ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΧΩΡΙΖ ΜΟΝΤΑΖ 2-ΖΗΤΗΜΑ Α.Τ.Ι.Α οι ΟΛ. ΑΓΩΝΕΣ ?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
WishMaster
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 07:02:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WishMaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετε και απο εμενα!
Παρακολουθησα και εγω την εκπομπη που προαναφερατε και οφειλω να ομολογησω οτι ηταν μια απο τα ιδια! Το θεμα που προσπαθησαν να αναλυσουν οι συμμετεχοντες στην συζητηση οπως ολοι ξερουμε ειναι τεραστιο και φυσικα δεν μπορει να περιοριστει σε 2-2,5 ωρες! Αυτο εχει σαν αποτελεσμα να λεγονται μερικα πραγματα και να αφηνονται πολλαπλασια ερωτηματικα που ισως ποτε να μην απαντηθουν!
Αυτο που ηθελα εγω να ζητησω ειναι να μου πειτε για το συμβαν της Αταλαντης η να μου δωσετε καποιο url να επισκευτω! Επειδη ανηκω στην πολεμικη αεροπορια ισως καταφερω να μαθω κατι παραπανω.
Ευχαριστω
WishMaster

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 10:06:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχώς φίλε wishmaster δεν μπόρεσα να βρω κάποιο site.
΄΄Ισως όμως να γνωρίζουν άλλοι φίλοι μας.
Το περιστατικό της Αταλάντης(1991) έγινε πολύ γνωστό,αφού υπήρξαν μαρτυρίες από πολλούς κατοίκους για την εμφάνιση ενός σχηματισμού αντικειμένων στον ουρανό.
Μετά υπήρξε κάποια φωτιά.
Κάποιος βοσκός που πλησίασε,αλλά όχι πολύ,είδε ένα αντικείμενο από αυτά που έβλεπε πριν στον ουρανό,να είναι στο έδαφος,και διέκρινε σκιές ανθρώπων(?) τριγύρω του.
Σε λίγο,απογειώθηκε κι αυτό.
Το επόμενο πρωινό,κάτοικοι πήγαν εκεί.Μάζεψαν κάποια αντικείμενα από τον τόπο.
Υπάρχει μια μαρτυρία ενός νέου άντρα που αμέσως μετά από τη συλλογή αντικειμένων,γέμισε το σώμα του με παράξενα εξανθήματα.
Οι κορυφές των δέντρων ήταν καψαλισμένες.Το έδαφος εκεί που προσγειώθηκε,έκαιγε ακόμη.Σαν να είχε απορροφήσει θερμότητα.
Αυτά γνωρίζω προσωπικά εγώ,κι αυτά από κάποια άλλη εκπομπή που αφορούσε το θέμα.
Μάλλον όμως όλα αυτά είναι αρκετά γνωστά.
Επειδή δεν γνωρίζω αν τα έχεις υπόψην σου,θεώρησα καλό να τα γράψω.

<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>

Edited by - Ελευθερία on 23/02/2004 10:08:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Skyline
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 11:18:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Skyline  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε WishMaster μπορείς να βρείς γραπτές πληροφορίες για αυτό που ζητάς στο βιβλίο του Μάκη Ποδότα:UFO ΦΑΚΕΛΟΣ ΕΛΛΑΔΑ.(Λέει πολλές λεπτομέρειες για το θέμα). Πού μπορώ να βρώ πληροφορίες για την ομάδα Ε?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 11:35:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα, Χρόνια Πολλά και Καλή Σαρακοστή!

Την εκπομπή δεν την είδα αλλά έχω δει το φιλμάκι (κυκλοφορεί και στα video club) και σίγουρα δεν πείθει. Οσο για το τι λέχθηκε στην εκπομπή από τους καλεσμένους, φαντάζομαι, μία από τα ίδια!
Γιά τους Ολυμπιακούς Αγώνες δεν μπορώ να πω τίποτα, είδομεν!

Γιά περιστατικό της Αταλάντης υπάρχει ένα θέμα του Αλαστις "Το συμβάν της Αταλάντης"
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=938

Αλλά θυμάμαι ότι το είχαμε αναλύσει και στο θέμα του Μάνου "ιπτάμενο αντικείμενο", εδώ στο Παράξενο.
Πάντως μία πολύ καλή παρουσίαση του περιστατικού υπάρχει στο
http://www.huforc.net/

Για το Τσούτσουρο στο θέμα του Γρηγοριανού
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2754

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 12:09:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.scifi.gr/novel/protaseis.html
http://www.scifi.gr/novel/
http://www.scifi.gr

http://www.asda.gr/lyk11per/Computer_Lab/UFO/orderform.htm

http://ta-nea.dolnet.gr/neaweb/nsearch.print_unique?entypo=A&f=17507&m=N46&aa=2

http://www.angelfire.com/co2/tspan/

http://www.hri.org/E/1997/97-08-04.dir/keimena/world/world2.htm

παραθετω τα ανωθεν link's,ως συνεχεια ,αυτων που μας εχει παραθεσει η φιλη μας Ostria :)))

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

υ.γ βαφτηστε εναν αετουλη ,σημερα και για'μενα:))ευχαριστω:)))))))))))))))))))


WHISPERS OF THE DREAMS

Edited by - manos on 23/02/2004 12:14:44

Edited by - manos on 23/02/2004 12:16:49

Edited by - manos on 23/02/2004 12:19:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pp3627
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 19:25:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pp3627  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δύο παρόμοιες εκπομπές είχε κάνει τόν δεκέμβρη τού 2002 ο κ. Σπύρος
Καράτζαφέρης στό New Channel , ( εkπομπή dum spiro spero). Σέ αυτόν αναφερόταν ο κ. Παπάς!
Σέ αυτή τήν εκπομπή ήταν παρών καί ο κ. Σαραγάς.
Είχε φέρει μαζί του κάι κάποια ευρήματα από τήν Αταλάντη γιά νά
αποδείξει τίς θεωρίες του. Ήταν ηλεκτρικοί ακροδέκτες, κάτι πού
βρίσκετε εύκολα στήν αγορά!
Τά ιπτάμενα οχήματα ήταν ανθρώπινες κατασκευές.
Σέ αυτές τίς εκπομπές είχε τήν ευκαιρία να μιλήσει περισσότερο γιά
τίς θεωρίες του!

Πάντως είτε γίνουν είτε όχι οι Ολ. Αγώνες θά τούς πληρώσουμε!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 20:04:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
pp3627 :))))))))))))))))))

καλωσηρθες και σε ευχαριστουμε:))))))))))))))

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

29-5-1453
Νέο Μέλος


34 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 20:29:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 29-5-1453  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε δεν πάμε καλά. Είναι δυνατόν να το συζητάτε ακόμα το αν θα γίνουν οι Ολυμπιακοί αγώνες , επειδή είπε ο Φουράκης μια γελοιότητα; Ο Φουράκης δεν ήταν αυτός που είπε ότι τα Βριλλήσια στην Αθήνα πήραν το ονομά τους απο τα Βρίλ που κυκλοφορούν το βράδυ; χαχαχα απίστευτο !!!!
Ε ρε δούλεμα που πέφτει !
Άντε αγοράστε κάποιο βιβλίο απο τους λεγόμενους <<ερευνητές>> να τους κάνετε πιο πλούσιους ακόμα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 20:45:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
29-5-1453

καταρχας καλωσηρθες.

θα σε παρακαλαγα να ηρεμησεις ,εστω και αν εχεις διαφορετικη αποψη,(ειτε ειναι πραγματικοτητα,ειτε οχι),δεν ειναι ο σωστος τροπος με τον οποιο εκφραζεις ,την αποψη σου.

αλλωστε μην ξεχναμε πως υπρχουν αρκετα παιδια,που θαυμαζουν καποιους ανθρωπους π.χ φουρακης,που μπορουν να λενε αυτα που λενε,ασχετως αν ειμαστε σε πολλα απο αυτα ακρα αντιθετοι.

ο χρονος θα δειξει φιλε μας,λιγη υπομονη,δυστυχως οπως ειπε ο pp3627,ειτε γινουν ,ειτε δε γινουν οι αγωνες,εμεις θα πληρωσουμε τα σπασμενα.....εκτος αν βγουν αληθινα τα λεγομενα των προσκεκλημενων της εκπομπης του κ.χαρδαβελλα :)))))))) και μας βοηθησουν τελικα οι συμμαχοι μας απο τον σειριο,τις πελειαδες και την ανδρομεδα(τα δυο τελευταια τα προσθεσα,γιατι αν η εκπομπη του ,ηταν μεγαλυτερη σε διαρκεια,θα κανανε αναφορα).

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMS

Edited by - manos on 23/02/2004 20:47:43

Edited by - manos on 23/02/2004 20:52:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 21:03:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειναι πολυ ευκολο παιδια,να ψυχοπλακωθουμε με ολα οσα βλεπουμε και ακουμε.

δυστυχως το κουτι της πανδωρας εχει ανοιξει εδω και πολυ καιρο για εμας και την ελλαδα μας.

ειμαι απο τους ανθρωπους που εχουν εντονα τα σημαδια της καταθλιψης,ομως ...υπαρχει αυτο το ομως,που ισως προερχεται απο την αυτοσυντηρηση,ισως απο την αμυδρη αχτιδα ,της ελπιδας,που βρισκεται στον πατο ,αυτου του κουτιου....

να μην φοβομαστε,αυτο λεει το ενστικτο μου,η ελλαδα μας ισως να πιασει αυτον τον πατο,ομως ισως ειναι η αρχη της ,για να αναδειχτει και οχι το τελος της,που επιθυμουν αρκετοι.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣGR
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
274 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 23:54:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣGR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μανο γεια χαρα και παλι
Προσωπικα εγω δεν νομιζω οτι η παρεμβαση του κ.ΣΑΡΑΓΑ εγινε για να διακοπει η ροη της εκπομπης οσον αφορα το θεμα της Αταλαντης.
Αλλωστε οπως ειπε και ο φιλος παραπανω το θεμα ειχε βγει στον Καρατζαφερη και εκει ειχαν συζητηθει πολλα γυρω απο αυτο.
Αλλα και στον Χαρδαβελα ειπωθηκαν παλι τα γεγονοτα για την Αταλαντη οποτε δεν νομιζω οτι κατι τρεχει κατα την γνωμη μου.
Αυτο που θα πρεπει να θυμουνται καποιοι φιλοι που θα ειχαν δει την εκπομπη του Καρατζαφερη ηταν οτι ειχε δεσμευτειο δημοσιογραφος να κανει με τον κ.Σαραγα μια εκπομπη με θεμα ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΥΠΕΡΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ που δεν εγινε τελικα ποτε .
Αυτο με εβαλε σε καποιες σκεψεις τοτε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2004, 23:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγώ για τον συγκεκριμένο κυριο το μόνο που έχω να πω ειναι ότι με κουράζει αφάνταστα 1ον γιατι για να αρθρώσει λέξη σου βγάζει την παναγία και όταν αρχίζει και τις ξεστομίζει μια μια δεν βγαζεις νόημα γιατί πολύ απλα δεν δημιουργεί προτάσεις ασε δε οταν αρχίζει αυτό το μπερδεμα με τους εσωγήινους,ενδογήινους,καταχθόνιους υποχθονιους και ολους τους χθόνιους τελοσπάντον.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2004, 01:59:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημερα σε ολους,ολες :))))))))))))))))))

ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣGR :))))))))))
θα συμφωνησω μαζι σου,αν θυμαμαι καλα,ειχαν παρουσιαστει καποια προβληματα ,στην εκπομπη του καρατζαφερη(βασικα στον ιδιο),που τον αναγκασαν ,εαν και εφοσον δεν κανω λαθος,να σταματησει και την εκπομπη του.

KRySTa :)))))))))))))))
δεν ειμαι εδω για να δικαιολoγησω κανεναν,ουτε καν τον εαυτο μου:)
ομως παρε υποψιν 1ον την ηλικια του:)
2ον την "διψα" του,να μπορεσει να αναπτυξει τις θεωριες του,οσο λαθεμενες και αν βλεπουμε τις περισσοτερες απο αυτες :)
εαν και εφοσον εννοεις τον κ.φουρακη:)

γιατι αν απευθυνοσουν σε'μενα ...ουφ η κατασταση μου ειναι πλεον μη αναστρεψιμη χααχαχχααχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχ:)))))))))...δεν αστειευομαι χααχχααχαχαχαχαχααχαχα

καλο βραδακι παιδια,να προσεχετε

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GuessWho
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Anguilla
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2004, 02:38:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GuessWho  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΓΩ!!!
ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΤΟΝ Κ. ΦΟΥΡΑΚΗ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΔΟΣΗ 'ΤΡΕΛΑΣ' ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΣΥΜΠΑΘΗ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΔΑΒΕΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ 'ΣΠΑΕΙ'ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΝΩΤΕΡΟΣ.
ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΑΠΑ,ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΙΝΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΧΩΡΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΘΟΛΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ Κ ΠΑΛΜΟ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ,ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ.(ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ).
ΤΕΛΟΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΑΡΑ ΑΛΗΘΕΙΕΣ.ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ.
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VAIHINGER
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
203 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2004, 15:49:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VAIHINGER  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος VAIHINGER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ,ΠΑΡΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΩΣ ΠΟΛΥ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΑ.ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΗΤΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΙ.ΜΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ?ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΝΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ,Ε?ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΜΑΣΑΝΕ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ,ΑΠΟ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΒΑΣΕΙ ΟΣΩΝ ΓΡΑΦΕΙΣ.Ο ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑ,ΟΥΤΕ ΑΠΟΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΤΟΥ!ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΤΟΥ,ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΠΛΕΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ!..ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΜΕΣΟΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΟΣ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙ ΚΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 11,ΣΤΗΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ 15,ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ.ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΠΛΑΚΩΣΕΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!ΕΤΣΙ ΚΡySTA?ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!GuessWho,ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΘΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟΝ ΦΟΥΡΑΚΗ,ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΨΙΛΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ,ΟΝΤΩΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΤΗΣ ΕΚΠΟΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΕΤΟΙΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΣΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ,ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΤΗΛΕΘΕΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ.ΕΛΑΦΡΩΣ...Ο ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΕΙΧΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΣΤΟ STRANGE ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 2002,ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΑΛΛΩΝ.ΕΠΙΣΗΣ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΞΩΓΗΙΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ,ΟΠΩΣ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ,ΥΠΑΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΚΑΣΣΙΜΑΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ...ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΑ Η ΕΚΡΗΞΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ-ΟΥΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ Η ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΚΑΙ Η ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΗ...-ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΜΑΣ,ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ,ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΗΔΗ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΤΙΝΑΧΘΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΚΑΙ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΘΑ ΑΡΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ Η ΑΛΛΑΓΑ ΔΕΝ ΑΡΓΕΙ...ΠΑΡΕΠΙΜΠΤΟΝΤΟΣ,Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΤΣΑΓΚΡΙΝΟΥ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΗΜΑΙΝΕ?ΑΦΕΝΟΣ ΠΑΡΟΤΙ ΗΞΕΡΕ ΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΜΙΛΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΦΕΤΕΡΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΤΩΜΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΤΙΑ ΓΕΝΙΚΑ!ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ ΑΡΧΑΙΟΛΑΤΡΗΣ-ΣΕ ΑΥΤΟ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ-ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΙΑΣ-ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΚΟ-!ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΑΤΙΑ ΠΑΝΕ ΠΑΚΕΤΟ? ΠΒ*

ΠΒ*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2004, 18:38:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GuessWho :)))))))))))))))))))))))))))))))

ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΤΟΝ Κ. ΦΟΥΡΑΚΗ?

δεν εισαι ο μοναδικος :))))))))))))))


ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΔΟΣΗ 'ΤΡΕΛΑΣ' ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΣΥΜΠΑΘΗ.

"τρελλα" ???? ,χμ....ισως σε μερικες θεωριες του,μην ορκιζεσαι ομως για ολες χααχαχαχαχαχαααχχααχαχαχαχαχ :)))))))))))))

VAIHINGER :)))))))))))))))))))))))))))))))

τα λογια σου ισχυουν για ολους ,δεν ειμαι διαφορετικος απο εσας,ειστε σημαντικοι ολοι,ολες σας παιδια .

και νοιωθω δυνατος ,γιατι ειστε διπλα μου.

θα προτεινω κατι,το οποιο ειχαν προτεινει και για τον κ.γκιολβα,οποιο απο τα παιδια ενδιαφερεται να γνωρισει τον κ.φουρακη,να σου στειλει e-mail,οταν θα κρινεις πως η συμμετοχη ειναι σε λογικα πλαισια,μας δινεις το τηλ.σου(μεσω e-mail παντα) ,να συγκεντρωθουμε σε ενα σημειο ,που θα ορισεις και την ωρα,να παμε ολοι μαζι:)

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣGR
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
274 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2004, 19:21:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣGR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θυμαμαι σε μια εκπομπη της ΠΑΝΙΑ που στο τελος τους ειχε φερει και κατι γλυκα για κερασμα μου φαινεται μπακλαβαδες καταιφια κατι τετοια και ο ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ βουταει εναν με το χερι δεν ειχε και χαρτοπετσετες και την ωρα που τον καταπινε ολοκληρο τον ζουμαρησε ο καμεραμαν και το θεαμα ηταν το κατι αλλο ...τρεχαν και τα σιροπια απιθανες καταστασεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2004, 19:56:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παιδιά συγνώμη αλλα ναι από τη μια καταλαβαίνω ότι ειναι μεγάλος ανθρωπος...δεν αμφιβάλω ότι μπορεί να είναι ψυχούλα αλλά να σας πω τι θα μου ερχότανε στο μυαλό αν δεν γνώριζα εγώ ήδη καποια πράγματα και απλός τυχαία κάνοντας ζάπινγκ έπεφτα όταν μιλούσε ο κ. Φουράκης?
Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν. (Έχουνε δίκιο που λένε πως δεν υπάρχουν εξωγήινοι ΑΤΙΑ και τα συναφή.Δεν υπάρχει καμία συνομοσιολογία...απλά αυτοί που τα πιστεύουνε είναι υπερβολικοί στο τι είδανε και τι ζήσανε αν ζήσανε και ειδανε)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2004, 20:11:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KRySTa :)))))))))))))))))))))))))))))

αυτην ακριβως την εντυπωση ,μου εδωσαν,οι περισσοτεροι στην εν λογω εκπομπη:))

δεν με επεισαν προσωπικα,ποσο μαλλον ,ανθρωπους που για πρωτη φορα θελησαν να καθησουν να μελετησουν το θεμα ,εστω και απο μια εκπομπη,εκτος απο βιβλια.

θα συμφωνησω,με την εντυπωση σου λοιπον

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

George_13
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2004, 20:15:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eιμαι και εγω ενας απο αυτους που συμπαθουν,διαβαζουν και παρακολουθουν τον Κ. Φουρακη.Οποτε GuessWho οπως ειπε και ο manos δεν εισαι ο μονος.Δεν ξερω αν το γνωριζετε αλλα οι κυριοι Καρποδινης και Πανιδης κανουν μια πολυ ωραια ραδιοφωνικη εκπομπη στον σταθμο "ΚΑΝΑΛΙ 1" στους 90.4, καθε Δευτερα 24-2 το βραδυ.Ειπανε χτες οτι σε καποια φαση θα καλεσουν τον Κ. Φουρακη(μετα τις εκλογες, οπου και η εκπομπη τους θα μεταδιδεται 22-00 το βραδυ), οποτε νομιζω οτι θα ειναι μια πολυ καλη ευκαιρια να τον ξανακουσουμε.
Νομιζω οτι δεν πρεπει να εχουμε ως κριτιριο την ματαιωση των αγωνων.Αυτο που θελω να πω ειναι οτι σε περιπτωση που γινουν κανονικα οι αγωνες δεν θα πρεπει να τα "χωσουμε" στον Κ. Φουρακη.Εκφραζει μια προσωπικη αποψη, οπως ειχε εκφραση και παλιοτερα για καποια αλλα θεματα,στα οποια αποδειχτηκε σωστος.
Οποτε υπομονη.

WHO DARES... WINS!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRySTa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2004, 23:24:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRySTa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ερώτηση....αυτη η "πρωσοπική γνώμη" για τους ολυμπιακούς και τα αλλα που είπε παλιότερα και γίνανε είναι κάτι σαν προφητείες δηλαδή

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πρίγκιπας
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Canada
200 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 00:36:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πρίγκιπας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Eιμαι και εγω ενας απο αυτους που συμπαθουν,διαβαζουν και παρακολουθουν τον Κ. Φουρακη.Οποτε GuessWho οπως ειπε και ο manos δεν εισαι ο μονος.Δεν ξερω αν το γνωριζετε αλλα οι κυριοι Καρποδινης και Πανιδης κανουν μια πολυ ωραια ραδιοφωνικη εκπομπη στον σταθμο "ΚΑΝΑΛΙ 1" στους 90.4, καθε Δευτερα 24-2 το βραδυ.Ειπανε χτες οτι σε καποια φαση θα καλεσουν τον Κ. Φουρακη(μετα τις εκλογες, οπου και η εκπομπη τους θα μεταδιδεται 22-00 το βραδυ), οποτε νομιζω οτι θα ειναι μια πολυ καλη ευκαιρια να τον ξανακουσουμε.
Νομιζω οτι δεν πρεπει να εχουμε ως κριτιριο την ματαιωση των αγωνων.Αυτο που θελω να πω ειναι οτι σε περιπτωση που γινουν κανονικα οι αγωνες δεν θα πρεπει να τα "χωσουμε" στον Κ. Φουρακη.Εκφραζει μια προσωπικη αποψη, οπως ειχε εκφραση και παλιοτερα για καποια αλλα θεματα,στα οποια αποδειχτηκε σωστος.
Οποτε υπομονη.

WHO DARES... WINS!



Το ΚΑΝΑΛΙ 1 εχει ζωντανό ραδιοσταθμό στο διαδίκτυο;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VAIHINGER
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
203 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 00:38:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VAIHINGER  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος VAIHINGER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KRySTa,Ο ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΠΤΟΝΤΑΙ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΗΣΚΤΛ.Ο,ΤΙ ΙΣΧΥΡΙΖΕΤΑΙ,ΤΟ ΛΕΕΙ ΩΣ ΣΥΝΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ,ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΒΕΒΑΙΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΟΥ,ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ,ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ,ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΤΩΝ ΑΓΓΛΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ,ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣΚΤΛ.ΠΑΝΤΩΣ Η ΕΜΜΟΝΗ ΚΑΙ Η ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΟΣΟ ΑΥΤΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΠΠΑ-ΑΥΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ...ΠΟΛΥΦΑΝΗΚΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟΣ-ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ,ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΙΘΑΝΟ,ΣΕ ΚΑΝΑΛΙ ΚΑΙ ΕΚΠΟΜΠΗ ΥΨΗΛΗΣ ΤΗΛΕΘΕΑΣΗΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΕΙ,ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ,ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΤΛ,ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ!ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΩΡΕ!ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ.ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ,Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΗΛΙΟΔΡΟΜΙΟ,ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ,ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ39 ΚΑΙ 3ΗΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 20.00.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΟ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΟΝΟ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΕΤΑΙ,ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΕΓΞΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ.ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΟΥΧΤΙΣΑ ΜΕ ΤΑ ΟΣΑ ΕΙΧΑ ΓΕΝΙΚΩΣ ΚΑΙ ΑΟΡΙΣΤΩΣ ΜΑΘΕΙ ΔΙΑΒΑΖΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ Η ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ Η ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΩ ΠΒ*

ΠΒ*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

29-5-1453
Νέο Μέλος


34 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 01:32:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 29-5-1453  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα καλά , δεν καταλαβαίνεται ότι όλοι αυτοί οι συγγραφείς <<χαχαχα>> λένε ότι λένε για να πουλάνε τα βιβλία τους στους (με το συμπάθειο) αφελείς;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VAIHINGER
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
203 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 02:47:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VAIHINGER  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος VAIHINGER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΣΥ ΔΗΛ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΣ ΡΕ 29-5-1453?ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙΣ ΨΑΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ,ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΥΡΑΚΗ,ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ Ο,ΤΙ ΛΕΣ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΘΕΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΝΑ...ΔΙΑΚΥΡΗΞΕΙΣ ΤΗ... ΛΟΓΙΚΗ!ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΦΟΥΡΑΚΗ,ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΡΟΠΟ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ,ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΗΛ ΑΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΟΣΟΙ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ?ΘΑ ΑΤΙΛΗΦΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΗΝ...ΠΛΑΝΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ...ΑΛΗΤΑΡΑΣ ΚΑΙ...ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ! ΠΒ*

ΠΒ*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 05:32:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παιδια θα σας παρακαλαγα,να μην επεκταθει και να μην επικεντρωθει αλλο η συζητηση σε ενα προσωπο.

υπηρχαν στην εκπομπη και αλλοι...π.χ στο τελος πως σας φανηκαν αυτα που ειπε ο κ.ποδοτας,σας επεισαν ?

πεστε μου λιγα λογια για ολους,που παρευρισκονταν στην εκπομπη,τον κυριο απο δεξια διπλα στον κ.φουρακη,για να παρουμε ολοι μια ιδεα:)

σας ευχαριστω

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΘΝΗΤΟΣ
Νέο Μέλος


47 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 09:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΘΝΗΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΙΡΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΧΑΡΔΑΒΕΛΑ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΠΙΓΡΑΦΗΣ ΤΟΥ Α.Τ.Ι.Α.; ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Η ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΕΤΣΙ? ΚΑΙ Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ....

ΑΝ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΠΡΙΝ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΕΘΑΝΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 11:45:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημερα :)))))))))

ΘΝΗΤΟΣ ,καλωσηρθες στην παρεουλα μας :)))))))))))))

προσωπικα δεν το παρατηρησα αυτο που λες,δεν λεω οτι δεν μπορει να συνεβη οντως:)

ολοι οι δημοσιογραφοι,οσες φορες και αν εχουν ακουσει ενα συγκεκριμενο θεμα,οταν η εκπομπη τους απευθυνεται σε αυτο,κανουν πως το ακουν για πρωτη φορα...και αρχιζουν (δυστυχως για'μενα)τις ερωτησεις απο την αρχη.

ομως η σοβαρη δημοσιογραφια,αυτο το απαιτει,τι εννοω ,υπαρχουν πολλοι ανθρωποι που ενδεχωμενος να ακουν για πρωτη φορα το ζητημα Α.Τ.Ι.Α,οποτε οι αρχαικου τυπου ερωτησεις ,να γινονται.

τωρα αν καποιος δημοσιογραφος τα εχει ακουσει,ισως εχει κανει και στο παρελθον με την ομαδα του ,ερευνες ,πανω στο θεμα,οποτε ακουει τα γνωστα,καπως (οχι να δυσανασχετει η να δυσφορει),αλλα να προσπαθει με τον τροπο του να τα αποφυγει....τωρα γιατι ισως να το κανει αυτο ???

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

George_13
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 14:25:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το ΚΑΝΑΛΙ 1 εχει ζωντανό ραδιοσταθμό στο διαδίκτυο;

Δεν νομιζω φιλε Πριγκιπα να εχει, αλλα θα ρωτησω για περισσοτερη σιγουρια.

quote:
ερώτηση....αυτη η "πρωσοπική γνώμη" για τους ολυμπιακούς και τα αλλα που είπε παλιότερα και γίνανε είναι κάτι σαν προφητείες δηλαδή


KRySTa, δεν θα ελεγα οτι ειναι προφητειες.Καμια σχεση (ετσι πιστευω).
Πληροφοριες(απο που, δεν γνωριζω, αλλα οποτε λεει πως εχει μια πληροφορια δεν αναφερει την πηγη,απλα λεει πως ειναι πολυ σημαντικη απο σημαντικο προσωπο),εκτιμησεις μεσα απο την εμπειρια του ισως κλπ κλπ.

quote:
πεστε μου λιγα λογια για ολους,που παρευρισκονταν στην εκπομπη,τον κυριο απο δεξια διπλα στον κ.φουρακη,για να παρουμε ολοι μια ιδεα:)


mano εννοεις τον Παλμο;;

Επισης συμφωνω πολυ με τις αποψεις του VAIHINGER.Ας τον γνωρισουμε πρωτα(και οχι μονο τον Φουρακη).Γενικα ας ψαχτουμε

WHO DARES... WINS!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΘΝΗΤΟΣ
Νέο Μέλος


47 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 14:31:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΘΝΗΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΑ Ο ΧΑΡΔΑΒΕΛΑΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ. ΕΞΑΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΠΙΓΡΑΦΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΕΥΡΕΩΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ

ΑΝ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΠΡΙΝ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΕΘΑΝΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy