ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΖΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
BeTReX
Νέο Μέλος

Greece
47 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2007, 03:54:43  Εμφάνιση Προφίλ
Για σας φίλοι μου.Είμαι νέος στο forum,αν και το παρακουλουθώ αρκετό καιρό και είμαι εδώ για να με βοηθήσετε σε κάτι(όποιος ξέρει κάτι σχετικό φυσικά)!!!
Λοιπόν πάνε πολλά χρόνια που ακούω παράξενους θορύβους,βλέπω πράγματα να πέφτουν μπροστά μου,χάνω πράγματα όπως τα κλεδιά μου και ξαναεμφανίζονται αλλού εντελώς ανεξήγητα και τέλος νομίζω οτι με ενοχλεί κάτι και στον ύπνο γιατί πολλές φορές έχω ξυπνήσει και έχω ακούσει ομιλίες και γέλια από το πουθενά....
Επειδή έχω δοκιμάσει να δω τι είναι αυτό το πράγμα και δεν μπορώ plz πείτε μου τι πρέπει να κάνωωωωω????
Αυή την στιγμή έχω φρικάρει πάρα πολύ με την ιδέα οτι ζω με ένα φάντασμα...
Α πριν ξεχάσω έχω δοκιμάσει μήπώς κάνω τπτ με το φαινόμενο evp(electronical voice phainomeno) και πέτυχε,δηλαδή νομίζω ότι έχω ακούσει το όνομα της....help!!!
stanfromgreece
Πλήρες Μέλος

Greece
1043 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2007, 08:18:59  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε BeTRex καλή χρονιά και καλώς όρισες στο esoterica...
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις θα μπορούσες να ανατρέξεις και στα υπόλοιπα σχετικά θέματα που έχουν μπεί στο forum...
Χρησιμοποίησε την αναζήτηση που βρίσκεται επάνω δεξιά στην οθόνη σου και θα βρείς ότι θέλεις...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2007, 08:38:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ BeTReX, καλό θα ήταν προτού ανοίξουμε ένα νέο θέμα να συμβουλευόμαστε την Αναζήτηση (επάνω δεξιά στην σελίδα), όπως πολύ σωστά είπε ο φίλος stanfromgreece!

Εκεί μπορείς να υποβάλλεις τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά κι αν επιλέξεις να σου εμφανιστούν τα αποτελέσματα μόνο για τίτλους θεμάτων θα βρεις όλα τα σχετικά θέματα για αυτό που ζητάς.

Αναφορικά με τα φαντάσματα θα μπορούσες να διαβάσεις τα παρακάτω θέματα και να συμμετάσχεις σε κάποιο από αυτά (κλίκαρε στους παρακάτω τίτλους για να μπεις κατευθείαν):

Η ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ ΜΕ ΕΝΑ "ΦΑΝΤΑΣΜΑ"...

πως διώχνουμε ένα ενοχλητικό φάντασμα από το σπίτι

Σχετικά με το EVP μπορείς να καταθέσεις τις απόψεις σου στο παρακάτω θέμα:

Λευκός Θόρυβος

Το θέμα αυτό λοιπόν απενεργοποιείται καθώς η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί σε κάποιο από τα προτεινόμενα θέματα.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1088867
Maintained by Digital Alchemy