ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΣΥΛΛΟΓΗ ΠΡΩΤΟΤΥΠΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2005, 02:40:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


.

ATMA λινκ απο κοσμοπολιταν*


ΑΑΑΧ! ΜΟΥ ΞΕΒΟΥΛΩΣΕ ΤΟ ΜΟΥΛΑΝΤΑΡΑ

συμπληρωσις απο jonniebegood

ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΝΤΟΥΒΡΟΥΤΖΑΣ!

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.gr



Λες να το'πε κι αυτό;
στο μεγάφωνο και στο μικρόφωνο λοιπόν.


-------αλήθεια αυτο το "ΝΤΟΥΒΡΟΥΤΖΑΣ" ...δεν το κατάλαβα,ανήκει σε κάποιο ιδίωμα;/εχμ... μετάφραση παρακαλώ-----


---anyways//το λινκ-απαντηση σε αερολογιες στο "κάτι σαν ημερολογιο"*----


Cosmolitan PG 58..the end of esoterism^@_@^

cprtght@tm@2005

Edited by - ΑΤΜΑ on 01/11/2005 02:45:59Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2005, 12:58:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

αλήθεια αυτο το "ΝΤΟΥΒΡΟΥΤΖΑΣ" ...δεν το κατάλαβα,ανήκει σε κάποιο ιδίωμα;/εχμ... μετάφραση παρακαλώ



code - //το τζελλα δελτα δεν ειχε φουγαρα//

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2005, 13:54:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ατάκα από άλλο site αλλά πέθανα στα γέλια όταν το διάβασα

"ΔΕ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΟΠΛΑ!!! Απλώς το βάζουμε στα πόδια…"

"ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ!! Απλώς μας αρέσει να “καρφώνουμε”…"

Τα σχόλια έγιναν από τον/την Μήτσος, ο καφετζής

http://www.okafenes.gr/?p=341


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμα

Edited by - GDS1 on 01/11/2005 13:57:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2005, 14:57:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μάλιστα--εδώ κατοχυρώνουμε τα κ(λ)όπυράιτ μας;--επειδή διακρινω και τυχαίες επαναλήψεις.Ρ.//"μικρέ μου" Deghar Adhark,σε φίλησε καμμια χοντρούλα πριγκιπέσσα και μεταμορφώθηκες σε έξτρα-φουσκωτό;//πάντως τώρα μπορεί και να σου κάτσει("το λαχείο"),αφού έμαθες απ'εξω το φεϊκ"σπέλ".ΡΡΡ
---μπρρρ---
(μη μιλήσεις,είσαι προτεινόμενη:Ρ)

πρεπει να προσπαθησεις περισσοτερο......


santaclaws is coming....to town!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nossoforos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


295 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 14:25:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nossoforos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σας

Εγω γράφω "Κατ'αρχην...ΑΑΑΑΧΑ-ΧΑ!γελάσαμε πάλι..."

Και ο jonniebegood "μη γελας φιλτατε γιατι ανατριχιαζω!

σαν η φωνη εν ταφω ακουγεσαι..."

πολύ καλό!

"Χύνομαι μέσα στα αφιλόξενα όνειρά της...

Σαν να γεννήθηκα χθές ένιωσα στο πρώτο άγγιγμα της..."
NossoforosΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 17:54:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Nossoforos

Καλημέρα σας

Εγω γράφω "Κατ'αρχην...ΑΑΑΑΧΑ-ΧΑ!γελάσαμε πάλι..."

Και ο jonniebegood "μη γελας φιλτατε γιατι ανατριχιαζω!

σαν η φωνη εν ταφω ακουγεσαι..."

πολύ καλό!


γραψαμε ιστορια μεγαλε!

και ως προς τις ατακες, και ως προς το πως τα βρηκαμε, αλλα και ως προς την αντιλήψη σου ως προς το χιουμορ!

με κανεις ευτυχη! (και μου ειπε ο γιατρος να αποφευγω τις συγκινησεις στην ηλικια μου, γιατι...


χαιρομαι που ξαναβρισκομαστε!


call me johnnie...


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2005, 16:14:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το ειπε ο allzzaro

admin στήν θέση τόυ admin

santaclaws is leaving...tonight!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2005, 13:35:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
με μεγαλο κοπο εγραψα τον τιτλο του θεματος αυτου.
--------------------------------------------------------------------------------

Χμ, αν ένα νέο παιδί σαν εσένα κουράζεται τόσο να γράψει 8 λέξεις, μήπως θα έπρεπε να παίρνεις κάποιες βιταμίνες;

Ή φταίει τίποτα άλλο;


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
καθε φορα που αναφερομαι σε αυτο το θεμα (πολυ σπανια το κανω) νιωθω πως θα πληρωσω (παλι)το τιμημα.
--------------------------------------------------------------------------------

Σε χρεώνει κάποιος να σκέφτεσαι; Πάψε να τους πληρώνεις, σε κοροϊδεύουν!



Η απαντηση του kynikou στο θεμα με τους βρυκολακεςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 12:43:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


.

βρε γμτ το αϊζενχαουερ (παιρνω φαρμακα και θυμαμαι πια οτι δεν το λενε εμενταλ! ) το εχω κατοχυρωσει?


δεν θυμαμαι...


.

καλημερα ολη μερα!


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nossoforos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


295 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 23:44:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nossoforos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξέχασα...

κατ'αρχάς να πώ ένα για στον Johnnie...

λοιπόν, εγώ έγραψα:

quote:
Κι εσυ,κι εγω και η Αφροδίτη και όλο το φόρουμ σε λίγα χρόνια θα βλέπουμε τα ραδίκια ανάποδα...δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κλέγεστε όλη μέρα...

Και η Galadriel:

quote:
εγώ πάλι δεν θα τα βλέπω ανάποδα,
αλλά θα έρχομαι να σας ποτίζω άμα θέλετε...

"Χύνομαι μέσα στα αφιλόξενα όνειρά της...

Σαν να γεννήθηκα χθές ένιωσα στο πρώτο άγγιγμα της..."
NossoforosΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 02:17:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote :
clopymefreelystupids..though..
myheadisfullof G o l d*


*just ATMA

>>iGnore them 'till they.. cum_
>>"God save the Queen"(-thanxDad!)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 02:38:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote :
clopymefreelystupids..though..
myheadisfullof G o l d*


*just ATMA

>>iGnore them 'till they.. cum_
>>"God save the Queen"(-thanxDad!)




---------------------------
ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.
---------------------------------------

Edited by - ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ on 26/11/2005 02:40:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 11:56:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
mine

quote:
Galadriel, reloaded

copyright@Galadriel2004

yours deva'm

quote:
μα το μαύρο μουσάκι του Admin!

G.



Δ
Ε Κ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 14:33:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


.


jonniebegood

"καλους τροπους εχω, αλλα δεν τους χρησιμοποιω για να μην τους φθειρω"


(αυτο που ειπα ειναι ζεν αντιληψης και δινω το κοπυραϊτ σε ολους να το χρησιμοποιησουν )


call me johnnie

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 14:42:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


.

βρισκοταν χαμενο στην μεταφραση...


ATMA

"Σουσι και λοιπα ξερασα μολις,κατι αλλο;"

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΩΣΧΥΤΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


132 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 14:45:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΩΣΧΥΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν γνωριζα οτι υπηρχε θεμα οταν εγραφα τα εξης:

@οσο αφορα το κοπυραιτ,εκτος οτι ειναι εκτος θεματος,πρεπει να πω οτι καταλαβαινω την ατμα,γιατι εχω δει να αντιγραφουν ολοκληρα ποιηματα μου απο το φορουμ παλαιοτερα και να τα χρησιμοποιουν σε ποιητικες συλλογες.Θεωρω οτι η αναφορα στον ανθρωπο που εγινε διαμεσο της εμπνευσης-εγινε για καποιο λογο ο συγκεκριμενος ανθρωπος και οχι καποιος αλλος-τιμα πρωτα απ ολα τον ανθρωπο που το επισημανει και σε δευτερη μοιρα τον δημιουργο.Τωρα μεταξυ μας νομιζω οτι δεν χρειαζεται να αντιγραφει ο ενας απ τον αλλο τον ιδιαιτερο τροπο εκφρασης μιας και αυτος ειναι το αλατοπιπερο του καθε συνομιλιτη και πιο βαθια ειναι ο λογος που μας αρεσει να τον διαβαζουμε.Το προβλημα λοιπον δεν ειναι μεταξυ μας,μιας και η Πηγη φαινεται σε αυτους που γνωριζουν,αλλα με τα περιοδικα και τα βιβλια που χτιζονται πανω στην διαθεση μας για προσφορα.Ειναι λοιπον λαθος να λες ατμα κλεψτε με ελευθερα!Η προτροπη σου δεν δειχνει ψυχοπαθολογικη,αλλα σαφως ειναι εξαναγκαστικη.Ετσι κι αλλιως το κανουν!!Κλεινω λοιπον αυτην την παρενθεση και να με συγχωρεις εχεμβροτε αλλα ειμαι παθοντας..@
φιλια σε ολους.

------------------------

με την ευκαιρια θα ηθελα να χαιρετισω παλιους φιλους του εσωτερικα που δεν γνωριζω αν καποιοι απο αυτους γραφουν ακομα.
Avallon
Εndorama
Atma
Spirit
Kelso
Avatargr
Amalia
Thoth
Reptesalonica
Archon
Ryche
Wicca
Rαμογλου
Πλατωνα
Λευκη Κουκουβαγια
Αnannas
φιλια σε ολους σας!!!!(και σε αυτους που ξεχνω)

H ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΦΩΣ ΚΑΙ Η ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΤΟΥ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΥΠΑΡΞΗ

Edited by - ΦΩΣΧΥΤΟΣ on 26/11/2005 14:51:59

Edited by - ΦΩΣΧΥΤΟΣ on 26/11/2005 14:55:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 17:20:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΛΛΟ φάσσα -το πουλί καλέ-
κι άλλο φάσα
λουρίδα υφάσματος...

Κι άλλο φυσικά φάτσα...
Και δή κακότροπη...
*
ΑΛΛΟ τρίμμα -μικρό κομμάτι-
κι άλλο τρήμα
δηλαδή τρύπα. - ΄Αστα να πάνε -...
*
ΑΛΛΟ χύλωμα μετατροπή σε χυλό
κι άλλο χείλωμα
χείλος που προεξέχει γύρω από επιφάνεια.

ΑΛΛΟ ΓΡΙΦΟΣ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΣΙΦΟΣ.


ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΟΥΦΤΩΜΑ
ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΟΥΧΡΩΜΑ
ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΣΚΕΛΩΜΑ.

ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2005, 22:32:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φτάσε να συλλαμβάνεις αισθήσεις όσες και τα μουστάκια της γά-
τας σου.


αλήθεια, το κόπυραιτ για την φράση To Be or Not To Be, ποιος είπαμε ότι το έχει? Γιατί εγώ θυμόμουν τον Shakespear, τώρα βέβαια ως "μέσον" μπορεί να το έχει η Ατμα αγαπητέ ΦΩΣΧΥΤΟΣ... όλα παίζουν...

καλό είναι, όταν απέχουμε καιρό του χορού, να μάθουμε λίγο για τα τραγούδια που παίζονται πριν αρχίσουμε το "ψάλλειν"...

φιλικά
Galadriel



Δ
Ε Κ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2005, 00:18:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

αλήθεια, το κόπυραιτ για την φράση To Be or Not To Be, ποιος είπαμε ότι το έχει? Γιατί εγώ θυμόμουν τον Shakespear, τώρα βέβαια ως "μέσον" μπορεί να το έχει η Ατμα αγαπητέ ΦΩΣΧΥΤΟΣ... όλα παίζουν...

καλό είναι, όταν απέχουμε καιρό του χορού, να μάθουμε λίγο για τα τραγούδια που παίζονται πριν αρχίσουμε το "ψάλλειν"...

φιλικά
Galadriel



Δ
Ε Κ


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΡΕ galadriel!

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....

Edited by - lencolas on 27/11/2005 00:19:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2005, 13:47:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
όλοι οι άνθρωποι έχουν φωτογραφική μνήμη, απλά μερικοί εδώ μέσα δεν έχουν film...


Μην κάνεις μη σου κάνουνε
μην πεις να μην σου πούνε
μην κουρταλίσεις κούρταλα
να μην σου κουρταλούνε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2006, 08:46:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

.

Agnostic
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
141 Μηνύματα Απεστάλη: 28/01/2006, 03:30:54
--------------------------------------------------------------------------------

Ο ΚΕΦΤΕΣ ΓΑΡ ΒΑΡΥΣ....ακόμα πονάει το στομάχι μου...


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zander
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
118 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2006, 01:53:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zander  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάλι έσκαβες?

Ατάκες δεν μου έρχονται πάντως άπειρο και απίστευτο γέλιο έχω ρίξει με τους τσακωμούς σε διάφορα γνωστά και μεγάλα θέματα όπως 'ΠΕΡΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΑΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΩΝ ΚΑΙ ΔΩΔΕΚΑθΕΙΣΤΩΝ ΣΤΟ esoterica' καθώς και στις 'ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ ΑΓΙΩΝ'(2 νομίζω) με ασφαλώς πρωταγωνιστή τον αείμηνστο ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ.
Άντε να έχουμε και άλλα τέτοια να γελάμε!.
Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι ενω η κουβέντα ξεκινάει ομαλά και ώριμα, μέσα στα 3/5 των σελιδών η μ*λκία θα γίνει!


Δώσανε την πολύτιμη ζωή τους για 1002 λόγους.Κανένας από αυτούς όμως δεν ήταν δικός τους...

Edited by - Zander on 30/01/2006 01:56:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2006, 06:22:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[κ όταν λες "επίσημο" τι εννοείς? Γουναρικό, μπριγιάν κ παρελκόμενα?]

Έγραψες!!!

((by Valnta / γνωστή για το Σαβουάρ- της...))

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2006, 16:13:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Don_Corleone

"....ευελπιστώ σε μια ειλικρινή και εποικοδομητική κουβέντα..."


του ιδίου:


"Τελοσπάντων, ας μιλήσουμε σοβαρά τώρα"


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2006, 19:08:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αντιγράφω φάση από το τόπικ "Ιησούς. Υπήρξε ή όχι?"

Μπαίνει μια νέα φίλη στο φόρουμ και λέει

MATILDA
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα

"Καλησπέρα σε όλους.
Ειμαι νεο μέλος και αφού εχω παρακολουθήσει τις συζητήσεις σας πάνω σε αυτό το θέμα από την αρχή μπορώ να πω ότι μου έχουν λυθεί άρκετές απόρίες και έχω εμπλουτισει τις γνώσεις μου πάνω σ αυτό το θέμα.

σας ευχαριστώ"

Πετάγεται αμέσως ο Ψηλός

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1608 Μηνύματα

"Μπράβο βρε Ματίλντα!!
δε μας λες και εμάς τελικά τι συμπεράσματα έχεις βγάλει μετά από όσα έχεις διαβάσει εδώ μέσα;;

Καλώς ήλθες και καλή παραμονή!"

Απαντάει μετά η συμπαθέστατη MATILDA

"ΑΓΑΠΗΤΕ ΨΗΛΕ, ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ Η ΟΧΙ.

ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ, ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΛΥΘΗΚΑΝ ΜΟΝΟ."

Δεν ξέρω εσείς, αλλά εγώ γέλασα με την όλη φάση

Μάλλον την πήρε απότομα ο παλιο-Ψηλός την κοπελίτσα και γι'αυτό ίσως να μην ξανάγραψε από τότε. Εκτός αν πήγε να της κάνει προσυλητισμό!
No offence Ψηλέ, εγώ σε πάω

Δείτε τη φάση εδώ

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=30&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=5842


Αστρονομική απόδειξη περί της υπάρξεως φούξια ελεφάντων...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2006, 19:12:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στις κορυφαίες ατάκες και η προσφώνηση του Βριλ προς τον PaNo:

"Αξιότιμε κύριε Πάλμολιβ"

LOOOOOL


Αστρονομική απόδειξη περί της υπάρξεως φούξια ελεφάντων...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

santaclaws
Νέο Μέλος

Fiji
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2006, 00:48:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους santaclaws  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κλασσικα προβληματα password και δεν μπορουσα να μπω με το παλιο νικ μα οδηγησαν στην διμιουργια νεου.κλασσικα,τιποτα καινουργιο.

quote:
quote :
clopymefreelystupids..though..
myheadisfullof G o l d*


*just ATMA


>>iGnore them 'till they.. cum_
>>"God save the Queen"(-thanxDad)


καλα,κοιτα να δεις,αυτο myheadisfullof G o l d*
μην το λες και πολυ,γιατι μερικοι δεν θα δισταζαν να στο ανοιξουν,τα λεφτα ηταν παντα κινητρο για διαφορα πραγματα...

παντως ηταν φοβερη η ατακα.συμφωνω με τον ελαχιστο.

quote:
ΑΛΛΟ φάσσα -το πουλί καλέ-
κι άλλο φάσα
λουρίδα υφάσματος...

Κι άλλο φυσικά φάτσα...
Και δή κακότροπη...
*
ΑΛΛΟ τρίμμα -μικρό κομμάτι-
κι άλλο τρήμα
δηλαδή τρύπα. - ΄Αστα να πάνε -...
*
ΑΛΛΟ χύλωμα μετατροπή σε χυλό
κι άλλο χείλωμα
χείλος που προεξέχει γύρω από επιφάνεια.

ΑΛΛΟ ΓΡΙΦΟΣ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΣΙΦΟΣ.


ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΟΥΦΤΩΜΑ
ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΟΥΧΡΩΜΑ


χαιρομαι που με τιμησε ο D.P
τα τραγουδακια του {τα οποια κραταω σε αρχεια} ειναι παντα ολα τα λεφτα.

santaclaws is coming to town...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2006, 03:03:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
κλασσικα προβληματα password και δεν μπορουσα να μπω με το παλιο νικ μα οδηγησαν στην διμιουργια νεου.κλασσικα,τιποτα καινουργιο.

Και δεν σκέφτηκες το πιο απλό, να στείλεις ένα email (όπως έχεις επικοινωνήσει μαζί μου και παλιότερα) για να το λύσουμε το πρόβλημα;
Ήδη έστειλα το username σου και το παλιό σου password στο email του προηγούμενου λογαριασμού σου. Πράγμα το οποίο θα μπορούσε να κάνει και αυτόματα το forum, εάν επέλεγες την εντολή "υπενθύμιση password".
Έχω δε τσεκάρει τα στοιχεία αυτά και λειτουργεί η είσοδος χωρίς πρόβλημα. Ενημέρωσέ με ωστόσο, εάν δυσκολευτείς, αλλά και σε κάθε περίπτωση, για να αφήσουμε ενεργό έναν μόνο δικό σου λογαριασμό.

Α, και καλώς μας ήρθες!



Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2006, 16:56:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


jonniebegood

"...τι μπορει να κατανοησει ενα βακτηριο του παχεος εντερου μας (που το συμπαν του ειναι το σκατο) για τον οργανισμο που το φιλοξενει?

τι γνωριζουν τα βακτηρια σου για σενα ψηλε?"


και ενα του S_a

"ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΒΛΑΠΤΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ"

εκ παραδρομης ξεχασε ενα "ΜΗΝ" ο φουκαρας, αλλά γραφτηκε στην ιστορια του εσωτερικα!


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2006, 17:04:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
"ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΒΛΑΠΤΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ"

εκ παραδρομης ξεχασε ενα "ΜΗΝ" ο φουκαρας, αλλά γραφτηκε στην ιστορια του εσωτερικα!


Καλό .. πολύ καλό..

Λέτε να το έγραψε επίτηδες...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy