ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Προσευχές --<μεταφορά από " ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ ">--
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Spacegirl
Μέλος 1ης Βαθμίδας


75 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 20:55:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Εχει μια μουρουδιά?
Κάτι σου μυρίζει δηλαδή?
Εσένα τώρα τι σε κόφτει, τι σε νοιάζει δηλαδή.
Θέλω να πώ ρε παιδί μου κανένας απο όλους εδώ δεν αντέδρασε παρά μόνο εσύ.
Θα με πείς, μπορεί να σε τσίμπισε μύγα, δεν λέγω μπορεί, όμως λένε οτι ο πρωτομυριστής λένε είναι και ο πρωτοκλαστής.
Μπορεί να σου ξέφυγε λοιπόν, άνθρωπος είσαι μην ψάχνεις λοιπόν ποιός την αμόλησε.

Μιας και αντέδρασε όμως, ύποπτο αυτό, με βάζεις σε ιδέες.
Μπορεί να είμαι μέλος απο το 2009 αυτό δεν σημαίνει οτι δεν μπορώ να ανατρέξω στο παρελθόν.
Ολα μα όλα είναι γραμμένα εδώ, τίποτις δεν σβήνεται.
Ετσι λοιπόν μπορεί πολύ εύκολα κάποιος να βρεί το πλούσιο παρελθόν σου με τα χιλιάδες nick name.
Μην το αρνηθείς γιατί θα καείς.
Επίσης με μία σύντομη αναζήτηση μπορεί κάποιος να βρεί και την κόντρα σου με τους εκπροσώπους του esoterica αν θές την παραθέτω.
Σε οτι αφορά την κόντρα σου με πολλά απο τα μέλη του esoterica Χριστιανούς και μη Χριστιανούς εσωτεριστές και μη, όλους τους έχεις χέσει.

Εγώ προσωπικά λοιπόν πιστεύω οτι είσαι εσύ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 20:58:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Spacegirl

Εχει μια μουρουδιά?
Κάτι σου μυρίζει δηλαδή?
Εσένα τώρα τι σε κόφτει, τι σε νοιάζει δηλαδή.
Θέλω να πώ ρε παιδί μου κανένας απο όλους εδώ δεν αντέδρασε παρά μόνο εσύ.
Θα με πείς, μπορεί να σε τσίμπισε μύγα, δεν λέγω μπορεί, όμως λένε οτι ο πρωτομυριστής λένε είναι και ο πρωτοκλαστής.
Μπορεί να σου ξέφυγε λοιπόν, άνθρωπος είσαι μην ψάχνεις λοιπόν ποιός την αμόλησε.

Μιας και αντέδρασε όμως, ύποπτο αυτό, με βάζεις σε ιδέες.
Μπορεί να είμαι μέλος απο το 2009 αυτό δεν σημαίνει οτι δεν μπορώ να ανατρέξω στο παρελθόν.
Ολα μα όλα είναι γραμμένα εδώ, τίποτις δεν σβήνεται.
Ετσι λοιπόν μπορεί πολύ εύκολα κάποιος να βρεί το πλούσιο παρελθόν σου με τα χιλιάδες nick name.
Μην το αρνηθείς γιατί θα καείς.
Επίσης με μία σύντομη αναζήτηση μπορεί κάποιος να βρεί και την κόντρα σου με τους εκπροσώπους του esoterica αν θές την παραθέτω.
Σε οτι αφορά την κόντρα σου με πολλά απο τα μέλη του esoterica Χριστιανούς και μη Χριστιανούς εσωτεριστές και μη, όλους τους έχεις χέσει.

Εγώ προσωπικά λοιπόν πιστεύω οτι είσαι εσύ.


Αναμενόμενο το post σου. Θέλω να πω δηλ. η αντίδρασή σου ... χμ ...


Δεν είμαι εγώ. Μπέσα σου λέω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:03:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Spacegirl, ποιος είμαι εγώ ; Ξέρεις ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:03:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω πάντως έχω μια απορία βρε lupus,πώς μπορείς και φτιάχνεις τόσους πολλούς λογαριασμούς?Δεν βαριέσαι να δημιουργείς νέα mail και μετά νέα nicknames?Εκτός και αν,όντας προγραμματιστής,έχεις βρεί κάποιον άλλον τρόπο.

Edited by - alex22 on 24/02/2011 21:04:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:05:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαχα ρε τι γίνεται, σαλεψατε όλοι?

Για μένα η space είναι ο ζιπ. Γράφει θεσσαλονικοατα...ο λουπους είναι ο λουπους!

Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 24/02/2011 21:06:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:07:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Spacegirl

Ολα μα όλα είναι γραμμένα εδώ, τίποτις δεν σβήνεται.


Τίποτις ε ;

Μάλιστα ... κι εσύ εδώ λοιπόν ... ε, ρε γλέντια ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Spacegirl
Μέλος 1ης Βαθμίδας


75 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:08:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπέσα?
Μπορεί να έχει μπέσα κάποιος σαν και εσένα?
Κάποιος που έχει εξαπατήσει τρισεκατομμύρια φορές?
Τι να πώ?
Ισως, για να το λές.
Χαίρομαι πάντως που αναγνωρίζεις την αντίδραση μου όμως θα πρέπει κάτι να κάνεις, να αποδείξεις οτι ΔΕΝ είσαι εσύ? γιατί όλα δείχνουν οιτι είσαι εσύ.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:09:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Κάτσε ρε συ Zip, μπορεί να μην έχετε βριστεί αλλά ειλικρινά δεν προσβάλλει καθόλου την αισθητική σου? Ο οχετός του/τους ειλικρινά δεν σε ενοχλεί καθόλου όλο αυτό τον καιρό? Πες μου ότι γελάς και με τα αστεία του...και να σου πω και κάτι, όταν ξεκίνησε ως αρχιμανδρίτης που ήταν φως φανάρι ότι ήταν αυτός είπα ρε μπας και έχει έστω και μία στάλα από χιούμορ, αλλά αμέσως κατάλαβα ότι αυτό δεν γίνεται, για να με επιβεβαιώσει αμέσως μετά...Η αντιπαράθεση και η σάτιρα μπορεί να είναι δείγμα υγείας όμως το φαινόμενο εδώ είναι νοσηρό...

quote:
Όταν έγραφε πολυ ευγενικά, προσευχές και τέτοια, θύμιζε ένα μέλος απο παλια, και ίσως αυτο κάνει, διαβάζει κάποιον, και μετα γράφει για λίγο όπως αυτός που διάβασε

Καλά αυτό ως και εγώ το κατάλαβα Πλάτωνα που διαβάζω σχόλιά του δύο εβδομάδες μόνο...διαβάζει διάφορα, τα αφομοιώνει, τα αντιγράφει και τα πλασάρει σαν "άποψη"...προφανώς έχει ακούσει πολλές θεωρές, έχει δει πολλές ταινίες και αυτοπλασάρεται ως κάποιου είδους "αιρετικός" ή "μυημένος", ωχ παναγία μου...

Δηλαδή και η spacegirl troll? ή απλά πέταξε κάτι και δεν έχει τι να απαντήσει?...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:11:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΛΑΤΩΝΑΣ,

Κατά πάσα πιθανότητα, η Spacegirl είναι ένας παλιός λογαριασμός μιας κολλητής της G.

Edited by - zip on 24/02/2011 21:18:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:12:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Spacegirl

Μπέσα?
Μπορεί να έχει μπέσα κάποιος σαν και εσένα?
Κάποιος που έχει εξαπατήσει τρισεκατομμύρια φορές?
Τι να πώ?
Ισως, για να το λές.
Χαίρομαι πάντως που αναγνωρίζεις την αντίδραση μου όμως θα πρέπει κάτι να κάνεις, να αποδείξεις οτι ΔΕΝ είσαι εσύ? γιατί όλα δείχνουν οιτι είσαι εσύ.


Εσένα σε έχω εξαπατήσει ; Γιατί, εντάξει, θα μπορούσα να δικαιολογήσω μια κάποια "ένταση" - hot που λέμε - τώρα που ξαναμιλάς μαζί μου, αλλά αν δεν σε έχω εξαπατήσει, γιατί τόση κακία μπρε κούκλα μου ; Τι σου έκανα ; Με ξέρεις ;


Edited by - zip on 24/02/2011 21:15:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:17:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειλικρινά τώρα ρε ζιπ, πιστεύεις ότι θέλουμε να μεταφέρετε εδώ τις προσωπικές διαφορές σας;
έλεος με τον κάθε κατεστραμμένο εγκεφαλικά ανάπηρο που προσπαθεί να βγάλει τον κομπλεξισμό του σε ένα φόρουμ
τελικά όσοι τρολάρουν ή μεταφέρουν σε ένα φόρουμ τις διαφορές με τους πρώην ερωτικούς συντρόφους ή φίλους είναι πολύ σκατομαλάκες

“«Καταραμένε Έλληνα, τά βρήκες όλα, φιλοσοφία, γεωμετρία, φυσική, αστρονομία, τίποτα δέν άφησες γιά εμάς».
Φρίντριχ φον Σίλλερ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:18:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

αχαχα....μπλέξιμο....Εγώ βασικά τον Πλάτωνα υποψιάζομαι...η όλη του στάση είναι πολύ περίεργη....καλά ο zip εννοείται ότι είναι μέρος της κλίκας.... Για να μην πω για αυτόν τον βλάκα τον kost που το παίζει ο "καλός της υπόθεσης" και καρφώνεται...

Πάντως βλέπω ότι ακόμα κι αν φύγουν τα τρολ θα υπάρχουν ακόμα πάθη και εντάσεις μεταξύ διαφόρων μελών!! Τουλάχιστον όμως αυτά μου φαίνονται πολύ πιο αθώα και νορμάλ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:21:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
kost

Δηλαδή και η spacegirl troll? ή απλά πέταξε κάτι και δεν έχει τι να απαντήσει?...


Troll δεν είναι. Trell όμως ... μάλλον.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:24:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εκτός κι αν ... πάντως αν η Spacegirl είναι μια άλλη τύπισσα που μου ήρθε στο μυαλό μου τώρα, ειλικρινά, θα στενοχωρηθώ πολύ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:26:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αθεος, κατά πάσα πιθανότητα το θέμα πάει για φούντο. Τσικνοπέμπτη είναι, μέσα είμαστε απ' ότι βλέπω, ε, άσε να πούμε και καμιά μαλακία.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:27:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εκτός κι αν ... πάντως αν η Spacegirl είναι μια άλλη τύπισσα που μου ήρθε στο μυαλό μου τώρα, ειλικρινά, θα στενοχωρηθώ πολύ.



Εγω ζιπ άμα μου έκλειναν τα ματιά, και διάβαζαν το παρακάτω, θα έλεγα πως είσαι ΕΣΥ! Τόσο μπερδεμενος είμαι!


Απεστάλη: 24/02/2011, 20:55:08      

Εχει μια μουρουδιά?
Κάτι σου μυρίζει δηλαδή?
Εσένα τώρα τι σε κόφτει, τι σε νοιάζει δηλαδή.
Θέλω να πώ ρε παιδί μου κανένας απο όλους εδώ δεν αντέδρασε παρά μόνο εσύ.
Θα με πείς, μπορεί να σε τσίμπισε μύγα, δεν λέγω μπορεί, όμως λένε οτι ο πρωτομυριστής λένε είναι και ο πρωτοκλαστής.
Μπορεί να σου ξέφυγε λοιπόν, άνθρωπος είσαι μην ψάχνεις λοιπόν ποιός την αμόλησε.
Μιας και αντέδρασε όμως, ύποπτο αυτό, με βάζεις σε ιδέες.
Μπορεί να είμαι μέλος απο το 2009 αυτό δεν σημαίνει οτι δεν μπορώ να ανατρέξω στο παρελθόν.
Ολα μα όλα είναι γραμμένα εδώ, τίποτις δεν σβήνεται.
Ετσι λοιπόν μπορεί πολύ εύκολα κάποιος να βρεί το πλούσιο παρελθόν σου με τα χιλιάδες nick name.
Μην το αρνηθείς γιατί θα καείς.
Επίσης με μία σύντομη αναζήτηση μπορεί κάποιος να βρεί και την κόντρα σου με τους εκπροσώπους του esoterica αν θές την παραθέτω.
Σε οτι αφορά την κόντρα σου με πολλά απο τα μέλη του esoterica Χριστιανούς και μη Χριστιανούς εσωτεριστές και μη, όλους τους έχεις χέσει.

Εγώ προσωπικά λοιπόν πιστεύω οτι είσαι εσύ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:30:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η Spacegirl πάντως, είναι 101% διπλός λογαριασμός. Για να λέει με τόση σιγουριά πως εγώ εξαπάτησα κάποιους ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Spacegirl
Μέλος 1ης Βαθμίδας


75 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:30:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εσένα σε έχω εξαπατήσει ; Γιατί, εντάξει, θα μπορούσα να δικαιολογήσω μια κάποια "ένταση" - hot που λέμε - τώρα που ξαναμιλάς μαζί μου, αλλά αν δεν σε έχω εξαπατήσει, γιατί τόση κακία μπρε κούκλα μου ; Τι σου έκανα ; Με ξέρεις ;

Εγώ προσωπικά στη θέση σου zip, δεν θα αντιδρούσα.
Θα άφηνα να μυρίσει κάποιος αλλος πρώτος την κλανιά.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:38:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΛΑΤΩΝΑΣ

Εγω ζιπ άμα μου έκλειναν τα ματιά, και διάβαζαν το παρακάτω, θα έλεγα πως είσαι ΕΣΥ! Τόσο μπερδεμενος είμαι!


Δεν είσαι μπερδεμένος. Απλά σε μπέρδεψε το post της Spacegirl. O λογαριασμός Spacegirl φτιάχτηκε το 2009. Πως είναι δυνατόν να γνωρίζει την "δράση" ενός μέλους πριν το 2009 και μάλιστα ενός μέλους που είχε και διαφορετικό nick ; Τέλος πάντων, 101% είναι διπλός λογαριασμός.

Έπειτα, πάρ' το λογικά. Εγώ στην απάντησή μου στο αρχικό post της, την τσίγκλησα λίγο, με το μαλακό, αλλά άμα δεις την απάντησή της, είναι full στην εμπάθεια. Γεγονός δηλ. πως το κοριτσάκι, δεν ξέρω, μήπως έπεσε "θύμα" μου και έχει τόση κακία δηλ. απέναντί μου ; Ι dont know, αλλά θα μάθω και θα σας πω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:40:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελικά άμα δεν είμαι χαμένος στη μετάφραση, αρχίζω και αντιλαμβάνομαι κάτι...

Χαχα ρε μεγαλείο, ΕΣΥ είσαι? Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:40:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βασικά, εσύ την μύρισες πρώτη Spacegirl. Εγώ είπα ... απλώς μυρίζει. Κι όχι κλανιά. Αλλά ... καμμένο λάστιχο. Συνεπώς ... τέλος πάντων.

Πες μου όμως ... εγώ εσένα τι σου 'χω κάνει ; Σε εξαπάτησα ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Spacegirl
Μέλος 1ης Βαθμίδας


75 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:41:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[font=Book Antiqua]Mια σύντομη ματιά στο παρελθόν font=Book Antiqua]http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=18&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=7165Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:45:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και κάτι άλλο : Μήπως περνάτε ολίγον τι τους διαχειριστές για μαλάκες ;

Spacegirl, οι διαχειριστές ξέρουν πως δεν είμαι εγώ. Έχουν δει ώρες αποστολής μηνυμάτων και πολλά άλλα και το έχουν διασταυρώσει αυτό. Αν ήμουν εγώ, τώρα δεν θα με διάβαζες. [ ΠΛΑΤΩΝΑ, αυτό που λέω εδώ, αφορά και σένα ]

Κι αντίδρασή μου ήταν γιατί το αρχικό post σου, πραγματικά βρωμούσε καμμένο λάστιχο. Όχι για τίποτ' άλλο, ξεκόλλα.

Edited by - zip on 24/02/2011 21:52:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:49:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Spacegirl, πάλι δεν απαντάς. Ωραία, μας έβαλες το link.

Μπορείς να μας πεις, που ακριβώς είναι ο zip στο link που έβαλες ;

Και αλήθεια, θα ήθελα να ξέρω, αν σε εξαπάτησα ρε παιδί μου ... Γιατί αν το έκανα, θέλω, εδώ και τώρα να σου ζητήσω συγνώμη. Αλήθεια.


Edited by - zip on 24/02/2011 21:50:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:51:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Spacegirl σε εμένα όμως δεν απάντησες...σε ρώτησα λοιπόν τι εννοείς όταν λες "όλοι ξέρουν αλλά κανείς δεν τολμάει να το πει"...δήλωση εμπρηστική και μάλλον ανόητη...εκτός κι αν ξέρεις κάτι οπότε φώτισέ μας λιγάκι...και το θέμα του 2005 στο οποίο παραπέμπεις για ποιόν λόγο ακριβώς το ποστάρεις??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:56:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Και εδώ που τα λέμε βρε Διαστημοκόριτσο το γυναικείο σου όνομα και η καλλωπισμένη γραμματοσειρά που χρησιμοποιείες δεν πολυταριάζουν με το ύφος σου και τα περί "κλανιάς" και λοιπών που γράφεις...τι ρόλο ακριβώς βαράς, θες να μας πεις?

Άντε καλή τύχη στον Άρη στο Μάντσεστερ αν και προβλέπω να τρώει πολλά γκολ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Spacegirl
Μέλος 1ης Βαθμίδας


75 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 21:57:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μπορείς να μας πεις, που ακριβώς είναι ο zip στο link που έβαλες ;

Kαλό zip, πολύ καλό.
Ποιός ακριβώς να είναι ο zip.
Κάποιος απ`όλους, μπορεί και όλοι.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 22:01:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν, δεν μπορώ να πω πως χαίρομαι που σε βλέπω εδώ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, όμως σου οφείλω μια συγνώμη και ίσως δεν είναι ο κατάλληλος χώρος για να σου την πω. Αλλά, δεν βαριέσαι, επειδή χαθήκαμε και δεν είχα ξανά την ευκαιρία να σου μιλήσω, θα ήθελα να σου ζητήσω συγνώμη, έστω κι έτσι, μέσα από ένα φόρουμ, μέσα από μια οθόνη. Συγνώμη λοιπόν ΑΦΡΟΔΙΤΗ για ότι συνέβει τότε. Εύχομαι να είσαι καλά.

[ αλήθεια, πως βρέθηκες εδώ, ειδικά σήμερα ; ]

Edited by - zip on 24/02/2011 22:04:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 22:03:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
kost

Άντε καλή τύχη στον Άρη στο Μάντσεστερ αν και προβλέπω να τρώει πολλά γκολ...


Κι έγω έτσι το κόβω kost.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 22:04:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ζιπ, ειλικρινά είμαι μπερδεμενος.

Για μια στιγμή νόμιζα πως ησουν εσυ η space, μετα μου ηρθε σαν φλασ ο/η μοζ, τι να πω....(αυτές είναι εικόνες μόνο απο τα γραφόμενα),

μα μιας και εκανα λάθος και στο παρελθόν,

τουλάχιστον απο το 2003 είμαι πάντα με αυτο το νικ, δεν μπέρδεψα ποτε μου κανένα, και ομολογώ, πως τώρα, δεν ξέρω πλέον, με ποιον συζητω!

πάω να βρω τον ευροπαιο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy