ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 MATRIX ;;;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2005, 00:02:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

..?
my design,lol

...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΣGR
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
285 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2005, 02:40:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΟΣGR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδια βρηκα κατι ηχους EVP αλλα δεν τους κατεβαζω προς το παρον γιατι ειναι βραδυ...

http://www.aaevp.com/examples/examples_voice.htm

Edited by - ΝΙΚΟΣGR on 20/10/2005 02:41:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Logical
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
98 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2005, 22:12:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Logical  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Διάβασα το θέμα από την αρχή. Αρκετά ενδιαφέρον!
Οι κλειδωμένες πόρτες στο καφέ τι ρόλο παίζουν;
Μήπως εκείνος ο άντρας κατέφυγε κάπου από αυτές;
Κάτι παρόμοιο έχει συμβεί και στον πατέρα μου.
Συγκεκριμένα μια γυναίκα περαστική ρώτησε τον πατέρα μου για ένα δρόμο. Αφού της είπε αυτή έφυγε προς την αντίθετη κατεύθυνση και γυρίζοντας ο πατέρας μου να της πει ότι κάνει λάθος αυτή είχε γίνει άφαντη χωρίς όμως να υπάρχει κανένα δρομάκι ή κάποια πόρτα για να μπει.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/10/2005, 21:47:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Logical...
η περίπτωση που αναφέρεις είναι πράγματι πολύ συνηθισμένη. Έχει τύχει πάρα πολλές φορές να γίνει αυτό. Μου έχει συμβεί και εμένα και άλλες φορές, αλλά όχι τόσο χαρακτηριστικά όσο εκείνο το πρωϊνό που αναφέρω στο θέμα. Περισσότερο τέτοια φαινόμενα πρέπει να ξέρεις ότι παρατηρούνται στην επαρχία, γιατί εκεί οι άνθρωποι έχουν πιο καθαρό μυαλό και πιο αργούς ρυθμούς. Επίσης όπως αναφέρει συχνά και ένας πολύ καλός φίλος και γνωστός ερευνητής του χώρου, εκεί τα σύνορα μεταξύ των πραγματικοτήτων είναι πιο χαλαρά...
Σε σχέση τώρα με την ερώτηση που βάζεις για τις πόρτες στην καφετέρια. Ειλικρινά δεν ξέρω τι ακριβώς χρησιμοτητα έχουν και δεν είχα βέβαια την αδιακρισία να ρωτήσω, γιατί νομίζω ότι θα ήταν πολύ τραβηγμένο. Το θέμα είναι ότι αν άνοιγε κάποια πόρτα θα ακουγόταν. Να φανταστείς ότι ούτε την πόρτα του προθαλάμου της τουαλέτας που βρισκόμουν δεν άκουσα. Το μόνο που άκουσα ήταν το δυνατό χτύπημα στην πόρτα που με κατατρόμαξε...
Φιλικά...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DimosLap
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 17:11:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DimosLap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Απέριττε ίσως η ιστορία σου μοιάζει με αυτές εδώ που παραθέτω παρακάτω.

Μπορεί να είναι αυτός μπορεί να υπαρχουν και άλλοι
Ο ταχύτατος "άνθρωπος"

Η παρακάτω αναφορά γράφτηκε από τον χρήστη ARAGORN στις 2004-12-07.
Έλαβε χώρα στην περιοχή Πεντέλη του νομού ΑΘΗΝΩΝ.
Κωδικός αναφοράς: 603


Κατευθυνόμενος προς Διόνυσο από Νέα Μάκρη από το 'πίσω' μέρος της Πεντέλης ,στο ύψος της παράκαμψης προς Γερμανικό νεκροταφείο. Ήταν βράδυ-ξημερώματα 1 περίπου και είχα άλλα δυο άτομα μαζί μου. Σταμάτησα για...ττσσσσσσ.....Κατεβαίνω από το αυτοκίνητο, αφήνω ανοιχτά φώτα ,δεν σβήνω την μηχανή και πάω από το πίσω μέρος του αυτοκινήτου.(Να ...τσσσσ.... "μπροστά" στους προβολείς δεν είναι και ότι καλύτερο..!!!). Μην τα πολυλογώ ,ένας "άνθρωπος" πέρασε "σφαίρα" από μπροστά από το αυτοκίνητο σε απόσταση 7-10 μέτρων. Αν και λόγω των φώτων φάνηκε καθαρά έστω και για λίγο, για το μόνο που είμαι σίγουρος είναι ότι είχε δυο πόδια και δυο χέρια, ύψος φυσιολογικό. Ηταν τέτοια η ταχύτητα του , πετάχτηκε από την μεριά του βουνού (αριστερά) και χάθηκε από την μεριά του νεκροταφείου. Αυτό που μου προκάλεσε εντύπωση ήταν :το γεγονός της ταχύτητας του, τί δουλειά μπορεί να είχε τέτοια ώρα εκεί στην ερημιά ,και τέλος ότι όλα έγιναν αθόρυβα! Παρ'όλο που πάτησε σε φυτά και χόρτα, υποθέτω ξερά λόγω εποχής, δεν ακούστηκε ΤΙΠΟΤΑ . Με εξίσου μεγάλη ταχύτητα μπήκα και εγώ στο αυτοκίνητο και μην τον είδατε. Τα παιδιά που ήταν μέσα στο αυτοκίνητο τρομοκρατήθηκαν. Δεν ήταν το γεγονός τόσο της μορφής, που μου είπαν ότι ήταν φυσιολογική...αλλά η ΤΑΧΥΤΗΤΑ και όλα τα υπόλοιπα.

Πηγή: www.esoterica.gr forum : Όρος Πεντελικόν Χρήστης Octane


Διάφορα: ΑΓΓΕΛΟΣ Η ΑΝΘΡΩΠΟΣ?


Αποστολέαςgnet στις Sunday, June ,5 @ 13:45:16 EEST

Σταλμένο από Sofiaathens

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ.
ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΙΛΕΣ ΜΑΖΙ ( ΡΟΥΛΑ )
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ!!!...


ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2004,ΜΗΝΑ ΙΟΥΛΙΟ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΣΕ ΕΝΑ ΚΛΑΜΠ.ΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΕΣ ΓΥΡΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ Λ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΕ ΙΛΙΓΓΙΩΔΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΑΠΑΝΩ ΜΑΣ ΣΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ.
Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΠΑΤΑΕΙ ΦΡΕΝΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΥΠΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΚΑΡΦΩΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΜΙΚΡΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΟΛΩΝΑ.
ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΑΘΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΝΕΑΡΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΠΙΕΙ
ΤΟΝ ΑΜΠΑΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΡΦΩΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ.
ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΝ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ...(ΕΔΩ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ )
ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΛΤΟ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΚΑΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΤΑΠΑΝΩ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΥΣ (ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΜΕ ΣΧΟΙΝΙΑ )
ΑΜΕΣΩΣ ΣΗΚΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΑΡΧΙΖΕ ΝΑ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΥΤΕ ΑΥΤΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΑΥΤΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ (ΣΩΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ )
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ.
ΩΡΑΙΟΣ ΤΥΠΟΣ ,ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΓΕΡΟΔΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΜΑΤΙΑ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΣΠΡΑ (ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ )ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΟΝΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΟΡΘΙΑ ΑΠΟ ΛΑΚ Η ΖΕΛΕ ( ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ) ΓΕΝΙΚΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΝΕΟ.
Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΡΟΥΛΑ ΑΡΧΙΖΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑΤΙ
ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΑΠΟΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ.
ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΠΑΘΕ ΖΗΜΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 2000 ΕΥΡΩ ΓΙΑΤΙ ΧΤΥΠΗΣΕ ΨΥΓΕΙΟ ,ΨΑΛΙΔΙΑ ,ΜΟΤΕΡ
ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΣΩΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ -ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΦΥΓΕ ΑΜΕΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΑΛΤΟ ΠΕΡΑΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΣΑΝ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΤΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΟ...
ΧΑΘΗΚΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΕΙΔΑ ΠΟΤΕ!
ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΙΧΑΝ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΕΞΗΓΗΣΟΥΝ.ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΘΗΚΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΡΕΛΟ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ Η ΓΙΑ ΚΑΚΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΜΑΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΤΩΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΣΩΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ.

ΑΓΝΩΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ :ΣΟΦΙΑ-ΡΟΥΛΑ-ΘΑΝΑΣΗΣ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΤΟ ΨΕΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2005, 01:06:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

........Ο ΑΝΤΡΑΣ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ.
ΩΡΑΙΟΣ ΤΥΠΟΣ ,ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΓΕΡΟΔΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΜΑΤΙΑ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΣΠΡΑ (ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ )ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΟΝΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΟΡΘΙΑ ΑΠΟ ΛΑΚ Η ΖΕΛΕ ( ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ) ΓΕΝΙΚΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΝΕΟ.

......ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ Η ΓΙΑ ΚΑΚΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΜΑΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΤΩΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΣΩΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ.

ΑΓΝΩΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ :ΣΟΦΙΑ-ΡΟΥΛΑ-ΘΑΝΑΣΗΣ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ


1. ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΤΑΡΑΧΗ/ΠΑΝΙΚΟ/ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ (Κ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ) ΠΩΣ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ Κ ΤΖΕΛ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ?
ΑΠΟΡΩ Κ ΕΞΙΣΤΑΜΑΙ

2. ''ΛΕΥΚΑ ΜΑΤΙΑ'' ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΞ'ΑΡΧΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΑΤΙΑ?
ΑΠΟΡΩ Κ ΕΞΙΣΤΑΜΑΙ

3.ΠΑΝΤΑ ΜΑΥΡΟΝΤΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ?
ΑΠΟΡΩ Κ ΕΞΙΣΤΑΜΑΙ

4. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΠΩΣ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΤΟ 'ΚΑΚΟ'(ΔΑΙΜΟΝΑΣ/ΔΙΑΟΛΟΣ) ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΟΡΦΗ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΓΙΟΥ ή ΑΓΓΕΛΟΥ (ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΟΥ), ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΠΑΡΑΠΛΑΝΕΙ (?) ΤΟΥ ΣΤΥΛ: ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ Ο ΝΕΑΡΟΣ ΜΑΥΡΟΝΤΥΜΕΝΟΣ Κ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΝΑ ΛΕΝΕ: Ω, Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΕΙΕΣ ΚΟΛΑΚΙΕΣ, Κ ΝΑ ΜΗΝ 'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΝ' ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΔΙΑΒΟΛΟ ?
ΑΠΟΡΩ Κ ΕΞΙΣΤΑΜΑΙ

5.(ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΑΝΑΦΟΡΑ)'..ΕΙΧΕ ΣΑΡΚΑ Κ ΟΣΤΑ...'! ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΣΕ ΜΟΡΦΗ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΕΙΣ/ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΝΟΥ ΤΟΥ ΥΠΟΒΑΛΟΜΕΝΟΥ..
-
6.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΑΦΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΝΑ ΦΟΡΩ ΜΑΥΡΑ
(ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΑΠΟΡΩ Κ ΔΕΝ ΕΞΙΣΤΑΜΑΙ,ΑΠΛΑ ΕΠΙΣΗΜΑΙΝΩ)

ΦΙΛΙΚΑ,
MULDER

GENESIS INVESTIGATIVE AGENCY
GENESIS RESEARCH

...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Petrucci
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2005, 06:11:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Petrucci  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aκουσα τον ηχο και κυριολεκτικα μου φανηκε πολυ παραξενος ....

Φιλικα , Σπυρος

_m/ StratoVariuS m/_

Edited by - Petrucci on 24/10/2005 06:27:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2005, 00:02:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΙΠΟΤΑ ΝΕΟ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ? ΜΗΠΩΣ? (...)

ΙΔΡΥΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ G.I.A.
...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΛΦΕ ΜΟΥ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

navas
Νέο Μέλος

Germany
49 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/11/2005, 15:21:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους navas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ithela na se rotiso kati agent molder mhpos exei kai grafeia h organosh sas h einai fantastikh? giati kai ego apo thn poluthrona sto spiti oti thelo leo!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy