ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Κατάλογος στοιχειωμένων περιοχών
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
akpe
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
67 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 03:07:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους akpe  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος akpe  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλώς σας βρήκα λοιπόν μετα απο πολύ καιρό :)

Θα ήθελα την βοήθειά σας
Πρίν καιρό, το περιοδικό Φαινόμενα (ή το ανεξήγητο, δέν είμαι σίγουρος) δημοσίευσε έναν κατάλογο με σπίτια και περιοχές της Ελλάδας που φημολογείται οτι παρουσιάζουν παραφυσική δραστηριότητα

Άν το έχει κανένας παρακαλώ ας μου στείλει κάποιο email στο akpe@mycosmos.gr

Ευχαριστώ προκαταβολικά :)

I never wanted to know...
Never wanted to see...
I've wasted my time
'till time wasted me...

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 03:39:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
!ΦΙΛΕ ΜΟΥ,akpe,
ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ...
ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ...
ΜΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ...ΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΜΕΣΑ Σ'ΑΥΤΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!ΕΔΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ... ΠΡΟΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ....

ΠΑΝΤΩΣ.."ΥΠΑΡΧΟΥΝ"...
ΦΩΣ!ΑΤΜΑ


'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 25/02/2003 03:40:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 23:25:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα akpe. Τα περισσότερα (αν όχι όλα...) ήταν στη λίστα που σου είχα στείλει, με τα σπίτια της Αθήνας...

Τί άλλο ψάχνεις

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 23:51:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε bladerunner δεν βαζεις και εδω τη λιστα να την δουμε και εμεις?



The n00b in Magic but soon a Great Mage of Wisdom!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 00:45:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

φιλε bladerunner δεν βαζεις και εδω τη λιστα να την δουμε και εμεις?


***ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ!

[h5]'NHΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΗΝ'[/h4]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:02:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΕΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗ ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥΣΗΖΗΤΗΜΕΝΟ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΝΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΠΙΤΙΑ.


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:13:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΕΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗ ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥΣΗΖΗΤΗΜΕΝΟ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΝΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΠΙΤΙΑ.


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ



μα φιλε μου αν δεν ερευνησουμε αυτα τα σπιτια πως θα μαθουμε(η μαλλον πως θα πιστουμε) οντος για το παραφισικο τους στοιχειο? πιστευε και μη ερευνα? δεν λεω πως πρεπει να το κανουμε απερισκεπτα αλλα οχι και να μην τα ψαξουμε λιγουλακι, απλος δεν θα μπουμε με την αφελια ενος μικρου εξερευνητη πιτσιρικα, αλλα ως ατομα προετημασμενα για το τη θα γινει εκει μεσα.με καποια προσοχη δηλαδη.



The n00b in Magic but soon a Great Mage of Wisdom!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:26:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.ΕΓΩ ΔΕ ΛΕΩ ΠΙΣΤΕΥΕ ΚΑΙ ΜΗ ΕΡΕΥΝΑ,ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΕΓΩ ΠΑΡΟΤΡΥΝΩ ΓΙΑ ΕΡΕΥΝΑ!ΑΛΛΑ Η ΕΡΕΥΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ.ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΙΚΟΣ (ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ) ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 01:29:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.ΕΓΩ ΔΕ ΛΕΩ ΠΙΣΤΕΥΕ ΚΑΙ ΜΗ ΕΡΕΥΝΑ,ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΕΓΩ ΠΑΡΟΤΡΥΝΩ ΓΙΑ ΕΡΕΥΝΑ!ΑΛΛΑ Η ΕΡΕΥΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ.ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΙΚΟΣ (ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ) ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!



μιπος θα μπορουσες να μου δοσεις url?λιγο δυσκολο να ψαξω αυτη την στιγμη μιας και διαβαζω καποια αλλα θεματα.



The n00b in Magic but soon a Great Mage of Wisdom!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 17:44:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥΣ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ
ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ
ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑΗ ΑΠΛΩΣ ΘΕΛΕΤΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ
ΚΑΝΕΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ
ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ
ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ
ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ?Η ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΣ?
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ....
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 23:24:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΣΑΣ.

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=450

ΑΛΛΑ ΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ
ESOTERICA.gr ΙΣΩΣ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 00:08:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΑΑΑ!
ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΨΑΧΝΕΤΕ ΕΚΕΙ...

ΟΧΙ ?...ΤΟΤΕ...ΛΟΙΠΟΝ Η ΑΤΜΑ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙ ΜΙΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ...ΓΙΑ ΠΡΩΣΓΕΙΟΥΣ!*...

ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ(Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ...)ΕΝΑ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΟΟΛΛΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ...ΝΤΥΜΕΝΗ ΜΕ ΛΙΓΟΣΤΑ ΡΟΥΧΑ...ΠΕΡΑΣΕ ΤΡΕΙΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΝΥΧΤΕΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ...ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΕ ΕΚΕΙ...+ΤΗΝ ΑΦΗΝΕ ΤΣΤΟ ΓΥΡΙΣΜΟ ΕΠΙΣΗΣ...
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΒΡΑΔΥ...ΤΗ ΣΚΕΠΑΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑ ΤΟΥ...ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΕΙΝΗ ΚΡΥΩΝΕ...+ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΦΥΓΕ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΤΗ...
ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ...Ο ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΠΗΓΕ ...ΩΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ...ΖΗΤΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ...ΤΟΤΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ...Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΘΑΝΕΙ ΠΡΙΝ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ...!
ΠΗΓΑΝΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΑΖΙ ΩΣ ΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ...+ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΤΟΝ ΤΑΦΟ...ΝΑΙ!!!ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ Η ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑ!...+Η ΚΟΠΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ ΣΤΗ ΦΩΤΟ...

ΟΚ!ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...ΑΥΤΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΙ...
"Η ΜΥΣΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ...ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ"
ΑΝ ΔΕ ΧΑΘΕΙΤΕ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ...ΧΑΘΕΙΤΕ ΣΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ...ΞΕΝΑΓΟΣ Ο ΜΑΓΙΚΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ...


ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΟΛΓΑΣ...ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΝΤΟΚΥΜΑΝΤΕΡ..Η ΕΤ3...ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΙΟΥΜΟΡ!ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΟΠΟΙΟΙ ΨΑΞΑΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ...ΤΟ ΓΕΛΙΟ...ΔΙΑΛΥΕΙ ...ΠΟΛΛΑ!

ΦΩΣ,ΑΤΜΑ
+ΣΤΟΥΣ ΘΩΜΑΔΕΣ...
*ΠΡΩΣΓΕΙΟΣ>>ΒΡΥΚΟΛΑΚΑΣ
'manava seva, madhava seva'


Edited by - ΑΤΜΑ on 28/02/2003 03:04:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ITNOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 00:24:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ITNOS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ITNOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φοβερη η ιστορια ΑΤΜΑ!Δεν την ειχα ακουσει ποτε αν και ειμαστε μαλλων απο την ιδια πολη!Μηπως ξερεις κατι αλλο που να αφορα τα ιδια νεκροταφια?Θα ηθελα πολυ να μαθω.Να εισαι καλα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 01:05:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
agapiti atma auti tin istoria 8a tin amfisbitiso , giati prin apo kairo eixa akousei mia paralagi tis kai mou fenete oti den einai tipota allo apo akoma mia istoria tou laou. sigekrimena ego eixa akousei pali me kopela alla eixe mpei se ena taxi kai otan efige tis danise o taxitzis to palto tou kai tou afise mia dieu8insi gia na paei na to parei tin alli mera kai pige kai tou eipan oti einai dead i kopela kai telika to palto itan ston tafo. alla ti na leme tora apo ti stigmi pou den mporoume na to diastabrosoume diskolo na poume an einai ali8ia i oxi.



The n00b in Magic but soon a Great Mage of Wisdom!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ITNOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 01:38:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ITNOS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ITNOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Giati EXEMBROTE?Tha episkeyteis kapoio?Mporeis na mou peis pio?Tha hthela poly na eimai kai egw alla....den 3erw oute kan apo pou eisai!!!Xwraei kai enas akoma sto ta3idaki sou?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 02:10:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
XM!!!ANTE PALI NA EJHGV...
ΕΝΝΟΟΥΣΑ...ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΞΗΓΩ....
ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΤΟΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ...Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΤΟΥ...ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΡΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ...Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ ΜΕ ΨΕΥΔΗ ΟΝΟΜΑΤΑ,ΤΟΠΟ,ΧΡΟΝΙΑ...ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ...ΤΟ '81...ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΤΟΤΕ ΛΟΓΟΥΣ...
ΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΟ '71...
Ο ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΜΑΓΙΚΟΣ ..ΜΑ ΕΓΚΥΡΟΣ...ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΜΑΡΙΝΟ...
Ε!ΜΑΑΑ...


ΦΙΛΙΑ... ΣΤΟΥΣ ΘΩΜΑΔΕΣ...

'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 28/02/2003 03:03:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ITNOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 02:29:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ITNOS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ITNOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ATMA,egw se pisteyw ara xanw ta filia.
Mhpws exeis kai tipota alles anafores apo to idio meros?Se parakalw an mporeis kai exeis egyres istories pes tes mou!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 09:02:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
loipon pote 8a fereis ton marino? na akousoume kai ti dikia tou gnomi

kai kati asxeto me to 8ema 8a er8ei kaneis apo esas sto patrino karnabali?



The n00b in Magic but soon a Great Mage of Wisdom!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 13:43:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SORRY BUT NO...

(ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ 'ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΑ' ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ...)

INTHISTRANSSSSSOCIETY....

'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 27/02/2003 13:44:12

Edited by - ΑΤΜΑ on 28/02/2003 02:52:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 23:23:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.
ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ (ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ) ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ,ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΙ ΤΗΣ ΑΡΟΗΣ ΣΤΗΝ ΘΗΒΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΟΣ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΑΚΟΥΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ.

ΑΣΦΑΛΩΣ ΤΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΚΑΛΗΣ ΦΙΛΗΣ ΑΤΜΑ.

ΠΟΣΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.

ΑΠΛΑ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2003, 01:13:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ......
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗ
ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΝΕ ΝΑ
ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΜΙΑ ΓΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΦΟ
ΤΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΒΡΙΚΑΝΕ
ΖΩΝΤΑΝΗ(ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΗ)ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ
ΜΕ ΤΡΙΧΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΙ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ....
ΤΩΡΑ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΩ
ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ Η ΚΟΠΕΛΑ
ΑΥΤΑ


Υ.Γ ΜΗΠΩΣ ΖΟΥΜΕ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΖΟΝΤΑΝΩΝ ΝΕΚΡΩΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2003, 02:50:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΧ!ΤΕΛΕΙΑ ΟΜΩΣ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΣΥΝΟΜΩΣΙΟΛΟΓΙΕΣ ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΟΧΥΡΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΚΑΛΟΜΟΥ ΙΝΤΙΓΚΟ...ΘΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΧΡΥΣΑΦΙ ΣΕ ΤΕΥΧΗ!....
ΜΑ ΣΚΕΨΟΥ...ΩΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ!ΤΙΣ ΜΑΥΡΟΦΟΡΕΣ...ΤΟΥΣ ΜΑΥΡΟ-ΡΑΣΟΦΟΡΟΥΣ...(ΤΗ ΛΑΤΡΕΙΑ ΤΩΝ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΣΤΑ ΜΑΥΡΑ ΡΟΥΧΑ...ΓΕΝΙΚΑ!)ΜΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΖΟΥΝΕ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ... ΠΡΩΣΓΕΙΟΙ!!!(ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ...)
ΠΩΩΩΩ...ΑΣΕ ΠΟΥ + ΜΕΡΙΚΟΙ ...ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΑ....
ΑΝΤΕ...ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΞΗΜΕΡΩΜΑ...!(ΜΠΡΡΡΡ!!!)

'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 28/02/2003 03:06:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2003, 03:06:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΤΜΑ
ΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΥΓΡΑΦΕΑΣ
ΠΡΩΣΓΕΙΟΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2003, 12:20:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημέρα σας παιδια
εψαχνα ενα θεμα να γραψω κατι ιστοριες φαντασματων που ακουσα χθες βραδυ. αν και ο original τιτλος του θεματος αυτου αφορα περισσοτερο στοιχειωμενες περιοχες, ειδα οτι αλλοι εχουν κανει την αρχη -με ιστοριες φαντασματων- και μια και κυκλοφορουν εδω -οι ενδιαφερομενοι- ειπα να τις γραψω εδω.

λοιπον, τις ιστοριες (4) μου τις διηγηθηκε ενας φιλος. ουσιαστικο θα ηθελα να τονιζω οτι ειναι ισως η 7η ή 8η φορα που τις ακουω απο τον ιδιο. (εχουν συμβει στον ιδιο). οσον αφορα την αυθεντικοτητα τους, πιστευω οτι ειναι αληθινες και ξεκαθαρες εμπειριες -τουλαχιστον οι 3 πρωτες.
το αναφερω αυτο γιατι πολλες ιστοριες μεταφερονται απο στομα σε στομα και κυκλοφορει και πολυ φαντασια αναμεσα τους... τις συγκεκριμενες 3 πρωτες ιστοριες εγω θα τις ονομαζα "οικογενειακο ντοκουμεντο" γιατι με τα ιδια λογια και χωρις να προσθετουν η να μεγαλοποιουν τα πραγματα οι ιστοριες αυτες εχουν εξιστορηθει απ ολα τα ατομα της οικογενειας που τις εζησε.

το στοιχειωμενο επίκεντρο των 3 ιστοριων ειναι μια φαρμα κοντα στη Θηβα, οπως καταλαβα απο την εθνικη οδο με κατευθυνση αθηνα προς θεσσαλονικη ειναι λιγο πριν και δεξια του δρομου, κοντα σε ενα λοφο.
τη φαρμα την ειχε αυτη η οικογενεια μεχρι το 1987, οποτε πωληθηκε και εχει γινει τωρα μια μεγαλη κτηνοτροφικη μοναδα που περιβαλλεται απο εναν οικισμο.
πριν το 1987 η φαρμα αποτελουνταν απο ενα μικρο σπιτακι, το σιλο με τις τροφες και τον χωρο των ζωων -500 μοσχαρια. στη φαρμα αυτη πηγαινε ο φιλος μου μαζι με τον παππου του και καμμια φορα καθονταν και τα βραδια στο σπιτακι.
ενα βραδυ, ενω παππους και εγγονος κοιμουνται, ακουνε δυνατο ποδοβολητο απο τον χωρο που κοιμουνται τα μοσχαρια. ξυπνουν και σκεφτονται οτι γινεται σεισμος και μετα πιο ψυχραιμα οτι κλεβουν τα μοσχαρια. βγαινουν απο το σπιτακι -του οποιου η πορτα δεν κοιταγε προς την κατευθυνση των μοσχαριων- κανουν σιγα-σιγα το γυρω του σπιτιου -και μολις φτανουν στη γωνια που ξεκινα ο χωρος των μοσχαριων τοτε καθε θορυβος σταματαει αποτομα και τα μοσχαρια κοιμουνται μακαριως.
αλλο βραδυ, το ιδιο σκηνικο, τα ιδια ατομα ξυπνουν απο φασαρια στην κουζινα του σπιτιου. πιατα σπανε, φωνες και τσακωμοι ακουγονται -εντωμεταξυ το σπιτακι ειναι στη μεση του πουθενα, δεν υπαρχουν γειτονες η αλλη πηγη φασαριας -εκτος απο τα μοσχαρια παντα. μεταξυ του δωματιου που κοιμουνται και της κουζινας μεσολαβουν 2 πορτες και ενας διαδρομος. πανε σιγα-σιγα προς την κουζινα, πλησιαζουν την πορτα και ξαφνικα ησυχια... ανοιγουν την πορτα κανενας.
αλλο βραδυ, ακουνε απ εξω απο το σπιτακι φασαρια, αυτο κινητα να ερχονται, φωνες, κλαματα. ωχ -λενε- ηρθαν οι γυφτοι, κλεινουν φωτα, κλειδωνουν μην τους παρουν ειδηση οτι ειναι εκει και ακουνε. μεσα στη φασαρια καταλαβαινουν οτι ακουν γερμανικα -raus- (εξω). μετα ακουν φωνες, κλαματα, πυροβολισμους, μετα ησυχια. την επομενη μερα βγαινουννα δουν αν υπαρχουν ιχνη απο καλυκες -τιποτε φυσικα, ουτε και κανενα ιχνος απο τους "υποτιθεμενους τσιγγανους".

η συγκεκριμενη φαρμα ειχε μια φημη φαντασματων. κανενας φιλακας δεν δεχοταν να κατσει βραδυ εκει και πολλα εκπαιδευμενα σκυλια που αφηναν το βραδυ για φυλαξη το σκαγαν μετα απο 2-3 μερες.
καποια στιγμη, ο φιλος μου εμαθε -η το ηξεραν(?)- οτι σε αυτο το μερος, συγκεκριμενα στο λοφο οι γερμανοι ειχαν εκτελεσει πολλους κατα τη διαρκεια της κατοχης.

η τεταρτη ιστορια συνδεεται με τα αντικηθυρα. με εναν δρομο που κατεβαινει απο τον οικισμο -νομιζω- προς το λιμανι, εχει στα αριστερα το βουνο, το κυκλωνει, περνα και απο ενα σχολειο. καθως ο φιλος μου κατεβαινε βραδυ μονος και περνουσε διπλα απο το σχολειο ακουει σε μια μετρια αποσταση απο πισω του μια βαρια ανασα. γυρνα να δει -κανενας. προχωραει και μετα απο τη στροφη που χανεται το σχολειο απο το οπτικο πεδιο η ανασα σταματα ν ακουγεται. το λεει σε κατι φιλους του και αυτοι τον λενε φαντασιοπληκτο. το αλλο βραδυ κατεβαινουν μαζι. η ανασα τους ακολουθει απο πισω παλι. ε. και οι φιλοι φυσικα φοβουνται και πανε πλεον τρεχοντας...


λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2003, 14:14:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνώμη που άργησα να απαντήσω, αλλά καθότι με ταλαιπωρεί μια ωραία ίωση ήταν αδύνατο να μπω στο internet.
Τα σπίτια είναι τα εξής:

1. Οδός Πύρωνος & Προαιρεσίας(ανακαινίστηκε και είναι μια ωραία σπιταρώνα!!!!)
2. Οδός Άργας 22, Καλλιμάρμαρο (πήγα, αρκετά τρομακτικό αλλά με πολλούς γείτονες...)
3. Θησείο, πίσω από τον Ηλεκτρικό Σταθμό
4. Οδός Λασκαρίδου, Καλλιθέα (και σε αυτό πήγα αλλά μόνο σπίτι δεν βρήκα...)
5. Οδός Ελευθερίου Βενιζέλου, Νέο Φάληρο


Μετά έχει κάποια ακόμη αλλά χωρίς διευθύνσεις:

· Πύργος Αθανασόπουλου
· Ένα οίκημα στην Πλατεία Βάθης
Και φυσικά το ανάκτορο της Ροδοδάφνης


Καλό ψάξιμο....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2003, 16:06:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΟΥ ΛΙΛΙΘ...........
ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ.......
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΔΙΟΤΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ
ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟΣ.................
ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΠΛΑΝΙΟΥΝΤΑΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ.......
ΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΑΡΑΓΕ Η ΠΥΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΩΣ?
ΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΑΡΑΓΕ ΑΥΤΗ Η ΘΑΛΛΑΣΑ ΑΓΑΠΗΣ
ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΞΑΓΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΙ
ΠΙΣΩ.........ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΤΕΤΟΙΩΝ ΧΩΡΩΝ?
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2003, 01:24:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
indigo boy Ο ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΤΕΤΟΙΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ,ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ!ΕΠΕΙΤΑ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙ ΣΕ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ Η ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗ ΡΟΥΤΙΝΑΣ!ΛΙΛΙΘ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΟΥ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ Η ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΠΙΤΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΣΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΝΜ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΑΣ,ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ ΜΑΣ...


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2003, 01:42:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://clubs.pathfinder.gr/X_FILES/12916?album=8579

σε αυτο το site εχει μπει κανεις σας? εγω το ειδα σημερα και εντυπωσιαστηκα

το βιβλιο που ειχα αναφερει σε προηγουμενο μηνυμα -το γαλαζιο κυπελο του τομικο ινουι- απ οτι καταλαβα δεν το ξερει κανενας απο εσας.
λοιπον, αυτο διηγειται μια ιστορια που συνεβει στην ιαπωνια κατα το 2ο παγκοσμιο πολεμο. σε ενα σπιτι (δε θυμαμαι πως ακριβως) κατι παιδια "κληρονομουν" ενα γαλαζιο κυπελλο και τους λενε οτι πρεπει να το γεμιζουν γαλα και να το αφηνουν καθε πρωι στο παραθυρο για να ερθουν να πιουν τα μικρα ανθρωπακια. τα μικρα ανθρωπακια πινουν καθε πρωι απο το κυπελλο, και σιγα-σιγα ξεθαρευουν και γνωριζονται με τα παιδια. κλπ. κλπ. οταν φουντωνει ο πολεμος, η οικογενεια με τα παιδια πανε να ζησουν στην εξοχη, εντωμεταξυ εχει πεσει πεινα και δεν εχουν γαλα, οποτε σταματανε να γεμιζουν το κυπελλο και τα ανθρωπακια τους χαιρετουν και φευγουν...
μπου-χου-χου-χου-χου
(κλαμα που χα ριξει μικρη, οταν διαβαζα -πανω απο 5 φορες- αυτο το βιβλιο!)

σας το συστινω, ΑΜΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ -ειναι δυσκολο γιατι ειναι παμπαλαια εκδοση- να το αγορασετε!

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2003, 15:26:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
της νυχτας τα καμωματα
τα βλεπει η μερα και γελα

λενε στο χωριο μου ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ...

παντως και γω εχω ακουσει να με φωναζουν με τ ονομα μου στο σπιτι μου, ολοκαθαρα, και δε χρειαζεται να πω οτι δεν ηταν κανενας στο σπιτι...

λιλιθ -η πρωτη γυναικα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 00:14:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ!Η ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ,Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΟΔΙΑΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ <<ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ>>!ΩΣΤΟΣΟ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΤΡΙΑΣΕ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΦΟΒΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΣ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΣΕ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΑΣΟΣ,ΩΡΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 2 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ,ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΑΣ!ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΞΩΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΟΝΤΑ (ΟΠΩΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΩΝΑΖΟΥΝ) ΜΑΣ ΚΑΛΟΥΣΑΝ!ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 07:49:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΣΕ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΑΣΟΣ,ΩΡΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 2 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ,ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΑΣ!

ΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΦΩΝΑΖΑΝ ΤΑ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΟΝΤΑ Η ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΛΙΟΣ ΣΑΣ ΦΙΛΟΣ?ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΗ Η ΦΩΝΗ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΙ?
Glorfindel ΕΣΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ Η ΕΦΥΓΕΣ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ?
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy