ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ =-.
 *I N S O M N I A*
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
cube
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
417 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 14:18:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cube  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν καταλαβαίνω την στάση σου αγαπητέ ΤΗΟΤΗ.
Μπορείς να γίνεις πιο σαφής?

Κύβος.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 14:40:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι... μάλλον εγώ βρίσκομαι σε λάθος χώρα. Αυτό είναι! Βρίσκομαι σε λάθος χώρα! Να σου πω την αλήθεια thoth το υποψιαζόμουνα! Κάπου εκεί στα 13 μου όταν ξαφνικά έγινα 1.80 κ τα ξανθά μαλλιά μου πέφταν σαν καταρράκτες στους ώμους μου κ τα μάτια μου λάμπαν, καταπράσινα σμαράγδια σε μπλε παγωμένες λίμνες... αναρωτήθηκα... τι κάνει αυτή η Σκανδιναβή θεά στην Αθήνα; Εγώ δεν ανήκω εδώ.... Κ τώρα βρέθηκες εσύ, ω, thoth, να μου δώσεις ένα στοιχείο.... ότι σωστά υποψιαζόμουν.... ότι είναι τα γονίδιά μου που αντιδρούν, οι πρόγονοί μου που με καλούν από τα βάθη των αιώνων.... να επιστρέψω.....
Η αυπνία βλάπτει σοβαρά την ψυχική υγεία... Φαντασιώσεις + παράνοια...

Θα δοκιμάσω το χαμομηλάκι...

Communicating at an unknown rate...

Edited by - Valnta on 03/09/2003 14:44:25

Edited by - Valnta on 03/09/2003 14:46:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 15:17:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια ψυχή Σκανδιναυής !

Λες;;;

Ποιος ξέρει;

Πρέπει να σε υπνωτίσουμε για να δούμε ποια αμαρτία προηγούμενης ζωής σε έφερε εδώ στην Ελλάδα.

Κύβε, ποια στάση;;;

Χιούμορ, φίλε μου Κύβε, έκανα, χιούμορ.

Είσαι νέος στο forum μας, για αυτό δεν με κατάλαβες.

Σιγά, σιγά θα δεις την ερμητικά υδραργυρώδη, ρευστή και... αλλόφρονά μου προσωπικότητα.

Εγώ είμαι... αυτός κι... εκείνος κι ο... άλλος . Άντεξέ με

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 15:46:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΗΟΤΗ..... Κ γω που πίστευα ότι είσαι κ αυτός ......
Μη με υπνωτίσετε... κοιμήστε με..... μέχρι το επόμενο σταυρόλεξο...

Communicating at an unknown rate...

Edited by - Valnta on 03/09/2003 15:48:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 16:48:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Valnta δεν ήμουν έτσι αλλά με αυτό που λες με κάνεις να... .

Τα κατάφερες... Σκανδιναυή Ελληνίδα

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pentheas
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
75 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 17:04:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pentheas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σε όοοολους,
Πέρασα ακόμα μία λευκή νύχτα , στριφογυρνώντας και βλέποντας τηλεμάρκετινγκ ....... κοιμήθηκα , εξουθενωμένος πια τα ξημερώματα (μη σου πω πρωί) ....


Φαντάζεσαι Valnta να μέναμε στην Αλάσκα; Όπως ο Πατσίνο στη ταινία ;
Πάντως Thoth, θέλω και γω να με κοιμήσετε, και δε πειράζει , αφήστε με και μένα όπως τη Valnta ....
Μπορεί να μην αποθερεπευτόυμε αλλά , αν είναι να κοιμηθώ ....

Taf


pentheasΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 17:15:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα... που ήσουν penthea;.....
Μη με αφήνεις μόνη.... να τριγυρνάω σαν το φάντασμα.... η μόνη ξύπνια σ' αυτό το topic.... να βλέπω τους άλλους..... που κοιμούνται κ μετά μου έρχονται φρέσκοι-φρέσκοι κ ροδαλοί κ με μυαλό-ξυράφι.....κ να καταλαβαίνω.. την πρόωρη γήρανση.. σώματος κ πνεύματος.. που προκαλείται από την αυπνία....
Αν δεν με κοιμήσετε, βάλτε με στη φορμόλη...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pentheas
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
75 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 20:53:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pentheas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Valnta μου βρήκα άλλο ένα hobby για να περνάω τις λευκές νύχτες ....
Μεταμεσονύχτιος Κινηματογράφος , π.χ. πήγα και είδα στα Village Ρέντη τον "Άρχοντα των δαχτυλιδιών" 178 λεπτά non stop, χωρίς διάλειμα , απο 23.30 το βράδυ μέχρι 3 παρά , μετά δεν είναι πολλές ώρες μέχρι να ξημερώσει !

Taf


pentheasΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Η2Ο
Νέο Μέλος


19 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 00:07:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Η2Ο  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

...μετά δεν είναι πολλές ώρες μέχρι να ξημερώσει !


ΝΑΦΕΚΑΙΜΕΜΝΑΣΑΠΙΣΤΕΙΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 00:40:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή συνέχεια της νύχτας μας φίλοι μου!

Καλώς τον τον Τρισμέγιστο με το χιούμορ του!
Μας σοβάρεψες υπερβολικά τελευταία και κάτι έλειπε...

Valnta διαβάζοντας τα συμπτωματά ήταν σαν να μιλούσα εγώ! Με την μόνη διαφορά ότι εγώ δεν τυρανιέμαι τόσο καιρό όσο εσύ, ακόμα...

Έχω την εντύπωση ότι σε εμένα προσωπικά ο λόγος της αυπνιάς είναι κούραση όσο περίεργο κι άν ακούγεται αυτό.
Οι περιόδοι αυπνίας μου είναι συνήθως αμέσως μετά από κάποιες καταστάσεις που με κούρασαν πολύ ψυχικά και με έφεραν σε μία υπερένταση για να τις ξεπεράσω. Μετά ο οργανισμός συνήθισε και άντε να γυρίσω σε κανονικές συνήθειες... φάυλος κύκλος...

Την πρώτη φορά που μου έτυχε μετά από 2 μηνές σε αυτήν την κατάσταση (με έπαιρνε ο ύπνος 5-6 και 7 έπρεπε να σηκωθώ,είχα μάθημα, και οι 1-2 ώρες ύπνου τί να σου κάνουν απλά χειροτερεύουν την κούραση) απελπίστηκα. Για 2 μέρες μόλις έβλεπα το ρολόι να πηγαίνει 6 σηκωνόμουν αντί να κοιμηθώ... το βράδυ της τρίτης μέρας κοιμήθηκα σαν πουλάκι από τις 7 το βράδυ... ήμουν
Από παλιά ήμουν "βρυκόλακας", αλλά όχι σε τέτοιο σημείο και τώρα πια τότε όποτε βρυκολακιάσω υπερβολικά το ξέρω το κόλπο...
Δεν είναι πρακτική που συνιστώ, είναι πράξη απελπισίας όταν έχει ξεφύγει η κατάσταση...


"For the strength of the wolf is the pack and the strength of the pack is the wolf"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 01:00:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλώς τον τον Τρισμέγιστο με το χιούμορ του!
Μας σοβάρεψες υπερβολικά τελευταία και κάτι έλειπε...

SilverWolf, τι να κάνω ο καημένος;;;

Άφησα την πολύ σοβαρή μου ανάγκη να ανακαλύψω την χιουμοριστική υπόσταση της πραγματικότητας...

... για να ασχοληθώ πολλές φορές με αστειότητες

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Η2Ο
Νέο Μέλος


19 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 01:43:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Η2Ο  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάμε για ύπνο Κατερίνα...

ΝΑΦΕΚΑΙΜΕΜΝΑΣΑΠΙΣΤΕΙΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 22:49:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Valnta
ΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΣΩΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΦΩΣΧΗΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...
ΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΧΝΑΡΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ HΜΟΥΝ ΕΓΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2003, 04:57:17  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ, ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΟΙ ΑΫΠΝΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΣΑΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ Η ΟΧΙ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΣ,(ΑΝ Π.Χ. ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΠΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΛΕΥΡΑΣ), ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΑΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ Η ΑΥΤΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΥΠΝΟΥ (ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΤΛ ΚΤΛ) ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ.ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ,ΑΠΛΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΚΑΝ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ 3-4 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ,ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ, 2-3 ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ,Π.Χ. 7 ΜΕ 8 ΩΡΕΣ,-ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΚΟΥΡΑΣΗ.ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΙ ΑΓΧΩΝΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΞΑΠΛΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΝΩ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΥΠΝΟΣ,ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΣΑΤΑΛΙΑ.ΩΣΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ.ΑΛΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ 8 ΩΡΕΣ ΥΠΝΟ,ΕΓΩ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ 3.ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ! ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ.ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΑΝ ΠΑΛΙ ΑΝΗΚΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΥΠΝΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ,ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΑΝ ΟΝΤΩΣ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΥΠΝΟ,ΠΑΛΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΗΣΕΤΕ ΗΡΕΜΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΥΣΤΕΡΙΕΣ.ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΑΫΠΝΙΕΣ.ΤΙ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΠΗΓΕ,ΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΕΣ ΕΞΑΝΤΛΗΤΙΚΕΣ ΕΚΑΝΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ,ΤΙ ΜΑΤΖΟΥΝΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΡΙΓΥΡΝΑΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΩΣΤΟ ΡΑΚΟΣ, ΚΑΤΑΡΙΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΗΣ.ΩΣΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ ΟΛΗ Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ -ΑΓΡΥΠΝΗ- ΖΩΗ ΤΗΣ ΚΙ ΕΚΟΨΕ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.Ε,ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Ο ΥΠΝΟΣ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ!ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΑΝ ΠΟΥΛΑΚΙ.-ΤΙ ΠΟΥΛΑΚΙ,ΣΑΝ ΖΩΟΝ ΛΕΩ ΕΓΩ,ΚΟΝΤΑ 12 ΩΡΕΣ ΥΠΝΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΡΙΧΝΕΙ!!! ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑ ΛΙΓΑΚΙ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matina
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2003, 11:26:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομίζω πως το καλύτερο είναι να επισκεφτείς ψυχολόγο. Μαλλον σε βασανίζουν σκέψεις ή ενοχές και δε μπορείς να κλείσεις μάτι. Ευχομαι όλα να πάνε καλά.

Το έργο μπροστά μας, δε είναι ποτέ τόσο μεγάλο, όσο η δύναμη μέσα μας!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2003, 12:49:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Νομίζω πως το καλύτερο είναι να επισκεφτείς ψυχολόγο. Μαλλον σε βασανίζουν σκέψεις ή ενοχές και δε μπορείς να κλείσεις μάτι. Ευχομαι όλα να πάνε καλά.
Αυτό είναι για μένα; Η για τον Penthea; Η για τη Silverwolf;...Γιατί για την ώρα οι νυχτερίδες είμαστε οι τρεις παραπάνω...Θα το πάρω πάνω μου...Αβασάνιστα..γιατί ούτε σκέψεις έχω που να με βασανίζουν, ούτε ενοχές...Κ για να περάσουμε κ ωραία θα κοιτάξω να κάνω μεταμεσονύχτια sessions...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matina
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2003, 14:27:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι για τον panthea που άνοιξε τη κουβέντα αλλά και για όλους τους άλλους που έχουν πρόβλημα. Τί να σου πω. Πάντος ο πατέρας μου έτσι μου έλεγε, "όταν πας να κοιμηθείς πρέπει να ξεχνας τα πάντα".
Μια άλλη καλή τακτική είναι να βλέπεις βαρετές ταινίες. Ε τι στο καλό, κάποτε θα κλείσουν τα μάτια σας.
Φιλάκια

Το έργο μπροστά μας, δε είναι ποτέ τόσο μεγάλο, όσο η δύναμη μέσα μας!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2003, 15:15:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ καλή η συμβουλή του πατέρα σου...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2003, 21:41:29  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
VALNTA, ΕΓΩ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ-ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ. ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ.ΩΣΤΟΣΟ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΣΕ ΠΟΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΗΚΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ.ΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ Η ΣΤΗΝ ΑΫΠΝΙΑ ΑΥΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΥΤΟΥ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TELIS
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 14:01:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TELIS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω ζήσει πολλά χρόνια που όταν ξυπνούσα πριν το μεσημέρι θεωρούσα ότι έχω ξυπνήσει τα χαράματα.
Έχω να προτείνω μια λύση για εμένα αποτελεσματική στην insomnia
Ξαπλώνω στο κρεβάτι ανάσκελα και η σκέψη μου πάει στις άκριες των δάκτυλων των ποδιών, βάζω με το νου μου τον κάθε μύα του κάθε δακτύλου μέχρι να τον νιώσω να χαλαρώνει (είναι μια αίσθηση ότι βάρυνε).
Αφού τελειώσω με όλους τους μυς των δακτύλων συνεχίζω προς το πόδι σκεφτόμενος και χαλαρώνοντας όλους τους μυς ,από την άκρια των ποδιών μέχρι το κεφάλι
Προσωπικά δεν έχω φτάσει ποτέ στο κεφάλι γιατί έχω κοιμηθεί πιο πριν

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

loukoulos
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 18:39:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukoulos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν καταλαβα τι ψαχνεις μεσα απο ενα φορουμ .ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟ ,Ο ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΙΣΤΗΣ ΠΕΡΙΜΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΕΙ ΤΗ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ .ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 22:01:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Loykoule, εάν δεν έχεις να προσφέρεις κάτι θετικό στα διάφορα topics θα ήθελα να σε παρακαλέσω (κατ' αρχήν) να μην γράφεις μέσα σε αυτά.

Στις λίγες ημέρες που γράφεις στο forum γράφεις από εδώ και από εκεί με μια πολύ ισχυρή δόση ειρωνίας και υποτίμησης των άλλων.

Σου έδωσα μια περίοδο χάριτος για να καταλάβεις που βρίσκεσαι αλλά εσύ συνεχίζεις. Η ανεκτικότητα όμως δεν είναι αδυναμία και δεν πρέπει να την εκμεταλλεύεσαι.

Σήμερα το πρωί έγραψες σε αυτό το topic λέγοντας να πάνε να πιούμε κανένα βαρέλι κρασί αυτά τα μέλη που συζητούνε το πρόβλημά τους. Και σου διέγραψα το μήνυμα για να πάρεις το... μήνυμα αλλά εσύ στον... "κόσμο" σου. Γράφεις ξανά με το ίδιο προσβλητικό και ειρωνικό τρόπο.

Αυτή είναι μια πρώτη φιλική προειδοποίηση. Ελπίζω να μη με αναγκάσεις να πάρω άλλα μέτρα.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukoulos
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 22:55:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukoulos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
Loykoule, εάν δεν έχεις να προσφέρεις κάτι θετικό στα διάφορα topics θα ήθελα να σε παρακαλέσω (κατ' αρχήν) να μην γράφεις μέσα σε αυτά.

Στις λίγες ημέρες που γράφεις στο forum γράφεις από εδώ και από εκεί με μια πολύ ισχυρή δόση ειρωνίας και υποτίμησης των άλλων.

Σου έδωσα μια περίοδο χάριτος για να καταλάβεις που βρίσκεσαι αλλά εσύ συνεχίζεις. Η ανεκτικότητα όμως δεν είναι αδυναμία και δεν πρέπει να την εκμεταλλεύεσαι.

Σήμερα το πρωί έγραψες σε αυτό το topic λέγοντας να πάνε να πιούμε κανένα βαρέλι κρασί αυτά τα μέλη που συζητούνε το πρόβλημά τους. Και σου διέγραψα το μήνυμα για να πάρεις το... μήνυμα αλλά εσύ στον... "κόσμο" σου. Γράφεις ξανά με το ίδιο προσβλητικό και ειρωνικό τρόπο.

Αυτή είναι μια πρώτη φιλική προειδοποίηση. Ελπίζω να μη με αναγκάσεις να πάρω άλλα μέτρα.

ΓΡΑΦΩ .
ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟ
ΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΕΙΝΑΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ.ΤΑ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΑΛΛΩΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ.
Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΙ ΛΟΓΙΚΗ ΠΡΩΤΑ .ΑΥΤΟ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ.ΤΙ ΛΟΓΙΚΗ.
ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΤΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΡΟΧΙΚΟ ΑΣΜΑ ΚΑΙ ΑΛΕΡΓΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΡΝΕ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ,ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΥΠΟΥ ΤΣΑΚΡΑ του σύστησαν ομοιοπαθητικοί έτσι ο σοφός μπαμπάς έκοψε τα κλασικά φάρμακα και εφάρμοσε ομοιοπαθητικοί,λοιπόν δεν πέρασε ένας μήνας και παθαίνει μια κρίση το παιδάκι που γλίτωσε στο παρά πέντε.Τώρα μετά συμβουλή δική μου είναι στα δικαστήρια με τον ομοιοπαθητικό.Αυτά κάνουν φίλε μου μη λογικές θεραπείες και το μόνο που είπα στον φίλο μου είναι να πάει σε ένα ειδικό γιατρό και γιατί όχι σε ψυχολόγο αν δεν είναι οργανικό το πρόβλημα.Οσο για το κρασί ,το βαρέλι ήταν υπερβολή αλλά το βράδυ αν πιει κανένα 2 ποτήρια θα χαλάρωση και ίσως να κοιμηθεί[δεν είναι άποψη γιατρού αυτή αλλά προσωπικής εμπειρίας].


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 15:27:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΡΑΙΑ !ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΑΥΠΝΕΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ....(ΘΥΜΑΜΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ...Η ΑΤΜΑ, Ο ΕΡΜΗΣ, Ο ΑΡΖΟΥΝΑ(ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ),Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ,Η ΘΑΤΣΕΡ...ΕΝΩ ΤΩΡΑ!)
ΒΑΛΝΤΑ,ΑΔΕΡΦΗ ΨΧ !
...ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ.. ΧΜ...ΤΑΥΤΙΣΗ ...;
(+ΕΣΥ "ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΗ" ΚΑΛΗ ΜΟΥ;)
ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ ΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΜΟΝΑΧΑ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΩΡΕΣ.
(ΜΕΤΡΙΟΦΡΟΣΥΝΗ-ΕΙΠΑΜΕ)

ΥΓ.ΒΟΤΑΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΠΝΙΑ:ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΝΗΘΟΣ-ΓΛΥΚΑΝΙΣΟΣ-ΡΟΖΜΑΡΙ-ΕΣΤΡΑΓΚΟΝ-ΚΟΛΙΑΝΤΡΟ-ΜΑΙΝΤΑΝΟΣ-ΧΑΜΟΜΗΛΙ

Η ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΗ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΡΕΨΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΟΧΙ.
ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΔΕΝ ΤΑΡΙΑΖΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ(ΣΑΝ ΤΗ ΒΙΤΡΙΝΑ ΣΤΟY ΖΑRΑ.-ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ...)

Edited by - ΑΤΜΑ on 06/10/2003 15:34:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2003, 23:38:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα!
Συγνώμη που δεν έχω γράψει τόσο καιρό,αλλά δεν το είχα προσέξει το θέμα!!
Λοιπόν φίλη μου Valnta έχω και γω τον ίδιο τύπο αϋπνίας...εδώ και αρκετό καιρό!!
Ας είμαι άϋπνη 2 μέρες,ας είμαι πτώμα στην κούραση.Με βλέπεις ότι κυριολεκτικά κοιμάμαι όρθια.Μόλις ακουμπήσω το κεφάλι μου στο μαξιλάρι,το μάτι γαρίδα!Μόλις σηκωθώ,με πιάνει νύστα.Μόλις ξαναξαπλώσω,τα ίδια πάλι.
Ξαπλώνω και απελπίζομαι.Κάτι νύχτες δε,όταν έχει πολλή ζέστη ή κρύο,είναι χειρότερες από τις άλλες.
Έχω δοκιμάσει πολλά-αφεψήματα,ασκήσεις χαλάρωσης.... τίποτα!
Έχω συμβιβαστεί με το γεγονός ότι δεν θα κοιμάμαι πολλές ώρες.Αυτό με βοηθά κάπως τον τελευταίο καιρό.
Κατά τα άλλα...υπομονή.
Σημειώνω δε,ότι οργανικά είμαι καλά,δε με ταλαιπωρεί κανένα πρόβλημα υγείας,ούτε καν πονοκέφαλοι.Τίποτα απολύτως.

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Canis lupus
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2003, 00:28:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Canis lupus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για βάλτε με και μένα στο κλάμπ...
....και είμαι και φαντασμαγορική ως παρουσία με τα νεύρα κορδέλες που έχω
΄Δεν είναι πια
....ότι δεν κοιμάμαι πια τα βράδυα...
...ότι θα πρέπει να φέξει ο Θεός τον κόσμο για να κλείσουν τα βλέφαρα μου...
...οτι θα πάρω παρουσίες απο τα σκουπιδιάρικα (αν πέρασαν στην ώρα τους)
...οτι την επόμενη μέρα θα με ρωτάνε στη δουλειά αν κάνω άλλη "νυχτερινή" δουλειά
....οτι μπορεί να περάσουν 2 μέρες για να κοιμηθώ (στην κυριολεξία 2 μέρες)
...οτι και να σέρνομαι απο την κούραση,να ζαλίζομαι απο την νύστα
μόλις σκοτεινιάσει...τελείωσε το θέμα..Μάτια γαρίδες που είπε και o σκοτεινός άγγελος...
...είναι πια ότι και το λίγο διάστημα που κοιμάμαι...κοιμάμαι με άγχος οτι θα ξυπνήσω κάποια στιγμή και δεν θα μπορέσω να ξεραθώ απο τότε και πέρα..
Αυτή είναι κατάσταση παράνοιας πια...
Δοκίμασα τεχνικές χαλάρωσης τύπου 'συγκεντρωθείτε σε ενα σημείο στο ταβάνι και αδειάστε το μυαλο σας' συγκεντρώθηκα μέχρι που αλλοιθώρησα απο την προσπαθεια και προσπάθησα να αδειάσω και το μυαλό μου αλλά απο κάποια στιγμή και ύστερα όταν είδα οτι δεν έπιανε το κόλπο και το μόνο που θα κέρδιζα θα ήταν τσαχπίνικα μάτια, εκνευρίστηκα..
Δοκίμασα χαμομήλι,ζεστό γάλα....Ασχολίαστα τα αποτελέσματα
Δοκίμασα και τα περι συντροφικότητας στο κρεββάτι...μόνο που απο κάποιο σημείο και ύστερα όταν έβλεπα να τον παίρνει τόσο μα τόσο εύκολα ο ύπνος (πριν αγγίξει το κεφάλι στο μαξιλάρι είχε κοιμηθεί) μου ερχόταν να κάνω φονικό...
..και κατέληξα να είμαι ο νυχτοφύλακας των φόρουμ (όπως με χαρακτήρισαν κάπου αλλου...λεφτά βέβαια δεν είδα...αλλα τεσπά)

(τώρα που τα είπα μονορούφι ας πάρω μια ανάσα γιατι μπλάβιασα)

Life is a waterfall,
We drink from the river,
Then we turn around and put up our walls.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2003, 01:15:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλώς το κορίτσι το άυπνο και καλώς μας όρισες!
quote:
....και είμαι και φαντασμαγορική ως παρουσία με τα νεύρα κορδέλες που έχω

Ω ναι! Και γω! Ειδικά όταν φυσάει!

quote:
Αυτή είναι κατάσταση παράνοιας πια...

Ρώτα τους γείτονες μου και τους γονείς μου να σου πουν ιστορίες... Όταν η ώρα πλησιάζει 2,τό μόνο που ακούγεται είναι το βουητό από το ανεμιστηράκι του υπολογιστή.Να κάτσω παραπάνω δε μπορώ γιατί με πιάνει νύστα, που γίνεται καπνός μόλις πέσω στο κρεβάτι. Κατά τις 4,αρχίζει να μ' εκνευρίζει το τίκι-τίκι από το ρολόι του τοίχου,το οποίο ΤΟΤΕ ακούγεται εκνευριστικά έντονα!

quote:
Δοκίμασα τεχνικές χαλάρωσης τύπου 'συγκεντρωθείτε σε ενα σημείο στο ταβάνι και αδειάστε το μυαλο σας' συγκεντρώθηκα μέχρι που αλλοιθώρησα απο την προσπαθεια

Εγώ μούδιασα και εκνευρίστηκα χειρότερα,διότι δε μπορούσα να αλλάξω και θέση!
Όταν τέλος πάντων κουνήθηκα από τη θέση μου,κατάφερα να αποκοιμηθώ για δυο ώρες,όμως είχα εφιάλτες και το μετάνιωσα που έκανα αυτή την άσκηση.Αν είχα μείνει τελείως άυπνη,θα ήμουν καλύτερα.

Δε ξέρω αν πρέπει κάποιος σώφρον άνθρωπος να γελάει ή να κλαίει με την κατάστασή μας.Άσε που σε κοιτάνε και περίεργα όταν το πρωί είσαι μόνιμα χάλια και με άσχημη διάθεση. (Μη μου μιλάτε αν δε πιω καφέ το πρωί και μάλιστα δυνατό και σκέτο). Πάντως καλό θα ήταν να βρεθεί ιατρική βοήθεια αν το πρόβλημα διαιωνίζεται.
Θα προτιμήσω πάντως να κάνω 15 δουλειές μήπως και αποκοιμηθώ από την κούραση τελικά! Να δούμε και κανά φράγκο!
Και πάλι καλώς όρισες!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Canis lupus
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2003, 22:42:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Canis lupus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
<<Ρώτα τους γείτονες μου και τους γονείς μου να σου πουν ιστορίες... Όταν η ώρα πλησιάζει 2,τό μόνο που ακούγεται είναι το βουητό από το ανεμιστηράκι του υπολογιστή.Να κάτσω παραπάνω δε μπορώ γιατί με πιάνει νύστα, που γίνεται καπνός μόλις πέσω στο κρεβάτι. Κατά τις 4,αρχίζει να μ' εκνευρίζει το τίκι-τίκι από το ρολόι του τοίχου,το οποίο ΤΟΤΕ ακούγεται εκνευριστικά έντονα!>>

Αυτό με τους ήχους που γιγαντώνονται όταν ΕΣΥ τελικά αποφάσισες να κλείσεις τα μάτια σου είναι μια απο τις αιτίες που έχω και εγω νεύρα κρόσσια.
Ειναι εκείνο το σημείο που νομίζεις οτι το σπίτι ζωντανεύει,οτι ζεις σε ταινία του Κινγκ.Τρίζει το ψυγείο,το ταβάνι,στάζει το καζανάκι.Ολα γίνονται αυτόνομα όταν Εσυ θα αποφασίσεις να κοιμηθείς (μετά απο προσπαθειες και προσπαθειες)
Είναι επίσης εκείνο το σημείο επίσης που συνειδητοποιείς οτι όλα τα διαμερίσματα της πολυκατοικίας είναι ενας χώρος γιατί ακούς το καζανακι του πάνω,τις προσπάθειες να τεκνοποιήσουν οι δίπλα(μπορεί και οχι βέβαια...μιας και μόνο η ακοή δεν σου δίνει πλήρη εικόνα των βαθύτερων προθέσεων),το ξυπνητήρι του αποκάτω και τα χαχανα των απέναντι φοιτητών...


...και ναι εισαι ΕΣΥ που την επόμενη μέρα κυκλοφορείς σα να το 'χεις σκάσει απο την ταινία "η επιστροφή των ζωντανών νεκρών" και το μόνο που εισπράττεις είναι σχόλια που σου ανεβαζουν κατακόρυφα το ηθικό "Πως είσαι έτσι ρε γμτ;!Ενα μαυρο χάλι"


Ευχαριστώ Σκοτεινέ 'Αγγελε για το καλωσορισμα

υγ...αυτό με τα quote δεν θα το πετύχω ποτέ....

Life is a waterfall,
We drink from the river,
Then we turn around and put up our walls.

Edited by - Canis lupus on 12/10/2003 22:44:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2003, 14:12:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα καλά,ζεις τη ζωή μου?
Αμάν τι τραβάς και συ...Αυτό ειδικά με το σπίτι που αποκτά τη δική του ...μουσική υπόκρουση είναι απίστευτα εκνευριστικό.Πολύ πιθανό οι ίδιοι ήχοι να κούγονταικαι μέρα,αλλά μέσα στην ησυχία της νύχτας,όταν ο νορμάλ ο κόσμος κάνει νανάκια,ίσως ενισχύονται.Ίσως πάλι να φταίνε και τα νευράκια μας!
Όσο αυτό για τα χάχανα και τα υπόλοιπα ηχητικά εφφέ από τους αγαπητούς κατά τ'άλλα γείτονες,άστα.Σε νιώθω απόλυτα.Και το δικό μου το δράμα είναι διπλό: το παράθυρο της κρεβατοκάμαράς μου βλέπει σε ακάλυπτο χώρο.Οι εν λόγω φοιτητητές σπουδάζουν μουσική.Τα δε ζευγάρια αφήνουν και ανοιχτά τις πόρτες...Και να θες ν'αγιάσεις που λένε...

Όσο για τη λειτουργία της παραπομπής,πάτα το κουμπάκι και ανάμεσα στα δύο τμήματα του κώδικα βάλε όποια φράση θέλεις να κάνεις quote.Στο επόμενο post περιμένω να δω δοκιμή!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Edited by - Darkangel_78 on 13/10/2003 14:13:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Canis lupus
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2003, 00:42:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Canis lupus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τεστ τεστ ...(για καλο και για κακό ,και για να μη ρεζιλευτώ..κοίταξα το αποτέλεσμα πριν )

και ιδού...

quote:
Όσο για τη λειτουργία της παραπομπής,πάτα το κουμπάκι και ανάμεσα στα δύο τμήματα του κώδικα βάλε όποια φράση θέλεις να κάνεις quote.Στο επόμενο post περιμένω να δω δοκιμή!


με κάτι τέτοιους άθλους καμαρώνω...

Ευχαριστώ πολύ Σκοτεινέ 'Αγγελε

(προς στιγμήν σκέφτηκα ότι βλέπουμε στον ίδιο ακάλυπτο ;) )

Life is a waterfall,
We drink from the river,
Then we turn around and put up our walls.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy