Χαρακτήρων...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Jaya
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 04:14:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jaya
Μπορώ να έχω πληροφορίες γύρο από τα παιχνίδια χαρακτήρων…? βρίσκεται ιδανική επίσης, τη συγκεκριμένη κατηγορία για ν’ αναπτυχθεί το θέμα?
Dino_Velvet
Νέο Μέλος

Yemen
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 08:19:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dino_Velvet
ego th vrisko idanikh kai 8a h8ela na anaptix8ei! Epishs 8a h8ela na ma8o an ontos 8esnikh kai A8hna paizontai se real time mesa stis poleis.An kapoios exei kapoia plhroforia 8a h8ela polu na th moirastei mazi mou!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
livia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 10:05:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους livia
Δεν εχω πληροφορίες αλλά θα ήθελα να μάθω αν ισχύει αυτό.
Αν δεν ισχύει,θα μπορούσαμε να το οργανώσουμε εμείς????

Είναι δύσκολο το μονοπάτιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jaya
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 12:06:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jaya
quote:

ego th vrisko idanikh kai 8a h8ela na anaptix8ei! Epishs 8a h8ela na ma8o an ontos 8esnikh kai A8hna paizontai se real time mesa stis poleis.An kapoios exei kapoia plhroforia 8a h8ela polu na th moirastei mazi mou!


Θεσσαλονίκη δεν ξέρω αλλά Αθήνα ξέρω σίγουρα ότι παίζονται κάπου στο κέντρο! Δεν το θεωρώ και το καλύτερο παιχνίδι πάντως φίλε μου…Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

livia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 12:11:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους livia
Τι εννοείς jaya?
Είναι επικύνδυνο????
Ειναι μυστικο????
Είναι σκοτεινό????
Απαγορευμένο????

Ε! τότε έχει τα κατάληλα στοιχεία!!!!!!

Είναι δύσκολο το μονοπάτιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jaya
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 12:38:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jaya
quote:

Τι εννοείς jaya?
Είναι επικύνδυνο????
Ειναι μυστικο????
Είναι σκοτεινό????
Απαγορευμένο????

Ε! τότε έχει τα κατάληλα στοιχεία!!!!!!


Δεν ξέρω αν είναι επικίνδυνο, μάλλον είναι όμως…
Μυστικό είναι σίγουρα! Οι αντιδράσεις είναι πολύ περίεργες γύρω από το συγκεκριμένο θέμα εδώ μέσα…
Σε ορισμένα παιχνίδια υπάρχει σκοτάδι… γι αυτό χρειάζεται ΠΡΟΣΟΧΗ ! ! !
Το απαγορευμένο δεν πρέπει να σε αφορά…

Καταπληκτικά στοιχεία έχει για να γίνει συζήτηση…
Δεν γνωρίζω όμως κάτι! Γι’ αυτό θέλω να μάθω!

Υ.Γ.
Όποιος στο φως ζεστάθηκε, είδε κι έζησε στο φως…
Όποιος στο φως τυφλώθηκε, αξιώθηκε αιώνιο σκοτάδι…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jaya
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 12:53:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jaya
Ρίξε μια ματιά κι εδώ για να καταλάβεις τι ενοώ...

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=6373Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 13:11:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
Αγαπητέ/τη Jaya,

Αυτό το λινκ αν και ίσως σε προσβάλει ο τόνος και το ύφος κάποιων απαντήσεων δεν αναφέρονται στο Γνωρίζω κάτι και δεν το λεω κτλ κτλ αλλά μάλλον ένας λάθος τρόπος ενημέρωσης ότι αλλού (πχ ίσως σε αυτό το φόρουμ) είναι ο καταλληλότερος χώρος για να ανοιχτεί σαν θέμα.

Παρά όλα αυτά μπορώ να πω ότι ούτε καν ήξερα και εγώ για την ύπαρξη αυτών των παιχνιδιών και θα ήταν αρκετά ενδιαφέρον να διαβάσω από αυτούς που γνωρίζουν περισσότερα.

ΥΓ και άσχετο Livia έχεις πολύ ωραίο όνομα από που βγαίνει αν επιτρέπετε;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 13:29:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Jaya αναφέρεσαι στα RPG (role playing games).
Υπάρχει ήδη ένα θέμα όπου γίνεται συζήτηση σχετικά.
Μπορείς να βρεις αρκετές πληροφορίες, αλλά και να συνεχίσεις εκεί την παρούσα συζήτηση.

RPG

Και τα δύο όμοια θέματα που άνοιξες με τον ίδιο τίτλο "Παιχνίδια Χαρακτήρων..." απενεργοποιούνται για τον παραπάνω λόγο.
Στο μέλλον, μπορείς να χρησιμοποιείς τη λειτουργία της Αναζήτησης, ώστε να βρεις ποιά θέματα μπορεί να ασχολούνται με το ερώτημά σου. Έτσι, μπαίνοντας σε αυτά, θα μπορείς να συλλέγεις έναν αρχικό όγκο πληροφοριών, που θα σου φανούν σίγουρα χρήσιμες για την αναζήτησή σου.

Επίσης, εάν δε βρεις κάποιο θέμα που σε καλύπτει, μπορείς σαφώς να ανοίξεις εσύ ένα νέο, αλλά μόνο ένα. Η τοποθέτησή του στην κατάλληλη κατηγορία, αποτελεί δική σου επιλογή, αν και σε περίπτωση που διακρίνει κάποιος συντονιστής των forums, πως θα ταίριαζε κάπου αλλού καλύτερα, γίνονται οι ανάλογες ενέργειες για τη μεταφορά του.

Καλή συνέχεια

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy