ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο7!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 12:10:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

quote:
για σ'ενα ο σεβασμος ως προς τον ιδιο σου τον εαυτο,της συντροφους σου κ τις οικογενειας σου,το απορηττο του που-ποτε-πως το κανεις δεν ειναι αιτιο..??
Εξαρτάται απ τη περίπτωση δεν είναι στάνταρ. Γενικά δεν έχω κόμπλεξ με τον εαυτό μου κ τις πράξεις μου. Αυτός είμαι, αυτές είναι οι επιλογές μου, κ σε όποιον αρέσω. Θα σου απαντήσω παρακάτω αναλυτικότερα όμως.
quote:
δηλ.σου αρεσει να ξερουν ολοι τι κανεις,ποτε το κανεις κ πως το κανεις..??
Μα δεν είπα αυτό.

Την ώρα που όλοι οι άλλοι κοιμούνται είναι σίγουρο ότι εγω το κάνω..?
(Υπο τη προϋπόθεση βέβαια ότι ο ίδιος είσαι διακριτικός όχι να ξυπνάς όλο το τετράγωνο)
Σίγουρο είναι για αυτόν που σκέφτεται πονηρά. Αυτός μπορεί και μόνο που θα με δει με κορίτσι θα πάει το μυαλό του σε δονητές κ μαστίγια, τους φυιολογικούς ανθρώπους όμως δεν τους καίγεται καρφάκι ό,τι και να κάνεις όπου και να είσαι.[/guote]μην τα βαζεις μαζι αυτα ρε συ,αλλο λεω,κ σιγουρα δεν εχει καμμια σχεση με την πονηρια κ με το τι χρεισιμοποιεις στο σεξ..ουτε οτι ειναι σιγουρο οτι ξερουν τι κανεις,αλλα εσυ(ξανα λεω,οπως στα αλλα μνμ)γιατι προτιμας την συγκεκριμενη ωρα που βρισκονται στο σπιτι να το κανεις,(κ σιγουρα γινετε τις περισσοτερες φορες στανταρ οταν ειναι εκει) κ οχι να μην πηγαινεις καπου αλλου μια απο της περισσοτερες φορες που το κανεις σπιτι οταν ειναι αλλοι..????
Ακόμα και να ξυπνάς όλο το τετράγωνο, ούτε τότε τον απασχολεί αυτό τον νορμάλ άνθρωπο. Τον απασχολεί να σκάσεις γιατί χάνει τον ύπνο και το πρωί έχει δουλειά.[/guote]αυτο ειναι σιγουρο οτι θελει να σκασεις για να κοιμηθη..αλλα κ αυτο δεν εχει καμμια σχεση που λες με αυτα που σου λεω..

Απο κει και πέρα ως προς το θέμα της ιδιωτικότητας, εγώ δεν έχω κάτι να κρύψω, δεν με ενδιαφέρει να είμαι "μυστήριος",
με ενδιαφέρει οι άλλοι να ξέρουν ποιον έχουν απέναντί τους.
Δεν ντρέπομαι τον εαυτό μου.
Όποιος έχει τη διάθεση να με κατακρίνει.
Τον λυπάμαι.
Και του εύχομαι κάποια μέρα να τα βρει με τον εαυτό του.
Αλλα εγώ δεν ζω για αυτόν.[/guote]μα δεν ειναι θεμα του να κρυψεις κατι,κ δεν εχει κ αυτο καμμια σχεση με αυτα που λεωωωωωωω..μα με το να ξερουν ποτε εσυ γ....δεν σημαινει οτι ξερουν ποιον εχουν απεναντι τους,δηλ.εσυ ετσι προτιμας να σε ξερουν,ωραιος τροπος βρε..κ ποιος σου ειπε οτι πρεπει καποιος να ντρεπεται τον εαυτο του σε τετοια θεματα..εεεεεεεεελεος..κανεις δεν ζει για κανεναν αλλα η ερωτικη πραξη ειναι προσωπικη στιγμη κ το ξερεις μονο εσυ κ η συντροφος σου ποτε κ πως συμβαινει κ πρεπει να ειστε μονο εσεις οι δυο στον χωρο που βρισκεσται..αυτο λεωωωωωωωω..!!!!

quote:
εαν εσυ αυτο θελεις τοτε μονο κατι πρωσοπικο δεν ειναι..
Πρέπει να ξεκαθαρίσουμε ότι το "προσωπικό" έχει λόγους για να υπάρχει δεν υπάρχει απλά για να υπάρχει. Ψυχολογικούς λόγους.[/guote]γιατι τα ριχνεις ολα σε ψυχολογικους λογους..???? δεν το καταλαβαινω..πρωσοπικο υπαρχει κ στις προσωπικες στιγμες που οπως προ ειπα εινα για δυο απο τρεις κ πανω ειναι ολοκληρη αθλητικη ομαδα..!!!

Το οι άλλοι να υποθέτουν πού, πότε, και τι, κάνω εγώ με την κοπέλα μου, δικαίωμά τους. Αυτό δεν μπορεί να επηρεάσει το "προσωπικό" της σχέσης μου.
Και το "προσωπικό" μιας σχέσης δεν κτίζεται μόνο στο κρεβάτι. Κτίζεται σε κάθε τομέα της σχέσης με την τριβή με το άλλο άτομο.
Και να σε πιάσει κάποιος στο κρεβάτι μια φορά δεν καταργεί το προσωπικό της σχέσεις. όπως είπα το προσωπικό της σχέσης είναι πολύ περισσότερο απο το τι κάνεις στο κρεβάτι σου.[/guote]βρε δικαιωμα τους ειναι δεν ειπα εγω το αντιθετο,αλλα γιατι να δινεις στεγνα την αφορμη δεν καταλαβαινω,αλλο υποθετο αλλο ξερω στανταρ απο το ιδιο το ατομο..εχει τεραστια διαφορα..βρε δεν το καταργη το πρωσοπικο της σχεσεις αλλα ποιος ο λογος κ να συμβει,πρεπει ντε κ καλα να σε πιασουν καβαλα..?????? κ ναι δεν χτιζεται μονο στο κρεβατι κ μην το λες σ'εμενα γιατι δοξα το θεο το ξερω πολυ καλα αυτο..αλλα γραφω παραπανω τους λογους αλλα κ σε ολα τα μνμ μου..

quote:
οποτε δεν κατατασεσε κ σε αυτη την κατηγορια,αλλα στην κατηγορια του επιδεικνισμου..
Δεν είναι ανάγκη κάτι μη προσωπικό να μπαίνει σε αυτή τη κατηγορία. βλέπε το παράδειγμα με τους τσιγγάνους. Εξαρτάται απο τη περίπτωση.
quote:
δεν μου αρεσει σαν εικονα ενω οι γονεις κ οι φιλοι βρισκονται στον ιδιο χωρο εσυ να κανεις την πρωσοπικη σου δραστηριοτητα..
Άμα το κάνεις μια φορά δεν θα σου κάνει εντύπωση.
quote:
αιτιολογισε μου εσυ τον λογο που το κανετε οταν υπαρχουν κ αλλα ατομα στο σπιτι κ δεν προτιματε την στιγμη που λειπουν..??
Γενικά θα μιλήσω.
Και πααααλι εξαρτάται απ τη περίπτωση. Αν οι άλλοι λείπουν μια φορά το μήνα σημαίνει ότι θα το κάνεις μόνο μαι φορά τον μήνα?
Το κάνεις όποτε νιώθεις άνετα. Ιδού η πόρτα, ιδού το κλείδι, ιδού κ ο ύπνος. ό,τι θες κάνεις.
Ο λόγος είναι πάντα ο ίδιος. Πάθος και λίμπιντος.
quote:
σας εξιταρει η ιδεα του κρυφου οταν υπαρχουν κ αλλοι εκει..??
Δεν αποκείεται υποσυνείδητα να επηρεάζει κ αυτή η σκέψη. Αλλά δεν είναι το ζητούμενο. Το ζητούμενο είναι απλά η ικανοποίηση του πάθους.

quote:
γιατι αλλοι την βρισκουν με το να επιδεικνιονται κ να τους εξιταρει το κρυφο κ την στιγμη που ισως να τους δουν η' να τους ακουσουν,αλλοι με ηδονοβλεψια,αλλοι με μαζοχιστικα εργαλια,κ πολλα πολλα αλλα..!! απο καποια ηλικια κ μετα που αρχιζει η ερωτικη συνευραιση ο καθενας πρεπει να εχει τον χωρο του..
Ε ναι. Αυτή είναι κ η ουσία του πράγματος. Ο καθένας δοκιμάζει ότι θέλει μέχρι να καταλήξει κάπου. Κάποια ζευγάρια πάλι, μπορεί να καταλήξουν στα μαστίγια λολ. Ο καθένας δοκιμάζει κ επιλέγει. Τόσα έχει αυτή η ζωή.
quote:
εγω αρραβωνιαστικα γιατι ετυχε κ βρηκα τον ανθρωπο μου αλλιως θα ημουν ελευθερη,τωρα η charmed μου ειναι μικρη ηλικιακα κ ξερει η' δεν ξερει να μαγειρευη ειναι το ιδιο κ το αυτο αλλα κ να ηξερε καλο για εκεινη θα ηταν,γιατι αυριο μεθαυριο μπορει να παει να σπουδασει καπου κ εκει καποια στιγμη θα χρειαστει κ να μαγειρεψει για να φαει η ιδια κ να συμμαζεψει γιατι δεν θα μπορει να ζει η ιδια σ'ενα σπιτι αχουρι κ οχι με το σκεπτικο μην βρει κανα γαμπρο κ τοτε τι θα κανει..αυτα ειναι βλακειεεεεεες..
..Το λες εσύ εκ του ασφαλούς... η Charmed που δε ξέρει ούτε αυγό... πώς θα τα βγάλει πέρα με τον άνθρωπό της... φαντάζεσαι να τον βρεί... κ να να την αφήσει για μια νοικοκυρά?? πώ πω πω....
quote:
εσυ εχεις μια σχεση πολλα χρονια κ παρολα αυτα δεν το πας για γαμο,δικαιομα σου κ τιμη σου κ καμαρι σου γιατι στο να προχωρησεις σε κατι τετοιο πρεπει να υπαρχουν κ οι καταλληλες προυποθεσεις που οπως ειπες δεν υπαρχουν με αυτο το ατομο..για να μιλαμε κ λιγο λογικα εδω μεσα..
Μα δε μας περνάει καν η σκέψη για γάμο(τουλάχιστον όχι για το άμεσο μέλλον). Τώρα, δεν θα λεγα "σχέση" για πολλά χρόνια. Για πολλά χρόνια υπήρχε επαφή φιλικού τύπου η οποία κάποιες φορές πηγαινε παραπέρα. Όχι οτι εδώ κ πολλά χρονιά ήμασταν αποκλειστικά μαζί...
Απλά φέτος έγινε σοβαρό.
quote:
οταν μου λες λοιπον οτι εισαστε στο φλου κ ειστε τοσα χρονια μαζι ειναι ανωριμο κ δεν εχεις αισθηματα,δεν μπορεις να εισαι τοσα χρονια με καποιον κ να μην εχεις ενα αισθημα συντροφικοτητας κ να λες ειμαστε στο φλου,γιατι δεν βρισκεις αλλη κ να εισαι στο φλου..??
Εντ'αξει, κάποια αισθήματα υπάρχουν. Απλά εγώ δεν τη βλέπω μόνο με τα μάτια της ψυχής αλλά και με τα βασικά μου μάτια, τα μάτια της λογικής, και μπορώ πολύ καλά να τη κρίνω και ως άτομο και να κρίνω αν ταιριάζουμε κ αν θα μπορούσαμε να τα βγάλουμε πέρα μαζί.

Να τα βγάλουμε πέρα θα μπορούσαμε.
Αλλά δεν είναι ο τύπος μου. Η σχέση μου μαζί της δεν είναι ψυχ-αγωγική. Μαζί της διασκεδάζω αλλά δεν ψυχ-αγωγούμε. Ως άτομο με αγγίζει συναισθηματικά αλλά δεν με αγγίζει καθόλου νοητικά ή μάλλον πνευματικά. Δεν με συμπληρώνει. Δε νιώθω ότι είμαστε ίσοι κ δεν έχουμε κοινές επιδιώξεις.

quote:
δηλ.δεν σου εχει εκφρασει την επιθυμια της να παντρευτητε καποια στιγμη..??
Πραγματικά δε ξέρω ποια είναι η άποψη της για αυτό. Μπορεί "να το θέλει γιατι με θέλει" αλλά γενικά είναι ευθυνόφοβο άτομο.
quote:
κ κατι αλλο με το θεμα του gaara:εκεινος ισως να μην ειναι σε θεση να εχει τον πρωσοπικο του χωρο για να εχει την ερωτικη του συνευρεση,ωραια κ κατανοητο καποιος ομως που μπορει κ παρολα αυτα εχει βολευτη με την ιδεα της αδειας των γονιων κ του ετοιμου σπιτιου ειναι πολυ ανωριμο ατομο κ δεν ξερει την αισθηση του προσωπικου χωρου ειδικα οταν το ριχνει στο θεμα του προοδευτικου..
Κοίτα.. οποιαδήποτε άτομο δεν επιχειρεί ανεξαρτητοποίηση όντως είναι ανώριμο κατα τη γνώμη μου και σου. Αλλά σκέφτηκες κατα πόσο είναι για όλους δυνατό αυτό..? Πιστέυεις ότι ολοι έχουν την οικονομική δυνατότητα για κάτι τέτοιο..? και εν συνεχέια την δυνατότητα να σπαταλάνε λεφτά σε ξενοδοχεία κλπ..? Αν λοιπόν υπάρχει μια οικονομική λύση χαζός είναι να μην την χρησιμοποιήσει?

quote:
κ στο φιναλε γιατι να ξερει ο αλλος τι κανεις εσυ κ ποτε..???? δεν το καταλαβαινω αυτο..!!
Είτε ξέρει είτε δε ξέρει είναι το ίδιο πράγμα.
Αν το να ξέρει δημιουργεί ή μπορεί να δημιουργήσει κάποιο πρακτικό πρόβλημα τότε ναι δεν πρέπει να ξέρει.
Βλέπε αυτά που έγραφα. Το δικό σου ξέρει όμως ανάγεται στο "φντάζεται". Γιατί αν δεν ανάγεται στο φαντάζεται ανάγεται στο "πάω να κοιτάξω απ τη κλειδαρότρυπα να δω τι κάνουν" δηλαδή στην διαστροφή, στην ανωμαλία κλπ.
quote:
απαντ.μου εσυ λοιπον γιατι το κανεις κ τι σου προσφερει αυτο..!!
Είπαμε τι σου προσφέρει:
α)Χώρο
β)Οικονομία
γ)Βολικότητα
Και αλήθεια, με το ξενοδοχείο εσύ είσαι οκ?
Δηλαδή απο το να το κάνεις στο σπίτι, σου φαίνεται πιο ρομαντική η ιδέα του πάμε σε ένα Hotel να πηδηχτούμε? Εμένα δε μου φαίνεται κ πολύ καλή εναλλακτική. Απο συναισθηματική άποψη δηλαδή.[/guote]απο συναισθηματικης αποψης δεν ειναι κ το οτι καλυτερο να πας στο ετσι για να το κανεις,στο ξενοδοχειο πας κ για να μεινεις κ στις διακοπες σου αλλα εκει δεν σ'ενοχλει αν θα κανεις ερωτα καθως μενεις ταυτοχρονα..οποτε ειναι ενας χωρος οπου εισαι μονος δεν ξερεις κ δεν σε ξερουν..σαφως κ ειναι αλλο να εισαι στο σπιτι σου κ αλλο σε ξενοδοχειο αλλα κ αυτο εχει την χαρη του κ εισαι μονο εσυ κ εκεινη,κ οχι ολο το ΣΟΪ..γιατι οταν πας στο σπιτι τι κανεις,πια η διαφορα να το κανεις σε δωματιο ξενοδοχειου με το δωματιο του σπιτιου σου..?? δωματιο το ενα,δωματιο κ τ'αλλο αφου το πας ετσι..

quote:
με οσους συζητησα το συγκεκριμενο θεμα κ αυτα που ειπαμε εμεις εδω συμφωνησαν μαζι μου κ μαλιστα καποιοι ηταν γονεις οι οποιοι κ εκεινοι δεν ειχαν προβλημα να κανει το παιδι τους επαφη στο σπιτι αλλα οταν το θεμα εφτασε στο απροχωρητο τους το εκοψαν μαχαιρι γιατι καποια στιγμη τον πειραζει τον γονιο οταν γινετε συστηματικα ακομα κ αν εισαι με εναν συντροφο..κ αυτο για να καταλαβεις οτι ποτε δεν λεω οτι μου κατεβει στο μυαλο αλλα με αποψη κ των αλλων πλευρων κ συμβαντων..
Α, να τι μαθαίνουμε. Η πράξη λοιπόν δεν τους πειράζει. Το συστηματικό της πράξης τους πειράζει. Λένε άλλο πράγμα απο σένα σε αυτή τη περίπτωση.
Αυτό, το συστηματικό δηλαδή της πράξης, δεν είναι παράλογο, γιατί είναι λογικό το να βρίσκεται διαρκώς κάποιο πρακτικά εξω-οικογενειακό άτομο στο σπίτι να κουράζει.
Οχι μόνο η παρουσία του,
αλλά κ η απαράιτητη προετοιμασία(λχ απο φιλότιμο οι γονείς πάντα θα φροντίζουν το σπίτι να είναι καθαρό, τα πάντα να βρίσκονται σε τάξη κλπ).
Σε αυτό φταίει ο ίδιος ο άνδρας γιατί θα έπρεπε να δει την επερχόμενη "μπόρα" και να το κάνει με τέτοιο μέτρο ώστε να μη γίνεται ενοχλητικός.
quote:
κ η λεξη "προοδευτικος" δεν κατατασετε στην κατηγορια του ερωτικου πρωσοπικου..
Εγώ δεν ανέφερα ποτέ τη λέξη προοδευτικός. Το ζήτημα αυτό θίχτηκε αποκλειστικά κ αρχικά απο σένα.[/guote]την ανεφερες,εμεσα η' αμεσα δεν θυμαμαι καλα,αλλα την ανεφερες..!! κ δεν ειναι το θεμα του να εχουν το σπιτι καθαρο μην ερθει ο/η γκομενα/νος σου..
quote:
κ αυτο για να καταλαβεις οτι ποτε δεν λεω οτι μου κατεβει στο μυαλο αλλα με αποψη κ των αλλων πλευρων κ συμβαντων..
Ναι κοίτα, και αν εγώ μιλούσα με τους ίδιους ανθρώπους θα πέρναμε κ άλλες πληροφορίες εκτός απο αυτές που αναφέρεις. Γιατί οι ανάλογες ερωτήσεις παίρνουν τις ανάλογες απαντήσεις.
Αλλά εγώ θα ρωτούσα και διαφορετικά άτομα, γιατί αν εσύ λόγου χάρη ρώτησες κυρίως φίλες σου είναι λογικό να έχουν παρόμοιες απόψεις ούτως ή άλλως.
Αλλά και η άποψη ενός μεγάλου δείγματος ανθρώπων δεν καθορίζει ότι το Χ πράγμα είναι σωστό, απλά δείχνει το τι διαδεδομένα θεωρέιται σωστό. Η κοινή γνώμη δηλαδή δεν έχει απαραίτητα το δίκαιο. Η κοινή γνώμη κάποτε έλεγε ότι είναι πουτανιά τα εξώπλατα κ τα κοντά φουστάνια και ότι η λίγδα στο μαλλί αφάνα είναι ωραία. Τώρα αν ρωτήσεις κάποιους αν θεωρούν τα ίδια πράγματα σωστά θα ακούσεις το αντίθετο. Αυτό βέβαια είναι ένα άλλο μεγάλο ζήτημα.[/guote]ακριβως το ιδιο ελεγα γιατι να ενοχλησεις οταν υπαρχουν κ αλλοι τροποι,γιατι να γινει στο σπιτι των γονιων σου,δεν ηταν της ηλικιας μου,ουτε φιλες μου αν κ αυτες συμφωνησαν,μιλαμε περισσοτερο για ανθρωπους μεγαλυτερης ηλικιας αλλα κ που εχουν παιδια,καποια στιγμη τα πηραν κ σου λεει υπαρχουν κ αλλα μεροι να πανε κ οχι στο σπιτι μας,μεγαλωσες πια πρεπει να εχεις δικο σου χωρο κ το σπιτι σου δεν ειναι γι'αυτο το θεμα..το ελεγε η κοινη γνωμη γιατι αν εχεις παρατηρησει εχουν συμβει ποοοοοολλες επιθεσεις προς τις γυναικες που ντυνοντουσαν κ ντυνονται ετσι..οποτε ειχαν καπου κ ενα δικιο..μπα! αυτους τους λυγδομενους τους ελεγαν βρωμιαριδες..δεν ακουγαν κ λιγα..


quote:
κ επειδη πεταχτηκε το καρφακι του γυμνασιου δεν απαντ.γιατι ξερω ποια ειμαι κ το αν σκεφτομαι λογικα η' οχι,κ ως τωρα οτι εχω δικιο εχω ακουσει οποτε το μυαλο μου λειτουργει κατα πολυ περισσοτερο απο την αποψη της ταξης της οποιας βρισκομαι αντιθετος με καποιους που εχουν περασει το γυμνασιο κ δεν ξερουν που τους παν τα τεσσερα..
Πού αναφέρεσαι ως προς τα δικά μου μηνύματα δεν πρόσεξα να αναφέρεται κάπου σχόλιο σχετικά με τη τάξη. Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι στων άλλων αλλά δε πρόσεξα κάτι. Έχω πει ήδη ότι τέτοιου είδους ρατσισμός(πανεπιστήμιο, σχολείο κλπ) τείνει στην ανοησία.

απο σ'ενα αναφερθηκε στο παραπανω μνμ,λεγοντας εμεσα οτι ειναι προτιμοτερο να ξερεις να φτιαξεις ενα αυγο απο να κανεις μια ταξη γυμνασιου ολοκρηρη..μπορει να πηρα κ λαθος αλλα επρεπε να το επισημανω..αυτο μονο..

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 16:46:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Καλημέρα CHARMED3, εύχομαι παρά τη σύγχυση να πέρασες καλή νύχτα...

NAI, AME EBΛΕΠΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΝ DYING INC...ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ...
ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΩΝΕΙ...

quote:
που σημαίνει ότι τεράστια γράμματα σε κανονικό κείμενο και όχι σε επικεφαλίδες αντιστοιχούν σε φωνές και καθιστούν το μήνυμα όχι ευανάγνωστο.

ΠΟΙΟΣ ΦΩΝΑΖΕΙ..???
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΥΛ ΜΟΥ ΕΤΣΙ..ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΗΚΟΤΗΤΑΣ
ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ...
quote:
Εύχομαι να ξυπνήσεις και να είσαι πιο ήρεμη

ΟΧΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΠΕΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΥΝΑΧΕΙΑ ΣΤΑ ΜΝΜ
ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΠΤ.....ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΘΕΜΑ...
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΔΡΥΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΩ....

quote:
άλλωστε εκτονώθηκες αρκετά στα προηγούμενα μηνύματά σου,

ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΗΚΑ????
ΜΙΛΗΣΑ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΣΤΑ ΜΝΜ ΩΣ ΤΩΡΑ...
ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ....

quote:
διαβάσαμε κι εμείς τα "εξ αμάξης" (ιδιαίτερα ο Dying Incubus, κάτι το οποίο ήταν και αρκετά άδικο)

ΤΙ ΑΔΙΚΟ????????????????
ΠΟΛΥ ΔΙΚΑΙΑ ΜΙΛΗΣΑ....
ΚΥΡΙΕ elo ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ????
ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΑ...

quote:
για μια λίγο-πολύ επέμβαση ρουτίνας.

ΝΑΙ ΕΕ...ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΑΛΛΟ..
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΜΑΒΑΣΗ ΡΟΥΤΙΝΑΣ??
ΚΑΙ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΩΜΟΛΟΧΙΕΣ ΣΤΑ ΜΝΜ ΘΙΓΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ
ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ...ΕΕΕΕ...ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΟΤΕ???

ΣΟΡΥ ΑΜΑΛΙΑ .. ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΝΙΓΕΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 17:06:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Kαλημερα σας... τι κανετε?

TI NA KANOYME..ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ..
Η' ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝ Η' ΕΠΕΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΜΝΜ ΜΟΥ...

quote:
βρε ζουζουνιτσα, γιατι εξαπτεσαι τοσο πολυ??

ΠΟΙΟΣ ΕΞΑΠΤΕΤΕ??
ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΣ ΝΑ ΕΞΑΠΤΟΜΑΙ...

quote:
Ο φιλος Incubus προσπαθει για την καλυτερη διεξαγωγη του "διαλογου" στο forum.

ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΕΙΧΕ ΤΟ ΜΝΜ ΜΟΥ ...??
ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΩ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ????


quote:
Μην τον αποπερνεις ετσι!

ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ (ΧΕΧΕΧΕ)
ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΟΤΑΝ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙ ΤΑ ΜΝΜ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΙΤΑ
ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΟΜΠΛΕΞ..ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ...
ΠΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ...

quote:
δεν το εκανε κακοπροαιρετα ή εναντιον σου... εξαλλου, εχουμε χαλαρο κλιμα στην ολη συζητηση, οποτε αυτο δεν θεωρειται κατι κακο...

ΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΑΥΤΑ ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΟΣ???
ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΥΣ...

quote:
Σε παρακαλω, δεν χρειαζεται να αντιδρας τοσο εντονα. εσυ εισαι καλος χαρακτηρας

ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΩ ΧΑΤΙΡΙ...
ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΩ ΕΔΩ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΕΠΕΜΑΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΝΜ ΜΟΥ
ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΕΤΣΙ...

ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΕ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ...
ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΕΣΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ..ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..
ΜΠΡΑΒΟ! ΜΕ ΚΑΝΕΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ..

quote:
Μια αφιερωση στην γλυκεια Charmed

Let's Talk About It



Α! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!
ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ....

ΠΟΣΟ ΤΟ ΑΓΑΠΑΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!

CHARMED
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 17:15:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
απο σ'ενα αναφερθηκε στο παραπανω μνμ,λεγοντας εμεσα οτι ειναι προτιμοτερο να ξερεις να φτιαξεις ενα αυγο απο να κανεις μια ταξη γυμνασιου ολοκρηρη..μπορει να πηρα κ λαθος αλλα επρεπε να το επισημανω..αυτο μονο..

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ??
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΣΑ ΑΥΤΟ ...
ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΜΟΡΦΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ???
ΔΗΛ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΑΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ
ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗΣ ΒΑΣΕΙΣ ??

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΥ DR ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ...?
Η ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΞΥΠΝΟ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΧΑΧΑΧΧΑ!!!!

ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΜ ΕΔΩΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ ΣΗΜΕΡΑ???
DR LOVE ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??

CHARMED

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 17:33:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
διαβάσαμε κι εμείς τα "εξ αμάξης" (ιδιαίτερα ο Dying Incubus, κάτι το οποίο ήταν και αρκετά άδικο)

MAΛΙΣΤΑ ΒΓΗΚΑ ΠΑΛΙ Η ΚΑΚΙΑ...
ΛΟΙΠΟΝ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ DIYNG ..
ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΠΡΟΣΒΑΛΑ..ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ..
ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...!!!
(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟ,ΤΟΝ DR ΚΑΙ ΤΟΝ GAARA..)

Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!!

ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΝ ΕΝΧΛΕΙ ΑΣ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ....
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ!!!!!!!
CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 27/02/2010 17:35:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 17:53:07  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
η αφιερωση καρδουλα δεν ενοχλει κανεναν και ποτε! οποτε μην στενοχωριεσαι...

quote:
ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΩ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ????

δεν ειπα αυτο... απλα με τοσο μεγαλα γραμματα σε χρωμα κοκκινο, πολλες φορες ειναι δυσκολο να τα διαβασεις... αλλο να γραψεις μια-δυο λεξεις, αλλο ολοκληρη προταση. Δεν εχει να κανει δηλαδη με τα γραφομενα και το νοημα τους, οσο με την "εμφανιση" τους


quote:
ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΟΤΑΝ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙ ΤΑ ΜΝΜ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΙΤΑ
ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΟΜΠΛΕΞ..ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ...
ΠΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ...


το παληκαρι απλα διορθωνει καποιο λαθος σου, δεν επεμβαινει σε κειμενο ή σε κατι που εχεις γραψει... εξαλλου, μονο αν ειχες γραψει κατι προσβλητικο θα ειχε επεμβει δραστικοτερα. Επρεπε να ησουν 2-3 χρονια νωριτερα να εβλεπες τι γινοταν! και αμα δεν υπηρχε και ο φιλος Incubus (ενας απο τους διαχειριστες) να εξομαλυνει την κατασταση, θα ειχαμε ξεφυγει ολοι! Αλλωστε αυτο προσπαθει να κανει (μαζι με τους υπολοιπους), απλα για την ομαλη διεξαγωγη και οχι την αστυνομευση (που ισχυει σε αλλα forum που ειμαι μελος και ειναι αρκετα "σπαστικο" να σε ελεγχουν για το παραμικρο, ακομα και κεφαλαια δεν εχεις το δικαιωμα να γραψεις... τρως κανονικα ban)!

quote:
ΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΑΥΤΑ ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΟΣ???
ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΥΣ...

μην το λες αυτο... προσωπικα δεν λειτουργω ως απεσταλμενος του φιλου Incubus... απλα το λεω για σενα... να σε καλμαρω...


quote:
ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΩ ΧΑΤΙΡΙ...

τα συν-αισθηματα ειναι αμοιβαια

quote:
Α! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!
ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ....


δεν μου ειπες αν σου αρεσε ομως!


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 17:54:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΕΣΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ..ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..
ΜΠΡΑΒΟ! ΜΕ ΚΑΝΕΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ..


βοηθαει ομως?


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 18:00:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
GAARA ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ?

ΔΙΟΤΙ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟΝ GAARA!!
CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 27/02/2010 18:02:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 18:32:51  Εμφάνιση Προφίλ
Τα κορίτσια του φόρουμ μας υποφέρουν απο υψηλές τεστοστερόνες χαχα..
quote:
ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ (ΧΕΧΕΧΕ)
ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΟΤΑΝ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙ ΤΑ ΜΝΜ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΙΤΑ
ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΟΜΠΛΕΞ..ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ...
ΠΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ...
Relax miss.. Να στο πούμε και αλλιώς αν δεν έκανε αυτή την αλλαγή όλη η σελίδα θα γινότανε σκατά απλά so as you make a point. But 4 can do just as well.
quote:
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ??
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΣΑ ΑΥΤΟ ...
ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΜΟΡΦΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ???
Καλημέρα..
quote:
ΔΗΛ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΑΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ
ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗΣ ΒΑΣΕΙΣ ??
Εξαρτάται τι ορίζεις ως βασικές γνώσεις. Αν έκανες τις μισές ώρες στο σχολείο κ τις άλλες μισές μαγείρευες θα σου ήταν πιο χρήσιμο αναμφίβολα.

quote:
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΥ DR ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ...?
Η ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΞΥΠΝΟ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΧΑΧΑΧΧΑ!!!!
Κάτι ξέρω.. όχι όσα μια γυναίκα βέβαια...
quote:
TI NA KANOYME..ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ..
Η' ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝ Η' ΕΠΕΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΜΝΜ ΜΟΥ...
Μάλλον δεν έτυχε να σε προσβάλουν ποτέ τότε χαχα
quote:
ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΜ ΕΔΩΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ ΣΗΜΕΡΑ???
DR LOVE ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??
Έχω δουλίτσες..
quote:
ΠΟΙΟΣ ΕΞΑΠΤΕΤΕ??
ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΣ ΝΑ ΕΞΑΠΤΟΜΑΙ...
Έλα μην εξάπτεσαι τώρα CHARMED...
quote:
ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΕΙΧΕ ΤΟ ΜΝΜ ΜΟΥ ...??
ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΩ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ????



Με το να παραμορφώνεις τη μορφή της σελίδας δε βοηθάς..
quote:
ΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΑΥΤΑ ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΟΣ???
ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΥΣ...
..Έτσι κάνουν όλοι οι VIP.. σιγά μην ασχοληθεί μαζί σου...... έλα μην εξάπτεσαι CHARMED μου..

quote:
ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΩ ΧΑΤΙΡΙ...
ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΩ ΕΔΩ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΕΠΕΜΑΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΝΜ ΜΟΥ
ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΕΤΣΙ...

Θα μας μαγειρέψεις??? Έλα μην εξάπτεσαι τώρα...

quote:
ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΕ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ...
ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΕΣΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ..ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..
ΜΠΡΑΒΟ! ΜΕ ΚΑΝΕΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ..
Ναι ρε CHARMED μην εξάπτεσαι...
quote:
NAI, AME EBΛΕΠΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΝ DYING INC...ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ...
ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΩΝΕΙ...
Γυναίκες... αφορμή ψάχνετε...
quote:
ΠΟΙΟΣ ΦΩΝΑΖΕΙ..???
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΥΛ ΜΟΥ ΕΤΣΙ..ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΗΚΟΤΗΤΑΣ
ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ...
..Εντάξει επειδή είσαι γυναίκα? Έχουμε δει πολλές στο φόρουμ κ δεν φωνάζουν όλες... μην εξάπτεσαι CHARMED μωρού μου μην εξάπτεσαι...
quote:
ΟΧΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΠΕΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΥΝΑΧΕΙΑ ΣΤΑ ΜΝΜ
ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΠΤ.....ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΘΕΜΑ...
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΔΡΥΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΩ....
Σιγά καλέ, σου αλλάξανε το μέγεθος της γραμματοσειράς κ θίχτηκες...
quote:
ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΗΚΑ????
ΜΙΛΗΣΑ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΣΤΑ ΜΝΜ ΩΣ ΤΩΡΑ...
ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ....
..Η πολύ κλεισούρα και η πολύ... μην εξάπτεσαι CHARMED μωρό μου σταμάτα..
quote:
ΤΙ ΑΔΙΚΟ????????????????
ΠΟΛΥ ΔΙΚΑΙΑ ΜΙΛΗΣΑ....
ΚΥΡΙΕ elo ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ????
ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΑ...
..ακόμα δε βγήκες απ τ'αυγό σου... ήρθες να μας κάνεις μάθημα..
Μην εξάπτεσαι CHARMED μου μην εξάπτεσαι...


quote:
ΝΑΙ ΕΕ...ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΑΛΛΟ..
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΜΑΒΑΣΗ ΡΟΥΤΙΝΑΣ??
ΚΑΙ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΩΜΟΛΟΧΙΕΣ ΣΤΑ ΜΝΜ ΘΙΓΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ
ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ...ΕΕΕΕ...ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΟΤΕ???

ΣΟΡΥ ΑΜΑΛΙΑ .. ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΝΙΓΕΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ...


Κάποιος να της χτυπήσει στη πλάτη!.. Τη χάνουμε!

Αααα εσύ μιλάς για τις απαγορευμένες περιοχές. Εκεί μέχρι να σβήσεις τη μία έχει εμφανιστεί η άλλη. Εξάλλου αν δεν υπάρχει λεκτική βία δε τρέχει τίποτα..

quote:
απο σ'ενα αναφερθηκε στο παραπανω μνμ,λεγοντας εμεσα οτι ειναι προτιμοτερο να ξερεις να φτιαξεις ενα αυγο απο να κανεις μια ταξη γυμνασιου ολοκρηρη..μπορει να πηρα κ λαθος αλλα επρεπε να το επισημανω..αυτο μονο..
Α, πού να το φανταστώ. Άσχετο με σένα στη CHARMED πήγαινε σπόντα.

ΥΓ:Μην εξάπτεσαι CHARMED μου!

quote:
ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΠΤ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ...
ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΑΠΗΚΕΣ ΝΑ ΜΟΥ Τ ΠΕΙΣ?


..Γιατί είναι ευνόητο δεν χρειάζεται να το πει κάποιος.. Εκκολάψου μικρό μου αυγό...


ΥΓ:Μην εξάπτεσαι CHARMED μου! ΜΗΝ ΕΞΑΠΤΕΣΑΙΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 18:41:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
δεν ειπα αυτο... απλα με τοσο μεγαλα γραμματα σε χρωμα κοκκινο, πολλες φορες ειναι δυσκολο να τα διαβασεις... αλλο να γραψεις μια-δυο λεξεις, αλλο ολοκληρη προταση. Δεν εχει να κανει δηλαδη με τα γραφομενα και το νοημα τους, οσο με την "εμφανιση" τους

ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑ ΕΝΤΑΞΕΙ...
ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΞΑΝΑΑΑΑ...

quote:
μην το λες αυτο... προσωπικα δεν λειτουργω ως απεσταλμενος του φιλου Incubus... απλα το λεω για σενα... να σε καλμαρω...


ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ...
ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ...
ΔΕΝ ΔΑΜΑΖΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΘΗΡΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΕΣΕΝΑ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΕΛΕΓΑ..
quote:
τα συν-αισθηματα ειναι αμοιβαια

ΧΑΙΡΟΜΑΙ...

quote:
δεν μου ειπες αν σου αρεσε ομως!

ΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΗΤΑΝ ΤΗΝΧ!!

quote:
βοηθαει ομως?

ΠΟΛΥ....

ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΕΚΔΗΛΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ?
ΠΧ..ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ????
ΤΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???
ΡΕ ΠΑΔΑΚΙ ΠΩΣ ΕΡΩΤΕΥΣΑΙ??
ΠΩΣ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΟΥ..?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 18:56:33  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΕΚΔΗΛΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ?
ΠΧ..ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ????
ΤΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???
ΡΕ ΠΑΔΑΚΙ ΠΩΣ ΕΡΩΤΕΥΣΑΙ??
ΠΩΣ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΟΥ..?


δυσκολα μου βαζεις... ερωτευομαι "κρυφα"... δεν το εκφραζω ευκολα, απλα, ξεκιναω συζητηση και βλεπω αν μπορω να παω στο επομενο σταδιο (αν δεν υπαρουν "εμποδια" οπως καποια αλλη σχεση)... αλλα παντα δειχνω αυτο που ειμαι, οχι κατι ψευτικο


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 19:00:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
βρε gaara παλι τα ιδια θα λεωωωωωω..??? δεν μπορω να απαντ.σε κατι που το παρερμηνευεται..!!! δεν κατηγορησα,πως πρεπει να ειναι τα πραγματα ειπα,κ να μην ειχες δικο σου χωρο εμενα ποσος με ενδιαφερει,γιατι εσυ ειπες με την αδεια της μαμας σου μπορεις να το κανεις ανετα,κ απαντ.αναλογος..κ πραγματικα εχω χασει την μπαλα εδω μεσα γιατι αλλα σας λεωωωωω κ αλλααααααααα μου απαντ..εεεελεος δηλ..γι'αυτο δεν το συνεχιζω το θεμαααααα γιατι δεν καταλαβαινομαστε κ βαριεμαι να εξηγω κ να λεω τα ιδια κ τα ιδια κ να μου απαντ.αλλααααααα..!!!! παμε παρακατω λοιπον σε αλλα θεματα,γιατι σ'αυτο δεν βγαζουμε ακρη..charmed μου ομορφη παλι επενεβηκε ο συντονιστης..??? μα! καλα τι κανεις κ συμβαινει αυτο..??? χαχαχαχαχαχα..πλακα εχει..μην τσαντιζεσαι,ακομα κ εδω υπαρχουν καποιοι οροι ασχετα που οποιους μας συμφερει τους κραταμε κ οσους δεν μας συμφερει τους αποριπτουμε κ κανουμε σαν να μην υπαρχουν..τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη..ολα εχουν ενα οριο..αλλα ενταξει εσυ δεν εκανες κατι κακο για να τσαντιστεις που παρενεβη οποτε αστο ετσι..σιγα,δεν εγινε κ τπτ..!!!! καλο σας βραδυ..!!!!

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 19:04:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Τα κορίτσια του φόρουμ μας υποφέρουν απο υψηλές τεστοστερόνες χαχα..

NAI KOΡΟΙΔΕΥΕ ΕΣΥ....

quote:
Relax miss.. Να στο πούμε και αλλιώς αν δεν έκανε αυτή την αλλαγή όλη η σελίδα θα γινότανε σκατά απλά so as you make a point. But 4 can do just as well.

ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΑΑΝΩ..

quote:
Καλημέρα..

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ..

quote:
Αν έκανες τις μισές ώρες στο σχολείο κ τις άλλες μισές μαγείρευες θα σου ήταν πιο χρήσιμο αναμφίβολα.

ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΣΩ ΡΕ ΦΙΛΕ..
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΙΜΑΙ?? ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ??

quote:
Κάτι ξέρω.. όχι όσα μια γυναίκα βέβαια...

ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ...

quote:
Γυναίκες... αφορμή ψάχνετε...

ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΤΡΟΠΟ...
ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ..ΧΑΧΧΑΧΑ!!

quote:
Έχουμε δει πολλές στο φόρουμ κ δεν φωνάζουν όλες...

ΤΗΑΤ'S WHAT WE CALL MAGIC..

quote:
μην εξάπτεσαι CHARMED μωρού μου μην εξάπτεσαι...

ΔΕΝ ΕΞΑΠΤΟΜΑΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ...

quote:
..Η πολύ κλεισούρα και η πολύ... μην εξάπτεσαι CHARMED μωρό μου σταμάτα..

Η ΠΟΛΥ ΤΙ??ΜΩΡΟ ΜΟΥ..

quote:
.ακόμα δε βγήκες απ τ'αυγό σου... ήρθες να μας κάνεις μάθημα..

ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ..ΧΕΧΕ

quote:
Κάποιος να της χτυπήσει στη πλάτη!.. Τη χάνουμε!

ΜΕ ΜΑΧΑΙΡΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ..

quote:
Α, πού να το φανταστώ. Άσχετο με σένα στη CHARMED πήγαινε σπόντα.

ΝΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ Μ'ΑΓΑΠΑΣ...

quote:
..Γιατί είναι ευνόητο δεν χρειάζεται να το πει κάποιος..
Α ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΣ ΤΙ ΛΕΚΕΔΕΣ ΗΤΑΝ ??

quote:
ΥΓ:Μην εξάπτεσαι CHARMED μου! ΜΗΝ ΕΞΑΠΤΕΣΑΙ

ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑ.............

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 19:19:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
.charmed μου ομορφη παλι επενεβηκε ο συντονιστης..??? μα! καλα τι κανεις κ συμβαινει αυτο..??? χαχαχαχαχαχα..πλακα εχει..μην τσαντιζεσαι,ακομα κ εδω υπαρχουν καποιοι οροι ασχετα που οποιους μας συμφερει τους κραταμε κ οσους δεν μας συμφερει τους αποριπτουμε κ κανουμε σαν να μην υπαρχουν..τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη..ολα εχουν ενα οριο..αλλα ενταξει εσυ δεν εκανες κατι κακο για να τσαντιστεις που παρενεβη οποτε αστο ετσι..σιγα,δεν εγινε κ τπτ..!!!! καλο σας βραδυ..!!!!

NAI ΡΕ ΕΙΔΕΣ ...ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ...
ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΝΕΥΡΙΑΣΑ...

ΝΑΙ ΝΑΙ ΟΠΟΙΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΑΜΕ
ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.....


quote:
δυσκολα μου βαζεις... ερωτευομαι "κρυφα"... δεν το εκφραζω ευκολα, απλα, ξεκιναω συζητηση και βλεπω αν μπορω να παω στο επομενο σταδιο (αν δεν υπαρουν "εμποδια" οπως καποια αλλη σχεση)... αλλα παντα δειχνω αυτο που ειμαι, οχι κατι ψευτικο

ΝΑΙ ΑΛΛΟ ΡΩΤΑΩ...
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΧΕΣΗ????

ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΧ...
ΠΩΣ ΤΗΣ ΕΞΕΦΡΑΖΕΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΤΑ ΣΟΥ...?

quote:
ΥΓ:Μην εξάπτεσαι CHARMED μου!

ΕΑΤ ΜΕ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2010, 23:59:41  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
βρε gaara παλι τα ιδια θα λεωωωωωω..??? δεν μπορω να απαντ.σε κατι που το παρερμηνευεται..!!! δεν κατηγορησα,πως πρεπει να ειναι τα πραγματα ειπα,κ να μην ειχες δικο σου χωρο εμενα ποσος με ενδιαφερει,γιατι εσυ ειπες με την αδεια της μαμας σου μπορεις να το κανεις ανετα,κ απαντ.αναλογος..κ πραγματικα εχω χασει την μπαλα εδω μεσα γιατι αλλα σας λεωωωωω κ αλλααααααααα μου απαντ..εεεελεος δηλ..
Μήμπως εσύ είσαι που απαντάς σε άλλα? Γιατί εγώ με τον Γκαάρα καταλεβόμαστε το ίδιο. Τέλος πάντων whatever.

quote:
ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΣΩ ΡΕ ΦΙΛΕ..
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΙΜΑΙ?? ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ??

Απο μικρή ξεχωρίζει η καλή νοικοκυρά... Μην εξάπτεσαι CHARMED μου!
Μαγειρεύουμε...
quote:
ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ...
Δεν είπα ότι δε ξέρω.. απο την ηλικία σου βέβαια εγώ ζω με σουβλάκι (κ πίτσα)κυρίως χαχα.

quote:
ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΑΑΝΩ..
Εντάξει! Εντάξει CHARMED μου! Μην εξάπτεσαι!
quote:
Η ΠΟΛΥ ΤΙ??ΜΩΡΟ ΜΟΥ..
Η πολύυυυυυ... η πάααααρα πολύυυυυυ...
quote:
ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ..ΧΕΧΕ
Ποιών άλλων?
quote:
ΜΕ ΜΑΧΑΙΡΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ..
Μπα. Με χέρι. Αν κάποιος πνίγεται κ τον χτυπήσεις στην πλάτη απλά θα σπρώξεις αυτό που έχει στο λαιμό του πιο μέσα στους υποδοχείς του οξυγούνου. Ο σωστός τρόπος είναι ο τρόπος του "χαρούμενου"(gay).

quote:
Α ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΣ ΤΙ ΛΕΚΕΔΕΣ ΗΤΑΝ ??
Είπαμε.. κέτσαπ κ μουστάρδαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 13:00:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
CHARMED3, νομίζω ότι τόσο η amalia - η οποία δε λειτουργεί ως αγγελιαφόρος μου... - όσο κι άλλοι συμμετέχοντες στο θέμα σου εξήγησαν και το λόγο για τον οποίο έγινε η επέμβαση και το γεγονός ότι δεν υπάρχει κάτι το προσωπικό απέναντι σου οπότε δε νομίζω ότι χρειάζεται να επεκταθώ περαιτέρω σε αυτό.

Εάν πιστεύει κάποιος ότι ορισμένες φορές γίνονται επεμβάσεις σε έναν αριθμό μηνυμάτων ενώ σε άλλες φορές δεν γίνονται, δεν είναι ανάγκη να πιστέψει ότι γίνεται κάποιου είδους διάκριση.
Είναι πολύ πιθανόν να έχει διαφύγει της προσοχής κάποιου Διαχειριστή/Συντονιστή, άλλωστε είναι φύσει αδύνατο να μπορούμε να δούμε τα πάντα, οπότε ένα προσωπικό μήνυμα προς κάποιον από εμάς θα βοηθήσει ώστε να γίνουν οι όποιες επεμβάσεις, εάν αυτό κριθεί αναγκαίο.

Τώρα, εάν θέλεις ακόμα να μιλήσεις με κάποιον Υπεύθυνο του Χώρου, μπορείς να πεις και σε εμένα αυτό το οποίο σε απασχολεί ενδεχομένως καθώς είμαι κι εγώ ένας από αυτούς.

Εν πάσει περιπτώσει, η συγγνώμη σου γίνεται δεκτή από την πλευρά μου και σε ευχαριστώ πολύ για την καρδιά που μου έστειλες.

Την καλημέρα μου σε όλους.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 14:31:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Είπαμε.. κέτσαπ κ μουστάρδα

ΕΛΑ ΡΕ ΣΟΒΑΡΑ..ΤΙ ΗΤΑΝ?
ΔΥΟ ΑΝΤΡΙΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΖΗΤΑΩ...

quote:
Απο μικρή ξεχωρίζει η καλή νοικοκυρά... Μην εξάπτεσαι CHARMED μου!
Μαγειρεύουμε...

ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ Ε? ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!
ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ...
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ? ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑΔΙΚΑ
ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ...ΟΠΟΤΕ ΛΥΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΧΑΧΑΧΑ

quote:
Δεν είπα ότι δε ξέρω..

ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΚΕΙ....
ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ..

quote:
Η πολύυυυυυ... η πάααααρα πολύυυυυυ...

Η ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ Η ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΤΙ???
ΜΗΠΩΣ ΦΟΒΑΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Ο DYING EΔΩ.. ΛΕΩ ΤΩΡΑ..

quote:
ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ..ΧΕΧΕ

quote:
Ποιών άλλων?

ΛΟΙΠΟΝ...

quote:
ήρθες να μας κάνεις μάθημα..

ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ...


quote:
Μπα. Με χέρι. Αν κάποιος πνίγεται κ τον χτυπήσεις στην πλάτη απλά θα σπρώξεις αυτό που έχει στο λαιμό του πιο μέσα στους υποδοχείς του οξυγούνου. Ο σωστός τρόπος είναι ο τρόπος του "χαρούμενου"(gay).


ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ..
ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΩ ΜΕΛΑΝΙΑΖΕΙ ΔΕΝ
ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΙ....
ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΑ ΛΕΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΩΡΑ ΕΠΙΛΗΠΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ???
ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΑΣΙΑ...
ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΟΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ...
ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΡΩΤΑΩ ΤΗ ΘΕΛΕΙ...ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΝΑΤΗΣΕΙ ΟΜΩΣ..
ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ..(ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΑΠΑΝΩ ΜΟΥ..)ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΧΤΥΠΑΤΗ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ..ΤΗ ΧΤΥΠΑΩ ΕΓΩ...
ΚΑΙ ΧΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΤΗΣ...
ΝΑ ΧΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΣΚΟΤΩΣΑ...
ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΟ 166
ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΠΤ..
ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΣΤΡΑΒΟΚΑΤΑΠΙΑ??"

CHARMED

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 14:42:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
KAI ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΦΤΑΣΩ ΣΤΑ ΑΚΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ..
ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕ Ο ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ...

quote:
CHARMED3

ΠΩ ΡΕ...ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ???

quote:
Είναι πολύ πιθανόν να έχει διαφύγει της προσοχής κάποιου Διαχειριστή/Συντονιστή, άλλωστε είναι φύσει αδύνατο να μπορούμε να δούμε τα πάντα

ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΩΝ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ????
quote:
Τώρα, εάν θέλεις ακόμα να μιλήσεις με κάποιον Υπεύθυνο του Χώρου, μπορείς να πεις και σε εμένα αυτό το οποίο σε απασχολεί ενδεχομένως καθώς είμαι κι εγώ ένας από αυτούς.

ΝΑΙΙΙ...
ΟΚ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ...
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ...ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ..

quote:
Εν πάσει περιπτώσει, η συγγνώμη σου γίνεται δεκτή από την πλευρά μου και σε ευχαριστώ πολύ για την καρδιά που μου έστειλες.


ΑΦΟΥ ΣΑΡΕΣΕ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ...
ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...LOL

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 15:08:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
O ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ..ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ...!!!!

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 15:32:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3

http://www.youtube.com/watch?v=G8ytM0rl_uU&feature=related

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 16:13:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3

STON GAARA..
CHARMED
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 17:39:07  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

O ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ..ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ...!!!!

CHARMED



το γραφειο ειναι καπως μακρυα απο το σπιτι... δεν ειναι ευκολο να ειμαι συνεχεια εδω...


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 18:37:12  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΕΛΑ ΡΕ ΣΟΒΑΡΑ..ΤΙ ΗΤΑΝ?
ΔΥΟ ΑΝΤΡΙΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΖΗΤΑΩ...

Μποξεράκι, Τυρί.
quote:
ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ Ε? ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!
ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ...
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ? ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑΔΙΚΑ
ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ...ΟΠΟΤΕ ΛΥΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΧΑΧΑΧΑ
Μάλλον μπερδεύτηκες.. στα τσιπουράδικα σερβίρουν τσίπουρα όχι τσιπούρες.. το δεύτερος είναι είδος ψαριού ενώ το πρώτο αλκολούχο ποτό... (~18 ανδρικές λέξεις)
quote:
ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΩΝ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ????
Γιατί είναι.. μεγάλα

quote:
ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΚΕΙ....
ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ..
Αν πεινάς πέρνα
quote:
Η ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ Η ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΤΙ???
ΜΗΠΩΣ ΦΟΒΑΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Ο DYING EΔΩ.. ΛΕΩ ΤΩΡΑ..
και νομίζεις ότι τα διαβάζουμε μόνο οι πέντε μας τα μηνύματα αλλιώς..
quote:
ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ...

..Δεν έχεις τα προσόντα. Είσαι γυναίκα βλέπεις....
quote:
ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ..
ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΩ ΜΕΛΑΝΙΑΖΕΙ ΔΕΝ
ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΙ....
ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΑ ΛΕΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΩΡΑ ΕΠΙΛΗΠΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ???
Έλα ντε... αν ήταν επιλειπτική ας ψοφήσει χαχα.
quote:
ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΑΣΙΑ...
ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΟΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ...
..Και νόμιζες ότι χαιρετούσε ε?
quote:
ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΡΩΤΑΩ ΤΗ ΘΕΛΕΙ...ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΝΑΤΗΣΕΙ ΟΜΩΣ..
Έλα ντε.. έπρεπε να επιμένεις. Κάποια άτομα ρε παιδί μου.. απλά αρνούνται να επικοινωνήσουν.
quote:
ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ..(ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΑΠΑΝΩ ΜΟΥ..)
Αφού σου έχουνε πει να μη βγαίνεις χωρίς τη σακούλα.. φόρα την τη καριόλα!
quote:
ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΧΤΥΠΑΤΗ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ..ΤΗ ΧΤΥΠΑΩ ΕΓΩ...
Κατάλαβα... εφαρμοσες τα τρία νταν σου. Τουλάχιστον ήταν εύκολος στόχος
quote:
ΚΑΙ ΧΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΤΗΣ...
Αν το άτομο είναι αναίσθητο ρε παιδί μου...
quote:
ΝΑ ΧΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΣΚΟΤΩΣΑ...
Εκείνη θα ήταν σίγουρη..

quote:
ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΟ 166

ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΠΤ..


Ε ναι τι φταίει το 166

quote:
ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΣΤΡΑΒΟΚΑΤΑΠΙΑ??"
"Νόμιζα ότι έκανες την πέστροφα!"

Αφιερωμένα στους Αθηναίους:
Magic de Spell - ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ
Magic de Spell - SARAJEVO
Χαλαρά πράγματα CHARMED.. Οπότε μην εξάπτεσαι!


"..The Matrix can't tell you who you are"
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 28/02/2010 18:42:59Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 18:42:49  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
στους Αθηναιους επρεπε να αφιερωσεις αυτο!


http://www.youtube.com/watch?v=F49qk0p-PJE


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 22:42:05  Εμφάνιση Προφίλ
Δε μ'αρέσει η μουσική.. το βίντεο κ τα λίρικς φάση έχουν χεχε.

Λοιπόν CHARMED μου έδωσες μια ιδέα(Να που φάνηκες κ σε κάτι χρήσιμη)
Παιδιά μικρά κ μεγάλα μπορεί να σας ενδιαφέρει το θέμα (μου. μουυυυυ. Μπεεεεε):
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gaara
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2010, 23:23:40  Εμφάνιση Προφίλ
CHARMED ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΠΟΤΕ!!!!! ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ

ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! :-******************

CHARMED μου? Αυτό με το σεντόνι που αναρωτιόσουν...το σοβάδισμα... είναι αυτό που κάνουν μόνο το αγοράκια όταν ανακαλύπτουν ακόμη τον εαυτό τους...

Εγώ όπως ξαναείπα στο παρελθόν ξέρω να μαγειρεύω και θα μαγειρεύω για την CHARMED όταν έχει ανάγκη...ως τότε θα μαγειρεύω και ακόμη καλύτερα οπότε δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα!!!


Το τυρί ρε Dr. που κολλάει??

nothing is impossible from the time i will become the god of myself.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2010, 00:04:54  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Το τυρί ρε Dr. που κολλάει??

Συνήθως στο περιτύλιγμα.. γενικά όμως δε ξέρω. Με αυτά ασχολείται η χημεία. Αν αυτό απαντάει στο ερώτημά σου.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2010, 08:44:20  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλημερα σας και σημερα


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2010, 09:49:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
καλημερα κ καλο μηνα σε ολους..τι κανεις φιλε predator..?? charmed μου τι κανεις..?? πως παει με το σχολειο..?? λογικα ειδη πρεπει να εχετε γραψει κ εσεις ε..?? γιατι εμεις ειδη εχουμε γραψει κ χρωσταω θρησκευτικα..κοιτα φιλε μου dr.εγω απαντ.σε οτι γραφετε κ οχι οπως εσεις που παρευρμηνευεται οτι λεωωωω κ βαζοντας κ αλλα μεσα..εχω γραψει ακριβως τα ιδια πραγματα τπτ παραπανω κ τπτ λιγοτερο ασχετως πως τα περνεται εσεις τα οσα λεω..αλλο το ενα αλλο το αλλο..τουλαχιστον αυτο παραδεχτειτε το..εσυ μου ελεγες,για γειτονες,για σκεψεις πονηρες που ισως να εχουν οι αλλοι,για ντροπη της ερωτικης πραξης κ.α...εγω δεν μιλησα για κατι τετοιο κ ουτε ειχαν σχεση με τα οσα ειπα..οποτε ποιος παρερμηνευει τα λογια ποιου..αυτο ηταν το τελιοτικο που ειπα για το συγκεκριμενο θεμα..τεεεεεεελος.. οσο για εσας κος συντονιστη δεν πηγαινε για το φορουμ το οτι οσα ορια βαζουμε κ μας συμφαιρει τα κραταμε κ οσα δεν μας συμφαιρει τα καταργουμε,απλα αναφερθηκα πανω σ'αυτο στο μνμ της charmed για αυτα που λεγαμε με τον dr.κ τον gaara..για να ξεκαθαριζομαι μην παρερμηνευτο παλιιιιιιιιιι..!!!! αυταααααααα..!!!!!

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2010, 19:18:49  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
κοιτα φιλε μου dr.εγω απαντ.σε οτι γραφετε κ οχι οπως εσεις που παρευρμηνευεται οτι λεωωωω κ βαζοντας κ αλλα μεσα..εχω γραψει ακριβως τα ιδια πραγματα τπτ παραπανω κ τπτ λιγοτερο
Δεν θα το λεγα, εγώ ήμουν πολύ συγκεκριμένος κ πολύ αναλυτικός προσπάθησα δηλαδή εγώ ο ίδιος να ξεδιπλώσω το σκεπτικό σου(κάτι που θα 'πρεπε να το κάνεις εσύ όχι εγώ) επομένως απο αυτή την άποψη μπορεί προσωπικά να σε παρερμήνευσα.
quote:
αλλο το ενα αλλο το αλλο..τουλαχιστον αυτο παραδεχτειτε το..εσυ μου ελεγες,για γειτονες,για σκεψεις πονηρες που ισως να εχουν οι αλλοι,για ντροπη της ερωτικης πραξης κ.α...εγω δεν μιλησα για κατι τετοιο
Ακριβώς.
quote:
κ ουτε ειχαν σχεση με τα οσα ειπα..οποτε ποιος παρερμηνευει τα λογια ποιου..
Αυτό που έκανα λέγεται ανάλυση θέσεις και είναι κάτι που σωστά αναφέρεις δεν έκανες-σε ικανοποιητικό βαθμό-.

Η ανάλυση και τα παραδείγματα σε μία απάντηση είναι απαραίτητα αν θέλουμε αυτή να μην έχει μεγάλα περιθωρια παρερμηνείας.

Πρέπει να παραθέτουμε μία μία τις προκείμενες της συλλογιστικής μας πορείας
βάσει της οποίας καταλήγουμε σε ένα συμπέρασμα
επομένως αυτό που έκανα δεν ήταν παρεμηνεία
αλλά λεπτομερειακή ανάλυση. Και εκεί οφείλεται η εντύπωση που πήρες ότι απαντάω σε άλλα πράγματα.
Πρακτικά αυτό δεν είναι λάθος.
Απο τη στιγμή όμως που μιλάς χωρίς απτές αναφορές, όπως παραδείγματα κ τεκμήρια,
αν δηλαδή δεν αναλύεις αρκετά αυτά που παραθέτεις, αναγκάζεις τον άλλο να αναφερθεί σε πολλά και διάφορα ζητήματα για να καλύψει παν ενδεχόμενο.
Θα πρόσεξες πχ ότι εγώ σε κάθε μου μήνυμα είχα κ παραδείγματα κ επιχειρηματολογία αναλύτική κ πολύπλευρη.
Αυτό εξυπηρετούσε ακριβώς αυτό, δηλαδή να μην μένουν περιθώρια παρανόησης.
Επίσης δεν θυμάμαι να είπες κάπου παλιότερα ότι συμφωνώ με αυτό ή διαφωνώ με αυτό.
Επομένως και πάλι αφήνεις περιθώρια για υποθέσεις ως προς το τι ακριβώς εννοούσες αρχικά. Γιατί αν έλεγες πχ "Συμφωνώ με αυτό, δεν έχω αντιρρηση, αυτό όμως που ήθελα να πω...." θα ήταν ξεκάθαρο ότι υπήρξε κάποια παρανόηση. Ατά.

quote:
Το τυρί ρε Dr. που κολλάει??
Read between.. the words

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 01/03/2010 19:29:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.234375
Maintained by Digital Alchemy