ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο7!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2010, 16:36:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
το δικαιο του αλλου ειναι να βαρεσει?

ΑΧ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΕ ΜΟΥ..ΗΡΩΝΕΥΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΝΜ ΜΟΥ..

quote:
οχι... εγω τις μαλ...κιες του Χαμουραμπι δεν τις ασπαζομαι (πρεπει να ηταν πολυ χαμουρας)... (οφθαλμον αντι οφθαλμου και οδοντας αντι οδοντως για να μην ξεχνιωμαστε) ή ακομα χειροτερα το "ποναει ματι, βγαζει ματι"...

ΤΟ ΞΕΡΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ..ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ..
ΜΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ..

quote:
ναι, νευριαζω ευκολα, φθανω σε σημεια εκρηξης... θελω να σκισω στα δυο ηλιθιους που προκαλουν εμενα (πρωτα) αλλα οχι... στο επιπεδο της λασπης δεν φθανω... αυτο το εμαθα απο την οικογενεια μου και οχι απο το σχολειο ή το πανεπιστημιο

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΙΡΕΑΖΕΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ..
ΤΟΥ ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΑΞΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΥΠΑ...
ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΑΡΚΕΤΑ ΟΜΩΣ..

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ (ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΩΣ ΤΟ ΕΛΕΓΑ..)
ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΚΑΙ..ΝΑ ΧΤΘΠΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ

ΟΚ ΓΛΥΚΑ??

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2010, 17:38:27  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
ΑΧ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΕ ΜΟΥ..ΗΡΩΝΕΥΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΝΜ ΜΟΥ..


εεεελα.... δεν το καταλαβα


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2010, 17:43:17  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΚΑΛΑ ΛΈΝΕ ΟΤΙ Η ΤΥΧΗ ΚΑΙ Η ΜΟΙΡΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..
ΓΩΓΩ..
..είτε σε βλέπω απ την οθόνη σου είτε.. οι συγχρονικότητες των φαινομένων βλέπεις..
quote:
ΚΟΙΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ..ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ..
ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ..
Αν σε παίρνει απο τώρα ο ύπνος. Στη τρίτη λυκείου θα χρειάζεσαι είτε συμπληρώματα διατροφής είτε αντικαταθλιπτικά(είτε κ τα δύο). Πρόσεχε όσο είναι νωρίς.
quote:
ΡΕ ΣΥ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΠΗΛΕΙΟ...ΤΕΣΠΑ...
ΝΑΙ ΠΟυ?? ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΜΗΛΙΕΣ ΖΑΓΟΡΑ..ΚΙΣΣΟ..ΠΟΥ..ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??
Δε ξέρω τώρα απο μέρη εκει τριγύρω. Μια φορά στη ζωή μου πήγα. Θεοφανό νομίζω την λένε. Βρίσκεται σε ένα μοναστήρι εκεί στο Πηλειο.
quote:
ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ..
ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ...
Πάω πάσο.
quote:
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΕ ΚΙΛΑ...ΧΕΧΕΧΕ
Μπα κάπου στα 47 είναι νομίζω. Θα σε γελάσω.
quote:
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ...
ΟΛΟΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΒΙΑΣ ΚΑΤΑΡΓΗΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ
ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΘΕ ΤΙΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΑΞΙΕΣ
Δηλαδή συγνώμη αν εσένα κάθε μέρα κάποια σε έκανε ρεζίλι χωρίς να δείχνει κανέναν σεβασμό και εσύ το ανεχόσουν, κάποια μέρα δεν θα της εχωνες μια μπουνιά? θέμα σεβασμού κ εγωισμού είναι.
quote:
ΚΑΛΑ ΛΈΝΕ ΟΤΙ Η ΤΥΧΗ ΚΑΙ Η ΜΟΙΡΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..
ΓΩΓΩ..
Με δύο "ω"? Απο πού βγαίνει?
quote:
ΕΜΠΡΟΣ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ..
ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΔΙΑΔΙΔΟΥΝ ΨΕΥΔΕΣ ΦΗΜΕΣ ΓΙΑ ΣΑΣ
Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ..Η ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΒΙΑ..
Η βία είναι μια μορφή πίεσης κ αυτή. Δεν είναι η καλύτερη δεν αντιλέγω σε αυτό.
quote:
το δικαιο του αλλου ειναι να βαρεσει? οχι... εγω τις μαλ...κιες του Χαμουραμπι δεν τις ασπαζομαι (πρεπει να ηταν πολυ χαμουρας)... (οφθαλμον αντι οφθαλμου και οδοντας αντι οδοντως για να μην ξεχνιωμαστε) ή ακομα χειροτερα το "ποναει ματι, βγαζει ματι"...
Είναι θέμα προσωπικού σεβασμού όψι θείων νόμων. Υπάρχουν πολλοί δρόμοι για να πας στη Ρώμη. Το ξύλο είναι ένας άμεσος κ πρακτικός. Αλλά ο καθένας ας κάνει ό,τι μπορεί κ ορέγεται. Έτσι κι αλλιώς πάλι το δίκαιο του ισχυρότερου θα επικρατήσει είτε αυτος είναι ισχυρότερος σε μυαλο-πνεύμα είτε σε γροθιές. Δεν είναι ότι υπάρχει κ αξιοκρατία στη δικαιοσύνη.
quote:
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ (ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΩΣ ΤΟ ΕΛΕΓΑ..)
ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΚΑΙ..ΝΑ ΧΤΘΠΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ
Το αν κάτι είναι λύση ή όχι το καθορίζει το αποτέλεσμα. Το κορίτσι εκείνο δεν ξανάπείραξε το κορίτσι μου άρα το πρόβλημα λύθηκε.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2010, 20:59:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
ΩΡΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΙΑ ΤΗΣ CHARME,ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ PREDATOR Κ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥ DR. ΘΑ ΑΠΑΝΤ.ΩΣ ΕΞΗΣ..ΛΟΙΠΟΝ..ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑ ΚΑΠΟΙΟΝ,ΩΡΑΙΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ..?? ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΩ..ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΣ,ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ,ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ,ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ,ΝΑ ΔΥΣΦΗΜΕΙΣΚ ΝΑ ΨΕΥΔΕΣΕ ΑΣΥΣΤΟΛΑ,ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ(ΝΤΥΣΙΜΟ,ΜΑΚΙΓΙΑΖ,ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ,ΤΑΤΟΟ,ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙΑ,ΔΙΑΛΟΓΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΞΕ ΚΑΠΟΙΟΣ,ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ,ΕΡΓΑΣΙΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ)..ΔΙΩΚΕΤΕ ΠΟΙΝΙΚΑ Η ΔΗΜΟΣΙΑ Κ ΜΗ ΕΞΙΒΡΗΣΕΙ,ΔΥΣΦΗΜΙΣΗ,ΒΙΑ,ΨΕΥΔΗ ΓΕΓΟΝΟΤΑ,ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ...ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΠΙΟ ΑΠ'ΟΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ..Κ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΘΕΛΟΝΤΑΣ Κ ΜΗ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΝΑ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ,ΤΙ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΗ Κ ΤΙ ΟΧΙ,ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΠΑΤΗΘΕΙ,ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΜΗΛΙΣΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΚΡΙΝΗ Κ ΝΑ ΚΡΙΝΗ Κ ΝΑ ΔΥΣΦΗΜΕΙ,Κ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,Κ ΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ..??? ΜΕ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ,ΜΕ ΠΙΑ ΚΙΝΗΤΡΑ..??? ΘΑ ΑΠΑΝΤ.Κ ΣΕ ΑΥΤΟ,ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΤΣΙ Κ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η' ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ Η' ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ..ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΙΝΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ..??? ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ Κ ΣΩΣΤΟΙ,ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ Κ ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΥΔΑΣΜΕΝΟΙ Κ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΣΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ,ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΤΕ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΕΚΤΟ Η' ΜΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Κ ΣΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΟΠΩΣ ΠΡΟ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ,ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΤΗΣ,ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ,ΝΑ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙΣ Κ ΝΑ ΔΥΣΦΗΜΙΣΕΙΣ..!!!!!!

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2010, 22:17:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Δε ξέρω τώρα απο μέρη εκει τριγύρω. Μια φορά στη ζωή μου πήγα. Θεοφανό νομίζω την λένε. Βρίσκεται σε ένα μοναστήρι εκεί στο Πηλειο.

Α ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΟΦΑΝΟ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΛΕΣ??
ΕΛΑ ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ..ΔΕΝ ΤΗ ΞΕΡΩ ..ΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ??
ΝΑΙ ΤΟ ΠΗΛΕΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 2 ΒΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ 3000 ΧΩΡΙΑ ...
ΟΥΤΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΘΥΜΑΤΑΙ??

quote:
εεεελα.... δεν το καταλαβα

ΟΧΙ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕΣ...

quote:
Δηλαδή συγνώμη αν εσένα κάθε μέρα κάποια σε έκανε ρεζίλι χωρίς να δείχνει κανέναν σεβασμό και εσύ το ανεχόσουν, κάποια μέρα δεν θα της εχωνες μια μπουνιά? θέμα σεβασμού κ εγωισμού είναι.

ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΧΤΗΚΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ...
ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ...
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΙΑΝΟΗΘΗΚΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΧΕΡΙ...

quote:
Με δύο "ω"? Απο πού βγαίνει?

E POY NA ΞΕΡΩ..
ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΩΡΓΙΑ..

quote:
Το κορίτσι εκείνο δεν ξανάπείραξε το κορίτσι μου άρα το πρόβλημα λύθηκε.

ΤΕΡΜΑ ΛΥΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΛΟΓΟ..
ΩΧ ΣΟΡΥ ΜΕ ΤΟ ΞΥΛΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ...ΧΕΧΕΧΕ

ZOMBIE...


CHARMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2010, 22:51:21  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΧΤΗΚΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ...
ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ...
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΙΑΝΟΗΘΗΚΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΧΕΡΙ...
Και τι συνέβη με το πρόβλημα?
quote:
Α ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΟΦΑΝΟ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΛΕΣ??
ΕΛΑ ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ..ΔΕΝ ΤΗ ΞΕΡΩ ..ΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ??
ΝΑΙ ΤΟ ΠΗΛΕΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 2 ΒΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ 3000 ΧΩΡΙΑ ...
ΟΥΤΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΘΥΜΑΤΑΙ??
Αμα τον δω θα τον ρωτήσω. Αλλά η μοναδική νέα πληροφορία που μπορεί να έχει είναι το όνομα του Μοναστηριού.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2010, 23:09:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Αλλά η μοναδική νέα πληροφορία που μπορεί να έχει είναι το όνομα του Μοναστηριού.

MA KALA ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ ΠΗΓΑΤΕ???

quote:
Και τι συνέβη με το πρόβλημα?

ΚΑΠΟΤΕ ΑΣΧΟΛΙΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ...
ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΕ ΦΟΥΝΤΩΣΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ
ΑΠΛΑ ΤΗΣ ΕΔΕΙΞΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΟΡΙΑ..
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕ...
ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ..
ΕΛΥΣΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ..
ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ..
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΖΗΛΕΥΕ ΤΟΣΟ..
ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ
ΚΟΥΛ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΗΜΕΣ..
ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΠΙΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΕΝΑΣ
ΦΙΛΟΣ "ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΙ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΣΕ ΚΟΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΥΝ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΟΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΥΝ"

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2010, 23:51:16  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
MA KALA ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ ΠΗΓΑΤΕ???
Ρε παιδί μου, η περιοχή είναι Πήλειο. Δεν είναι δα καμια τεράστια περιοχή να ψάχβνεις να ψάχνεις κ να μη βρίσκεις. Αν μάθεις κ το όνομα του Μοναστηρίου είσαι κομπλε.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2010, 01:52:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤ.ΤΩΡΑ ΕΕΕ..??? ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΔΕΡΝΕΙ..??? ΑΛΛΑ Κ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΣΑΣ ΚΑΛΥΨΑ ΕΝΤΕΛΩΣ..ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΔΕΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΟΛΑ Τ'ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ..ΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟΥ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ..ΠΟΥ Κ ΑΥΤΑ ΔΙΩΚΟΝΤΑΙ ΠΟΙΝΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΣΕΒΕΤΑΙ Κ ΝΟΜΙΖΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΠΟΥΔΑΣΑ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΟΠΙΔΕΣ Κ ΞΕΡΩ ΤΟ ΣΩΣΤΟ Κ ΤΟ ΛΑΘΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΠΡΩΤΟΥ ΣΚΕΦΤΩ Κ ΤΟ ΠΕΡΙΤΥΛΙΓΜΑ..ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΤΟ ΠΕΡΙΤΥΛΙΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΓΝΟΕΙΣ..CHARMED ΜΟΥ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΕΛΥΣΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ Κ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΕΛΥΣΕΣ Κ ΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ..??? Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΣ ΤΟ ΣΤΑΝΤΑΡ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΕΙ Η' ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΖΕΨΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ Η' ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ,ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΕΣ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ Σ'ΕΝΑ,ΟΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ Κ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΕΠΕΣΕΣ ΣΕ ΑΠΕΙΛΗ ΟΠΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΠΟΙΝΙΚΑ ΔΙΩΚΕΤΕ..ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΒΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΓΚΡΙΝΕΙΣ Κ Τ'ΑΛΛΑ..ΔΗΛ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΣΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΘΑ ΚΑΘΟΣΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΦΑΣ Η' ΘΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ..?? ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΕΣ ΝΑ ΔΙΑΚΥΝΔΙΝΕΨΕΙΣ ΤΗΝ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΟΥ ΑΚΕΡΑΙΟΤΗΤΑ Η' ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙΣ..??? ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ Κ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ..Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΟΓΟΚΡΙΝΕΙΣ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ Κ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΠΑΤΟΥΝ..DR.Κ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΑΝΤΑΡ,ΕΑΝ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΑ ΤΡΙΓΥΡΟ ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΥΤΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ,ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΕΚΤΟΣ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΕΔΕΙΡΕ ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΤΗΣ ΤΥΧΗ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΤΣΕ ΕΤΣΙ Η ΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΕΡΑΝΕ ΑΝ ΜΕ ΕΔΕΙΡΕ Η' ΟΧΙ ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΞΕΦΤΙΛΑ ΠΟΥ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΞΥΛΟ ΚΟΚΟΡΕΥΟΤΑΝ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ..ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙΡΕΙ ΚΟΠΕΛΑ Κ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΑΓΑ,Κ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ ΗΡΕΜΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ Κ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΙΣ ΕΦΑΓΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΑ ΕΓΩ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΙΣ ΦΑΩ Κ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΡΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΙΣΤΕΚΟΝΤΑΙ Κ ΑΠΛΑ ΤΙΣ ΤΡΩΝΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΕΚΕΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΑΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΕΒΑΖΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΗΣ Κ ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΔΥΝΑΜΗ..ΜΕ ΕΝΟΧΛΗ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ Κ ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΟΥΝ ΜΑΓΚΙΕΣ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ Μ'ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΤΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΦΙΛΟΥ..ΤΟΥΣ ΑΔΥΝΑΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΗΡΙΖΩ,ΤΟΥΣ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ..Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ..ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΕΧΕΣΑΙ Κ ΤΟ ΑΝΤΙΤΙΜΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΙΤΕ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΙ Η' ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ Κ ΣΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΒΑΘΜΟ..!! ΕΓΩ ΕΑΝ ΔΕΝ Μ'ΕΝΟΧΛΗΣΟΥΝ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΩ..!!! Κ ΔΕΝ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΕΙ ΤΟ ΝΑ ΔΕΙΡΕΙΣ(ΝΑ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ) Κ ΝΑ ΑΠΕΙΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΝΤΑΣ Κ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ..!!! ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ..!! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ..!!!

(''v'') ' v '

Edited by - hanter on 31/01/2010 02:10:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2010, 11:58:32  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλη hanter κανείς σε αυτό το φόρουμ δεν σε υποτιμά γιατί δεν έχει πανεπιστημιακή ή άλλη εκπαιδευση. Τα σχολεία περισσότερο περνάνε αξίες παρά δίνουνε αξίες. Περνάνε, σαν να λέμε πλύση εγκεφάλου, δίνουμε, σαν να λέμε εξηγούμε γιατί είναι απαραίτητες.
Αν κ τουλάχιστον στην τρίτη λυκείου αυτό βελτιώνεται αρκετά απο άποψη βιβλίων κ μαθημάτων. Κ πάλι όμως χρειάζεται κ ένας ανοιχτόμυαλος καθηγητής για να αποκτησουν πλήρη λειτουργικότητα αυτά τα μαθήματα.
Το λέω γιατί αναφέρεις ανα διαστήματα τις πανεπιστημιακές σπουδές που προσωπικά δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνεις αφού οι σπουδές το μοναδικό πράγμα που σου παρέχουν είναι ειδικότητα σε κάτι(και αυτό όχι απαραίτητα ή όσο θα 'πρεπε χαχα).
quote:
DR.Κ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΑΝΤΑΡ,ΕΑΝ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΑ ΤΡΙΓΥΡΟ ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΥΤΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ,
Δε παίζει να καθήσει να ασχοληθεί τόσο. Δεν έγινε δα κ χαμός. Υπήρχαν μάρτυρες. Την είδαν να τρώει τη μπουνιά. Τέλος. Αυτή δε διέδιδε φήμες, σχολίαζε απλά πίσω απ την πλάτη της κ την προσέβαλλε μπροστά της. Τώρα δεν πρόκειται να ξαναπεί τίποτα για τον απλό λόγο ότι αν αγγίξεις το μάτι θα καείς. Αν δηλαδή ακουστεί τίποτα ότι ξανάρχισε τα δικά της πώς ξέρει ότι δεν θα τις ξαναφάει. Ο θρασύδειλος όταν δει ότι αντιμετωπίζει κάποιον που είναι πραγματικά τρελός για τα δικά του μέτρα τότε κλάνει μέντες..
Κ μόνο το γεγονός ότι τώρα πια δεν λέει τίποτα για αυτό το λόγο είναι υποτιμιτικό..
Και στο κάτω κάτω ηταν κ θέμα τιμωρίας. Δηλαδή μου κανες τόσο καιρό κάτι κακό τώρα φάε την μπουνιά σου. Ένα απ τα μέσα σωφρονισμού..


"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2010, 20:59:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Ρε παιδί μου, η περιοχή είναι Πήλειο.

ΝΑΙ ΜΩΡΕ 2 ΒΗΜΑΤΑ...ΜΕ 1ΟΟ ΧΩΡΙΑ ΚΑΙ 300 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ..
ΤΠΤ ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ..
ΤΕΣΠΑ ΠΑΡΕ ΕΝ ΑΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΑΘΩ...

quote:
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤ.ΤΩΡΑ ΕΕΕ..???

ΤΑ ΚΟΥΣ CHARMED??EEE ΠOY MAS TO ΠAIZEIS ΕΞΥΠΝΗ??ΧΕΧΕΧΕ

quote:
ΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟΥ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ..

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ CHARMED???XEXEXEXE

quote:
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΠΟΥΔΑΣΑ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

EΔΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ DR..

quote:
Φίλη hanter κανείς σε αυτό το φόρουμ δεν σε υποτιμά γιατί δεν έχει πανεπιστημιακή ή άλλη εκπαιδευση.

ETSI ΕΙΝΑΙ ...

quote:
CHARMED ΜΟΥ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΕΛΥΣΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ Κ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ
ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ "ΑΛΛΑ"

quote:
ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΕΛΥΣΕΣ Κ ΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ..???

Δ-Η-Μ-Ο-Κ-Ρ-Α-Τ-Ι-Κ-Α.

quote:
ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΕΛΥΣΕΣ Κ ΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ..???

ΒΑΣΙΚΑ ΑΡΧΙΚΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΤΙΡΙΖΟΜΟΥΝΑ
ΣΤΟ ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ...
ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ...ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ
ΜΕ ΕΠΡΙΖΕ .....
ΚΟΙΤΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΗΗΗΣΥΧΟ ΚΟΡΙΤΣΙΙΙΙ..ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΛΑΕΕΙΙΙ
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕ.....
ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΧΑΖΗ ..ΕΙΝΑΙ ΟΚ..
ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ...ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...
ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΩ..ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΙ
ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΣΕ ΠΕΡΝΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΑΒΡΑΧΟ..
ΣΕ ΑΓΟΡΑΖΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΥΛΑΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ(ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΘΑΙΝΩ)ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ...
ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ..ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΑ
ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕ ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ "ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?"
ΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑ

quote:
Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΣ ΤΟ ΣΤΑΝΤΑΡ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ

ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΙΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΣΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΓΕΝΙΑ..ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΜΟΥ ...

quote:
ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ Σ'ΕΝΑ,

ΠΟΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΩΡΕ??ΚΑΙ ΣΥ, ΨΕΜΑΤΑ ΕΛΕΓΕ...
ΖΗΛΕΥΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ...ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΛΟ ΣΟΥ
ΑΣΗΜΑΝΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ...ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝ
ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΣΤΗΡΙΖΟΜΟΥΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΕΒΑΖΑ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΜΠΡΟΣΤΑ
ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΕΕΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ..
ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ...ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΑΤΟΥΑΖ...
ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΛΗ...
ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ...ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑΝ
ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕ ΣΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ CHARMED ....
ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΧΑΝΤΑΚΩΣΕΙ...

quote:
ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ Η' ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ,

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ...
ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΚΑΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ..

quote:
ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΒΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΓΚΡΙΝΕΙΣ Κ Τ'ΑΛΛΑ..

ΔΕΝ ΚΑΤΑΠΑΤΑΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ...
ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΓΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ..

quote:
ΔΗΛ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΣΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΘΑ ΚΑΘΟΣΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΦΑΣ Η' ΘΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ..??

ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΩ ΤΗ ΒΙΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ..

quote:
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ Κ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ..

ΜΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ...

quote:
ΘΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΟΓΟΚΡΙΝΕΙΣ

ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΕ???
ΠΑΡΑΘΕΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ...
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ...
ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ..

quote:
Αυτή δε διέδιδε φήμες, σχολίαζε απλά πίσω απ την πλάτη της κ την προσέβαλλε μπροστά της.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...
ΑΥΤΗ ΜΟΝΟ ΣΧΟΛΙΑΖΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΕΛΝΕ???
ΑΧΑΧΑΧ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΛΑΚΩΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΞΥΛΟ...?
ΠΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΣΕ ΜΕΝΑ...
ΑΧΑΧΑΧΧΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ.....
ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΛΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΚΤΗΚΗ...ΜΕΧΡΙ ΑΗΔΙΑΣ...
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ..
ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΣΑΝ..
ΣΥΝΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ...ΑΓΟΡΙΑ..ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ..
ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝΕ ΝΑ ΜΕ ΦΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ..

quote:
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΙΣ ΦΑΩ Κ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΡΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΙΣΤΕΚΟΝΤΑΙ Κ ΑΠΛΑ ΤΙΣ ΤΡΩΝΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ

ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΔΙΟ ...
ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΕΔΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ...
ΠΡΟΣΕΧΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΤΟ ΜΑΤΙ...
ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΚΑΛΑ....

quote:
ΜΕ ΕΝΟΧΛΗ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ Κ ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΟΥΝ ΜΑΓΚΙΕΣ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ Μ'ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΤΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΦΙΛΟΥ..ΤΟΥΣ ΑΔΥΝΑΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΗΡΙΖΩ,ΤΟΥΣ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ..

H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν....

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2010, 21:05:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ ΣΗΜΕΡΑ....
ΑΧΑΧΧΑΧΑ

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΕ???
ΑΡΧΙΣΕ Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ???

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2010, 21:59:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
http://www.youtube.com/watch?v=4FZcAzZOyOg&feature=related

TΩΡΑ ΕΓΩ ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ....

ΤΗΝ ΚΑΝΩΩΩΩΩ

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 10:06:40  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ ΣΗΜΕΡΑ....
ΑΧΑΧΧΑΧΑ

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΕ???
ΑΡΧΙΣΕ Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ???

CHARMED



Ποια εξεταστικη? εχω τελειωσει με αυτα... γραφω την πτυχιακη...

απλα χθες ολη μερα ειχα βολτες με το αυτοκινητο και ξεκουραση... ηταν και καλη μερα...


Καλο μηνα σημερα


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 12:57:08  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

ΩΡΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΙΑ ΤΗΣ CHARME,ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ PREDATOR Κ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥ DR. ΘΑ ΑΠΑΝΤ.ΩΣ ΕΞΗΣ..ΛΟΙΠΟΝ..ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑ ΚΑΠΟΙΟΝ,ΩΡΑΙΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ..?? ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΩ..ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΣ,ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ,ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ,ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ,ΝΑ ΔΥΣΦΗΜΕΙΣ Κ ΝΑ ΨΕΥΔΕΣΕ ΑΣΥΣΤΟΛΑ,ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ(ΝΤΥΣΙΜΟ,ΜΑΚΙΓΙΑΖ,ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ,ΤΑΤΟΟ,ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙΑ,ΔΙΑΛΟΓΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΞΕ ΚΑΠΟΙΟΣ,ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ,ΕΡΓΑΣΙΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ)..

ΔΙΩΚΕΤΕ ΠΟΙΝΙΚΑ Η ΔΗΜΟΣΙΑ Κ ΜΗ ΕΞΙΒΡΗΣΕΙ,ΔΥΣΦΗΜΙΣΗ,ΒΙΑ,ΨΕΥΔΗ ΓΕΓΟΝΟΤΑ,ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ...ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΠΙΟ ΑΠ'ΟΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ..



Κοιτα... για να βαλουμε μια σειρα... η καθε περιπτωση που αναφερεις αντιμετωπιζεται διαφορετικα... μπορει καποιος να σε βρισει... αλλα ετσι χωρις λογο δυσκολα (πρεπει να υπαρχει μια αιτια) αλλα και παλι, αν δεν υπαρχει λογος καθολου, εσυ (και οποιοσδηποτε αλλος στη θεση αυτη) δεν ειναι αναγκη να τον βαρεσεις, επειδη μπορεις... η καλυτερη αντιμετωπιση ειναι είτε και εσυ να τον βρισεις ειτε να μην ασχοληθεις καθολου...

αν σε κατηγορισει για τα ρουχα σου ή να σε σχολιασει για τα αλλα που ανεφερες, αυτα ειναι μικροτητες... δεν ασχολεισαι ΚΑΝ με το τι λεει... ειναι το δικαιωμα σου να επιλεξεις αυτο που θελεις να εισαι...

για πιο "σοβαρες" καταστασεις, με ευτραπελα που ξεφευγουν κατα πολυ τη λογικη... τοτε του κανεις καταγγελεια... Αν ασκεισεις βια, τοτε εσυ θα εχεις το προβλημα, και χωρις να φταις καθολου... η δικαιοσυνη θα δικαιωσει αυτον που ειναι "θυμα" επιθεσης απο ασκηση βιας, που ενεχει και φυλακιση... ενω η εξιβρυση ειναι πλημμελημα και ενεχει μονο χρηματικο προστημο!

εγω εχω βρισει πολλες φορες αλλους που με εβρισαν, εχω προκαλεσει καποιον να με βρισει (εφταιγα), ηθελα να πλακωθω με αλλους, αλλα ποτε δεν το εκανα... ποτε δεν ξεπερασα τα ορια μου... και δεν θελω να το κανω....


quote:

Κ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΘΕΛΟΝΤΑΣ Κ ΜΗ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΝΑ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ,ΤΙ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΗ Κ ΤΙ ΟΧΙ,ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΠΑΤΗΘΕΙ,ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΜΗΛΙΣΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΚΡΙΝΗ Κ ΝΑ ΚΡΙΝΗ Κ ΝΑ ΔΥΣΦΗΜΕΙ,Κ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΜΙΛΑΤΕ
ΓΙΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,Κ ΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ..??? ΜΕ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ,ΜΕ ΠΙΑ ΚΙΝΗΤΡΑ..??? ΘΑ ΑΠΑΝΤ.Κ ΣΕ ΑΥΤΟ,ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΤΣΙ Κ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η' ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ Η' ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ..ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΙΝΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ..??? ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ Κ ΣΩΣΤΟΙ,ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ Κ ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΥΔΑΣΜΕΝΟΙ Κ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΣΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ,ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΤΕ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΕΚΤΟ Η' ΜΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Κ ΣΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΟΠΩΣ ΠΡΟ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ,ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΤΗΣ,ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ,ΝΑ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙΣ Κ ΝΑ ΔΥΣΦΗΜΙΣΕΙΣ..!!!!!!

(''v'') ' v '



κανεις δεν μιλησε για "ελευθερια λογου"... η εξυβρηση δεν ειναι "ελευθερια λογου" ουτε δημοκρατια του καθενως... εχουμε ολοι μας παρεξηγηση τους ορους αυτους, ιδιαιτερα της Δημοκρατιας... που φυσικα και δεν σημαινει αυτο που ζουμε σημερα...

ειναι Δημος + Κρατος, ητοι, ο "λαος" εχει τη δυναμη, οχι για να κανει οτι θελει, αλλα μεσα στα θεσμικα πλαισια... οπως σου ειπα και παραπανω... ναι, δεν εχει το δικαιωμα κανεις να βριζει καποιον αλλον, αν δεν του δωσει το δικαιωμα ο αλλος πρωτα, ή ο δευτερος να "επιτεθει" στο πρωτο που τον εβρισε...

ολες αυτες οι συμπεριφορες ειναι καταλοιπα των "προγωνων" μας, που ειχαν το συναισθημα της βιας και της προκλησης περισσοτερο απο το αισθημα της "ηρεμιας" της ειρηνης.


Επισης, κανεις (απο εμας τουλαχιστο) δεν κατηγορησε κανεναν αν δεν πηγε Πανεπιστημιο ή οχι... κανεις δεν ειπε σε καποιον οτι δεν ξερει τιποτα... τσεκαρε ολα οσα εχουν γραφτει, τσεκαρε και τα προηγουμενα μερη αυτου του θεματος... δεν πιστευω οτι κατακριθηκε κανεις, ουτε σε προσωπικο επιπεδο ουτε σε "ομαδες" ατομων. Ουτε κανεις καυχηθηκε για τις γνωσεις του ειτε επειδη εκανε κατι παραπανω απο τους υπολοιπους, κοροϊδευοντας ταυτοχρονα τους αλλους.


Το αποτελεσμα αγαπητη μου φιλη Hanter ξερεις πιο ειναι? να φαινεσαι οτι εισαι ανωτερη απο τους "ανοητους" που προκαλουν χωρις να εχουν προκληθει, επειδη τους αρεσει να "μπλεκουν" τις καταστασεις... και ανωτερη θα εισαι αν δεν δωσεις σημασια σε αυτα τα (ψεματα τις περισσοτερες φορες) "πασαρουν", γιατι εσυ ξερεις τον εαυτο σου, εισαι συγκροτημενο ατομο, ξερεις την αληθεια, οπως και οι δικοι σου ανθρωποι σε γνωριζουν πολυ καλα...

Εσυ πρεπει να κοιτας μπροστα... παντα μπροστα

Αυτα στα λεω ως φιλος, ελπιζω να με καταλαβαινεις τι θελω να πω


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 17:22:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΜΑ ΤΩΡΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΠΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ??

ΚΑΛΑ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΠΑΡΩΣΕ ΚΑΜΟΙΑ ΚΑΠΑΤΣΑ??
ΤΕΣΠΑ..

quote:
Ποια εξεταστικη? εχω τελειωσει με αυτα... γραφω την πτυχιακη...
Α ΝΑΙ...?

quote:
απλα χθες ολη μερα ειχα βολτες με το αυτοκινητο και ξεκουραση... ηταν και καλη μερα...

ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΙ ΕΝΝΩΕΙΣ??
ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΓΥΡΩ ΤΙΣ ΚΟΖΑΝΗΣ...
ΧΕΧΕΧΕΧΕ ΑΣΤΕΙΑΚΙ...


quote:
Καλο μηνα σημερα

ΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΜΠΗΚΕ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ...
ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ...ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 28 ΜΕΡΕΣ
ΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΗΣΤΕΙ...ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ..
ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 12 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ..

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ.......
ΤΙ ΑΛΛΑ??

ΟΚ
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 17:28:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
TESPA ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΚΑΥΤΑ ΘΕΜΑΤΑ..

ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣΕ Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΜΕ ΤΟ ΛΑΤΣΙΟ?

ΚΑΛΑ Ε.. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ..
ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΓΥΓΙΟ ΤΗΣ 1ΟΕΤΙΑΣ..
ΤΙ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ...
ΜΠΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ...
ΚΑΙ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ 3 ΠΡΟΣΩΠΟ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ
ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ....

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 17:33:48  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΙ ΕΝΝΩΕΙΣ??
ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΓΥΡΩ ΤΙΣ ΚΟΖΑΝΗΣ...
ΧΕΧΕΧΕΧΕ ΑΣΤΕΙΑΚΙ...


καπως ετσι...

quote:
Α ΝΑΙ...?

ναι... το ειχα αναφερει ξανα.,.. "γραφω ενα βιλιο" δεν ειχα πει

ε, η πτυχιακη μου ειναι αρκετα μεγαλη ηδη... 150 σελιδες και εχω να γραψω αλλες τοσες περιπου...

quote:
ΚΑΛΑ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΠΑΡΩΣΕ ΚΑΜΟΙΑ ΚΑΠΑΤΣΑ??
ΤΕΣΠΑ..


απλα δεν ετυχε


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 17:36:50  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
ΚΑΛΑ Ε.. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ..
ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΓΥΓΙΟ ΤΗΣ 1ΟΕΤΙΑΣ..
ΤΙ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ...
ΜΠΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ...
ΚΑΙ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ 3 ΠΡΟΣΩΠΟ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ
ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ....


και ξαφνικα ξεχασαμε την οικονομικη κριση που ακομα ταλανιζει την Ελλαδα... τα μπλοκα των αγροτων...

μα οχι... μιλαμε για το διαζυγιο του Αιωνα (οχι απλα της δεκαετιας)... τετοιο "πραμα" δεν εχει γινει εδω και 100+ χρονια, επισκιαζεται και ο Β' Π.Π. !

αυτοι, φιλη Hanter, χρειαζονται ΟΝΤΩΣ ενα χερακι ξυλο... για να συνελθουν λιγο


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 18:01:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ε, η πτυχιακη μου ειναι αρκετα μεγαλη ηδη... 150 σελιδες και εχω να γραψω αλλες τοσες περιπου...

ANTE BRE ΧΑΖΟ ΤΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΕΙΣ...
ΒΑΛΕ ΤΟΝ DR ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ 5ΟΟ ΣΕΛΙΔΕΣ...

ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΣΕ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ???
ΠΕΣ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ???

quote:
απλα δεν ετυχε

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΧΩ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ...ΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ,ΚΟΡΙΤΣΙ...ΠΟΥ ΔΕΝ
ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙΣ ....

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 01/02/2010 18:02:56Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 18:05:02  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΣΕ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ???
ΠΕΣ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ???



Στρατηγικες Αεροπορικες Συμμαχιες...

ολο το υλικο το εχω... απλα ειναι στα Αγγλικα και πρεπει να βγαλω τη μεταφραση και μετα το γενικο "θεμα" (την περιληψη ας πουμε)

δεν ειναι δυσκολο, απλα μου τρωει χρονο

quote:
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΧΩ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ...ΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΟΡΙΤΣΙ...ΠΟΥ ΔΕΝ
ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙΣ ....

ευχαριστω βρε ποια εχεις στα υποψιν σου


http://www.liveleak.com/view?i=e27_1264882386



Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν

Edited by - PREDATOR on 01/02/2010 18:07:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 18:18:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Στρατηγικες Αεροπορικες Συμμαχιες...

wow...

quote:
ευχαριστω βρε ποια εχεις στα υποψιν σου

TO KALYTERΟ ΚΑΡΙΤΣΙ...ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ
ΣΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΥΤΗ ΣΕ ΘΕΛΕΙ..ΧΕΧΕΧΕΧΕ
ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΚΑΝΑ DATE???ΕΕΕΕ??

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 18:44:59  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
TO KALYTERΟ ΚΑΡΙΤΣΙ...ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ
ΣΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΥΤΗ ΣΕ ΘΕΛΕΙ..ΧΕΧΕΧΕΧΕ
ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΚΑΝΑ DATE???ΕΕΕΕ??

why not? there's no problem!

quote:
wow...

εμεινες ε? γνωριζεις τιποτα? παντως, ο καθηγητης (που επιβλεπει) μου ειπε οτι ειναι απο α δυσκολοτερα θεματα που εχει δει, στα 10 χρονια που λειτουργει το Μεταπτυχιακο Τμημα (στο οποιο συμμετειχα) και οτι ΑΝΕΤΑ θα μπορουσε να ειναι και για Διδακτορικο (!) αλλα εγω δεν ενδιαφερομαι να γινω διδακτορας σε μια σχολη...


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 19:22:15  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
τα υπολοιπα παιδια που ειναι? ο Dr και η hanter? ελπιζω να μην θυμωσε η hanter μαζι μου


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 19:45:54  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 20:00:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=-unM2iyqxZM



Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 20:52:50  Εμφάνιση Προφίλ
Αν θες καμια βοήθεια με την εργασία πες μου. Δεν ξέρω απο αεροπορικά αλλά λατρέυω τα αγγλικά

Παρόν!

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 21:21:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
why not? there's no problem!

ΟΚ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ....

quote:
Δεν ξέρω απο αεροπορικά αλλά λατρέυω τα αγγλικά

Α!!!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ...
ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ READING ΝΑ ΧΟΡΤΑΣΕΙΣ

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2010, 22:12:44  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Α!!!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ...
ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ READING ΝΑ ΧΟΡΤΑΣΕΙΣ
..Δεν ισχύει το ίδιο για σένα μικρή μου CHARMED γιατί εσύ χρειάζεσαι εξάσκηση για να δώσεις ό,τι δώσεις...

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2010, 10:18:26  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλημερα σας...


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy