ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 MATRIX ;;;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
wodan
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 10:16:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wodan  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΑΠΕΡΙΤΤΕ ΓΕΙΑ

wodan@mail.gr

Οπως καταλαβες θα ήθελα παρα πολύ να ακούσω τον ήχο, πριν πω οτιδήποτε.

Ευχαριστω εκ των προτερων
wodan

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lok
Νέο Μέλος


17 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 15:15:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΑΠΕΡΙΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΗΧΟ alekos99@freemail.gr ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΟΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

μέλος
Νέο Μέλος


38 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2005, 07:12:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μέλος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2005, 23:51:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Που το ξέθαψες ρε φίλε αυτό το θέμα μου; Να είσαι καλά. Το είχα σχεδόν ξεχάσει και νομίζω ότι ήταν απο τα πιο ενδιαφέροντα που έχω βάλει...
Φιλικά...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2005, 02:52:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ,

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ ΑΥΤΟΥ, ΒΡΙΣΚΩ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΑΠΕΡΙΤΤΟΥ!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ΟΜΟΙΟΤΗΤΕΣ ΣΕ 'Ghost In The Shell' και 'MATRIX'!

ΦΙΛΙΚΑ,
Mulder

GENESIS T.e.a.m.
GENESIS Research

ΓΕΝΕΣΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skeptic
Πλήρες Μέλος

Greece
1434 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2005, 19:38:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skeptic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Απέριττε μπορείς να μου στείλεις και σε μένα τον ήχο;

το email μου είναι: ssc@hol.gr

Μπορώ αν θες να το ανεβάσω στον server μου και να δώσω το link εδώ ούτως ώστε να τον αποκτήσουν όλοι πολύ εύκολα...

"The only way of discovering the limits of the possible is to venture a little way past them … into the impossible." -- A.Clarke’s Second Law

Edited by - skeptic on 11/10/2005 19:38:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2005, 22:38:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλοι...
μόλις εχθές νοίκιασα και είδα στο dvd μια ταινία με τον τίτλο "Λευκός θόρυβος" η οποία έχει σχέση με φαινόμενα καταγραφής φωνών απο το υπερπέραν με ηλεκτρονικά μέσα (μαγνητόφωνα, κάμερες). Πιστεύω ότι ο ήχος που καταγράφηκε πιθανόν να σχετίζεται με τέτοια φαινόμενα. Όσοι έχετε λάβει απο μένα τον ήχο, σας προτείνω να δείτε την ταινία θα σας αρέσει πολύ και μετά προτείνω να κάνουμε απο εδω έναν διάλογο να ακούσω τις απόψεις σας...
Φιλικά...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...

Edited by - Απέριττος on 11/10/2005 22:40:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Έσεται Ήμαρ
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2005, 01:59:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Έσεται Ήμαρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε Απεριττε μολις διαβασα την ιστορια σου και πραγματικα την βρηκα ενδιαφερουσα.Μπορει να μην εχει καμια σχεση με το ματριξ αλλα οντως ειναι περιεργο το συγκεκριμενο περιστατικο.Επισης και εγω απο μερους μου θα ηθελα να ακουσω την ηχογραφηση του φιλου σου.

E-Mail: esetaihmarx@yahoo.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Έσεται Ήμαρ
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 01:42:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Έσεται Ήμαρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οντως ενδιαφερον ο ηχος.Το πρωτο "ουρλιαχτο"(και μεγαλυτερο σε διαρκεια) μου φαινεται πως με επεισε αλλα τα επομενα δυο μικροτερα με προβληματιζουν.Οπως και να εχει παντως σε ευχαριστω και να εισαι καλα.Τα λεμε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
skeptic
Πλήρες Μέλος

Greece
1434 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 11:44:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skeptic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ορίστε και ο απόκοσμος ήχος του φίλου Απέριττου:

http://users.hol.gr/~ssc/aliensound.wav

"The only way of discovering the limits of the possible is to venture a little way past them … into the impossible." -- A.Clarke’s Second Law

Edited by - skeptic on 13/10/2005 11:46:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 22:41:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΑΠΕΡΙΤΤΟ ΠΟΥ ΔΙΕΘΕΣΕ ΤΟΝ ΗΧΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟΝ ΗΧΟ, ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΤΟΝΙΖΩ, ΤΟ ΒΟΥΗΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ 'ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟΥ' ΜΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΣΕ ΔΡΟΜΟ ΟΔΗΚΗΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ Κ Η 'ΦΩΝΗ/ΚΛΑΜΑ/ΜΟΥΓΚΡΙΤΤΟ' ή ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΠΕΙΤΕ ΤΟ, ΣΕ ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΤΟ ΕΡΜΗΝΕΥΩ ΩΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙ(ΟΔΗΓΗΣΗΣ)!

ΦΙΛΙΚΑ,
MULDER


...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΡΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 22:42:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΙΡΕΙ ΤΗΝ ΕΜΠΗΡΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΑΠΕΡΙΤΤΟΥ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ 'ΤΥΠΟ'

ΦΙΛΙΚΑ,
Mulder

...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΡΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2005, 22:47:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΙΡΕΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΑΠΕΡΙΤΤΟΥ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ 'ΤΥΠΟ'

Υ.Γ.: ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΟ ΛΑΘΟΣ!

ΦΙΛΙΚΑ,
Mulder

...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΡΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Monkeysleepe_r
Νέο Μέλος

Finland
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2005, 00:31:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Monkeysleepe_r  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΣΕΝΑ ΑΠΕΡΙΤΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΣΤΟ ΝΕΤ-ΚΑΦΕ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ???
ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΧΟΓΡΑΦΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΗΧΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ.
ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΕΙΣ ΤΟΝ ΗΧΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ...ΘΕΛΩ ΜΕ ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΚΑΣΕΤΤΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΣΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΣΙΓΑ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ...

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ...

Čómplexíkos êimæi leó êgó... Mónkeyslëepé_rΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DimosLap
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2005, 22:22:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DimosLap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΥΡΙΟΙ/ΕΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΤΡΙΧ ΑΝ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΑΥΡΟΦΟΡΕΜΕΝΟ ΑΝΤΡΑ ΜΕ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑ.
ΑΝ ΜΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΕΔΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΛΥΦΘΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΓΙΑ ΤΥΠΟΥΣ ΜΕ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΕΣ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΗΤΟ
http://www.metafysiko.gr/forum/forumdisplay.php?f=10
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΘΕΜΑ.

ΤΟ ΨΕΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2005, 22:04:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να ζητήσω κατ'αρχήν συγνώμη απο τον φίλο Απέρριτο διοτι η απάντησή
μου στα περι του ήχου θα φανεί ίσως λιγάκι αστεία σε σχέση με τις
ήδη προϋπάρχουσες. Τον ήχο τον άκουσα άν είναι αυτός που έχει βάλει
ο αγαπητός skeptic και μπορώ να πώ οτι είναι ακριβώς άν όχι στο 99%
ίσως και στο 90% το βουητό απο το ανεμιστηράκι στο tower που
ιδιοσυντονίζεται με την λαμαρίνα. Sorry αλλα εμένα αυτό μου ακούγεταιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2005, 22:46:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εμενα κυριοι μου φανηκε σαν αγελαδα που δεν εχει αρμεχτει...
χωρις διαθεση ειρωνιας το παρον μηνυμα.
δεν ακουσα κατι τρομαχτικο ή ανατριχιαστικο οσες φορες και αν το ακουσα.


----

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2005, 00:30:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ Metafysiko (lnasriasam) ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ 'ΖΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ' ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΒΕΒΑΙΑ!

ΕΙΔΩΜΕΝ...!

Mulder

GENESIS IVNITEVESTIGA AGNCYGE
G.I.A
GENESIS RESEARCH

...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΡΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΣGR
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
285 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2005, 06:32:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΟΣGR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AgentMulder
Εσυ εισαι ο πρωτος που θα επρεπε να ερευνησεις σοβαρα το θεμα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2005, 12:44:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

AgentMulder
Εσυ εισαι ο πρωτος που θα επρεπε να ερευνησεις σοβαρα το θεμα...

Φίλε ΝίκοςGr,

Δεν το απέκλεισα, μα
Προτιμώ να σπαταλώ ώρες ερευνόντας + δίνοντας βάση σε εμπειρίες/περιπτώσεις σαν του φίλου Απέρριτου(και άλλων παρομοίων) παρά σε 'εμπειρίες' ατόμων με ιδιαίτερο επιρρεασμό από ταινίες(σπάνια παραισθήσεις). Παρά είναι υπερβολικός.

Φιλικά,
Mulder

GENESIS RESEARCH
G.I.A

...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΡΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΣGR
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
285 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2005, 13:38:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΟΣGR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω παντος αν και το ελαβα βραδυ το ακουσα πρωι οταν σηκωθηκα...
Οντως ειναι αποκοσμο...
Θα το περασω απο προγραμμα επεξεργασιας ηχου για να δω τι παιζει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Έσεται Ήμαρ
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2005, 14:20:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Έσεται Ήμαρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

AgentMulder
Εσυ εισαι ο πρωτος που θα επρεπε να ερευνησεις σοβαρα το θεμα...

Φίλε ΝίκοςGr,

Δεν το απέκλεισα, μα
Προτιμώ να σπαταλώ ώρες ερευνόντας + δίνοντας βάση σε εμπειρίες/περιπτώσεις σαν του φίλου Απέρριτου(και άλλων παρομοίων) παρά σε 'εμπειρίες' ατόμων με ιδιαίτερο επιρρεασμό από ταινίες(σπάνια παραισθήσεις). Παρά είναι υπερβολικός.

Φιλικά,
Mulder

GENESIS RESEARCH
G.I.A

...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΡΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!


Παντως οι μεθοδοι σου δεν μοιαζουν με του πρακτορα Μολντερ αλλα με αυτες της Σκαλλη.Αυτη ηταν που προσπαθουσε να βρει μια λογικη εξηγηση στα οσα παραξενα ενω ο Μολντερ εντελως αντιθετος.Πρακτορα σε συμβουλευω να αλλαξεις ονομα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Έσεται Ήμαρ
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2005, 14:21:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Έσεται Ήμαρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

quote:

AgentMulder
Εσυ εισαι ο πρωτος που θα επρεπε να ερευνησεις σοβαρα το θεμα...

Φίλε ΝίκοςGr,

Δεν το απέκλεισα, μα
Προτιμώ να σπαταλώ ώρες ερευνόντας + δίνοντας βάση σε εμπειρίες/περιπτώσεις σαν του φίλου Απέρριτου(και άλλων παρομοίων) παρά σε 'εμπειρίες' ατόμων με ιδιαίτερο επιρρεασμό από ταινίες(σπάνια παραισθήσεις). Παρά είναι υπερβολικός.

Φιλικά,
Mulder

GENESIS RESEARCH
G.I.A

...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΡΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!


Παντως οι μεθοδοι σου δεν μοιαζουν με του πρακτορα Μολντερ αλλα με αυτες της Σκαλλη.Αυτη ηταν που προσπαθουσε να βρει μια λογικη εξηγηση στα οσα παραξενα ενω ο Μολντερ ηταν εντελως αντιθετος.Πρακτορα σε συμβουλευω να αλλαξεις ονομα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2005, 17:02:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλοι,
αυτό που πρέπει να ξεκαθάρίσω είναι ότι δεν με ενδιαφέρει ποσώς.. να πείσω κανέναν. Όσοι θέλουν να πιστέψουν αυτά που λέω ας τα πιστέψουν και όσοι όχι. Θέλετε ο ήχος να είναι ψεύτικος. Πολύ καλά κάνετε. Θέλετε να είναι αληθινός πάλι με γειά σας και με χαρά σας. Θέλω να ξεκαθάρίσω ότι δεν θα ικανοποιηθεί ο εγωϊσμός μου αν με παραδεχτείτε. Απλά δεν με ενδιαφέρει. Η εμπειρία είναι 100% αληθινή στο συγκεκριμένο άτομο συνέβαιναν ειδικά εκείνην την περίοδο πολλά πράγματα και ξέρω ότι λέει αλήθεια. Στο ίδιο άτομο κάποια φορά που μιλούσαμε με το μέσεντζερ άρχισαν να ακούγονται κρότοι πάνω στο γραφείο του σαν χτυπήματα απο χέρι τα οποία άκουσα κι εγω και είδα την έκφραση τρόμου που πήρε εκείνη την στιγμή. Και σας έχω και μια έκπληξη...υπάρχει άλλος ένας ήχος ακριβώς απο εκείνη την φάση όπου μετά απο το πρώτο χτύπημα ενεργοποίησε το μαγνητοφωνάκι του και κατέγραψε το δεύτερο χτύπημα που ακούστηκε. Μπορείτε κάλλιστα να πείτε ότι είναι στημένο με γειά σας και χαρά σας και μπράβο σας. Εγω ξέρω ότι είναι αληθινό και αυτό μου φτάνει και υπάρχει και μια άλλη λεπτομέρεια για εκείνο το περιστατικό την οποία δεν την είδα γιατί δεν ήταν στο οπτικό πεδίο της κάμερας. Μου την ανέφερε ο φίλος και δεν έχω λόγο να μην τον πιστέψω. Την ώρα που ακούστηκε ο δεύτερος κρότος ένα παιδικό καροτσάκι που ήταν μέσα στο δωμάτιο έφυγε απο την μια πλευρά του δωματίου και κόλλησε στον απέναντι τοίχο... Παιδιά μπορεί να μην πιστεύετε αλλά συμβαίνουν πολυ περίεργα πράγματα σε κάποιους ανθρώπους. Θα μπορούσα να αναφέρω και δικά μου παράξενα περιστατικά αλλά δεν είναι του παρόντος. Ίσως μια άλλη φορά...
Φιλικά...
(και μια επισήμαντη για κάποιες παρατηρήσεις. Στο σημείο που καταγράφηκε ο ήχος δεν υπήρχε τίποτε που να παράγει οποιονδήποτε άλλο θόρυβο... αυτό που ακούγεται πλην της κραυγής είναι αυτό που λέμε λευκός θόρυβος για όσους ξέρουν.. για αυτό σας είπα να δείτε την ταινία...)

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Atomed
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2005, 17:22:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Atomed  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Απέριττε μπορείς να μου στείλεις και σε μένα τον ήχο βρισκω ενδιαφερων την ιστορια σου και θα ηθελα να μελετησω και να ακοθσω τον ηχο.Τhnx

atomed@hotmail.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2005, 22:55:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

quote:

quote:

AgentMulder
Εσυ εισαι ο πρωτος που θα επρεπε να ερευνησεις σοβαρα το θεμα...

Φίλε ΝίκοςGr,

Δεν το απέκλεισα, μα
Προτιμώ να σπαταλώ ώρες ερευνόντας + δίνοντας βάση σε εμπειρίες/περιπτώσεις σαν του φίλου Απέρριτου(και άλλων παρομοίων) παρά σε 'εμπειρίες' ατόμων με ιδιαίτερο επιρρεασμό από ταινίες(σπάνια παραισθήσεις). Παρά είναι υπερβολικός.

Φιλικά,
Mulder

GENESIS RESEARCH
G.I.A

...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΡΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!


Παντως οι μεθοδοι σου δεν μοιαζουν με του πρακτορα Μολντερ αλλα με αυτες της Σκαλλη.Αυτη ηταν που προσπαθουσε να βρει μια λογικη εξηγηση στα οσα παραξενα ενω ο Μολντερ ηταν εντελως αντιθετος.Πρακτορα σε συμβουλευω να αλλαξεις ονομα.





----------
ΑΚΟΥ ΕΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ,

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΕΝΑ 'ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ' ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟΥ ΥΦΟΥΣ, ΠΑΝΤΑ ΚΟΙΤΩ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΕΣ Κ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΞΑΝΤΛΗΣΩ ΚΑΘΕ ΠΙΘΑΝΗ ΛΟΓΙΚΗ ΕΞΗΓΗΣΗ ΤΟΤΕ ΠΡΟΧΩΡΩ ΣΕ ..ΑΛΟΚΟΤΕΣ ΘΕΩΡΙΕΣ/ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ, ΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ, ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΞΕΝΙΖΕΙ(ΕΝΟΧΛΗΣΑΙ) Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ(ή ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ) ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ Χ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ!

ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΛΟΓΙΚΕΣ/ΦΥΣΙΚΕΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ(ΟΧΙ ΝΑ ΑΨΗΦΩ)ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΛΑΝΙΕΜΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΑΣΜΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ κλπ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ...!

Υ.Γ.ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ ΤΑ TOPICS ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΙΚΗΣ ΜΕΛΩΝ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!
Υ.Γ2: Ο ΡΕΑΛΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ!
Υ.Γ3:ΑΠΕΡΙΤΤΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ Σ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΕΙΣΕΙΣ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΟ threadaki?

ΦΙΛΙΚΑ,
MULDER

...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Έσεται Ήμαρ
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2005, 22:50:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Έσεται Ήμαρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

[/quote]
----------
ΑΚΟΥ ΕΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ,

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΕΝΑ 'ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ' ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟΥ ΥΦΟΥΣ, ΠΑΝΤΑ ΚΟΙΤΩ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΕΣ Κ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΞΑΝΤΛΗΣΩ ΚΑΘΕ ΠΙΘΑΝΗ ΛΟΓΙΚΗ ΕΞΗΓΗΣΗ ΤΟΤΕ ΠΡΟΧΩΡΩ ΣΕ ..ΑΛΟΚΟΤΕΣ ΘΕΩΡΙΕΣ/ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ, ΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ, ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΞΕΝΙΖΕΙ(ΕΝΟΧΛΗΣΑΙ) Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ(ή ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ) ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ Χ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ!

ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΛΟΓΙΚΕΣ/ΦΥΣΙΚΕΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ(ΟΧΙ ΝΑ ΑΨΗΦΩ)ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΛΑΝΙΕΜΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΑΣΜΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ κλπ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ...!

Υ.Γ.ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ ΤΑ TOPICS ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΙΚΗΣ ΜΕΛΩΝ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!
Υ.Γ2: Ο ΡΕΑΛΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ!
Υ.Γ3:ΑΠΕΡΙΤΤΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ Σ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΕΙΣΕΙΣ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΟ threadaki?

ΦΙΛΙΚΑ,
MULDER

...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!
[/quote]

Προς Θεου φιλε μου.Φυσικα και ειναι δεχτη και σεβαστη η αποψη σου.Απλως ειπα να το ριξουμε και λιγο προς το αστειο.Με παρεξηγησες και σου ζητω συγνωμη αν σε εθιξα εσρω και λιγο.Και ειλικρινα το ονομα που διαλεξες ειναι το ποιο πετυχημενο για το συγκεκριμενο φορουμ.Και παλι συγνωμη.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Έσεται Ήμαρ
Νέο Μέλος

Greece
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2005, 22:52:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Έσεται Ήμαρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και σε εμενα αν δεν σου κανει κοπο.Ευχαριστω.

E-Mail: esetaihmarx@yahoo.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2005, 00:04:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
-----------------------------------------------------------------
Προς Θεου φιλε μου.Φυσικα και ειναι δεχτη και σεβαστη η αποψη σου.Απλως ειπα να το ριξουμε και λιγο προς το αστειο.Με παρεξηγησες και σου ζητω συγνωμη αν σε εθιξα εσρω και λιγο.Και ειλικρινα το ονομα που διαλεξες ειναι το ποιο πετυχημενο για το συγκεκριμενο φορουμ.Και παλι συγνωμη.
------------------------------------------------------------------

Φίλε Έσεται Ήμαρ,

Εκτιμώ βαθύτατα τη θέση σου απέναντί μου για τα όσα είπες, εξήγηση στα λεγόμενά σου! Και μόνο ο τρόπος σου αναιρεί κάθε παρεξήγηση.

Σ'ευχαριστώ Έσεται Ήμαρ.

Υ.Γ:Φίλε Απέριττε σέβομαι απόλυτα την εμπειρία σου!
Υ.Γ2:Αν υπήρξε ίχνος αντίδρασης απ' εμου, αφορούσε το μέλος που άνοιξε το 'Ζουν ανάμεσά μας' του Φόρουμ στο Μεταφυσικό.Gr (με το κυνήγι ala Blade style) και όχι στην περίπτωση του φίλου Απέριττου!

Φιλικά,
Mulder
GENESIS RESEARCH
GENESIS INVESTIGATIVE AGENCY

...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2005, 21:34:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ πράκτορα Μώλντερ... το σχόλιο που έκανα παραπάνω βασικά δεν είχε να κάνει με τις δικές σου παρατηρήσεις... και βέβαια δεν πήρα στραβά κανένα απο τα σχόλια. Απλά το έγραψα για να δείξω ότι δεν με νοιάζει ότι και να λέει ο καθένας, αρκεί που εγω ξέρω ότι το γεγονός είναι πραγματικό... Ήθελά με αυτόν τον΄τρόπο να δείξω ότι δεν έβαλα το θέμα για να πείσω κάποιον, απλά ένοιωσα την ανάγκη να το μοιραστώ. Πολλές φορές στο φόρουμ διαβάζω περίεργα πράγματα στα οποία μπορεί να έχω επιφυλάξεις και συνήθως δεν το δείχνω. Το κάνω μόνο όταν είναι πολύ κραυγαλέο το ψέμμα...
Φιλικά...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy