ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο7!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 14:54:40  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..??


ναι, δεν κανεις λαθος... αλλα ενταξει. δεν χρειαζεται να θυμωνει κανεις μας, μπορουμε να κανουμε διαλογο χωρις να νευριαζουμε. μια χαρα κοριτσια ειστε και οι δυο, μια ωραια παρεουλα κανουμε. αυτα τωρα ειναι μικροτητες... το αν καποιος ορθογραφικα λαθη δεν υποδεικνυει ή αποδεικνυει τιποτα! ουτε πρεπει να δικαιολογηθει κανεις για αυτο... η ουσια ειναι να συνεχισουμε τη φιλια μας και το διαλογο μας!


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 14:57:34  Εμφάνιση Προφίλ
Gaara
quote:
Καταρχήν predator η 5άλφα αν δεν κάνω λάθος δεν την χρησιμοποιούσαν σατανιστές στο πολύ παρελθόν..Αλλά απλοί άνθρωποι για να διώχνουν τα κακά πνεύματα και συγκεκριμένα δαιμόνια...
Ναι, βέβαια εγώ με την CHARMED λέγαμε για τη τριάδα που είπε ότι φοράει και η πεντάλφα ήταν απλή αναφορά δικιά μου.
quote:
Επίσης πολλοί γονείς δεν είναι χαζοί... αλλά ανώριμοι...
=χαζοί

quote:
.Πολλοί δεν έχουν συνειδητοποιήσει ότι έχουν παιδιά και έχουν ως κύρια αξία το χρήμα και τα υλιστικά δώρα... Τα παιδιά δεν χρειάζονται πολλά δώρα...ούτε πολλές ελευθερίες...Χρειάζονται χρόνο να περάσεις μαζί τους...
Μάλλον παίρνεις ως αφορμή την περίπτωση της Άντζελα Δημητρίου με τη κόρη της(λόγω πρόσφατης εκπομπής). Αν όχι, τι να σου πω, εγώ ούτε περνούσα πολύ καιρό με τους γονείς μου ούτε μου έκαναν τα φοβερά δώρα, όχι ότι μου έλειπε κάτι απο οποιαδήποτε άποψη. Αυτό που λες νομίζω ισχύει στη περίπτωση παιδιών που έχουν γιατρούς για γονείς ή και δικηγόρους κλπ γιατί γενικά οι έλληνες δεν έχουμε κ τη δυνατότητα να παίρνουμε άπειρα δώρα. Αν κ τα κινητά δίνουν κ παίρνουν. Τέλος πάντων, στη σπατάλη είμαστε πρώτοι και σε 1-2 χρόνια δεν θα χουμε να φάμε. Τέλος πάντων και πάλι.

quote:
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ,ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤ.ΓΙΑΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΑ..ΔΕΝ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΩΣ ΑΤΟΜΟ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ,Η' ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ Κ ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΓΕΛΑΣ..ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ,ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ Μ'ΕΝΑ ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΑΝ ΜΕ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΝ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΛΕΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΣΧΙΟΥΝ..ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑΣ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ "ΣΠΑΝΙΑ" Κ ΟΧΙ "ΠΟΤΕ" Η' "ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΛΑΘΟΙ"..ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..??
Κοίτα.. σπάνια.. σπάνια κάνω εγώ λάθη. Αν λάβω υπόψη τα γραπτά σας απο πλευράς ορθογραφίας.. είστε κ οι δυό για τα μπάζα.
Αλλά υποθέτω ότι γράφετε ό,τι γράφετε μέσα σε λίγο χρόνο και απρόσεκτα λόγω απειρίας στη πληκτρολόγηση. Αν βγάλω αυτούς τους παράγοντες απ το νού μου τότε.. επιστρέφουμε σε αυτό που είπα για τα μπάζα.
Αλλά θα σου πω Hanter, εγώ διόρθωσα περισσότερο την ορθογραφία μου την περίοδο που έγραφα πανελλήνιες. Δεδομένου ότι δε πέρασες απο αυτή τη φάση και ότι γενικά δεν έχεις τελειώσει το σχολείο είναι λογικό να κάνεις όσα λάθη θες.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 14/01/2010 15:52:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gaara
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 15:05:04  Εμφάνιση Προφίλ
Να κάτι που μάθαμε και σήμερα... Αφιερωμένο αυτό σε σένα!! The real predator!!! xexe...

Επίσης το dr. μου θυμίζει τον dr. evil.... δηλαδή αυτόν....

Πλάκα κάνω και στους 2....

nothing is impossible from the time i will become the god of myself.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 15:06:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
σε βλεπω λιγο θυμωμενη με την Charmed... δεν χρειαζεται να θυμωνεις, εξαλλου μια παρεα ειμαστε!

ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ..

quote:
Κ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΒΡΕΣ ΠΟΣΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΟΙ ΕΧΩ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΔΕΣ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ..

ΕΧΩ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΤΑ ΞΕΡΩ
ΟΠΩΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ..ΤΑ ΛΑΘΗ...
ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ...
ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΙΣΩΣ Η CHARMED3 NA NAI ΠΟΛΥ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ hanter..
ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ..
quote:
ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟΣΙΟΛΟΓΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΣΚΟΥΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ Η' ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ Μ'ΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΑΞΙΑ..
ΣΕΒΑΣΤΗ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ..
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ..

quote:
ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΤΣΕΙΣ Κ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ FACE TO FACE Κ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ...

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ...
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ...ΜΕ ΕΝΑ 7ΧΡΟΝΟ ΠΑΙΔΙ..ΘΑ ΠΟΥΜΕ
ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΥΟ ΝΟΥ ΤΟΥ..

quote:
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ..ΑΠΛΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΡΓΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΕΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ...
ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΓΩ...ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ..

quote:
.Κ ΓΕΛΑ ΟΣΟ ΘΕΣ,ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ..ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚ..ΕΣ Κ ΒΓΑΖΕΙΣ ΒΑΘΜΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ..??

... ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙΣ..
ΟΥΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΕΙΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ ΚΑΙ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ...

quote:
.ΔΕΝ ΠΕΡΙΦΑΝΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΠΤ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΕ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑΣ..ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΕΙΘΗ

....ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΝΑ ΑΠΛΑ ΣΤΑΘΗΚΕΣ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΥΜΙΣΕΙΣ..

quote:
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ,ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ Κ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΝΜ

ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΠΤ ..ΩΣ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟ...

ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΕΕΕΕ
ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΛΑ...ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ...
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΚΕΙΣ
ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΒΙΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ...ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ
ΑΝΑΓΚΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΑΣΠΑΣΤΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ..

quote:
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΚΡΑΠΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΑΠΟΥΣΙΕΣ..ΟΥΤΕ ΛΕΩ ΠΩΣ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΒΑΘΥ..ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ Τ'ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ..

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ...
ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΠΤ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΣ...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ..
ΟΜΩΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...
ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ

quote:
.ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΒΑΖΕΙΣ ΕΙΚΟΝΑ,ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ..

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ KYRIA HANTER
ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΟΤΙ ΓΡΑΞΑΤΕ..
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ .

CHARMED3Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gaara
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 15:23:05  Εμφάνιση Προφίλ
Η αλήθεια είναι δρ. ότι τηλεόραση βλέπω μόνο για ταινίες οπότε και τα ονόματα που είπες μόνο ακουστά τα έχω αλλά για το θέμα.. "πλέω στο σκοτάδι".... Ούτε εγώ είχα τα πολλά τα δώρα ακόμη και για κινητά... και όπως πρέπει να έχω γράψει σε προηγούμενες σελίδες δεν έχω και τις καλύτερες σχέσεις με τους γονείς μου... Απλά πιστεύω πως το καλύτερο πράγμα είναι οι γονείς να είναι κοντά στα παιδιά τους ειδικά όταν διαμορφώνουν ακόμη χαρακτήρα....


Μιλάτε για λάθη....ΤΙ είναι το Λάθος? Δεν είναι λάθος να γράψεις λάθος μια λέξη... ΛΑΘΟΣ ήταν που με έκανε ο Θεός τόσο όμορφο...

Και επειδή βλέπω ακόμη μια περίεργη στάση στις κοπέλες..ήρεμα!!! Αλλάξαμε σελίδα..ας αλλάξουμε και θέμα και τρόπο....τι λέτε....
Πιστεύω πως με την καλή διάθεση όλα μπορούν να φτιαχτούν και να κάνουμε αξιοθαύμαστα πράγματα!!! Αρκεί να την έχουμε...εσείς την έχετε?

nothing is impossible from the time i will become the god of myself.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 15:24:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ναι, δεν κανεις λαθος... αλλα ενταξει.

A! NA KYRIA HANTER ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ SUPPORT..
ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΜΑΛΛΟΝ...

quote:
μια χαρα κοριτσια ειστε και οι δυο, μια ωραια παρεουλα κανουμε. αυτα τωρα ειναι μικροτητες...

ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΗΤΕΣ...ΟΝΤΩΣ...
ΜΑΛΛΟΝ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΕ KYRIA HANTER ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ...
ΟΠΟΤΕ ...

quote:
Καταρχήν predator η 5άλφα αν δεν κάνω λάθος δεν την χρησιμοποιούσαν σατανιστές στο πολύ παρελθόν..Αλλά απλοί άνθρωποι για να διώχνουν τα κακά πνεύματα και συγκεκριμένα δαιμόνια...


ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΝ ΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΛΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
ΜΕΤΑ ΤΟ ....

quote:
βλέπω ένα περίεργο κλήμα... μήπως επειδή σας έλειψα??

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..
quote:
η ουσια ειναι να συνεχισουμε τη φιλια μας και το διαλογο μας!


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ .....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΜΕ...(ΔΕΝ ΠΑΡΙΜΕΝΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ..
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΕΛΕΞΑ ΕΓΩ..)
ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 15:51:53  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΝ ΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΛΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
ΜΕΤΑ ΤΟ ....
Άμα σου λέω ότι δε ξερεις.. η "ενέργεια" είναι η κατεξοχήν γενικότητα του.. εξωτερισμού.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 14/01/2010 15:53:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 16:19:09  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ .....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΜΕ...(ΔΕΝ ΠΑΡΙΜΕΝΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ..
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΕΛΕΞΑ ΕΓΩ..)
ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ



Για κάποιο λόγο τα περισσότερα θέματα κάπως έτσι τελειώνουν χαχα. Δε βαριέσαι. Προτείνω εκτός τής αποχώρησής σου να διαγράψεις τον λογαριασμό σου και να αλλάξεις τον κωδικό βάζοντας τον καινούριο πατώντας τυχαία πλήκτρα για να μη μπορείς και η ίδια να ξαναμπείς. Επίσης να απανενεργοποιήσεις το ιμέιλ του λογαριασμού αυτού(σε περίπτωση που θελήσουν να σου κάνουν pm μέσω του φόρουμ) ή απλά να το αλλάξεις βάζοντας ένα τυχαίο(αν αυτό γίνεται).
Αυτά.
Και μετά φτιάξε έναν καινούριο λογαριασμό με το όνομα "Μπάπμης"(κατα προτίμηση ο Σουγιάς ή ο Χασάπης) και ξαναγράψε με αυτόν(ώστε να μη κινήσεις καμιά υποψία). Ευθυμήσαμε κ σήμερα.
Άντε θα τα πούμε.
Θα σου λεγα να επιστρέψεις αλλά δεν θέλω να γυρίσεις για χάρη μου κ να φορτωθώ τη καλή πράξη. Γυναικες.. μη σας βάλουν μαζί στο ίδιο δωμάτιο.. θα βγάλετε η μία τη μάσκαρα της άλλης..

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 16:33:39  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ .....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΜΕ...(ΔΕΝ ΠΑΡΙΜΕΝΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ..
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΕΛΕΞΑ ΕΓΩ..)
ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ



τωρα αυτο γιατι? για ποιο λογο? δεν εγινε και κατι τοσο σοβαρο!
δεν χρειαζεται κανεις να αποχωρησει... δεν πιστευω οτι θιχτηκαν οι προσωπικοτητες μας.


quote:
A! NA KYRIA HANTER ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ SUPPORT..
ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΜΑΛΛΟΝ...


υποστηριξη σε τι? επειδη πιστευω οτι δεν ειναι κακο για καποιον να κανει ορθογραφικα λαθη? εξαλλου, απο οτι διαβασες, συνεχισα και εγραψα οτι αν ειναι να μαλλωνουμε για αυτες τις μικροτητες, θα επρεπε κανεις μας να μην εγραφε σε κανενα forum ή blog ή σε email, μονο και μονο για να μην φαμε κραξιμο επειδη ειμαστε ανορθογραφοι...


Αν νιωθεις οτι εχω σφαλλει και εγω, ζητω συγγνωμη... απο την αλλη αν οντως επιθυμεις να αποχωρησεις, δεν μπορω να τιποτα εγω... ουτε υποχρεωνω κανεναν (δεν εχω αυτο το δικαιωμα) ουτε θελω να πιεσω καταστασεις που μπορει να εκτραπουν σε χειροτερες...


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 16:39:32  Εμφάνιση Προφίλ
PREDATOR μη προσπαθείς να τις καταλάβεις.. γιατί μπορεί κ να το καταφέρεις..!

quote:
απο την αλλη αν οντως επιθυμεις να αποχωρησεις, δεν μπορω να τιποτα εγω... ουτε υποχρεωνω κανεναν (δεν εχω αυτο το δικαιωμα) ουτε θελω να πιεσω καταστασεις που μπορει να εκτραπουν σε χειροτερες...
Φυσικά και το έχεις: είσαι άνδρας και αφέντης.

Δεν φταίμε εμείς που παρεκτράπηκαν τα γύναια.. αλλά εκείνα που δεν ακούν τον αφέντη.. αμνοί δίχως ποιμένα.. κύνες χωρίς λουρί.. παπούτσια χωρίς κορδονια..

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 14/01/2010 16:49:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 17:05:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
CHARMED ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΑΠΑΝΤ.ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΟΧΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ,Κ ΤΟ ΕΙΠΑ Κ ΟΛΑΣ,ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΩ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Τ'ΑΚΟΥΩ,ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ Κ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ..?? Κ ΛΕΣ ΠΑΛΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΕΚΟΥΝ..ΣΕ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΚΑΤΩΤΕΡΗ,ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ..ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙΣ..?? ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ Κ ΘΑ'ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΑΥΤΟ..ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ Κ ΑΥΤΗ..?? ΑΛΛΗ ΟΡΕΞΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΡΕ ΣΥ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΟ ΕΣΕΝΑ Κ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ..ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ Κ ΤΟ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ..ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΑΝ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΟ,Κ Ο DR. Κ Ο PREDATOR,Κ Ο GAARA,ΑΝ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΝΝΟΟΥΝ,ΘΑ ΡΩΤΗΣΟ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΛΥΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ,ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΠΕΡΑ ΤΟΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ Κ ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΣΗ ΑΣΤΕΙΟΥ..ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ..Κ ΚΥΡΙΩΣ ΔΕΝ ΣΕ ΥΠΟΒΙΒΑΖΩ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΣ..Κ ΣΕ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΣ,ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΠΤ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ..ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΝΝΟΟΥΣΕΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ Κ ΟΙ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΣ ΦΡΑΣΕΙΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..Κ ΟΥΤΕ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΣΕ ΥΠΟΒΙΒΑΣΩ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ'ΝΑΙ ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΟ..ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ..ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ GAARA..ΤΙ ΛΕΕΙ..??

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 17:30:18  Εμφάνιση Προφίλ
Χαμός στο ίσομα.
Μα και οι δυό σας, αντί να τα φτιάξετε, τα κάνετε χειρότερα.. λολ..
Αμά τα λέω εγώ....

Εγωίστριες.. εγωίστριες.. εγωίστριες... και.. αγράμματες! Το λέω για να σας προσβάλλω. Με κακή πρόθεση δηλαδή. Το δηλώνω. Η αγραμματοσύνη κάνει κακό.. και το λέω με τη χειρότερη πρόθεση και διάθεση και ευδιάθεση.
Μα γιατί να μην είστε ανιδιοτελείς όπως εγώ?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 17:41:19  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
πρωτη φορα γινεται κατι τετοιο σε αυτο το θεμα.... τοσα χρονια και δεν ειχαμε καμια αντιπαλοτητα... ισα ισα που ηταν το μοναδικο θεμα που χαλαρωναν τα πνευματα.

Μα γιατι να καταντησουμετωρα ετσι, δεν ξερω. Κριμα, πολυ κριμα...


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 17:43:51  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
Φυσικά και το έχεις: είσαι άνδρας και αφέντης.

αφεντης σε τι? κοιτα εγω δεν το βλεπω ετσι... απλα δεν μου αρεσουν τα "ξεκατινιασματα" (να το πω ωμα) γιατι πρωτον δεν ειναι της ιδιοσυγκρασιας μου και δευτερον δεν προσβλεπουν σε τιποτα το λογικο... απο το οτιδηποτε ασχετο, μπορει να υποθουν "χοντραδες" μεγαλες, που αλλες φορες οδηγουν σε δραματα.



Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2010, 20:03:08  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
απο οτι βλεπω, και παλι μονος!

φιλε elo... που χαθηκες?


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2010, 00:22:09  Εμφάνιση Προφίλ
Ας κάνουμε μία ανασκόπιση της ανθρώπινης χαζομάρας. Και γίνομαι εγωιστής λέγοντάς το αυτό. Αλλά θα σας αποδείξω στη συνέχεια ότι πρόκειται περι ανθρώπινης εγκεφαλικής χαζομάρας μέχρι, βέβαια, και αν κάποιος μπορέσει να μου αποδείξει το αντίθετο.

Ας κάνουμε το εξής, αν κάποια απο σας(CHARMED, Hanter) καταφέρει να μου αποδείξει ότι η επιλογή των όσων έγραψε σε όλα τα μηνύματα που παρουσιάζονται απο κάτω δεν ήταν ανόητη, θα αποδεκτώ ότι αφενός δίκαια η CHARMED αποχωρησε και αφετέρου ότι έχω άδικο για το ότι θεωρώ ότι θα πρεπε να ζητήσετε συγνώμη η μια της άλλης.

Το να μην δεχτείτε να συμμετάσχετε και οι δύο σας σε αυτό που προτείνω σημαίνει ότι αφενός επαληθεύετε αυτό που ισχυρίζομαι ότι δηλαδή είστε αγράμματες και ανόητες(κ ανώριμες εν συνεχεία τώρα που το ξανασκέφτομαι) αφού εαν είχατε οποιαδήποτε δίκαιο στα λεγόμενά σας θα μπορούσατε να το υπερασπιστείτε.


Αν έχω δίκαιο σε όσα λέω τότε οφείλετε να παραδεχτείχτε την χαζομάρα σας δημοσίως και να ζητήσετε συγνώμη απο την άλλη.

Σε κάθε περίπτωση θα είμαι άκρως προσβλητικός σέ αυτά που θα διαβάσετε παρακάτω οπότε αν δεν αντέχετε την γνώμη τρίτων για αυτά που λέτε μπορείτε να φύγετε ή να καλύψετε τα μάτια σας.
It's payback time.


Αλλά τέρμα τα λόγια, ας ξενικήσουμε λοιπόν την απόδειξη που προανέφερα.

hanter

quote:
Κ ΣΠΑΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ..ΓΙ'ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ..

Σπάνια κάνω εγώ λάθη. ΕΣΥ ΕΣΥ ΕΣΥ κάνεις συχνά λάθη.

CHARMED

quote:
ΚΑΛΑ ΡΕ hanter ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ..
ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΟΡΘ.ΟΛΑ
ΤΑ ΡΗΜΑΤΑ ΣΤΟ Γ ΕΝΙΚΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ "Η"
ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΑΛΛΑ ...
ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ...

Είναι "σωρό" όχι "σορό". Και εγώ έκανα την ίδια σκέψη και για τις δυό σας απλά κ μόνο διαβάζοντάς τα μηνύματά σας. Εσύ απ τη μία ισχυρίζεσαι ότι είναι απουσιολογος η άλλη ότι δεν κάνει συχνά λάθη. Σε κάθε περίπτωση όμως δεν είπα τίποτα γιατί φοβούμουν ακριβώς μην γίνει καμιά παρεξήγηση γνωρίζοντας και πόσο παρεξηγιάρες είστε. Το ότι εσύ δεν ζύγισες αρκετά το ενδεχόμενο παρέξηγησης στο μυαλό σου όπως θα φανεί καθαρά παρακάτω:
CHARMED
quote:
ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΕ ΜΟΥ..
ΔΕΝ ΤHΣ ΤΩ ΠΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ..
ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ...

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ...
ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΡΑΠΑΣ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ
ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΣ...



..δείχνει τουλάχιστον έλλειψη βασικής διορατικότητας. Αλλά πιο πριν το χαρακτηρίζω αλλιώς...
Λες περισσότερα απ'όσα θα 'πρεπε..

Hanter

quote:
ΡΕ CHARMED ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΗ..?? ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΠΑΝΙΑ ΚΑΝΩ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΟΙ..ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ..ΕΝΑ ΑΥΤΟ..ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟΣΙΟΛΟΓΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΣΚΟΥΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ Η' ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ Μ'ΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΑΞΙΑ..Κ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΒΡΕΣ ΠΟΣΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΟΙ ΕΧΩ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΔΕΣ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ..ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΡΑΠΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΩΣΤΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΟΡΘΑ..Κ ΣΩΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΑΡΧΑΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ..ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΟΥΝ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΤΣΕΙΣ Κ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ FACE TO FACE Κ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ Κ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΞΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΠΑ..ΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΕΧΟΥΝ Κ ΛΕΙΨΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ..ΑΠΛΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣ..ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ Κ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΘΡΙΑΜΒΕΥΤΙΚΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ..Κ ΓΕΛΑ ΟΣΟ ΘΕΣ,ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ..ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚ..ΕΣ Κ ΒΓΑΖΕΙΣ ΒΑΘΜΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ..?? ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ..ΔΕΝ ΠΕΡΙΦΑΝΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΠΤ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΕ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑΣ..ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΕΙΘΗΚΑΜΕ..

Η κυρία απο δω πιάνει κάτι που δεν σήμαινε απαραίτητα κακή πρόθεση και κάνει ακριβώς το ίδιο λάθος με τη προηγούμενη(την οποία περνάει σε ηλικία) δηλαδή λέει περισσότερα απ όσα θα 'πρεπε και φτάνει αυτή τη παρεξήγηση στα άκρα της.

hanter

quote:
ΔΕΝ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΩΣ ΑΤΟΜΟ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ,Η' ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ Κ ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΓΕΛΑΣ..ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ,ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ Μ'ΕΝΑ ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΑΝ ΜΕ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΝ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΛΕΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΣΧΙΟΥΝ..ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑΣ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ "ΣΠΑΝΙΑ" Κ ΟΧΙ "ΠΟΤΕ" Η' "ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΛΑΘΟΙ"..ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..??
..Στο τέλος το τραβάει 10 μέτρα ακόμα πιο μακριά κ ζητάει και τη δικιά μας επιβεβαίωση προσπαθώντας αφενός να δει αν όντως έχει δίκαιο και αφετέρου να μας "πάρει με το μέρος της"..

CHARMED

quote:
quote:
σε βλεπω λιγο θυμωμενη με την Charmed... δεν χρειαζεται να θυμωνεις, εξαλλου μια παρεα ειμαστε!

ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ..

quote:
Κ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΒΡΕΣ ΠΟΣΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΟΙ ΕΧΩ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΔΕΣ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ..

ΕΧΩ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΤΑ ΞΕΡΩ
ΟΠΩΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ..ΤΑ ΛΑΘΗ...
ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ...
ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΙΣΩΣ Η CHARMED3 NA NAI ΠΟΛΥ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ hanter..
ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ..
quote:
ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟΣΙΟΛΟΓΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΣΚΟΥΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ Η' ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ Μ'ΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΑΞΙΑ..
ΣΕΒΑΣΤΗ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ..
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ..

quote:
ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΤΣΕΙΣ Κ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ FACE TO FACE Κ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ...

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ...
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ...ΜΕ ΕΝΑ 7ΧΡΟΝΟ ΠΑΙΔΙ..ΘΑ ΠΟΥΜΕ
ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΥΟ ΝΟΥ ΤΟΥ..

quote:
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ..ΑΠΛΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΡΓΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΕΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ...
ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΓΩ...ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ..

quote:
.Κ ΓΕΛΑ ΟΣΟ ΘΕΣ,ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ..ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚ..ΕΣ Κ ΒΓΑΖΕΙΣ ΒΑΘΜΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ..??

... ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙΣ..
ΟΥΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΕΙΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ ΚΑΙ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ...

quote:
.ΔΕΝ ΠΕΡΙΦΑΝΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΠΤ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΕ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑΣ..ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΕΙΘΗ

....ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΝΑ ΑΠΛΑ ΣΤΑΘΗΚΕΣ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΥΜΙΣΕΙΣ..

quote:
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ,ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ Κ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΝΜ

ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΠΤ ..ΩΣ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟ...

ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΕΕΕΕ
ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΛΑ...ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ...
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΚΕΙΣ
ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΒΙΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ...ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ
ΑΝΑΓΚΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΑΣΠΑΣΤΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ..

quote:
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΚΡΑΠΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΑΠΟΥΣΙΕΣ..ΟΥΤΕ ΛΕΩ ΠΩΣ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΒΑΘΥ..ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ Τ'ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ..

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ...
ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΠΤ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΣ...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ..
ΟΜΩΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...
ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ

quote:
.ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΒΑΖΕΙΣ ΕΙΚΟΝΑ,ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ..

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ KYRIA HANTER
ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΟΤΙ ΓΡΑΞΑΤΕ..
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ .

Εδώ η CHARMED αντί να προσπαθήσει να λύσει την παρεξήγηση όπως θα έπρεπε να κάνει και ενώ ακόμα μπορούσε, απόφασίζει να πάρει την θέση του αδικημένου θύματος(θύμα που βρίσκεται σε επίθετική άμυνα παρ όλα αυτα) και στη συνέχεια να δώσει η ίδια άδοξο τέλος στο διάλογο συγκινώντας μας με τα περι δώρου..
quote:
CHARMED ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΑΠΑΝΤ.ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΟΧΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ,Κ ΤΟ ΕΙΠΑ Κ ΟΛΑΣ,ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΩ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Τ'ΑΚΟΥΩ,ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ Κ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ..?? Κ ΛΕΣ ΠΑΛΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΕΚΟΥΝ..ΣΕ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΚΑΤΩΤΕΡΗ,ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ..ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙΣ..?? ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ Κ ΘΑ'ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΑΥΤΟ..ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ Κ ΑΥΤΗ..?? ΑΛΛΗ ΟΡΕΞΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΡΕ ΣΥ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΟ ΕΣΕΝΑ Κ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ..ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ Κ ΤΟ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ..ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΑΝ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΟ,Κ Ο DR. Κ Ο PREDATOR,Κ Ο GAARA,ΑΝ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΝΝΟΟΥΝ,ΘΑ ΡΩΤΗΣΟ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΛΥΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ,ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΠΕΡΑ ΤΟΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ Κ ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΣΗ ΑΣΤΕΙΟΥ..ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ..Κ ΚΥΡΙΩΣ ΔΕΝ ΣΕ ΥΠΟΒΙΒΑΖΩ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΣ..Κ ΣΕ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΣ,ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΠΤ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ..ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΝΝΟΟΥΣΕΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΗΡΑ ΕΓΩ
Ναι.. ίσως το παράκανες.. ίσως.. λέω τώρα..

quote:
ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ Κ ΟΙ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΣ ΦΡΑΣΕΙΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..Κ ΟΥΤΕ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΣΕ ΥΠΟΒΙΒΑΣΩ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ'ΝΑΙ ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΟ..ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ..
Η κοπέλα χωρίς μέτρο στα λόγια ρωτα την άλλη κοπέλα χωρίς μέτρο στα λόγια γιατί δεν είχε μέτρο.. wow.. ακόμα κ γω μπερδεύτηκα.

Αχ ωραία. Νιώθω και πάλι πιο γεμάτος και ζωντανός. Τι ωραίο που είναι να θάβεις τους άλλους. Έγινα νομίζω καλύτερος άνθρωπος. Χάρηκα που τα είπαμε κορίτσια. Φιλάαακια CHARMED που το διαβάζεις αυτό.. θα τα πούμε καληνύχτααα..

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 15/01/2010 00:30:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2010, 02:04:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
DR.ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΓΩ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ..ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ Κ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΝ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ Η' ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ Κ ΟΛΑΣ,ΚΑΝΩ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΚΡΙΝΑ..ΟΥΤΕ "ΑΧΡΗΣΤΗ" ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΟΥΤΕ "ΣΚΟΥΠΙΔΙ" ΟΥΤΕ "ΚΑΤΩΤΕΡΗ" Κ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΑΜΑΞΙ Κ ΘΑ ΑΣΚΗΣΩ ΒΙΑ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ..Κ ΑΥΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ..ΚΑΤΣΕ ΔΗΛ.Κ ΟΠΩΣ ΠΡΟ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥΣ..ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΔΗΛ.ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ..??? ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΕΓΩ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ..ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΕΚΕΙΝΗ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ..ΟΠΟΤΕ..!! ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤ.Κ ΝΑ ΤΟ ΛΥΝΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΕΠΕΛΕΞΕ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙ..ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΕΒΡΙΣΑ,ΟΥΤΕ ΕΙΡΩΝΕΥΤΙΚΑ ΜΕ ΓΕΛΑΚΙΑ Κ ΜΕ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ,ΟΥΤΕ ΠΡΟΣΕΒΑΛΑ,ΟΥΤΕ ΣΥΓΚΡΙΝΑ..ΟΥΤΕ,ΟΥΤΕ,ΟΥΤΕ...ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ..ΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ..ΜΑ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ,ΕΓΩ ΑΠΑΝΤ.ΣΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ..ΕΛΕΟΣ ΔΗΛ.!! ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ..?????

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2010, 08:57:45  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ολα τα αλλα ειναι ιστορια! τι εγινε πριν ή πιο πριν. Το αποτελεσμα ειναι που μετραει (σε καθε περιπτωση) μετα απο μια "μπορα"...
Να καταντησουμε να ειμαστε μαλλωμενοι, κατι που προκαλει και "διαταραχες" (τα νευρα δεν κανουν καλο ειτε σωματικως ειτε ψυχικως).

Πρεπει να βαλουμε μια τελεια σε αυτο και να παμε παρακατω! συμφωνειτε μαζι μου?


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2010, 13:22:19  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ
Σε αυτό έχεις δίκαιο εδώ. Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι προτρέπεις τους άλλους να πάρουν θέση σε ένα ζήτημα που δε τους αφορά. Ως προς το συγκεκριμένο χωρίο στο οποίο αναφέρομουν πάντα.
quote:
DR.ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΓΩ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ..
Ευθύνεται ο τρόπος που τα αντιλήφθηκες και εν μέρει ο αμφιλεγόμενος τρόπος που η CHARMED τα έθεσε. Το γέλιο για παραδειγμα Εσυ το έλαβες ως κοροϊδευτικό. Εκείνη είπε ότι γελούσε με ένα γεγονός όχι με ένα άτομο. Δεν ακούστηκε ωραία βέβαια καθώς άφησε το ενδεχόμενο παρανόησης με τον τρόπο που το είπε. Το ότι όμως δεν το εννοούσε κοροϊδευτικά το μπορείς να το καταλάβεις απ το γεγονός ότι δεν είχε λόγο να έχει τέτοια πρόθεση. Δεν την δικαιολογώ βέβαια, θεωρώ ότι τα κάνατε εξίσου χάλια. Γιατί και στη συνέχεια η CHARMED δεν έλυσε τη παρεξήγηση αλλά την έκανε χειρότερη.

Αυτό θα πρέπει να γίνει και για τις δυό σας μάθημα να είστε λιγότερο αντιδραστηκές και να σκέφτεστε τι γράψετε πριν το γράψετε.

Όπως έχω πει βέβαια σε πολλά θέματα του φόρουμ έχουν υπάρξεις αποχωρήσεις και για χειρότερους τσακωμούς απ τον δικό σας. Άμεσους τσακωμούς. Αλλά εγώ δεν συμμετείχα σε αυτούς(του περισσότερους) ώστε να μου χαλάσουν τη διάθεση. Ενώ αυτό που έγινε εδώ μου τη χάλασε και επομένως θα υποστείτε τη κατάκρισή μου.

quote:
ΟΥΤΕ "ΑΧΡΗΣΤΗ" ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΟΥΤΕ "ΣΚΟΥΠΙΔΙ" ΟΥΤΕ "ΚΑΤΩΤΕΡΗ" Κ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΑΜΑΞΙ Κ ΘΑ ΑΣΚΗΣΩ ΒΙΑ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ..Κ ΑΥΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ..ΚΑΤΣΕ ΔΗΛ.Κ ΟΠΩΣ ΠΡΟ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥΣ..ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΔΗΛ.ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ..???
Έχεις δίκαιο για τα προηγούμενα και ναι αυτό ήθελα(ή να το κάνει εκείνη).
quote:
ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΕΓΩ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ..
Εσύ το έκανες παρεξήγηση. Εκείνη δεν έλυσε την παρεξήγηση. Άρα φταίτε εξίσου.
quote:
ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤ.Κ ΝΑ ΤΟ ΛΥΝΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΕΠΕΛΕΞΕ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙ..ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΕΒΡΙΣΑ,ΟΥΤΕ ΕΙΡΩΝΕΥΤΙΚΑ ΜΕ ΓΕΛΑΚΙΑ Κ ΜΕ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ,ΟΥΤΕ ΠΡΟΣΕΒΑΛΑ,ΟΥΤΕ ΣΥΓΚΡΙΝΑ..ΟΥΤΕ,ΟΥΤΕ,ΟΥΤΕ.
Ούτε εκίνη σε σύγκρινε. Γιατί να θεωρήσεις ότι ήθελε να σε συγκρίνει? Κια γιατί να θεωρήσεις ότι ήθελε να σε κοροιδέψει στη συνέχεια? Επίσης βρισιές χρησιμοποίησες αλλά όχι προς το μέρος της. Όχι όμως ότι δεν δημιουργούν ένα κλίμα επιθετικότητας.
quote:
ΜΑ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ,ΕΓΩ ΑΠΑΝΤ.ΣΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ..
Απάντησες στην δικιά σου ερμηνεία του τι έγραψε. όπως και να χει φταίτε εξίσου κατ'εμε και θα πρεπε τουλάχιστον κάποια απ τις δυό σας να ζητήσει συγνώμη ή τουλάχιστον να δικαιολογηθεί. Είστε άξιες τις μοίρας σας either way αλλά και όλοι οι άνθρωποι είναι αφού όλοι κάνουν λάθη.
quote:
ολα τα αλλα ειναι ιστορια! τι εγινε πριν ή πιο πριν. Το αποτελεσμα ειναι που μετραει (σε καθε περιπτωση) μετα απο μια "μπορα"...
Να καταντησουμε να ειμαστε μαλλωμενοι, κατι που προκαλει και "διαταραχες" (τα νευρα δεν κανουν καλο ειτε σωματικως ειτε ψυχικως).

Πρεπει να βαλουμε μια τελεια σε αυτο και να παμε παρακατω! συμφωνειτε μαζι μου?


Νομίζω ότι όλοι αυτό θέλουμε αλλά είμαστε κατά ένα βασικό πιόνι λιγότεροι κ εκ των πραγμάτων είναι δύσκολη η συνέχεια αλλά όχι αδύνατη.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 15/01/2010 13:54:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gaara
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2010, 16:46:21  Εμφάνιση Προφίλ
Μαλακία μετά την μαλακία!!!! Εγώ χάρηκα που σας βρήκα γιατί επιτέλους βρήκα άτομα που μπορώ ελεύθερα να μιλήσω!!! Στην αρχή προσπάθησα να σας κάνω να το δείτε πιο χαλαρά αλλά τίποτα!!! Τι καταφέρατε δηλαδή... Ακόμη και δίκιο να έχετε και οι 2 ζητήστε συγνώμη και συνεχίζουμε.... δεν θα διαλύσουμε το forum για κωλοπαρεξηγήσεις τώρα!!! Αυτό δείχνει ανωριμότητα.... Το δίκιο είναι στη μέση... Άλλοι πεθαίνουν και σεις μαλώνετε για αυτά...ΑΣΉΜΑΝΤΑ ΜΗΔΑΜΙΝΆ Πράγματα..... Πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε...τα βρίσκουμε μεταξύ μας!!!!

nothing is impossible from the time i will become the god of myself.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2010, 19:23:12  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ρε κοπελιες... αφηστε τις χαζομαρες και ας συνεχισουμε αυτο που τοσο ωραια ξεκινησε... ειπαμε, σε αυτο το χωρο (εδω) ειμαστε ολοι χαρουμενοι... δεν πιεζομαστε απο τη θεματολογια (συζηταμε για διαφορα και για τα παντα)...


αντε να σας δουμε ξανα να γραφετε και να συζητησουμε


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2010, 20:35:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
quote:
PREDATOR-φιλε elo... που χαθηκες?

Εδώ είμαι φίλε μου, μην αγχώνεσαι…

Ωραίες μου κυρίες, σας παρακαλώ ας χαλαρώσουν λίγο τα πνεύματα.

Πάνω που ομόρφυνε το συγκεκριμένο φόρουμ από δυο ωραίες υπάρξεις άρχισαν τα παρατράγουδα…

Σας παρακαλώ πολύ ηρεμήστε, δεν βρίσκω καν τον λόγο για αυτές τις μικροπαρεξηγήσεις..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2010, 20:47:53  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
νομιζω οτι η παρεξηγηση παρεκταπηκετόσο που (μαλλον) δεν υπαρχει επιστροφη....

ελατε ρε κοριτσια πισω! καναμε ωραια παρεα!


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2010, 01:01:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ,ΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΗΝ CHARMED ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΕΠΕΛΕΞΕ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ..ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΑ Κ ΕΦΤΑΣΕ ΕΚΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ..Κ ΝΑΙ ΤΗΣ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΑΣΧΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΚΑΝ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΙ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΕΙΠΕ Κ ΠΡΟΣΘΕΣΕ Κ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ.. ΣΥΓΝΩΜΗ CHARMED ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΚΟΣ ΒΓΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ,Κ ΕΔΕΙΧΝΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ ΕΥΚΟΛΑ Κ ΛΙΓΟ ΛΟΓΟΦΕΡΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ..ΓΥΡΝΑ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΑΣ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ Κ ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΠΑ Η' ΕΙΠΕΣ..ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΟΥΣΙΑ ΟΥΤΕ ΑΞΙΑ ΠΛΕΟΝ..ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΥΤΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΓΥΡΝΑ Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΟΥΜΕ Σ'ΑΥΤΑ,ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ..

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2010, 01:15:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

ολα τα αλλα ειναι ιστορια! τι εγινε πριν ή πιο πριν. Το αποτελεσμα ειναι που μετραει (σε καθε περιπτωση) μετα απο μια "μπορα"...
Να καταντησουμε να ειμαστε μαλλωμενοι, κατι που προκαλει και "διαταραχες" (τα νευρα δεν κανουν καλο ειτε σωματικως ειτε ψυχικως).

Πρεπει να βαλουμε μια τελεια σε αυτο και να παμε παρακατω! συμφωνειτε μαζι μου?


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ..Κ ΟΥΤΕ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΞΑΝΑ ΜΙΛΗΣΩ,Κ ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΟΧΩΡΟΥΣΕ ΘΑ ΤΟ ΛΥΝΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΥΤΟΣ Η' ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕΤΑ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΥΠΟΘΗΚΑΝ..ΤΕΣΠΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ-ΕΓΙΝΕ..

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2010, 08:25:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
καλημερα..!!

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2010, 08:51:26  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλημερα σε ολους ... να ειμαστε και σημερα καλα!


quote:
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ..Κ ΟΥΤΕ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΞΑΝΑ ΜΙΛΗΣΩ,Κ ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΟΧΩΡΟΥΣΕ ΘΑ ΤΟ ΛΥΝΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΥΤΟΣ Η' ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕΤΑ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΥΠΟΘΗΚΑΝ..ΤΕΣΠΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ-ΕΓΙΝΕ..


τουλαχιστο, μην αποχωρησεις και εσυ απο αυτο το θεμα! να σε "βλεπουμε", ετσι?


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2010, 10:03:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

καλημερα σε ολους ... να ειμαστε και σημερα καλα!


quote:
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ..Κ ΟΥΤΕ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΞΑΝΑ ΜΙΛΗΣΩ,Κ ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΟΧΩΡΟΥΣΕ ΘΑ ΤΟ ΛΥΝΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΥΤΟΣ Η' ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕΤΑ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΥΠΟΘΗΚΑΝ..ΤΕΣΠΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ-ΕΓΙΝΕ..

τουλαχιστο, μην αποχωρησεις και εσυ απο αυτο το θεμα! να σε "βλεπουμε", ετσι?


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν


ΝΑΙ ΡΕ ΣΥ..ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΦΥΓΩ..?? Κ Η CHARMED ΚΑΚΟΣ ΕΦΥΓΕ..

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2010, 11:20:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
HELLOOOOOOOOOO...ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ..?????

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2010, 12:03:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
εδω ειμαστε! απλα στο ενδιαμεσο γραφω την πτυχιακη μου (για το μεταπτυχιακο)...


Η Δύναμη ανήκει σ' αυτούς που τη κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1679688
Maintained by Digital Alchemy