ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΠΕΘΑΝΕ!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 8
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 00:44:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να σας πώ την αλήθεια...μπορεί και να έχω ψιλοπαραιτηθεί από την ιδέα του έρωτα...αλλά τη συγκεκριμένη στιγμή στη ζωή μου νιώθω ότι μου χτυπάει την πόρτα...και μάλιστα επίμονα...
Εκείνο που με φοβίζει...είναι ότι τισ προηγούμενεσ φορέσ που μου χτύπαγε,εγώ του άνοιξα την πόρτα,αλλά αποδείχτηκε ότι απλώς έπαιζε...δεν συνέβαινε τίποτα...


Να είστε καλά!

Edited by - Glorfindel on 30/05/2003 00:45:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 09:27:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου, άνοιξε του την πόρτα, Έρωτας είναι, ποτέ δεν ξέρεις. Και από τον ''πόνο'' μαθαίνουμε…..
Αν και, ανοίξεις δεν του ανοίξεις, αυτός θα εισβάλει….. και τελικά μπορεί να είναι και ωραία…

στην πεδιάδα ρέει το γάλα, ρέει ο οίνος και της μέλισσας το νέκταρ….

Edited by - ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ on 30/05/2003 09:29:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 18:46:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΡΩΤΕΥΕΣΕ...
ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ?
ΣΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ 13-18 ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ, ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΧΑΛΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΗΛΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 00:43:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εισαι στο πουπουλενιο συννεφο που κανει βολτα εξω απο το παραθυρο μου. Νοιωθεις και εσυ το ηδονιστικο αερακι που με χαιδευει στο προσωπο. Εισαι η μικρη ηλιαχτιδα που κινδυνευει πανω στο κρυσταλινο τζαμι της φαντασιας μου, μια απλη ιδεα στο κοσμο της λογικης μου
Φευγεις?
Στα χερια μου κραταω σφιχτα ενα αστρο καυτερο...Φυλαξου...στο στελνω.
Θα διαλυσει το συννεφο σου, θα εκμηδενισει τις ψευδαισθησεις σου.
Μα...βραδυασε κιολας!! Ειναι η κουρασμενη μου καρδια. Και αυτα τα δακρυα που κυλουν?? Ειναι δικα μου!
Σου στελνω ενα φιλι, ειναι απλα μια μπλε ομπρελα. Κρατα την για να μη σε αγγιξουν τα δακρυα της θλιψης μου...

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 09:18:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΤΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ

Κάνε ότι θέλεις αλλά μην κάνεις ότι δεν θες να σου το κάνουν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 09:27:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΧ βρε wicca εστω για μια φορα να τεκμηριωνες την απαντηση σου - εστω και το γιατι εισαι εναντιον των σχεσεων...ετσι για αλλαγη να προσπαθουσες να γινεις οντως μελος των φορουμ αντι να γινεσαι περαστικος και σχεδον αορατος πλεον περαστικος....

Συγνωμη για την ατοπη παρεμβαση σε αυτο το θεμα αλλα μηπως να προσπαθουσαμε λιγο να σεβαστουμε το επιπεδο που υπαρχει ?

Καλη σας μερα

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 09:37:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ! ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΙΡΩΝΕΙΑ...

ΜΑΡΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑ...
ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ...
ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΚΦΡΑΣΩ.

ΕΙΔΕΣ?
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΣΟΥ ΕΑΥΤΟ.
Ο ΨΕΥΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ.
"ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ"


Κάνε ότι θέλεις αλλά μην κάνεις ότι δεν θες να σου το κάνουν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 09:47:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Admin Forum____Admin____329____31/05/2003____25/07/2001

wicca____Μέλος 2ης Βαθμίδας____323____31/05/2003____07/05/2003



Να είσαι ο εαυτός σου φίλε/η wicca, μα ουκ εν τω πολλώ το ευ...
Λίγη εγκράτεια και αυτογνωσία θα ωφελούσε και σένα προσωπικά, και τη συμμετοχή σου στο χώρο θα έκανε περισσότερο γόνιμη.

Φιλικά

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Fotini
Μέλος 2ης Βαθμίδας


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 10:57:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fotini  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοιταξε τη ζωη μεσα απο τα ματια του Ερωτα

Φιλησε ενα λουλουδι σαν να φιλας τον...Ερωτα

Πες ενα τραγουδι αφιερωμενο σ'εκεινον

και φωναξε...ΥΠΑΡΧΩ!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 12:37:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Fotini :))

Ποσες ομορφες λεξεις, ποσο βαθυ το νοημα...ομως...
Υπαρχει αυτο το "ομως" που καπου τα ισοπεδωνει ολα

Πως μπορει να δει την ζωη μεσα απο τον Ερωτα αν πρωτα δεν τον εχει αποδεχτει? Αν πρωτα δεν εχει ξεπερασει τους φοβους του, τις ανασφαλειες του... Αν δεν ειναι ετοιμος/η να δεχτει πως θα διαταραχτει η ψυχικη του ηρεμια και ισορροπια!

Πως μπορει καθεις να φιλισει ενα λουλουδι σαν να φιλαει τον Ερωτα αν πρωτα δεν εχει μπορεσει να φιλησει τον εαυτο του, να τον εχει αγκαλιασει και να τον εχει ερωτευτει.

Πως καποιος να φωναξει μα πανω απο ολα να νοιωσει οτι υπαρχει να δεν αφεθει ελευθερος και μεσα απο τον ερωτα του δεν βιωσει τον πονο, την πικρα...το μεγαλειο του ΟΛΟΥ!

Και ποσα απο τα παραπανω αντεχουμε να κανουμε, και ποσο μαλλον να τα κανουμε συνειδητα...

Ο ερωτας δεν πεθανε, τον σκοτωνουμε εμεις καθημερινα για την δικη μας ασφαλεια...

Γι'αυτο λιλιθ και

quote:
απλά, γιά κάποιους αυτό δεν είναι απαραίτητο, τα ισσοπεδώνουν όλα και αυτό είναι λάθος!

Ο φοβος και η αποφυγη των παραπανω βιωματων (χωρις να βγαζω τον ιδιο μου τον εαυτο απεξω)

Οπως μου ειπε σημερα πολυ σωστα ενας φιλος: Τα λεω σε σενα για να τα ακουω εγω μεσα απο την δικη σου ανταλακλαση!

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 13:31:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πολύ σωστά Μάρα,

καλημέρα σε όλους!
καλημέρα wicca, γράφεις

quote:
ΚΑΙ ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΡΩΤΕΥΕΣΕ...
ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ?
ΣΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ 13-18 ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ, ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΧΑΛΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΗΛΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.

καταρχήν να σου πω ότι καταλαβαίνω αυτό που λες, σε αυτές τις ηλικίες ο έρωτας έρχεται και παρέρχεται και τα πράγματα φαίνονται να είναι λίγο επιφανειακά -όσον αφορά τα γεγονότα γιά την αρχή και το τέλος μιάς σχέσης.

πρέπει να καταλάβουμε όμως ότι ο έρωτας είναι ένα συναίσθημα, που αναπτήσσεται και ολοκληρώνεται, καθώς εμείς οι ίδιοι προχωράμε στη ζωή. Στο τέλος -η στη διάρκεια- της προσωπικής σου πορείας, θ αλλάξεις την θεώρησή σου για αυτόν, και τελικά, αυτό που θα μείνει θα είναι κάτι που δε θα προκύπτει από μία, αλλά από πολλές αναμνήσεις ερώτων περασμενων.

μιλώντας λοιπόν γιά τον έρωτα, κάποια στιγμή δεν θα αναφερθείς τόσο πολύ στους ανθρώπους που υπήρξαν αντικείμενα του έρωτά σου, αλλά στο πως εσύ έχεις βιώσει το συναίσθημα. Και αυτό τότε θα εξαρτάται περισσότερο από το

ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ

είμαστε καθρέφτες του γύρω μας κόσμου...
αν δεν πιστέψουμε εμείς στον έρωτα, αν τον θεωρήσουμε κάτι δυσσάρεστο, κάτι επιφανειακό, τότε, πολύ πιθανά, έτσι να εκλάβουμε και τον έρωτα από το περιβάλλον μας.

αν τον υμνήσουμε, τότε ο απόηχος του ύμνου θα γυρίσει σε μας και ο ήχος του θα γλυκίνει την καρδιά μας.

λιλιθ -η πρωτη γυνέκα

click ^


Edited by - λίλιθ on 31/05/2003 13:32:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2003, 06:36:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενα απογευμα, ενας χωρισμος, δυο νεαρα παιδια και ο ερωτας καπου αναμεσα στην καρδια τους:
- Θυμασαι? την ρωτησε
- Ναι , του απαντησε
- Προσπαθησε να ξεχασεις, της ειπε

Κι εκεινη τον κοιταξε παραξενα... Εψαξε να βρει την απογοητευση, την λυπη μεσα στα ματια του. Ομως οχι....

- Οταν τελειωνει κατι δεν χανεται, του απαντησε

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2003, 17:39:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοιτάζω τα αστέρια
και φτιάχνω την μορφή σου!

Κλείνω τα μάτια μου
και βρίσκομαι μαζί σου!

Ψάχνω μέσα μου και βρίσκω εσένα
κι αμέσως κατάλαβα πως φτιάχτηκες για μένα!!!

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ…

Κάνε ότι θέλεις αλλά μην κάνεις ότι δεν θες να σου το κάνουν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2003, 11:45:02  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...ο ερωτας πεθανε ΖΗΤΩ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ!!!
Η πυρα σου
δυο χιλιαδες χρονια τωρα
δεν εσβησε
..ομως,ξερεις,δεν βγαζει πια καπνο...
Σου εδωσα την Ποιηση
ολα τα αντιδωρα της ζωης
και του θανατου.
Σου εδειξα τις επτα αβυσσους μεσα μου,
και τις αλλες επτα,εκτος μου.
Και Εσυ μου εδειξες το χαος του καταναλωτισμου σου.
Υπαρχουν ερωτες που δε γνωριζουν
τους τροπους του θανατου.
Πεισμωνουν,εμμενουν,δεν σηπονται
Διασχιζουν τους ΑΙΩΝΕΣ
γινονται ο θεος
μεσα απο τον πολυ πονο Τους...

ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΜΟΥ ΤΗ ΛΥΠΗ ΤΗΝΕ ΛΕΝΕ ΛΑΜΠΟΥΣΑ


dsmΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2003, 14:28:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

καλή μου ΑΤΜΑ,
όχι, δεν είναι χαρμόσυνο το μνημόσυνο...απλά αναγκαίο, γιατί αν δεν το εκφράσεις, τότε μένει μέσα σου ο πόνος -dimindy- και σε κατατρώει...



ουδεις ψογος- μα δεν το θεωρω ως απαντηση κατι που ως δεδομενο φανερωνεται και με δεδομενα απαντιεται...

...διαβασε παλι τις απαντησεις μου-δεν εχω αφησει "κενα".

μια λεξη αρκει παντα....
-οποια θες-


quote:

ΥΓ.δεν πεθαινω....ως ερωτας...

(ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΙΣ)





Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2003, 23:25:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα σε αυτή τη φάση της ζωής μου φοβάμαι πήπως όντως πεθάνει αυτό που νιώθω...το είπα και σε ένα παρόμοιο τόπικ...δεν το ονομάζω έρωτα μήπως και το χάσω,από φόβο μην προδοθώ.....
Επειδή τον τελευταίο καιρό έχω ψιλοχάσει τον ήσυχο ύπνο μου...θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά άσχετο με το θέμα....
Αλλά πώς καταλαβαίνεισ ότι αυτό που νιώθεις είναι έρωτας και μαλιστα αν το ίδιο νιώθει και η άλλη;δεν το ξέρω σίγουρα,αλλά πως θα το καταλάβω;τη στιγμή που έχει μία σχέση;

Συγγνώμη που η απάντησή μου είναι κάπως άσχετη με το τόπικ...αλλά θα ήθελα τη συμβουλή σας...μήπωσ ζώ σε έναν ήδη πεθαμένο έρωτα...

Να είστε καλά!

Edited by - Glorfindel on 03/06/2003 23:26:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2003, 09:36:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχτες ακουγοντας Μαχαιριτσα παρατηρησα τους στοιχους ενος τραγουδιου του... θυμηθηκα το τοπικ... και οσους αγαπησαν, πιστεψαν και επενδυσαν στα συναισθηματα τους

Μόλις νυχτώνει ανατέλλει η σιωπή,
Ρίχνει το φως της στο δυάρι σα φεγγάρι
Ψάχνω τα μάτια σου να δω για μια στιγμή
Αυτό που κάποτε μας ένωσε ζευγάρι

Όμως το τίποτα μονάχα είναι εκεί,
Δε μας μοιράζεται το ίδιο μαξιλάρι
Κι αυτά τα λόγια που η καρδιά διψάει να πει
Με φόβο κρύβονται στου χρόνου το συρτάρι

σε πιο δωμάτιο ΕΧΕΙ Η ΑΓΑΠΗ ΞΕΧΑΣΤΕΙ
Να δώσω μια και να διαλύσω το ντουβάρι
Μη κλαις καρδούλα μου δε λέω πως φταις εσύ
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ, ΠΩΣ «Σ ΑΓΑΠΩ», ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ
Που να με πάρει.

Έτσι χανόμαστε ξανά απ την αρχή
Κι η μοναξιά ανάμεσα μας σουλατσάρει
Με παλαβώνει αυτή η ακίνητη ζωή
Που χει στοιχειώσει τη χαραμάδα στο πατάρι
Σε πιο δωμάτιο έχει η αγάπη ξεχαστεί
Να δώσω μια και να διαλύσω το ντουβάρι
Μη κλαις καρδούλα μου δε λέω πως φταις εσύ
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ, «Σ ΑΓΑΠΩ», ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ
Που να με πάρει.

Καλε μου Glorfindel θα σου κανω μια ερωτηση μονο:
Ακομα και αν δεν ειναι γραφτο να εισαστε μαζι, ακομα και αν δεν ειναι ερωτας, ειναι αναγκαιο να μπλεχτει η λογικη?
Ασε το συναισθημα να εξελιχτει μεσα σου ...οπου και να βγει :)

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2003, 15:02:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Glorfindel

Αν μου επιτρέπεις και επειδή ρώτησες θα ήθελα να σου πω ότι όταν "δίνεις" έρωτα το κάνεις γιατί το νιώθεις, γιατί το θέλεις. Όχι για να σε ερωτευτεί/αγαπήσει ο άλλος.

Φυσικά και καταλαβαίνω τον φόβο σου μήπως προδοθείς. Και?! Όλα μέσα στο "παιχνίδι" του έρωτα είναι! Μήπως όλοι μας δεν έχουμε προδωθεί?! Μήπως όλοι μας δεν έχουμε σπάσει τα μούτρα μας!

Χαλάρωσε, να είσαι ο εαυτός σου και .... απόλαυσε το μοναδικό συναίσθημα!

Να 'σαι καλά!

* Irene *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2003, 01:15:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΔΑ...
ΚΟΙΤΑΞΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...
ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙΠΟΤΑ....
ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ ΕΣΥ...
ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΣΕΝΑ...
ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΙΩΞΩ ΕΜΕΝΑ...
ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΡΩΤΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΤΩ...
ΦΟΒΑΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΚΡΥΦΤΩ...
ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ...
ΘΥΜΗΣΟΥ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ...
ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...
ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΡΩΤΑ...
ΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΧΑΜΕΝΟΙ...

ΔΙΚΟ ΜΟΥ....

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΕΡΩΤΑ,ΣΑΣ ΠΛΗΤΤΩ ΜΕ ΠΟΙΗΜΑΤΑ ΜΟΥ!


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Expulsor
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2003, 01:50:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Expulsor  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παρατήρησα πως οι περισσότερες απαντήσεις είναι λογοτεχνικές, είτε υπό τη μορφή ποιήματος είτε απλά κειμένου.
Βλέποντας λοιπόν ότι ο έρωτας δεν μπορεί να τεθεί ως θέμα συζήτησης, αντιλαμβάνομαι ότι είναι κάτι που εμπνέει και διεγείρει συναισθήματα.
Όπως λοιπόν και το σεξ, τον έρωτα δεν τον συζητάμε, αλλά τον βιώνουμε. Πιστεύω λοιπόν ότι αν προσπαθήσω να χρησιμοποιήσω τη λογική για να ψαχουλέψω ένα συναίσθημα, θα μουρλαθώ!
Ερωτευθείτε, κλάψτε γι' αυτό, γελάστε, κάντε το, γιατί γι' αυτό το λόγο υπάρχει!
Τώρα για το αν πέθανε, όπως δε νοείται θάνατος για τις ιδέες ως ιστορικά γεγονότα, έτσι και δε νοείται θάνατος για τα συναισθήματα.
Απλά, αυτά δεν θα υπάρχουν όταν πάψουν να υπάρχουν τα κίνητρα και οι άνθρωποι που συνδέονται και συν-αισθάνονται.
Λίλιθ, σου εύχομαι να σκάσεις από έρωτα!(Κι όταν βέβαια σου περισσέψει λίγο πέτα και σε μας...)


ΥΓ.:Όταν κάποιος δολοφονήσει την πεθερά του, θα πάψει να τη μισεί!Μαζί λοιπόν με το τερ..χμ..την πεθερά, πεθαίνει και το μίσος..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2003, 13:41:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

"ΚΑΘΕ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΜΟΝΑΞΙΑ,ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙΣ,
ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ 'ΡΘΩ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ,ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙΣ.
ΘΑ ΠΛΕΞΩ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ,ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΟΥ
ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΚΟΤΕΙΝΑ,ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΣ ΣΟΥ...."

<ΠΥΞ ΛΑΞ>

"Κι ήμουν στο σκοτάδι. Κι ήμουν το σκοτάδι.Και με είδε μια αχτίδα..."

ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ....
ΦΙΛΙΚΑ

lencolasΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2003, 14:32:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Όπως λοιπόν και το σεξ, τον έρωτα δεν τον συζητάμε, αλλά τον βιώνουμε. Πιστεύω λοιπόν ότι αν προσπαθήσω να χρησιμοποιήσω τη λογική για να ψαχουλέψω ένα συναίσθημα, θα μουρλαθώ!

Λες και με ακουσες εχτες σε μια συζητηση που γινοτανε...
καποια πραγματα δεν αναλυονται απλα βιωνονται, με οση ενταση αντεχει ο καθενας.
Οταν λοιπον καταφερουμε και βιωσουμε την εκαστοτε κατασταση του ερωτα , αφου δεν θα μας συμβει μονο μια φορα στην ζωη μας, οταν εχει κανει τον κυκλο του τοτε μονο μπορουμε να κανουμε μια ανασκοπηση, να δουμε τι κερδισαμε, και να προετοιμασουμε (αν αυτο ειναι δυνατον) τον εαυτο μας για την επομενη φορα...

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2003, 16:39:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΚΕΙΝΟΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ
ΕΚΕΙΝΗ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΠΡΟΦΑΝΕΣ
ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΚ
ΑΥΤΗ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΛΕΤΟ
ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ
ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕ
ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ
ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΙΔΙΟ
ΟΜΩΣ ΟΛΟΙ ΤΗΣ ΟΙ ΦΙΛΟΙ
ΕΙΧΑΝ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΟΥΣ ΨΗΛΑ
ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΔΙΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ

ΕΚΕΙΝΟΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ SKATER
ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΥ ΕΙΠΕ: ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΓΟΡΙ
ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟΣ ΓΙ’ ΑΥΤΗΝ
ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ
ΟΜΩΣ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΗΣ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΑΕΡΑ
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΕΙ ΠΙΣΩ
ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ

ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ
ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
ΤΑΪΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ
ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
ΜΑΝΤΕΨΕ ΠΟΙΟΝ ΒΛΕΠΕΙ
ΤΟΝ SKATER ΝΑ ΡΟΚΑΡΕΙ ΣΤΟ MTV
ΤΗΛΕΦΩΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ
ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΗΔΗ
ΚΙ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ
ΕΚΕΙΝΗ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ
ΣΤΕΚΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΛΗΘΟΣ
ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ
ΠΟΥ ΑΠΕΡΡΙΨΕ

ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ SKATER
ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΓΟΡΙ
ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟΣ ΓΙ’ ΑΥΤΗΝ
ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΑΡ
ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ΤΗΝ ΚΙΘΑΡΑ ΤΟΥ
ΑΡΑΓΕ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΟΥ
ΒΛΕΠΕΙ ΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟΣ

ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΛΛΑ ΕΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ
ΛΟΙΠΟΝ, ΑΔΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΛΟΙ ΦΙΛΟΙ
ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ
ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΑΝΤΡΑΣ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ Γ ΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΟΡΙ
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠ’ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ
ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΕΣΑ
ΕΚΕΙΝΟΣ ΗΤΑΝ ΑΠΛΟΣ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ
ΚΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΠΡΟΦΑΝΕΣ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ
ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ;
ΠΩΣ ΑΝΑΣΤΑΤΩΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ

ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ SKATER
ΤΟΥ ΕΙΠΑ: ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΓΟΡΙ
ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ
ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΜΕ
ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕΣ ΠΑΛΙΑ…

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...
ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟ?

Κάνε ότι θέλεις αλλά μην κάνεις ότι δεν θες να σου το κάνουν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2003, 20:18:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ο ΕΡΩΤΑΣ ΠΕΘΑΝΕ!!!

Δεν είναι εφικτό κάτι τέτοιο… οπότε….

Βιώστε!!!!

στην πεδιάδα ρέει το γάλα, ρέει ο οίνος και της μέλισσας το νέκταρ….

Edited by - ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ on 08/06/2003 20:20:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lorien
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2003, 08:29:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lorien  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Lorien  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΕΡΩΤΑΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ...

ΤΙΠΟΤΕ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (ΟΡΑΤΗ ΚΑΙ ΑΟΡΑΤΗ) ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ...

ΑΠΛΑ ... ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΖΕΤΑΙ...

ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΘΕΙ...

ΣΕ ΙΣΩΣ ΕΝΑ ... ΑΝΩΤΕΡΟ ΕΠΙΠΕΔΟ...

ΕΝΑΣ "ΘΑΝΑΤΟΣ" ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ... ΘΑΝΑΤΟΣ ...

ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΝΟΣ ΚΥΚΛΟΥ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ...

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΡΧΗ...

Η ΑΡΧΗ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΚΥΚΛΟΥ...

ΜΙΑ ΝΕΑ ... ΑΥΓΗ ...

Η ΑΥΓΗ ΜΙΑΣ ΑΛΛΗΣ "ΗΜΕΡΑΣ" ...

ΜΗ ΛΥΠΑΣΤΕ ΜΙΑ ΕΝΑ ΘΑΝΑΤΟ (Era - Sombre day)...

ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΛΥΠΗ ΘΑ ΤΗ ΔΙΑΔΕΧΤΕΙ Η ΧΑΡΑ ...

ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΛΥΠΗ ...

ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΧΑΡΑ ...

ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΤΕΡΜΟΝΑ ΚΥΚΛΟ ...


... ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ "ΛΥΠΗΘΕΙΣ" .... ΘΥΜΗΣΟΥ ΜΕ ...

... ΕΝΑΣ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2003, 16:52:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλως ηρθες, Lorien



Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Flexable
Νέο Μέλος

Greece
35 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2003, 02:08:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flexable  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Flexable  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
de to piasa!!! erwtas pethane mhn akouw vlakeies !!!
en etoi 20000 phtte mou ti exete kanh eseis !!!
na sas pw ti exw kanh egw an mou vghke h oxi !!!
lathos thema anoixate !!!!!!!!!
ayto poukanoume kai grafoume erwtas eine
Flexable


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2003, 01:05:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ...
ΠΑΕΙ ΕΦΥΓΕ ΚΙ ΑΥΤΟ...
ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΧΛΩΜΟ...
ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΦΗΣΑ...
ΠΩΣ ΝΑ ΖΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...
ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ...
ΝΑ ΣΕ ΧΑΝΩ ΑΠΟ ΠΑΘΟΣ...
ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...
ΕΝΑΝ ΕΡΩΤΑ ΠΕΘΑΜΕΝΟ....


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

plane
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Canada
224 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2003, 01:25:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους plane  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
en etoi 20000 phtte mou ti exete kanh eseis

Για το 20.000 δεν ξέρω ακριβώς να σου πω τι έχω κάνει εγω.Για το 2.000 κάτι θα βρω να σου πώ.

quote:
ayto poukanoume kai grafoume erwtas eine

Είσαι σίγουρος οτι αυτό που κάνουμε και γράφουμε είναι έρωτας;Γιατι εγω κάπως αλλιώς τον φαντάζομαι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TassosD
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2003, 11:45:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TassosD  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Να σας πώ την αλήθεια...μπορεί και να έχω ψιλοπαραιτηθεί από την ιδέα του έρωτα...αλλά τη συγκεκριμένη στιγμή στη ζωή μου νιώθω ότι μου χτυπάει την πόρτα...και μάλιστα επίμονα...
Εκείνο που με φοβίζει...είναι ότι τισ προηγούμενεσ φορέσ που μου χτύπαγε,εγώ του άνοιξα την πόρτα,αλλά αποδείχτηκε ότι απλώς έπαιζε...δεν συνέβαινε τίποτα...


Να είστε καλά!

Αν ομως παραιτειθεις απο τον ερωτα και οτι αυτος κρυβει ισως και να χανεις και το μονο
πραγμα που μας εχει μεινει απο γεννησης του κοσμου.Τι εννοεις οτι σου χτυπησε την πορτα
και αποδειχτηκε οτι επαιζε;TassosD.

Edited by - Glorfindel on 30/05/2003 00:45:54


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 8 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy