ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Προσευχές --<μεταφορά από " ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ ">--
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2011, 23:08:55  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Δεν μου λες αγαπητη simori θα μου απαγορεψεις να μην θελω να λερωθω απο πνευματικα μικροβια;

Θελεις να δεις πως ειναι τα πνευματικα μικροβια καλη μου;


Νόμιζα πως ήμουνα ήδη ένα από αυτά, καθότι γυναίκα....

quote:
simori τραβα να δεις αν ερχομαι καλη μου. Ο sesxestis μπαινει εδω μεσα ΜΟΝΟ για να επιτεθει σε χριστιανους και τωρα την ειδε και καλα οτι τον προσεβαλα, γιατι παρακαλεσα να βαζουν χριστιανικες προσευχες και αρχισε να μαλακιζεται σαν κοριτσακι, οπως εσυ τωρα. Εγω απλα το ειπα αυτο γιατι μπηκε εδω μεσα ο Εαρινος(οπως και αλλου) με διαθεση να προσβαλει και να μειωσει. Δεν υπηρχε κανενας λογος να δωθει συνεχεια.

Όχι δεν ειμαι ιερωμενος, ειμαι αυτος που σας αξιζει καραγκιοζηδες




Ό,τι πεις!!!!!!!




THE TRUE REVOLUTION IS IN MIND

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2011, 23:09:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να το να το να το!

Άμα επιμένεις εαρινε, βγαίνει εξω το πρόβλημα!

Άντε μικρουτσουτσουνε εαρινε τώρα, να κοιμηθεις!

Αχ ρε και να ξερε ο κοσμος λίγο ψυχολογία. Μιλά μου για να δω καλύτερα έλεγε ο Σωκράτης.

Καληνύχτα σε όλους. Και καντε και καμία προσευχή...αθεοι!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 00:08:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ω ρε χαμός στο Μύθος και Θρησκεία...παλιά δουλειά...

quote:
Αχ ρε και να ξερε ο κοσμος λίγο ψυχολογία. Μιλά μου για να δω καλύτερα έλεγε ο Σωκράτης

Έλα ντε...αυτό αναρωτιέμαι και εγώ...κάποια άτομα άραγε δεν αντιλαμβάνονται ότι μέσα στον οχετό που παραθέτουν προβάλλουν ξεκάθαρα τα προσωπικά τους συμπλέγματα? οι ίδιες οι λέξεις που χρησιμοποιούν δείχνουν προς την πηγή του προβλήματος...

Βγαίνει ο άλλος και βρίζει ανώνυμα από το πρωί μέχρι το βράδυ και νομίζει ότι επειδή δεν τον βλέπει κανείς δεν καταλαβαίνουν οι άλλοι πού ακριβώς χωλαίνει η υπόθεσή του...τι να πω ρε γμτ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 00:19:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελειωσαν τα χαπια!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 00:25:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Και ηρθαν και οι αδελφες(Εαρινη, simori και kost) να προκαλεσουν το πτωμα, που δεν εχει δικαιωμα να απαντησει.

Edited by - Arximandritis on 24/02/2011 00:22:01



-----------------------------------------------------

Καλα το ξεκινησες,πολλους μπερδεψες,ειχε επιτυχια.
Καποιες απλες λεξεις σε προδωσαν,σε μερικους.
Την αλλη φορα να το λαβεις υπ οψιν.
Παντως Λουπους,το γελιο μαζι σου ειναι δεδομενο!!
Βρισε με οσο θες.Εγω δεν θα παψω να ευθυμω!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 00:28:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

επί της ουσίας έχω να πω ότι μάλλον πρέπει να συνενοηθούμε όλοι εδώ μπας και σου βρούμε κανά γκομενάκι (λέμε τώρα), έστω να τσοντάρουμε όλοι από κάτι βρε αδερφέ να σε πάμε σε κανά στούντιο...κι αν τέλος πάντων την βρίσκεις με αγοράκια (επειδή παίζει και αυτό μιας και το πιπιλάς συνέχεια) έλα εδώ Αθήνα να σε πάμε προς Γκάζι μεριά να ξεσαλώσεις λίγο...τώρα που είναι και απόκριες να βγάλεις όλες τις περσόνες που κρύβεις


Μεταξύ μας πάντως, έχεις ψύχωση με το esoterica, έτσι δεν είναι? 24/7 είναι η κατάσταση με την πάρτη σου...τι σου κάνανε ρε συ? τι σε πείραξε τόσο εδώ? ή απλά είσαι φρικ με το ίντερνετ και ξεδίδεις έτσι και αλλού? σοβαρά σε ρωτάω και εάν θες μου απαντάς...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 00:30:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
Βασικα μπηκα με την ip μου για να δω αντιδραση. Και την αλλη φορα το ιδιο θα κανω.

----------------------------------------------------------

Και τι συμπερασματα εβγαλες με αυτη την πετυχημενη εισοδο?
Θα ειχε ενδιαφερον να πεις.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 00:43:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε αδερφε εκανα προσπάθεια στο να μείνεις σαν αρχιμανδρίτης, ώστε να μένουν και τα γραφής σου. Έτσι τι διάλογο να κάνουμε? Αύριο ότι γράφεις και αφού βριζεις, δεν θα υπάρχουν.

Την τελευταία φορά, αφού λες πως είσαι τόσο ψαγμενος, λίγο σε γαργαλησα, και παραμιλαγες μέχρι το πρωί. Τι έκανες και τι έκανες μου έλεγες.

Τώρα όλοι όσοι γράφουν στο εσωτερικά, για σενα ειναι αδερφες και ψυχικά αρωστοι. Αυτο βλέπεις? αυτο είσαι!

Ο Παύλος δεν λέει μόνο για τις γυναίκες, μα μιλάει και για την αγάπη. το έχεις διαβάσει? το έχεις καταλάβει? αμφιβαλω!

Τώρα για τις εμπειρίες σου και για τη μαύρη πλευρά της ψυχής του ανθρώπου, δεν αμφιβαλω πως υπάρχει, και λυπάμαι γιατί είναι δικιά σου εργασία αυτη.

Κριμας πάντως γιατί ισως να μπορούσαμε να μιλήσουμε για πολλά θέματα, μα αν διαλέγεις να βριζεις, είναι επιλογή σου, και θα σε μπαναρουν.
Στο εσωτερικα σου έρχονται απο παντού, (πολλα και διαφορα) και αν είσαι πράγματι αυτο που λες, ότι και να πουν οι άλλοι, ούτε το δαχτιλακι θα μπορούσαν να σου κουνησουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 00:48:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ρε συ δεν το παραχέζεις απλά...έχεις εμμονή τεράστια, το'χεις κάψει εντελώς...γι'αυτό σε ρωτάω τι παίζει εδώ με τους συντονιστές, τα μέλη και γενικά το esoterica? δηλαδή τυχαία το επέλεξες και είπες εδώ θα μπαίνω με διαφορετικό κάθε φορά όνομα και θα προσπαθώ να τα κάνω όλα μπάχαλο? τέλος πάντων, σε χαιρετώ...και ελπίζω σύντομα κάποια στιγμή να πάρεις πρέφα πόσο σε απαξιώνει αυτό που κάνεις και να το κόψεις...υπάρχουν ξέρεις τόσα πράγματα εκτός pc που αξίζει να βρίζεις...και μπορεί να λες ότι σπας πλάκα όμως βγάζεις και πολύ θυμό και παράπονο...και το θυμό σου είναι κρίμα να τον σπαταλάς τόσο φτηνά...συγκινήθηκα και εγώ τώρα, σνιφ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 08:20:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είσαι προγραμματιστής φίλε μου και θα σου πω γιατί. Εγώ που είμαι (αυτό δεν το φανταζόσουν όμως έτσι?) έχω μάθει να σέβομαι τη λογική δομή των πραγμάτων γιατί αλλιώς (όπως είναι φανερό ότι ΔΕΝ ξέρεις) καμία ρουτίνα δεν μπορεί να τρέξει και μένεις με τον κέρσορα στην οθόνη να αναβοσβήνει. Πράγμα το οποίο σημαίνει ότι με τον αλλοπρόσαλλο τρόπο διατύπωσης που έχεις και πρόκλησης των υπολοίπων σε απαντήσεις δεν θα μπορέσεις ποτέ να πετύχεις σοβαρό διάλογο. Σταμάτα λοιπόν κάθε φορά να αντιποιείσαι ιδιότητες και κάνε μια χάρη στον εαυτό σου να τον δεχθείς και να τον παρουσιάζεις ως έχει, αλλιώς δεν είναι να απορείς για όποιες απαντήσεις παίρνεις.

την καλημέρα μου


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 08:25:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Καλημέρα, 

Λουπους, τα γεγονατα, οι πράξεις διχνουν το ποιον και την ουσία, όχι τα λόγια.

Λουπους
Φερτε οτι εχετε και μετα ψαξτε να βρειτε που θα κρυφτειτε.

Να σου φέρουμε λόγια? να κάνουμε σύγκριση και να κρυφθουμε απο τι? 

Είναι σύγκριση η αγάπη?

Είναι τα λόγια του κάθε ακολουθού που αραδιαζεις?

Διαφερεις μήπως απο κάποιο Ταλιμπάν, με ότι πράξεις?

Δικαιολογίες και υπεκφυγές είναι όλα όσα κανείς, και ο τρόπος που τα κανείς, κρυβεσαι πίσω απο το δάχτυλο σου.

Μικροτσουτσουνος είσαι, για αυτο κανείς συγκρίσεις συνέχεια, για αυτο στο αχλαδοτυρο θέλεις τη γυναίκα να έχει μόνο μια δυο σχέσεις και να μην κάνει σύγκριση, όπως σε πλήγωσε η ρωσσιδα.

Στην είπα? 

Βλέπεις, έχω επίγνωση..έλα βγάλε λίγο την αγάπη σου στον Πλάτωνα, που σε αγαπάει.

Τέλος φιλαρακι, όσα μας λες και αραδιαζεις τα γνωρίζω και τα άφησα κάτι χρονια στο πατάρι του σπιτιού μου. 

Η αγάπη δεν είναι στο χρόνο, και οποίος λέει έστω και μια κουβέντα πάνω εκει, είναι απλα σαχλος.

Καλημέρα, και να προσεχείς τις ρωσσιδες.

Υ.γΈχω μια ουκρανεζα 28αρα, 1.78, Ξάνθη καλωνη, πανέμορφη, εγώ τη διάλεξα, η γυναικα μου δεν ηθελε να συδερωνει, και έρχεται και βοηθάει σε οικιακά, σίδερο, πότισμα, κλπ.. Αμα θες, ντυνεται και καλογρια! Το μαστίγιο είναι optional!

Να σου την στείλω να καλμαρεις?

Καλημέρα galadriel.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 08:30:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημέρα Πλάτωνα

μη του στείλεις τίποτα, χαμένο θα πάει..


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:09:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
G.

Δεν είσαι προγραμματιστής φίλε μου και θα σου πω γιατί. Εγώ που είμαι (αυτό δεν το φανταζόσουν όμως έτσι?) έχω μάθει να σέβομαι τη λογική δομή των πραγμάτων γιατί αλλιώς (όπως είναι φανερό ότι ΔΕΝ ξέρεις) καμία ρουτίνα δεν μπορεί να τρέξει και μένεις με τον κέρσορα στην οθόνη να αναβοσβήνει.


E ; Τι είσαι ;;; [ μάλλον λάθος διαβάζω ... ]

quote:
G.

(αυτό δεν το φανταζόσουν όμως έτσι?)


Ε, όχι ... για να πω την αλήθεια, όχι, δεν το φανταζόμουν ...

quote:
G.

Σταμάτα λοιπόν κάθε φορά να αντιποιείσαι ιδιότητες και κάνε μια χάρη στον εαυτό σου να τον δεχθείς και να τον παρουσιάζεις ως έχει, αλλιώς δεν είναι να απορείς για όποιες απαντήσεις παίρνεις.


Σ' αυτό συμφωνώ. Το σωστό να λέγεται ...


Edited by - zip on 24/02/2011 10:18:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:10:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα,

θεωρείς απίθανο κάποιος να είναι προγραμματιστής και μελετητής τους εσωτερισμού ταυτόχρονα? γιατί σου κάνει τόση εντύπωση?


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:17:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
G.

θεωρείς απίθανο κάποιος να είναι προγραμματιστής και μελετητής τους εσωτερισμού ταυτόχρονα? γιατί σου κάνει τόση εντύπωση?


Για κάποιον όχι φυσικά. Μπορεί κάποιος να είναι. Δεν μιλάμε για κάποιον όμως, για σένα μιλάμε. Εσύ ; Είσαι ;

[ πάντως καλά αντανακλαστικά έχεις, σε χρόνο dt απάντησες ... στην τσίτα σε βρίσκω ... μπράβο, μπράβο ... ]


Edited by - zip on 24/02/2011 10:19:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:19:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι, είμαι. Δεν καταλαβαίνω την απορία σου.


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος

(δεν είμαι στην τσίτα, είναι απλά η ώρα που πίνω καφέ και χαζεύω τριγύρω πριν ξαναπιάσω να ασχολούμαι με εντολές και νουμεράκια..)

Edited by - G. on 24/02/2011 10:21:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:24:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

zip Απεστάλη: 24/02/2011, 10:09:01


G. Απεστάλη: 24/02/2011, 10:10:31

Ταχυτατος παντως ειναι,που σημαινει μια ευχερεια την εχει!

μπουχτίσαμε απο επιτηρητές, σοφούς , συντονιστές, διαχειριστές και αλλους φαντασιόπληκτους που νομίζουν οτι με δήθεν τίτλους , αξιώματα, και θεατρινίστικες εκφράσεις θα δουν τον εαυτό τους



Η ευχέρεια προέρχεται από εμπειρία στη διαχείριση ενός αρκετά μεγάλου φόρουμ που κάναμε κόντρες ποιος θα σβήσει πρώτος τα flame ποστ με τους άλλους συναδέλφους (ε, και ήταν και λίγο σύμπτωση)


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:27:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ορεξη που χεις φίλε μου να φτιάχνεις διπλότριπλους λογαριασμούς για να την πεις ειδικά σε μένα..


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:29:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
G.

Ναι, είμαι. Δεν καταλαβαίνω την απορία σου.



'Ντάξει, άσ' το, δεν πειράζει.

[ Απλά να ξέρεις (που σίγουρα το ξέρεις δηλ) πως υπάρχουν και παλιά μέλη εδώ μέσα. Αλλά αφού γουστάρεις να το παίξεις Κινέζα, ok από μένα ... μαζί σου στην Κίνα - Για πες μου τώρα ... τι γυρεύεις μες στη Κίνα Τσάκι-Τσαν ; ]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:31:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομίζω πρέπει να ανοιχθεί καινούργιο "Χαμένοι στη μετάφραση". Α, ρε χρόνια ... ένδοξα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:33:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάλλον δεν ξέρεις, ότι είμαι από τα πιο παλιά μέλη εδώ μέσα. Κι αυτό που επίσης θέλεις να αγνοείς είναι ότι στα χρόνια που απουσίαζα είχα όλο τον καιρό να σπουδάσω software engineering, το οποίο και ήταν πάντα το πάθος μου, τώρα αν εσύ θες να με βλέπεις α) κινέζα, β) τάρανδο με ροζ βούλες, γ) εξωγήινο με μπλε και πράσινους κόκκους οκ, δεν μπορώ να κάνω τίποτα γι'αυτό.


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:34:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
amalia, μη μου πεις ότι δεν γουστάρεις τώρα ; Κοίτα, καλά είναι, ν' ανάψει λίγο το παιχνίδι ρε συ ... καιρό έχουμε να τα κάνουμε αυτά ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:36:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α, κατάλαβα... με μπερδεύετε μάλλον με την Ατμα και Ryche... που τους θυμηθήκατε αυτούς? εγώ τους ξέχασα με ευκολία πάντως εκτός κι αν εννοείτε ένα νέο αντρόγυνο που δημιουργήθηκε τελευταία αλλά αυτά είναι κουτσομπολιά και δεν έχουν θέση στο φόρουμ. Είμαι πάντως αυτή που ήμουν απ' την αρχή και έχω αλλάξει μόνο ως προς τις σπουδές μου έκτοτε.


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:37:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κι αυτό που επίσης θέλεις να αγνοείς είναι ότι στα χρόνια που απουσίαζα είχα όλο τον καιρό να σπουδάσω software engineering, το οποίο και ήταν πάντα το πάθος μου, τώρα αν εσύ θες να με βλέπεις α) κινέζα, β) τάρανδο με ροζ βούλες, γ) εξωγήινο με μπλε και πράσινους κόκκους οκ, δεν μπορώ να κάνω τίποτα γι'αυτό.

Που σπούδασες ; Στη Μέση Γη ; Οk, έγινε.

[ ειλικρινά ... θες να το πάμε έτσι ; ]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:39:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
G.

Α, κατάλαβα... με μπερδεύετε μάλλον με την Ατμα και Ryche... που τους θυμηθήκατε αυτούς? εγώ τους ξέχασα με ευκολία πάντως ...


Ναι, το βλέπουμε, με πολύ ευκολία όμως ... Είσαι η πρώτη που του αναφέρεις πάντως τώρα ... [ Βλέπω, με πολύ ευκολία τους θυμάσαι κιόλας όμως ... ]


Edited by - zip on 24/02/2011 10:41:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:42:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οχι στην πόλη που μένω σπούδασα. Και δεν καταλαβαίνω πως το πάμε ή δεν το πάμε, ούτε τι θες να πεις με όλα αυτά. Αν μέσα στο μυαλό σου υπάρχει η σύγχιση ότι ένα nickname ισούται με την ιδιότητα του άλλου ή έστω την θεώρηση για τον εαυτό του λυπάμαι αλλά στο δικό μου δεν υπάρχει. Το nickname μου θα μπορούσε να ήταν εξίσου "φραουλίτσα", "κομοδίνο", "φερμουάρ", τι θα σήμαινε αυτό? ότι είμαι φράουλα, έπιπλο ή φερμουάρ? Για ηρεμήστε λιγάκι κι αφήστε τις συνομωσιολογίες ήσυχες...


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:44:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ώχου καλά.. ζητήστε από την amalia τότε να σας επιβεβαιώσει τις ip του τότε και του τώρα, εγώ να κάτσω να σας αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας δεν γίνεται και τέλειωσε και η ώρα του καφέ

άντε καλημέρα


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:45:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι, όχι, geo, δεν είναι αυτή ρε.

Η G. είναι άλλο φρούτο ... εξωτικό.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:47:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
G.

ώχου καλά.. ζητήστε από την amalia τότε να σας επιβεβαιώσει τις ip του τότε και του τώρα, εγώ να κάτσω να σας αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας δεν γίνεται και τέλειωσε και η ώρα του καφέ


Σιγά να μην ζητήσουμε τις ip. Χεστήκαμε πατόκορφα ρε G. Πλάκα κάνουμε ... κι εμείς σοφτγουέαρρρρ εντζινίαριγκκκκ είμαστε ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 10:48:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειδικά ο geo δηλ. είναι και πολύ software ... Σωστός ο σώσων ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy