ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο7!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2010, 18:05:37  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ενα πραγμα δεν εχεις καταλαβει μ'εμενα dr..αν θα βγω με τις κολλητες μου θα βγω κ μονη μου,οχι ομως σε κλαμπ κ τετοια,εκει θα ειμαι μαζι με τον αντρα μου..για καφεδακι παω κ μονη μου μαζι τους..δεν ειναι θεμα το αν θα με αφησει η' οχι αλλα χωρις εκεινον ειδικα οταν θα υπαρχουν μονο αντρες δεν βγαινω,κ φυσικα κ εκεινος το ιδιο αν υπαρχουν μονο γυναικες..

quote:
ι'αυτο κ κρατησαμε την σχεση μας κ ειμαστε μια χαρα,δεν εχω ουτε εγω καμμια δουλεια να βγω μονη με δυο αντρες
Ελα ντε υπάρχει έστω και μία περίπτωση να έβγαινες με κάποιους φιλικά? Δεν υπάρχει. Άρα έχεις δίκαιο.
quote:
αλλα ουτε κ εκεινος με κοπελες..
Φυσικά. Μα αυτή είναι η σωστή λύση. Ποιος βασίζεται στην εμπιστοσύνη στις μέρες μας?
quote:
εδω ζευγαρια βγαιναμε κ οι γκομενες την επεφταν εμεσα στον δικο μου,η' οταν βγαινουμε εξω κ οι αντρες κ οι γυναικες κοιτουσαν σαν λυσασμενοι..
Και τι έχει αυτό να κάνει μαζί σου και μαζί του..? Λες άμα μείνει μόνος να το βιάσουν? Να αρχίσω να φοβάμαι και εγώ? CHARMED θα μένεις στο ένα μέτρο ε? Μην το παρακάνουμε κιόλας κ ξαφνικά βρεθώ αλυσοδεμένος σε ένα κρεβάτι με σένα και τις φίλες σου απο πάνω. Ή ακόμα χειρότερα.. μην βρεθώ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΑ αλυσοδεμένος σε ένα κρεβάτι με τις φίλες σου(αλλά μετά θα πώ ότι με βιάσετε).. μακριά μου 666!
quote:
κ στο περιπτερο να πας κ εκει μπορει να συναντησεις τον πειρασμο,το θεμα ειναι εσυ τι επιλεγεις
Μα φυσικά μία είναι η σωστή επιλογή: να πηγαίνεις και στο περίπτερο με το ταίρι σου για να μην υποκύψεις ποτέ στο πειρασμό! Δε μπορώ παρά να συμφωνήσω.
quote:
κ τι θες..!!
Ε ναι έχεις να επιλέξεις ανάμεσα στο να πηγαίνεις παντού με το ταίρι σου
ή να πηδάς ανεξέλεγκτα απο δώ κ απο κει! Και πάλι δε μπορώ παρά να συμφωνήσω.
quote:
οποτε δεν εχει καμμια σχεση αυτο που λες,αν εχει ιστορικο απιστιας
Ε ναι γιατί εκ των πραγμάτων δεν πρέπει να έχεις εμπιστοσύνη στον άλλο. Για ποιο λόγο να χρειάζεται να τον εμπιστεύεσαι αν μπορείς να τον ακολουθείς παντού και πάντα εφόσον το επιθυμείς? Έχεις βρεις τη συνταγή και αυτό φαίνεται απ' το αποτέλεσμα. Μηδενική απιστία.
quote:
κ εξω απο την πορτα μολις βγει θα πρεπει να φοβασαι..
Ε ναι καλύτερο είναι να ζεις στο φόβο
απο ό,τι στην εμπιστοσύνη:
Η εμπιστοσύνη σε προδίδει
ο φόβος όχι.

quote:
κ αν το εκανε,εσυ δεν το εχεις κανει ποτε..??
Προσωπικά? Ποτέ.
Γιατί?
Γιατί είτε έχεις αυτό που θες
είτε δεν το έχεις.
Τις μέρες που δεν το έχεις(ακόμα κ αν το έχεις) κάνεις υπομονή..
quote:
η' αν το εκανε μια σημαινει οτι θα το ξανακανει..??
Σημαίνει ότι πρέπει να χωρίσεις αν δεn έχεις δεύτερη επιλογή ή να χωρίσεις και να βρεις τα αίτια που συνέβη το κακό και νατ αντιμετωπίσεις.

Αν δεν αντιμετωπίζονται αυτά τότε καλύτερα να χωρίσεις.

Υπάρχει ένα όριο ηλικίας στο οποίο ισχύει το -ας το κάνει ο θεός επιχείρημα- "θέλω να έχω περισσότερες σεξουαλικές εμπειρίες". Βέβαια και εσυ αρραβωνιάστηκες νέα. Αλλά δε σου φταίει κανείς για αυτό. Μια φίλη μου χώρισε το πιο τέλειο αγόρι του κόσμου με τον οποίο αγαπιόντουσαν ακριβώς για να έχει "πειρισσότερες εμπειρίες"(αν θέλεις τη γνώμη μου το να χρησιμοποιεί ένα άτομο αυτή τη δικαιολογία σημαίνει είτε α)Δεν έχει αυτό που θέλει β)Έχει ψυχολογική διαστροφή
(πολλοί άνθρωποι έχουν πλεόν, σε συνδυασμό με άλλα ψυχικά νοσήματα που είτε προέρχονται απ τη κακή χρήση της σεξουαλικής μας δυνατότητας είτε απο πολλά πολλά πολλά άλλα πράγματα)

quote:
παιζουν πολλα ρολο σε κατι τετοιο για να συμβει..!!
Ναι.. νομίζω το πρώτο είναι η συνειδητοποίηση ότι το ταίρι σου είναι ανθρώπινο όν.. το 2ο πρέπει να είναι η απληστία αλλά αυτό είναι φυσιολογικό πλέον όποτε απο το να πάψεις να είσαι άπληστος καλύτερα να πληρώσει κάποιος άλλος τα σπασμένα.
quote:
δηλ.εσυ βγαινεις με γυναικες,κ εκεινη με αντρες μονοι σας..???
Ναι..?
quote:
γι'αυτο ειναι τοοοοσο "σοβαρη" η σχεση σας..!!!
Θα ήθελα πολύ να σου απαντήσω αλλά δε θέλω να μπω σε λεπτομέρεις οπότε απλά θα πω ότι είναι άσχετο με το ότι δεν έχω δορυφορική παρακολούθηση για το κορίτσι μου κ εκείνη για μένα. Πάντως ΕΧΕΙ να κάνει με το ότι δεν θα την επέλαγα για "κοπέλα της ζωής μου". Δηλαδή δεν ικανοποιούμε ο ένας τις προσδοκίες του άλλου και εκείνη προτιμά να έχει 100 ελαττώματα και να πληρώνουν οι άλλοι τα σπασμένα απο το να αλλάξει η ίδια. Εγώ δε θα μπορούσα ποτέ να είμαι με έναν άνθρωπο που συβιβάζεται με την μετριότητα του μέσου ανθρώπου. Ή σκοπεύεις στην τελειόητα ή κάνε τη χάρη σε όλου μας και αυτοκτώνα για μη χρειάζεται να διορθώνουμε τα συμπτόματα της απάθειάς σου. Εκεί έγγειται το βασικό πρόβλημα με το κορίτσι μου.
quote:
αλλα εσεις επιλεξατε να ειστε ετσι κ να ειστε μαζι αλλα στο φλου οπως μου ελεγες πριν καιρο..!!!
Ακριβώς! Δεν αρραβωνιαστήκαμε κιόλας! χαχα

quote:
αλλα μια σχεση δεν ειναι ετσι κ ειδικα οταν μιλαμε για αληθινη αγαπη σχεσης κ χρονων..!!!!!!
Σε αυτή τη περίπτωση επέτρεψέ μου να προτιμώ τη δικιά μου.
quote:
ΕΧΕΙΣ ΑΔΥΝΑΤΟ ΧΕΡΙ ΕΕ??

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ
ΚΑΠΟΙΟ ΟΡΓΑΝΟ ΕΠΕΙΡΕΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ..

ΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΜΑΛΛΙΑ
ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΧΟΥΝ ΜΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΦΤΑΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΥ
ΑΣΧΗΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ Η ΦΥΣΙΚΟΣ ΜΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ..
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ..


Δε ξέρω σε ποια συμπληρωματικά αναφέρεσαι. Όταν θα πάω σε γιατρό να ρωτήσω υπόσχομαι να δώσω αναφορά σε όλους τους κοκαλιάριδες του φόρουμ
quote:
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΕΙΣ
"ΑΧ ΡΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΑΥΤΟΥ??"
Κοίτα εγώ δεν θα το σκεφτόμουν ποτέ αυτό, αλλά έχω σκεφτεί, με τη δικιά μου βέβαια άποψη πραγμάτων αυτό ακριβώς που είπες, σκέφτηκα δηλαδή ότι θα ήθελα πολύ να παχύνω για να δείχνω και εγώ έτσι.
quote:
ΑΧ ΤΟ ΠΕΡΙΤΥΛΛΙΓΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΝΕ ΟΛΟΙ..
ΑΧ ΑΧ ΑΝ ΦΟΡΑΕΙ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑ..ΑΧ ΑΧ
Όχι δε το κοιτάνε όλοι γιατί στην εποχή μας τα 9/10 άτομα είναι όμορφα οπότε αν σκοπεύεις να κάνεις σχέση χρειάζεσαι ένα πολύ καλύτερο κριτήριο απο την εξωτερική εμφάνιση.
quote:
ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ ΣΕ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΣΜΟ??
ΤΙ ΜΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΣΜΟ
ΓΙΑΤΙ ΠΑΣ??

Όπως είπε και η Χάντερ ένα τετοιο μέρος είναι τα κλαμπ. Αλλά πρακτικά ο πειρασμός είναι παντού οπότε αν ο άλλος θέλει να απατήσει θα απατήσει
(υπο την εύνοια όμως των περιστάσεων αλλά και της εμφάνισης του ενδιαφερόμενου κλπ. Για τα αγόρια συνήθως είναι πιο δύσκολο γιατι τα κορίτσια κρίνουν λιγότερο βάσει εμφάνισης)

το θέμα είνα ότι επειδή παντού έχει πειρασμούς,
θα μείνεις κλεισμένος στο σπίτι σου?
ή μήμπως θα πηγαίνειw παντού με bodyguard?
Εκεί λοιπόν έχει να κάνει με την αγάπη, τη φιλία και κυρίως τη ψυχολογική κατάσταση του ζευγαριού.
Το πρόβλημα δημιουργείται όταν η έλξη των πειρασμών είναι μεγαλύτερη απ το δέσιμό σου με το άλλο άτομο.
Το παραπάνω φαινόμενο συμβαίνει κυρίως σε ανθρώπους πολύγαμους οι οποίοι εκ των πραγμάτων δένονται δύσκολα συναισθηματικά με άλλους και η δυσκολία αυτή αυξάνεται όσο αυξάνεται και ο επιθυμία για οργασμό(καθαρά σωματική ηδονή δηλαδή).
η επιθυμία για οργασμό/καθαρά σωματική ηδονή αντικαθιστά συχνά την αγάπη, κυρίως για τους πολύγαμους ξαναλέω, αλλά και για τα ζευγάρια που δε προσέχουν να έχουν ισορροπία σε αυτό τον τομέα. Αν δηλαδή η καθαρά σωματική ηδονή ήταν φωτιά και η αγάπη νερό.. καταλαβαίνεις τι συμβαίνει. Όταν είναι δυνατή η φωτιά το νερό εξατμίζεται ενώ στην αντίθετη περίπτωση το νερό σβήνει τη φωτιά.
Δυστυχώς η εσωτερική παρακμή την ανθρωπότητας οδηγεί
(και αυτό φαίνεται απο την αύξηση του σεξουαλικό εθισμού(σεξομανία) στον δυτικό κόσμο)
οδηγεί στην καταπάτηση της αγνότητας και, εκ τούτου, της αγάπης, η οποία σε λίγο καιρό θα είναι είδος υπο εξαφάνιση τόσο στους μεγάλους όσο και στα μικρά παιδιά. Και μετά θα ρθει η (πνευματική) συντέλεια του κόσμου. Χα..χα


quote:
ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΔΗΛ Η' ΜΑΛΛΟΝ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ??
Με ειλικρίνεια και συνοπτικότητα(παίρνω πίσω το λεπτομέρειες).
Τα υπόλοια στον εξωμολόγο.
quote:
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ..
Γιατί, Κωστάκη δεν τον λένε και τον Πρεντι???
quote:
ΟΧΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ..
Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΜΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΠΑΣΕΙ
ΜΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ...ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ
(ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο 'ΑΛΛΟΣ' ΠΟΛΥ ΓΕΡΟΔΕΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΠΡΑΩΤΑ )
Μετά το τρίτο δεξί κροσέ που την τρώω κ πέφτω εκτός μάχης πετάγετε μέσα απ τη νομίχλη ο Χρυσοχοίδης με αριστερό αεροθούμενο και δίνει την τελειωτική στον βιαστή.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 10/04/2010 20:48:56Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2010, 00:25:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
μα δεν καταλαβαινεις τι λεω ρε συ γιατρε..!!!!! γιατι το βλεπεις ετσι το θεμα του να βγαινεις με τον συντροφο σου κ οχι με ατομα του αντιθετου φιλου μονος σου..?? τι σου προσφαιρει το να το κανεις αυτο..?? κ ποιος σου ειπε πως εγω κ να βγω χωρις τον αρραβωνιαστικο μου κ να υπαρχει καποιος αντρας στην παρεα οτι εγω θα τον δω ερωτικα..?? για να αρραβωνιαστικα σημαινει πως ξερω πολυ καλα τι κανω κ τι θελω,κατι τετοιο δεν το κανεις ετσι απλα για να το κανεις κ αν δεν σε γεμιζει ο αλλος κ οσοι το κανουν σημαινει οτι δεν σκεφτονται το μετα..!!!!! κ να σου πω κ κατι τουλαχιστον εγω ειμαι αρραβωνιασμενη κατι που δυσκολα μπορουν να κανουν πολλοι γιατι κυκλωφορουν μονοι με παρεες,απο εδω κ απο εκει κ μυξοκλαιγονται οτι δεν υπαρχουν γυναικες/αντρες..το μονο που τους νοιαζει πλεον κ τα δυο φυλα ειναι πως να καλοπερνανε κ στα δυσκολα να γυρνουν την πλατη κ να μην ειναι αξιοι να τα αντιμετοπισουν παρα μονο με τις ψευτομαγκιες κ με το "ε! κ τι εγινε θα βρω αλλη/ο ποιος τον/την γαμα..αυτον/αυτην" γι'αυτο κ μενουν μπακουρια..κ σ'εναν αρραβωνα κ ενα γαμο δεν βγαινεις ξεμπαρκα μονος σου εξω κ γλεντας..ναι φαντασου ημουν μπροστα κ του την επεφταν φαντασου πισω μου τι κινησεις θα εκαναν,κ τον εμπιστευομαι κ με εμπιστευεται,αλλα γιατι να αφηνεις παραθυρακι να εισχωρησουν..???? οπως κανουν καποιοι παντρεμενοι που μου γυρνουν στα κλαμπακια κ στα μπουζουκια κ την πεφτουν στις πιτσιρικες..!! αν θελανε κατι τετοιο γιατι παντρευτηκαν τοοοοοοτε οι μαλακεεεεεες..???????? αν δεν σε γεμιζει καποιος αστον ησυχο να βρει αυτο που του αξιζει..!!!!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2010, 12:56:51  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
γιατι το βλεπεις ετσι το θεμα του να βγαινεις με τον συντροφο σου κ οχι με ατομα του αντιθετου φιλου μονος σου..?? τι σου προσφαιρει το να το κανεις αυτο..??
Μα ό,τι ακριβώς σου προσφέρει το να βγαίνεις με οποιαδήποτε άτομο!

quote:
κ ποιος σου ειπε πως εγω κ να βγω χωρις τον αρραβωνιαστικο μου κ να υπαρχει καποιος αντρας στην παρεα οτι εγω θα τον δω ερωτικα..??
Το θέμα είναι υπάρχει ή δεν υπάρχει εμπιστοσύνη τελικά?
quote:
για να αρραβωνιαστικα σημαινει πως ξερω πολυ καλα τι κανω κ τι θελω
Άρα(δεδομένου βέβαι και ότι ο αρραβώνας είναι στην αρχή του) η εμπιστοσύνη είναι απόλυτη.
quote:
κατι τετοιο δεν το κανεις ετσι απλα για να το κανεις κ αν δεν σε γεμιζει ο αλλος κ οσοι το κανουν σημαινει οτι δεν σκεφτονται το μετα..!!!!!
Εύγε, συμφωνώ.
quote:
κ να σου πω κ κατι τουλαχιστον εγω ειμαι αρραβωνιασμενη κατι που δυσκολα μπορουν να κανουν πολλοι γιατι κυκλωφορουν μονοι με παρεες,απο εδω κ απο εκει κ μυξοκλαιγονται οτι δεν υπαρχουν γυναικες/αντρες..το μονο που τους νοιαζει πλεον κ τα δυο φυλα ειναι πως να καλοπερνανε κ στα δυσκολα να γυρνουν την πλατη κ να μην ειναι αξιοι να τα αντιμετοπισουν παρα μονο με τις ψευτομαγκιες κ με το "ε! κ τι εγινε θα βρω αλλη/ο ποιος τον/την γαμα..αυτον/αυτην" γι'αυτο κ μενουν μπακουρια..
Ναι και συμφωνώ απόλυτα με τη στάση σου αν βέβαια έλαβες υπόψη σου όλα όσα έπρεπε να λάβεις υπόψη σου(γιατί αν δεν το έκανες αυτό όπως σωστά αναφέρεις θα ήσουν απερίσκεπτη).
quote:
κ σ'εναν αρραβωνα κ ενα γαμο δεν βγαινεις ξεμπαρκα μονος σου εξω κ γλεντας..
Σε έναν γάμο δεν είναι συνηθισμένο κάτι τετοιο. Ούτε βέβαια απαγορεύεται. Και πάλι αφορά την επικοινωνία μεταξύ των μελών της σχέσης.
quote:
ναι φαντασου ημουν μπροστα κ του την επεφταν φαντασου πισω μου τι κινησεις θα εκαναν,κ τον εμπιστευομαι κ με εμπιστευεται,αλλα γιατι να αφηνεις παραθυρακι να εισχωρησουν..????
Ακριβώς σε αυτό το σημείο μου φαίνεται ότι αντιφάσκεις. Και να τους αφήσεις ΕΣΥ ένα παραθυράκι θα χτυπήσουν πάνω στο δικο ΤΟΥ. Έτσι δεν είναι? Αυτό λέω. Και 100 παραθυράκια ΕΣΥ να αφήσεις θα χτυπήσουν στο ένα δικο ΤΟΥ. Θεωρητικά μιλώντας.

quote:
οπως κανουν καποιοι παντρεμενοι που μου γυρνουν στα κλαμπακια κ στα μπουζουκια κ την πεφτουν στις πιτσιρικες..!!
Ναι. αλλά εσύ εμπιστεύεσαι τον άνδρα σου. Αλλά εντάξει μη νομίζεις ότι και αυτοί που το κάνουν, το κάνουν πάνω στο 1ο χρόνο του γάμου. Το κάνουν αρκετά αργότερα η πλειοψηφία(νομίζω).


Τυχερέ Πρέντι είσαι Ιταλία.. είναι πολύ όμορφη τέτοια εποχή!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2010, 13:07:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
GOOD MORNING GUYS..

quote:
Και τι έχει αυτό να κάνει μαζί σου και μαζί του..? Λες άμα μείνει μόνος να το βιάσουν? Να αρχίσω να φοβάμαι και εγώ? CHARMED θα μένεις στο ένα μέτρο ε? Μην το παρακάνουμε κιόλας κ ξαφνικά βρεθώ αλυσοδεμένος σε ένα κρεβάτι με σένα και τις φίλες σου απο πάνω. Ή ακόμα χειρότερα.. μην βρεθώ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΑ αλυσοδεμένος σε ένα κρεβάτι με τις φίλες σου(αλλά μετά θα πώ ότι με βιάσετε).. μακριά μου 666!


ΕΓΩ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ..
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!999

quote:
quote:κ στο περιπτερο να πας κ εκει μπορει να συναντησεις τον πειρασμο,το θεμα ειναι εσυ τι επιλεγεις

Μα φυσικά μία είναι η σωστή επιλογή: να πηγαίνεις και στο περίπτερο με το ταίρι σου για να μην υποκύψεις ποτέ στο πειρασμό! Δε μπορώ παρά να συμφωνήσω.



Η' ΚΟΒΕΙΣ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΣΩΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ..
ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΥΠΟΚΥΨΕΙΣ
ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΑΝ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΠΕ Ο ΔΡ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΠΙΣΤΙΑΣ
ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΥΠΟΚΥΠΤΕΙΣ..ΚΡΙΜΑ..
ΑΡΑ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ..

quote:
Ε ναι έχεις να επιλέξεις ανάμεσα στο να πηγαίνεις παντού με το ταίρι σου
ή να πηδάς ανεξέλεγκτα απο δώ κ απο κει! Και πάλι δε μπορώ παρά να συμφωνήσω.

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΩΝΙΑ???
ΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ..
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ..

quote:
Ε ναι γιατί εκ των πραγμάτων δεν πρέπει να έχεις εμπιστοσύνη στον άλλο. Για ποιο λόγο να χρειάζεται να τον εμπιστεύεσαι αν μπορείς να τον ακολουθείς παντού και πάντα εφόσον το επιθυμείς? Έχεις βρεις τη συνταγή και αυτό φαίνεται απ' το αποτέλεσμα. Μηδενική απιστία.


ΚΑΙ ΓΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΠΙΣΤΙΑΣ ΤΙ ΡΩΤΑΜΕ???
"ΜΕ ΠΟΣΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΧΕΣ ΠΑΕΙ ΠΡΙΝ?"
"ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣΕΣ?"
ΚΑΙ ΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΟΥ ΠΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΙΣΤΟΣ
ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΡΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΣ
ΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ Ο ΙΔΙΟΣ
ΑΡΑ ΠΟΣΟ ΕΓΚΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΠΙΣΤΙΑΣ????

quote:
Σημαίνει ότι πρέπει να χωρίσεις αν δεn έχεις δεύτερη επιλογή ή να χωρίσεις και να βρεις τα αίτια που συνέβη το κακό και νατ αντιμετωπίσεις.

Αν δεν αντιμετωπίζονται αυτά τότε καλύτερα να χωρίσεις.



ΑΡΑ Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ..

quote:
Μια φίλη μου χώρισε το πιο τέλειο αγόρι του κόσμου με τον οποίο αγαπιόντουσαν ακριβώς για να έχει "πειρισσότερες εμπειρίες"

ΕΝΤΑΞΕΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΖΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΓΟΡΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΙΣΩΣ
ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΤΩΡΑ Η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΩ..ΧΑΧΑ
quote:
(αν θέλεις τη γνώμη μου το να χρησιμοποιεί ένα άτομο αυτή τη δικαιολογία σημαίνει είτε α)Δεν έχει αυτό που θέλει β)Έχει ψυχολογική διαστροφή

Α! DR +ΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ Β)

quote:
Πάντως ΕΧΕΙ να κάνει με το ότι δεν θα την επέλαγα για "κοπέλα της ζωής μου". Δηλαδή δεν ικανοποιούμε ο ένας τις προσδοκίες του άλλου και εκείνη προτιμά να έχει 100 ελαττώματα και να πληρώνουν οι άλλοι τα σπασμένα απο το να αλλάξει η ίδια. Εγώ δε θα μπορούσα ποτέ να είμαι με έναν άνθρωπο που συβιβάζεται με την μετριότητα του μέσου ανθρώπου. Ή σκοπεύεις στην τελειόητα ή κάνε τη χάρη σε όλου μας και αυτοκτώνα για μη χρειάζεται να διορθώνουμε τα συμπτόματα της απάθειάς σου. Εκεί έγγειται το βασικό πρόβλημα με το κορίτσι μου.

ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΕΛΛATΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΩΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΕΣ
+ΦΩΝΕΙΣ??

quote:
το θέμα είνα ότι επειδή παντού έχει πειρασμούς,
θα μείνεις κλεισμένος στο σπίτι σου?
ή μήμπως θα πηγαίνειw παντού με bodyguard?

ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΔΕΝ ΛΥΓΙΖΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ..

quote:
Με ειλικρίνεια και συνοπτικότητα(παίρνω πίσω το λεπτομέρειες).
Τα υπόλοια στον εξωμολόγο.

"ΔΡ ΣΕ ΑΠΑΤΗΣΑ"
ΚΑΙ ΣΥ ΤΙ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΣ..???
ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ..ΤΗ ΡΩΤΑΣ "ΓΙΑΤΙ?"?
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΤΗΝ ΕΔΙΩΧΝΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ..ΧΑΧΑΧΑ

quote:
γιατι το βλεπεις ετσι το θεμα του να βγαινεις με τον συντροφο σου κ οχι με ατομα του αντιθετου φιλου μονος σου..?? τι σου προσφαιρει το να το κανεις αυτο..??

ΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

quote:
ναι φαντασου ημουν μπροστα κ του την επεφταν φαντασου πισω μου τι κινησεις θα εκαναν,

ΣΗΚΩ ΚΑΙ ΠΛΑΚΩΣΕ ΤΕΣ ΣΤΟ ΞΥΛΟ...
ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ, ΑΥΤΕΣ ΠΑΛΙ..
ΕΛΑ ΑΣΤΙΕΥΟΜΑΙ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2010, 13:27:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
quote: ναι φαντασου ημουν μπροστα κ του την επεφταν φαντασου πισω μου τι κινησεις θα εκαναν,κ τον εμπιστευομαι κ με εμπιστευεται,αλλα γιατι να αφηνεις παραθυρακι να εισχωρησουν..????

Ακριβώς σε αυτό το σημείο μου φαίνεται ότι αντιφάσκεις. Και να τους αφήσεις ΕΣΥ ένα παραθυράκι θα χτυπήσουν πάνω στο δικο ΤΟΥ. Έτσι δεν είναι? Αυτό λέω. Και 100 παραθυράκια ΕΣΥ να αφήσεις θα χτυπήσουν στο ένα δικο ΤΟΥ. Θεωρητικά μιλώντας.



ΕΕΕ...
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΝΝΟΕΙ ΑΥΤΟ..
ΑΥΤΕΣ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝΕ ΣΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΡΗ ΩΡΑΙΑ??
ΑΡΑ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝΕ AYTO ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΧΑΝΤΕΡ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΓΙΑ
ΝΑ ΜΝ ΓΙΝΕΙ ΦΑΣΑΡΙΑ ΑΥΤΕΣ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ..
ΑΝ Η ΧΑΝΤΕΡ ΣΗΚΩΘΕΙ ΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙ (ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΗΝ
ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΤΙ???ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ???
ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΡΕΛΗ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΓΚΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΡΦΩΘΕΙΣ..)
ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ Η ΧΑΝΤΕΡ ΚΟΙΜΑΤΑΙ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ)
ΑΡΑ..ΑΦΗΣΕ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΝΟΙΧΤΟ..

Ο ΔΡ ΕΔΩ ΛΕΕΙ ΟΜΩΣ..
ΑΝ ΕΣΥ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ
ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΝΟΙΑΣΤΟΥΝ..ΚΑΙ ΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ HANTER ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ
ΑΠΑΤΗΣΕΙ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ..) ΤΟΤΕ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΥΤΟΣ Ο ΙΔΙΟΣ..

ΝΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΠΟΔΩΣΗ..

ΠΩΠΩ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΕΤΣΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???
ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΥΣΑ..

CHARMED


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2010, 15:00:08  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ..
..Όχι μέχρι να εφευρεθεί η.. " COUPLES SAFETY CAM! " Θα προσφέρει την δυνατότητα να ξέρεις ανα πάσα στιγμή πού βρίσκεται ο σύντροφός σου, τι κάνει, τι λέει και φυσικά θα μένει πάντα απαρατήρητη!
Βγαίνει και σε κουμπί για το μποξεράκι!
quote:
ΚΑΙ ΓΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΠΙΣΤΙΑΣ ΤΙ ΡΩΤΑΜΕ???
"ΜΕ ΠΟΣΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΧΕΣ ΠΑΕΙ ΠΡΙΝ?"
"ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣΕΣ?"
ΚΑΙ ΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΟΥ ΠΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΙΣΤΟΣ
ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΡΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΣ
ΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ Ο ΙΔΙΟΣ
ΑΡΑ ΠΟΣΟ ΕΓΚΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΠΙΣΤΙΑΣ????
ΧΑΧΑΧΑΧΑ θα πρέπει να γέλαγα μισή ώρα μέχρι να απαντήσω σε αυτό. Όχι βλακείες λέω δε γέλαγα-δύσκολα με κάνει κάτι να γελάσω.
Το ιστορικό απίστιας δουλεύει κατ'αυτό τον τρόπο
1)ΣΕ ΑΠΑΤΑΝΕ(σημείωσε ότι δεν είναι απαραίτητο η απάτη να είναι ..ολοκληρωμένη. Υπάρχουν πολλές "βαθμίδες" απάτης ανάλογα με το πόσο μακρια το πήγε η/ο θύτης.
2)ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ
3)ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ

Εντάξει σχολιάζοντας γενικά το μήνυμά σου-και τα πράγματα δηλαδή στα οποία συμφωνείς-κάποιες καταστάσεις είναι πιο "ρευστές" απ' ό,τι νομίζεις αλλά τώρα δεν είσαι σε θέση να το καταλάβεις. Η πολύ ρευστότητα όμως-όπως σωστά "εν-νόησες" κάνει κακό... Καλό είναι, θα λεγα ακόμα, να μην ανοίξει κάποιος το κουτί της Πανδώρας.. Που έχει να κάνει με το "κυνήγει" της καθαρά σωματικής ευχαρίστησης. Η διαστροφή είναι έξω απ' τη πόρτα κάθε ανθρώπου
και θα σου πώ και κάτι -μεταξύ μας- ίσως ο τρόπος που κάνουμε σεξ οι άνθρωποι να είναι καθαρά διαστροφικός και για αυτό οι σχέσεις μας και εν συνεχεία η κοινωνία μας να έχουν τόσα προβλήματα.
Εσύ Hanter έχει περάσει ποτέ τίποτα τέτοιο απ το μυαλό σου?

quote:
ΑΡΑ Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ..

Επειδή ο μέσος άνθρωπος -και εκ τούτου τα μέσα μέλη μιας σχέσης- είναι η προσωποποίηση
της νοητικής αχρηστίας και οκνηριας,
της έλλειψης παιδείας,
της ανυπαρξίας πραγματικής ωριμότητας
της υποκρισίας τόσο στους άλλους όσο και σ'εαυτόν.
και γενικά της καθαροαιμης Χαζομάρας
ΝΑΙ έχεις δίκαιο.
quote:
ΕΝΤΑΞΕΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΖΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΓΟΡΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΙΣΩΣ
ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΤΩΡΑ Η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΩ..ΧΑΧΑ
Εκείνη θέλει να π... την Αθήνα πατόκορφα λόγω απωθημένων. Το σεβομαι αυτό. Σεβομαι δηλαδή το ότι κάνει συνειδητά μία επιλογή και ξέρει ότι αυτή της η επιλογή πηγάζει απο κόμπλεξ.
Το σέβομαι απείρως περισσότερο απο αυτούς που δεν αποδέχονται το ότι ΕΙΝΑΙ ελαττωματικοί και για αυτό κάνουν τους πάντες γύρω τους δυστυχισμένους.
ΑΛΛΑ. Λέω αλλά..

Ώς προς το αγόρι το αποδέχεται η ίδια ότι είναι ό,τι καλύτερο θα μπορούσε να της τύχει.Εγώ απλά το επαληθεύω και σου μέταφέρω ατόφια τα λόγια της.

quote:
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΕΛΛATΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΩΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΕΣ
+ΦΩΝΕΙΣ??
Το ελάττωμα. Είναι ελάττωμα. Ή το πολεμάς ή ζεις με αυτό και κάνεις του εαυτού σου και των άλλων τη ζωή κόλαση.
Αν ένα ελάττωμα είναι αμελητέο
Τότε θα το ανεχτείς σαν μια μορφή "θυσίας"
Μέχρι να έρθει η ώρα του να διορθωθεί.
Δεν είσαι υποχρεωμένος να σου αρέσει.
Αλλα σε μία ΣΧΕΣΗ και όχι "σχέση" υποχρεωτικά αγαπάς το έταιρον ήμισυ.
quote:
ΔΡ ΣΕ ΑΠΑΤΗΣΑ"
ΚΑΙ ΣΥ ΤΙ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΣ..???
ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ..ΤΗ ΡΩΤΑΣ "ΓΙΑΤΙ?"?
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΤΗΝ ΕΔΙΩΧΝΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ..ΧΑΧΑΧΑ
Εξαρτάται απ' τις περιστάσεις.
Προσωπικά ίσως τη κρατούσα μέχρι να βρω κάποια άλλη.
Κάποια καλύτερη δηλαδή.
Αλλά δε μπορείς να ζητάς και περισσότερα απ' όσα έχεις να δώσεις.
quote:
ΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..
Θα συμφωνήσω!
quote:

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2010, 15:39:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
..Όχι μέχρι να εφευρεθεί η.. " COUPLES SAFETY CAM! " Θα προσφέρει την δυνατότητα να ξέρεις ανα πάσα στιγμή πού βρίσκεται ο σύντροφός σου, τι κάνει, τι λέει και φυσικά θα μένει πάντα απαρατήρητη!
Βγαίνει και σε κουμπί για το μποξεράκι!

XAXAXAXA!!! ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ..

quote:
ΧΑΧΑΧΑΧΑ θα πρέπει να γέλαγα μισή ώρα μέχρι να απαντήσω σε αυτό. Όχι βλακείες λέω δε γέλαγα-δύσκολα με κάνει κάτι να γελάσω.


ΧΑΧΑΧΧΑ!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ..
ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΝΘΡΩΠΟ..


quote:
Ώς προς το αγόρι το αποδέχεται η ίδια ότι είναι ό,τι καλύτερο θα μπορούσε να της τύχει.Εγώ απλά το επαληθεύω και σου μέταφέρω ατόφια τα λόγια της.

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΙ..

quote:
Εξαρτάται απ' τις περιστάσεις.
Προσωπικά ίσως τη κρατούσα μέχρι να βρω κάποια άλλη.
Κάποια καλύτερη δηλαδή.
Αλλά δε μπορείς να ζητάς και περισσότερα απ' όσα έχεις να δώσεις.


ΙΣΩΣ ΑΘΕΛΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΑΣΑ ΣΤΗΝ ΗΑΝΤΕΡ..

ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ
ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗ ΘΕΣ ΓΙΑ ΤΝ Α Η' Β ΛΟΓΟ
ΤΟΤΕ ΧΩΡΙΣΕ ΤΗΝ...
ΑΝ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ
ΤΙΜΗ ΟΥΤΕ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2010, 15:55:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ Ν' ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ..

ΣΩΣΤΗ???

CHARMED


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2010, 17:51:22  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ
ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗ ΘΕΣ ΓΙΑ ΤΝ Α Η' Β ΛΟΓΟ
ΤΟΤΕ ΧΩΡΙΣΕ ΤΗΝ...
Όλες οι κοπέλες αυτό λέτε και κατα βάση έχετε δίκαιο αλλά δεν είναι τόσο απλό. Γιατί άλλη μπορεί να βρεις και μετά απο ένα χρόνο(λέω τώρα) ένα χρόνο θα 'σαι μόνος σα το αγκούρι? Δε λέει.
Ενώ και την άλλη εκδικήσε με τον να την έχεις πρακτικά χεσμένη και μόνο για το..άλμα και περνάς ευχαριστα το χρόνο σου, και δινεις στον άλλο τη δυνατότητα να αλλάξη μυαλά(όχι βέβαια ότι θα αλλάξει).


"..The Matrix can't tell you who you are"
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 11/04/2010 17:54:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/04/2010, 00:08:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

οχι τα ειπες πολυ σωστα..οπως κ να φερθεις αφηνεις παραθυρακι οποτε αποφευγεις για να εχεις,που λενε..!!!!!!!! dr.δεν φασκω κ αντιφασκω,κανεις λαθος,εχεις δεν εχεις εμπιστοσυνη στον συντροφο σου,δεν παιζει κανενα ρολο στο αν θα την πεσει καποιος στον συντροφο σου..εμενα πιο πολλα μου προσφαιρει το να βγω με τον αντρα μου παρα με ξεμπαρκους αντρες που δεν τους ξερω ειτε αυτοι ερχοντουσαν στην παρεα κ τους εφερναν οι κολλητες μου,ειτε οχι,ενα αυτο,περναω κ μονο με τις κολλητες μου παρα πολυ καλα,κ οχι απλα καλα,δεν χρειαζομαστε κ αντρες για να περασουμε καλυτερα..αυτα τα ατομα με γεμιζουν,ο αντρας μου κ οι κολλητες μου,τωρα αν βγουμε αγορια κοριτσια που ειναι φιλοι μας πια η διαφορα το να ειναι κ ο συντροφος μου μαζι..?? δεν ειμαι μονη,ουτε ζω μονη,εχω τον συντροφο μου δεν ειμαι ξεμπαρκη να βγαινω μονη κ να διασκεδαζω,κ οπως ειπες ο αλλος ειναι ανθρωπος κ οχι μπαλακι που το πεταμε στον τοιχο κ ξαναγυριζει,γιατι κ αυτο ακομα ξεφευγει απ'την πορια καποια στιγμη κ δεν γινεται να γυριζει παντα σ'εσενα..!! οταν εισαι ελευθερος βγαινεις με οποιον γουσταρεις κ κανεις κ οτι γουσταρεις,γιατι εισαι μονο εσυ κ ο εαυτος σου..οταν εχεις εναν ανθρωπο ομως διπλα σου δεν κανεις οτι σου κατεβαινει αλλα κανεις μια κοινη πορεια μαζι του..κ ειδικα οταν σε συμπληρωνει σε οοοοοολα..!!!!! το αλλο που με ρωτησες δεν το πολυ καταλαβα με το θεμα αν μου εχει περασει απο το μυαλο οτι οι ανθρωποι πλεον κανουν σεξ μονο με διαστροφικους σκοπους,κοιτα αν καταλαβα καλα μαλλον,λεω μαλλον,ναι εχεις δικιο,γιατι εχει χαθει καθε αξια του ερωτισμου,της λατρειας κ του παθους για τον συντροφο με την αληθινη εννοια κ οχι με την διαστροφικη,πλεον το μονο που σκεφτονται ειναι πως θα γαμ..πως κ που θα γινει,κ με χυμα τροπο..ψεκαστε,σκουπιστε,τελειωσατε...!!!! κ ναι μου εδωσες πασα οπως ειπε η charmed κ μου απεδειξες για αλλη μια φορα ποοοοσο υπουλοι ειστε οι αντρες,πως δεν εχετε καμμια αξια κ αξιοπρεπεια μεσα σας(οι περισσοτεροι τουλαχιστον) κ κοτες κ βολεψακιδες,αν θες να εκδικηθεις κανε το ιδιο κ χωρισε την κ οχι να την εχεις για καβατζα μεχρι να βρεις αλλη,γιατι εκεινη ειχε την αξιοπρεπεια να ομολογησει την απιστια της ενω εσυ εισαι υπουλος,ψευτικος,παρτακιας κ βολεψιακιας..!!!! οποτε αυτο ειναι - δικο σου κ + δικο της μονο κ μονο της ηλικρινειας της..!! οσο για την φιλη σου που ηθελε να "ζησει την ζωη της" με το να γαμ..εδω κ εκει (περα του οτι δεν την ζεις ετσι την ζωη)ενω ηταν μ'εναν ανθρωπο κ τον χωρισε γι'αυτο το λογο περα του οτι οταν τ'ακουω αυτο φουντωνο απ'τα νευρα μου δεν θελω ουτε καν να το σχολιασω κ ολας,ειναι το παραδειγμα με το μπαλακι που σου ειπα παραπανω..!!! οτι με λιγα λογια ο αλλος δεν ειναι παιχνιδι που οταν μου ερθει το θυμαμαι κ αλλωτε το ξεχναω..!!!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/04/2010, 00:16:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ Ν' ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ..

ΣΩΣΤΗ???

CHARMED


σωστοτατηηηηηηηηηηηηηηηη..!!!!! αλλα αν δεν εκτιμας τον ιδιο σου τον εαυτο δεν εκτιμας ποοοτε τους αλλους αλλα ουτε κ την αγαπη τους..!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/04/2010, 21:16:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Όλες οι κοπέλες αυτό λέτε και κατα βάση έχετε δίκαιο αλλά δεν είναι τόσο απλό.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ???
ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΖΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΛΑΣΜΑ ΣΤΗ
ΓΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΗΘΙΚΗΣ ΤΟΥ ΑΞΙΑΣ...

quote:
Γιατί άλλη μπορεί να βρεις και μετά απο ένα χρόνο(λέω τώρα) ένα χρόνο θα 'σαι μόνος σα το αγκούρι? Δε λέει.

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ!!! ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΗΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ
ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΚΑΒΑΤΖΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΡΘΕΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ??
ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΑΓΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΡΘΕΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ..

quote:
Ενώ και την άλλη εκδικήσε με τον να την έχεις πρακτικά χεσμένη και μόνο για το..άλμα και περνάς ευχαριστα το χρόνο σου, και δινεις στον άλλο τη δυνατότητα να αλλάξη μυαλά(όχι βέβαια ότι θα αλλάξει).

...

quote:
κ ναι μου εδωσες πασα οπως ειπε η charmed κ μου απεδειξες για αλλη μια φορα ποοοοσο υπουλοι ειστε οι αντρες,πως δεν εχετε καμμια αξια κ αξιοπρεπεια μεσα σας(οι περισσοτεροι τουλαχιστον) κ κοτες κ βολεψακιδες,αν θες να εκδικηθεις κανε το ιδιο κ χωρισε την κ οχι να την εχεις για καβατζα μεχρι να βρεις αλλη,γιατι εκεινη ειχε την αξιοπρεπεια να ομολογησει την απιστια της ενω εσυ εισαι υπουλος,ψευτικος,παρτακιας κ βολεψιακιας..!!!! οποτε αυτο ειναι - δικο σου κ + δικο της μονο κ μονο της ηλικρινειας της..!!

ΝΑΙ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2010, 00:49:08  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλη hanter πρώτα απ' όλα συγχαρητήρια για το quote εύχομαι να τα 100στήσεις
Ό,τι βοήθεια θες σε τεχνικά ζητήματα πάντως εδώ είμαστε..

quote:
ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ Ν' ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ..
Θα συμφωνήσω με την πρώτη πρόταση. Ως προς τη δεύτερη δεν θα συμφωνήσω γιατι δεν θεωρώ ότι η εκτίμηση χρειάζεται προσπάθεια.


quote:
r.δεν φασκω κ αντιφασκω,κανεις λαθος,εχεις δεν εχεις εμπιστοσυνη στον συντροφο σου,δεν παιζει κανενα ρολο στο αν θα την πεσει καποιος στον συντροφο σου..
Ναι μα δεν είπα αυτό είπα ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗ ΠΕΣΕΙ ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ? Δηλαδή αν εσένα στη πέσει κάποιος θα τον πη....εις?? ή θα τον γράψεις στο γνωστό σημείο όπως κάνει ο κάθε σωστός σύντροφος?
Έτσι λοιπόν και ο σύντροφος σου δεν χρειάζεται την αστυνομία ηθικής(κάτι που επίσης θυμίζεις παλιές εποχές) παρά μόνο να χει ο ίδιος ηθική.
Εγώ δηλαδή δεν θα ήθελα να νιώθω ανασφάλεια κάθε φορά που το κορίτσι μου είναι έξω επειδή κάποιος θα της την πέσει.
Θεωρώ δηλαδή ότι με ένα άτομο με το οποίο έχω πραγματική αγάπη δεν θα 'πρεπε να μου εμπνέει καθόλου ανασφάλεια τέτοιου είδους.
Αλλά οκ μπορεί το άτομο να μην την εμπνέει αλλά εσύ η ίδια απλά να είσαι ιδιαίτερα ανασφαλής.
Οπότε πάω πάσο
μιας και συμφωνώ με την άποψη του "φύλαγε τα ρούχα σου για να χεις τα μισά"
Αλλά όταν εγώ βρώ κάποια που θα 'θέλω να έιμαι για πάντα μαζί της
πραγματικά δεν θα 'θελα να χρειαστεί να μου περάσει καν το παραπάνω γνωμικό απ' το μυαλό.
Αλλα ίσως να μην γίνεται και να μη σου περάσει απ' το μυαλο, τι να πω. Όταν θα είμαι στη θέση σου θα μάθω την αλήθεια.
quote:
εμενα πιο πολλα μου προσφαιρει το να βγω με τον αντρα μου παρα με ξεμπαρκους αντρες που δεν τους ξερω
Γιατί που δεν θα τους ξέρεις? Δεν έχεις φίλους άνδρες? Είχες ποτέ στη ζωή σου άνδρα κολλητό?

quote:
οχι τα ειπες πολυ σωστα..οπως κ να φερθεις αφηνεις παραθυρακι οποτε αποφευγεις για να εχεις,που λενε..!!!!!!!!
Στην εμπιστοσύνη είναι που δεν πρέπει να αφήσεις παραθυράκι σε όλα τα υπόλοιπα κάνε ό,τι θες. Κακώς βάζεις περιορίζεις τις παρέες σου καθώς και στον τρόπο διεκπερέωσης των δραστηριοτήτων σου για λόγους κάλυψης της -πιθανής- ανασφάλειας του άλλου για σένα. Και κακώς υφίστασαι και οτ αγόρι σου τους ίδιους περιορισμούς.
Βέβαια προφανώς για να επιλέγεις Χ παρέες και Χ τρόπο διασκέδασης και γενικά Χ εδώ και Χ κει, φαίνεται ότι σου είναι εύκολο να κάνεις τέτοιον τρόπο ζωής. Εμένα λόγου χάρη θα ήταν δύσκολο να μη μένω μόνος με άτομα του αντίθετου φύλου καθώς οι παρέες μου είναι κυρίως κορίτσια(αυτή τη στιγμή) και θα βαριόμουνα πάρα πολύ να βγαίνω μόνο με αγόρια και να λέμε τα γνωστά αγορίστικα πράγματα.
Γιατί είπες ότι βγαίνεις μόνη σου με τη παρέα σου η οποία αποτελείται όμως με κορίτσια. Εμένα όμως η παρέα μου είναι ΚΥΡΙΩΣ κορίτσια, επομένως αν ήθελα να βγω "μόνος" με τη παρέα αναγκαστηκα θα έβγαινα μόνος και με κορίτσια.

Το γεγονός ότι ίσως δεν έχεις καλούς, "κολλητούς" αν θες, φίλους αγόρια με βάζει σε σκέψεις.
Γιατί δε καταλαβαίνω γιατί μια φυσιολογική γυναίκα δε κάνει παρέα με αγόρια.

Γιατί να μην θέλει να κάνει παρεα με αγόρια και εννοω
σε πολύ στενώ φιλικό επίπεδο,
ανεξάρτητα με το αν αυτά είναι Αλεν ντελόν
ή κακασχημα.
Δεν παίζει κανένα ρόλο.
Γιατί να μην έχει καθόλου αγόρια φίλους δνε έιναι παράξενο?
Μήμπως φταίει η νοοτροπία της? Ο τρόπος που αντιλαμβάνεται το άλλο φύλο?

Εν συνεχεία, το γενονός ότι θεωρείς ότι κάθε θηλυκό ή κάθε αρσενικό είναι πιθανό να στοχεύει εσένα ή το αγόρι σου
με κάνει αφενός αναρωτιέμαι για την ποιοτητα των ανθρώπων με τους οποίους συναναστρέφεστε(μήμπως θα 'πρεπε απλά να αλλάξετε επιλογές?)
αλλά και με βάζει σε ακόμα μεγλαύτερη απορία.

Γιατί βέβαια διαφωνώ πλήρως με αυτή την "οπτική" του κόσμου
καθώς
ότι τα πάντα πρέπει να είναι "πονηρά" όταν άτομα του αντίθετου φίλου έχουν συναναστροφές
ότι τα πάντα για όλους γυρίζουν γύρω απ' το πώς θα "κουτοπώσουν" τον συνάνθρωπο.
Και η αντίληψη αυτή μου θυμίζει εποχές του 50', 60'
που θεωρούταν απαράδεκτο μια γυναίκα να κυκλοφορεί με έναν άνδρα
αφού μόνο ερωτικά θα μπορούσαν να βλέπουν ο ένας τον άλλον
βάσει την αντίληψη της εποχής.
Και όχι φυσικά τη σημερινή.

Στην εποχή μας είναι σαφώς οπισθοδρομικό να ενστερνίζεται κάποιος αυτή τη γνώμη
και χαζό φυσικά να πιστεύει οτι όλοι οι άνθρωποι έχουν ως μοναδικό πράγμα στον νού τους το σεξ
Όχι ότι πολλοί δεν το έχουν.
Πολλοί το έχουν.
Αλλά γιατί αυτοί να βρίσκονται καν στον κλειστό κύκλο κάποιου
ή μάλλον γιατί να φοβάσαι άτομα αυτού του κύκλου, του "πονηρού", μην επηρεάσουν τον
ηθικό κύκλο αγάπης, εσένα και του συντρόφου σου.
Μου φαίνεται παράξενο.

Εγώ ξέρω πολύ λίγα άτομα στον δικό μου "ανοιχτό" σχετικά κύκλο ανθρώπων
που θα την έπεφταν
στον/στην γκόμενο/α των φίλων τους.
Οι άνθρωποι που όντως είναι έτσι
θα τους χαρακτήριζα ανώριμους
και δεν είναι οι μοναδικοί άνθρωποι που υπάρχουν στον κόσμο για να συναναστραφεί κάποιος.

quote:
περναω κ μονο με τις κολλητες μου παρα πολυ καλα,κ οχι απλα καλα,δεν χρειαζομαστε κ αντρες για να περασουμε καλυτερα..αυτα τα ατομα με γεμιζουν,ο αντρας μου κ οι κολλητες μου,
Όταν βγαίνεις με τις κολλητές σου τον φέρνεις συχνά μαζί σου?
quote:
δεν ειμαι μονη,ουτε ζω μονη,εχω τον συντροφο μου δεν ειμαι ξεμπαρκη να βγαινω μονη κ να διασκεδαζω,
Είσαι νέα όμως. Και δεν μπορεί να μη πάει καποτε κάπου ο σύζυγός σου και να μένεις μόνη σου. Τι κάνεις τότε?
Κλειδώνεσαι σπίτι σου να μην μπουν μέσα οι πειρασμοί? Δεν θα πας για ένα καφέ, για ένα ποτό(ατασταλία), για ένα.. κλαμπ? μένεις μέσα?

quote:
οταν εισαι ελευθερος βγαινεις με οποιον γουσταρεις κ κανεις κ οτι γουσταρεις,γιατι εισαι μονο εσυ κ ο εαυτος σου..οταν εχεις εναν ανθρωπο ομως διπλα σου δεν κανεις οτι σου κατεβαινει αλλα κανεις μια κοινη πορεια μαζι του..κ ειδικα οταν σε συμπληρωνει σε οοοοοολα..!!!!!
..Αυτό δεν είναι αιτία για αστυνόμευση ειδικά αν συμμερίζεται αυτό που νιώθεις. Τέλος πάντων το είπα και παλιότερα. Απ' ό,τι καταλαβαίνω δεν είστε και ασφικτικοί ο ένας με τον άλλο οπότε οκ. Μεσότητα πάνω απ όλα.
quote:
το αλλο που με ρωτησες δεν το πολυ καταλαβα με το θεμα αν μου εχει περασει απο το μυαλο οτι οι ανθρωποι πλεον κανουν σεξ μονο με διαστροφικους σκοπους,κοιτα αν καταλαβα καλα μαλλον,λεω μαλλον,ναι εχεις δικιο,γιατι εχει χαθει καθε αξια του ερωτισμου,της λατρειας κ του παθους για τον συντροφο με την αληθινη εννοια κ οχι με την διαστροφικη,πλεον το μονο που σκεφτονται ειναι πως θα γαμ..πως κ που θα γινει,κ με χυμα
Ναι, σωστά κατάλαβες, αλλά ρωτάω αν με την διαστροφική χρήση του σεξ μπορεί να επηρεαστεί και την αγάπη μιας σχέσης καλής σαν την δική σου αρνητικά.
quote:
κ ναι μου εδωσες πασα οπως ειπε η charmed κ μου απεδειξες για αλλη μια φορα ποοοοσο υπουλοι ειστε οι αντρες,πως δεν εχετε καμμια αξια κ αξιοπρεπεια μεσα σας(οι περισσοτεροι τουλαχιστον)
Οι περισσότεροι που εσύ γνωρίζεις. Μάλλον δεν έψαχνες στα σωστά μέρη ή ακούς υπερβολές απο τις φίλες σου που ίσως δεν έκαναν κ πολύ κόπο στις επιλογές τους. Αν είχες άνδρες φίλους θα είχες την ευρύτερη και αληθινή εικόνα του πράγματος.
Θεωρώ πιθανό πάντως να είχες καλύτερη γνώμη για τους άνδρες αν είχες συνεχίσει στο σχολείο/πανεπιστήμειο και εκ τούτου ερχόσουν σε επαφή με περισσότερους ανθρώπους και διαφορετικούς μεταξύ τους.
quote:
κ ναι μου εδωσες πασα οπως ειπε η charmed κ μου απεδειξες για αλλη μια φορα ποοοοσο υπουλοι ειστε οι αντρες,πως δεν εχετε καμμια αξια κ αξιοπρεπεια μεσα σας(οι περισσοτεροι τουλαχιστον) κ κοτες κ βολεψακιδες,αν θες να εκδικηθεις κανε το ιδιο κ χωρισε την κ οχι να την εχεις για καβατζα μεχρι να βρεις αλλη,γιατι εκεινη ειχε την αξιοπρεπεια να ομολογησει την απιστια της ενω εσυ εισαι υπουλος,ψευτικος,παρτακιας κ βολεψιακιας..!!!!
Κοίτα δε γνωρίζεις την όοολη κατάσταση(ούτε η CHARMED) αλλά θα σας πώ πέντε πράγματα γιατί έχει παρεξηγηθεί και το κορίτσι και εγώ κ η σχέση μας.
Αυτό βέβαια οφείλεται και στο ότι είμαστε σε διαφορετική φάση κάθε φορά που γράφω. Δηλαδή μια μέρα θα χουμε πει δυό κουβέντες περισσότερες(Κ συμβαίνει συχνά αυτό) και θα ρθω εδώ κ θα την "θαψω" σε κάποια σχετική αναφορά.
Λοιπόν..
Πρώτα απ' όλα
το κορίτσι δεν με έχει κερατώσει. Απλά έχει κάνει μια μικρή ατασθαλία.
Για πολύ συγκεκριμένους λόγους συγχώρεσα τη συγκεκριμένη ατασθαλία δεδομένου ότι δεν ήταν και κάτι το ιδιαίτερο και μάλιστα το είχα προβλέψει.
Λόγω περίεργων ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΩΝ η σχέση μας δεν είναι η καλύτερη που θα μπορούσε να είναι.
Αλλα και η ίδια δεν θα 'λεγα ότι έχει και ιδαίτερη κατανόηση σε θέματα σχέσεων.
Και αυτή η έλλειψη κατανόησής της για πολλά θέματα -και για τον εαυτό της τον ίδιο- έχει πολλές αρνητικές και βασανιστικές επιπτώσεις πάνω μου.
Τώρα ως προς το θέμα του χωρισμού:
quote:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ???
ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΖΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΛΑΣΜΑ ΣΤΗ
ΓΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΗΘΙΚΗΣ ΤΟΥ ΑΞΙΑΣ...
Κάποιοι δεν κάνουν. Οι περισσότεροι κάνουν. Όχι απαραίτητα κάτι μεγάλο αλλά κάνουν.
quote:
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ!!! ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΗΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ
ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΚΑΒΑΤΖΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΡΘΕΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ??
ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΑΓΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΡΘΕΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ..
Εννοείται ότι δεν θα το έκανε και ακριβώς αυτό είναι που ζηλεύουμε οι άνδρες στις γυναίκες και ένας απ' τους λόγους που τις χαρακτηρίζουμε με ευκολία που...., άκαρδες και πολλά άλλα, γιατί σας είναι πολύ πιο εύκολο τόσο να βρείτε ταίρι όσο και να χωρίσετε ένα.

Γιατί όμως συμβαίνει αυτό.
Το γιατί είνα πιο εύκολο να βρείτε τάιρι είναι νομίζω ευνόητο. Γιατί είστε τα θηράματα, γύρω σας κυκλοφορούνε πολλοί ωραίοι άνδρες φουλ με ορμές και διάθεση να ικανοποιήσουν όλα τα χούγια σας.

Απο αυτή σας την ευκολία να βρείτε ταίρι
(αναφέρομαι βέβαια στις κοπέλες που έχουν τουλάχιστον την μέση ομορφιά γιατι οι άσχημες είναι πολύ δύσκολο ίσως και περισσότεορ απο έναν άνδρα)
πηγάζει και η ευκολία σας να χωρίζετε.

Γιατί αν σκεφτόσασταν όπως εμείς
Δηλαδή ότι αφού χωρίσετε αν οι ίδιες δεν κάνετε κάτι
να καταφέρετε δηλαδή να πλησιάσετε κάποιον,
να κάνετε καλή εντύπωση(και κυρίως πρώτη εντύπωση),
να πάτε το πράγμα στο άλλο επίπεδο,
να αναγνωριστείτε στα μάτια του σε όλα τα επίπεδα(επαγγελαμτικά, σεξουαλικά κλπ)
να κερδίσετε το "κρεβάτι" σας μαζί του
τέλος να κερδίσετε την καρδιά του

Αν εσείς έπρεπε να σκεφτείτε όλα τα παραπάνω πριν χωρίσετε κάποιον θα το σκεφτόσασταν όχι μία αλλά 10 φορές πριν χωρίσετε.
Εμείς είμαστε πολύ πιο εύκολοι στο να σε όλους τους παραπάνω τομείς(αν πλησιαζόμασταν απο ένα κορίτσι)
εκτός απο το τελευταίο.

Αυτός λοιπόν είναι ο ένας λόγος που χωρίζετε πιο εύκολα απο εμάς.

Ο άνδρας ξέρει πολύ καλά ότι αν δεν κάνει αυτός κάτι.
Θα μείνει μόνος επ' άπειρον.
Εσείς ξέρετε ότι αν δεν κάνετε τίποτα.
Αρκεί μια βόλτα σε ένα μπάρ, μια καφετέρια, ένα θέατρο ακόμα,
και όλο και κάποιος καλόκαρδος ομορφούλης στερημένος θα βρεθεί που θα σας πλησιάσει
ή κάποιος γκόμενος πηδήκουλας
ή και κάποιος σοβαρός άνθρωπος.


Ο δεύτερος λόγος είναι γιατί δεν σας πειράζει τόσο όσο εμάς η στέρηση.

Ας είχατε τη δικιά μας τεστοστερόνη θα σας πονούσε πάρα πολύ να μείνετε για καιρό πολύ μόνοι.
Και όχι ότι δε σας πονάει.
Αλλά αν εσάς σας πονάει μία.
Εμάς το διπλάσιο, τριπλάσιο, τετραπλάσιο ανάλογα με το καιρό της στέρησης πονά εμάς.


Εγώ δεν έχω σημαντικό λόγο να τη χωρήσω την δικιά μου. Αλλά για κάποια αρκετά καλύτερη ίσως να τη χώριζα.
Γενικα βέβαια ακόμα και αν ένα άτομο σου κάνει κάτι πολύ άσχημο σε κάποια φάση της σχέσης(εμένα δεν μου χει κάνει κάτι πολύ άσχημο αλλά πολλά μικρά) είναι δύσκολο αν έχεις περάσει πολλά μαζί του και έχεις θυσιάσει και πολύ υπομονή και πολύ κόπο για να διορθώσεις αυτό το άτομο να το χωρίσεις.

Θα τα πούμε άυριο παιδάκια.
Γειας σας.


"..The Matrix can't tell you who you are"
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2010, 17:32:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
γεια σαααααααας..!!! αστα να πανε μου την εχει δωσει μ'αυτα τα "quote"..!!!!! λοιπον:τον αντρα μου τον εμπιστευομαι κ με εμπιστευεται,κ ουτε ο ενας παιζει να κανει κατι ουτε ο αλλος,ενα αυτο,δευτερον οχι δεν τον περνω παντα μαζι μου οταν θα βγω με τις κολλητες μου γιατι το πρωι δουλευει,ενω εγω οχι,κ με τις κολλητες μου βγαινουμε μια στις τοσες κ κυριως πρωι γιατι μετα δουλευουν το μεσημερι,ο αντρας μου κ εκεινος θα δει τους φιλους του μια στις τοσες κ θα ερθουν σπιτι μας να κατσουν τα απογευματα γιατι κ εκεινος ειναι κουρασμενος απ'την δουλεια κ βαριεται να βγει εξω..αλλα κ να βγει θα παρω κ εγω τις κολλητες μου κ θα βγω σε περιπτωσει που θελησει να βγει μονος με τους φιλους του..!!! ειμαστε σπιτογατοι κ δεν θελουμε να βγαινουμε συνεχεια εξω,ας πουμε για μια εβδομαδα το παρακαναμε κ μας κουρασε,θελαμε να αραξουμε σπιτι μας κ να μην δουμε για καποιες μερες κανεναν,τα εχουμε βαρεθει τα πολλα εξω..τριτον εκανα παρεα με αγορια κ ειχα πολλες παρεες παλιοτερα αλλα οι κολλητες μου ηταν οι στανταρ,εχω αγορι κολλητο που ειμαστε 13 χρονια φιλοι..!!! κ πραγματικα απο αυτα που λεγανε για τα κοριτσια κ που σκεφτοντουσαν στις παρεες αγοριων οχι απλα ηθελα να τους χτυπησω αλλα τεσπα..!!! η διαστροφη συνηθως δεν υπαρχει σ'ενα ζευγαρι που ειναι χρονια μαζι η' κ μηνες,υπαρχει περισσοτερο σε ατομα που ειναι ελευθερα κ κανουν οτι θελουν κ οσες φορες θελουν με διαφορετικους συντροφους παντα,αλλοτε κανει καλο κ αλλοτε κακο,ειναι αναλογα την περιπτωση,γιατι αλλο ειναι να ποθεις κ να θες τον συντροφο σου κ αλλο να το κανεις απλα για να το κανεις,το σεξ,κ ο ερωτας ειναι μια στιγμη που ενωνει ενα ζευγαρι διαφορετικα αν ομως το κανεις διαστροφικα τις περισσοτερες κανει κακο..!!!! κοιτα εγω κ να υπαρχει ενα αγορι στην παρεα δεν παιζει να τον δω ερωτικα,φιλικα τους βλεπω ολους,διαχωριζω το ποιος μου αρεσει κ αγαπαω κ ειμαι μαζι του,στην περιπτωση μου λοιπον δεν μπορω αλλα κ δεν θελω να δω καποιον καπως αλλιως,γιατι με αναπληρωνει ο αντρας μου,μου ειναι τελειως αδιαφορο κ δεν υπαρχουν καν οι υπολοιποι αντρες στο ερωτικο σταδιο..!!!! μονο φιλικα τους βλεπω κ τπτ αλλο..!!! ενω οι αλλοι παραδειγμα αυτος που καναμε ολοι μαζι παρεα απο την ταξη κ ενω ηξερε οτι ειμαι αρραβωνιασμενη εκεινος ξαφνικα κ στο ξεμπαρκο μου ειπε οτι με γουσταρει,εεελεος δηλ..κ που το ειπε τι περιμενε δηλ.οτι θα αφηνα τον αντρα μου επειδη μου το ειπε..?? χεστηκα κ εγω αν του αρεσω ας το κραταγε για τον εαυτο του..!!! ποιος του ειπε οτι μ'ενδιεφεραι να το ξερω,κ με πιο δικαιωμα οταν εγω δεν εχω δειξη κατι αλλο περα απο το φιλικο να με δει ετσι..?????? οσο για το παραδειγμα με την κοπελα σου ηταν καθαρα με βασει αυτα που ειπες για την καβατζα,κ οτι εσεις υποτιθεται οτι εχετε αξιοπρεπεια ενω η γυναικες ειναι που..γιατι ειναι που..επειδη ειναι ντομπρες κ δεν κοροιδευουν κ να νομιζεται οτι ολα ειναι καλα..??? σε πληρωφορω οτι πιο ντομπρο ειναι αν κανει κατι τετοιο κ να σε αφησει παρα να σε κοροιδευει..ενω εσεις κοροιδευεται κ αυτο ειναι πουτανια οποτε πιο που..ειναι οι αντρες παρα οι γυναικες..οταν θελετε ηλικρινεια κ να μην σας κοροιδευουν αυτο κ πρεπει να κανετε κ εσεις κ οχι την ντομπροσυνη να την λετε πουτανια..!! πρεπει να μαθετε να σκεφτεσται λιγο κ οχι οτι σας κατεβαινει,κ στο σεξ ακομα που μπορει να κανεις με διαφορετικους συντροφους δεν εχεις το δικαιωμα να πεις οτι οποια γυναικα το κανει ειναι που..ενω ο αντρας δεν ειναι,γιατι κ ο αντρας για να βρει κ να το κανει γυναικα θα βρει να το κανει κ οχι αντρα,οποτε ειναι το ιδιο κ το αυτο..αρα ουσιαστικα κ εσεις που..ειστε..!! οποτε μην κρινετε για να μην κριθιτε..!!!! κ σιγουρα περισσοτερα - εχετε εσεις παρα εμεις..!!!! οποτε δεν υπαρχει λογος για κοντρα αναμμεσα στα δυο φυλα γιατι οτι κανετε οι περισσοτεροι αντρες κανουν κ οι περισσοτερες γυναικες γι'αυτο οταν τις κρινετε ξεφτυλιζεται τους ιδιους σας τους εαυτους..!!!!!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2010, 21:16:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΠΩ ΡΕ..ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΠΙΣΤΗ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΜΝΜ ΣΑΣ..

quote:
Εγώ δηλαδή δεν θα ήθελα να νιώθω ανασφάλεια κάθε φορά που το κορίτσι μου είναι έξω επειδή κάποιος θα της την πέσει.


ΤΟΤΕ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙΣ ΑΝ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΕΞΩ ΝΙΩΘΕΙ
ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΣΕΙ..

quote:
Εμένα λόγου χάρη θα ήταν δύσκολο να μη μένω μόνος με άτομα του αντίθετου φύλου καθώς οι παρέες μου είναι κυρίως κορίτσια(αυτή τη στιγμή) και θα βαριόμουνα πάρα πολύ να βγαίνω μόνο με αγόρια και να λέμε τα γνωστά αγορίστικα πράγματα.

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΑΓΟΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΜΕΕΕΕΕ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ..

quote:
Το γεγονός ότι ίσως δεν έχεις καλούς, "κολλητούς" αν θες, φίλους αγόρια με βάζει σε σκέψεις.
Γιατί δε καταλαβαίνω γιατί μια φυσιολογική γυναίκα δε κάνει παρέα με αγόρια.

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΟΠΟΤΕ ΜΝ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ..
ΚΑΙ ΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΕΙ
"Ω ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΒΓΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΓΟΡΙΑ"
ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ??ΧΑΧΑΧΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..

quote:
Όταν βγαίνεις με τις κολλητές σου τον φέρνεις συχνά μαζί σου?


ΧΑΧΑΧΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ...
Α ΡΕ ΓΙΑΤΡΕ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ..

quote:
Κοίτα δε γνωρίζεις την όοολη κατάσταση(ούτε η CHARMED) αλλά θα σας πώ πέντε πράγματα γιατί έχει παρεξηγηθεί και το κορίτσι και εγώ κ η σχέση μας.
Αυτό βέβαια οφείλεται και στο ότι είμαστε σε διαφορετική φάση κάθε φορά που γράφω. Δηλαδή μια μέρα θα χουμε πει δυό κουβέντες περισσότερες(Κ συμβαίνει συχνά αυτό) και θα ρθω εδώ κ θα την "θαψω" σε κάποια σχετική αναφορά.

ΓΙΑΤΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΜΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ
ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ
ΑΝΤΙΔΡΟΥΝ ΕΤΣΙ (ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ..)

quote:
Πρώτα απ' όλα
το κορίτσι δεν με έχει κερατώσει. Απλά έχει κάνει μια μικρή ατασθαλία.

ΓΛΥΚΙΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΥΠΟΘΗΚΕ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΑΝΤΕΡ

quote:
Και αυτή η έλλειψη κατανόησής της για πολλά θέματα -και για τον εαυτό της τον ίδιο- έχει πολλές αρνητικές και βασανιστικές επιπτώσεις πάνω μου.

ΑΠΑΝΩ ΤΗΣ???
ΜΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΤΕ ΤΟ ΛΙΓΟ..

quote:
Εννοείται ότι δεν θα το έκανε και ακριβώς αυτό είναι που ζηλεύουμε οι άνδρες στις γυναίκες και ένας απ' τους λόγους που τις χαρακτηρίζουμε με ευκολία που...., άκαρδες και πολλά άλλα, γιατί σας είναι πολύ πιο εύκολο τόσο να βρείτε ταίρι όσο και να χωρίσετε ένα.


ΜΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ..ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ
ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΑΣΕ ΝΑ
ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΝ ΕΤΣΙ..
ΑΑΑ!!! ΚΑΙ ΑΚΑΡΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ
ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΦΥΣΙΚΑ ΠΩΣ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ
ΚΑΝΕΝΑΣ ... ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΙΣΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ..

quote:
(αναφέρομαι βέβαια στις κοπέλες που έχουν τουλάχιστον την μέση ομορφιά γιατι οι άσχημες είναι πολύ δύσκολο ίσως και περισσότεορ απο έναν άνδρα)


ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΛΟΥΣΙΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΟΥΣ..
ΓΙΑΤΙ??? ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙ ΑΛΛΑ ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΓΛΥΚΑ
ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΟΡΦΩΜΕΝΕΣ ΑΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΕΣ
ΑΡΑ ΘΑ ΣΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΜΕ ΕΥΚΟΛΙΑ..
Η ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕΙΣ
ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ Η ΙΤΑΛΙΑ..
ΑΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΙΟΝ ΤΟΥ..

quote:
πηγάζει και η ευκολία σας να χωρίζετε.

ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΙΚΑΡΙΣΗ ΦΙΛΟΥ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ
ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΔΕΘΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΕΙΣΑΙ...ΚΛΠ

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2010, 21:30:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΑΝΤΕ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ΕΓΩΩΩ....

GAARA ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΣΟΥ ΛΕΙΠΩ..
ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΒΡΕ!!!!!

ΑΝΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΙΔΙΑ !!!!!

ΥΓ ΔΡ ΣΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΕΕ???ΧΑΧΑΧΑΧΑ

CHARMED3

Edited by - CHARMED3 on 13/04/2010 21:34:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2010, 21:50:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΜΟΥ ΧΕΧΕΧΕ

CHARMED3

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2010, 23:40:17  Εμφάνιση Προφίλ
Βαριέμαι να σας απαντήσω.. πραγματικά.. πρέπει να γίνε κάτι..
quote:
οποτε δεν υπαρχει λογος για κοντρα αναμμεσα στα δυο φυλα γιατι οτι κανετε οι περισσοτεροι αντρες κανουν κ οι περισσοτερες γυναικες γι'αυτο οταν τις κρινετε ξεφτυλιζεται τους ιδιους σας τους εαυτους..!!!!!!
..και το ανάποδο. Συμφωνούμε απόλυτα!(στην πρόταση αυτή)
quote:
ΤΟΤΕ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙΣ ΑΝ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΕΞΩ ΝΙΩΘΕΙ
ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΣΕΙ..

Δεν φταίω εγώ για το τι νιώθει ή δε νιώθει. Ό,τι μπορώ κάνω. Καλή η παρατήρησή σου.

quote:
"Ω ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΒΓΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΓΟΡΙΑ"
ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ??ΧΑΧΑΧΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..
Αν κάνει παρέα μόνο με αγόρια θα το θεωρήσω παράξενο.
quote:

ΓΛΥΚΙΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΥΠΟΘΗΚΕ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΑΝΤΕΡ
ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ?
Αχεμ.. Ναι το ξέρω ότι δεν ειπώθηκε αλλά ήθελα να καλύψω το ενδεχόμενο της "υπόθεσης", γιατί όταν ακούει ο "κόσμος" χαλαρή σχέση κλπ καταλαβαίνεις το μυαλό μπορεί να πάει αλλού..
quote:
ΜΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ..ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ
ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΑΣΕ ΝΑ
ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΝ ΕΤΣΙ..
Για να "αναγκαστείς" σε μια σχέση πρέπει να συμβεί κάτι πολύ ακραίο.
quote:
ΑΑΑ!!! ΚΑΙ ΑΚΑΡΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ
ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΦΥΣΙΚΑ ΠΩΣ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ
ΚΑΝΕΝΑΣ ... ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΙΣΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ..
Το ίδιο που είπα πριν...

quote:
ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΛΟΥΣΙΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΟΥΣ..
ΓΙΑΤΙ??? ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙ ΑΛΛΑ ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΓΛΥΚΑ
ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΟΡΦΩΜΕΝΕΣ ΑΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΕΣ
ΑΡΑ ΘΑ ΣΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΜΕ ΕΥΚΟΛΙΑ..
Καλά οι γέροι και πολύ τους είναι μια άσχημη.
quote:
Η ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕΙΣ
ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ Η ΙΤΑΛΙΑ..
ΑΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΙΟΝ ΤΟΥ..
Χάντερ ποια είναι η αγαπημένη σου πόλη?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2010, 09:29:05  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
φιλοι μου καλοι, καλοι μου φιλοι γεια σας!


επεστρεψα λοιπον απο το συντομο επαγγελματικο ταξιδι! Η Ιταλια, κλασικα υπεροχη, η Αυστρια ακομα περισσοτερο.

Το Βερολινο ομως, ηταν το αποκορυφωμα


θα διαβασω αργοτερα τα μηνυματα που "εχασα" για να μπω στο κλιμα ξανα


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2010, 17:16:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
αααχαχααχαχαχαχαχαχα..!! η χαβαη..!!! αααχαχαχαχαχαχαχα..!! εγω ανηκω στο "ομορφη κ εξυπνη" φιλε μου γιατρε..!! καλως ορισες πρεντι..!!!! δεν μας επερνες κ εμας μαζιιιιι..???

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2010, 17:34:05  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Αυτη τη φορα ηταν για ενα γρηγορο και βιαστικο ταξιδι αστραπη. Να φανταστεις δεν προλαβαμε να ξεκουραστουμε με το πατερα μου. Οδηγησαμε 2.000 χλμ, να προλαβουμε να φτασουμε στο Βερολινο. την αλλη φορα που θα εχω συνοδεια, αμα θελεις, κανονιζουμε να ερθεις, ή αμα ενδιαφερεσαι για οτιδηποτε (εκδρομες, εισιτηρια, ταξιδια, το γαμηλιο) στη διαθεση σου. Η προσφορα ισχυει για ολη τη παρεα


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2010, 19:41:31  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
η Charmed πηγε Θεσσαλονικη εκδρομη με το school ή για κατι αλλο?


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2010, 09:44:48  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλημερα σας


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2010, 20:48:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ?

ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΝΑ ΛΥΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΝΙΣΩΣΗ???

quote:
Η προσφορα ισχυει για ολη τη παρεα

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΣΑΝ ΦΡΑΝΣΙΣΚΟ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΓΕΦΥΡΑ..
ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ??? ΧΑΧΑΧΑ

quote:
η Charmed πηγε Θεσσαλονικη εκδρομη με το school ή για κατι αλλο?

ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΗΓΑ..
ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ..ΔΝ ΞΑΝΑΠΑΩ..
ΟΚ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ TΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΩΩ..
ΟΧΙ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ..ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΔΝ ΘΕΛΩ..


quote:
ή αμα ενδιαφερεσαι για οτιδηποτε (εκδρομες, εισιτηρια, ταξιδια, το γαμηλιο) στη διαθεση σου. Η προσφορα ισχυει για ολη τη παρεα

ΑΝΤΕ ΤΥΧΕΡΕ ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΙ ΠΕΛΑΤΕΣ..ΧΕΧΕ
ΑΝΤΕ HANTER ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΑ ΑΡΓΥΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΥΦΗ ΧΑΧΑΧΑ

CHARMED3

Edited by - CHARMED3 on 15/04/2010 20:49:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2010, 00:20:50  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
αααχαχααχαχαχαχαχαχα..!! η χαβαη..!!!
Γαμώτο.. κ η αγαπημένη σου πρωτεύουσα?
quote:

ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΝΑ ΛΥΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΝΙΣΩΣΗ???
Για βρες μου αυτό:
Έχουμε ένα προϊόν που έχει ευθεία καμπύλη ζήτησης (ας πούμε ότι αυτό λέγεται AGAIN..) και για τιμή P=20 έχουμε Q=60 (Ισχύει ο τύπος Q=a+bP που Q=Quantity, P=Price) και για τιμή P=10 έχουμε Q=80.
1)Βρες την εξίσωση ζήτησης του προϊόντος
2).. είναι αργά και δεν έχεις τις κατάλληλες γνώσεις για να σου βάλω κάτι πραγματικά δύσκολο οπότε το αφήνω μέχρι να σκεφτώ κάτι που να χωράει στις γνώσεις σου.
Βάλε καμία εξίσωση έτσι για να δω τι πουλιά πιάνω..
quote:
Το Βερολινο ομως, ηταν το αποκορυφωμα
Πιο ωραίπ απ' την Ιταλία?

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 16/04/2010 00:21:59Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2010, 08:21:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΣΑΝ ΦΡΑΝΣΙΣΚΟ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΓΕΦΥΡΑ..
ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ??? ΧΑΧΑΧΑ

τωρα που καταργηθηκε η Βιζα... παμε οποτε θες


quote:
ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΗΓΑ..
ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ..ΔΝ ΞΑΝΑΠΑΩ..
ΟΚ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ TΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΩΩ..
ΟΧΙ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ..ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΔΝ ΘΕΛΩ..

Οντως... δεν ειναι ωραιο να επισκεπτεσαι μια πολη μονο και μονο για να πας σε Νοσοκομεια!

quote:

ΑΝΤΕ ΤΥΧΕΡΕ ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΙ ΠΕΛΑΤΕΣ..ΧΕΧΕ
ΑΝΤΕ HANTER ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΑ ΑΡΓΥΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΥΦΗ ΧΑΧΑΧΑ


Μπορει οι αννθρωποι να εχουν ηδη δικο τους τουριστικο πρακτορα... απλα ειπα και εγω οτι μπορω να κανω προσφορα αμα και οταν θελησουν... ειπα να δοκιμασω...


quote:
Πιο ωραίπ απ' την Ιταλία?

ειναι πολυ γενικευμενο να πεις "το Βερολινο πιο ωραιο απο την Ιταλια"... καθως η Ιταλια ειναι μια χωρα, το Βερολινο μια πολη (ασχετος που ειναι και απο μονο του ενα ομοσπονδο κρατιδιο).

Η Ιταλια εχει ωραιες περιοχες, που μοιαζουν αρκετα με την Ελλαδα (τουλαχιστο μεχρι την Αγκωνα). Οσο πας πιο βορεια, αλλαζει το σκηνικο!

Στο Τυρολο για παραδειγμα (συνορα με Αυστρια) ειναι εξαιρετικα! ειδικα εσενα που σου αρεσουν οι ορεινες περιοχες, θα θελησεις να εγκατασταθεις μονιμα!

Το Βερολινο να φαντασεις, σαν μεγεθος, ειναι 3 φορες η Αθηνα... αλλα εχει μονο 3,5 εκατομμυρια κατοικους (ολο η μετροπολιτικη περιοχη σχεδον 5 εκατομμυρια) ΑΛΛΑ ειναι τοσο αραιοκατοικημενη! εχει γυρω και μεσα στη πολη πανω απο 7 πάρκα-δαση, στο μεγεθος του Σεντραλ Παρκ της Νεας Υορκης!!!

Ο κεντρικος οδικος αξονας της πολης ειναι μια ευθεια 40 χιλιομετρων !!!!!!


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2010, 13:36:13  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ειναι πολυ γενικευμενο να πεις "το Βερολινο πιο ωραιο απο την Ιταλια"... καθως η Ιταλια ειναι μια χωρα, το Βερολινο μια πολη (ασχετος που ειναι και απο μονο του ενα ομοσπονδο κρατιδιο).

Η Ιταλια εχει ωραιες περιοχες, που μοιαζουν αρκετα με την Ελλαδα (τουλαχιστο μεχρι την Αγκωνα). Οσο πας πιο βορεια, αλλαζει το σκηνικο!


Ναι απλά έλαβα υπόψη μου ότι διέσχισες όλη την Ιταλία και αναρωτιόμουν αν απ' όλο αυτο που είδες σ'άρεσε μετά περισσότερο το Βερολίνο!χαχα
quote:
Στο Τυρολο για παραδειγμα (συνορα με Αυστρια) ειναι εξαιρετικα! ειδικα εσενα που σου αρεσουν οι ορεινες περιοχες, θα θελησεις να εγκατασταθεις μονιμα!
Το χω σκεφτεί Αν κάποτε μάθω Ιταλικά ποιος ξέρει..

quote:
Η Ιταλια εχει ωραιες περιοχες, που μοιαζουν αρκετα με την Ελλαδα (τουλαχιστο μεχρι την Αγκωνα).
Ε ναι γιατί με το πλοίο είναι όλο θάλασσα ως εκεί
Στη χώρα μας ακόμα και η φύση είναι σε αναρχία, στην Ιταλία βλέπεις τις μαργαρίτες με τις μαργαρίτες, τα πεύκα με τα πεύκα, το γρασίδι με το γρασίδι.. εδώ είναι όλα άνω κάτω
Όχι εντάξει έχει πολύ ωραία μέρη η Ελλάδα...

quote:
Το Βερολινο να φαντασεις, σαν μεγεθος, ειναι 3 φορες η Αθηνα... αλλα εχει μονο 3,5 εκατομμυρια κατοικους (ολο η μετροπολιτικη περιοχη σχεδον 5 εκατομμυρια) ΑΛΛΑ ειναι τοσο αραιοκατοικημενη! εχει γυρω και μεσα στη πολη πανω απο 7 πάρκα-δαση, στο μεγεθος του Σεντραλ Παρκ της Νεας Υορκης!!!

Ο κεντρικος οδικος αξονας της πολης ειναι μια ευθεια 40 χιλιομετρων !!!!!!


Μια χαρά τη βγάζουν οι γερμναοί.. ούτε κίνηση ούτε τίποτα..

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 16/04/2010 13:38:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2010, 14:56:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ειναι πολυ γενικευμενο να πεις "το Βερολινο πιο ωραιο απο την Ιταλια"... καθως η Ιταλια ειναι μια χωρα, το Βερολινο μια πολη (ασχετος που ειναι και απο μονο του ενα ομοσπονδο κρατιδιο).

Η Ιταλια εχει ωραιες περιοχες, που μοιαζουν αρκετα με την Ελλαδα (τουλαχιστο μεχρι την Αγκωνα). Οσο πας πιο βορεια, αλλαζει το σκηνικο!

Στο Τυρολο για παραδειγμα (συνορα με Αυστρια) ειναι εξαιρετικα! ειδικα εσενα που σου αρεσουν οι ορεινες περιοχες, θα θελησεις να εγκατασταθεις μονιμα!

Το Βερολινο να φαντασεις, σαν μεγεθος, ειναι 3 φορες η Αθηνα... αλλα εχει μονο 3,5 εκατομμυρια κατοικους (ολο η μετροπολιτικη περιοχη σχεδον 5 εκατομμυρια) ΑΛΛΑ ειναι τοσο αραιοκατοικημενη! εχει γυρω και μεσα στη πολη πανω απο 7 πάρκα-δαση, στο μεγεθος του Σεντραλ Παρκ της Νεας Υορκης!!!

Ο κεντρικος οδικος αξονας της πολης ειναι μια ευθεια 40 χιλιομετρων !!!!!!



ΑΥΤΑ ΠΩΣ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΑΠΕΞΩ???

quote:
Οντως... δεν ειναι ωραιο να επισκεπτεσαι μια πολη μονο και μονο για να πας σε Νοσοκομεια!

ΘΑ ΡΘΩ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΤΩΡΑ...ΧΑΧΑΧΑ

quote:
Μπορει οι αννθρωποι να εχουν ηδη δικο τους τουριστικο πρακτορα... απλα ειπα και εγω οτι μπορω να κανω προσφορα αμα και οταν θελησουν... ειπα να δοκιμασω...

ΑΝΤΕ HUNTER ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ..
ΤΩΡΑ ΘΑ ΨΑΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΥΦΙΚΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ..ΧΕΧΕ


CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2010, 16:39:28  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Ιταλια εχω παει ηδη 4 φορες και την εχω γυρισει σχεδον ολη (για παραδειγμα δεν εχω παει στη Σικελια, απο πολεις δεν εχω παει Βενετια, Φλωρεντια)...

Αν και Γερμανια εψω παει 3 φορες, Βερολινο μονο μια (αυτη προχτες)


Αρα, αμα τα δεις, δεν ειναι δυσκολο να τα μαθεις μετα!


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2010, 16:43:39  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
ΘΑ ΡΘΩ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΤΩΡΑ...ΧΑΧΑΧΑ

αυτο τωρα ειναι απειλη


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.21875
Maintained by Digital Alchemy